OTANT�K TA�

AMETİST TAŞI KALP KOLYE 8 KARAT

ÖZEL ÜRÜNLER
AMETİST TAŞI KOLYE
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
  • 1.KALİTE HAS TAŞ
  • 10 gr
  • 8 KARAT AMETİST
  • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
  • ÖZEL KUTUSUNDA

AMETİST TAŞI KALP KOLYE 8 KARAT

925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ BİR KOLYE 8 KARAT HAS TAŞ AMETİST KULLANILMIŞTIR KESİNLİK İLE BOYA YOKTUR -SEVDİKLERİNİZE ÇEKİNMEDEN ARMAĞAN EDEBİLİRSİNİZ.ÜRÜNÜMÜZÜN EŞİ YOKTUR SATILDIĞINDA REYONDAN KALKAR.ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN…10 GR

Ametist Taş: Nedir?

AMETİST TAŞI KOLYE

AMETİST TAŞI KOLYE

Ametist taş

Ametist kuvarsnadir görülen formudur. Çok popüler ve kuvars nadir formu olmasına rağmen, dünyada oldukça yaygındır.

Kuvars gibi ametist , oldukça sert mücevher . Genellikle altı taraflı kristal ve dünya genelinde geodes içinde bulunabilir . Bu kristal form veya bir kitle olabilir. Ayrıca sık sık manganez içerir . Birçok ametist taşları Ancak , doğal değildir . Onlar mor koyu bir gölge üretmek için ısıl işleme tabi konum .

Yine , genellikle mor görünür, ancak bu karanlık mor lila için lavanta için gölgede arasında olabilir . Ama en iyi Ametist bir orta , henüz bit ile koyu mor boyama yükseldi. Genellikle telif bir sembolü olmuştur . Ametist çağlar boyunca birçok amaç için kullanılmaktadır. Alkol bağımlılığı ile yardım düşünülmektedir . Aslında, ametistadı sarhoş değil anlamına gelen Yunanca kelime geliyor . Ayrıca işitme sorunları , uyku bozuklukları ve bedensel ağrı gidermek için kullanılır oldu . Diğerleri ruhsal bozuklukların şiddetini azaltır düşünüyorum .

Nasıl Ametist Yardımcı Olabilirsiniz ?
Ametist vücut için doğal yardımlarının sayısız vardır . Turmalin kristalleri gibi , Ametist taşlar küçük , tespit manyetik alanlar üretir. Vücudunuzun da bir manyetik alan ,Ametist ve vücudun birbirleriyle enerji alışverişi yapabilirsiniz ¹ . Olduğundan

Ametist Kuvars olduğu , hangi varlığını ayakta saniye içinde 100 % tarafından Biyomanyetik alan büyüklüğü artan yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir . Bu depresif atak ya da fiziksel zarar ile aşınmış kayıp enerji doldurmak . Ayrıca enerji seviyelerini artırabilir .

AMETİST TAŞI KOLYE

AMETİST TAŞI KOLYE

Şimdi Ametist yararları nerede gelmişler? Infrared radyasyon ve negatif iyon emisyonu : diğer kristaller gibi, faydaları sorumlu iki önemli yetenekleri vardır .

Uzak Kızılötesi Spectrum Radyasyon
Ametist uzak kızılötesi radyasyon üretir . Radyasyon bu tür nedir? Uzak Kızılötesi radyasyon bir ‘ uzun dalga boyu ‘ kızılötesi radyasyondur . Bütün ısı ve ışık partiküller bir dalga boyuna sahiptir. Görünür ışığın dalga boyu daha uzun ise X – ışınları , çok kısa bir dalga boyu var . Ama kızılötesi ışık çok uzun dalga boyları vardır . Uzun dalga boyu kızılötesi en uzun arasında olduğunu ve kızılötesi spektrum için bile uzun olduğunu. Hatta ‘ termal görüntüleme ‘ yapmak ya da ısı özelliklerine göre bir görüntü temsil etmek için kullanılır .

