OTANT�K TA�

Sugulit Taşı Kaya Koleksiyon Minarel

DOĞAL KAYALAR
Sugulit Taşı
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 120 GR
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOKTUR
 • G.AFRİKA
 • İLERİ SEVİYE KOLEKSİYONLER İÇİN
 • KDV DAHİİL
 • MUHTEŞEM RENK DOYUMU
 • SUGULİT DOĞAL KAYA

Sugulit kristalleri oldukça yenidir ancak mor mineral değerli taş listesine eklenenler memnuniyetle karşılanmaktadır. Hassasiyetler,

Sugulit Taşı

Sugulit Taşı

psişikler ve yüksek alemlere bağlanmak için kristalleri kullanmaktan hoşlanan insanlar, bu sevimli pembeden mor mineral kayaya değer verir. Bir Sugulit değerli taş, daha yüksek alemleri keşfetmek ve çakralarını dengeli ve güzel bir şekilde hizalamaktan hoşlanan birinin çakra taşları arasında haklı bir yere sahip olmalıdır.

CİLT TARİHİ
Sugulit kayası bir süredir var ancak 1944’e kadar keşfedilmemiş. O zaman bile, değerli taşlar ve kristaller dünyasında pek bir etkisi olmadı. İnsanlar 1980’lere kadar pek takdir etmediler. Kısa tarihi, 80’lerde Yeni Agers’a hitap ediyordu. Başlangıçta II. Dünya Savaşı’nın sonlarında keşfedildiği için, daha huzurlu zamanlarla güçlü bir bağlantısı vardı. Bu ayrıntı pembe veya lila kristali daha da çekici hale getirdi. Sugulit kayalarının “Kova Çağı” ile rezonansa girdiği düşünülüyordu. Huzurlu sevgi dolu New Age insanlarının, pembe ya da mor mineral kayaların ancak kendisini açığa vuracağına ya da barışçıl zihinleri olan insanlarla bağlantı kuracağına inanıyordu. Neyse ki, durum böyle değildir, çünkü bedeni ve zihni iyileştirerek barışçıl zihni getirmek, Sugulit anlamının merkezinde sulit faydalarıdır.

Sugulit taşları Japonya’da Iwagi Islet’te Dr. Ken-ichi Sugi tarafından keşfedildi. Bununla birlikte, bulduğu sugilit kayaları minik, tane büyüklüğünde, açık ten rengi veya sarı-kahverengi çakıl taşlarıdır. Onları katalogladı ama hepsi oldukça çabuk unutuldu. 1979’da Güney Afrika’da bulunan pembe sugilit, soluk leylak sugilit veya kırmızı-mor ila koyu mor sugilit birikintileri, kristal toplayıcıların ve hoş doğal değerli taşların beğenisini kazanan insanların dikkatini çeken sugilit taşlarıdır. Güzel, renkli kristallerimizi seviyoruz.

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ DOĞAL TAŞ MAĞZASI OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL G.AFRİKA SUGULİT MİNARELİ İLERİ SEVİYE KOLEKSİYONERLER İÇİN MÜKEMMEL GEM PARÇASI ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;

BOYUT:110 X 80 X 70 MM AĞIRLIK 120 GR

Madhya Pradesh, Hindistan, Avustralya’da Yeni Güney Galler, İtalya, Kanada’da Quebec ve Tacikistan’da da önemli Sugulit mineral kaya birikintileri bulunmuştur. Hindistan’da çok güzel, nadir pembe Sugulit değerli taşlar bulunur. Bu ek bulgulara rağmen, Sugulit değerli taşlar hala nadir görülür.

Sugulit değerli taşlar genellikle opaktır. Yarı saydam Sugulit kristalleri vardır, ancak oldukça nadirdir. Renk homojen olabilir veya bazı damarlanmaya, lekelere veya katmanlı bir görünüme sahip olabilir. Mumlu veya reçineli parlaklıktadırlar.

Sugulit Taşı Özellikleri

Sugulit Taşı Özellikleri

SUGİLİT ANLAMI
Koruyucu, teşvik edici titreşimler Sugulit anlamının kökenindedir. Bu pembe veya mor mineral kayanın 80’li yıllara dayandığına inanılan Sugulit özellikleri, hala luvulit veya sugilit anlamının büyük bir kısmıdır. O zamanlar luvulit olarak bilinen bu pembe / bordo, mor veya lila kristaller, barış ve anlayış kristalleridir. Yeni Agers Sugulit anlamını doğru yorumladı.

Sugulit kristal anlamı, tamamen kendini güçlendirme ve güven ile ilgilidir. Bu pembe ya da mor mineral kayalar, olumsuzluktan etkilenme eğilimi gösteren kişilerin harika bir şekilde koruyucudur. Sugulit taşı anlamının çok büyük bir parçası olan sıcak, koruyucu titreşimler sayesinde, kolayca korkutulan duyarlılıklar güvenlerini artırabilir. Sugulit değerli taşlar, sahiplerini kendi mücadeleleri ve mutsuzlukları nedeniyle başkaları için yaratabilecekleri uyumsuzluktan korur. Sugulit anlamı, bu pembe veya mor mineral kayanın yüksek manganez içeriği sayesinde negatif enerjileri emme kabiliyetine dayanır.

Sugulit rengi, Sugulit özelliklerine göre fark yaratır, kendi özel Sugulit taşı faydalarını genel Sugulit anlamına ekler. Sugulit kristali manganez içeriği, örneğin, sugilit özellikleri üzerinde ve uzatma olarak sugilit anlamında büyük bir etkiye sahiptir. Çok sayıda siyah katman veya benekli sugilit değerli taşlar daha yüksek miktarda siyah mangan içerir. Bu onları fiziksel ve duygusal acıyı veya rahatsızlığı gidermek için daha verimli hale getirir. Bu tür sugilit mineral kayaları, Sugulit anlamının kökenine giden bir sugilit yararı olan, aslında ağrıya neden olabilen enerjiyi emer. Sugulit taşları umutsuzluğu ortadan kaldırabilir ve cesaretiniz kırıldığında daha olumlu hissetmenize yardımcı olur.

