OTANT�K TA�

NEON APATİT TAŞI 5.85 KARAT KOLYE ÖZEL TASARIM ÜRÜN

ÖZEL ÜRÜNLER
Apatit Kolye
Fiyatı      :      SATILDI TL
[dpsc_display_product]
Ürünün Özellikleri
 • 5.85 KARAT NEON APATİT
 • 925 AYAR GÜMÜŞ TASARIM BİR ÜRÜNDÜR
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOKTUR
 • KDV DAHİİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA

[wp-story]Neon Apatit, çok az üne sahip, efsaneye bağlı daha az bilinen bir değerli taştır. apatit gerçekten bizim kompozisyonumuzun bir parçası ve insan vücudu tarafından üretilip kullanılıyor, çok güçlü iyileştirme yeteneklerine sahip olduğuna inanılıyor. Neon Apatit çok yaygın bir mineraldir, ancak şeffaf değerli taş kalitesinde apatit oldukça nadirdir. apatit çok çeşitli çekici renk ve formlarda bulunur, değerli taş koleksiyoncuları arasında favoridir. ‘Apatit’ adı aslen ‘hile’ anlamına gelen Yunanca bir kelimeden türetilmiştir. Neon Apatit, Myanmar (Burma), Hindistan, Kenya, Brezilya, Norveç, Sri Lanka, Güney Afrika, Meksika, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde görülür. Madagaskar’ın neon apatit değerli taş ürettiği bilinmektedir.çok istenen bir malzeme. Benzersiz bir tür, Maine’den zengin bir mor apatittir.

OTANTİK TAŞ FARKI İLE %100 NATURAL TAM RENGİNDE OLUŞUM 5.85 KARAT BÜYÜK PERU NEON APATİT  TAŞI ve 5.85 KARAT  TAŞI KOLYE ÖZEL TASARIM (FERKEC) İMZA BİR ÜRÜNDÜR.TASARIM VİDEOLARINI İNSTAGRAMDA BULABİLİR  YAPTIĞIMIZ İŞLERİ @otantiktas instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz>>>>>>

SİZE ÖZEL EŞSİZ ANLAMLI ÜRÜNLER YAPTIRMAK İÇİN İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ…..

Neon Apatit

Neon Apatit

Neon apatit taşının değeri öncelikle renk doygunluğuna bağlıdır, bu nedenle yüksek renk gücüne sahip numuneler en iyi fiyatları verir. Apatit bir karattan daha ağır olan büyük taşları bulmak için son derece nadir olduğunda, boyut hiç önemli değil.

Neon apatit taşı insanların cesaretini ve güvenini arttırır. Bu değerli taş hem fiziksel hem de psikolojiktir, kullanışlılığı son derece yüksektir. Ayrıca insanların kaslarının güçlenmesinde de büyük rolü vardır. Yüksek tansiyonu olan kişilerin tansiyonlarını iyileştirerek tansiyonlarını normal seviyelere indirmelerine yardımcı olur. Apatit taşının açlık hissini bastırmaya yardımcı olur. Zayıflamak isteyenleri de zayıflatır. Apatit taşının neon mavisi rengi insanların sezgilerini ve ilhamlarını artırmalarına yardımcı olur. Apatit taşı faydalarına erişmenin harika bir yoludur çünkü zihni belirli bir hedefle hizalar. Şifa enerjisinde nefes alın ve olumsuzluğu nefes verin. Mavi neon apatit değerli taş , özellikle iş danışmanlarını ve rapor veya yatırım yöneticilerini destekler.Mavi apatit, 1860 yılına kadar günümüzde kullanıldığı şekliyle bu mineral oluşumunun kesin tanımı yapılmamış olsa da, 1786 yılında apatit olarak adlandırılan mineral grubunun bir formudur.

Apatitin diğer minerallerden ayırt edilmesi zordur ve kafa karışıklığına ek olarak, hidroksiapatit olarak bilinen bir apatit formu, dişlerin ve kemiklerin bir bileşeni olarak esasen biyolojik bir yapıdır.

Bugün bahsedeceğimiz taş apatit, benim anlayabildiğime göre çok az bilinen bir taş ve iyi olan şu ki bu yazıyı okumayı bitirdiğinizde öyle olmaktan çıkacak. Bu taş çok güçlü, burada nedenini bileceğiz.

