OTANT�K TA�

Ürünün Özellikleri
  • 1.KALİTE BALTIK AMBERİ
  • 8.13 GR
  • AYNI GÜN KARGO
  • BEBEK KOLYESİ
  • KDV DAHİL
  • ÖZEL KUTUSUNDA

KEHRİBAR BEBEK KOLYESİ

Kehribar, çamgiller (Pinaceae) familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosilleşmiş reçinesi.

Kehribar Bebek Kolyesi

Kehribar Bebek Kolyesi

Toplumlarda bazı süs eşya yapımında kullanılan açık sarıdan kızıla kadar çeşitli renklerde yarı saydam, kolay kırılabilen ve bir yere gömüldüğü zaman ufak cisimleri kendine çekme özelliği kazanan bir fosildir. Baltık Denizi’nden (Polonya) çıkarılan kehribar, yüzyıllardan beri kadınların süs eşyalarından en gözde sayılan taşlardan biri olarak benimsenmiştir. Parlaklık ve renk açısından onu hiçbir saydam taş ile kıyaslamak mümkün değildir. Kehribara yapışan fosilleşmiş böcekler, yabani bitkilerin fazla oluşu, diğer taşlarda görülmeyen önemli özelliklerdendir.

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 1.KALİTE ELİNİZİ SÜRTÜĞÜNÜZDE ÇAM KOKUSU VERMEKTEDİR.. BALTIK RUS KEHRİBARI BEBEK KOLYESİ… 

BEBEKLERİN RAHAT DİŞ ÇIKARMASINA YARDIMCI OLUR…

SINIRLI SAYIDA…

Avrupa’da kehribar yatakları en çok Ukrayna, Romanya, İsveç, İngiltere, Hollanda ve Sicilya’da görülmektedir. Kehribar ortalama 25 ile 40 m arasında değişen bir derinlikte ve eski devirlerde meydana gelen denizaltı çökeltilerinin iki tabakası arasında damarlar şeklinde bulunmaktadır. Buna mavi toprak denilmektedir. Bu kehribarın ikinci vatanıdır. Birinci vatanı ise bugünkü İskandinav ve Polonya Baltık Denizi’nin büyük bir kısmını içine alan sahalardır. Buralarda bir zamanlar büyük ormanların bulunduğu tahmin edilmektedir. Kıtalar arasındaki büyük değişikliklerin sonucunda bu bölgeler sular altında kalmış ve uzun seneler sonucu toplanan çam sakızı kütleleri deniz suyuyla sürüklenip gitmişti. Bunlar üzerine kum ve çakıl taşlarının kaplanması ile mavi toprak olarak bilinen tabaka hasıl olmuştur. Yapılan tetkikler sonucunda ilim adamlarının verdikleri kararlardır.

Çok beğenilen bu süs eşyası yanında, kullanılan taşın içindeki böcek, yaprak ve çiçek kalıntıları hiçbir zaman bozulmayacak şekilde mumyalanmıştır. Bunlar eski devirler hakkında aydınlatıcı bilgilerin edinilmesine yardımcı olmaktadır. Kehribarda deterpenik reçine asitleri, rezenler ve biraz uçucu yağ bulunur.

Kehribardan çeşitli kadın eşyaları yanında, tesbih ve ağızlık da yapılmaktadır. Eskiden uyarıcı ve antispazmodik olarak da kullanılırdı.
Fiziksel ve kimyasal özellikleri[değiştir | kaynağı değiştir]
Kehribarın tüm özellikleri, yaşına, gömülme şartlarına ve reçine salgılayan ağacın türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

kehribar-bebek-kolye2

Kehribar amorf (şekilsiz ) olup, saydam, yarı saydam veya opak olabilir. Sedimentler içinde genellikle düzensiz topak, nodül (yumru ), sarkıt veya damlacık şeklinde bulunur. Kehribar bir mineral olmadığından sabit bir kimyasal formulü yoktur. Ancak C10 I H16 I O4 şeklinde bir kompozisyon verilebilir. Yapısındaki ana elementler olan C%67-87, H%8.5-11, O%15, S%0-0.46 oranlarında olabilir. Özgül ağırlığı 1.05-1.30 g/cm3 tür. Tamamen saydam Kehribarın özgül ağırlığı 1.1 g/cm3 tür. Beyaz renklisinin özg. Ağ.ı 0.90-0.96 gr/cm3 tür ki özgül ağırlığı 1 olan saf suda yüzebilir. Kehribar %10 oranında tuz bulunduran suda yüzecek kadar hafiftir.[1]

