OTANT�K TA�

KEMERERİT KAMMERERİT KOLEKSİYON MİNERAL

DOĞAL KAYALAR
Kemererite
Fiyatı      :      SATILDI TL
[dpsc_display_product]
Ürünün Özellikleri
 • 43.50 GR
 • A+++ TAM RENK DOYUMU
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞSİZ KOLEKSİYON GEM PARÇASI
 • FAS
 • KDV DAHİL
 • KEMERERİT
 • ÖZEL STANDLI

KEMERERİT , krom bakımından zengin olivin kayaçlarının serpantine dönüşmesi sırasında oluşan kromlu bir klorittir .İlk olarak 1840 yılında Bisersk (Sibirya) yakınlarındaki Itkul Gölü’nden örnekleri analiz eden İskandinav bilim adamı N. Nordenskiöld tarafından tanımlanmıştır. Bunun yerine isim , St. Petersburg’lu A. Kämmerer’den gelmektedir.

Kemererite

Kemererite

Kämmererite , Silikatlar sınıfına, Phyllosilicates alt sınıfına aittir ve yapısal olarak Klorit ailesinin iyi bilinen bir üyesi olan Clinocloro’nun bir çeşididir.

Monoklinik sistemde kristalleşir ve çeşitli kristal formlarda sunulur – Tablo sözde altıgen; Asiküler; Temas veya iç içe geçme yoluyla formları ikizleyin; İnce laminer micaceae.

HERZAMAN OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL FAS KEMERERİT TAM RENGİNDE KOLEKSİYON MİNAREL KOLEKSİYONERLER İÇİN EŞSİZ BİR MİNAREL ÜRÜNÜMÜZ TEK PRAÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;

 

Öğe Adı KEMERERİT KAMMERERİT
şekil :DOĞAL KRİSTOGRAFİK OLUŞUM
Boyut 55.20 x 34.25x 28.5 mm (5 CM X 3.5 CM)
Renk : LİLA
Menşei FAS
sertlik : 7

Kimyasal-fiziksel özellikler:

Kimyasal formül (Mg, Fe) 5 Al 2 Si 3 O 10 (OH) 8 . Cr seyrek olarak sert 2.5 ( Mohs ) ve düşük yoğunluğa (2-2.5) sahiptir.

Dökülme, ince elastik olmayan laminaların elde edilmesini sağlayan bazal düzlem boyunca mükemmeldir – kırık pullu ve parlaklık camsıdır.
Kimyasal-Fiziksel Özellikler
Kammererit – Rusya

Kämmererite floresan değildir.
dizin

MenşeiDüzenlemek

Bazı Kromit yataklarında, peridotit veya serpantinit tipi intruzif kayaçlarda yardımcı mineraldir.
MevduatDüzenlemek

İtalya’da Piedmont’taki Locana’nın çerzolitinde ( olivin – piroksen peridotit kayası ), Fransa’nın Val Malenco’daki serpantinlerinde ve Aosta Vadisi’nin bazı yerlerinin kayalarında sık görülür . Yurtdışında Suriye’de Kraubath’ta , Urallarda Miass’ta , Amerika Birleşik Devletleri’nin çeşitli yerlerinde bulunu

Anlam ve Enerji

Kammererite, ruhunuzun kilidini açmanın anahtarını kullanan yüksek katmanlı bir taştır. Fiziksel bedeninizden yükselmenize yardımcı olabilir. Bu taşın mor ışınları, ruhsal ve fiziksel dünyaları bir araya getirmeye yardımcı olur. Bu, kişinin daha yüksek bir bilinç düzeyine yükselmesine izin verebilir. Bu zamansız alemlerde, deneyimli bir uygulayıcı ruhlarını bilgiyle dolu sonsuz boyutlara götürebilir. Bu, gerçeği yaşam ve evrenle tutan kadim bir astral plan olan Akaşik Kayıtlara erişimi içerir. Bu taşla doğrudan üçüncü gözünüz veya taç çakranız üzerinde meditasyon yapmanızı öneririz. Bedenin bu üst aktivasyon noktaları, birlikte uyandıklarında, kişinin üçüncü boyut aleminin ötesini görme becerisine izin verir. Uzaktan izleme, berrak rüya görme ve astral hatırlama alıştırması yapanlarınız için, Kammererite’den daha güçlü çok az taş vardır. Bu mineralin enerjileri, bilincinizin daha yüksek bir seviyede titreşmesini gerektiren rüya aleminde en bol miktarda bulunur.

