OTANT�K TA�

AMETİST TAŞI KOLYE 18.5 KARAT

ÖZEL ÜRÜNLER
AMETİST KOLYE
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.KALİTE HAS TAŞ
 • 18.5 KARAT
 • 5.41 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • BRAZİLYA OVAL KESİM
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA

AMETİST TAŞI KOLYE 18.5 KARAT

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ ÜZERİNDE 1.KALİTE HAS TAŞ OVAL KESİM 18,5 KARAT AMETİST İLE SÜSLENMİŞ SEVDİKLERİNİZE ÇEKİNMEDEN HEDİYE EDEBİLECEĞİNİZ GÜZEL BİR ÜRÜN..

Ametist Taşı Daha mucizevi güçler çok sayıda kültürlerin her türlü ametist atfedilir. Bu, fırtınalarına ve çekirgeler karşı bitkileri korumak savaşta ve ava uğur getirdiğine, kötü ruhları kovmak ve akıl ilham söyleniyordu. Pliny eserlerinin küçük bir çalışma köpeğin saç yapılmış bir kordon

AMETİST KOLYE

AMETİST KOLYE

üzerinde boynuna takılan bu taş, yılan ısırığı karşı koruma sağladığını ortaya koymaktadır edecektir. Daha sonra, Hieronymus bile kartallar tıpkı tehlikeden genç korumak için kendi yuvasında bir ametist yerleştirilir bildirdi. Dışında bu güçlerin, taş terapistleri ametist bir ayılma ve temizleyici etkiye sahip olduğunu söylüyorlar. Ametist ayrıca Hildegard von Bingen göre, aşırı mide asidi bastırmak ve söylenmiştir, böcek ısırıkları mücadele ve cildi güzelleştirmek için görev yaptı. Ama ametist sadece tıpta bir firma niş vardı; aynı zamanda bir dostluk taş gibi saygın edildi. Zihin iffetli çerçeve içinde giyen koymak ve güven ve dindarlık sembolize düşünülen beri Ve, ametist yüzyıllar boyunca Katolik din adamlarının süsler çok önemli bir konum işgal etmeye geldi. Filler ve kardinaller taş; Biz prelates ‘haç ve Pforzheim Mücevherat Müzesi’nde sözde Papalık Yüzük (İtalyan, 15. yüzyıl) bulabilirsiniz.

Ancak, tüm kristal kuvarslar en güzel, aynı zamanda bilim adamları için bir ya da iki bilmece poz, ve aslında hala tamamen bu güne kadar çözülmüş değil. ametistlerin sertliğini (7), ılımlı kırılma ve diğer kuvarslar ile ortak olan bir ağırlığa sahiptir, ancak kristal yapısı farklı olan ve en yaygın olmayan. inşaat alanlarında ve renk yoğunluğu değişen ince tabaka, genellikle yaklaşık gelir ve bunun bir sonucu olarak, katmanlı bir. Bir dağılmış koyu renk nispeten az sayıda büyük kesme ametist vardır Bu yüzden onun, dünyanın her yerinde bu kadar bol miktarda bulunan edilerek rağmen, açıklıyor. Bu bilim adamları renk gerçek nedeni bulunamadı sahip oldukça belli olmuştur sadece son birkaç yıl içinde olduğunu. Hemen doğal radyoaktif radyasyonu ile bağlantılı olarak bazı demir bileşenlerinin atfedilir.

Uzun zamandır bilinmektedir bir şey, diğer taraftan, ametistlerin ısıtıldıktan üzerine renk değiştiren bir gerçektir. Dumanlı taşlar kadar az 250 derece sıcaklıkta dönüşür parlayan kahverengimsi-kırmızı, yani açık olanlar, 400 derece, sarı veya renksiz hale şeffaflık yüksek derecede, olanlar ederken sarı. Şimdi ve daha sonra Doğa bize son zamanlarda kostikleştirilmiş kristal külçelerinin şeklinde Bolivya’da bulundu olanlar gibi oluşturulan çift renkli taşlar, sahip bir sürpriz verir. Bu çeşitlilik demir oluşumu, belirli enerji eyaletlerde için, Ametrine olarak bilinen sarı sitrin mor alanları tanıtmak. En iyi ihtimalle, üç telli yıldızı düz mücevher ondan kesilebilir. Bununla birlikte, ezoterik vurgulamak için enerji alanlarının, aslında polarize ışıkta görünür hale getirilebilir olmasıdır. Idar-Oberstein Henn Kardeşler bile onunla gitmek için fotoğraf kaynağı.