Pembe Sugulit değerli taşlar, kendi özel pembe Sugulit faydaları ile Sugulit anlamını arttırır. Macenta veya fuşya gibi koyu pembe Sugulit kristalleri, aşk ve romantizm bölümünde güçlü sugilit güçlerine sahiptir. Koyu pembe Sugulit kristalleri ile süslenmiş mücevherler giymek, aşırı duygusallığı kontrol altında tutarken nazik bir ruh çekmeye yardımcı olur. Koyu pembe Sugulit kristalleri, uzun süreli romantik bir ilişkiyi güçlendirmek için harikadır ve inişler ve çıkışlar boyunca ısrar etme gücü verir. Bu sevimli koyu pembe Sugulit kristalleri, sugilit anlamını koruyarak moralinizi yükseltmek ve size yenilenmiş bir yaşam aşkı vermek için mükemmeldir.

Sugulit değerli taş takıları, kullanıcının yaşam ve özgürlük sevgisi duygusunu güçlendirir. Sugulit anlamına uygun olarak, kullanıcıya ilham verir ve endişeleri giderir ve kullanıcıya dünyasında her şeyin iyi olduğu hissini verir. Sanatçılara yaratıcı bir ilham kaynağı ve Sugulit anlamını koruyarak kendilerini ifade etmeleri için güven veriyor.

CİLT SAĞLIĞI
YÜRÜTME SAĞLIĞI
Sugilitin ruhsal iyileştirici özellikleri onu sugilit anlamına uygun olarak en güçlü ve oldukça etkili kristallerden biri yapar. Koyu mor Sugulit ve lila kristalleri veya soluk mor sugilit, manevi arınma, temizlik ve güçlendirme için Violet Alev’in gücünü çağırmak için idealdir. Harika koruyucu Sugulit iyileştirici özellikleri, Sugulit taşı anlamına uygun olarak, olumsuz etkilere ve zararlı olabilecek varlıklara karşı koruma sağlar. Sugulit anlamında yer alan destekleyici, koruyucu Sugulit özellikleri sayesinde manevi gelişim hızlanır.

Sugulit Taşı Faydaları

Sugulit Taşı Faydaları

Sugulit kristalleri, ruhlarını arayan veya geçmiş yaşamları keşfedenler için çok faydalıdır. Sugulit, Sugulit anlamının kökenine güç verir, birini güvende ve korumada tutar. Sugulit anlamının kalbindeki Sugulit özellikleri, şifa yolculuğunuzu kolaylaştırmak için umutsuzluğu ve caydırıcılığı engeller.

Kehanet devletlerinde Sugulit anlamı:

Birini sevmek, onların kötü hallerini kabul etmeniz gerektiği anlamına gelmez.

Sugulit kristalleri, harika Violet Flagil Sugulit güçlerine sahipken, koruyucu melekleri mor sugilit veya pembe sugilit kristallerini yanlarında tutan bazı insanlara çeker. Aşağıdakiler, Koruyucu Meleği çekebilecek Sugulit renkleridir:

Pembe Sugulit değerli taşlar, 8 ila 12 Kasım ve 1 ila 5 Haziran tarihleri arasında doğanlara Koruyucu Melekleri çeker.
Koyu mor Sugulit taşları 16 – 20 Ocak ve 17 – 22 Temmuz tarihleri arasında doğanlara Koruyucu Melekleri çeker.
Orta mor Sugulit kristalleri Guardian Angels’ı 15 – 19 Şubat, 25 – 29 Şubat, 26 – 30 Nisan ve 23 – 27 Kasım tarihlerinde doğanlar için cezbeder.
Menekşe Sugulit değerli taşlar, Guardian Angel Menadel’i 18 – 23 Eylül tarihleri arasında doğan insanlara çekmektedir.
Sugulit taşı Feng Shui’de ateş enerjisi verir. Bir odanın ya da evin güney ucuna yerleştirildiğinde, Sugulit kristalleri aileniz ve topluluğunuzdaki itibarınızı güçlendirir ve korur. Mor mineral kaya atmosferi parlaklık, sıcaklık, aktivite ve coşkuyla sarsar. Yang enerjisi tutkulu eylemi ve güçlü duyguyu teşvik eder, yeni kavramlar veya fikirler ve tutkulu seks yapan bir atmosfer sağlar.

Sugulit nasıl kullanılır:

Koyu mor Sugulit veya soluk mor Sugulit ile süslenmiş bir kolye ve kolye takınız. Bu, Sugulit anlamının kalbindeki harika koruyucu ve iyileştirici titreşimleri bütün gün sizin için çalışacaktır.
Manevi şifalı seanslarınız sırasında veya dua ederken bir Sugulit taşı malası veya tesbih tutun.
Cebinize, çantanıza, cüzdanınıza veya hatta sütyeninize sıkışmış koyu mor bir Sugulit veya soluk mor Sugulit takla taşı veya endişe taşı koyun. Kendine birkaç sessiz dakika ayır ve ihtiyacı hissedersen parmakla başparmak arasında Sugulit taşı ovala.
Sıkça oturduğunuz yerin yakınındaki masaya ve işteki masanıza sodalit bir heykelcik, dikilitaş veya piramit yerleştirin.
Sugilit kristallerinizi birkaç günde ılık akan suyun altında tutarak temizleyin. Bu biriken negatif enerjileri temizleyecektir, böylece sizin için çalışmaya devam edebilir. Özellikle tozlu veya kirli olursa ılık sabunlu suda iyice bulaşık deterjanıyla temizlenebilir. İyice durulayın ve temiz, emici bir havlu ile iyice ovalayın.

Doğal Sugulit Minareli

Doğal Sugulit Minareli

FİZİKSEL ISI
Sugilitin fiziksel iyileşme özellikleri, kişinin zihin ve beden arasındaki bağlantıyı kavramasına, sugilit kristal anlamını korumada Sugulit yararına yardımcı olur. Ne kadar stres, sevgi eksikliği ve duygusal huzursuzluk anlayışı fiziksel bedeni iyileştirmek için ne yapılması gerektiğini görme yeteneğini geliştirir. Sugulit iyileşme özellikleri, beyin yarım küre ve sinir merkezlerinde sugilit anlamını koruyarak dengeyi sağlar. Sugulit yararları, kişinin fiziksel sağlığı üzerinde zararlı bir etkisi olabilecek korku ve gerilimi azaltan bir sakinleşme hissi verir.