Meditasyon yaptığınız odaya bu taşı koymak zihninizde derin etkiler yaratabilir. Sonuçlar, ruhunuzun diğer alemlere uyumlanmasına yardımcı olarak, içsel frekansınıza müdahale eder. Bu

Kemererit Özellikleri

Kemererit Özellikleri

deneyimler sırasında, görsel netliğin arttığını ve gördüğünüz sembolik görüntülerin anlaşılmasını fark edebilirsiniz. Bu, Kammererite’nin zihninizdeki etkilerinin doğrudan bir temsilidir. Bu taşla çalışırken içsel sezgimiz yükselir ve önemli ideolojiyi anlayacağımız şeylere dönüştürür. Bu topraklama etkisi, gerçekte kim olduğunuzu anlamanızı ve ayrıca burada Dünyadaki amacınızı daha iyi hale getirecektir. Kammererite kristal ızgaralarda son derece güçlüdür ve içsel titreşiminizi yükseltme yeteneğine sahiptir. Bu minerali, diğer yüksek enerjili taşlarla çevrili ızgaranızın merkezine yerleştirmeyi deneyin. Bizim favorilerimizden bazılarıKuvars , Selenit , Kavansit , Mavi Topaz , Dumortierit , Fenasit , Kovellit ve Tanzanit . Auranızın enerjisini yükseltebilmeniz için her zaman üzerinizde bir parça taşımanızı şiddetle tavsiye ederiz. Birinin dünyadaki varlıklarını artırma konusundaki pasif yeteneği, siz ilerledikçe büyümeniz üzerinde derin etkilere sahip olacaktır!Kammererite, Klinoklor’un nadir görülen mor ve pembe çeşididir. Clinochlore’un yeşil çeşidi Seraphinite’dir. Klinoklorun tüm tonları yüksek ve tatlı bir enerjiye sahiptir, bu da onları kristal şifa için popüler bir seçim haline getirir. Kammererite adını, kristallerin kimyasını ve bunların vücut üzerindeki etkilerini inceleyen on sekizinci yüzyıl Rus “dağ kimyacısı” August Alexander Kämmerer’den almıştır. Kammererite, nezaket ve cömertlik için bir taştır. Enerjisi, açgözlülük geliştirmeden bolluğu ve refahı geliştirmemize yardımcı olur. Bizi güçlü bir ahlaki pusulaya sahip olmaya, ancak esnek, gerçekçi ve açık fikirli olmaya teşvik eder.

kammererit
İÇİNDEKİLER:

Anlamı ve İyileştirici Özellikleri
Ruhsal Şifa
duygusal şifa
zihinsel şifa
Fiziksel İyileşme
Mineraloji ve Kaynak Kullanımı
Nereden geliyor?
Madencilik ve Arıtmalar
Maden Ailesi
Oluşum ve Kristal Ortakları
Kammererit Tarihi
KAMMERERİT ANLAMI
Ruhsal İyileştirme Özellikleri
Kammererite, etrafta olmaktan keyif alan tatlı, mantıklı ve uyumlu bir enerjiye sahiptir. Doğamızın daha iyi meleklerini dinlememiz ve arkadaş olarak adlandırmaktan gurur duyacağımız türden bir insan olmamız için bize ilham veriyor. Kammererite bizi diğer insanlarla ilgilenmeye ve nezaketle diğer insanların da bizimle ilgilenmesine izin vermeye teşvik eder. Hem kısa hem de uzun vadede dengeli ve sağlıklı bir şekilde başkalarıyla hoş bir alışverişte bulunmayı öğretir. Kammererite bize hepimizin bu çılgın dünyada birlikte olduğumuzu hatırlatıyor, bu yüzden birbirinize karşı nazik olun ve birbirimizin evindeymiş gibi hissetmesine yardım et. Bolluğun şarkısını söyler ama açgözlülüğün değil. Kammererite’nin geniş enerjisi, hem mevcut ihtiyaçları hem de gelecek nesillerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak düşünce ve eylemlerimizde cömert olmaya teşvik ediyor. Aurayı ve çakraları temizler ve bize ruhsal çalışmamız için dayanıklılık verir. Kammererite bize iyi bir ahlaki pusulaya sahip olmamız için koçluk yapar, ancak inançlarımızda katı olmak yerine esnek olur. Bize hala öğrenmekte olduğumuzu ve inançlarımızın bizimle birlikte büyümesi gerektiğini hatırlatıyor. Kalp, Üçüncü Göz ve Taç Çakralarla uyumludur ve Başak ve Balık burcunun astrolojik işaretleri ile bağlantılıdır. Fırtına ve Toprak Elementlerine bağlıdır ve 55 Numaralı Üstat’a titreşir.

Metafizik Özellikler kammererit
çakra Kalp, Üçüncü Göz ve Taç
eleman Fırtına ve Dünya
Numeroloji 55
Zodyak Başak ve Balık
Duygusal İyileştirme Özellikleri

