OTANT�K TA�

AZURİT TAŞI KOLYE

ÖZEL ÜRÜNLER
AZURİT TAŞI
Fiyatı      :      SATILDI TL
[dpsc_display_product]
Ürünün Özellikleri
 • 15 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • DOĞAL KAYA
 • EŞİ YOK
 • G.AFRİKA
 • KDV DAHİL
 • MAVİ AZURİT TAŞI
 • ÖZEL KUTUSUNDA

MAVİ AZURİT TAŞI KOLYE

Azurit yumuşak, derin mavi bakır maden bakır cevheri yataklarının hava ile üretilir. Ayrıca daha sonra Chessylite

MAVİ AZURİT TAŞI KOLYE

MAVİ AZURİT TAŞI KOLYE

olarak bilinen tip mevkiinde de Chessy-les-Mines yakınlarındaki Lyon, Fransa. [2] Mineral, bir karbonat, eski çağlardan beri bilinmektedir ve sözü edilen Elder Plinius ‘ın Natural History altında Yunan isim kuanos (κυανός: “derin mavi,” İngiliz mavi kökü). ve Latince adı caeruleum [4] azurit mavisi derece derin ve net olduğunu ve bu nedenle mineral ile eski çağlardan beri ilişkili olma eğilimi vardır Düşük nem çöl ve kış gökyüzü masmavi rengi. Azurite hem beri mineral modern İngilizce adı, bu ilişkiyi yansıtan masmavi yoluyla elde edilmektedir Arapça dan Farsça lazhward (لاژورد), başka masmavi taş olan mevduat için bilinen bir bölgede, lapis lazuli (“masmavi taş”).

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ 1.KALİTE TAM RENGİNDE %100 DOĞAL AFRİKA MAVİ AZURİT KAYA KOLYE ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR.
Mineraloji [değiştir]
Azurit iki temel bakır (II) biri karbonat mineraller, diğeri parlak yeşil malakit. Basit bakır karbonat (Cuco 3) doğada var olduğu bilinmemektedir. Azurit bakır, aşağıdaki formüle Cu 3 (CO 3) 2 (OH) 2 (II) katyonları iki farklı anyonları ile bağlantılıdır karbonat ve hidroksit. Azurit küçük kristali hızlı bir şekilde birkaç damla karıştırılarak üretilebilir bakır sülfat, bir içine çözeltisi, doymuş çözeltisi içinde sodyum karbonat ve çözelti, bir gece boyunca beklemeye bırakılmasıyla hazırlanmaktadır.

Azurit kristaller monoklinik ve görülebilir zaman yeterince büyük onlar koyu mavi prizmatik kristaller görünür. [2] [3] [5] azurite örnekler nodüler tipik masif ve sık sık biçimde sarkıtlarla bulunmaktadır. Örnekler nedeniyle malakit içine numune yüzeyinin hava zamanla renk hafifletmek eğilimindedir. Azurit bir ile, yumuşak Mohs sertlik sadece 3,5 ila 4 arasında özgül ağırlığı azurit ve 3.89 3.77 olduğunu. Azurit siyah toz bakır (II) oksit oluşturmak için karbondioksit ve su kaybetme, ısı ile yok edilir. Bir karbonat karakteristik, örnekler, hidroklorik asit ile işlenmesi üzerine köpürmek.

Renk [değiştir]
Böyle azurit ve malahit gibi minerallerin optik özellikleri (renk, yoğunluk) geleneksel elektronik spektroskopi bağlamında açıklanmıştır koordinasyon kompleksleri. Nispeten detaylı açıklamaları ile sağlanan ligand alan teori.

