OTANT�K TA�

PERİDOT TAŞI KÜPE

ÖZEL ÜRÜNLER
PERİDOT TAŞI KÜPE
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
  • 1.KALİTE HAS TAŞ PERİDOT
  • 3 GR
  • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
  • HİNDİSTAN
  • ÖZEL KUTUSUNDA

PERİDOT TAŞI KÜPE

925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ OTANTİK BİR ÜRÜN SEVGİNİZİ ANLATMANIN EN GÜZEL HALİDİR TAŞLAR ÖZELLİK İLE PERİDOT TAŞI.ÜRÜNÜMÜZDE 6 KARAT 1.KALİTE DAMLA KESİM HAS TAŞ PERİDOT VARDIR.ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN GÜLE GÜLE KULLANSIN….

PERİDOT TAŞI KÜPE

PERİDOT TAŞI KÜPE

Peridot taş binlerce yıl için kullanmak olmuştur … ve tarihsel Olivin çağrıldı . Bu güzel kireç yeşil taşların titreşim artış sıklığı ile rezonansa , bu nedenle istenen tüm şeylerin tezahürü için kayda değer bir taştır .
Bu düşünce sabır ve netlik göre dengeli , güven ve atılganlık artırabilir .

Bu refah ve mutluluğu için bir taş olarak bilinir. Bu güzel kireç – yeşil taş Ağustos, Eylül ve Ekim için taşlar olan … ve güzel değerli takı yapmak .

Yeşil renk demir içeriği neden olur . Bu hücresel gençleştirme için kullanılacak önemli bir taş … ve yaşlanma ile bağlantılı sorunlar yardımcı olur.

Bu nereden geliyor

Peridot taşlar Brezilya , Pakistan , İrlanda , Rusya , Sri Lanka , ABD ve Mısır gibi yerlerde çok sayıda bulunmuştur .

Bu güzel şeffaf , yeşil renkli bir taştır.

Bu nedenle antik adı olivin … renk açık sarı yeşil veya kireç yeşil renktenkoyu zeytin yeşili gölge kadar değişebilir olsa da … kahverengimsi bir yeşil de dahil olmak üzere .

PERİDOT TAŞI KÜPE

PERİDOT TAŞI KÜPE

Peridot Tarihi

Bu taşilk kayıtları bazıİncil geliyor . Kudüs’teki Yüksek Priestgöğüs içindetaşlarından biri , bu güzel yeşil taş olduğu inanılan sarı yakut olarak bilinen bir taş , oldu .

PERİDOT TAŞI KÜPE

PERİDOT TAŞI KÜPE

Romalı tarihçi Pliny gelen PeridotPeridot taş ile ilgili ilk kayıtlar … kim yaklaşık 50 reklam bu konuda yazdı . O zaten binlerce yıldır Mısır’da mayınlı olduğunu söyledi .

Bu taş ilk keşfedilen kaynağı onlar eski zamanlardan beri bu güzel yeşil taş madencilik olan Mısır adada Zagbargad , vardı .

Peridot tarihi onlar Yunanlılar Zagbargad dediği oldu bu taş ” Topazios ” olarak adlandırılan eski zamanlarda , gider … bu mayınlı olan ada.

Bu Firavunlar çok onlar adanın sakinleri esir ve taş maden yapılmış bu taş takdir söyleniyor …. ama bu Peridot olduğunu kesin değildir … onlar Zümrüt taşlar olabilir gibi .

Onlar Zümrüt taşlar olduğunu mümkün olsa da … onu o Peridot taşlar olmuş olabilir kuvvetle muhtemeldir . Orta çağlarda , Peridots Haçlılar tarafındanorta doğu Avrupa’ya geri getirdi ve taş Avrupa ilgi başladı bu idi .

 

 

Bu Nasıl Kullanılır

Bu taş kullanmak istediğiniz çoğumuz için pek çok nedeni vardır . Bu İlahi Zihin bağlanmak gibi , meditasyon Peridot taşlar kullanın … ve İlahi enerji ile getirmek . Bu sizin fiziksel bedeninmükemmellik farkında olmak için yardımcı olur … ve üzerinde yaşadığımız dünyanın güzelliği takdir .
Bu psişik hediyelerdoğum teşvik olmasa bile … bu onlara sahip ve kullanımı başladıktan sonra bu hediyeler artırmak için yeteneğine sahiptir … Özellikle basiret .