Kemererit Faydaları

Kemererit Faydaları

Kammererite bizi daha yüksek kalbimizin bilgeliğine yönlendirir. Duygularımızın ve düşüncelerimizin çoğunun, gökyüzündeki bulutlar gibi, hızla geçtiğini ve sıklıkla değiştiğini hatırlatır. Onları hissetmek ve mesajlarını kabul etmek iyidir, ancak bilge bir kişi onları daha kalıcı bir şeyle karıştırmamaya dikkat eder. Bu, özellikle üzerlerinde derin derin düşünürsek kolayca abartılabilen sinirlilik, can sıkıntısı veya aşık olma gibi duygular için yararlıdır. Kammererite bize duygularımızı hissetmeyi, ancak kendimizi ve başkalarını daha büyük ve daha kalıcı bir şeyle yargılamayı öğretir. Duygular bulutsa, kalbimizin bilgeliği bir dağ kadar sabittir. Bulutlar bir süreliğine üzerini örtse ve görmesi zor olsa da, her zaman güvenebileceğimiz bir şeydir. Kammererite, kalbimizin bilgeliğinin bizi her zaman barışçıl bir şekilde ileriye taşıyacağını ortaya koyuyor, dengeli ve nazik. Dostluğu ve ittifakları kutlamak için güzel bir taştır. Diğer insanların her şeye rağmen güvenebileceği türden bir insan olmamıza yardımcı olur.

Zihinsel İyileştirme Özellikleri
Kammererite bizi çok makul olmaya teşvik ediyor. İşbirliği, diplomasi ve kazan-kazan çözümlerini destekler. Zihinsel sisi ortadan kaldırır, böylece durumları doğru bir şekilde görebilir ve yararsız duygularla dikkatimizi dağıtmaz. Mantığa ilham verir ve önemsiz hiçbir şey tarafından dikkatimizi dağıtmadan önemli ayrıntılara odaklanmamıza yardımcı olur. Ancak Kammererite, bunun önemli mi yoksa önemsiz mi olduğuna karar vermeden önce ayrıntıları dikkatlice tartmamızı hatırlatıyor. Çok çabuk sonuca varmamamız ve yabani otların arasında kaybolmamamız konusunda bize kızıyor. Bunun yerine Kammererite, düşünce ve sonuçlarımızda dengeli ve istikrarlı olmamıza yardımcı olur. Kammererite, her hikayenin iki tarafını da dikkate almamızı ve yeni bakış açılarına açık olmamızı tavsiye ediyor. Haklı olmanın haklı gösterilmesinden çok, gerçeğe ve barışa değer vermemize yardımcı olur. Hala güçlü bir omurgaya ve düşünceli bir zihne sahipken esnek ve iyimser olmamızı teşvik eder. Kammererite, herkesin uyum içinde yaşayabilmesi için, alma ve verme arasındaki dengenin içinde bulunulan zaman ve duruma uygun olması gerektiğini hatırlatır.

Fiziksel İyileştirme Özellikleri
Sert hissettiğimizde Kammererite önerilir. Bu, zihinsel bir bulanıklık, bir baş ağrısı veya bir sinüs enfeksiyonu tarafından tıkanmış, düşüncemizde katı hissettiğimiz anlamına gelebilir. Kammererite, acılarımıza karşı sabırlı olmamıza ve mümkün olan en kısa sürede daha iyi hissetmemiz için uygun önlemleri almamıza yardımcı olur. Hasta olduğumuzda üzgün veya sinirli hissetmenin normal olduğunu ve bu duyguları başkalarından almamaya dikkat etmemizi hatırlatır. Eğer kaslarımızda sertlik hissedersek, Kammererite bize vücudumuzu daha sık egzersiz ve esnetmemizi hatırlatır. Esnek ve rahat olmak isteyen yogiler ve dansçılar için hoş bir tılsımdır. Kammererite, örneğin sağlıklı alışkanlıkları ihmal etmek veya doktordan kaçınmak gibi vücudumuzun ihtiyaçlarını görmezden gelme eğilimimiz varsa, aynı zamanda harika bir tılsımdır. Kammererite, tekrar yola çıkmamız için bize ilham veriyo

Kemererit

Kemererit

Kammererite, ruhunuzun kilidini açmanın anahtarını kullanan yüksek katmanlı bir taştır. Fiziksel bedeninizden yükselmenize yardımcı olabilir. Bu taşın mor ışınları, ruhsal ve fiziksel dünyaları bir araya getirmeye yardımcı olur. Bu, kişinin daha yüksek bir bilinç düzeyine yükselmesine izin verebilir. Bu zamansız alemlerde, deneyimli bir uygulayıcı ruhlarını bilgiyle dolu sonsuz boyutlara götürebilir. Bu, gerçeği yaşam ve evrenle tutan kadim bir astral plan olan Akaşik Kayıtlara erişimi içerir. Bu taşla doğrudan üçüncü gözünüz veya taç çakranız üzerinde meditasyon yapmanızı öneririz. Bedenin bu üst aktivasyon noktaları, birlikte uyandıklarında, kişinin üçüncü boyut aleminin ötesini görme becerisine izin verir. Uzaktan izleme, berrak rüya görme ve astral hatırlama alıştırması yapanlarınız için, Kammererite’den daha güçlü çok az taş vardır. Bu mineralin enerjileri, bilincinizin daha yüksek bir seviyede titreşmesini gerektiren rüya aleminde en bol miktarda bulunur.

