OTANT�K TA�

AMETİST TOPAZ PERİDOT KOLYE

ÖZEL ÜRÜNLER
AMETİST PERİDOT TOPA KOLYE
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 17 KARAT HAS TAŞ
 • 3 FARKLI KESİM
 • 9 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA
 • TOPAZ-PERİDOT-AMETİST

AMETİST TOPAZ PERİDOT KOLYE

Ametist renk. Güneş ışığına uzun süreli maruz kalma altında koyu ametist kaybolur.Ametist huzur,

Ametist-Topaz-Peridot

Ametist-Topaz-Peridot

samimiyet, samimiyet bir sembolüdür. Eğer kaygı ve duygu boğulmuş zaman giyilmelidir. Bu kolye veya yüzük için uygundur. Onun iç güç sağlığını korumak için zihin ve iç uyum huzur bulmak için yardımcı olur.

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ 3 FARKLI KESİM TAŞ İLE SÜSLENMİŞ 17 KARAT KOLYE.1.KALİTE HAS TAŞ TOPAZ-AMETİST-PERİDOT ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA SATILDIĞINDA REYONDAN KALKAR

Eğer seviyorsan, seçimleriniz size gerçek aşk verecektir. Bazı dul ve dul ölen eşine sonsuz sevgi işareti olarak amethyst bulundu. Ametist nedenle bazen denilen sadık, fedakar bir sevgi sembolü olan “dul taşı.”
Eski Yunanca bu taşın ismi “nepyany” anlamına gelir. Onlar ametist içme insanları korumak için olağanüstü bir yeteneği, ve bunların en önemlisi olduğunu söylüyorlar, ve hâlâ içti – zehirlenme gelen kurtarma. Tamamen ayık ve mor sakin kalarak güzel taş dumanı kendisi emer.
Ametist böyle denir neden başka bir sürümü var, antik Yunanlılar tarafından icat etti. Şarap Bacchus Tanrı bir kez insanları rahatsız. Onun alışkanlığı gibi olanlar, artık o okunur. Kızdırdı Bacchus insanlardan intikam almaya karar verdi, ilk kaplanlar olacak paramparça bir adamla tanıştım.
İlk perisi Ametist oldu. O tanrıça Diana avcılık tapınağa girdi. Vahşi hayvanlar narin perisi saldırdığı zaman, o dua etti: “Ey güzel tanrıça Diana, beni kurtar!” Sonra Diana saf taş bir heykel haline Ametist döndü. Bu mucizeyi gören Bacchus onun acımasızlığı pişman oldum. Kan perisi canlandırmaya çalışıyor, üzüm şarap heykel içine dökülür gibi O’dur. Ama hayatta değil. Taş sadece rengi değişti ve kırmızı ve mor oldu.

KARIŞIK TAŞ KOLYE

KARIŞIK TAŞ KOLYE

Eğer gümüş giymek ise taş başarıyla tamamlanması gereken dost kişileri ve iş toplantıları, teşvik edecektir. Infertil kadın taş kendi eşi ile ilişkilerini geliştirmek için annelik ve erkeklerin sevinç kazanacaktır.
Ametist altın boynuna yıpranmış ise, enerji dengesi için vücut neden olur.

Ametist ayrıca, hafızayı güçlendirir, Bu sizin yatağın altında yatmadan önce koyarsanız, siz “şeytani” günaha kurtulmak olduğuna inanılmaktadır.

Mineral adı Yunan perisi Ametis sonra seçildi. Taş sarhoşluğa karşı korumak için mümkün olduğuna inanılmaktadır.
Ve kelimesinin kendisi Yunan Amethystos geliyor – sarhoş değil. Diğer mineral isimleri ve çeşitleri: Bacchus taş, Aziz Matta taş, piskopos taşı, hamur.
Ametist kuvars çeşididir. Mor, koyu mor, pembe, kan kırmızısı, mor-menekşe: Farklı minerallerin Boyama. Parlaklık – Cam.
Kompozisyon. Kuvars çeşitliliği, çoğu değerli. Kuvars basit bu çeşitli kompozisyon – silis veya silis olduğunu.
Fiziksel özellikler. Boyama demirin karışım ile ilişkilidir. Ametist yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Güneş ışığı etkisi altında ametist solmaya olabilir. 200 ° C’ye ısıtılır taş bir parça, bu renksizdir. Ama sonra tekrar rengini döndürür soğutmalı.
Eğitim Özellikleri. Ametist kristalleri gri, opak kuvars alt madde üzerinde, bir kural olarak, büyür. Ametist uzun kristaller, 5 ila 100 mm, ve ayrı ayrı bulunanlardan içindeki asa şeklinde doğada meydana gelir.
Mine. Nitel ametist Uruguay ve Brezilya’da, Urallar mayınlı. Rusya’da, ametist simgeleri, sunaklar, göğüs haç ve Panagia süslenmiş. Taç Rus kraliçesi Irina Godunov safir ile dönüşümlü bu büyük ametist mor ile dekore edilmiş.