Bu hediyeler geliştirmek için size yardımcı diğer taşlarla birlikte kullanırsanız çok yararlı olacaktır .

Bu Rainbow Aytaşı ve Peridot taş küpe gibi diğer taşlar , karışık Peridot taşlar kombinasyonları … Bu hediyeler geliştirmeye çalışmak istiyorsanız , bu size yarar için kombine edilebilir nasıl bir örnektir .

Peridot takı muhteşem ve Peridot bile küçük bir parça hayatınıza iyilik duygusu ile getirecek bir titreşim vardır .

Doğal Peridot taş parçaları satın almak mümkün … bu nedenle bu başka bir alternatif … ve bu kristaller , enerji hala oldukça güçlüdür.

Bu bir kalp çakra ve güneş sinir ağı taş hem de ve enerji sıcak ve güçlü … hayatınıza ışık ve güzellik getiriyor . Onun titreşimkalp çakra enerji sizi bağlayacak … Eğertoprak ve canlılar için bir aşk hissetmeye teşvik etmek .

 

 

Kim Peridot Taşlar kullanmalı

Peridot değerli taşlar kullanarak benlik saygısı artırmak ve suçluluk gidelim size yardımcı olacak , geçmiş tecrübelerden hissettim . Bu tarihsel ünlüdür … eski zamanlardan beri , psişik koruma giymek için iyi bir taş olabilir , bu nedenle manevi iş yaparken kullanmak özellikle iyi olduğu .

Onunla karışık başka bir taş vardır Peridot takı , satın almak istiyorsanız … Kalp çakra veya güneş pleksus çakra düzeyinde vücuda giymek için bir parça satın almak .

Ağustos Birthstone Takı göz atın!
Bunu başarmak içinkolay yollarından biri güzel Peridot taş yüzük veya kolye biri giymek olduğunu. Güzel kireç yeşil Peridot takı satın almak için kolaydır .

Sen Peridots bir Ağustos burç taşı ve bir Eylül ve Ekim burç taşı olduğunuburç taşı listede göreceksiniz .

Bu güzel taşlar farklı burç taşı takı tür ve stilleri bir dizi içine yapılır .

Bu burç taşı kolye, küpe ve hatta aşağıdaki resimde gibi bir güzel Peridot burç taşı yüzük alabilirsiniz içerir .

Ayrıca bunu Zodyak taşlar listesinde yer bulacaksınız … Bir Akrep burç taşı ve bir Aslan , Başak , Terazi ve Oğlak burç taşı hem de olarak .

Bolluk ve refah içinde , sizin maneviyat ve sağlık bir iyileşme tezahür ve tezahür para onun etkinliği şaşırtıcı. Ayrıca , sevinç sevmek bir artış oluşturmak ve gelişmiş duygusal sağlığı getirmek için yardımcı olabilir .

Peridot Bilgiler

Onun önde gelen yarar güçlü enerji , bu hayatınıza güneş bir ışın gibi geliyor . Bu taştitreşim yüksek … hatta küçük Peridot taşlar kolaylıkla hissedilecek bir enerji olduğunu yeterince yüksek .

Yeşil Peridot Değerli taş yüzük gümüş ayarlanır
Peridot halka
637
Hayatınızda iyi titreşim düzeyini artırmak için güzel bir gümüş Peridot yüzük kullanın . Bu güzel yeşil taş en önemli özelliklerinden biri , mutluluk , genel düzeyini yükseltmek için yeteneğidir .

Bu daha kolay mutlu olmak için öğrenmek sağlayacaktır . Bu enerji size ve doğru sorunlar üzerinden akacak … gerektiği yerde ve size yardımcı .

Eşsiz titreşim korusun ruhsal enerjileri ile getiriyor ve hayatınızı enerji . Bu vücuda sakinleştirici bir titreşim ile bir kalp çakra taş … ve yaşam üzerinde olumlu bir bakış açısına sahip yardımcı yardımcı olur .

