OTANT�K TA�

AVUSTURALYA OPALİ KOLYE

ÖZEL ÜRÜNLER
Opal Taşı
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.KALİTE HAS TAŞ
 • 22 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AVUSTURALYA OPALİ
 • EŞİ YOK
 • JAN JANLI OPAL
 • ÖZEL KUTUSUNDA

AVUSTURALYA OPALİ KOLYE

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 1.KALİTE HAS TAŞ JAN JANLI AVUSTURALYA OPALİ EL YAPIMI 925 AYAR GÜMÜŞ ÇERÇEVE IŞILTISI MÜKEMMEL GİRDİĞİNİZ HER ORTAMDA FARK EDİLEBİLİR.ÜRÜNÜMÜZÜN EŞİ YOKTUR.SEVDİKLERİNİZE ÇEKİNMEDEN HEDİYE EDEBİLİRSİNİZ.ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN GÜLE GÜLE KULLANSIN… ( 22 GR BÜYÜK PARÇA)

Opal kristalin olmayan eşsiz bir taş , daha çok sertleştirilmiş bir silika jel oluşur. Bu adı ” kıymetli taş ” anlamınaSanskrit kelimesi ” Upala ” alınacak söyleniyor . Opal yaklaşık % 10 , Brezilya ve Meksika gibi diğer ülkelerde mayınlı ise , öncelikle Avustralya’da mayınlı ve Avustralya taş opal taşı takı pahalı ama popüler lüks olduğunu . Saf opal renksiz , ama saf opal neredeyse duyulmamış ve kirleri siyah mavi kırmızı arasında değişen , opal , çeşitli renkleri vermek nelerdir .

OPAL KOLYE

OPAL KOLYE

 

Opal , özellikle siyah opal , tarihsel inanılmaz şanslı bir taş gibi olsa olmuştur . Bunazar kapalı koğuşta veOrtadoğu ” Hamsa ” muska yaptığı gibi çok uzak diyarlara yolculuk edenler , korur . Bu ruh de engeller kötü rüyalar ve zihinsel kapasitelerini odaklanma ve motivasyon ve enerji sağlamak için çalışır .

 

Onun psikolojik faydaları da dış etkenlerden bağımsız ve tamamen çekirdek anlayabilmek dayanan derin bir düzeyde , güveni artan güven bulunmaktadır . Bu size benimsemişdışarıdan demirlemiş inançları ve davranışları tüm gerçekleştirmek için yardımcı olur ve çekirdek kendi lehine onları atmak için .

Opalçeşitleri farklı faydaları yetenekleri var . Ateş opal , kan bozuklukları, depresyon , uyuşukluk ve yönetmek için yardımcı olur . Siyah opal gibi erektil dis- fonksiyonu olarak üreme bozuklukları , etkisini azaltmaya yardımcı olur . Beyaz opal sinir bozuklukları ve dengesizlik yönetmenize yardımcı olur. Opal tüm formları ağrının şiddetini azaltmak için doğum sırasında yararlıdır.

Opal taş bir şans ile kaleciyi sağlar yuvarlak taş , kendi çekirdek kendini derin bir anlayış ve çeşitli fiziksel rahatsızlıkları rahatlama. Özellikle erkekler dis- fonksiyonu erektil yaşandığı için ,opalsorunun hemzihinsel ve fiziksel nedenleri rahatlatır yararlı bir taştır .

 

Opal Taşı

Opal Taşı

Opal genellikle % 5-10 arasında su ihtiva eden bir sertleştirilmiş silika jeldir. Bu nedenle, çoğu diğer taşlar farklı olarak, kristalin bir halde bulunmaz . İki çeşitli vardır : Değerli opal , görüntüleme ve ışığınaçısına bağlı olarak , renk veya iridesans yanıp gösterir ; o zaman ortak opal whish genellikle opak olduğunu ve hiçbir yanardönerlik görüntüler . Değerli opaliridesansıyoluyapısı, ya da küçük silika küre düzenli düzenleme neden olduğu , ışık kırılır .

Değerli opal renk ve çeşitleri , büyük bir aralığı oluşur. Beyaz opal , siyah opal , ateş opal , matris opal , mavi opal , Peru , mavi opal , pembe opal … Bu liste kapsamlıdır.
Bilimsel Özellikleri :
Bir trigonal kristal yapıya sahip 7 mohs sertliği.