Sertliği Mohs sertlik cetveline göre 2.5-3 değerindedir. Kehribarın sertliği, özgül ağırlığı ve kimyasal formulü bulunduğu jeolojik koşullara bağlı olarak lokasyondan lokasyona küçük farklılıklar gösterebilir. Sertlik Baltık bölgesinde 2-2.5, Dominik’te 1-2 olup Burma (Myanmar)’da 3 civarındadır. Yapısında sıkça bulunabilen succinic asitin formulü ise COOH(H2)2COOH15 şeklindedir.

Turuncu, sarı, kırmızı, kahverengi, konyak rengi, bal rengi, altın rengi, kemik rengi, siyah, renksiz, mavi ve yeşil renklerde bulunabilir. Kehribarın 256 farklı renk tonu katalog haline getirilmiştir.[2]

Kehribar hafifçe ısıtılırsa reçine kokusu duyulur, 150 °C’ye kadar ısıtılırsa yumuşar, 375 °C civarında ise parlak, dumanlı bir alevle, hoş bir çam reçinesi kokusu çıkararak yanar. Milattan önce 600’lü yıllarda Milet’li Thales kehribarın yünlü kumaş, post gibi yüzeylere sürtüldüğünde kıvılcım çıkarttığını görmüş, sonra onun saç teli, saman, odun kıymığı gibi hafif maddeleri kendine çektiğini gözlemiştir. Bu özellik 2000 yıl gizemini korumuş ancak 1600’lerde Dr. William Gilbert kehribarın manyetik özelliğini araştırmış ve eski Yunan’da kehribarın ismi olan Elektrondan esinlenerek elektrik sözcüğünü ilk kullanan bilim adamı olmuştur.[3]
mber temizlik ve arınma bir taş. Bu Sun’ın enerjisini simgeleyen ve bu nedenle sevinç uyanış ve ışık ve sıcak duygular uyarıcı için uygundur. Amber sevgi çekiyor ve mutluluk ve zevk kışkırtır. Genellikle iyi bir şans ve korunması için bir taş olarak kullanılır. Aynı zamanda rehabilitasyon sırasında gücünü toplayarak ve uzun hastalıklar sonrası yenilenme sürecini hızlandırmak için doğru taş olarak kabul edilebilir.

Amber rengi mumlu bal-sarı. Aynı zamanda mavimsi, yeşilimsi, kırmız

KEHRİBAR BEBEK DİŞ KOLYESİ

KEHRİBAR BEBEK DİŞ KOLYESİ

ımsı veya kahverengi nüansları ile ulaşabilirsiniz. Amber öldü ve yıl önce onların su milyonlarca kaybetmiş çam ağaçları, ailesinden fosilleşmiş reçine. Amber su üzerinde yüzer. Bu, oldukça nedeniyle kökeni (fosilleşmiş ağaç sap) bir mineraloit olarak kabul edilir, bu taş kelimenin tam anlamıyla bir kristal olmadığı yukarıdaki açıktır.

Amber Dominik Cumhuriyeti, Polonya, Letonya, İtalya, İspanya ve Meksika’da en bol olduğunu.

Amber sihirli özellikleri yaklaşık 2600 yıl önce Milet Thales tarafından keşfedildi. Yunanistan’da, sarı amber için isim elektron ve bundan vadeli elektrik elde edilmiştir. Kehribar kolye elektrik kapasitörler, mümkün oto şarj ve şarj ve sahibi nihai şarj yükleri ya da aşırılıkları kurtulmak için bir tür.

kehribar kolye Amber Kozmik enerji, yanı sıra Kozmik ruh ile bireysel ruh ile bireysel enerjiyi bağlanmak mümkün olan manevi bir iş parçacığı temsil eder. Amber, Güneş Ruhani ve İlahi çekici Güç simgeliyor.