Yüksek seviyede mangan içeren sugilit kristalleri harika ağrı kesicilerdir. Baş ağrısı, artrit ağrısı ve iltihaptan kaynaklanan ağrıyı hafifletir. Sugulit özellikleri ayrıca fiziksel vücudun virüslerle savaşmasına ve iltihabı azaltmasına yardımcı olabilir. Kanser tedavisi gören insanlar için faydalıdır. Sugulit anlamı kökündeki sugilit taşı, zihin ve beden için kapsamlı bir şifa tedavisine elverişlidir.

Sugulit nasıl kullanılır:

Sugulit değerli taşlarla süslenmiş takılar giyin. Sugulit kristalini boğaza veya kalbe yakın tutan bir kolye ve saç tokası, sizi tüm gün iyileştirici titreşimlerde banyoya sokar.
Yatıştırıcı titreşimlerini yakın tutmak için sık sık oturduğunuz veya uyuduğunuz bir alana bir Sugulit kristal heykelcik, obelisk veya piramit yerleştirin.
Günde 2 kez 7 damla Sugulit iksiri alın, sabahları bir kez ve yatmadan bir kez 2 hafta boyunca. Güzel şifalı Sugulit gücü, her yönden şifa için damarlarınızdan geçecektir.
Baş ağrısını hafifletmek için alnına veya doğrudan ağrıyı veya şişliği azaltmak için ağrılı veya iltihaplı bir alana Sugulit endişe taşı yerleştirin.
DUYGUSAL İYİLEŞME
Sugilitin duygusal iyileştirici özellikleri, sugilitin anlamını koruyarak, yaşamınıza denge ve uyum sağlamak için beyin yarım kürelerini dengelemeye odaklanır. Sugulit güçleri, kederden duygusal iyileşme ve sevilen birini kaybetmenin kederi için mükemmeldir. “Büyük resmi” anlamayı kolaylaştırmak ve daha olumlu bir görünüm geliştirmek için umutsuzluk duyguları ortadan kalkar. Geçmiş, perspektife sokulur ve birinin barış ve uyum içinde ilerlemesine ve ilerlemesine yardımcı olur, Sugulit anlamının kalbinde bir Sugulit yararı olur. Sugulit güçleri bir kişiyi kıskançlık, öfke, düşmanlık ve önyargıdan kurtarmaya teşvik eder. Bu olumsuz duygusal etkiler ortadan kalktığında, barış, uyum ve iyileştirilmiş duygusal sağlık, Sugulit anlamını koruyarak, tamamen duygusal iyileşme için üstlenir.

Sugililite iyileşme özellikleri, nörotransmiterler ile ilgili problemleri içeren psikiyatrik bir problemi olan insanlar için faydalıdır. Epilepsi, dyscalculia ve disleksi, ince motor fonksiyonlarının yanı sıra sugilit kristalleri ile de iyileştirilebilir. Sugulit, Sugulit anlamının kalbinde, travma sonrası stres bozukluğu veya paranoya şikayeti olan insanlara yardım etmek için kullanılabilir. Hatta şizofreni, Asperger sendromu ve otizmden muzdarip olan insanlara bile yardım etti. Sugulit kristalleri ayrıca uykusuzluk veya uyku bozukluklarından muzdarip insanlara yardımcı olur.Violet Ray enerjisinin en güzel ve güçlü bir kristali olan Sugulit, İlahi sevginin mükemmelliğini ve bu enerjinin

Sugulit Taşı

Sugulit Taşı

Dünya düzleminde tezahürünü somutlaştıran öncü bir “bu yaş için sevgi taşıdır”. Gerçeğin en yüksek sevginin olduğunu anlamamıza yardımcı olan bilgeliğin ve manevi adanmışlığın armağanlarını getirir ve kişinin kendi hakikatinde yaşamak sadece iyileştirici değil aynı zamanda güçlendiricidir. Sugulit ile çalışmak, giymek veya meditasyon yapmak, Dünya’yı güç ve zarafet içinde yürümek için yüksek frekanslı Menekşe enerjisini varlığın her yönüne kanalize etme yeteneğini arttırır. Sugulit, enkarne olma nedenlerinin ruhunu hatırlatır ve kişinin fiziksel alemdeki bu yolculuk için seçilen dersler hakkındaki anlayışını arttırır. [Melody, 626] [Simmons, 386] [Hall, 279] [Raphaell, 121-125] [www.crystalheart.com.au]

Taç Çakra’yı uyandırmak için olağanüstü bir kristal olan Sugulit, vücuda ışık verir, Taç içinden ve tüm Çakra’ları olduğu gibi hizalayarak ruhsal ve koşulsuz sevgiyi Temel Çakra’ya getirir. Bu, şifa veren enerjilerin güçlü bir cazibesidir ve aklın refahı ile vücudun refahı arasındaki bağlantı konusunda daha fazla farkındalık ortaya çıkarmıştır. Kullanımı fiziksel bedenin birçok hastalığını ve hastalığını yaratan zihinsel ve duygusal strese karşı koyar. Sugulit’nin frekansı insanın dünyanın sertliğini tanımasını ve salıvermesini ve üzüntü, hüsran, geçmiş öfke ve korkudan kurtulmasını sağlar. Işığı ve sevgiyi en karanlık durumlara getirir, kişinin yaşamın şu anda yaşanmakta olduğundan daha fazla olduğunu bilmesini sağlar. Daha iyi bir gelecek için umut ve iyimserlik sunar, kişinin burada ve şimdi kabul etmesini sağlar. Sugulit, kendisinin ve başkalarının affetmesini teşvik eder ve kendine güven ve özgürlük duygusu kazandırır. Asla tam olarak uymayanlar için ve Dünya’nın titreşimine uyum sağlamakta zorlanan hafif işçiler için özellikle neşeli bir taş. [Melody, 626] [Raphaell, 121-122] [Ahsian, 387] [101 Hall, 198] [Hall, 279-280]