MAVİ AZURİT KOLYE

MAVİ AZURİT KOLYE

Ayrışma [değiştir]
Azurit malahit göre açık havada kararsız olan ve genellikle bir pseudomorphically ile ikame malahit. Azurit hidroksit oranı, 1: 2 oranında malakit: 1 ila 1 Bu süreç olarak karbonat değiştirme bir miktar karbon dioksit yerine (CO2), su ile birimleri (H2O) içerir:

2 Cu 3 (CO 3) 2 (OH) 2 + H2O 3 Cu 2 (CO 3) (OH) 2 + CO 2 →
Yukarıdaki denklemde, malakit içine azurit dönüşüm havadaki karbon dioksit kısmi basıncı düşük atfedilebilir. Azurite ayrıca tuzlu su akvaryumları olarak sucul ortama, bağdaşmaz.

Kullanım [değiştir]

Bir pigment olarak kullanım için toprak azurite
Pigmentler [değiştir]

Tarafından Sincap ile Lady arka Hans Holbein Younger azurite ile boyandı

Madonna’nın mantonun yeşilimsi renk Raphael Saints ile Madonna ve Çocuk Enthroned malakit için hava azurite nedeniyle
Azurite mavi olarak kullanılan pigment antik çağlardan beri. [6] incelik derecesine bağlı için zemin oldu ve bakır karbonat temel içeriği, bu blues geniş bir yelpazede verdi. O eskiden (den Azurro Della Magna olarak bilinen ek dağ mavi veya Ermeni taş olarak bilinmektedir İtalyanca). Yağ ile karıştırıldığında biraz yeşile döner. Ile karıştırıldığında yumurta sarısı yeşil-gri döner. Ayrıca adlarıyla bilinen mavi bice olsa ve mavi verditer verditer genellikle de kimyasal olan bir işlem tarafından yapılmış bir pigment ile ilgilidir. Azurite pigment eski örnekleri nedeniyle malakit içine hava için daha yeşilimsi bir renk tonu gösterebilir. Çok azurite mislabeled edildi lapis lazuli bir terim birçok mavi pigmentler uygulanır. Resim Sergisi kimyasal analizi gibi Ortaçağ’dan geliştirir, azurit ortaçağ ressamlar tarafından kullanılan blues önemli bir kaynak olarak kabul ediliyor. Azurite anda Avrupa’da ortak bir mineral iken gerçek lapis lazuli esas Ortaçağ’da Afganistan’dan temin edilmiştir. Büyükçe mevduat Lyons, Fransa’nın yakınlarında bulundu. Orada bulunan gümüş madenlerinde, Saksonya 12. yüzyıldan beri mayınlı edildi. [7]

AZURİT TAŞI KOLYE

AZURİT TAŞI KOLYE

Isıtma saflaştırılmış doğal gelen azurite ayırt etmek için kullanılabilir ultramarin tarafından tarif edildiği gibi, mavi, benzer fakat çok daha pahalı pigment Cennino D’Andrea Cennini. Ultramarine ısıya dayanıklı, ancak azurite siyah bakır oksit döner. Ancak, azurit nazik ısıtma Japon boyama tekniklerinde kullanılan derin bir mavi pigment üretir.

Mücevher [değiştir]
Azurite boncuklar gibi bazen kullanılan takı süs taşı olarak da, ve. Limit gibi kullanır havalarda Ancak, yumuşaklığı ve eğilimi derin mavi renk kaybetmek. Isıtma kadar azurite örneklerin monte tüm oda sıcaklığında yapılması gerekir kolayca azurite yok eder.

Toplama [değiştir]
Azurit yoğun renk popüler bir koleksiyoncu taş yapar. Ancak, parlak ışık, ısı ve açık hava her zaman üzerindeki rengin yoğunluğunu azaltmak eğilimindedir. Bir bozulmamış azurite numune derin mavi renk korumaya yardımcı olmak için, koleksiyoncular özgün doğal ortamda benzer bir serin, karanlık, mühürlü saklama ortamı kullanmak gerekir.