Amber kökeni bize kökleri toprağın derinliklerine inen ve dalları gökyüzüne doğru yükselen kurumlara olarak ağaçların bakmak durumunda belirgin hale gelebilir manevi nitelikleri hakkında vurur verir. Ruhsal anlamda, ağaçlar, mineral krallığının yardımıyla Güneş’in enerjisini dönüştürerek gökyüzü ile yeryüzünü bağlayın ve sonunda meyve şeklinde enerji sağlar. Bu nedenle, ağacın yaşam gücü, taşıma dönüşümü ve enerji sunabilirsiniz.

KEHRİBAR BEBEK KOLYESİ

KEHRİBAR BEBEK KOLYESİ

Benzer şekilde, sarı sürece amacıyla karşılaşılmasına olduğu için zemin fiziksel bedene ruhsal enerji ışık nüfuz edilecek bir ortam olduğu kabul edilir. Diğer yönü de mümkündür: ruhsal enerji topraklama yoksun durumunda, kehribar fiziksel düzleme bağlantı hissi başlatabilir.

Kehribar depresyon giderilmesinde çok yararlı bu yüzden biraz açıklar. Depresyon sıklıkla eşyalarını dünyevi aşırı bağlanma duygusu eşlik eder, ya da fiziksel varlığı ve faydaları bağlantı eksikliği neden olabilir. Her iki şekilde de, kehribar çok verimli olabilir.

Amber yaratıcılığı artırır ve hayatın kaçınılmaz değişiklikleri kabul olur. Kendinden empoze engelleri ortadan kaldırmak için mükemmel bir taştır. Bu bizim kendi yeteneklerine olumlu tutum geliştirmelerine yardımcı olur. Amber doğurganlığı teşvik etmektedir. Kurbağalar, tavşan ve balıklar: amber içinde pek çok erken oymalar geleneksel bereket sembolleri olarak kabul edilir hayvanları tasvir tahsis edildi. Bu, şimdiye kadar süs eşyaları ve dekoratif amaçlı kullanılan ilk malzeme olduğuna inanılıyor, hem de tılsımlar ve muska olarak bulunabilir. O içindeki yaşamı kapsayan gibi birçok antik gelenekleri, evrensel yaşam gücünün taş olarak kehribar kabul var.
Bu nazik taş, vücut dışına olumsuzlukları çizmek ruhu ve kalbi temizleyebilirsiniz. Bu bize emici ve pozitif içine negatif enerjileri transmuting suretiyle kendini iyileşmek için vücut sağlayarak, antik bilgelik ve bilgi açığa yardımcı olur ve olumlu olumsuz düşünceler içine bir s.

Bu zihinsel açıklık artar, akıl uyarır ve koşulsuz sevgi fiziksel canlılık enerjisini dönüştürür. Bu eterik, fiziksel, astral ve zihinsel bedenin enerjilerini hizalar. Microcosm elektro-manyetizma Dengeleme, kehribar fiziksel planda gereklerine uygulanması gerektiğini mükemmel bir düzen bir akışı getiriyor. Doğru kararlar sağlayan iken, sinirleri yatıştırır.
ski zamanlarda Litvanya kabileler ölü kötü ruhları kovmak ve iyi ruhları ruh seyahat yardımcı olmak için böyle bir tütsü kullandı. Onlar mutlu yaşamak ve onlar zafer ganimeti ile dönmek böylece bu savaşa gidiyor olabilir – onlar yeni evliler, daha hızlı büyümek diye yeni doğan bebekler fumigated bulundu. I. Dünya Savaşı kehribar hala kehribar ve votka parçadan oluşan çeşitli hastalıkların, örneğin tentür tedavisinde kullanılan önce erkeklerin cinsel gücünü arttırmak için düşünülmüştür. Litvanya’da ve Çarlık Rusya’nın dadılar hastalıklara kendilerini ve bebekleri korumak için kehribar boncuklar giymek zorunda kaldı. Gibi geç özellikle Almanya’da İkinci Dünya Savaşı, daha önce olduğu gibi, Baltık kehribar boncuklar daha az ağrılı diş patlama yapmak ve dişleri daha güçlü büyümeye yapmak bebeklerin bindirildi.

