OTANT�K TA�

AMETİST TAŞI JEOT 51 KG

DOĞAL KAYALAR
Ametist Jeot
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.28 MT 16 CM KALINLIK
 • 51 KG
 • AMETİST JEOT
 • AYNI GÜN KARGO
 • BRAZİLYA
 • EŞİ YOK
 • KIRILMAYA KARŞI SİGORTALI
 • ÜCRETSİZ NAKLİYE

AMETİST TAŞI JEOT 51 KG

OTANTİK TAŞ FARKI İLE SALONUNUZU YATAK ODANIZI BAHÇENİZİ SÜSLEYECEK BÜYÜKLÜKTE AMETİST JEOT 1.28 METRE BOY 21 CM GENİŞLİK BÜYÜK BOY JEOT SATILDIĞINDA REYONDAN KALKAR EŞİ YOKTUR..

ÜCRETSİZ KARGO.KIRILMAYA KARŞI SİGORTALI GÖNDERİ….KATEDRAL TEK PARÇA

PSC ÖZEL PAKETLEME SERVİSİ İLE SİGORTALI ŞEKİLDE GÖNDERİ SAĞLANACAKTIR;

MARMARA BÖLGESİNE NAKLİYE TARAFIMIZCA GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR….

 

Ametist Taşı Jeot

Ametist Taşı Jeot

ÖZELLİKLERİ:

BOY:1.28 MT

KG:51 KG

GENİŞLİK:21 CM

KADETRAL JEOT AMETİST TEK PARÇA

Ametist Jeot bilinen mineral ve mücevherdir. Bu mineral mor çeşittir Kuvars ve onun endeğerli ve değerli bir çeşittir. Adını Antik Ametist Sarhoşluğu önlemek için düşünüldüğü gibi, “sarhoş değil” anlamına gelen, Yunanca “Amethystos” türemiştir. Bazı yerlerde bazı Ametist örneklerinin renk yavaş yavaş ışığa uzun süre maruz kalma üzerine solmaz. Bir taş olarak kullanıldığında, Ametist sık sık rengini koyulaştırmak için, ya da dönüştürmek için tedavi ısı Citrine . Bu taş ticaretinde daha bilinen bazı çeşitleri de, bir ticari isim “prasiolite” verilir, açık yeşil renkte, ya da “Yeşil Ametist” değişebilir. Ametist jeot küçük olarak en yaygın olduğu güdük piramidal kristaller, rağmen çeşitli Böyle Meksika olaylar gibi yerleşim zarif uzun boylu üretmek için iyi bilinmektedir prizmatik çok çok koleksiyoncular tarafından kabul edilen kristaller,. Ametist ayrıca iç astar oluşturan geode , s bazıları 10 metre boyunda ve birkaç ton ağırlığında olabilir.

 

 

Kimyasal Formülü SiO 2
Bileşim Silikon dioksit. Bu mor boyama, genellikle neden olduğu yabancı maddeler , demir veya manganez bileşiği, s.
Renk Koyu mor ışık. Bazen bantlı mor ve beyazımsı hatları ile. Ayrıca birlikte karıştırılabilir Citrine .
Meç Beyaz
Sertlik 7
Kristal Sistemi Altıgen şeklinde
3D Kristal Atlas

 

Ametist Taşı Jeot
Ametist Taşı Jeo
Modifiye Prizmatik Bipyramidal
Karmaşık Prizmatik
Kristal Formlar
ve Ocaklar Çoğu zaman bir üzerinde piramitlerin kümeleri çıkıntılı olarak matris üssü. Bu “piramitler” oldukça büyük olabilir. Ayrıca uzun boylu oluşur prizmatik kristaller, kısa küt kristaller, drusy agrega, masif olarak, geode s, ve gibi yuvarlak waterworn taşlar. Çok ilginç bir alışkanlık olduğu gibi kristal volkanik iç kabuklar boru s. Kristaller genelde olan çizgili yatay ve bazen bir var asa büyüme .