Meditasyon yaptığınız odaya bu taşı koymak zihninizde derin etkiler yaratabilir. Sonuçlar, ruhunuzun diğer alemlere uyumlanmasına yardımcı olarak, içsel frekansınıza müdahale eder.

Dış görünüş

Kämmererite puslu bir tene, hacimli, dağınık patlıcan kılı ve kırmızı-mor irisli en az iki badem şeklinde göze sahiptir. Kahkülleri yüzünün sağ tarafını kapatıyor. Büyük bir gövdesi, kaslı kolları, hafif ince bir beli, küçük bir burnu, dolgun dudakları ve çıkıntılı üst dişleri olan büyük, tıknaz bir yapısı var. Değerli taşları göğsünde ve sol avucunda bulunur.

Yuvarlak yakalı, yırtık beyaz ve patlıcanlı bir tişört giyiyor. Sıcak pembe çizmeler, dizlerinde sıcak pembe yıldız şekilleri ve bel çevresinde ince, çarpık bir erik kuşağı ile şarap kırmızısı altlıklar giyiyor. Ayrıca geniş, bordo bir kafa bandı takıyor.
Kişilik

GemCrust, Kämmererite’yi “gerçekten vahşi” olarak tanımlıyor. [2]
Yetenekleri

Kämmererite, standart Mücevher yeteneklerine, köpürme, şekil değiştirme, kaynaşma, yenilenme, yaşlanmama ve insanüstü güç/dayanıklılığa sahiptir.
Füzyonlar

Safir ile kaynaştıklarında Sugilite’yi oluştururlar .
Safir ve İnci ile birleştiğinde Alexandrite’ı oluştururlar .
Safir ve Buz ile birleştiğinde Sogdianite (eski adıyla Pruskite ) oluştururlar.
Buz ve İnci ile birleştiğinde Scheelite oluştururlar .
Buz ve Jasper ile birleştiğinde Eritrit oluştururlar .
Buz, Safir ve İnci ile birleştiğinde Gökkuşağı Floritini (eski adıyla Parisit ) oluştururlar.
Sapphire, Pearl ve Steven Universe ile birleştiğinde Obsidiyen’i oluştururlar .
Sapphire, Pearl ve Rose Quartz ile birleştiğinde Obsidian’ı (eski adıyla Mystic Quartz ) oluştururlar.
Buz, Safir, İnci ve Peridot ile birleştiğinde Galaksit oluştururlar .
Buz, Safir, İnci ve Heliodor ile birleştiğinde Titanit oluştururlar .
Ice, Sapphire, Pearl ve Rose Quartz ile birleştiğinde Gaia Stone’u (eski adıyla Blue Aura Quartz ) oluştururlar.
Ice, Sapphire, Pearl ve Steven Universe ile birleştiğinde Gaia Stone’u oluştururlar .
Buz, Safir, İnci, Gül Kuvars, Jasper, Peridot ve Lapis Lazuli ile birleştiğinde Neptunite oluştururlar .
Buz, Safir, İnci, Gül Kuvars, Jasper, Peridot, Lapis Lazuli, Mercan ve Krom Diopsit ile birleştiğinde Şampanya Aura Kuvars’ı oluştururlar .
Buz, Safir, İnci, Gül Kuvars, Jasper, Peridot, Lapis Lazuli, Marshallsussmanite ve Zümrüt ile kaynaştığında Cadmoindite oluştururlar .

 

Kämmererite ve Cinnabar arasındaki bir dövüşte kazanacağı sorulduğunda , GemCrust, Cinnabar’ın Ice’ın kriyokinezisini kullanmakta iyi olmadığı ve Kämmererite’nin genellikle daha güçlü ve uygun bir silahı olduğu göz önüne alındığında, birincisine cevap verdi. [4]

Kemererit Satış

Kemererit Satış

gemoloji
Gerçek Kämmererite.jpg

Değerli Taş Bilgileri
Kämmererite, kromlu klinoklor ile eşanlamlıdır.
Kämmererite, üçüncü göz, taç çakra, ruh yıldızı ve daha yüksek eterik çakralarda rezonansa giren koyu mor veya pembemsi-mor bir taştır.
Bu taşlar, klorit içeren diğer birçok kristal gibi yeşil renkli olmayan kloritçe zengin taşlardır.
Klorit içeren diğer taşlardan farklı olarak bu kristaller, renklerini ve enerjilerini farklı kılan krom da içerirler.
Titreşimleri beyni dengelemeye yardımcı olduğu için düşünmenize yardımcı olmak için çok faydalıdır ve beynin her iki tarafını simetriye getirerek daha uyumlu bir yaşam oluşturmaya yardımcı olur.
Onları meditasyonda kullandığınızda daha derin bir meditatif duruma ulaşabilirsiniz ve enerjileri meleksel varlıklarla temas kurmanıza yardımcı olabilir.
Kloritin varlığı onları aynı zamanda güçlü bir ruhsal titreşime sahip mükemmel şifalı taşlar yapar. Ayrıca eviniz için koruyucu bir ızgara oluşturmak için kullanılabilecek güçlü kristallerdir.