Tarihsel olarak, şifa ve ağrı tedavileri sadece doğal çevreden gibi mineraller, bitkiler, meyveler ve hayvanlar gibi yapılmıştır. Ortak inanç bir ilaç daha maddeler, güçlü ilaç oldu ve daha güçlü sonuçlar oldu. İlginç Nicolaus Copernicus tıp onun formüller 22 spesifik malzemeler dahil belgelenmiş unutmayın — ve bunlardan biri Baltık kehribar oldu. Biz kehribar çok uzun bir süre etrafında olmuştur farkındayız. Ama kehribar kaydedilen zamanın başlangıcından beri sağlık için benzersiz bir katkı yaptığını sahip olduğu nedir? Aslında, basit. Ya da madde – – süksinik asit denilen bir madde vardır. Toksik serbest radikaller ve kalp ritminin kesintilerini mücadele yardımcı olan güçlü bir anti oksidan, süksinik asit bilinci, konsantrasyon artırma, sinir sistem kurtarm konusunda çok belge var. Ve Doğal Baltık Amber “Succinium” olarak adlandırılan, daha sonra bir Dominik keşişi oldu 1193 doğumlu Albert The Great, böyle ocastoreum, mors, kafur, Tartarus ve aurum gibi diğer maddelerle takip zamanların en etkili ilaç olduğunu belirtti. O zaman insanlar da bira, şarap ve su kehribar tentürler yapılmış ve mide ağrıları romatizma için her şeye karşı onların etkili ilan etti. Son bilimsel araştırmalar da süksinik asit insan organizması üzerinde çok olumlu bir etkiye sahip olduğu kanıtlanmıştır. Bu, bedeni güçlendirir bağışıklık, enerji ile ilgili süreçlerin seyrini ve asitlerin dengesini geliştirir. Süksinik asit, modern bakteriyoloji öncüsü ile analiz edilmiştir, olumlu etkisini teyit ve sonra bile, insan organizmasında süksinik asit fazlasının miktarda birikimi riski yoktur olduğunu keşfetti Nobel ödüllü Robert Kock (1886), vücuda önemli miktarda tanıtılması.a teşvik ve bağışıklık sistemini desteklemek ve vücut ve beyin enerji drenaj telafi yardımcı olduğu gösterilmiştir ve refleksler ve stresi azaltmak. Baltık kehribar süksinik asit% 3-8 oranında, çağdaş tıpta kullanılan bilimsel incelenen tıbbi madde içerir. Asit en yüksek içeriği kehribar kortekste bulunan – taş dış katmanını. Süksinik asit gücü

Kehribar Bebek Kolye

Kehribar Bebek Kolye

Günümüz zamanlarda, süksinik asit içeren etkili ilaçların onlarca özellikle ABD ve Rusya’da imal ve patentli oylandı. Şunu özellikle belirtmek gerekir (bir madde yavaşlatan veya tamamen kaybına durdurulması) potassim iyonları ve bir antioksidanın bir inhibitörü olarak süksinik asit kullanımı, insan hücre yaşlanmasını önlemede ilaç vardır. Bu nedenle, asit gençlik bilimsel tarif modern iksiri denebilir. Süksinik asit de sporcular için değerli bir üründür. Bu tek bir olay bazında kişinin çaba geliştirmek bir uyarıcı, ama oldukça dengeli, kapsamlı bir gelişme uyarıcısı değildir. Tomsk Bilimsel Merkezi’nde Farmakoloji RAS ‘Enstitüsü’nden Dr. Veniamin Khazanov yazdı: “yaşlı insanlar için, süksinik asit vazgeçilmez olduğunu kanıtlamıştır O kadar sık ​​üzgün hücresel düzeyde enerji dengesini geri yükleme kapasitesine sahip. yıllar geçiyor ve hasta genç enerjisini kazanmasına yardımcı olur. ” O pek çok ticari ilaçların eşit veya daha iyi kanıtlanmış ve önemli ölçüde daha az pahalı olması da söylüyor. Dahası, Hamburg Üniversitesi’nde araştırma, Almanya hücresel metabolizmada süksinik ve fumarik asitlerin güvenli ve olumlu etkileri teyit etmektedir.