 

Ametist Taşı jeot

Ametist Taşı jeot

Şeffaflık Saydam için Şeffaf
Özgül ağırlık 2,6-2,7
Parıltı Cam
Bölünme Ayırt edilemez
Kırık Konkoidal
Azim Kırılgan
Diğer Kimlik Marks Bazen floresan krem veya beyaz kısa dalga ultraviyole ışık .
Karmaşık Testleri Içinde çözünür hidroflorik asit .
Grup Silikatlar , Tectosilicates ; silika Group
Çarpıcı Özellikler Renk, kristal alışkanlıkları ve sertlik.
Çevre Tüm mineral oluşur ortamında özellikle, s magmatik ortamlarda.
Kaya Türü Magmatik , Tortul , Metamorfik

 

Ametist kuvars nadir görülen formudur. Bu çok popüler ve kuvars nadir görülen formudur rağmen, dünyada oldukça yaygın.

Ametist Taşı kuvars olduğu gibi, oldukça sert bir mücevher olduğunu. Bu genellikle altı taraflı kristal ve dünya genelinde geodes içinde bulunabilir. Bu kristal form veya bir kitle de olabilir. Ayrıca, sık sık manganez içerir. Birçok ametist taşları, ancak doğal değildir. Bunlar ısıl işlem görmüş mor koyu bir gölge üretmek için buradayız.

Yine, genellikle mor görünür, ama bu lavanta, leylak, koyu mor gölge değişebilir. Ama en iyi Ametist, gül boyama bit ile mor henüz karanlık bir ortamdır. Genellikle telif bir sembolü olmuştur. Ametist çağlar boyunca birçok amaç için kullanılmaktadır. Bu ile yardım düşünülmektedir alkol bağımlılığı . Aslında, isim ametist sarhoş değil anlamına Rum kelimesinden gelir. Ayrıca bozuklukları ve bedensel ağrı, uyku işitme sorunları gidermek için kullanılır oldu. Diğerleri ruhsal bozuklukların şiddetini azaltır düşünüyorum.
Amethyst vücut için doğal yardımlarının sayısız vardır. Turmalin kristalleri gibi, Ametist taşlar küçük, tespit manyetik alanlar üretir. Vücudunuz da bir manyetik alana sahip olduğu, Ametist ve vücudun birbirleriyle ¹ ile enerji alışverişi yapabilirsiniz.

Ametist

Ametist

Ametist onun huzurunda ayakta saniye içinde 100% tarafından biyomanyetik alanının boyutunu artırarak yetenekli olduğu anlamına gelir, Kuvars olduğunu. Bu depresif ataklar ya da fiziksel zarar aşınmış kayıp enerji doldurmak. Aynı zamanda enerji seviyelerini artırabilir.

Şimdi nerede Ametist faydaları gelmişler? Infrared radyasyon ve negatif iyon emisyonu: Diğer kristaller gibi, kendi yararları için sorumlu iki önemli yetenekleri vardır.
Biliyor muydunuz?

Şubat ayında doğan o sizin için, Ametist burç taşı olduğunu! Bu Kuyumcular Amerikan Ulusal Derneği olarak bilinen bir kuruluş tarafından 1912 yılında kabul edilmiştir.
Ametist Burç gelen Balık için doğum taştır. Bu nedenle birçok kişi mistik güçlere sahip olduğuna inanıyorum.
Sizin 4 üzerinde Ametist vermek, 6 ve 17. evlilik yıldönümlerini, uzmanlar söylüyor!

Uzak Kızılötesi Spektrum Radyasyon
Ametist uzak kızılötesi radyasyon üretir. Radyasyon bu tür nedir? Far-Infrared radyasyon ‘uzun dalga boyu’ kızılötesi radyasyon. Bütün ısı ve ışık parçacıkları bir dalga boyuna sahiptir. Görünür ışığın dalga boyu çok daha uzun ise X-ışınları, çok kısa bir dalga boyuna sahiptir. Ancak kızılötesi ışık çok uzun dalga boylarına sahiptir. Uzun dalgaboyu kızılötesi uzun arasında olduğunu ve hatta kızılötesi spektrumunda için uzun. Hatta ‘termal görüntüleme’ yapmak için veya ısı özelliklerine göre bir görüntüyü temsil etmek için kullanılır.

 

Uzak Kızılötesi Radyasyon sekiz Faydaları
Infrared radyasyon harika sağlık faydaları bir çeşitlilik vardır. Ben sekiz anlamlı bu infrared radyasyon özelliklerini ve nasıl sağlık artırabilirsiniz tartışmak istiyorum.