Bazı ametist ışığında Renksizliği neredeyse soluk. Bunun nedeni henüz keşfedilmiş, ancak radyum radyasyon yoluyla onları yeniden renklendirmek mümkün olmamıştır. Bu taşlar kendi rengini kaybedebilir gerçeği güneşlenirken ametist mücevher solaryum ya da siyah ışık ile bir diskotekte, yıpranmış gerektiğini bariz hale getirir. Ani ısı değişimleri de taş için zararlı olabilir.

büyük ekonomik öneme sahip mevduat güney Brezilya’da çeşitli eyaletlerde ve komşu Uruguay bulunmaktadır. Üçüncü önemli ihracat ülkesi Madagaskar olduğunu. Ancak, bu taş tüm dünyada yayılır. Onlar çıkarıldı hangi mevduat artık bilinen bugün olsa iyi örnekler, Aztek mezarlarda bulundu. Kuzey Amerika’da Superior Gölü Kanada tarafında, Ametist Harbor adlı bir yer var. mor kuvars nadiren de olsa taş kalitesi, geniş miktarlarda orada bulunur. Idar-Oberstein, Alman taş merkezi, ünü yurt içi ametist buluntular dayanmaktadır. Önceki zamanlarda, hammadde Zillertal Alps orada teslim edildi. Bu yakındaki mevduat elde durdurdu, eski kesicileri geleneği Güney Amerika’da Alman göçmenlerinin tarafından düzenlenen malzemeleri sayesinde korunur başardı. Özellikle Urallar kışın mayınlı edildi Rus ametist, hatta yapay ışıkta muhteşem parlıyordu onların özellikle güzel renk, bir kez ünlüydü. Taş Buda ithaf edilmiş ve zihin berraklığını teşvik söyleniyordu orada için Tibet, ametist tespih vardı. Sri Lanka, kendi aşağı yuvarlanmış taşlar enkaz bulunur.

 

Ametist Taş Kolye

Ametist Taş Kolye

Ancak, ametist magmatik kayaçlar içinde akik badem ve dürziler astar alanlarda açmak için daha olasıdır. Ne sanıldığı şimdiye kadarki en büyük boşluğu Rio Grande do Sul 1900 yılında keşfedildi olmak. badem (. 10 ft 16 ile 33) üç metre beş ile on ölçülür ve tahmini sekiz ton ağırlığındaydı. koyu mor ametist, bir adamın yumruk gibi bazı kadar büyük, 700 cwt tartılır olabilir. tamamen. Washington Müzesi’nde bu Brezilyalı hazine alınan 200 kilogram ağırlığında bir parça vardır. Son zamanlarda, ABD’de bir buluntu başlıkları yapıyor. Temmuz 1993 yılında, üç metrelik dürzi aşkın 1000 kesilebilir ametist kilogram, kristaller uzunluğu 19 cm bazıları içerdiği Maine, bulundu.

On dokuzuncu yüzyıla kadar keşfedilmiş değildi özellikle Güney Amerika mevduat, menekşe taş fiyatı aşağı getirdi. 18. yüzyılın başında çok ünlü olan İngiltere Kraliçesi Charlotte, ametist bilezik, değeri o zaman 2000 sterlin olarak tahmin ediliyor, 200 yıl sonra sadece 100 £ görünüşte değdi. Ancak, fiyat kalitesi ile yakın bir ilişki vardır, ve kalite gayet değişir. Brezilya malzeme çoğu ihale mor, açık renkli olduğunu. Madagaskar, bu bulunur genellikle kırmızı ya da mor tonları olduğunu. Uruguay en güzel ve en derin rengi malzemeleri, ama çoğunlukla lekelenmiş olduğunu. Böylece en iyi menekşe tertemiz taşları hala üzerinde iyi bir 100 € karat fiyatları getir. Mücevher parçaları böylece oluşturulan büyüleyici, yaklaşık 100 yıldır özel olmuştur gibi, elmas örgü süsleme ile monte edilmiştir. İnsanlar buna değer taklitleri ve sentetik üretme sorun olacak bulmak şaşmamak.