KEHRİBAR BEBEK KOLYESİ

Kehribar, çamgiller (Pinaceae) familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosilleşmiş reçinesi.

Kehribar Bebek Kolyesi

Kehribar Bebek Kolyesi

Toplumlarda bazı süs eşya yapımında kullanılan açık sarıdan kızıla kadar çeşitli renklerde yarı saydam, kolay kırılabilen ve bir yere gömüldüğü zaman ufak cisimleri kendine çekme özelliği kazanan bir fosildir. Baltık Denizi’nden (Polonya) çıkarılan kehribar, yüzyıllardan beri kadınların süs eşyalarından en gözde sayılan taşlardan biri olarak benimsenmiştir. Parlaklık ve renk açısından onu hiçbir saydam taş ile kıyaslamak mümkün değildir. Kehribara yapışan fosilleşmiş böcekler, yabani bitkilerin fazla oluşu, diğer taşlarda görülmeyen önemli özelliklerdendir.

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 1.KALİTE ELİNİZİ SÜRTÜĞÜNÜZDE ÇAM KOKUSU VERMEKTEDİR.. BALTIK RUS KEHRİBARI BEBEK KOLYESİ… 

BEBEKLERİN RAHAT DİŞ ÇIKARMASINA YARDIMCI OLUR…

SINIRLI SAYIDA…

Avrupa’da kehribar yatakları en çok Ukrayna, Romanya, İsveç, İngiltere, Hollanda ve Sicilya’da görülmektedir. Kehribar ortalama 25 ile 40 m arasında değişen bir derinlikte ve eski devirlerde meydana gelen denizaltı çökeltilerinin iki tabakası arasında damarlar şeklinde bulunmaktadır. Buna mavi toprak denilmektedir. Bu kehribarın ikinci vatanıdır. Birinci vatanı ise bugünkü İskandinav ve Polonya Baltık Denizi’nin büyük bir kısmını içine alan sahalardır. Buralarda bir zamanlar büyük ormanların bulunduğu tahmin edilmektedir. Kıtalar arasındaki büyük değişikliklerin sonucunda bu bölgeler sular altında kalmış ve uzun seneler sonucu toplanan çam sakızı kütleleri deniz suyuyla sürüklenip gitmişti. Bunlar üzerine kum ve çakıl taşlarının kaplanması ile mavi toprak olarak bilinen tabaka hasıl olmuştur. Yapılan tetkikler sonucunda ilim adamlarının verdikleri kararlardır.

Çok beğenilen bu süs eşyası yanında, kullanılan taşın içindeki böcek, yaprak ve çiçek kalıntıları hiçbir zaman bozulmayacak şekilde mumyalanmıştır. Bunlar eski devirler hakkında aydınlatıcı bilgilerin edinilmesine yardımcı olmaktadır. Kehribarda deterpenik reçine asitleri, rezenler ve biraz uçucu yağ bulunur.

Kehribardan çeşitli kadın eşyaları yanında, tesbih ve ağızlık da yapılmaktadır. Eskiden uyarıcı ve antispazmodik olarak da kullanılırdı.
Fiziksel ve kimyasal özellikleri[değiştir | kaynağı değiştir]
Kehribarın tüm özellikleri, yaşına, gömülme şartlarına ve reçine salgılayan ağacın türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

kehribar-bebek-kolye2

Kehribar amorf (şekilsiz ) olup, saydam, yarı saydam veya opak olabilir. Sedimentler içinde genellikle düzensiz topak, nodül (yumru ), sarkıt veya damlacık şeklinde bulunur. Kehribar bir mineral olmadığından sabit bir kimyasal formulü yoktur. Ancak C10 I H16 I O4 şeklinde bir kompozisyon verilebilir. Yapısındaki ana elementler olan C%67-87, H%8.5-11, O%15, S%0-0.46 oranlarında olabilir. Özgül ağırlığı 1.05-1.30 g/cm3 tür. Tamamen saydam Kehribarın özgül ağırlığı 1.1 g/cm3 tür. Beyaz renklisinin özg. Ağ.ı 0.90-0.96 gr/cm3 tür ki özgül ağırlığı 1 olan saf suda yüzebilir. Kehribar %10 oranında tuz bulunduran suda yüzecek kadar hafiftir.[1]