Peridot de hem psikolojik rahatsızlıkları tedavi konusunda çok faydalıdır . Bu depresyon geçiyor Yardım edebileceğim harika bir taştır. Bu hafiflik bir taş bu sayaçları olumsuz duygularınetkilerdir. Duygusal serbest sürecini dengelemek ve negatif duygular detoksifiye , rahat seviyelere getirerek yeteneğine sahiptir . Peridot duygusal denge , güvenlik ve iç barış teşvik eder. Bu , sinirlilik yatıştırır duygusal ve fiziksel ağrı iyileşir ve acı aydınlatır . Bu tür kullanımların Peridot halkaları depresyon rahatlatmak için giyilirdi antik Roma dönemine kadar uzanmaktadır . Bu sinir sistemi için yatıştırıcı olduğu için, perido uyku teşvik de yararlıdır . Peridot depresyon yaşanıyor birisi saldırabilir uyuşukluk , uzaklaştırır. Taş enerji bipolar bozukluk ve depresyon diğer formları dengeler ve kişinin benlik saygısı ya da yara bere ego yardımcı olur . Ayrıca çok depresif bir kişi için gerekli olan gerekli değişiklik , beraberinde getirmektedir .

Peridot , temizler açılır ve bir eski bagaj serbest bırakmak için yardımcı olabilir kalp , harekete geçirir. Tüm yük , suçluluk ve obsesyonlar temizlenir olmak ve yeni bir psikolojik netlik ve iyi olma hissi başlar. Peridot Geçmişte tutunarak karşı üretken olduğunu öğretir . Bu dış etkilere ve nasıl rehberlik için kendi yüksek enerjilerini bakmak için kendinizi ayırmak için nasıl gösterir . Bu tedavi durumlarda hızla ilerlemeye yardımcı olur. Ayrıca tam potansiyeline ulaşmak yardımcı olmak, kaderini ve manevi amacı anlamamıza yardımcı olur . Sonuçta ,taş zihin keskinleştirir ve farkındalık yeni seviyelere açar .

Öfke Peridot için çok yararlı olduğu bilinmektedir bir duygudur . Taş duygusal gerginlik çözmek için yardımcı olmak ve sisteme denge getiren , sinir sistemini rahatlatır . Aslında sevgi ve içinde öfke azgın yatıştırır çekiyor . Bu kıskançlık , kızgınlık , ve rağmen azaltır ve stresi azaltır .

Peridot taş benlik saygısı sorunlarınız olanlar için son derece yararlı olabilir . Taş saldırganlık olmadan güven ve iddia artırır . Bir kişinin kendi ışığı görmek ve sevgi hak olduğunu kabul yardımcı olur . Bu olumsuz deneyimler de geçmişe bakarak yardımcı olur , ve kendini affetmek nasıl bir kişi gösterir . Peridot bu kendini empoze , ya da başkalarının manipülatif yollardan ürünü olup olmadığını , suçluluk ile anlaşma yardımcı olur . Bunu tüm başkasının hatası olduğuna inanıyorum , özellikle size hatalarını kabul ve kendi yaşam için sorumluluk alma , üzerinde taşımak için yardımcı olabilir . Ayrıca bu taş ile çalışan ya da sizinle bir tutmak size gerekebilir ekstra destek verecek kadar az kişisel güç hissediyorum olanlar yardımcı olur . Hem fizyolojik ve psikolojik canlılık teşvik , kişinin enerji seviyesine uyarıcı . Bu canlandırıcı ve gençleştirici , olanlar erişim iç vizyon ve sevinç teşvik etmektedir .

Peridot diğer psikolojik etkileri ve kullanım alanı vardır . Bu bir hipokondri üstesinden yardımcı olabilir . Büyük ölçüde zor ilişkileri gelişir . Bu küçük bir çocuk için bir güvenlik battaniye gibi olma , özellikle fobiler , karanlık korkuları ile ilişkili davranır . Peridot zenginlik ve finansal başarı ( , yeşil renk düşünüyorum ) temsil eden ve aynı zamanda romantizm çekiyor .