Maden [değiştir]
Bakır kendisinin değil büyük bir cevher ise, azurit varlığı ayrışmış varlığı iyi bir yüzey göstergesi olan bakır sülfid cevherlerinin. Genellikle bakır cevherleri varlığı güçlü bir göstergesi masmavi ve parlak yeşil çarpıcı bir renk kombinasyonu üreten kimyasal çok benzer malakit ile birlikte bulunur.

AZURİT KOLYE

AZURİT KOLYE

Tarihi [değiştir]
Bakır cevheri göstergeleri olarak azurit ve malahit kullanımı elemanı adına dolaylı açtı nikel İngilizce. Büyük Nickeline, aynı zamanda niccolite olarak bilinen nikel asıl cevher yeşil mineral (içine yüzeyinde havalarda Anaberjit) o malakit benzemektedir. Bu benzerlik zaman zaman girişimlerde sonuçlandı kokusu bakır cevheri, ama nedeniyle gerekli olan yüksek eritme sıcaklıklarına tür girişimler hep başarısızlıkla sonuçlandı olduğu inancıyla nickeline azaltmak nikel. Almanya’da bu aldatıcı mineral olarak bilinir hale geldi kupfernickel, kelimenin tam anlamıyla “Bakır iblis”. İsveçli simyacı Baron Axel Fredrik Cronstedt (tarafından eğitilmiş Georg Brandt, nikel gibi metal keşfeden kobalt) muhtemelen kupfernickel cevheri içinde saklanıyor, yeni bir metal olduğunu fark etti ve 1751 yılında üretmeye eritme kupfernickel başarılı bir (bazı haricinde önceden bilinmeyen göktaşları gümüşi) beyaz, demir gibi metal. Mantıken, Cronstedt kupfernickel nikel parçası sonra yaptığı yeni metal adında.

içbir kristal oldukça azurite gibi saf Mavi Ray somutlaştırır. Onun koyu mavi enerjinin zengin canlılık Üçüncü Göz Çakra tam frekansa rezonansa ve eski uygarlıkların başladığından beri aydınlanma ruhlar rehberlik edilmiştir. [Simmons, 63] [Salonu, 77]

AZURİT TAŞI

AZURİT TAŞI

Atlantis ve erken Mısırlılar sakinleri için, Azurit en güçlü psişik taş ve sırrına kefen; onun sırlarını sadece en yüksek rahipler ve rahibeler tarafından bilinen. O gök ağ geçitleri açmak inanılan antik Çinliler tarafından Cennetin Taş denirdi, ve vizyoner anlayışlar ve iyileştirici güçleri için Yunanlılar ve Romalılar tarafından saygıyla karşılandı. Yerli Amerikalılar, onların manevi Hint rehber temas varlığını hissetmek ve mesaj anlamak için bu kutsal taşı kullanılan süre Mayalar için Azurit, mistik kendini ilham ve düşünce yoluyla bilgelik ve bilgi transferini kolaylaştırdı. [Www.luckygemstones.com] [ eason, 217] [Mella, 74] [Melodi, 140]

Modern uygulayıcılar için, azurit metafizik özellikleri hala gerginlik ve karışıklık uzak temizleyerek ve yeni bakış açılarına aklını açarak, onun mirası güçleri ayna. Bu kristal psişik ve sezgisel yeteneklerini geliştirme uyandırarak, akıl uyarır ve manevi rehberlik ile hizaya iç vizyon getiriyor. Bu meditative ya da kanalize durumuna girmeden, rüyalar geliştirme için kullanılan ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için vücut yolculuklar dışında olanak olabilir. Azurite geçmiş veya alternatif hayatını keşfetmek faydalıdır, Boğaz Chakra temizlemek için onun yetenek bu deneyimlerden hatırlattı hassas sözle ifade sağlar. [Salonu, 77] [Simmons, 63] [Ahsian, 64] [Melodi, 139]