Hücre büyüme yükselme
uzak kızılötesi radyasyon hücre büyümesini ve hücreden yenilenmesini teşvik bilinmektedir. Bilimsel çalışmalar, vücudunuzdaki kızılötesi radyasyon düzeyini artırarak, vücudunuzda daha fazla büyümek için enerji ve yeniden büyüyecek hücreleri olacağını göstermiştir. Uzak kızılötesi radyasyon faydası dalga boyları çok uzun, bu nedenle (X-ışınları gibi) hücrelerini öldürmek için yeterli enerjiye sahip değilsiniz, ama yeterli yaşam veren enerjisi ² ile bunları sağlamak için olduğunu.

Aid Sleeping

Biz de hayvan ve uzak kızılötesi düzenleme bilim adamları uyku düzenleyici etkisi dediğimiz vardır ki insanlar ile deneylerden biliyoruz. Ametist kristalleri yaydığı ısının düşük düzeyde vücudunuzu rahatlatır, ve ² uykuya yardımcı olabilir.

Son ama en az değil, biz uzak kızılötesi radyasyon onların growth5 yol enzimleri inhibe ederek bakteri gelişimini önlemeye yardımcı olduğunu biliyoruz. Bilim adamları, vücuttaki bazı bakterilerin büyümesini önleyen spesifik olarak değil, sadece ısı uzak kızılötesi radyasyon olduğunu bulduk. Düzenli ısı aynı etkiye sahip değildir.Bu uzak kızılötesi radyasyon faydaları birkaçıdır. Şimdi, negatif iyonların sağlık yararları için dikkatimizi dönelim.

Ametist Faydaları Negatif iyon Emisyon oluşturuldu
Negatif iyonlar serbest elektronlar ya da net bir negatif yük ile herhangi bir basit molekül vardır. İyonlar, özel elektriksel özelliklere sahip molekülleri kırılır. Onlar ‘kırık’ olduklarından doğal olarak onlar ile birleştirmek, diğer molekülleri ve bileşikleri ararlar.

 

AMETİST JEOT

AMETİST JEOT

Referanslar:

Hall, Judy. Crystal Kullanıcı El Kitabı:. An Illustrated Guide Grand Rapids: Sterling A.Ş., 2002.
. Inoue, Shojiro ve MORIHIRO Kabaya “. Uzak Kızılötesi radyasyon nedeniyle Biyolojik Aktiviteleri” Biomereology 33 International Journal (1989): 145-50.
Yu, Shi-Yau, Jen-Hwey Chiu, Shiaw-Der Yang, Yu-Chen Hsu, Wing-Yiu Lui ve Chew-Wun Wu. “sıçanlarda cilt mikro dolaşımını artırarak uzak kızılötesi tedavisi biyolojik etkileri.” Photodermato Photoimmunol 78-86: 22 (2006) Photomed.
Lee Seung-Cheol, Seok-Ay Jeong, So-Young Kim Hae-Ryong Park, KC Nam ve DU Ahn. “uzak kızılötesi radyasyon ve fıstık kabuklarından su ekstrelerinin antioksidan aktivitesi üzerine ısıl işlemin etkisi.” Gıda Kimyası 94 (2006): 489-93.
. Sawai, Haziran, Koji Sagara, Atsushi Hashimoto, Hideo İgarashi ve Masaru Shimizu “. uzak kızılötesi ışıma ısıtma ile tedavi enzimler ve bakteriler tarafından gösterilen İnaktivasyonu özellikleri” Gıda Bilimi ve Teknolojisi 38 International Journal (2003): 661-67.
. Lee Byung U., Mikhail Yermakov ve Sergey A. Grinshpun “tek kutuplu iyon emisyon tarafından kapalı hava ortamlarında ince ve ultra ince partiküllerin çıkarılması.” Atmosferik Çevre 38 (2004): 4815-823.
. Lee Byung U., Mikhail Yermakov ve Sergey A. Grinshpun “Tek kutuplu iyon emisyon ince ve ultra ince partiküllere karşı solunum koruması artırır.” Aerosol Fen Bilimleri 35 Dergisi (2004): 1359-368.