Opal ( formu olmadan ) , amorf yapıda olan bir mineral türdür. Bu SiO2.nH2O bir kimyasal bileşime sahiptir . (su içeriği genellikle ağırlıkça% 3 ila 14 , ama % 20 olarak bazen yüksek ) . Bu görünüm opak şeffaf ve genellikle mineli , oymalar ve boncuk halinde kesilir ve bazen yönlü olduğu görülmektedir . Kırılma indeksi 1,450 civarındadır ama Opaltürüne bağlı olarak düşük 1,42 olarak gidebilirsiniz . Özgül ağırlığı 2.15 vesertlik 5 . Opal olmak , yumuşak ısı veya ani sıcaklık değişimine çok duyarlıdır . Bir ultrasonik temizleyici içinde Opal takı asla temizlemeyin , buOpal çatlar .

Diğer bir deyişle … opal onun ” Fire ” ve renk ışıltılı oyun verir amorf silis jeli , minik küreler oluşturulur . Opal kurumasına ve çatlamasına için olmayan bir kristal taş , bu mümkündür . Bu, hassas bir taş ve kapsüllenmiş suda çok vücut ağırlığının kadar otuz oranında olabilir. Çok fazla ısı bir opal hızla parıltı var kaybetmenize neden olabilir bu yüzden çok açıklar ve neden bir çatlak ya dayüzeye çılgınlığısoğuk açık havada sıcak bir odadan hareket ettirerek oluşabilir .
Mistik Özellikleri :
Opal dehayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirir ilham bir taştır . Bu bir serbest engellemeler yardımcı olur vehafızayı güçlendirir.
Opal da çok ruhani taş olduğu söyleniyor , ve bir de fark edilmek için umurumda değil durumlarda ” görünmez ” yardımcı olabilir . Bu mutlu rüyalar getirmek için , ve aynı zamanda değişimsürecini kolaylaştırmak için bilinmektedir .

Opal bizim duygu ile ilişkilendirerek , su içeren bir silikat . Duyguları , gömülü duygular , ( sevgi ve tutku dahil ) arzuları yükselterek ve yansıtma tarafından açıklık getirmektedir. Bu daha az engelleme , daha doğallık, ücretsiz görselleştirme , net hayal gücü ve daha canlı rüyalar gelir.

Ateş : Buiç ateşi , yanı sıra tehlikeye karşı koruma uyanış , kişisel bir güç artırıcıdır . Bu değişim ve süreci kolaylaştırmak , umut , bir enerji amplifikatör bir sembolüdür . Bu duygusal kargaşa ile destekler vegeçmişin gitmesine bırakmadan ve icar harika bir taştır .

Mavi:fae’lerden ( Periler ) dünyasına girmek için ve doğa ve yaşam içindeharikalarhemen fiziksel gerçeklik ötesinde görmek temennisiyle tüm formları içinson taş.

Mavi-Yeşil ( Chrysopal ) : Bu opal yeni izlenimlerin birini açmak ve diğerleri açıklık teşvik edecektir . Bu bir yeni gözlerledünyayı gözlemlemek için yardımcı olacak ve duygusal yüklerini hafifletir .

Yeşil: Bu duygusal kurtarma ve yardımcıları ilişkileri teşvik temizlik ve gençleştirici için faydalıdır . Bu bilgilerin filtre vezihin reorient , böylece her gün hayat onu daha iyi bir anlam veriyor ve net bir manevi muhtemel getirmek içinyeteneğine sahiptir .

Pink: Bir ruhsal seviyesi olarak bu opal basiret ve Clairsentience actives , merkezcilik duygusu teşvik . Bu Açılmamış üçüncü göz çakranın bloke veya kaynaklanan baş ağrıları şifa özellikle yararlı olabilir .

Siyah: cinsel cazibesini artırmak , hem de daha yüksek bir manevi deneyim bir lider için bilinir. Güçlü iyi şanslar taşlardan biridir . Bu iyimserlik ve hayatımıza almak için bir şevk haline eylem bize geri tutunkorkuları dönüşümü anlattı .

Mavi Peru Opal : Nispeten nadir ve PeruAndes geliyor , buKarayip Denizi oldukça benzer bir mavi-yeşil renk ile bir orta saydam taş. Bu taş yumuşak enerjileri rahatlatıcı vardır ve irfan serbestçe akmasına fikirler yardımcı olmak için herhangi bir iletişim gelengerginlik çıkarmak içinyeteneğine sahip olduğunu söyler . Sakin bir kendini yenileyen doğa ilekarşı karşıya gelecek kolaylaştırılması , eski yaralarıntravma serbest bırakmak için bir yardım ,dış dünyadan gelen stresinetkisini yumuşatmak için söylenir . Buzihin quieting ve uyku yardım yardımcı için iyidir .