Azurite derin “masmavi” renk adında bir yumuşak taş olduğunu. Bazen bir vitreus cila ile, kitleler, nodüller, tabular veya prizmatik kristaller oluşan bakır cevherinin üst oksitlenmiş porsiyonlar halinde bulunan bir bakır karbonat mineraldir. Doygun renk indigo tonları içine derin mavi parlak aralıkları ve ışık mavi çizgiler içerebilir. Bu boya pigment içine zemin ve binlerce yıldır kumaş için boya maddesi olarak kullanılır olmuştur, [Mella, 74] [Eason, 217] [Melodi, 139]

Azurit genellikle malakit, bir bakır karbonat mineral, parlak yeşil renk ile bir ile karıştırılır doğada bulunur. Birlikte, cilalı formda, onlar Mother Earth benzeyen ve sadece kendi bireysel özelliklerini taşıyan, ancak enerjileri şifa güçlü bir karışımıdır.

MAVİ AZURİT KOLYE

MAVİ AZURİT KOLYE

Azurite-Malahit fiziksel dis-kolaylığı iyileşmesinde topraklı, daha entegre süreci getirerek, enerji olağanüstü iletkendir. Mavi ışın nüfuz ve yeşil ışın derin bir iyileşme gücünü kolaylaştırır iken sistem içinde stres seviyelerini sakinleştirici, enerji taşır. Aynı zamanda duygusal ücret düşünceler veya olumsuz duyguların bilinçaltını temizlik ve daha yüksek ve daha net ruhsal durumunu geri Üçüncü Göz etkinleştirmek için kullanılıyor olabilir. Derin içinde gitmek için izin ile “All”. Enerjilerin Azurit-malakit birleşimi meditasyon son derece elverişli olduğunu, benmerkezci özellikleri eriterek kibir, küstahlık ve kibir dağıttılar yardımcı ve evrensel bir bağlantı dayalı esneklik ve bireysellik yönünde bir isteklilik aşılayan sırayla korkusuzca kendini, absolved sürekli ve her zaman oluşum tamamen farkında ışığa içine yeniden doğmuş olmak. [Raphaell, 146-147] [Hall, 78] [Melodi, 141-142]

AZURİT TAŞI KOLYE

ÖZEL ÜRÜNLER
AZURİT TAŞI
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 15 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • DOĞAL KAYA
 • EŞİ YOK
 • G.AFRİKA
 • KDV DAHİL
 • MAVİ AZURİT TAŞI
 • ÖZEL KUTUSUNDA
[dpsc_display_product]
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

MAVİ AZURİT TAŞI KOLYE

Azurit yumuşak, derin mavi bakır maden bakır cevheri yataklarının hava ile üretilir. Ayrıca daha sonra Chessylite

MAVİ AZURİT TAŞI KOLYE

MAVİ AZURİT TAŞI KOLYE

olarak bilinen tip mevkiinde de Chessy-les-Mines yakınlarındaki Lyon, Fransa. [2] Mineral, bir karbonat, eski çağlardan beri bilinmektedir ve sözü edilen Elder Plinius ‘ın Natural History altında Yunan isim kuanos (κυανός: “derin mavi,” İngiliz mavi kökü). ve Latince adı caeruleum [4] azurit mavisi derece derin ve net olduğunu ve bu nedenle mineral ile eski çağlardan beri ilişkili olma eğilimi vardır Düşük nem çöl ve kış gökyüzü masmavi rengi. Azurite hem beri mineral modern İngilizce adı, bu ilişkiyi yansıtan masmavi yoluyla elde edilmektedir Arapça dan Farsça lazhward (لاژورد), başka masmavi taş olan mevduat için bilinen bir bölgede, lapis lazuli (“masmavi taş”).