AMETİST TAŞI JEOT 51 KG

DOĞAL KAYALAR
Ametist Jeot
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.28 MT 16 CM KALINLIK
 • 51 KG
 • AMETİST JEOT
 • AYNI GÜN KARGO
 • BRAZİLYA
 • EŞİ YOK
 • KIRILMAYA KARŞI SİGORTALI
 • ÜCRETSİZ NAKLİYE
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

AMETİST TAŞI JEOT 51 KG

OTANTİK TAŞ FARKI İLE SALONUNUZU YATAK ODANIZI BAHÇENİZİ SÜSLEYECEK BÜYÜKLÜKTE AMETİST JEOT 1.28 METRE BOY 21 CM GENİŞLİK BÜYÜK BOY JEOT SATILDIĞINDA REYONDAN KALKAR EŞİ YOKTUR..

ÜCRETSİZ KARGO.KIRILMAYA KARŞI SİGORTALI GÖNDERİ….KATEDRAL TEK PARÇA

PSC ÖZEL PAKETLEME SERVİSİ İLE SİGORTALI ŞEKİLDE GÖNDERİ SAĞLANACAKTIR;

MARMARA BÖLGESİNE NAKLİYE TARAFIMIZCA GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR….

 

Ametist Taşı Jeot

Ametist Taşı Jeot

ÖZELLİKLERİ:

BOY:1.28 MT

KG:51 KG

GENİŞLİK:21 CM

KADETRAL JEOT AMETİST TEK PARÇA

Ametist Jeot bilinen mineral ve mücevherdir. Bu mineral mor çeşittir Kuvars ve onun endeğerli ve değerli bir çeşittir. Adını Antik Ametist Sarhoşluğu önlemek için düşünüldüğü gibi, “sarhoş değil” anlamına gelen, Yunanca “Amethystos” türemiştir. Bazı yerlerde bazı Ametist örneklerinin renk yavaş yavaş ışığa uzun süre maruz kalma üzerine solmaz. Bir taş olarak kullanıldığında, Ametist sık sık rengini koyulaştırmak için, ya da dönüştürmek için tedavi ısı Citrine . Bu taş ticaretinde daha bilinen bazı çeşitleri de, bir ticari isim “prasiolite” verilir, açık yeşil renkte, ya da “Yeşil Ametist” değişebilir. Ametist jeot küçük olarak en yaygın olduğu güdük piramidal kristaller, rağmen çeşitli Böyle Meksika olaylar gibi yerleşim zarif uzun boylu üretmek için iyi bilinmektedir prizmatik çok çok koleksiyoncular tarafından kabul edilen kristaller,. Ametist ayrıca iç astar oluşturan geode , s bazıları 10 metre boyunda ve birkaç ton ağırlığında olabilir.

 

 

Kimyasal Formülü SiO 2
Bileşim Silikon dioksit. Bu mor boyama, genellikle neden olduğu yabancı maddeler , demir veya manganez bileşiği, s.
Renk Koyu mor ışık. Bazen bantlı mor ve beyazımsı hatları ile. Ayrıca birlikte karıştırılabilir Citrine .
Meç Beyaz
Sertlik 7
Kristal Sistemi Altıgen şeklinde
3D Kristal Atlas

 

Ametist Taşı Jeot
Ametist Taşı Jeo
Modifiye Prizmatik Bipyramidal
Karmaşık Prizmatik
Kristal Formlar
ve Ocaklar Çoğu zaman bir üzerinde piramitlerin kümeleri çıkıntılı olarak matris üssü. Bu “piramitler” oldukça büyük olabilir. Ayrıca uzun boylu oluşur prizmatik kristaller, kısa küt kristaller, drusy agrega, masif olarak, geode s, ve gibi yuvarlak waterworn taşlar. Çok ilginç bir alışkanlık olduğu gibi kristal volkanik iç kabuklar boru s. Kristaller genelde olan çizgili yatay ve bazen bir var asa büyüme .