Napolyon Berlin yakalanan Trajan büstü tanık, eski zamanlarda, ametist zaten oyulmuş ediliyordu ve heykel formları halinde kesilir. Sadece hiç saydam veya opak ya da bir yere arasında ya olsa beyazımsı katmanları ile bantlı ametist, kuvars, birlikte çalışmak için özellikle iyi. Önceki zamanlarda, insanlar geri alkolizme karşı taş koruyucu işlevi için bize getiriyor, hangi ametist bardak şarap içmeyi sevdim. Antik Yunan destan göre, Diana Bacchus bir ametist içine sevilen bir perisi döndü; bu nedenle dönem Bacchus taş. Deliryum bir drunkard korumak isteyen herkes kişinin içki bazı öğütülmüş ametist karışık.

 

Ametist
Türü: Yatıştırıcı, olumsuzluk out, barış ve uyumu aktarıyor.
Grup: . Kuvars
Sertlik: . 7
Malzemeler kaynak: . demir, manganez, titanyum, kalsiyum, magnezyum, krom izleri ile silika dioksit
Renklendirme: Mor ışık, . kadar karanlık, şeffaf saydam
buldum yerlerde: Brezilya, Madagaskar, Namibya, Sri Lanka, Uruguay, ABD.
İnançlar ve mitler: Onun adı “sarhoş değil” anlamına gelen Yunanca “Amethistos” dan geliyor.
Yunanlılar taş büyücülük korumalı inanıyordu, nostalji, kötü düşünceler, sarhoşluk, ve ruhu bu güçlerin
nüfuz. Onlar da bu taş yanlış arkadaş kendimizi kurtararak ¸ iyimserlik kötü düşünceler dönüşebilir
inanıyordu.,

AMETİST

AMETİST

ruhu için terapötik etkileri: Ametist onun taşıyıcısı doğru yargılara yapabilirsiniz yapar, iyilik ve sahte
arkadaşlar fending gerçek dostluklar güçlendirir. Amethysts en ışınlama uyum, aile uyum, sıcaklık ve
yeniden doğuş duygusu duygusu ile yayılır. Meditasyon sırasında, yaşam, katılım ve problem çözme
dürtülerin sevinç hakkında güzel iletir. Aynı zamanda, barış, neşe, sakinlik ve uyum yüksek derecede
taşır. Ametisli bir dize daha öfke ve dayanılmaz bir difüzyon aşılamaktadır.

 

varolan formları: . Kaba taş, cilalı sarkaç, Top, Yumurta, kolye, obelisk, piramit, kordon
işaretleri: Koç (3/21 20/4), Başak (23/8) 22/9 için Yay (22/11 21/12 arası), Oğlak (22/12 20/1
kadar), balık (20/2 20/3 kadar).

Jobs: Performer, Astrolog, Bakan, Politikacı, Psikolog, Sekreter, Tarihçi, öğretmen, ilahiyatçı, Filozof,
Diyetisyen.
Ay: . Şubat
Gezegenler: . Merkür, Jüpiter ve Neptün
Çakralar: Taç: başın üst kısmında bulunan, onların renkleri mor ve beyaz ve ana işlevi beyin
canlandırmak. Ön veya Üçüncü Göz: kaş arasında bulunan, renkleri koyu mor, lacivert ve indigo ve
onların fonksiyon vizyonunu yeniden canlandırmak için.