Pembe Peru Opal : doğal renk olmasına rağmen , bu enerjinin bir yumuşak yastık -y tür değil , ama oldukça inanılmaz canlı ve uyarıcı . Bu olanları ruhu yükseltir veruh halini yükseltir . Bu ” öfori ” Eğer düşünce süreci kaybetmektür değil , ama daha tabiitutum kayması , ruh ve zihin hakkında getiriyor aşkdoğal nabız , sizi attunes . Hangi sırayla verme ve almasanatı dengelemeye yardımcı olur . Genellikle biz bir ya dadiğer çekilir , ve sorun dengeleme sahiptir … Bu opal bir ( ying ve yang gibi ) her iki yan gerekli ve hem de bütünlük için gerekli olduğunu görmek için yardımcı olacaktır .

 

Opal Taşı Kolye

Opal Taşı Kolye

Mistik Özellikleri :

Enerji: Projektif , Alıcı
Element: Tüm Elementler
İlahı : Cupid
Güçleri: Astral projeksiyon , psikoloji, güzellik , para . şans ve güç

Birçok içinopal bir üzüntü taş , talihsizlik ve kötü şans olarak bilinmektedir . Bu ancak modern bir fikir ve doğru değildir . Opal diğer tüm taşlarınnitelikleritüm renkleri yanı sıra tüm içerir . Ve gibi , bir opal ” programlanmış” olabilir veya tüm büyülü ihtiyaçları ile ilgili tüm büyü kullanılan enerjinin hemen hemen her türü ile suçladı.

Opalleri aynı zamanda korumasürecini kolaylaştırmak için astral projeksiyon gezileri sırasında giyilir . Opalleri geçmiş enkarnasyonlarını çağırmak için kullanılır , ve psişik güçlerini geliştirmek için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir . Takı bu yönü içiniyi , özellikle ideal bir küpe vardır. Opalleriyüzeye iç güzelliği getirmek için giyilir ve bir dış görünüşünü geliştirmeye taşımak ya adanmış kendine kullanımı ve opal gerekir .

mmel.

 

Tüm opalleri şans getiren taşları olarak kabul edilir .

Bir uyarı … opaltaştaşıyıcısı olarakaynı titreşimleri projelendirme ,giyeninenerjileri ve titreşimlere karşı son derece duyarlıdır . Hangisi bir yandan bir opal harika bir tezahürü taş yapar . Biri gerçekten yeterince güçlü bir fikre inanan varsa ,taş irade ışın böylece kafanızda olası tutun sadece ne çekiyor bu olumlu titreşimler üzerinden . Ancak, diğer taraftan, negatif titreşimleri de güç aynı miktarı ile yayınlanacak. Eğer aşağı hissediyorsanız, opal kullanmayın , kötümser ya da herhangi bir şekilde olumsuz , sadecesorunu bileşik olacaktır .

 

Burç:
Dernekler : Tüm Gezegenler

Ekimayı için Modern Birthstone .

Yengeç, Terazi , Balık ve Akrep taş ve Merkür tarafından yönetilir söylenir .

 

OPAL TAŞI

OPAL TAŞI

Çakra Sınıflandırma :
Bu nedenle taş içerdiği tüm renklere , bu çakralarin her türlü üzerinde çalışmak için de kullanılabilir.

Mavi: kendine güven eksikliği ile örtbas edilmiştir , özellikle de , bunlardan5 rezonansa veya Boğaz Çakra ve iletişimi artırabilir . Gökkuşağı nazikçe temizler opal , mavi veaura ve tümçakraları enerji verir .

Pembe : Yardımlar temizlik ve1 veya Kök / Baz Chakra ve 2 ya da Sakral / Göbek Chakra aktive . Merkezli olma duygusunu güçlendirmektedir . Bu bloke veya açılmamış 6 veya Üçüncü Göz / Kaş Çakra neden şifa baş ağrıları özellikle yararlı olabilir .

Siyah – Kahverengi – Gri :2. veya Sakral / Göbek Chakra yanı sıraüreme organları ile yankılanır. Aura temizlemek ve Cording önlemek için florit ile birlikte kullanın .