Uzak Kızılötesi Radyasyon sekiz Faydaları
Uzak kızılötesi radyasyon harika sağlık yararları bir çeşitlilik vardır . Sekiz önemli bu infrared radyasyon özellikleri ve nasıl sağlık artırabilir tartışmak istiyorum.

AMETİST TAŞI KOLYE

AMETİST TAŞI KOLYE

Hücre – Büyüme Tanıtım
Uzak Kızılötesi radyasyon hücre büyümesi ve hücre yenilenmesini teşvik bilinmektedir. Bilimsel çalışmalar vücudunuzdaki kızılötesi radyasyon düzeyini artırarak , size vücudunuzdaki hücreleri büyümek ve yeniden büyümeye daha fazla enerjiye sahip olacağını göstermiştir . Uzak kızılötesi radyasyo nfaydası dalga boyları çok uzun olmasıdır , böylece hücreleri (X – ışınları gibi ) öldürmek için yeterli enerjiye sahip değildir , ama hayat veren enerji ² ile bunları sağlamak için yeterli .

Yardım Sleeping
Ayrıca hayvan ve uzak kızılötesi düzenleme bilim adamları bir uyku modülatör etkisi dediğimiz olduğu insanlar ile deneylerden biliyoruz . Ametist kristalleri yaydığı ısıdüşük vücut rahatlatır , ve ² uyku yardımcı olabilir.

Kan – Dolaşım Geliştirme
Uzak – kızılötesi radyasyon Cildinizdeki kılcal arasında ‘ mikro ‘ olarak adlandırılan özellikle , kan dolaşımını yardım kanıtlanmıştır . Bir süre bilim adamları bu sadece destekli mikro , ama bir çalışmada doğru ³ değildir göstermiştir ki etrafında ısı sahip olduğuna inanıyordu için . Uzak – kızılötesi radyasyon daha hünerle artan ve daha etkin kan dolaşımını teşvik sadece ‘ iletken ‘ ısı daha uygundur.
Bedensel Sıvılar daha iyi sirkülasyon
Kan olan ‘ hareketlilik ‘ ya da dolaşım yeteneği uzak kızılötesi radyasyon artar tek vücut sıvısı değildir . Uzak – kızılötesi radyasyon , kan damarları genellikle konuşma esnekliği artırır , ve sonuç olarak , vücutta her şey daha hızlı bir şekilde hedefine ulaşır . Ayrıca genel sıvı ulaşım hızlandırmak için yardımcı olur .
İnsanlar mutlu hissedin
Onların farkında olmadan uyurken bir çalışmada , Uzak – kızılötesi radyasyon yayan diskler konular yastık altına alınmıştır. Kendi yastık altında radyasyon yayan diskler ile konuları kendi yastık altında diskler ile birkaç gece sonra kişisel memnuniyet düzeylerinde istatistiksel olarak anlamlı bir artış bildirdi. Bu çok ² plasebo etkileri ayıklamak için gibi , bir plasebo disk olanlar ile karşılaştırıldığında oldu .
Artan Antioksidan Aktivitesi
Hepimiz antioksidan faydalarını biliyor . Bizi yaşlanma sürecini mücadele yardımcı olur. Evet, bu uzak kızılötesi radyasyonbody4 antioksidan üretimini teşvik çıkıyor . Amethest taş aslında antioksidan üretmek yardımcı olabilir düşünmek ! Gerçekten etkileyici. Biz de henüz arkasındaki mekanizma anlamıyorum rağmen bu ,düşük seviyeli ısıtma sürecinde çalışması için görünür .

Infrared radyasyon vücudun dolaşım gücünü artırır , çünkü yaralar hücreler kendilerini tamir için gereken besinleri getirerek iyileşmek için yardımcı olabilir . Uzak kızılötesi radyasyon diyabet , rekonstrüktif cerrahi veya diğer kronik ve akut hasar ³ sonucunda hasarlı doku onarımı için yardımcı olur .