Adı ametist Amethystos Yunancadan gelir ve anlamı “sarhoş değil.” Yunanistan’da ayık. Kalmak Dionysos ya da Bacchus adanmış kutlamalarda kullanılan
antik çağlardan beri bilinen, kuvars çeşididir. Aslında bilinen ametist, kuvars-mor. antik dönemlerde keşfedilen taşlar genellikle efsaneler ile ilişkili … biri en güzel, belki de

Ametist …
Yunan mitolojisinde, Dionysos şarap tanrısı, faniler tarafından hor görülen, bulmak için Kaplanlar ilk kişiye karşı oynamak için söz verdi … Güzel Ametist, tanrıça Diana yolu gitmek için ilk ve vahşi hayvanlar tarafından saldırıya sona erdi. Onun çaresizlik görünce, Diana acılarını dindirmek için bir kristal haline çevirmeye karar verdim. Üzgünüz, Dionysos sonra … mor bir renk aldı, hangi taşın üzerine şarap döktü krallar ve piskoposlar tarafından ezelden beri kullanılan, Ametist psişik güçler ve dalgın getiriyor kim iletir. İbranice yüksek din adamları kendi vestments amethysts giydi ve daha yakın zamanda, bir İngiltere ve Fransa’nın kraliyet Fleur de Lys taç mücevherleri arasında bu değerli mor taşlar görebilir ve Catherine Büyük favori oldu. Ortaçağ elmas daha pahalı hale geldi içinde.

 

AMETİST TAŞI

AMETİST TAŞI

Leonardo Da Vinci ametist kötü düşünceleri dağıtmak ve. istihbarat hızlandırmak olabileceğini yazdı Ortaçağ’da Katolik Kilisesi çok önemli, ametist bekârlık teşvik ve dindarlık sembolize inanıyordu edildi . Bu. Onların maneviyat sembolü olarak bir ametist yüzük parmağı bugün kurşun kadar, özellikle, kabul taş piskopos oldu
. Tibet’te, ametist Buda’ya adanmış ve tespih sık sık onu bu taş yapılırcamsı parlaklık ve şeffaf var saydam. Menekşe rengi. Renklendiriciler, demir, manganez ve titanyum vardır. ‘ın en önemli temsilcisi mücevher kuvars grubu. .

‘Tevazu sembolü de, her şeyi görür üçüncü göz sembolü var Onun menekşe rengi pozitif negatif enerji dönüşümleri, maneviyat ve sezgi geliştirir, meditasyon için bir favori

AMETİST TAŞI KOLYE 18.5 KARAT

ÖZEL ÜRÜNLER
AMETİST KOLYE
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.KALİTE HAS TAŞ
 • 18.5 KARAT
 • 5.41 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • BRAZİLYA OVAL KESİM
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

AMETİST TAŞI KOLYE 18.5 KARAT

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ ÜZERİNDE 1.KALİTE HAS TAŞ OVAL KESİM 18,5 KARAT AMETİST İLE SÜSLENMİŞ SEVDİKLERİNİZE ÇEKİNMEDEN HEDİYE EDEBİLECEĞİNİZ GÜZEL BİR ÜRÜN..

Ametist Taşı Daha mucizevi güçler çok sayıda kültürlerin her türlü ametist atfedilir. Bu, fırtınalarına ve çekirgeler karşı bitkileri korumak savaşta ve ava uğur getirdiğine, kötü ruhları kovmak ve akıl ilham söyleniyordu. Pliny eserlerinin küçük bir çalışma köpeğin saç yapılmış bir kordon

AMETİST KOLYE

AMETİST KOLYE

üzerinde boynuna takılan bu taş, yılan ısırığı karşı koruma sağladığını ortaya koymaktadır edecektir. Daha sonra, Hieronymus bile kartallar tıpkı tehlikeden genç korumak için kendi yuvasında bir ametist yerleştirilir bildirdi. Dışında bu güçlerin, taş terapistleri ametist bir ayılma ve temizleyici etkiye sahip olduğunu söylüyorlar. Ametist ayrıca Hildegard von Bingen göre, aşırı mide asidi bastırmak ve söylenmiştir, böcek ısırıkları mücadele ve cildi güzelleştirmek için görev yaptı. Ama ametist sadece tıpta bir firma niş vardı; aynı zamanda bir dostluk taş gibi saygın edildi. Zihin iffetli çerçeve içinde giyen koymak ve güven ve dindarlık sembolize düşünülen beri Ve, ametist yüzyıllar boyunca Katolik din adamlarının süsler çok önemli bir konum işgal etmeye geldi. Filler ve kardinaller taş; Biz prelates ‘haç ve Pforzheim Mücevherat Müzesi’nde sözde Papalık Yüzük (İtalyan, 15. yüzyıl) bulabilirsiniz.