KEMERERİT KAMMERERİT KOLEKSİYON MİNERAL

DOĞAL KAYALAR
Kemererite
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 43.50 GR
 • A+++ TAM RENK DOYUMU
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞSİZ KOLEKSİYON GEM PARÇASI
 • FAS
 • KDV DAHİL
 • KEMERERİT
 • ÖZEL STANDLI
[dpsc_display_product]
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

KEMERERİT , krom bakımından zengin olivin kayaçlarının serpantine dönüşmesi sırasında oluşan kromlu bir klorittir .İlk olarak 1840 yılında Bisersk (Sibirya) yakınlarındaki Itkul Gölü’nden örnekleri analiz eden İskandinav bilim adamı N. Nordenskiöld tarafından tanımlanmıştır. Bunun yerine isim , St. Petersburg’lu A. Kämmerer’den gelmektedir.

Kemererite

Kemererite

Kämmererite , Silikatlar sınıfına, Phyllosilicates alt sınıfına aittir ve yapısal olarak Klorit ailesinin iyi bilinen bir üyesi olan Clinocloro’nun bir çeşididir.

Monoklinik sistemde kristalleşir ve çeşitli kristal formlarda sunulur – Tablo sözde altıgen; Asiküler; Temas veya iç içe geçme yoluyla formları ikizleyin; İnce laminer micaceae.

HERZAMAN OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL FAS KEMERERİT TAM RENGİNDE KOLEKSİYON MİNAREL KOLEKSİYONERLER İÇİN EŞSİZ BİR MİNAREL ÜRÜNÜMÜZ TEK PRAÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;

 

Öğe Adı KEMERERİT KAMMERERİT
şekil :DOĞAL KRİSTOGRAFİK OLUŞUM
Boyut 55.20 x 34.25x 28.5 mm (5 CM X 3.5 CM)
Renk : LİLA
Menşei FAS
sertlik : 7

Kimyasal-fiziksel özellikler:

Kimyasal formül (Mg, Fe) 5 Al 2 Si 3 O 10 (OH) 8 . Cr seyrek olarak sert 2.5 ( Mohs ) ve düşük yoğunluğa (2-2.5) sahiptir.

Dökülme, ince elastik olmayan laminaların elde edilmesini sağlayan bazal düzlem boyunca mükemmeldir – kırık pullu ve parlaklık camsıdır.
Kimyasal-Fiziksel Özellikler
Kammererit – Rusya

Kämmererite floresan değildir.
dizin

MenşeiDüzenlemek

Bazı Kromit yataklarında, peridotit veya serpantinit tipi intruzif kayaçlarda yardımcı mineraldir.
MevduatDüzenlemek

İtalya’da Piedmont’taki Locana’nın çerzolitinde ( olivin – piroksen peridotit kayası ), Fransa’nın Val Malenco’daki serpantinlerinde ve Aosta Vadisi’nin bazı yerlerinin kayalarında sık görülür . Yurtdışında Suriye’de Kraubath’ta , Urallarda Miass’ta , Amerika Birleşik Devletleri’nin çeşitli yerlerinde bulunu

Anlam ve Enerji

Kammererite, ruhunuzun kilidini açmanın anahtarını kullanan yüksek katmanlı bir taştır. Fiziksel bedeninizden yükselmenize yardımcı olabilir. Bu taşın mor ışınları, ruhsal ve fiziksel dünyaları bir araya getirmeye yardımcı olur. Bu, kişinin daha yüksek bir bilinç düzeyine yükselmesine izin verebilir. Bu zamansız alemlerde, deneyimli bir uygulayıcı ruhlarını bilgiyle dolu sonsuz boyutlara götürebilir. Bu, gerçeği yaşam ve evrenle tutan kadim bir astral plan olan Akaşik Kayıtlara erişimi içerir. Bu taşla doğrudan üçüncü gözünüz veya taç çakranız üzerinde meditasyon yapmanızı öneririz. Bedenin bu üst aktivasyon noktaları, birlikte uyandıklarında, kişinin üçüncü boyut aleminin ötesini görme becerisine izin verir. Uzaktan izleme, berrak rüya görme ve astral hatırlama alıştırması yapanlarınız için, Kammererite’den daha güçlü çok az taş vardır. Bu mineralin enerjileri, bilincinizin daha yüksek bir seviyede titreşmesini gerektiren rüya aleminde en bol miktarda bulunur.