Sugulit, en derin düşüncelere, özlemlere ve inançlara erişim sağlayan, rüyalar aleminde muhteşem bir taştır. Bu canlı kristal ile meditasyon yapmak ya da hayal etmek, Üçüncü Göz, Taç ve Eterik Çakraları açar, kişinin deneyimlerinin derinliğini büyük ölçüde arttırır ve aldığı görüntünün anlamlı ve sembolik olarak zengin olmasına izin verir. Birinin gece hayallerini hatırlamasına yardımcı olur ve akılda kalıcı rüya görmeye yardımcı olur ve birinin yaşamı için sahip olabileceği ve bir şekilde bir kenara bıraktığı ya da ruhunun bu yaşam için sahip olduğu rüyaları kurtarmasına yardımcı olur. [Simmons, 386] [Ahsian, 387]

Sugilit, potasyum sodyum lityum demir manganez alüminyum silikat minerali olan Osumilite grubunun nispeten nadir bir siklosilikatıdır. Biçimi, genellikle küçük parçalara ayrılmış prizmatik kristallerde nadiren oluşmasına rağmen, genellikle kütlesel ve büyük parça şeklindedir. İlk örneği 1944 yılında Japonya’nın Iwagi Islet’inde keşfeden Japon bir petrolog olan Dr. Ken-ichi Sugi olarak adlandırılmıştır. Mineral ismi, hatalı olarak daha sık, doğru şekilde, genellikle “kazlarda” olduğu gibi sert bir “g” ile telaffuz edildiğinde “gen” de olduğu gibi yumuşak bir “g” ile telaffuz edilir. (Soo-gi-lyt) Japonya genellikle açık kahverengimsi sarı kaya oluşturucu bir mineraldi, sınıflandırıldı ve yakında unutuldu. Güney Afrika’da bulunan, özellikle 1980’lerde Yeni Bir Çağ Taşı olarak, mücevher özelliklerini popülariteye getiren parlak mor labirik kayadır. Rengi soluk leylaktan veya pembeden, kırmızımsı-menekşe rengine, koyu morya, en değerli olduğu düşünülen zengin macenta-mor tonu ile, özellikle “jel” olarak bilinen yarı saydam formda bulunur. Sugulit Japonya, Kanada’da bulunsa da ve birkaç başka bölge de, bu menekşe taşının birikintilerinin çoğu, Güney Afrika’daki çok derin manganez madenlerinden geliyor. Sugulit ayrıca Luvulite, Lavülit, Kraliyet Azel, Kraliyet Lavülit ve Kraliyet Lazelle olarak da adlandırılır. [www.mindat.org] [Simmons, 386] [en.wikipedia.org] [

elmas kullanır Sugulit Kullanımlar ve Amaçlar
Sugulit, oldukça hassas olanlar ve çevrelerinde bulunan enerjileri üstlenenler için en iyi kristallerden biridir. Kullanıcıyı olumsuzluk ve başkalarının uyumsuzluğuna karşı dayanıklı tutan sıcak, koruyucu bir “Işık Kalkanı” oluşturmak için Sugulit’i kullanın veya taşıyın. Cesaret kırma veya çaresizlik zamanlarında, duygusal bedene huzur ve rahatlama getirmek için ruhsal dünyadan gelen bilgileri seven, rahatlatıcı bir enerji ve yumuşak bir akış oluşturmak için Sugulit’yi Üçüncü Göz’e yerleştirin. [Simmons, 386] [Raphaell, 122-123] [Melodi, 626]

Baş ağrısını gidermek ve ağrıyı gidermek, her türlü rahatsızlığı ve genel rahatsızlık duygularını gidermek için güçlü siyah manganez katmanları ile Sugulit kullanın. Sadece taşı tutun ve acı ile negatif enerjinin manganez ve Sugulit’ye aktarılmasını sağlayın. Şifalı ortamlarda ve kristal düzenlerinde kullanım için de kullanılabilir. Sugulit’yi en iyi şekilde tutmak için, kullandıktan sonra temizlediğinizden emin olun. [Melodi, 627] [Salon, 280] [www.healing-crystals-for-you.com]

Sugulit’i giymek ya da taşımak, birisinin varlığının her alanında titreşen sevgi ile harika bir özgürlük duygusunu teşvik eder. Her şeyin mükemmel ve kişinin seçtiği ruh yoluna göre farkındalığı yaratır. Onun enerjisi insana ilham, yaratıcılık ve güven verir ve geçmişi serbest bırakma, barış ve büyük neşe içinde ileri gitme arzusunu arttırır. [Melody, 626-627] [Lembo, 328] [101 Hall, 198]

Sugulit, çocukların kendilerini güvende ve merkezde hissetmelerine yardımcı olmak ve çevrelerindeki dünyaya uyum sağlamak için muhteşem bir taştır. Uykusuzluğa karşı koymak, kabuslardan uzak durmak ve besleyici, canlı hayalleri teşvik etmek için bir komidin veya yastığın altına yerleştirin. Çocuğun cebinde veya sırt çantasında bulunan küçük bir parça güven artırır ve sosyal durumları kolaylaştırır; Ayrıca otizm, disleksi ve diğer öğrenme güçlüğü çeken çocuklara ve ayrıca duyusal armağanlara sahip olanlara ekstra destek sağladığı düşünülmektedir. Pembe Sugulit iç incinmeyi çözmede iyidir ve özellikle doğum ebeveynlerini izleyen ve reddedilen evlat edinilen çocuklar için teselli edici olabilir. [Ahsian, 387] [Raphaell, 123] [Hall, 280] [Eason, 55]

Pembe Sugulit, özellikle macenta veya fuşya tonlarında güçlü bir sevgi kristalidir. İyi kalpli bir ruhu çekmek için mücevherler giyin ve ilişkilerde duygusallıktan kaçınmak, aynı zamanda iyi ve kötü zamanlarda bağlılığı teşvik edin. Pembe Sugulit, insanlara içsel iyilik ve yaşam sevgisi aşılar. [Eason, 55]

Manevi arayışlar için mükemmel bir taş olan Sugulit, ruhu her türlü olumsuzluktan korur ve ruhsal güçlerini geliştirir. Kanallaşma yeteneğinin arttırılması ve kanallanan kişinin kaybıyla ilişkili ağrının serbest bırakılması için özellikle yararlıdır. Ayrıca otomatik yazmanın ruhsal gelişimine de yardımcı olabilir. Günlük bu hediyeyi açmak için bu taşı kullanarak günlük. [Hall, 279