Topaz - Peridot -Ametist

Topaz – Peridot -Ametist

Uygulama. Bu taş. Rusya’da, ametist simgeleri, sunaklar, göğüs haç ve Panagia süslenmiş. Taç Rus kraliçesi Irina Godunov safir ile dönüşümlü bu büyük ametist mor ile dekore edilmiş.
Çok sayıda efsaneler oluşan Hakkında ametist. Eski Yunanlılar kendi adını şarap ve sevinç Dionysos tutkulu bir aşk tanrısı tutuşturulmuş güzel perisi Ametis geldiğine inanılır. Ama güzel perisi genç çoban Sirikosa çok severdi Dionysos aşkını reddetti. Kızdırdı Dionysos öfkeyle güzellik iktidarı ele, ama kız başarısız şerefini çalıştı. Artemis yardım çağrısını duydu parlak bir mor parıltı kaya perisi döndü.

Eski Romalılar, ancak başka bir hikaye: insanlar onları ihmal ve intikam için planlanan olduğunu belirterek, şarap Bacchus tanrısı Ametis adında genç bir köylü Diana ibadet tapınağa gönderildiği zaman, aslanlar savunmasız kadın yutmaya söyledi. Ancak, cennette, toprak ve yeraltı Diana egemen, acıdan yoksul korumak için, şeffaf saf kristal çevirdi. Kız canlandırmak isteyen, Bacchus kendi şarap için taşı serpilir, ancak kristal renk bir ametist dönüştürülür değişti.
Doğal Ametist uzatılmış ve skipetrovidnogo kristalleri, ikizler ve chetvernikah, arkadaşlar, fırça, ekler ve paralel sütunlu agrega şeklinde bulunur. Tipik olarak, 5 ila 100 mm arasında kristallerin uzunluğu. Bazen oldukça büyük kristalleri vardır. Amerika Birleşik Devletleri 1362 karat ağırlığında cepheli ametist Brezilya Milli Koleksiyonu.
XVI yüzyılda. Rus ametist kırmızımsı “günberi” ya da “amefisom” olarak adlandırılan ve daha pahalı yakutu değerli. Ametist – favori taş kilise yetkilileri. Onlar simgeler, sunaklar, göğüs haç ve Panagia ile dekore edilmiştir. Taç Rus kraliçesi Irina Godunov safir ile serpiştirilmiş edildi kocaman kalın mor ametisli, süslenmiştir.

PERİDOT KOLYE

PERİDOT KOLYE

Ametist bileşimi ve fiziksel özellikleri
Doğal Ametist – SiO 2 formülü ile kuvars en güzel çeşididir. Demir kirliliklerin bağlı mavi-mor kanlı mor renk tonu büyük ölçüde değişebilir ametist Boyama. Kristalleri Boyama dengesiz dağıtılmış: mor-mor renkli, negatif boyalı büyüme pozitif eşkenar dörtgen yüzleri piramit – renksiz veya dumanlı – renksiz ya da hafif mor, altıgen prizma. Bu quartz Ametist renkli merkezlerinin birim hücrenin homojen olmayan bir halka nedeniyle ve anormal pleokroyizma neden olur.
Güneş ışığı etkisi altında doğal ametist solabilir. 200 ° C’lik bir sıcaklığa kadar ısıtıldığında ametist taşı, fakat renk yeniden ortaya çıkar soğutma üzerine renk kaybı. 300-500 ° C mineral ısıtılmış zaman tamamen rengini kaybeder. Bununla birlikte, iyonize edici radyasyon ile elde edilebilir. 500 ° kontağı Ametist istikrarlı bir sarı renk oluşturur C ve sitrin gider ve 600 ° C üzerinde renkli bir sıcaklıkta donuk meme taklit aytaşı olur.
Tu iki sınıfta ametist bir şekilde koparılmasına imkan tanımaktadır. Gem amethyst Sınıf – 35% 75 – 75-100% arasında hatasız alan verimini ve Sınıf II ‘ye sahip kristaller. Kristal yüzlerinin en küçük boyutu 6 mm olmalıdır. Gaz-sıvı kapanım ve çatlaklar izin farklı renk yoğunlukları ile en az 2 gram ağırlığında kristaller kullanılan cabochons üretmek. Ametist fırçası ve 2 sınıfına bakın 6 cm2 2 dm 1 ila Dürzîlerin alanı ve daha fazla 1 dm2 – sınıfına 1. Mohs ölçeğinde 7.0 sertlik, yoğunluk – 2,63-2,65 g / cm 3.
Ametist yatakları pegmatit, hidrotermal ve placers ile ilişkilidir. Bu Polar Urallar’da (Hasavarka), Orta Urallar üretilir (Murzinskaya ametistonosny alanı – mine Vatiha vd.), Orta Asya, Yakutistan, Ermenistan, Azerbaycan, Doğu Sibirya, Brezilya, Uruguay, Hindistan, Sri Lanka, Amerika Birleşik Devletleri, Zimbabve, Avustralya ve diğ.