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ 1.KALİTE TAM RENGİNDE %100 DOĞAL AFRİKA MAVİ AZURİT KAYA KOLYE ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR.
Mineraloji [değiştir]
Azurit iki temel bakır (II) biri karbonat mineraller, diğeri parlak yeşil malakit. Basit bakır karbonat (Cuco 3) doğada var olduğu bilinmemektedir. Azurit bakır, aşağıdaki formüle Cu 3 (CO 3) 2 (OH) 2 (II) katyonları iki farklı anyonları ile bağlantılıdır karbonat ve hidroksit. Azurit küçük kristali hızlı bir şekilde birkaç damla karıştırılarak üretilebilir bakır sülfat, bir içine çözeltisi, doymuş çözeltisi içinde sodyum karbonat ve çözelti, bir gece boyunca beklemeye bırakılmasıyla hazırlanmaktadır.

Azurit kristaller monoklinik ve görülebilir zaman yeterince büyük onlar koyu mavi prizmatik kristaller görünür. [2] [3] [5] azurite örnekler nodüler tipik masif ve sık sık biçimde sarkıtlarla bulunmaktadır. Örnekler nedeniyle malakit içine numune yüzeyinin hava zamanla renk hafifletmek eğilimindedir. Azurit bir ile, yumuşak Mohs sertlik sadece 3,5 ila 4 arasında özgül ağırlığı azurit ve 3.89 3.77 olduğunu. Azurit siyah toz bakır (II) oksit oluşturmak için karbondioksit ve su kaybetme, ısı ile yok edilir. Bir karbonat karakteristik, örnekler, hidroklorik asit ile işlenmesi üzerine köpürmek.

Renk [değiştir]
Böyle azurit ve malahit gibi minerallerin optik özellikleri (renk, yoğunluk) geleneksel elektronik spektroskopi bağlamında açıklanmıştır koordinasyon kompleksleri. Nispeten detaylı açıklamaları ile sağlanan ligand alan teori.

MAVİ AZURİT KOLYE

MAVİ AZURİT KOLYE

Ayrışma [değiştir]
Azurit malahit göre açık havada kararsız olan ve genellikle bir pseudomorphically ile ikame malahit. Azurit hidroksit oranı, 1: 2 oranında malakit: 1 ila 1 Bu süreç olarak karbonat değiştirme bir miktar karbon dioksit yerine (CO2), su ile birimleri (H2O) içerir:

2 Cu 3 (CO 3) 2 (OH) 2 + H2O 3 Cu 2 (CO 3) (OH) 2 + CO 2 →
Yukarıdaki denklemde, malakit içine azurit dönüşüm havadaki karbon dioksit kısmi basıncı düşük atfedilebilir. Azurite ayrıca tuzlu su akvaryumları olarak sucul ortama, bağdaşmaz.

Kullanım [değiştir]

Bir pigment olarak kullanım için toprak azurite
Pigmentler [değiştir]

Tarafından Sincap ile Lady arka Hans Holbein Younger azurite ile boyandı

Madonna’nın mantonun yeşilimsi renk Raphael Saints ile Madonna ve Çocuk Enthroned malakit için hava azurite nedeniyle
Azurite mavi olarak kullanılan pigment antik çağlardan beri. [6] incelik derecesine bağlı için zemin oldu ve bakır karbonat temel içeriği, bu blues geniş bir yelpazede verdi. O eskiden (den Azurro Della Magna olarak bilinen ek dağ mavi veya Ermeni taş olarak bilinmektedir İtalyanca). Yağ ile karıştırıldığında biraz yeşile döner. Ile karıştırıldığında yumurta sarısı yeşil-gri döner. Ayrıca adlarıyla bilinen mavi bice olsa ve mavi verditer verditer genellikle de kimyasal olan bir işlem tarafından yapılmış bir pigment ile ilgilidir. Azurite pigment eski örnekleri nedeniyle malakit içine hava için daha yeşilimsi bir renk tonu gösterebilir. Çok azurite mislabeled edildi lapis lazuli bir terim birçok mavi pigmentler uygulanır. Resim Sergisi kimyasal analizi gibi Ortaçağ’dan geliştirir, azurit ortaçağ ressamlar tarafından kullanılan blues önemli bir kaynak olarak kabul ediliyor. Azurite anda Avrupa’da ortak bir mineral iken gerçek lapis lazuli esas Ortaçağ’da Afganistan’dan temin edilmiştir. Büyükçe mevduat Lyons, Fransa’nın yakınlarında bulundu. Orada bulunan gümüş madenlerinde, Saksonya 12. yüzyıldan beri mayınlı edildi. [7]