PERİDOT TAŞI KÜPE

ÖZEL ÜRÜNLER
PERİDOT TAŞI KÜPE
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
  • 1.KALİTE HAS TAŞ PERİDOT
  • 3 GR
  • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
  • HİNDİSTAN
  • ÖZEL KUTUSUNDA
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

PERİDOT TAŞI KÜPE

925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ OTANTİK BİR ÜRÜN SEVGİNİZİ ANLATMANIN EN GÜZEL HALİDİR TAŞLAR ÖZELLİK İLE PERİDOT TAŞI.ÜRÜNÜMÜZDE 6 KARAT 1.KALİTE DAMLA KESİM HAS TAŞ PERİDOT VARDIR.ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN GÜLE GÜLE KULLANSIN….

PERİDOT TAŞI KÜPE

PERİDOT TAŞI KÜPE

Peridot taş binlerce yıl için kullanmak olmuştur … ve tarihsel Olivin çağrıldı . Bu güzel kireç yeşil taşların titreşim artış sıklığı ile rezonansa , bu nedenle istenen tüm şeylerin tezahürü için kayda değer bir taştır .
Bu düşünce sabır ve netlik göre dengeli , güven ve atılganlık artırabilir .

Bu refah ve mutluluğu için bir taş olarak bilinir. Bu güzel kireç – yeşil taş Ağustos, Eylül ve Ekim için taşlar olan … ve güzel değerli takı yapmak .

Yeşil renk demir içeriği neden olur . Bu hücresel gençleştirme için kullanılacak önemli bir taş … ve yaşlanma ile bağlantılı sorunlar yardımcı olur.

Bu nereden geliyor

Peridot taşlar Brezilya , Pakistan , İrlanda , Rusya , Sri Lanka , ABD ve Mısır gibi yerlerde çok sayıda bulunmuştur .

Bu güzel şeffaf , yeşil renkli bir taştır.

Bu nedenle antik adı olivin … renk açık sarı yeşil veya kireç yeşil renktenkoyu zeytin yeşili gölge kadar değişebilir olsa da … kahverengimsi bir yeşil de dahil olmak üzere .

PERİDOT TAŞI KÜPE

PERİDOT TAŞI KÜPE

Peridot Tarihi

Bu taşilk kayıtları bazıİncil geliyor . Kudüs’teki Yüksek Priestgöğüs içindetaşlarından biri , bu güzel yeşil taş olduğu inanılan sarı yakut olarak bilinen bir taş , oldu .

PERİDOT TAŞI KÜPE

PERİDOT TAŞI KÜPE

Romalı tarihçi Pliny gelen PeridotPeridot taş ile ilgili ilk kayıtlar … kim yaklaşık 50 reklam bu konuda yazdı . O zaten binlerce yıldır Mısır’da mayınlı olduğunu söyledi .

Bu taş ilk keşfedilen kaynağı onlar eski zamanlardan beri bu güzel yeşil taş madencilik olan Mısır adada Zagbargad , vardı .

Peridot tarihi onlar Yunanlılar Zagbargad dediği oldu bu taş ” Topazios ” olarak adlandırılan eski zamanlarda , gider … bu mayınlı olan ada.

Bu Firavunlar çok onlar adanın sakinleri esir ve taş maden yapılmış bu taş takdir söyleniyor …. ama bu Peridot olduğunu kesin değildir … onlar Zümrüt taşlar olabilir gibi .

Onlar Zümrüt taşlar olduğunu mümkün olsa da … onu o Peridot taşlar olmuş olabilir kuvvetle muhtemeldir . Orta çağlarda , Peridots Haçlılar tarafındanorta doğu Avrupa’ya geri getirdi ve taş Avrupa ilgi başladı bu idi .

 

 

Bu Nasıl Kullanılır

Bu taş kullanmak istediğiniz çoğumuz için pek çok nedeni vardır . Bu İlahi Zihin bağlanmak gibi , meditasyon Peridot taşlar kullanın … ve İlahi enerji ile getirmek . Bu sizin fiziksel bedeninmükemmellik farkında olmak için yardımcı olur … ve üzerinde yaşadığımız dünyanın güzelliği takdir .
Bu psişik hediyelerdoğum teşvik olmasa bile … bu onlara sahip ve kullanımı başladıktan sonra bu hediyeler artırmak için yeteneğine sahiptir … Özellikle basiret .