KARIŞIK TAŞ KOLYE

KARIŞIK TAŞ KOLYE

Mavi Topaz taşları yeteneğini daha iyi iletişim kurmak ve anlamlı bir şekilde kendinizi ifade etmek, hem de ne zaman konuşmak veya yazarken yükseltmek olacaktır.

Eğer toplu konuşma zorluk ettirmektedirler eğer yararlı bir taştır. Aynı zamanda daha iyi düşünmek ve üstlenilen görev üzerinde konsantre size yardımcı olabilir.

Ayrıca size olmak istediğiniz iş ne tür karar vermenize yardımcı ve size hayatınızı almak isteyen yönü hakkında net ve daha spesifik kararlar veren bir titreşimi vardır olacaktır.

O açıkça umutlarını ve dileklerini ifade etmek yardımcı olarak, size o sevgili ile hayat yolunu tartışmak için size yardımcı olur. Bu açıkça konuşmak ve diğerleri açıkça anlayabileceği şekilde, ruhundan yoluyla geliyor ne iletişim için yardımcı olacaktır.

Nerede nereden geliyor
Topaz Bu mavi çeşitliliği Mavi Topaz taşlar bakmak için çok güzel olduğu gibi sık sık, takı kullanılan bir taştır. Topaz Hindistan, Pakistan, Sri Lanka, Güney Afrika, Japonya, Avustralya, Meksika ve ABD de dahil olmak üzere farklı yerlerde, bir dizi geliyor.

O ısıtılması veya açık aydınlatarak ya da ne gümüş ya da beyaz Topaz taş denir Blue Topaz oluşturmak mümkün olduğu gibi ya da doğal olabilir veya olmayabilir.

Yazarlar Taş denilen Olabilir
Eğer yazarlar blok var, özellikle eğer yaratıcılık ilham verebilir gibi, yazarlar için mükemmel bir taştır. Boğaz çakra içinde bu mavi taş titreşim açıkça çoğu insan tarafından kabul edilebilir ve bu size kendinizi ifade şekilde geliştirmemize yardımcı olmak üzere güçlü bir taş olarak bilinir.

TOPAZ TAŞI KOLYE

TOPAZ TAŞI KOLYE

Mavi Topaz Taşlar da zihinsel yeteneklerini yardımcı olmak için, üçüncü göz çakra ile çalışmak. Onlar düşünmek yeteneğinizi bir yükselme ihsan ve zihinsel veya beyin temelli etkinlikler yaparken açıkça kendinizi ifade etmek.
Mavi Topaz taşları zihninizi, beden ve ruh birleştirecek bir titreşim var, ve kamu konuşma korkusu varsa bu size yardımcı olabilir.

Bu taşlar da açıkça konuşmak için yeteneğinizi kısıtlayan fiziksel kusur varsa iyileşmek için size yardım etmek için söylenir.

Bu taş psişik hediyeler güçlendirilmesi için ayrı bir enerjisi var ve zaten sahip hediyeler yükseltmek için size yardımcı olacaktır.

Ayrıca genişlemesini yardımcı olacak güçlü bir ruhsal iletişim taş olduğu psişik güçlere aralığında.