Sertliği Mohs sertlik cetveline göre 2.5-3 değerindedir. Kehribarın sertliği, özgül ağırlığı ve kimyasal formulü bulunduğu jeolojik koşullara bağlı olarak lokasyondan lokasyona küçük farklılıklar gösterebilir. Sertlik Baltık bölgesinde 2-2.5, Dominik’te 1-2 olup Burma (Myanmar)’da 3 civarındadır. Yapısında sıkça bulunabilen succinic asitin formulü ise COOH(H2)2COOH15 şeklindedir.

Turuncu, sarı, kırmızı, kahverengi, konyak rengi, bal rengi, altın rengi, kemik rengi, siyah, renksiz, mavi ve yeşil renklerde bulunabilir. Kehribarın 256 farklı renk tonu katalog haline getirilmiştir.[2]

Kehribar hafifçe ısıtılırsa reçine kokusu duyulur, 150 °C’ye kadar ısıtılırsa yumuşar, 375 °C civarında ise parlak, dumanlı bir alevle, hoş bir çam reçinesi kokusu çıkararak yanar. Milattan önce 600’lü yıllarda Milet’li Thales kehribarın yünlü kumaş, post gibi yüzeylere sürtüldüğünde kıvılcım çıkarttığını görmüş, sonra onun saç teli, saman, odun kıymığı gibi hafif maddeleri kendine çektiğini gözlemiştir. Bu özellik 2000 yıl gizemini korumuş ancak 1600’lerde Dr. William Gilbert kehribarın manyetik özelliğini araştırmış ve eski Yunan’da kehribarın ismi olan Elektrondan esinlenerek elektrik sözcüğünü ilk kullanan bilim adamı olmuştur.[3]
mber temizlik ve arınma bir taş. Bu Sun’ın enerjisini simgeleyen ve bu nedenle sevinç uyanış ve ışık ve sıcak duygular uyarıcı için uygundur. Amber sevgi çekiyor ve mutluluk ve zevk kışkırtır. Genellikle iyi bir şans ve korunması için bir taş olarak kullanılır. Aynı zamanda rehabilitasyon sırasında gücünü toplayarak ve uzun hastalıklar sonrası yenilenme sürecini hızlandırmak için doğru taş olarak kabul edilebilir.

Amber rengi mumlu bal-sarı. Aynı zamanda mavimsi, yeşilimsi, kırmız

KEHRİBAR BEBEK DİŞ KOLYESİ

KEHRİBAR BEBEK DİŞ KOLYESİ

ımsı veya kahverengi nüansları ile ulaşabilirsiniz. Amber öldü ve yıl önce onların su milyonlarca kaybetmiş çam ağaçları, ailesinden fosilleşmiş reçine. Amber su üzerinde yüzer. Bu, oldukça nedeniyle kökeni (fosilleşmiş ağaç sap) bir mineraloit olarak kabul edilir, bu taş kelimenin tam anlamıyla bir kristal olmadığı yukarıdaki açıktır.

Amber Dominik Cumhuriyeti, Polonya, Letonya, İtalya, İspanya ve Meksika’da en bol olduğunu.

Amber sihirli özellikleri yaklaşık 2600 yıl önce Milet Thales tarafından keşfedildi. Yunanistan’da, sarı amber için isim elektron ve bundan vadeli elektrik elde edilmiştir. Kehribar kolye elektrik kapasitörler, mümkün oto şarj ve şarj ve sahibi nihai şarj yükleri ya da aşırılıkları kurtulmak için bir tür.

kehribar kolye Amber Kozmik enerji, yanı sıra Kozmik ruh ile bireysel ruh ile bireysel enerjiyi bağlanmak mümkün olan manevi bir iş parçacığı temsil eder. Amber, Güneş Ruhani ve İlahi çekici Güç simgeliyor.