Bakteri mücadele

Son olarak , biz uzak kızılötesi radyasyon kendi growth5 yol inhibeenzimler tarafından bakterilerin gelişimini önlemek için yardımcı olur biliyorum . Bilim adamları, bu uzak kızılötesi radyasyon , vücuttaki bazı bakterilerin büyümesini inhibe eden özel değil, sadece ısı olduğunu bulduk . Normal sıcaklık aynı etkiye sahip değildir.Bu uzak kızılötesi radyasyon yararları sadece birkaçıdır . Şimdi , en negatif iyonsağlık yararları dikkatimizi dönelim .

Ametist Oluşturulan Negatif iyon Emisyon ve Faydaları
Negatif iyonlar serbest elektronlar ya da net negatif yük ile herhangi bir basit molekül vardır . İyonlar özel elektriksel özellikleri ile kırık moleküllerdir . Onlar ‘kırık’ olduğu için doğal olarak onlar ile birleştirebilirsiniz diğer moleküller ve bileşikler ararlar .

Bu nedenle , negatif iyonlar yeterince büyük konsantrasyonlarda bulunursa diğer parçacıkların çizmek edebiliyoruz . Böylece negatif iyon emisyonu vücut dışında kötü özel ve ‘ serbest radikaller ‘ çizebilirsiniz . Ametist kristalleri negatif iyonlar yayar ve negatif iyon emisyonu yararları hakkında getirebilir . Burada negatif iyonlar üç ana faydaları şunlardır :

Bedeninden Zehirli Parçacıklar Çıkarma
Negatif iyonlar çok zehirli parçacıklar çekecek . Bizim Detox Ayak Pedleri içinde Ametist Kristal toz negatif iyon emisyonu vücudun birçok farklı parçacıkların dışarı çekmek için yardımcı olacaktır . Yapılan araştırmalar küçük ya da çok küçük olup olmadığını , bu parçacıkların büyüklüğü önemli değil göstermiştir ; negatif iyonlar da body6 dışına çekerek yardımcı olabilir .
Geliştirilmesi Solunum
Ayrıca negatif iyonlar zehirli partikülleri çekmek için güç var, çünkü bu lungs7 bu parçacıklar kaldırarak solunum yardımcı olur biliyorum .
Aerosol Çıkarma
Negatif iyon emisyon onlar air7 kaldırabilirsiniz gibi vücudun aerosol gibi tehlikeli kimyasallar kaldırabilirsiniz .

 

KAYNAKLAR:

Hall, Judy. Crystal User’s Handbook : An Illustrated Guide. Grand Rapids: Sterling Co., Inc., 2002.
Inoue, Shojiro, and Morihiro Kabaya. “Biological Activities Caused by Far-Infrared Radiation.” International Journal of Biomereology 33 (1989): 145-50.
Yu, Shi-Yau, Jen-Hwey Chiu, Shiaw-Der Yang, Yu-Chen Hsu, Wing-Yiu Lui, and Chew-Wun Wu. “Biological effect of far-infrared therapy on increasing skin microcirculation in rats.” Photodermatol Photoimmunol Photomed 22 (2006): 78-86.
Lee, Seung-Cheol, Seok-Moon Jeong, So-Young Kim, Hae-Ryong Park, K. C. Nam, and D. U. Ahn. “Effect of far-infrared radiation and heat treatment on the antioxidant activity of water extracts from peanut hulls.” Food Chemistry 94 (2006): 489-93.
Sawai, Jun, Koji Sagara, Atsushi Hashimoto, Hideo Igarashi, and Masaru Shimizu. “Inactivation characteristics shown by enzymes and bacteria treated with far-infrared radiative heating.” International Journal of Food Science and Technology 38 (2003): 661-67.
Lee, Byung U., Mikhail Yermakov, and Sergey A. Grinshpun. “Removal of fine and ultrafine particles from indoor air environments by the unipolar ion emission.” Atmospheric Environment 38 (2004): 4815-823.
Lee, Byung U., Mikhail Yermakov, and Sergey A. Grinshpun. “Unipolar ion emission enhances respiratory protection against fine and ultrafine particles.” Journal of Aerosol Science 35 (2004): 1359-368.