AMETİST TOPAZ PERİDOT KOLYE

ÖZEL ÜRÜNLER
AMETİST PERİDOT TOPA KOLYE
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 17 KARAT HAS TAŞ
 • 3 FARKLI KESİM
 • 9 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA
 • TOPAZ-PERİDOT-AMETİST
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

AMETİST TOPAZ PERİDOT KOLYE

Ametist renk. Güneş ışığına uzun süreli maruz kalma altında koyu ametist kaybolur.Ametist huzur,

Ametist-Topaz-Peridot

Ametist-Topaz-Peridot

samimiyet, samimiyet bir sembolüdür. Eğer kaygı ve duygu boğulmuş zaman giyilmelidir. Bu kolye veya yüzük için uygundur. Onun iç güç sağlığını korumak için zihin ve iç uyum huzur bulmak için yardımcı olur.

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ 3 FARKLI KESİM TAŞ İLE SÜSLENMİŞ 17 KARAT KOLYE.1.KALİTE HAS TAŞ TOPAZ-AMETİST-PERİDOT ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA SATILDIĞINDA REYONDAN KALKAR

Eğer seviyorsan, seçimleriniz size gerçek aşk verecektir. Bazı dul ve dul ölen eşine sonsuz sevgi işareti olarak amethyst bulundu. Ametist nedenle bazen denilen sadık, fedakar bir sevgi sembolü olan “dul taşı.”
Eski Yunanca bu taşın ismi “nepyany” anlamına gelir. Onlar ametist içme insanları korumak için olağanüstü bir yeteneği, ve bunların en önemlisi olduğunu söylüyorlar, ve hâlâ içti – zehirlenme gelen kurtarma. Tamamen ayık ve mor sakin kalarak güzel taş dumanı kendisi emer.
Ametist böyle denir neden başka bir sürümü var, antik Yunanlılar tarafından icat etti. Şarap Bacchus Tanrı bir kez insanları rahatsız. Onun alışkanlığı gibi olanlar, artık o okunur. Kızdırdı Bacchus insanlardan intikam almaya karar verdi, ilk kaplanlar olacak paramparça bir adamla tanıştım.
İlk perisi Ametist oldu. O tanrıça Diana avcılık tapınağa girdi. Vahşi hayvanlar narin perisi saldırdığı zaman, o dua etti: “Ey güzel tanrıça Diana, beni kurtar!” Sonra Diana saf taş bir heykel haline Ametist döndü. Bu mucizeyi gören Bacchus onun acımasızlığı pişman oldum. Kan perisi canlandırmaya çalışıyor, üzüm şarap heykel içine dökülür gibi O’dur. Ama hayatta değil. Taş sadece rengi değişti ve kırmızı ve mor oldu.

KARIŞIK TAŞ KOLYE

KARIŞIK TAŞ KOLYE

Eğer gümüş giymek ise taş başarıyla tamamlanması gereken dost kişileri ve iş toplantıları, teşvik edecektir. Infertil kadın taş kendi eşi ile ilişkilerini geliştirmek için annelik ve erkeklerin sevinç kazanacaktır.
Ametist altın boynuna yıpranmış ise, enerji dengesi için vücut neden olur.

Ametist ayrıca, hafızayı güçlendirir, Bu sizin yatağın altında yatmadan önce koyarsanız, siz “şeytani” günaha kurtulmak olduğuna inanılmaktadır.

Mineral adı Yunan perisi Ametis sonra seçildi. Taş sarhoşluğa karşı korumak için mümkün olduğuna inanılmaktadır.
Ve kelimesinin kendisi Yunan Amethystos geliyor – sarhoş değil. Diğer mineral isimleri ve çeşitleri: Bacchus taş, Aziz Matta taş, piskopos taşı, hamur.
Ametist kuvars çeşididir. Mor, koyu mor, pembe, kan kırmızısı, mor-menekşe: Farklı minerallerin Boyama. Parlaklık – Cam.
Kompozisyon. Kuvars çeşitliliği, çoğu değerli. Kuvars basit bu çeşitli kompozisyon – silis veya silis olduğunu.
Fiziksel özellikler. Boyama demirin karışım ile ilişkilidir. Ametist yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Güneş ışığı etkisi altında ametist solmaya olabilir. 200 ° C’ye ısıtılır taş bir parça, bu renksizdir. Ama sonra tekrar rengini döndürür soğutmalı.
Eğitim Özellikleri. Ametist kristalleri gri, opak kuvars alt madde üzerinde, bir kural olarak, büyür. Ametist uzun kristaller, 5 ila 100 mm, ve ayrı ayrı bulunanlardan içindeki asa şeklinde doğada meydana gelir.
Mine. Nitel ametist Uruguay ve Brezilya’da, Urallar mayınlı. Rusya’da, ametist simgeleri, sunaklar, göğüs haç ve Panagia süslenmiş. Taç Rus kraliçesi Irina Godunov safir ile dönüşümlü bu büyük ametist mor ile dekore edilmiş.