AZURİT TAŞI KOLYE

AZURİT TAŞI KOLYE

Isıtma saflaştırılmış doğal gelen azurite ayırt etmek için kullanılabilir ultramarin tarafından tarif edildiği gibi, mavi, benzer fakat çok daha pahalı pigment Cennino D’Andrea Cennini. Ultramarine ısıya dayanıklı, ancak azurite siyah bakır oksit döner. Ancak, azurit nazik ısıtma Japon boyama tekniklerinde kullanılan derin bir mavi pigment üretir.

Mücevher [değiştir]
Azurite boncuklar gibi bazen kullanılan takı süs taşı olarak da, ve. Limit gibi kullanır havalarda Ancak, yumuşaklığı ve eğilimi derin mavi renk kaybetmek. Isıtma kadar azurite örneklerin monte tüm oda sıcaklığında yapılması gerekir kolayca azurite yok eder.

Toplama [değiştir]
Azurit yoğun renk popüler bir koleksiyoncu taş yapar. Ancak, parlak ışık, ısı ve açık hava her zaman üzerindeki rengin yoğunluğunu azaltmak eğilimindedir. Bir bozulmamış azurite numune derin mavi renk korumaya yardımcı olmak için, koleksiyoncular özgün doğal ortamda benzer bir serin, karanlık, mühürlü saklama ortamı kullanmak gerekir.

Maden [değiştir]
Bakır kendisinin değil büyük bir cevher ise, azurit varlığı ayrışmış varlığı iyi bir yüzey göstergesi olan bakır sülfid cevherlerinin. Genellikle bakır cevherleri varlığı güçlü bir göstergesi masmavi ve parlak yeşil çarpıcı bir renk kombinasyonu üreten kimyasal çok benzer malakit ile birlikte bulunur.

AZURİT KOLYE

AZURİT KOLYE

Tarihi [değiştir]
Bakır cevheri göstergeleri olarak azurit ve malahit kullanımı elemanı adına dolaylı açtı nikel İngilizce. Büyük Nickeline, aynı zamanda niccolite olarak bilinen nikel asıl cevher yeşil mineral (içine yüzeyinde havalarda Anaberjit) o malakit benzemektedir. Bu benzerlik zaman zaman girişimlerde sonuçlandı kokusu bakır cevheri, ama nedeniyle gerekli olan yüksek eritme sıcaklıklarına tür girişimler hep başarısızlıkla sonuçlandı olduğu inancıyla nickeline azaltmak nikel. Almanya’da bu aldatıcı mineral olarak bilinir hale geldi kupfernickel, kelimenin tam anlamıyla “Bakır iblis”. İsveçli simyacı Baron Axel Fredrik Cronstedt (tarafından eğitilmiş Georg Brandt, nikel gibi metal keşfeden kobalt) muhtemelen kupfernickel cevheri içinde saklanıyor, yeni bir metal olduğunu fark etti ve 1751 yılında üretmeye eritme kupfernickel başarılı bir (bazı haricinde önceden bilinmeyen göktaşları gümüşi) beyaz, demir gibi metal. Mantıken, Cronstedt kupfernickel nikel parçası sonra yaptığı yeni metal adında.

içbir kristal oldukça azurite gibi saf Mavi Ray somutlaştırır. Onun koyu mavi enerjinin zengin canlılık Üçüncü Göz Çakra tam frekansa rezonansa ve eski uygarlıkların başladığından beri aydınlanma ruhlar rehberlik edilmiştir. [Simmons, 63] [Salonu, 77]