Ancak, tüm kristal kuvarslar en güzel, aynı zamanda bilim adamları için bir ya da iki bilmece poz, ve aslında hala tamamen bu güne kadar çözülmüş değil. ametistlerin sertliğini (7), ılımlı kırılma ve diğer kuvarslar ile ortak olan bir ağırlığa sahiptir, ancak kristal yapısı farklı olan ve en yaygın olmayan. inşaat alanlarında ve renk yoğunluğu değişen ince tabaka, genellikle yaklaşık gelir ve bunun bir sonucu olarak, katmanlı bir. Bir dağılmış koyu renk nispeten az sayıda büyük kesme ametist vardır Bu yüzden onun, dünyanın her yerinde bu kadar bol miktarda bulunan edilerek rağmen, açıklıyor. Bu bilim adamları renk gerçek nedeni bulunamadı sahip oldukça belli olmuştur sadece son birkaç yıl içinde olduğunu. Hemen doğal radyoaktif radyasyonu ile bağlantılı olarak bazı demir bileşenlerinin atfedilir.

Uzun zamandır bilinmektedir bir şey, diğer taraftan, ametistlerin ısıtıldıktan üzerine renk değiştiren bir gerçektir. Dumanlı taşlar kadar az 250 derece sıcaklıkta dönüşür parlayan kahverengimsi-kırmızı, yani açık olanlar, 400 derece, sarı veya renksiz hale şeffaflık yüksek derecede, olanlar ederken sarı. Şimdi ve daha sonra Doğa bize son zamanlarda kostikleştirilmiş kristal külçelerinin şeklinde Bolivya’da bulundu olanlar gibi oluşturulan çift renkli taşlar, sahip bir sürpriz verir. Bu çeşitlilik demir oluşumu, belirli enerji eyaletlerde için, Ametrine olarak bilinen sarı sitrin mor alanları tanıtmak. En iyi ihtimalle, üç telli yıldızı düz mücevher ondan kesilebilir. Bununla birlikte, ezoterik vurgulamak için enerji alanlarının, aslında polarize ışıkta görünür hale getirilebilir olmasıdır. Idar-Oberstein Henn Kardeşler bile onunla gitmek için fotoğraf kaynağı.

Bazı ametist ışığında Renksizliği neredeyse soluk. Bunun nedeni henüz keşfedilmiş, ancak radyum radyasyon yoluyla onları yeniden renklendirmek mümkün olmamıştır. Bu taşlar kendi rengini kaybedebilir gerçeği güneşlenirken ametist mücevher solaryum ya da siyah ışık ile bir diskotekte, yıpranmış gerektiğini bariz hale getirir. Ani ısı değişimleri de taş için zararlı olabilir.

büyük ekonomik öneme sahip mevduat güney Brezilya’da çeşitli eyaletlerde ve komşu Uruguay bulunmaktadır. Üçüncü önemli ihracat ülkesi Madagaskar olduğunu. Ancak, bu taş tüm dünyada yayılır. Onlar çıkarıldı hangi mevduat artık bilinen bugün olsa iyi örnekler, Aztek mezarlarda bulundu. Kuzey Amerika’da Superior Gölü Kanada tarafında, Ametist Harbor adlı bir yer var. mor kuvars nadiren de olsa taş kalitesi, geniş miktarlarda orada bulunur. Idar-Oberstein, Alman taş merkezi, ünü yurt içi ametist buluntular dayanmaktadır. Önceki zamanlarda, hammadde Zillertal Alps orada teslim edildi. Bu yakındaki mevduat elde durdurdu, eski kesicileri geleneği Güney Amerika’da Alman göçmenlerinin tarafından düzenlenen malzemeleri sayesinde korunur başardı. Özellikle Urallar kışın mayınlı edildi Rus ametist, hatta yapay ışıkta muhteşem parlıyordu onların özellikle güzel renk, bir kez ünlüydü. Taş Buda ithaf edilmiş ve zihin berraklığını teşvik söyleniyordu orada için Tibet, ametist tespih vardı. Sri Lanka, kendi aşağı yuvarlanmış taşlar enkaz bulunur.