 

Ametist Taşı jeot

Ametist Taşı jeot

Şeffaflık Saydam için Şeffaf
Özgül ağırlık 2,6-2,7
Parıltı Cam
Bölünme Ayırt edilemez
Kırık Konkoidal
Azim Kırılgan
Diğer Kimlik Marks Bazen floresan krem veya beyaz kısa dalga ultraviyole ışık .
Karmaşık Testleri Içinde çözünür hidroflorik asit .
Grup Silikatlar , Tectosilicates ; silika Group
Çarpıcı Özellikler Renk, kristal alışkanlıkları ve sertlik.
Çevre Tüm mineral oluşur ortamında özellikle, s magmatik ortamlarda.
Kaya Türü Magmatik , Tortul , Metamorfik

 

Ametist kuvars nadir görülen formudur. Bu çok popüler ve kuvars nadir görülen formudur rağmen, dünyada oldukça yaygın.

Ametist Taşı kuvars olduğu gibi, oldukça sert bir mücevher olduğunu. Bu genellikle altı taraflı kristal ve dünya genelinde geodes içinde bulunabilir. Bu kristal form veya bir kitle de olabilir. Ayrıca, sık sık manganez içerir. Birçok ametist taşları, ancak doğal değildir. Bunlar ısıl işlem görmüş mor koyu bir gölge üretmek için buradayız.

Yine, genellikle mor görünür, ama bu lavanta, leylak, koyu mor gölge değişebilir. Ama en iyi Ametist, gül boyama bit ile mor henüz karanlık bir ortamdır. Genellikle telif bir sembolü olmuştur. Ametist çağlar boyunca birçok amaç için kullanılmaktadır. Bu ile yardım düşünülmektedir alkol bağımlılığı . Aslında, isim ametist sarhoş değil anlamına Rum kelimesinden gelir. Ayrıca bozuklukları ve bedensel ağrı, uyku işitme sorunları gidermek için kullanılır oldu. Diğerleri ruhsal bozuklukların şiddetini azaltır düşünüyorum.
Amethyst vücut için doğal yardımlarının sayısız vardır. Turmalin kristalleri gibi, Ametist taşlar küçük, tespit manyetik alanlar üretir. Vücudunuz da bir manyetik alana sahip olduğu, Ametist ve vücudun birbirleriyle ¹ ile enerji alışverişi yapabilirsiniz.

Ametist

Ametist

Ametist onun huzurunda ayakta saniye içinde 100% tarafından biyomanyetik alanının boyutunu artırarak yetenekli olduğu anlamına gelir, Kuvars olduğunu. Bu depresif ataklar ya da fiziksel zarar aşınmış kayıp enerji doldurmak. Aynı zamanda enerji seviyelerini artırabilir.

Şimdi nerede Ametist faydaları gelmişler? Infrared radyasyon ve negatif iyon emisyonu: Diğer kristaller gibi, kendi yararları için sorumlu iki önemli yetenekleri vardır.
Biliyor muydunuz?

Şubat ayında doğan o sizin için, Ametist burç taşı olduğunu! Bu Kuyumcular Amerikan Ulusal Derneği olarak bilinen bir kuruluş tarafından 1912 yılında kabul edilmiştir.
Ametist Burç gelen Balık için doğum taştır. Bu nedenle birçok kişi mistik güçlere sahip olduğuna inanıyorum.
Sizin 4 üzerinde Ametist vermek, 6 ve 17. evlilik yıldönümlerini, uzmanlar söylüyor!

Uzak Kızılötesi Spektrum Radyasyon
Ametist uzak kızılötesi radyasyon üretir. Radyasyon bu tür nedir? Far-Infrared radyasyon ‘uzun dalga boyu’ kızılötesi radyasyon. Bütün ısı ve ışık parçacıkları bir dalga boyuna sahiptir. Görünür ışığın dalga boyu çok daha uzun ise X-ışınları, çok kısa bir dalga boyuna sahiptir. Ancak kızılötesi ışık çok uzun dalga boylarına sahiptir. Uzun dalgaboyu kızılötesi uzun arasında olduğunu ve hatta kızılötesi spektrumunda için uzun. Hatta ‘termal görüntüleme’ yapmak için veya ısı özelliklerine göre bir görüntüyü temsil etmek için kullanılır.

 

Uzak Kızılötesi Radyasyon sekiz Faydaları
Infrared radyasyon harika sağlık faydaları bir çeşitlilik vardır. Ben sekiz anlamlı bu infrared radyasyon özelliklerini ve nasıl sağlık artırabilirsiniz tartışmak istiyorum.