 

Sugulit Taşı Kaya Koleksiyon Minarel

DOĞAL KAYALAR
Sugulit Taşı
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 120 GR
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOKTUR
 • G.AFRİKA
 • İLERİ SEVİYE KOLEKSİYONLER İÇİN
 • KDV DAHİİL
 • MUHTEŞEM RENK DOYUMU
 • SUGULİT DOĞAL KAYA
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Sugulit kristalleri oldukça yenidir ancak mor mineral değerli taş listesine eklenenler memnuniyetle karşılanmaktadır. Hassasiyetler,

Sugulit Taşı

Sugulit Taşı

psişikler ve yüksek alemlere bağlanmak için kristalleri kullanmaktan hoşlanan insanlar, bu sevimli pembeden mor mineral kayaya değer verir. Bir Sugulit değerli taş, daha yüksek alemleri keşfetmek ve çakralarını dengeli ve güzel bir şekilde hizalamaktan hoşlanan birinin çakra taşları arasında haklı bir yere sahip olmalıdır.

CİLT TARİHİ
Sugulit kayası bir süredir var ancak 1944’e kadar keşfedilmemiş. O zaman bile, değerli taşlar ve kristaller dünyasında pek bir etkisi olmadı. İnsanlar 1980’lere kadar pek takdir etmediler. Kısa tarihi, 80’lerde Yeni Agers’a hitap ediyordu. Başlangıçta II. Dünya Savaşı’nın sonlarında keşfedildiği için, daha huzurlu zamanlarla güçlü bir bağlantısı vardı. Bu ayrıntı pembe veya lila kristali daha da çekici hale getirdi. Sugulit kayalarının “Kova Çağı” ile rezonansa girdiği düşünülüyordu. Huzurlu sevgi dolu New Age insanlarının, pembe ya da mor mineral kayaların ancak kendisini açığa vuracağına ya da barışçıl zihinleri olan insanlarla bağlantı kuracağına inanıyordu. Neyse ki, durum böyle değildir, çünkü bedeni ve zihni iyileştirerek barışçıl zihni getirmek, Sugulit anlamının merkezinde sulit faydalarıdır.

Sugulit taşları Japonya’da Iwagi Islet’te Dr. Ken-ichi Sugi tarafından keşfedildi. Bununla birlikte, bulduğu sugilit kayaları minik, tane büyüklüğünde, açık ten rengi veya sarı-kahverengi çakıl taşlarıdır. Onları katalogladı ama hepsi oldukça çabuk unutuldu. 1979’da Güney Afrika’da bulunan pembe sugilit, soluk leylak sugilit veya kırmızı-mor ila koyu mor sugilit birikintileri, kristal toplayıcıların ve hoş doğal değerli taşların beğenisini kazanan insanların dikkatini çeken sugilit taşlarıdır. Güzel, renkli kristallerimizi seviyoruz.

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ DOĞAL TAŞ MAĞZASI OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL G.AFRİKA SUGULİT MİNARELİ İLERİ SEVİYE KOLEKSİYONERLER İÇİN MÜKEMMEL GEM PARÇASI ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;

BOYUT:110 X 80 X 70 MM AĞIRLIK 120 GR

Madhya Pradesh, Hindistan, Avustralya’da Yeni Güney Galler, İtalya, Kanada’da Quebec ve Tacikistan’da da önemli Sugulit mineral kaya birikintileri bulunmuştur. Hindistan’da çok güzel, nadir pembe Sugulit değerli taşlar bulunur. Bu ek bulgulara rağmen, Sugulit değerli taşlar hala nadir görülür.

Sugulit değerli taşlar genellikle opaktır. Yarı saydam Sugulit kristalleri vardır, ancak oldukça nadirdir. Renk homojen olabilir veya bazı damarlanmaya, lekelere veya katmanlı bir görünüme sahip olabilir. Mumlu veya reçineli parlaklıktadırlar.

Sugulit Taşı Özellikleri

Sugulit Taşı Özellikleri

SUGİLİT ANLAMI
Koruyucu, teşvik edici titreşimler Sugulit anlamının kökenindedir. Bu pembe veya mor mineral kayanın 80’li yıllara dayandığına inanılan Sugulit özellikleri, hala luvulit veya sugilit anlamının büyük bir kısmıdır. O zamanlar luvulit olarak bilinen bu pembe / bordo, mor veya lila kristaller, barış ve anlayış kristalleridir. Yeni Agers Sugulit anlamını doğru yorumladı.

Sugulit kristal anlamı, tamamen kendini güçlendirme ve güven ile ilgilidir. Bu pembe ya da mor mineral kayalar, olumsuzluktan etkilenme eğilimi gösteren kişilerin harika bir şekilde koruyucudur. Sugulit taşı anlamının çok büyük bir parçası olan sıcak, koruyucu titreşimler sayesinde, kolayca korkutulan duyarlılıklar güvenlerini artırabilir. Sugulit değerli taşlar, sahiplerini kendi mücadeleleri ve mutsuzlukları nedeniyle başkaları için yaratabilecekleri uyumsuzluktan korur. Sugulit anlamı, bu pembe veya mor mineral kayanın yüksek manganez içeriği sayesinde negatif enerjileri emme kabiliyetine dayanır.

Sugulit rengi, Sugulit özelliklerine göre fark yaratır, kendi özel Sugulit taşı faydalarını genel Sugulit anlamına ekler. Sugulit kristali manganez içeriği, örneğin, sugilit özellikleri üzerinde ve uzatma olarak sugilit anlamında büyük bir etkiye sahiptir. Çok sayıda siyah katman veya benekli sugilit değerli taşlar daha yüksek miktarda siyah mangan içerir. Bu onları fiziksel ve duygusal acıyı veya rahatsızlığı gidermek için daha verimli hale getirir. Bu tür sugilit mineral kayaları, Sugulit anlamının kökenine giden bir sugilit yararı olan, aslında ağrıya neden olabilen enerjiyi emer. Sugulit taşları umutsuzluğu ortadan kaldırabilir ve cesaretiniz kırıldığında daha olumlu hissetmenize yardımcı olur.