 

Ametist Taş Kolye

Ametist Taş Kolye

Ancak, ametist magmatik kayaçlar içinde akik badem ve dürziler astar alanlarda açmak için daha olasıdır. Ne sanıldığı şimdiye kadarki en büyük boşluğu Rio Grande do Sul 1900 yılında keşfedildi olmak. badem (. 10 ft 16 ile 33) üç metre beş ile on ölçülür ve tahmini sekiz ton ağırlığındaydı. koyu mor ametist, bir adamın yumruk gibi bazı kadar büyük, 700 cwt tartılır olabilir. tamamen. Washington Müzesi’nde bu Brezilyalı hazine alınan 200 kilogram ağırlığında bir parça vardır. Son zamanlarda, ABD’de bir buluntu başlıkları yapıyor. Temmuz 1993 yılında, üç metrelik dürzi aşkın 1000 kesilebilir ametist kilogram, kristaller uzunluğu 19 cm bazıları içerdiği Maine, bulundu.

On dokuzuncu yüzyıla kadar keşfedilmiş değildi özellikle Güney Amerika mevduat, menekşe taş fiyatı aşağı getirdi. 18. yüzyılın başında çok ünlü olan İngiltere Kraliçesi Charlotte, ametist bilezik, değeri o zaman 2000 sterlin olarak tahmin ediliyor, 200 yıl sonra sadece 100 £ görünüşte değdi. Ancak, fiyat kalitesi ile yakın bir ilişki vardır, ve kalite gayet değişir. Brezilya malzeme çoğu ihale mor, açık renkli olduğunu. Madagaskar, bu bulunur genellikle kırmızı ya da mor tonları olduğunu. Uruguay en güzel ve en derin rengi malzemeleri, ama çoğunlukla lekelenmiş olduğunu. Böylece en iyi menekşe tertemiz taşları hala üzerinde iyi bir 100 € karat fiyatları getir. Mücevher parçaları böylece oluşturulan büyüleyici, yaklaşık 100 yıldır özel olmuştur gibi, elmas örgü süsleme ile monte edilmiştir. İnsanlar buna değer taklitleri ve sentetik üretme sorun olacak bulmak şaşmamak.

Napolyon Berlin yakalanan Trajan büstü tanık, eski zamanlarda, ametist zaten oyulmuş ediliyordu ve heykel formları halinde kesilir. Sadece hiç saydam veya opak ya da bir yere arasında ya olsa beyazımsı katmanları ile bantlı ametist, kuvars, birlikte çalışmak için özellikle iyi. Önceki zamanlarda, insanlar geri alkolizme karşı taş koruyucu işlevi için bize getiriyor, hangi ametist bardak şarap içmeyi sevdim. Antik Yunan destan göre, Diana Bacchus bir ametist içine sevilen bir perisi döndü; bu nedenle dönem Bacchus taş. Deliryum bir drunkard korumak isteyen herkes kişinin içki bazı öğütülmüş ametist karışık.

 

Ametist
Türü: Yatıştırıcı, olumsuzluk out, barış ve uyumu aktarıyor.
Grup: . Kuvars
Sertlik: . 7
Malzemeler kaynak: . demir, manganez, titanyum, kalsiyum, magnezyum, krom izleri ile silika dioksit
Renklendirme: Mor ışık, . kadar karanlık, şeffaf saydam
buldum yerlerde: Brezilya, Madagaskar, Namibya, Sri Lanka, Uruguay, ABD.
İnançlar ve mitler: Onun adı “sarhoş değil” anlamına gelen Yunanca “Amethistos” dan geliyor.
Yunanlılar taş büyücülük korumalı inanıyordu, nostalji, kötü düşünceler, sarhoşluk, ve ruhu bu güçlerin
nüfuz. Onlar da bu taş yanlış arkadaş kendimizi kurtararak ¸ iyimserlik kötü düşünceler dönüşebilir
inanıyordu.,