AVUSTURALYA OPALİ KOLYE

ÖZEL ÜRÜNLER
Opal Taşı
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.KALİTE HAS TAŞ
 • 22 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AVUSTURALYA OPALİ
 • EŞİ YOK
 • JAN JANLI OPAL
 • ÖZEL KUTUSUNDA
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

AVUSTURALYA OPALİ KOLYE

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 1.KALİTE HAS TAŞ JAN JANLI AVUSTURALYA OPALİ EL YAPIMI 925 AYAR GÜMÜŞ ÇERÇEVE IŞILTISI MÜKEMMEL GİRDİĞİNİZ HER ORTAMDA FARK EDİLEBİLİR.ÜRÜNÜMÜZÜN EŞİ YOKTUR.SEVDİKLERİNİZE ÇEKİNMEDEN HEDİYE EDEBİLİRSİNİZ.ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN GÜLE GÜLE KULLANSIN… ( 22 GR BÜYÜK PARÇA)

Opal kristalin olmayan eşsiz bir taş , daha çok sertleştirilmiş bir silika jel oluşur. Bu adı ” kıymetli taş ” anlamınaSanskrit kelimesi ” Upala ” alınacak söyleniyor . Opal yaklaşık % 10 , Brezilya ve Meksika gibi diğer ülkelerde mayınlı ise , öncelikle Avustralya’da mayınlı ve Avustralya taş opal taşı takı pahalı ama popüler lüks olduğunu . Saf opal renksiz , ama saf opal neredeyse duyulmamış ve kirleri siyah mavi kırmızı arasında değişen , opal , çeşitli renkleri vermek nelerdir .

OPAL KOLYE

OPAL KOLYE

 

Opal , özellikle siyah opal , tarihsel inanılmaz şanslı bir taş gibi olsa olmuştur . Bunazar kapalı koğuşta veOrtadoğu ” Hamsa ” muska yaptığı gibi çok uzak diyarlara yolculuk edenler , korur . Bu ruh de engeller kötü rüyalar ve zihinsel kapasitelerini odaklanma ve motivasyon ve enerji sağlamak için çalışır .

 

Onun psikolojik faydaları da dış etkenlerden bağımsız ve tamamen çekirdek anlayabilmek dayanan derin bir düzeyde , güveni artan güven bulunmaktadır . Bu size benimsemişdışarıdan demirlemiş inançları ve davranışları tüm gerçekleştirmek için yardımcı olur ve çekirdek kendi lehine onları atmak için .

Opalçeşitleri farklı faydaları yetenekleri var . Ateş opal , kan bozuklukları, depresyon , uyuşukluk ve yönetmek için yardımcı olur . Siyah opal gibi erektil dis- fonksiyonu olarak üreme bozuklukları , etkisini azaltmaya yardımcı olur . Beyaz opal sinir bozuklukları ve dengesizlik yönetmenize yardımcı olur. Opal tüm formları ağrının şiddetini azaltmak için doğum sırasında yararlıdır.

Opal taş bir şans ile kaleciyi sağlar yuvarlak taş , kendi çekirdek kendini derin bir anlayış ve çeşitli fiziksel rahatsızlıkları rahatlama. Özellikle erkekler dis- fonksiyonu erektil yaşandığı için ,opalsorunun hemzihinsel ve fiziksel nedenleri rahatlatır yararlı bir taştır .

 

Opal Taşı

Opal Taşı

Opal genellikle % 5-10 arasında su ihtiva eden bir sertleştirilmiş silika jeldir. Bu nedenle, çoğu diğer taşlar farklı olarak, kristalin bir halde bulunmaz . İki çeşitli vardır : Değerli opal , görüntüleme ve ışığınaçısına bağlı olarak , renk veya iridesans yanıp gösterir ; o zaman ortak opal whish genellikle opak olduğunu ve hiçbir yanardönerlik görüntüler . Değerli opaliridesansıyoluyapısı, ya da küçük silika küre düzenli düzenleme neden olduğu , ışık kırılır .

Değerli opal renk ve çeşitleri , büyük bir aralığı oluşur. Beyaz opal , siyah opal , ateş opal , matris opal , mavi opal , Peru , mavi opal , pembe opal … Bu liste kapsamlıdır.
Bilimsel Özellikleri :
Bir trigonal kristal yapıya sahip 7 mohs sertliği.