AMETİST TAŞI KALP KOLYE 8 KARAT

ÖZEL ÜRÜNLER
AMETİST TAŞI KOLYE
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
  • 1.KALİTE HAS TAŞ
  • 10 gr
  • 8 KARAT AMETİST
  • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
  • ÖZEL KUTUSUNDA
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

AMETİST TAŞI KALP KOLYE 8 KARAT

925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ BİR KOLYE 8 KARAT HAS TAŞ AMETİST KULLANILMIŞTIR KESİNLİK İLE BOYA YOKTUR -SEVDİKLERİNİZE ÇEKİNMEDEN ARMAĞAN EDEBİLİRSİNİZ.ÜRÜNÜMÜZÜN EŞİ YOKTUR SATILDIĞINDA REYONDAN KALKAR.ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN…10 GR

Ametist Taş: Nedir?

AMETİST TAŞI KOLYE

AMETİST TAŞI KOLYE

Ametist taş

Ametist kuvarsnadir görülen formudur. Çok popüler ve kuvars nadir formu olmasına rağmen, dünyada oldukça yaygındır.

Kuvars gibi ametist , oldukça sert mücevher . Genellikle altı taraflı kristal ve dünya genelinde geodes içinde bulunabilir . Bu kristal form veya bir kitle olabilir. Ayrıca sık sık manganez içerir . Birçok ametist taşları Ancak , doğal değildir . Onlar mor koyu bir gölge üretmek için ısıl işleme tabi konum .

Yine , genellikle mor görünür, ancak bu karanlık mor lila için lavanta için gölgede arasında olabilir . Ama en iyi Ametist bir orta , henüz bit ile koyu mor boyama yükseldi. Genellikle telif bir sembolü olmuştur . Ametist çağlar boyunca birçok amaç için kullanılmaktadır. Alkol bağımlılığı ile yardım düşünülmektedir . Aslında, ametistadı sarhoş değil anlamına gelen Yunanca kelime geliyor . Ayrıca işitme sorunları , uyku bozuklukları ve bedensel ağrı gidermek için kullanılır oldu . Diğerleri ruhsal bozuklukların şiddetini azaltır düşünüyorum .

Nasıl Ametist Yardımcı Olabilirsiniz ?
Ametist vücut için doğal yardımlarının sayısız vardır . Turmalin kristalleri gibi , Ametist taşlar küçük , tespit manyetik alanlar üretir. Vücudunuzun da bir manyetik alan ,Ametist ve vücudun birbirleriyle enerji alışverişi yapabilirsiniz ¹ . Olduğundan

Ametist Kuvars olduğu , hangi varlığını ayakta saniye içinde 100 % tarafından Biyomanyetik alan büyüklüğü artan yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir . Bu depresif atak ya da fiziksel zarar ile aşınmış kayıp enerji doldurmak . Ayrıca enerji seviyelerini artırabilir .

AMETİST TAŞI KOLYE

AMETİST TAŞI KOLYE

Şimdi Ametist yararları nerede gelmişler? Infrared radyasyon ve negatif iyon emisyonu : diğer kristaller gibi, faydaları sorumlu iki önemli yetenekleri vardır .

Uzak Kızılötesi Spectrum Radyasyon
Ametist uzak kızılötesi radyasyon üretir . Radyasyon bu tür nedir? Uzak Kızılötesi radyasyon bir ‘ uzun dalga boyu ‘ kızılötesi radyasyondur . Bütün ısı ve ışık partiküller bir dalga boyuna sahiptir. Görünür ışığın dalga boyu daha uzun ise X – ışınları , çok kısa bir dalga boyu var . Ama kızılötesi ışık çok uzun dalga boyları vardır . Uzun dalga boyu kızılötesi en uzun arasında olduğunu ve kızılötesi spektrum için bile uzun olduğunu. Hatta ‘ termal görüntüleme ‘ yapmak ya da ısı özelliklerine göre bir görüntü temsil etmek için kullanılır .