Pembe Sugulit değerli taşlar, kendi özel pembe Sugulit faydaları ile Sugulit anlamını arttırır. Macenta veya fuşya gibi koyu pembe Sugulit kristalleri, aşk ve romantizm bölümünde güçlü sugilit güçlerine sahiptir. Koyu pembe Sugulit kristalleri ile süslenmiş mücevherler giymek, aşırı duygusallığı kontrol altında tutarken nazik bir ruh çekmeye yardımcı olur. Koyu pembe Sugulit kristalleri, uzun süreli romantik bir ilişkiyi güçlendirmek için harikadır ve inişler ve çıkışlar boyunca ısrar etme gücü verir. Bu sevimli koyu pembe Sugulit kristalleri, sugilit anlamını koruyarak moralinizi yükseltmek ve size yenilenmiş bir yaşam aşkı vermek için mükemmeldir.

Sugulit değerli taş takıları, kullanıcının yaşam ve özgürlük sevgisi duygusunu güçlendirir. Sugulit anlamına uygun olarak, kullanıcıya ilham verir ve endişeleri giderir ve kullanıcıya dünyasında her şeyin iyi olduğu hissini verir. Sanatçılara yaratıcı bir ilham kaynağı ve Sugulit anlamını koruyarak kendilerini ifade etmeleri için güven veriyor.

CİLT SAĞLIĞI
YÜRÜTME SAĞLIĞI
Sugilitin ruhsal iyileştirici özellikleri onu sugilit anlamına uygun olarak en güçlü ve oldukça etkili kristallerden biri yapar. Koyu mor Sugulit ve lila kristalleri veya soluk mor sugilit, manevi arınma, temizlik ve güçlendirme için Violet Alev’in gücünü çağırmak için idealdir. Harika koruyucu Sugulit iyileştirici özellikleri, Sugulit taşı anlamına uygun olarak, olumsuz etkilere ve zararlı olabilecek varlıklara karşı koruma sağlar. Sugulit anlamında yer alan destekleyici, koruyucu Sugulit özellikleri sayesinde manevi gelişim hızlanır.

Sugulit Taşı Faydaları

Sugulit Taşı Faydaları

Sugulit kristalleri, ruhlarını arayan veya geçmiş yaşamları keşfedenler için çok faydalıdır. Sugulit, Sugulit anlamının kökenine güç verir, birini güvende ve korumada tutar. Sugulit anlamının kalbindeki Sugulit özellikleri, şifa yolculuğunuzu kolaylaştırmak için umutsuzluğu ve caydırıcılığı engeller.

Kehanet devletlerinde Sugulit anlamı:

Birini sevmek, onların kötü hallerini kabul etmeniz gerektiği anlamına gelmez.

Sugulit kristalleri, harika Violet Flagil Sugulit güçlerine sahipken, koruyucu melekleri mor sugilit veya pembe sugilit kristallerini yanlarında tutan bazı insanlara çeker. Aşağıdakiler, Koruyucu Meleği çekebilecek Sugulit renkleridir:

Pembe Sugulit değerli taşlar, 8 ila 12 Kasım ve 1 ila 5 Haziran tarihleri arasında doğanlara Koruyucu Melekleri çeker.
Koyu mor Sugulit taşları 16 – 20 Ocak ve 17 – 22 Temmuz tarihleri arasında doğanlara Koruyucu Melekleri çeker.
Orta mor Sugulit kristalleri Guardian Angels’ı 15 – 19 Şubat, 25 – 29 Şubat, 26 – 30 Nisan ve 23 – 27 Kasım tarihlerinde doğanlar için cezbeder.
Menekşe Sugulit değerli taşlar, Guardian Angel Menadel’i 18 – 23 Eylül tarihleri arasında doğan insanlara çekmektedir.
Sugulit taşı Feng Shui’de ateş enerjisi verir. Bir odanın ya da evin güney ucuna yerleştirildiğinde, Sugulit kristalleri aileniz ve topluluğunuzdaki itibarınızı güçlendirir ve korur. Mor mineral kaya atmosferi parlaklık, sıcaklık, aktivite ve coşkuyla sarsar. Yang enerjisi tutkulu eylemi ve güçlü duyguyu teşvik eder, yeni kavramlar veya fikirler ve tutkulu seks yapan bir atmosfer sağlar.

Sugulit nasıl kullanılır:

Koyu mor Sugulit veya soluk mor Sugulit ile süslenmiş bir kolye ve kolye takınız. Bu, Sugulit anlamının kalbindeki harika koruyucu ve iyileştirici titreşimleri bütün gün sizin için çalışacaktır.
Manevi şifalı seanslarınız sırasında veya dua ederken bir Sugulit taşı malası veya tesbih tutun.
Cebinize, çantanıza, cüzdanınıza veya hatta sütyeninize sıkışmış koyu mor bir Sugulit veya soluk mor Sugulit takla taşı veya endişe taşı koyun. Kendine birkaç sessiz dakika ayır ve ihtiyacı hissedersen parmakla başparmak arasında Sugulit taşı ovala.
Sıkça oturduğunuz yerin yakınındaki masaya ve işteki masanıza sodalit bir heykelcik, dikilitaş veya piramit yerleştirin.
Sugilit kristallerinizi birkaç günde ılık akan suyun altında tutarak temizleyin. Bu biriken negatif enerjileri temizleyecektir, böylece sizin için çalışmaya devam edebilir. Özellikle tozlu veya kirli olursa ılık sabunlu suda iyice bulaşık deterjanıyla temizlenebilir. İyice durulayın ve temiz, emici bir havlu ile iyice ovalayın.

Doğal Sugulit Minareli

Doğal Sugulit Minareli

FİZİKSEL ISI
Sugilitin fiziksel iyileşme özellikleri, kişinin zihin ve beden arasındaki bağlantıyı kavramasına, sugilit kristal anlamını korumada Sugulit yararına yardımcı olur. Ne kadar stres, sevgi eksikliği ve duygusal huzursuzluk anlayışı fiziksel bedeni iyileştirmek için ne yapılması gerektiğini görme yeteneğini geliştirir. Sugulit iyileşme özellikleri, beyin yarım küre ve sinir merkezlerinde sugilit anlamını koruyarak dengeyi sağlar. Sugulit yararları, kişinin fiziksel sağlığı üzerinde zararlı bir etkisi olabilecek korku ve gerilimi azaltan bir sakinleşme hissi verir.