Opal ( formu olmadan ) , amorf yapıda olan bir mineral türdür. Bu SiO2.nH2O bir kimyasal bileşime sahiptir . (su içeriği genellikle ağırlıkça% 3 ila 14 , ama % 20 olarak bazen yüksek ) . Bu görünüm opak şeffaf ve genellikle mineli , oymalar ve boncuk halinde kesilir ve bazen yönlü olduğu görülmektedir . Kırılma indeksi 1,450 civarındadır ama Opaltürüne bağlı olarak düşük 1,42 olarak gidebilirsiniz . Özgül ağırlığı 2.15 vesertlik 5 . Opal olmak , yumuşak ısı veya ani sıcaklık değişimine çok duyarlıdır . Bir ultrasonik temizleyici içinde Opal takı asla temizlemeyin , buOpal çatlar .

Diğer bir deyişle … opal onun ” Fire ” ve renk ışıltılı oyun verir amorf silis jeli , minik küreler oluşturulur . Opal kurumasına ve çatlamasına için olmayan bir kristal taş , bu mümkündür . Bu, hassas bir taş ve kapsüllenmiş suda çok vücut ağırlığının kadar otuz oranında olabilir. Çok fazla ısı bir opal hızla parıltı var kaybetmenize neden olabilir bu yüzden çok açıklar ve neden bir çatlak ya dayüzeye çılgınlığısoğuk açık havada sıcak bir odadan hareket ettirerek oluşabilir .
Mistik Özellikleri :
Opal dehayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirir ilham bir taştır . Bu bir serbest engellemeler yardımcı olur vehafızayı güçlendirir.
Opal da çok ruhani taş olduğu söyleniyor , ve bir de fark edilmek için umurumda değil durumlarda ” görünmez ” yardımcı olabilir . Bu mutlu rüyalar getirmek için , ve aynı zamanda değişimsürecini kolaylaştırmak için bilinmektedir .

Opal bizim duygu ile ilişkilendirerek , su içeren bir silikat . Duyguları , gömülü duygular , ( sevgi ve tutku dahil ) arzuları yükselterek ve yansıtma tarafından açıklık getirmektedir. Bu daha az engelleme , daha doğallık, ücretsiz görselleştirme , net hayal gücü ve daha canlı rüyalar gelir.

Ateş : Buiç ateşi , yanı sıra tehlikeye karşı koruma uyanış , kişisel bir güç artırıcıdır . Bu değişim ve süreci kolaylaştırmak , umut , bir enerji amplifikatör bir sembolüdür . Bu duygusal kargaşa ile destekler vegeçmişin gitmesine bırakmadan ve icar harika bir taştır .

Mavi:fae’lerden ( Periler ) dünyasına girmek için ve doğa ve yaşam içindeharikalarhemen fiziksel gerçeklik ötesinde görmek temennisiyle tüm formları içinson taş.

Mavi-Yeşil ( Chrysopal ) : Bu opal yeni izlenimlerin birini açmak ve diğerleri açıklık teşvik edecektir . Bu bir yeni gözlerledünyayı gözlemlemek için yardımcı olacak ve duygusal yüklerini hafifletir .

Yeşil: Bu duygusal kurtarma ve yardımcıları ilişkileri teşvik temizlik ve gençleştirici için faydalıdır . Bu bilgilerin filtre vezihin reorient , böylece her gün hayat onu daha iyi bir anlam veriyor ve net bir manevi muhtemel getirmek içinyeteneğine sahiptir .

Pink: Bir ruhsal seviyesi olarak bu opal basiret ve Clairsentience actives , merkezcilik duygusu teşvik . Bu Açılmamış üçüncü göz çakranın bloke veya kaynaklanan baş ağrıları şifa özellikle yararlı olabilir .

Siyah: cinsel cazibesini artırmak , hem de daha yüksek bir manevi deneyim bir lider için bilinir. Güçlü iyi şanslar taşlardan biridir . Bu iyimserlik ve hayatımıza almak için bir şevk haline eylem bize geri tutunkorkuları dönüşümü anlattı .

Mavi Peru Opal : Nispeten nadir ve PeruAndes geliyor , buKarayip Denizi oldukça benzer bir mavi-yeşil renk ile bir orta saydam taş. Bu taş yumuşak enerjileri rahatlatıcı vardır ve irfan serbestçe akmasına fikirler yardımcı olmak için herhangi bir iletişim gelengerginlik çıkarmak içinyeteneğine sahip olduğunu söyler . Sakin bir kendini yenileyen doğa ilekarşı karşıya gelecek kolaylaştırılması , eski yaralarıntravma serbest bırakmak için bir yardım ,dış dünyadan gelen stresinetkisini yumuşatmak için söylenir . Buzihin quieting ve uyku yardım yardımcı için iyidir .