Uzak Kızılötesi Radyasyon sekiz Faydaları
Uzak kızılötesi radyasyon harika sağlık yararları bir çeşitlilik vardır . Sekiz önemli bu infrared radyasyon özellikleri ve nasıl sağlık artırabilir tartışmak istiyorum.

AMETİST TAŞI KOLYE

AMETİST TAŞI KOLYE

Hücre – Büyüme Tanıtım
Uzak Kızılötesi radyasyon hücre büyümesi ve hücre yenilenmesini teşvik bilinmektedir. Bilimsel çalışmalar vücudunuzdaki kızılötesi radyasyon düzeyini artırarak , size vücudunuzdaki hücreleri büyümek ve yeniden büyümeye daha fazla enerjiye sahip olacağını göstermiştir . Uzak kızılötesi radyasyo nfaydası dalga boyları çok uzun olmasıdır , böylece hücreleri (X – ışınları gibi ) öldürmek için yeterli enerjiye sahip değildir , ama hayat veren enerji ² ile bunları sağlamak için yeterli .

Yardım Sleeping
Ayrıca hayvan ve uzak kızılötesi düzenleme bilim adamları bir uyku modülatör etkisi dediğimiz olduğu insanlar ile deneylerden biliyoruz . Ametist kristalleri yaydığı ısıdüşük vücut rahatlatır , ve ² uyku yardımcı olabilir.

Kan – Dolaşım Geliştirme
Uzak – kızılötesi radyasyon Cildinizdeki kılcal arasında ‘ mikro ‘ olarak adlandırılan özellikle , kan dolaşımını yardım kanıtlanmıştır . Bir süre bilim adamları bu sadece destekli mikro , ama bir çalışmada doğru ³ değildir göstermiştir ki etrafında ısı sahip olduğuna inanıyordu için . Uzak – kızılötesi radyasyon daha hünerle artan ve daha etkin kan dolaşımını teşvik sadece ‘ iletken ‘ ısı daha uygundur.
Bedensel Sıvılar daha iyi sirkülasyon
Kan olan ‘ hareketlilik ‘ ya da dolaşım yeteneği uzak kızılötesi radyasyon artar tek vücut sıvısı değildir . Uzak – kızılötesi radyasyon , kan damarları genellikle konuşma esnekliği artırır , ve sonuç olarak , vücutta her şey daha hızlı bir şekilde hedefine ulaşır . Ayrıca genel sıvı ulaşım hızlandırmak için yardımcı olur .
İnsanlar mutlu hissedin
Onların farkında olmadan uyurken bir çalışmada , Uzak – kızılötesi radyasyon yayan diskler konular yastık altına alınmıştır. Kendi yastık altında radyasyon yayan diskler ile konuları kendi yastık altında diskler ile birkaç gece sonra kişisel memnuniyet düzeylerinde istatistiksel olarak anlamlı bir artış bildirdi. Bu çok ² plasebo etkileri ayıklamak için gibi , bir plasebo disk olanlar ile karşılaştırıldığında oldu .
Artan Antioksidan Aktivitesi
Hepimiz antioksidan faydalarını biliyor . Bizi yaşlanma sürecini mücadele yardımcı olur. Evet, bu uzak kızılötesi radyasyonbody4 antioksidan üretimini teşvik çıkıyor . Amethest taş aslında antioksidan üretmek yardımcı olabilir düşünmek ! Gerçekten etkileyici. Biz de henüz arkasındaki mekanizma anlamıyorum rağmen bu ,düşük seviyeli ısıtma sürecinde çalışması için görünür .

Infrared radyasyon vücudun dolaşım gücünü artırır , çünkü yaralar hücreler kendilerini tamir için gereken besinleri getirerek iyileşmek için yardımcı olabilir . Uzak kızılötesi radyasyon diyabet , rekonstrüktif cerrahi veya diğer kronik ve akut hasar ³ sonucunda hasarlı doku onarımı için yardımcı olur .