Hücre büyüme yükselme
uzak kızılötesi radyasyon hücre büyümesini ve hücreden yenilenmesini teşvik bilinmektedir. Bilimsel çalışmalar, vücudunuzdaki kızılötesi radyasyon düzeyini artırarak, vücudunuzda daha fazla büyümek için enerji ve yeniden büyüyecek hücreleri olacağını göstermiştir. Uzak kızılötesi radyasyon faydası dalga boyları çok uzun, bu nedenle (X-ışınları gibi) hücrelerini öldürmek için yeterli enerjiye sahip değilsiniz, ama yeterli yaşam veren enerjisi ² ile bunları sağlamak için olduğunu.

Aid Sleeping

Biz de hayvan ve uzak kızılötesi düzenleme bilim adamları uyku düzenleyici etkisi dediğimiz vardır ki insanlar ile deneylerden biliyoruz. Ametist kristalleri yaydığı ısının düşük düzeyde vücudunuzu rahatlatır, ve ² uykuya yardımcı olabilir.

Son ama en az değil, biz uzak kızılötesi radyasyon onların growth5 yol enzimleri inhibe ederek bakteri gelişimini önlemeye yardımcı olduğunu biliyoruz. Bilim adamları, vücuttaki bazı bakterilerin büyümesini önleyen spesifik olarak değil, sadece ısı uzak kızılötesi radyasyon olduğunu bulduk. Düzenli ısı aynı etkiye sahip değildir.Bu uzak kızılötesi radyasyon faydaları birkaçıdır. Şimdi, negatif iyonların sağlık yararları için dikkatimizi dönelim.

Ametist Faydaları Negatif iyon Emisyon oluşturuldu
Negatif iyonlar serbest elektronlar ya da net bir negatif yük ile herhangi bir basit molekül vardır. İyonlar, özel elektriksel özelliklere sahip molekülleri kırılır. Onlar ‘kırık’ olduklarından doğal olarak onlar ile birleştirmek, diğer molekülleri ve bileşikleri ararlar.

 

AMETİST JEOT

AMETİST JEOT

Referanslar:

Hall, Judy. Crystal Kullanıcı El Kitabı:. An Illustrated Guide Grand Rapids: Sterling A.Ş., 2002.
. Inoue, Shojiro ve MORIHIRO Kabaya “. Uzak Kızılötesi radyasyon nedeniyle Biyolojik Aktiviteleri” Biomereology 33 International Journal (1989): 145-50.
Yu, Shi-Yau, Jen-Hwey Chiu, Shiaw-Der Yang, Yu-Chen Hsu, Wing-Yiu Lui ve Chew-Wun Wu. “sıçanlarda cilt mikro dolaşımını artırarak uzak kızılötesi tedavisi biyolojik etkileri.” Photodermato Photoimmunol 78-86: 22 (2006) Photomed.
Lee Seung-Cheol, Seok-Ay Jeong, So-Young Kim Hae-Ryong Park, KC Nam ve DU Ahn. “uzak kızılötesi radyasyon ve fıstık kabuklarından su ekstrelerinin antioksidan aktivitesi üzerine ısıl işlemin etkisi.” Gıda Kimyası 94 (2006): 489-93.
. Sawai, Haziran, Koji Sagara, Atsushi Hashimoto, Hideo İgarashi ve Masaru Shimizu “. uzak kızılötesi ışıma ısıtma ile tedavi enzimler ve bakteriler tarafından gösterilen İnaktivasyonu özellikleri” Gıda Bilimi ve Teknolojisi 38 International Journal (2003): 661-67.
. Lee Byung U., Mikhail Yermakov ve Sergey A. Grinshpun “tek kutuplu iyon emisyon tarafından kapalı hava ortamlarında ince ve ultra ince partiküllerin çıkarılması.” Atmosferik Çevre 38 (2004): 4815-823.
. Lee Byung U., Mikhail Yermakov ve Sergey A. Grinshpun “Tek kutuplu iyon emisyon ince ve ultra ince partiküllere karşı solunum koruması artırır.” Aerosol Fen Bilimleri 35 Dergisi (2004): 1359-368.