Pembe Peru Opal : doğal renk olmasına rağmen , bu enerjinin bir yumuşak yastık -y tür değil , ama oldukça inanılmaz canlı ve uyarıcı . Bu olanları ruhu yükseltir veruh halini yükseltir . Bu ” öfori ” Eğer düşünce süreci kaybetmektür değil , ama daha tabiitutum kayması , ruh ve zihin hakkında getiriyor aşkdoğal nabız , sizi attunes . Hangi sırayla verme ve almasanatı dengelemeye yardımcı olur . Genellikle biz bir ya dadiğer çekilir , ve sorun dengeleme sahiptir … Bu opal bir ( ying ve yang gibi ) her iki yan gerekli ve hem de bütünlük için gerekli olduğunu görmek için yardımcı olacaktır .

 

Opal Taşı Kolye

Opal Taşı Kolye

Mistik Özellikleri :

Enerji: Projektif , Alıcı
Element: Tüm Elementler
İlahı : Cupid
Güçleri: Astral projeksiyon , psikoloji, güzellik , para . şans ve güç

Birçok içinopal bir üzüntü taş , talihsizlik ve kötü şans olarak bilinmektedir . Bu ancak modern bir fikir ve doğru değildir . Opal diğer tüm taşlarınnitelikleritüm renkleri yanı sıra tüm içerir . Ve gibi , bir opal ” programlanmış” olabilir veya tüm büyülü ihtiyaçları ile ilgili tüm büyü kullanılan enerjinin hemen hemen her türü ile suçladı.

Opalleri aynı zamanda korumasürecini kolaylaştırmak için astral projeksiyon gezileri sırasında giyilir . Opalleri geçmiş enkarnasyonlarını çağırmak için kullanılır , ve psişik güçlerini geliştirmek için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir . Takı bu yönü içiniyi , özellikle ideal bir küpe vardır. Opalleriyüzeye iç güzelliği getirmek için giyilir ve bir dış görünüşünü geliştirmeye taşımak ya adanmış kendine kullanımı ve opal gerekir .

mmel.

 

Tüm opalleri şans getiren taşları olarak kabul edilir .

Bir uyarı … opaltaştaşıyıcısı olarakaynı titreşimleri projelendirme ,giyeninenerjileri ve titreşimlere karşı son derece duyarlıdır . Hangisi bir yandan bir opal harika bir tezahürü taş yapar . Biri gerçekten yeterince güçlü bir fikre inanan varsa ,taş irade ışın böylece kafanızda olası tutun sadece ne çekiyor bu olumlu titreşimler üzerinden . Ancak, diğer taraftan, negatif titreşimleri de güç aynı miktarı ile yayınlanacak. Eğer aşağı hissediyorsanız, opal kullanmayın , kötümser ya da herhangi bir şekilde olumsuz , sadecesorunu bileşik olacaktır .

 

Burç:
Dernekler : Tüm Gezegenler

Ekimayı için Modern Birthstone .

Yengeç, Terazi , Balık ve Akrep taş ve Merkür tarafından yönetilir söylenir .

 

OPAL TAŞI

OPAL TAŞI

Çakra Sınıflandırma :
Bu nedenle taş içerdiği tüm renklere , bu çakralarin her türlü üzerinde çalışmak için de kullanılabilir.

Mavi: kendine güven eksikliği ile örtbas edilmiştir , özellikle de , bunlardan5 rezonansa veya Boğaz Çakra ve iletişimi artırabilir . Gökkuşağı nazikçe temizler opal , mavi veaura ve tümçakraları enerji verir .

Pembe : Yardımlar temizlik ve1 veya Kök / Baz Chakra ve 2 ya da Sakral / Göbek Chakra aktive . Merkezli olma duygusunu güçlendirmektedir . Bu bloke veya açılmamış 6 veya Üçüncü Göz / Kaş Çakra neden şifa baş ağrıları özellikle yararlı olabilir .

Siyah – Kahverengi – Gri :2. veya Sakral / Göbek Chakra yanı sıraüreme organları ile yankılanır. Aura temizlemek ve Cording önlemek için florit ile birlikte kullanın .