Topaz - Peridot -Ametist

Topaz – Peridot -Ametist

Uygulama. Bu taş. Rusya’da, ametist simgeleri, sunaklar, göğüs haç ve Panagia süslenmiş. Taç Rus kraliçesi Irina Godunov safir ile dönüşümlü bu büyük ametist mor ile dekore edilmiş.
Çok sayıda efsaneler oluşan Hakkında ametist. Eski Yunanlılar kendi adını şarap ve sevinç Dionysos tutkulu bir aşk tanrısı tutuşturulmuş güzel perisi Ametis geldiğine inanılır. Ama güzel perisi genç çoban Sirikosa çok severdi Dionysos aşkını reddetti. Kızdırdı Dionysos öfkeyle güzellik iktidarı ele, ama kız başarısız şerefini çalıştı. Artemis yardım çağrısını duydu parlak bir mor parıltı kaya perisi döndü.

Eski Romalılar, ancak başka bir hikaye: insanlar onları ihmal ve intikam için planlanan olduğunu belirterek, şarap Bacchus tanrısı Ametis adında genç bir köylü Diana ibadet tapınağa gönderildiği zaman, aslanlar savunmasız kadın yutmaya söyledi. Ancak, cennette, toprak ve yeraltı Diana egemen, acıdan yoksul korumak için, şeffaf saf kristal çevirdi. Kız canlandırmak isteyen, Bacchus kendi şarap için taşı serpilir, ancak kristal renk bir ametist dönüştürülür değişti.
Doğal Ametist uzatılmış ve skipetrovidnogo kristalleri, ikizler ve chetvernikah, arkadaşlar, fırça, ekler ve paralel sütunlu agrega şeklinde bulunur. Tipik olarak, 5 ila 100 mm arasında kristallerin uzunluğu. Bazen oldukça büyük kristalleri vardır. Amerika Birleşik Devletleri 1362 karat ağırlığında cepheli ametist Brezilya Milli Koleksiyonu.
XVI yüzyılda. Rus ametist kırmızımsı “günberi” ya da “amefisom” olarak adlandırılan ve daha pahalı yakutu değerli. Ametist – favori taş kilise yetkilileri. Onlar simgeler, sunaklar, göğüs haç ve Panagia ile dekore edilmiştir. Taç Rus kraliçesi Irina Godunov safir ile serpiştirilmiş edildi kocaman kalın mor ametisli, süslenmiştir.

PERİDOT KOLYE

PERİDOT KOLYE

Ametist bileşimi ve fiziksel özellikleri
Doğal Ametist – SiO 2 formülü ile kuvars en güzel çeşididir. Demir kirliliklerin bağlı mavi-mor kanlı mor renk tonu büyük ölçüde değişebilir ametist Boyama. Kristalleri Boyama dengesiz dağıtılmış: mor-mor renkli, negatif boyalı büyüme pozitif eşkenar dörtgen yüzleri piramit – renksiz veya dumanlı – renksiz ya da hafif mor, altıgen prizma. Bu quartz Ametist renkli merkezlerinin birim hücrenin homojen olmayan bir halka nedeniyle ve anormal pleokroyizma neden olur.
Güneş ışığı etkisi altında doğal ametist solabilir. 200 ° C’lik bir sıcaklığa kadar ısıtıldığında ametist taşı, fakat renk yeniden ortaya çıkar soğutma üzerine renk kaybı. 300-500 ° C mineral ısıtılmış zaman tamamen rengini kaybeder. Bununla birlikte, iyonize edici radyasyon ile elde edilebilir. 500 ° kontağı Ametist istikrarlı bir sarı renk oluşturur C ve sitrin gider ve 600 ° C üzerinde renkli bir sıcaklıkta donuk meme taklit aytaşı olur.
Tu iki sınıfta ametist bir şekilde koparılmasına imkan tanımaktadır. Gem amethyst Sınıf – 35% 75 – 75-100% arasında hatasız alan verimini ve Sınıf II ‘ye sahip kristaller. Kristal yüzlerinin en küçük boyutu 6 mm olmalıdır. Gaz-sıvı kapanım ve çatlaklar izin farklı renk yoğunlukları ile en az 2 gram ağırlığında kristaller kullanılan cabochons üretmek. Ametist fırçası ve 2 sınıfına bakın 6 cm2 2 dm 1 ila Dürzîlerin alanı ve daha fazla 1 dm2 – sınıfına 1. Mohs ölçeğinde 7.0 sertlik, yoğunluk – 2,63-2,65 g / cm 3.
Ametist yatakları pegmatit, hidrotermal ve placers ile ilişkilidir. Bu Polar Urallar’da (Hasavarka), Orta Urallar üretilir (Murzinskaya ametistonosny alanı – mine Vatiha vd.), Orta Asya, Yakutistan, Ermenistan, Azerbaycan, Doğu Sibirya, Brezilya, Uruguay, Hindistan, Sri Lanka, Amerika Birleşik Devletleri, Zimbabve, Avustralya ve diğ.