Bazı ülkelerde apatit ve agustita olarak bilinen adı, Yunanca’da “gece kızı” olarak çevrilebilen Yunanca “apate” teriminden gelir, nedeni bilinmemektedir.
Gerçek şu ki, buna “tanrıların mücevheri” deniyordu ve eski Yunan uygarlıklarında farklı ritüellerde sunuluyordu.
Şu anda, en büyük mevduatı Peru’dadır, ancak diğer birçok ülkede elde edilebilir.

Şimdi, bu taşın ilginç kısmına gelecek olursak ve apatit taşıyan kişiye bahşettiği güçlerin çok çeşitli ve güçlü olduğu konusunda şüpheniz olmasın, sizi ruhsal alemde büyütebilir.
Birçok fayda sağlayan duygusal bir denge elde edeceksiniz. Kendimi şimdiden açık açık bırakıyorum ve size apatit taşı sahibi olmanın bazı faydalarını gösteriyorum.

Sembolizm ve Anlam

Neon Apatit Özellikleri

Neon Apatit Özellikleri

Adı, bu mücevherin geniş renk yelpazesinden dolayı diğer değerli taşlarla sahip olduğu tarihsel karışıklığı hatırlatan, “aldatmak” anlamına gelen Yunanca “apatao” kelimesinden türediği için çağrıştırıcıdır.
Genellikle Turmalin, Peridot veya Beril ile karıştırılan Apatit’in aslında diğer değerli taşların arkasına saklanmasına gerek yoktur: harika renkleri ve güzelliği onu her amaç için değerli bir taş yapar.

Apatit, mücevher kalitesinde oldukça nadir bulunsa da birçok ülkede bulabileceğimiz bir mineraldir. En önemli yataklar Brezilya, Meksika ve Madagaskar’da bulunur, ancak bazı örnekler Kanada ve Rusya’da da çıkarılmıştır.

1995’te Meksika’da mavi-neon tonlu bazı Apatitler bulundu, Turmalin Paraiba’nın renkleriyle neredeyse aynı ve o günden itibaren bu taş gerçek bir ünlü oldu…
Genel Özellikler

Bu taş biraz daha küçük görünüyor, ancak ne kadar önemli olabileceğini tahmin edemezsiniz, irade geliştirmek neredeyse her şeye hizmet eder. İrade sahibi olmamakla kaç şeyi yapmayı bıraktınız veya bitirmediniz? Belki bir diyeti bitir, spor salonunu, sigarayı bırak vs. Bu tür birçok eylemi gerçekleştirmek her şeyden çok bir şeyi gerektirir; irade.

Neon Apatit Özellikleri
Neon Apatit Özellikleri

Apatit taşı size, büyük bir kararlılıkla kötü ahlaksızlıkları geride bırakabileceğiniz ve hayatta önemli bir değişiklik yapan, ancak daha önce yapılması zor olan yeni alışkanlıklar başlatabileceğiniz ölçülemez bir irade verecektir.

Apatit taşının diğer bir özelliği de finansal alanda her şeyi daha iyi hale getirmenize yardımcı olmasıdır, size parayı iyi yönetme bilgeliği, işte daha iyi şanslar ve pozisyonlara tırmanmanıza yardımcı olur ve eğer bir girişimciyseniz, bir tılsım görevi görür. birçok faktör sizin lehinize oynuyor ve denediğiniz her projede daha iyisini yapıyor.

Apatit edinmiş ve onu doğru kullanmayı öğrenmiş bir çocuk bana, sanki şimdi olmadan dünya benim lehimde komplo kurdu, daha önce şanssızlık gibi göründüğünde, başladığım gün o sözleri asla unutmayacağım demişti. Bu fantastik taş üzerinde araştırma yapın.
Öfke ve küskünlük duyguları zehirlidir, sadece onları hissedenleri incitir, içinizdeki tüm o zehirli duyguları aldığınızda özgürleşmiş hissedeceksiniz.

Apatit ne kadar zor görünse de, öfkenizden, kırgınlıklarınızdan, geçmişin kötü anılarından kurtulmanıza yardımcı olabilir ve affetme konusunda size daha fazla kolaylık sağlayabilir.

Apatitin gem terapisinde uyku, uykusuzluk problemlerini tedavi ettiği bilinmekte olup, ayrıca her türlü kas problemlerini ortadan kaldırdığı belirtilmektedir. Bu durumda taşı ağrıdan etkilenen bölgeye yaklaşık 15 ila 20 dakika yerleştirmeniz yeterlidir.

Bu taşın mistikle ilgisi olmayan başka kullanımları da vardır, örneğin tarımsal gübre üretiminde bir bileşen olarak kullanılır. Birçok insan onu dekorasyon olarak veya evlerin yapımında bitirme üretimi için de kullanır.