Yüksek seviyede mangan içeren sugilit kristalleri harika ağrı kesicilerdir. Baş ağrısı, artrit ağrısı ve iltihaptan kaynaklanan ağrıyı hafifletir. Sugulit özellikleri ayrıca fiziksel vücudun virüslerle savaşmasına ve iltihabı azaltmasına yardımcı olabilir. Kanser tedavisi gören insanlar için faydalıdır. Sugulit anlamı kökündeki sugilit taşı, zihin ve beden için kapsamlı bir şifa tedavisine elverişlidir.

Sugulit nasıl kullanılır:

Sugulit değerli taşlarla süslenmiş takılar giyin. Sugulit kristalini boğaza veya kalbe yakın tutan bir kolye ve saç tokası, sizi tüm gün iyileştirici titreşimlerde banyoya sokar.
Yatıştırıcı titreşimlerini yakın tutmak için sık sık oturduğunuz veya uyuduğunuz bir alana bir Sugulit kristal heykelcik, obelisk veya piramit yerleştirin.
Günde 2 kez 7 damla Sugulit iksiri alın, sabahları bir kez ve yatmadan bir kez 2 hafta boyunca. Güzel şifalı Sugulit gücü, her yönden şifa için damarlarınızdan geçecektir.
Baş ağrısını hafifletmek için alnına veya doğrudan ağrıyı veya şişliği azaltmak için ağrılı veya iltihaplı bir alana Sugulit endişe taşı yerleştirin.
DUYGUSAL İYİLEŞME
Sugilitin duygusal iyileştirici özellikleri, sugilitin anlamını koruyarak, yaşamınıza denge ve uyum sağlamak için beyin yarım kürelerini dengelemeye odaklanır. Sugulit güçleri, kederden duygusal iyileşme ve sevilen birini kaybetmenin kederi için mükemmeldir. “Büyük resmi” anlamayı kolaylaştırmak ve daha olumlu bir görünüm geliştirmek için umutsuzluk duyguları ortadan kalkar. Geçmiş, perspektife sokulur ve birinin barış ve uyum içinde ilerlemesine ve ilerlemesine yardımcı olur, Sugulit anlamının kalbinde bir Sugulit yararı olur. Sugulit güçleri bir kişiyi kıskançlık, öfke, düşmanlık ve önyargıdan kurtarmaya teşvik eder. Bu olumsuz duygusal etkiler ortadan kalktığında, barış, uyum ve iyileştirilmiş duygusal sağlık, Sugulit anlamını koruyarak, tamamen duygusal iyileşme için üstlenir.

Sugililite iyileşme özellikleri, nörotransmiterler ile ilgili problemleri içeren psikiyatrik bir problemi olan insanlar için faydalıdır. Epilepsi, dyscalculia ve disleksi, ince motor fonksiyonlarının yanı sıra sugilit kristalleri ile de iyileştirilebilir. Sugulit, Sugulit anlamının kalbinde, travma sonrası stres bozukluğu veya paranoya şikayeti olan insanlara yardım etmek için kullanılabilir. Hatta şizofreni, Asperger sendromu ve otizmden muzdarip olan insanlara bile yardım etti. Sugulit kristalleri ayrıca uykusuzluk veya uyku bozukluklarından muzdarip insanlara yardımcı olur.Violet Ray enerjisinin en güzel ve güçlü bir kristali olan Sugulit, İlahi sevginin mükemmelliğini ve bu enerjinin

Sugulit Taşı

Sugulit Taşı

Dünya düzleminde tezahürünü somutlaştıran öncü bir “bu yaş için sevgi taşıdır”. Gerçeğin en yüksek sevginin olduğunu anlamamıza yardımcı olan bilgeliğin ve manevi adanmışlığın armağanlarını getirir ve kişinin kendi hakikatinde yaşamak sadece iyileştirici değil aynı zamanda güçlendiricidir. Sugulit ile çalışmak, giymek veya meditasyon yapmak, Dünya’yı güç ve zarafet içinde yürümek için yüksek frekanslı Menekşe enerjisini varlığın her yönüne kanalize etme yeteneğini arttırır. Sugulit, enkarne olma nedenlerinin ruhunu hatırlatır ve kişinin fiziksel alemdeki bu yolculuk için seçilen dersler hakkındaki anlayışını arttırır. [Melody, 626] [Simmons, 386] [Hall, 279] [Raphaell, 121-125] [www.crystalheart.com.au]

Taç Çakra’yı uyandırmak için olağanüstü bir kristal olan Sugulit, vücuda ışık verir, Taç içinden ve tüm Çakra’ları olduğu gibi hizalayarak ruhsal ve koşulsuz sevgiyi Temel Çakra’ya getirir. Bu, şifa veren enerjilerin güçlü bir cazibesidir ve aklın refahı ile vücudun refahı arasındaki bağlantı konusunda daha fazla farkındalık ortaya çıkarmıştır. Kullanımı fiziksel bedenin birçok hastalığını ve hastalığını yaratan zihinsel ve duygusal strese karşı koyar. Sugulit’nin frekansı insanın dünyanın sertliğini tanımasını ve salıvermesini ve üzüntü, hüsran, geçmiş öfke ve korkudan kurtulmasını sağlar. Işığı ve sevgiyi en karanlık durumlara getirir, kişinin yaşamın şu anda yaşanmakta olduğundan daha fazla olduğunu bilmesini sağlar. Daha iyi bir gelecek için umut ve iyimserlik sunar, kişinin burada ve şimdi kabul etmesini sağlar. Sugulit, kendisinin ve başkalarının affetmesini teşvik eder ve kendine güven ve özgürlük duygusu kazandırır. Asla tam olarak uymayanlar için ve Dünya’nın titreşimine uyum sağlamakta zorlanan hafif işçiler için özellikle neşeli bir taş. [Melody, 626] [Raphaell, 121-122] [Ahsian, 387] [101 Hall, 198] [Hall, 279-280]