KARIŞIK TAŞ KOLYE

KARIŞIK TAŞ KOLYE

Mavi Topaz taşları yeteneğini daha iyi iletişim kurmak ve anlamlı bir şekilde kendinizi ifade etmek, hem de ne zaman konuşmak veya yazarken yükseltmek olacaktır.

Eğer toplu konuşma zorluk ettirmektedirler eğer yararlı bir taştır. Aynı zamanda daha iyi düşünmek ve üstlenilen görev üzerinde konsantre size yardımcı olabilir.

Ayrıca size olmak istediğiniz iş ne tür karar vermenize yardımcı ve size hayatınızı almak isteyen yönü hakkında net ve daha spesifik kararlar veren bir titreşimi vardır olacaktır.

O açıkça umutlarını ve dileklerini ifade etmek yardımcı olarak, size o sevgili ile hayat yolunu tartışmak için size yardımcı olur. Bu açıkça konuşmak ve diğerleri açıkça anlayabileceği şekilde, ruhundan yoluyla geliyor ne iletişim için yardımcı olacaktır.

Nerede nereden geliyor
Topaz Bu mavi çeşitliliği Mavi Topaz taşlar bakmak için çok güzel olduğu gibi sık sık, takı kullanılan bir taştır. Topaz Hindistan, Pakistan, Sri Lanka, Güney Afrika, Japonya, Avustralya, Meksika ve ABD de dahil olmak üzere farklı yerlerde, bir dizi geliyor.

O ısıtılması veya açık aydınlatarak ya da ne gümüş ya da beyaz Topaz taş denir Blue Topaz oluşturmak mümkün olduğu gibi ya da doğal olabilir veya olmayabilir.

Yazarlar Taş denilen Olabilir
Eğer yazarlar blok var, özellikle eğer yaratıcılık ilham verebilir gibi, yazarlar için mükemmel bir taştır. Boğaz çakra içinde bu mavi taş titreşim açıkça çoğu insan tarafından kabul edilebilir ve bu size kendinizi ifade şekilde geliştirmemize yardımcı olmak üzere güçlü bir taş olarak bilinir.

TOPAZ TAŞI KOLYE

TOPAZ TAŞI KOLYE

Mavi Topaz Taşlar da zihinsel yeteneklerini yardımcı olmak için, üçüncü göz çakra ile çalışmak. Onlar düşünmek yeteneğinizi bir yükselme ihsan ve zihinsel veya beyin temelli etkinlikler yaparken açıkça kendinizi ifade etmek.
Mavi Topaz taşları zihninizi, beden ve ruh birleştirecek bir titreşim var, ve kamu konuşma korkusu varsa bu size yardımcı olabilir.

Bu taşlar da açıkça konuşmak için yeteneğinizi kısıtlayan fiziksel kusur varsa iyileşmek için size yardım etmek için söylenir.

Bu taş psişik hediyeler güçlendirilmesi için ayrı bir enerjisi var ve zaten sahip hediyeler yükseltmek için size yardımcı olacaktır.

Ayrıca genişlemesini yardımcı olacak güçlü bir ruhsal iletişim taş olduğu psişik güçlere aralığında.