Meditasyon yaptığınız odaya bu taşı koymak zihninizde derin etkiler yaratabilir. Sonuçlar, ruhunuzun diğer alemlere uyumlanmasına yardımcı olarak, içsel frekansınıza müdahale eder. Bu

Kemererit Özellikleri

Kemererit Özellikleri

deneyimler sırasında, görsel netliğin arttığını ve gördüğünüz sembolik görüntülerin anlaşılmasını fark edebilirsiniz. Bu, Kammererite’nin zihninizdeki etkilerinin doğrudan bir temsilidir. Bu taşla çalışırken içsel sezgimiz yükselir ve önemli ideolojiyi anlayacağımız şeylere dönüştürür. Bu topraklama etkisi, gerçekte kim olduğunuzu anlamanızı ve ayrıca burada Dünyadaki amacınızı daha iyi hale getirecektir. Kammererite kristal ızgaralarda son derece güçlüdür ve içsel titreşiminizi yükseltme yeteneğine sahiptir. Bu minerali, diğer yüksek enerjili taşlarla çevrili ızgaranızın merkezine yerleştirmeyi deneyin. Bizim favorilerimizden bazılarıKuvars , Selenit , Kavansit , Mavi Topaz , Dumortierit , Fenasit , Kovellit ve Tanzanit . Auranızın enerjisini yükseltebilmeniz için her zaman üzerinizde bir parça taşımanızı şiddetle tavsiye ederiz. Birinin dünyadaki varlıklarını artırma konusundaki pasif yeteneği, siz ilerledikçe büyümeniz üzerinde derin etkilere sahip olacaktır!Kammererite, Klinoklor’un nadir görülen mor ve pembe çeşididir. Clinochlore’un yeşil çeşidi Seraphinite’dir. Klinoklorun tüm tonları yüksek ve tatlı bir enerjiye sahiptir, bu da onları kristal şifa için popüler bir seçim haline getirir. Kammererite adını, kristallerin kimyasını ve bunların vücut üzerindeki etkilerini inceleyen on sekizinci yüzyıl Rus “dağ kimyacısı” August Alexander Kämmerer’den almıştır. Kammererite, nezaket ve cömertlik için bir taştır. Enerjisi, açgözlülük geliştirmeden bolluğu ve refahı geliştirmemize yardımcı olur. Bizi güçlü bir ahlaki pusulaya sahip olmaya, ancak esnek, gerçekçi ve açık fikirli olmaya teşvik eder.

kammererit
İÇİNDEKİLER:

Anlamı ve İyileştirici Özellikleri
Ruhsal Şifa
duygusal şifa
zihinsel şifa
Fiziksel İyileşme
Mineraloji ve Kaynak Kullanımı
Nereden geliyor?
Madencilik ve Arıtmalar
Maden Ailesi
Oluşum ve Kristal Ortakları
Kammererit Tarihi
KAMMERERİT ANLAMI
Ruhsal İyileştirme Özellikleri
Kammererite, etrafta olmaktan keyif alan tatlı, mantıklı ve uyumlu bir enerjiye sahiptir. Doğamızın daha iyi meleklerini dinlememiz ve arkadaş olarak adlandırmaktan gurur duyacağımız türden bir insan olmamız için bize ilham veriyor. Kammererite bizi diğer insanlarla ilgilenmeye ve nezaketle diğer insanların da bizimle ilgilenmesine izin vermeye teşvik eder. Hem kısa hem de uzun vadede dengeli ve sağlıklı bir şekilde başkalarıyla hoş bir alışverişte bulunmayı öğretir. Kammererite bize hepimizin bu çılgın dünyada birlikte olduğumuzu hatırlatıyor, bu yüzden birbirinize karşı nazik olun ve birbirimizin evindeymiş gibi hissetmesine yardım et. Bolluğun şarkısını söyler ama açgözlülüğün değil. Kammererite’nin geniş enerjisi, hem mevcut ihtiyaçları hem de gelecek nesillerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak düşünce ve eylemlerimizde cömert olmaya teşvik ediyor. Aurayı ve çakraları temizler ve bize ruhsal çalışmamız için dayanıklılık verir. Kammererite bize iyi bir ahlaki pusulaya sahip olmamız için koçluk yapar, ancak inançlarımızda katı olmak yerine esnek olur. Bize hala öğrenmekte olduğumuzu ve inançlarımızın bizimle birlikte büyümesi gerektiğini hatırlatıyor. Kalp, Üçüncü Göz ve Taç Çakralarla uyumludur ve Başak ve Balık burcunun astrolojik işaretleri ile bağlantılıdır. Fırtına ve Toprak Elementlerine bağlıdır ve 55 Numaralı Üstat’a titreşir.

Metafizik Özellikler kammererit
çakra Kalp, Üçüncü Göz ve Taç
eleman Fırtına ve Dünya
Numeroloji 55
Zodyak Başak ve Balık
Duygusal İyileştirme Özellikleri