AZURİT TAŞI

AZURİT TAŞI

Atlantis ve erken Mısırlılar sakinleri için, Azurit en güçlü psişik taş ve sırrına kefen; onun sırlarını sadece en yüksek rahipler ve rahibeler tarafından bilinen. O gök ağ geçitleri açmak inanılan antik Çinliler tarafından Cennetin Taş denirdi, ve vizyoner anlayışlar ve iyileştirici güçleri için Yunanlılar ve Romalılar tarafından saygıyla karşılandı. Yerli Amerikalılar, onların manevi Hint rehber temas varlığını hissetmek ve mesaj anlamak için bu kutsal taşı kullanılan süre Mayalar için Azurit, mistik kendini ilham ve düşünce yoluyla bilgelik ve bilgi transferini kolaylaştırdı. [Www.luckygemstones.com] [ eason, 217] [Mella, 74] [Melodi, 140]

Modern uygulayıcılar için, azurit metafizik özellikleri hala gerginlik ve karışıklık uzak temizleyerek ve yeni bakış açılarına aklını açarak, onun mirası güçleri ayna. Bu kristal psişik ve sezgisel yeteneklerini geliştirme uyandırarak, akıl uyarır ve manevi rehberlik ile hizaya iç vizyon getiriyor. Bu meditative ya da kanalize durumuna girmeden, rüyalar geliştirme için kullanılan ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için vücut yolculuklar dışında olanak olabilir. Azurite geçmiş veya alternatif hayatını keşfetmek faydalıdır, Boğaz Chakra temizlemek için onun yetenek bu deneyimlerden hatırlattı hassas sözle ifade sağlar. [Salonu, 77] [Simmons, 63] [Ahsian, 64] [Melodi, 139]

Azurite derin “masmavi” renk adında bir yumuşak taş olduğunu. Bazen bir vitreus cila ile, kitleler, nodüller, tabular veya prizmatik kristaller oluşan bakır cevherinin üst oksitlenmiş porsiyonlar halinde bulunan bir bakır karbonat mineraldir. Doygun renk indigo tonları içine derin mavi parlak aralıkları ve ışık mavi çizgiler içerebilir. Bu boya pigment içine zemin ve binlerce yıldır kumaş için boya maddesi olarak kullanılır olmuştur, [Mella, 74] [Eason, 217] [Melodi, 139]

Azurit genellikle malakit, bir bakır karbonat mineral, parlak yeşil renk ile bir ile karıştırılır doğada bulunur. Birlikte, cilalı formda, onlar Mother Earth benzeyen ve sadece kendi bireysel özelliklerini taşıyan, ancak enerjileri şifa güçlü bir karışımıdır.

MAVİ AZURİT KOLYE

MAVİ AZURİT KOLYE

Azurite-Malahit fiziksel dis-kolaylığı iyileşmesinde topraklı, daha entegre süreci getirerek, enerji olağanüstü iletkendir. Mavi ışın nüfuz ve yeşil ışın derin bir iyileşme gücünü kolaylaştırır iken sistem içinde stres seviyelerini sakinleştirici, enerji taşır. Aynı zamanda duygusal ücret düşünceler veya olumsuz duyguların bilinçaltını temizlik ve daha yüksek ve daha net ruhsal durumunu geri Üçüncü Göz etkinleştirmek için kullanılıyor olabilir. Derin içinde gitmek için izin ile “All”. Enerjilerin Azurit-malakit birleşimi meditasyon son derece elverişli olduğunu, benmerkezci özellikleri eriterek kibir, küstahlık ve kibir dağıttılar yardımcı ve evrensel bir bağlantı dayalı esneklik ve bireysellik yönünde bir isteklilik aşılayan sırayla korkusuzca kendini, absolved sürekli ve her zaman oluşum tamamen farkında ışığa içine yeniden doğmuş olmak. [Raphaell, 146-147] [Hall, 78] [Melodi, 141-142]