Bu hediyeler geliştirmek için size yardımcı diğer taşlarla birlikte kullanırsanız çok yararlı olacaktır .

Bu Rainbow Aytaşı ve Peridot taş küpe gibi diğer taşlar , karışık Peridot taşlar kombinasyonları … Bu hediyeler geliştirmeye çalışmak istiyorsanız , bu size yarar için kombine edilebilir nasıl bir örnektir .

Peridot takı muhteşem ve Peridot bile küçük bir parça hayatınıza iyilik duygusu ile getirecek bir titreşim vardır .

Doğal Peridot taş parçaları satın almak mümkün … bu nedenle bu başka bir alternatif … ve bu kristaller , enerji hala oldukça güçlüdür.

Bu bir kalp çakra ve güneş sinir ağı taş hem de ve enerji sıcak ve güçlü … hayatınıza ışık ve güzellik getiriyor . Onun titreşimkalp çakra enerji sizi bağlayacak … Eğertoprak ve canlılar için bir aşk hissetmeye teşvik etmek .

 

 

Kim Peridot Taşlar kullanmalı

Peridot değerli taşlar kullanarak benlik saygısı artırmak ve suçluluk gidelim size yardımcı olacak , geçmiş tecrübelerden hissettim . Bu tarihsel ünlüdür … eski zamanlardan beri , psişik koruma giymek için iyi bir taş olabilir , bu nedenle manevi iş yaparken kullanmak özellikle iyi olduğu .

Onunla karışık başka bir taş vardır Peridot takı , satın almak istiyorsanız … Kalp çakra veya güneş pleksus çakra düzeyinde vücuda giymek için bir parça satın almak .

Ağustos Birthstone Takı göz atın!
Bunu başarmak içinkolay yollarından biri güzel Peridot taş yüzük veya kolye biri giymek olduğunu. Güzel kireç yeşil Peridot takı satın almak için kolaydır .

Sen Peridots bir Ağustos burç taşı ve bir Eylül ve Ekim burç taşı olduğunuburç taşı listede göreceksiniz .

Bu güzel taşlar farklı burç taşı takı tür ve stilleri bir dizi içine yapılır .

Bu burç taşı kolye, küpe ve hatta aşağıdaki resimde gibi bir güzel Peridot burç taşı yüzük alabilirsiniz içerir .

Ayrıca bunu Zodyak taşlar listesinde yer bulacaksınız … Bir Akrep burç taşı ve bir Aslan , Başak , Terazi ve Oğlak burç taşı hem de olarak .

Bolluk ve refah içinde , sizin maneviyat ve sağlık bir iyileşme tezahür ve tezahür para onun etkinliği şaşırtıcı. Ayrıca , sevinç sevmek bir artış oluşturmak ve gelişmiş duygusal sağlığı getirmek için yardımcı olabilir .

Peridot Bilgiler

Onun önde gelen yarar güçlü enerji , bu hayatınıza güneş bir ışın gibi geliyor . Bu taştitreşim yüksek … hatta küçük Peridot taşlar kolaylıkla hissedilecek bir enerji olduğunu yeterince yüksek .

Yeşil Peridot Değerli taş yüzük gümüş ayarlanır
Peridot halka
637
Hayatınızda iyi titreşim düzeyini artırmak için güzel bir gümüş Peridot yüzük kullanın . Bu güzel yeşil taş en önemli özelliklerinden biri , mutluluk , genel düzeyini yükseltmek için yeteneğidir .

Bu daha kolay mutlu olmak için öğrenmek sağlayacaktır . Bu enerji size ve doğru sorunlar üzerinden akacak … gerektiği yerde ve size yardımcı .

Eşsiz titreşim korusun ruhsal enerjileri ile getiriyor ve hayatınızı enerji . Bu vücuda sakinleştirici bir titreşim ile bir kalp çakra taş … ve yaşam üzerinde olumlu bir bakış açısına sahip yardımcı yardımcı olur .