Kemererit Faydaları

Kemererit Faydaları

Kammererite bizi daha yüksek kalbimizin bilgeliğine yönlendirir. Duygularımızın ve düşüncelerimizin çoğunun, gökyüzündeki bulutlar gibi, hızla geçtiğini ve sıklıkla değiştiğini hatırlatır. Onları hissetmek ve mesajlarını kabul etmek iyidir, ancak bilge bir kişi onları daha kalıcı bir şeyle karıştırmamaya dikkat eder. Bu, özellikle üzerlerinde derin derin düşünürsek kolayca abartılabilen sinirlilik, can sıkıntısı veya aşık olma gibi duygular için yararlıdır. Kammererite bize duygularımızı hissetmeyi, ancak kendimizi ve başkalarını daha büyük ve daha kalıcı bir şeyle yargılamayı öğretir. Duygular bulutsa, kalbimizin bilgeliği bir dağ kadar sabittir. Bulutlar bir süreliğine üzerini örtse ve görmesi zor olsa da, her zaman güvenebileceğimiz bir şeydir. Kammererite, kalbimizin bilgeliğinin bizi her zaman barışçıl bir şekilde ileriye taşıyacağını ortaya koyuyor, dengeli ve nazik. Dostluğu ve ittifakları kutlamak için güzel bir taştır. Diğer insanların her şeye rağmen güvenebileceği türden bir insan olmamıza yardımcı olur.

Zihinsel İyileştirme Özellikleri
Kammererite bizi çok makul olmaya teşvik ediyor. İşbirliği, diplomasi ve kazan-kazan çözümlerini destekler. Zihinsel sisi ortadan kaldırır, böylece durumları doğru bir şekilde görebilir ve yararsız duygularla dikkatimizi dağıtmaz. Mantığa ilham verir ve önemsiz hiçbir şey tarafından dikkatimizi dağıtmadan önemli ayrıntılara odaklanmamıza yardımcı olur. Ancak Kammererite, bunun önemli mi yoksa önemsiz mi olduğuna karar vermeden önce ayrıntıları dikkatlice tartmamızı hatırlatıyor. Çok çabuk sonuca varmamamız ve yabani otların arasında kaybolmamamız konusunda bize kızıyor. Bunun yerine Kammererite, düşünce ve sonuçlarımızda dengeli ve istikrarlı olmamıza yardımcı olur. Kammererite, her hikayenin iki tarafını da dikkate almamızı ve yeni bakış açılarına açık olmamızı tavsiye ediyor. Haklı olmanın haklı gösterilmesinden çok, gerçeğe ve barışa değer vermemize yardımcı olur. Hala güçlü bir omurgaya ve düşünceli bir zihne sahipken esnek ve iyimser olmamızı teşvik eder. Kammererite, herkesin uyum içinde yaşayabilmesi için, alma ve verme arasındaki dengenin içinde bulunulan zaman ve duruma uygun olması gerektiğini hatırlatır.

Fiziksel İyileştirme Özellikleri
Sert hissettiğimizde Kammererite önerilir. Bu, zihinsel bir bulanıklık, bir baş ağrısı veya bir sinüs enfeksiyonu tarafından tıkanmış, düşüncemizde katı hissettiğimiz anlamına gelebilir. Kammererite, acılarımıza karşı sabırlı olmamıza ve mümkün olan en kısa sürede daha iyi hissetmemiz için uygun önlemleri almamıza yardımcı olur. Hasta olduğumuzda üzgün veya sinirli hissetmenin normal olduğunu ve bu duyguları başkalarından almamaya dikkat etmemizi hatırlatır. Eğer kaslarımızda sertlik hissedersek, Kammererite bize vücudumuzu daha sık egzersiz ve esnetmemizi hatırlatır. Esnek ve rahat olmak isteyen yogiler ve dansçılar için hoş bir tılsımdır. Kammererite, örneğin sağlıklı alışkanlıkları ihmal etmek veya doktordan kaçınmak gibi vücudumuzun ihtiyaçlarını görmezden gelme eğilimimiz varsa, aynı zamanda harika bir tılsımdır. Kammererite, tekrar yola çıkmamız için bize ilham veriyo

Kemererit

Kemererit

Kammererite, ruhunuzun kilidini açmanın anahtarını kullanan yüksek katmanlı bir taştır. Fiziksel bedeninizden yükselmenize yardımcı olabilir. Bu taşın mor ışınları, ruhsal ve fiziksel dünyaları bir araya getirmeye yardımcı olur. Bu, kişinin daha yüksek bir bilinç düzeyine yükselmesine izin verebilir. Bu zamansız alemlerde, deneyimli bir uygulayıcı ruhlarını bilgiyle dolu sonsuz boyutlara götürebilir. Bu, gerçeği yaşam ve evrenle tutan kadim bir astral plan olan Akaşik Kayıtlara erişimi içerir. Bu taşla doğrudan üçüncü gözünüz veya taç çakranız üzerinde meditasyon yapmanızı öneririz. Bedenin bu üst aktivasyon noktaları, birlikte uyandıklarında, kişinin üçüncü boyut aleminin ötesini görme becerisine izin verir. Uzaktan izleme, berrak rüya görme ve astral hatırlama alıştırması yapanlarınız için, Kammererite’den daha güçlü çok az taş vardır. Bu mineralin enerjileri, bilincinizin daha yüksek bir seviyede titreşmesini gerektiren rüya aleminde en bol miktarda bulunur.

Meditasyon yaptığınız odaya bu taşı koymak zihninizde derin etkiler yaratabilir. Sonuçlar, ruhunuzun diğer alemlere uyumlanmasına yardımcı olarak, içsel frekansınıza müdahale eder.