Bakteri mücadele

Son olarak , biz uzak kızılötesi radyasyon kendi growth5 yol inhibeenzimler tarafından bakterilerin gelişimini önlemek için yardımcı olur biliyorum . Bilim adamları, bu uzak kızılötesi radyasyon , vücuttaki bazı bakterilerin büyümesini inhibe eden özel değil, sadece ısı olduğunu bulduk . Normal sıcaklık aynı etkiye sahip değildir.Bu uzak kızılötesi radyasyon yararları sadece birkaçıdır . Şimdi , en negatif iyonsağlık yararları dikkatimizi dönelim .

Ametist Oluşturulan Negatif iyon Emisyon ve Faydaları
Negatif iyonlar serbest elektronlar ya da net negatif yük ile herhangi bir basit molekül vardır . İyonlar özel elektriksel özellikleri ile kırık moleküllerdir . Onlar ‘kırık’ olduğu için doğal olarak onlar ile birleştirebilirsiniz diğer moleküller ve bileşikler ararlar .

Bu nedenle , negatif iyonlar yeterince büyük konsantrasyonlarda bulunursa diğer parçacıkların çizmek edebiliyoruz . Böylece negatif iyon emisyonu vücut dışında kötü özel ve ‘ serbest radikaller ‘ çizebilirsiniz . Ametist kristalleri negatif iyonlar yayar ve negatif iyon emisyonu yararları hakkında getirebilir . Burada negatif iyonlar üç ana faydaları şunlardır :

Bedeninden Zehirli Parçacıklar Çıkarma
Negatif iyonlar çok zehirli parçacıklar çekecek . Bizim Detox Ayak Pedleri içinde Ametist Kristal toz negatif iyon emisyonu vücudun birçok farklı parçacıkların dışarı çekmek için yardımcı olacaktır . Yapılan araştırmalar küçük ya da çok küçük olup olmadığını , bu parçacıkların büyüklüğü önemli değil göstermiştir ; negatif iyonlar da body6 dışına çekerek yardımcı olabilir .
Geliştirilmesi Solunum
Ayrıca negatif iyonlar zehirli partikülleri çekmek için güç var, çünkü bu lungs7 bu parçacıklar kaldırarak solunum yardımcı olur biliyorum .
Aerosol Çıkarma
Negatif iyon emisyon onlar air7 kaldırabilirsiniz gibi vücudun aerosol gibi tehlikeli kimyasallar kaldırabilirsiniz .

 

KAYNAKLAR:

Hall, Judy. Crystal User’s Handbook : An Illustrated Guide. Grand Rapids: Sterling Co., Inc., 2002.
Inoue, Shojiro, and Morihiro Kabaya. “Biological Activities Caused by Far-Infrared Radiation.” International Journal of Biomereology 33 (1989): 145-50.
Yu, Shi-Yau, Jen-Hwey Chiu, Shiaw-Der Yang, Yu-Chen Hsu, Wing-Yiu Lui, and Chew-Wun Wu. “Biological effect of far-infrared therapy on increasing skin microcirculation in rats.” Photodermatol Photoimmunol Photomed 22 (2006): 78-86.
Lee, Seung-Cheol, Seok-Moon Jeong, So-Young Kim, Hae-Ryong Park, K. C. Nam, and D. U. Ahn. “Effect of far-infrared radiation and heat treatment on the antioxidant activity of water extracts from peanut hulls.” Food Chemistry 94 (2006): 489-93.
Sawai, Jun, Koji Sagara, Atsushi Hashimoto, Hideo Igarashi, and Masaru Shimizu. “Inactivation characteristics shown by enzymes and bacteria treated with far-infrared radiative heating.” International Journal of Food Science and Technology 38 (2003): 661-67.
Lee, Byung U., Mikhail Yermakov, and Sergey A. Grinshpun. “Removal of fine and ultrafine particles from indoor air environments by the unipolar ion emission.” Atmospheric Environment 38 (2004): 4815-823.
Lee, Byung U., Mikhail Yermakov, and Sergey A. Grinshpun. “Unipolar ion emission enhances respiratory protection against fine and ultrafine particles.” Journal of Aerosol Science 35 (2004): 1359-368.