Amber kökeni bize kökleri toprağın derinliklerine inen ve dalları gökyüzüne doğru yükselen kurumlara olarak ağaçların bakmak durumunda belirgin hale gelebilir manevi nitelikleri hakkında vurur verir. Ruhsal anlamda, ağaçlar, mineral krallığının yardımıyla Güneş’in enerjisini dönüştürerek gökyüzü ile yeryüzünü bağlayın ve sonunda meyve şeklinde enerji sağlar. Bu nedenle, ağacın yaşam gücü, taşıma dönüşümü ve enerji sunabilirsiniz.

KEHRİBAR BEBEK KOLYESİ

KEHRİBAR BEBEK KOLYESİ

Benzer şekilde, sarı sürece amacıyla karşılaşılmasına olduğu için zemin fiziksel bedene ruhsal enerji ışık nüfuz edilecek bir ortam olduğu kabul edilir. Diğer yönü de mümkündür: ruhsal enerji topraklama yoksun durumunda, kehribar fiziksel düzleme bağlantı hissi başlatabilir.

Kehribar depresyon giderilmesinde çok yararlı bu yüzden biraz açıklar. Depresyon sıklıkla eşyalarını dünyevi aşırı bağlanma duygusu eşlik eder, ya da fiziksel varlığı ve faydaları bağlantı eksikliği neden olabilir. Her iki şekilde de, kehribar çok verimli olabilir.

Amber yaratıcılığı artırır ve hayatın kaçınılmaz değişiklikleri kabul olur. Kendinden empoze engelleri ortadan kaldırmak için mükemmel bir taştır. Bu bizim kendi yeteneklerine olumlu tutum geliştirmelerine yardımcı olur. Amber doğurganlığı teşvik etmektedir. Kurbağalar, tavşan ve balıklar: amber içinde pek çok erken oymalar geleneksel bereket sembolleri olarak kabul edilir hayvanları tasvir tahsis edildi. Bu, şimdiye kadar süs eşyaları ve dekoratif amaçlı kullanılan ilk malzeme olduğuna inanılıyor, hem de tılsımlar ve muska olarak bulunabilir. O içindeki yaşamı kapsayan gibi birçok antik gelenekleri, evrensel yaşam gücünün taş olarak kehribar kabul var.
Bu nazik taş, vücut dışına olumsuzlukları çizmek ruhu ve kalbi temizleyebilirsiniz. Bu bize emici ve pozitif içine negatif enerjileri transmuting suretiyle kendini iyileşmek için vücut sağlayarak, antik bilgelik ve bilgi açığa yardımcı olur ve olumlu olumsuz düşünceler içine bir s.

Bu zihinsel açıklık artar, akıl uyarır ve koşulsuz sevgi fiziksel canlılık enerjisini dönüştürür. Bu eterik, fiziksel, astral ve zihinsel bedenin enerjilerini hizalar. Microcosm elektro-manyetizma Dengeleme, kehribar fiziksel planda gereklerine uygulanması gerektiğini mükemmel bir düzen bir akışı getiriyor. Doğru kararlar sağlayan iken, sinirleri yatıştırır.
ski zamanlarda Litvanya kabileler ölü kötü ruhları kovmak ve iyi ruhları ruh seyahat yardımcı olmak için böyle bir tütsü kullandı. Onlar mutlu yaşamak ve onlar zafer ganimeti ile dönmek böylece bu savaşa gidiyor olabilir – onlar yeni evliler, daha hızlı büyümek diye yeni doğan bebekler fumigated bulundu. I. Dünya Savaşı kehribar hala kehribar ve votka parçadan oluşan çeşitli hastalıkların, örneğin tentür tedavisinde kullanılan önce erkeklerin cinsel gücünü arttırmak için düşünülmüştür. Litvanya’da ve Çarlık Rusya’nın dadılar hastalıklara kendilerini ve bebekleri korumak için kehribar boncuklar giymek zorunda kaldı. Gibi geç özellikle Almanya’da İkinci Dünya Savaşı, daha önce olduğu gibi, Baltık kehribar boncuklar daha az ağrılı diş patlama yapmak ve dişleri daha güçlü büyümeye yapmak bebeklerin bindirildi.