AMETİST

AMETİST

ruhu için terapötik etkileri: Ametist onun taşıyıcısı doğru yargılara yapabilirsiniz yapar, iyilik ve sahte
arkadaşlar fending gerçek dostluklar güçlendirir. Amethysts en ışınlama uyum, aile uyum, sıcaklık ve
yeniden doğuş duygusu duygusu ile yayılır. Meditasyon sırasında, yaşam, katılım ve problem çözme
dürtülerin sevinç hakkında güzel iletir. Aynı zamanda, barış, neşe, sakinlik ve uyum yüksek derecede
taşır. Ametisli bir dize daha öfke ve dayanılmaz bir difüzyon aşılamaktadır.

 

varolan formları: . Kaba taş, cilalı sarkaç, Top, Yumurta, kolye, obelisk, piramit, kordon
işaretleri: Koç (3/21 20/4), Başak (23/8) 22/9 için Yay (22/11 21/12 arası), Oğlak (22/12 20/1
kadar), balık (20/2 20/3 kadar).

Jobs: Performer, Astrolog, Bakan, Politikacı, Psikolog, Sekreter, Tarihçi, öğretmen, ilahiyatçı, Filozof,
Diyetisyen.
Ay: . Şubat
Gezegenler: . Merkür, Jüpiter ve Neptün
Çakralar: Taç: başın üst kısmında bulunan, onların renkleri mor ve beyaz ve ana işlevi beyin
canlandırmak. Ön veya Üçüncü Göz: kaş arasında bulunan, renkleri koyu mor, lacivert ve indigo ve
onların fonksiyon vizyonunu yeniden canlandırmak için.

Adı ametist Amethystos Yunancadan gelir ve anlamı “sarhoş değil.” Yunanistan’da ayık. Kalmak Dionysos ya da Bacchus adanmış kutlamalarda kullanılan
antik çağlardan beri bilinen, kuvars çeşididir. Aslında bilinen ametist, kuvars-mor. antik dönemlerde keşfedilen taşlar genellikle efsaneler ile ilişkili … biri en güzel, belki de

Ametist …
Yunan mitolojisinde, Dionysos şarap tanrısı, faniler tarafından hor görülen, bulmak için Kaplanlar ilk kişiye karşı oynamak için söz verdi … Güzel Ametist, tanrıça Diana yolu gitmek için ilk ve vahşi hayvanlar tarafından saldırıya sona erdi. Onun çaresizlik görünce, Diana acılarını dindirmek için bir kristal haline çevirmeye karar verdim. Üzgünüz, Dionysos sonra … mor bir renk aldı, hangi taşın üzerine şarap döktü krallar ve piskoposlar tarafından ezelden beri kullanılan, Ametist psişik güçler ve dalgın getiriyor kim iletir. İbranice yüksek din adamları kendi vestments amethysts giydi ve daha yakın zamanda, bir İngiltere ve Fransa’nın kraliyet Fleur de Lys taç mücevherleri arasında bu değerli mor taşlar görebilir ve Catherine Büyük favori oldu. Ortaçağ elmas daha pahalı hale geldi içinde.

 

AMETİST TAŞI

AMETİST TAŞI

Leonardo Da Vinci ametist kötü düşünceleri dağıtmak ve. istihbarat hızlandırmak olabileceğini yazdı Ortaçağ’da Katolik Kilisesi çok önemli, ametist bekârlık teşvik ve dindarlık sembolize inanıyordu edildi . Bu. Onların maneviyat sembolü olarak bir ametist yüzük parmağı bugün kurşun kadar, özellikle, kabul taş piskopos oldu
. Tibet’te, ametist Buda’ya adanmış ve tespih sık sık onu bu taş yapılırcamsı parlaklık ve şeffaf var saydam. Menekşe rengi. Renklendiriciler, demir, manganez ve titanyum vardır. ‘ın en önemli temsilcisi mücevher kuvars grubu. .

‘Tevazu sembolü de, her şeyi görür üçüncü göz sembolü var Onun menekşe rengi pozitif negatif enerji dönüşümleri, maneviyat ve sezgi geliştirir, meditasyon için bir favori