Peridot de hem psikolojik rahatsızlıkları tedavi konusunda çok faydalıdır . Bu depresyon geçiyor Yardım edebileceğim harika bir taştır. Bu hafiflik bir taş bu sayaçları olumsuz duygularınetkilerdir. Duygusal serbest sürecini dengelemek ve negatif duygular detoksifiye , rahat seviyelere getirerek yeteneğine sahiptir . Peridot duygusal denge , güvenlik ve iç barış teşvik eder. Bu , sinirlilik yatıştırır duygusal ve fiziksel ağrı iyileşir ve acı aydınlatır . Bu tür kullanımların Peridot halkaları depresyon rahatlatmak için giyilirdi antik Roma dönemine kadar uzanmaktadır . Bu sinir sistemi için yatıştırıcı olduğu için, perido uyku teşvik de yararlıdır . Peridot depresyon yaşanıyor birisi saldırabilir uyuşukluk , uzaklaştırır. Taş enerji bipolar bozukluk ve depresyon diğer formları dengeler ve kişinin benlik saygısı ya da yara bere ego yardımcı olur . Ayrıca çok depresif bir kişi için gerekli olan gerekli değişiklik , beraberinde getirmektedir .

Peridot , temizler açılır ve bir eski bagaj serbest bırakmak için yardımcı olabilir kalp , harekete geçirir. Tüm yük , suçluluk ve obsesyonlar temizlenir olmak ve yeni bir psikolojik netlik ve iyi olma hissi başlar. Peridot Geçmişte tutunarak karşı üretken olduğunu öğretir . Bu dış etkilere ve nasıl rehberlik için kendi yüksek enerjilerini bakmak için kendinizi ayırmak için nasıl gösterir . Bu tedavi durumlarda hızla ilerlemeye yardımcı olur. Ayrıca tam potansiyeline ulaşmak yardımcı olmak, kaderini ve manevi amacı anlamamıza yardımcı olur . Sonuçta ,taş zihin keskinleştirir ve farkındalık yeni seviyelere açar .

Öfke Peridot için çok yararlı olduğu bilinmektedir bir duygudur . Taş duygusal gerginlik çözmek için yardımcı olmak ve sisteme denge getiren , sinir sistemini rahatlatır . Aslında sevgi ve içinde öfke azgın yatıştırır çekiyor . Bu kıskançlık , kızgınlık , ve rağmen azaltır ve stresi azaltır .

Peridot taş benlik saygısı sorunlarınız olanlar için son derece yararlı olabilir . Taş saldırganlık olmadan güven ve iddia artırır . Bir kişinin kendi ışığı görmek ve sevgi hak olduğunu kabul yardımcı olur . Bu olumsuz deneyimler de geçmişe bakarak yardımcı olur , ve kendini affetmek nasıl bir kişi gösterir . Peridot bu kendini empoze , ya da başkalarının manipülatif yollardan ürünü olup olmadığını , suçluluk ile anlaşma yardımcı olur . Bunu tüm başkasının hatası olduğuna inanıyorum , özellikle size hatalarını kabul ve kendi yaşam için sorumluluk alma , üzerinde taşımak için yardımcı olabilir . Ayrıca bu taş ile çalışan ya da sizinle bir tutmak size gerekebilir ekstra destek verecek kadar az kişisel güç hissediyorum olanlar yardımcı olur . Hem fizyolojik ve psikolojik canlılık teşvik , kişinin enerji seviyesine uyarıcı . Bu canlandırıcı ve gençleştirici , olanlar erişim iç vizyon ve sevinç teşvik etmektedir .

Peridot diğer psikolojik etkileri ve kullanım alanı vardır . Bu bir hipokondri üstesinden yardımcı olabilir . Büyük ölçüde zor ilişkileri gelişir . Bu küçük bir çocuk için bir güvenlik battaniye gibi olma , özellikle fobiler , karanlık korkuları ile ilişkili davranır . Peridot zenginlik ve finansal başarı ( , yeşil renk düşünüyorum ) temsil eden ve aynı zamanda romantizm çekiyor .