Tarihsel olarak, şifa ve ağrı tedavileri sadece doğal çevreden gibi mineraller, bitkiler, meyveler ve hayvanlar gibi yapılmıştır. Ortak inanç bir ilaç daha maddeler, güçlü ilaç oldu ve daha güçlü sonuçlar oldu. İlginç Nicolaus Copernicus tıp onun formüller 22 spesifik malzemeler dahil belgelenmiş unutmayın — ve bunlardan biri Baltık kehribar oldu. Biz kehribar çok uzun bir süre etrafında olmuştur farkındayız. Ama kehribar kaydedilen zamanın başlangıcından beri sağlık için benzersiz bir katkı yaptığını sahip olduğu nedir? Aslında, basit. Ya da madde – – süksinik asit denilen bir madde vardır. Toksik serbest radikaller ve kalp ritminin kesintilerini mücadele yardımcı olan güçlü bir anti oksidan, süksinik asit bilinci, konsantrasyon artırma, sinir sistem kurtarm konusunda çok belge var. Ve Doğal Baltık Amber “Succinium” olarak adlandırılan, daha sonra bir Dominik keşişi oldu 1193 doğumlu Albert The Great, böyle ocastoreum, mors, kafur, Tartarus ve aurum gibi diğer maddelerle takip zamanların en etkili ilaç olduğunu belirtti. O zaman insanlar da bira, şarap ve su kehribar tentürler yapılmış ve mide ağrıları romatizma için her şeye karşı onların etkili ilan etti. Son bilimsel araştırmalar da süksinik asit insan organizması üzerinde çok olumlu bir etkiye sahip olduğu kanıtlanmıştır. Bu, bedeni güçlendirir bağışıklık, enerji ile ilgili süreçlerin seyrini ve asitlerin dengesini geliştirir. Süksinik asit, modern bakteriyoloji öncüsü ile analiz edilmiştir, olumlu etkisini teyit ve sonra bile, insan organizmasında süksinik asit fazlasının miktarda birikimi riski yoktur olduğunu keşfetti Nobel ödüllü Robert Kock (1886), vücuda önemli miktarda tanıtılması.a teşvik ve bağışıklık sistemini desteklemek ve vücut ve beyin enerji drenaj telafi yardımcı olduğu gösterilmiştir ve refleksler ve stresi azaltmak. Baltık kehribar süksinik asit% 3-8 oranında, çağdaş tıpta kullanılan bilimsel incelenen tıbbi madde içerir. Asit en yüksek içeriği kehribar kortekste bulunan – taş dış katmanını. Süksinik asit gücü

Kehribar Bebek Kolye

Kehribar Bebek Kolye

Günümüz zamanlarda, süksinik asit içeren etkili ilaçların onlarca özellikle ABD ve Rusya’da imal ve patentli oylandı. Şunu özellikle belirtmek gerekir (bir madde yavaşlatan veya tamamen kaybına durdurulması) potassim iyonları ve bir antioksidanın bir inhibitörü olarak süksinik asit kullanımı, insan hücre yaşlanmasını önlemede ilaç vardır. Bu nedenle, asit gençlik bilimsel tarif modern iksiri denebilir. Süksinik asit de sporcular için değerli bir üründür. Bu tek bir olay bazında kişinin çaba geliştirmek bir uyarıcı, ama oldukça dengeli, kapsamlı bir gelişme uyarıcısı değildir. Tomsk Bilimsel Merkezi’nde Farmakoloji RAS ‘Enstitüsü’nden Dr. Veniamin Khazanov yazdı: “yaşlı insanlar için, süksinik asit vazgeçilmez olduğunu kanıtlamıştır O kadar sık ​​üzgün hücresel düzeyde enerji dengesini geri yükleme kapasitesine sahip. yıllar geçiyor ve hasta genç enerjisini kazanmasına yardımcı olur. ” O pek çok ticari ilaçların eşit veya daha iyi kanıtlanmış ve önemli ölçüde daha az pahalı olması da söylüyor. Dahası, Hamburg Üniversitesi’nde araştırma, Almanya hücresel metabolizmada süksinik ve fumarik asitlerin güvenli ve olumlu etkileri teyit etmektedir.