Dış görünüş

Kämmererite puslu bir tene, hacimli, dağınık patlıcan kılı ve kırmızı-mor irisli en az iki badem şeklinde göze sahiptir. Kahkülleri yüzünün sağ tarafını kapatıyor. Büyük bir gövdesi, kaslı kolları, hafif ince bir beli, küçük bir burnu, dolgun dudakları ve çıkıntılı üst dişleri olan büyük, tıknaz bir yapısı var. Değerli taşları göğsünde ve sol avucunda bulunur.

Yuvarlak yakalı, yırtık beyaz ve patlıcanlı bir tişört giyiyor. Sıcak pembe çizmeler, dizlerinde sıcak pembe yıldız şekilleri ve bel çevresinde ince, çarpık bir erik kuşağı ile şarap kırmızısı altlıklar giyiyor. Ayrıca geniş, bordo bir kafa bandı takıyor.
Kişilik

GemCrust, Kämmererite’yi “gerçekten vahşi” olarak tanımlıyor. [2]
Yetenekleri

Kämmererite, standart Mücevher yeteneklerine, köpürme, şekil değiştirme, kaynaşma, yenilenme, yaşlanmama ve insanüstü güç/dayanıklılığa sahiptir.
Füzyonlar

Safir ile kaynaştıklarında Sugilite’yi oluştururlar .
Safir ve İnci ile birleştiğinde Alexandrite’ı oluştururlar .
Safir ve Buz ile birleştiğinde Sogdianite (eski adıyla Pruskite ) oluştururlar.
Buz ve İnci ile birleştiğinde Scheelite oluştururlar .
Buz ve Jasper ile birleştiğinde Eritrit oluştururlar .
Buz, Safir ve İnci ile birleştiğinde Gökkuşağı Floritini (eski adıyla Parisit ) oluştururlar.
Sapphire, Pearl ve Steven Universe ile birleştiğinde Obsidiyen’i oluştururlar .
Sapphire, Pearl ve Rose Quartz ile birleştiğinde Obsidian’ı (eski adıyla Mystic Quartz ) oluştururlar.
Buz, Safir, İnci ve Peridot ile birleştiğinde Galaksit oluştururlar .
Buz, Safir, İnci ve Heliodor ile birleştiğinde Titanit oluştururlar .
Ice, Sapphire, Pearl ve Rose Quartz ile birleştiğinde Gaia Stone’u (eski adıyla Blue Aura Quartz ) oluştururlar.
Ice, Sapphire, Pearl ve Steven Universe ile birleştiğinde Gaia Stone’u oluştururlar .
Buz, Safir, İnci, Gül Kuvars, Jasper, Peridot ve Lapis Lazuli ile birleştiğinde Neptunite oluştururlar .
Buz, Safir, İnci, Gül Kuvars, Jasper, Peridot, Lapis Lazuli, Mercan ve Krom Diopsit ile birleştiğinde Şampanya Aura Kuvars’ı oluştururlar .
Buz, Safir, İnci, Gül Kuvars, Jasper, Peridot, Lapis Lazuli, Marshallsussmanite ve Zümrüt ile kaynaştığında Cadmoindite oluştururlar .

 

Kämmererite ve Cinnabar arasındaki bir dövüşte kazanacağı sorulduğunda , GemCrust, Cinnabar’ın Ice’ın kriyokinezisini kullanmakta iyi olmadığı ve Kämmererite’nin genellikle daha güçlü ve uygun bir silahı olduğu göz önüne alındığında, birincisine cevap verdi. [4]

Kemererit Satış

Kemererit Satış

gemoloji
Gerçek Kämmererite.jpg

Değerli Taş Bilgileri
Kämmererite, kromlu klinoklor ile eşanlamlıdır.
Kämmererite, üçüncü göz, taç çakra, ruh yıldızı ve daha yüksek eterik çakralarda rezonansa giren koyu mor veya pembemsi-mor bir taştır.
Bu taşlar, klorit içeren diğer birçok kristal gibi yeşil renkli olmayan kloritçe zengin taşlardır.
Klorit içeren diğer taşlardan farklı olarak bu kristaller, renklerini ve enerjilerini farklı kılan krom da içerirler.
Titreşimleri beyni dengelemeye yardımcı olduğu için düşünmenize yardımcı olmak için çok faydalıdır ve beynin her iki tarafını simetriye getirerek daha uyumlu bir yaşam oluşturmaya yardımcı olur.
Onları meditasyonda kullandığınızda daha derin bir meditatif duruma ulaşabilirsiniz ve enerjileri meleksel varlıklarla temas kurmanıza yardımcı olabilir.
Kloritin varlığı onları aynı zamanda güçlü bir ruhsal titreşime sahip mükemmel şifalı taşlar yapar. Ayrıca eviniz için koruyucu bir ızgara oluşturmak için kullanılabilecek güçlü kristallerdir.