Sugulit, en derin düşüncelere, özlemlere ve inançlara erişim sağlayan, rüyalar aleminde muhteşem bir taştır. Bu canlı kristal ile meditasyon yapmak ya da hayal etmek, Üçüncü Göz, Taç ve Eterik Çakraları açar, kişinin deneyimlerinin derinliğini büyük ölçüde arttırır ve aldığı görüntünün anlamlı ve sembolik olarak zengin olmasına izin verir. Birinin gece hayallerini hatırlamasına yardımcı olur ve akılda kalıcı rüya görmeye yardımcı olur ve birinin yaşamı için sahip olabileceği ve bir şekilde bir kenara bıraktığı ya da ruhunun bu yaşam için sahip olduğu rüyaları kurtarmasına yardımcı olur. [Simmons, 386] [Ahsian, 387]

Sugilit, potasyum sodyum lityum demir manganez alüminyum silikat minerali olan Osumilite grubunun nispeten nadir bir siklosilikatıdır. Biçimi, genellikle küçük parçalara ayrılmış prizmatik kristallerde nadiren oluşmasına rağmen, genellikle kütlesel ve büyük parça şeklindedir. İlk örneği 1944 yılında Japonya’nın Iwagi Islet’inde keşfeden Japon bir petrolog olan Dr. Ken-ichi Sugi olarak adlandırılmıştır. Mineral ismi, hatalı olarak daha sık, doğru şekilde, genellikle “kazlarda” olduğu gibi sert bir “g” ile telaffuz edildiğinde “gen” de olduğu gibi yumuşak bir “g” ile telaffuz edilir. (Soo-gi-lyt) Japonya genellikle açık kahverengimsi sarı kaya oluşturucu bir mineraldi, sınıflandırıldı ve yakında unutuldu. Güney Afrika’da bulunan, özellikle 1980’lerde Yeni Bir Çağ Taşı olarak, mücevher özelliklerini popülariteye getiren parlak mor labirik kayadır. Rengi soluk leylaktan veya pembeden, kırmızımsı-menekşe rengine, koyu morya, en değerli olduğu düşünülen zengin macenta-mor tonu ile, özellikle “jel” olarak bilinen yarı saydam formda bulunur. Sugulit Japonya, Kanada’da bulunsa da ve birkaç başka bölge de, bu menekşe taşının birikintilerinin çoğu, Güney Afrika’daki çok derin manganez madenlerinden geliyor. Sugulit ayrıca Luvulite, Lavülit, Kraliyet Azel, Kraliyet Lavülit ve Kraliyet Lazelle olarak da adlandırılır. [www.mindat.org] [Simmons, 386] [en.wikipedia.org] [

elmas kullanır Sugulit Kullanımlar ve Amaçlar
Sugulit, oldukça hassas olanlar ve çevrelerinde bulunan enerjileri üstlenenler için en iyi kristallerden biridir. Kullanıcıyı olumsuzluk ve başkalarının uyumsuzluğuna karşı dayanıklı tutan sıcak, koruyucu bir “Işık Kalkanı” oluşturmak için Sugulit’i kullanın veya taşıyın. Cesaret kırma veya çaresizlik zamanlarında, duygusal bedene huzur ve rahatlama getirmek için ruhsal dünyadan gelen bilgileri seven, rahatlatıcı bir enerji ve yumuşak bir akış oluşturmak için Sugulit’yi Üçüncü Göz’e yerleştirin. [Simmons, 386] [Raphaell, 122-123] [Melodi, 626]

Baş ağrısını gidermek ve ağrıyı gidermek, her türlü rahatsızlığı ve genel rahatsızlık duygularını gidermek için güçlü siyah manganez katmanları ile Sugulit kullanın. Sadece taşı tutun ve acı ile negatif enerjinin manganez ve Sugulit’ye aktarılmasını sağlayın. Şifalı ortamlarda ve kristal düzenlerinde kullanım için de kullanılabilir. Sugulit’yi en iyi şekilde tutmak için, kullandıktan sonra temizlediğinizden emin olun. [Melodi, 627] [Salon, 280] [www.healing-crystals-for-you.com]

Sugulit’i giymek ya da taşımak, birisinin varlığının her alanında titreşen sevgi ile harika bir özgürlük duygusunu teşvik eder. Her şeyin mükemmel ve kişinin seçtiği ruh yoluna göre farkındalığı yaratır. Onun enerjisi insana ilham, yaratıcılık ve güven verir ve geçmişi serbest bırakma, barış ve büyük neşe içinde ileri gitme arzusunu arttırır. [Melody, 626-627] [Lembo, 328] [101 Hall, 198]

Sugulit, çocukların kendilerini güvende ve merkezde hissetmelerine yardımcı olmak ve çevrelerindeki dünyaya uyum sağlamak için muhteşem bir taştır. Uykusuzluğa karşı koymak, kabuslardan uzak durmak ve besleyici, canlı hayalleri teşvik etmek için bir komidin veya yastığın altına yerleştirin. Çocuğun cebinde veya sırt çantasında bulunan küçük bir parça güven artırır ve sosyal durumları kolaylaştırır; Ayrıca otizm, disleksi ve diğer öğrenme güçlüğü çeken çocuklara ve ayrıca duyusal armağanlara sahip olanlara ekstra destek sağladığı düşünülmektedir. Pembe Sugulit iç incinmeyi çözmede iyidir ve özellikle doğum ebeveynlerini izleyen ve reddedilen evlat edinilen çocuklar için teselli edici olabilir. [Ahsian, 387] [Raphaell, 123] [Hall, 280] [Eason, 55]

Pembe Sugulit, özellikle macenta veya fuşya tonlarında güçlü bir sevgi kristalidir. İyi kalpli bir ruhu çekmek için mücevherler giyin ve ilişkilerde duygusallıktan kaçınmak, aynı zamanda iyi ve kötü zamanlarda bağlılığı teşvik edin. Pembe Sugulit, insanlara içsel iyilik ve yaşam sevgisi aşılar. [Eason, 55]

Manevi arayışlar için mükemmel bir taş olan Sugulit, ruhu her türlü olumsuzluktan korur ve ruhsal güçlerini geliştirir. Kanallaşma yeteneğinin arttırılması ve kanallanan kişinin kaybıyla ilişkili ağrının serbest bırakılması için özellikle yararlıdır. Ayrıca otomatik yazmanın ruhsal gelişimine de yardımcı olabilir. Günlük bu hediyeyi açmak için bu taşı kullanarak günlük. [Hall, 279