Aşk ve İlişkiler
Hareketsiz kalmanın ve olayları yaşamak yerine onlara katlanmanın cazibesinin olduğu belirsizlik anlarında apatit tam size göre.

Bize canlılık verir ve yıpranmış bir hiperaktivite döneminin neden olduğu depresyon durumlarında yardımcı olur. Sabrınızı yitirmenize neden olan durumlarda sakin kalmak da faydalı olabilir.
Sağlık yararları
Ana kahraman olarak Apatit enerji taşı ile en iyi ürünlerle tanışın. Sadece jadeyrelax.com’un size sunabileceği indirimler ve ucuz fırsatlarla en iyi fiyatlar.

Bağlantılarımızdan yaptığınız her satın alma işleminde Amazon’un bize sizin için ürün oluşturmaya devam etmemizi sağlayan bir komisyon sağladığını unutmayın.

Apatit Kolye

Apatit Kolye

Apatit taşı (Apatit olarak da bilinir), yaşam iştahınızı artırmaktan sorumlu en iyi enerji taşıdır. İlham kaynağı, memnuniyet ve her şeyden önce mükemmel motive edici. Samimiyet taşı olarak bilinir. Birçok kişi tarafından samimi dostluk bağlarını güçlendirmek için bir muska olarak kullanılır.
Kimya endüstrisinde gübre üretimi için kullanılan apatit, tüm sorunlarınızla yüzleşmek için endişelerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olarak sinirliliği azaltabilir.

Bugün sizlere florür içeren ve dişlerimizde ve kemiklerimizde bulunan apatit mineralinden bahsetmeye geldim.

Apatit, fosfor, oksijen ve katyonların birleşmesiyle oluşan fosfat grubuna ait bir mineraldir. Kimyasal bileşimi arasında flor, klor ve yabancı anyonlar bulunur. Tam olarak bu florür bileşimi nedeniyle, kemiklerimizde ve dişlerimizde apatit bulunur.
Bu mineral oldukça yaygındır ve genellikle hem metamorfik kayaçlarda hem de magmatik kayaçlarda bulunur. Ayrıca deniz sularında biyokimyasal mekanizmaların tortulaşmasından da oluşabilir.

Apatit’in adı, “hata yapmak” anlamına gelen Yunanca apattan türemiştir. Bunun nedeni, bu mineralin beril veya turmalin gibi diğer minerallerle kolayca karıştırılabilmesidir.

Aslında, İspanyolca’da başka isimler alır: apatite, agustita, asparagine, augustita, kietyogita, kietyöita ve sombrerita. Doğal haliyle camsı bir parlaklığa sahiptir ve altıgen prizmalarda kristalleşir. Nispeten yumuşak bir mineraldir ve boyutu kolay olmasa da şeffaflığı mücevheratta kullanmak için çok güzel bir sonuç bırakmaktadır.
Apatit, gezegenimize oldukça yayılmış tortularda bulunur. Bu güzel minerali diğerlerinin yanı sıra Kanada, Brezilya, Burma, İspanya, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri veya Mozambik gibi ülkelerde bulabilirsiniz.

Her türlü tahriş durumunu azaltan ve isteksizlik ve hüsrana uğramadan çok daha aktif bir yaşam sürmeniz için kişisel gelişimi kolaylaştıran bu güzel apatit minerali, fosfor ve fosfat kaynağı olarak kullanılır.

Mineral gübrelerin üretiminden kimya endüstrisinde çoklu kullanımlara kadar endüstride çeşitli kullanımları vardır. Apatit mineralinin bize verdiği renklere sahip güzel şeffaf kristaller, bedeninize göre çok sert olmasa da mücevherlerde mücevher olarak kullanılır.

Non Apatit faydası
Non Apatit faydası

Bu güzel mineral, doğada en çok bilineni olmak üzere çeşitli renklerde bulunur: en yaygın olanıdır. Genellikle turkuaz veya safir ile karıştırılabilen karakteristik yoğun mavi rengi elde etmek için genellikle ısıl işleme tabi tutulur. Mavi apatitin özellikleri, denge ve durugörünün uyarılmasıyla yakından ilişkilidir.
Mavi apatit boğaz çakrası ile yakından ilişkilidir; Aslında, sözlü sınav, konferans veya önemli bir süre konuşmanız gereken bir toplantı ile topluluk önünde konuşması gereken kişilerde bir tılsım olarak kullanılır.

Yeşil rengi kapalı ve şeffaflığı ile uzun yıllardır tüm dünyayı kendine hayran bırakmıştır. Bu mücevher iletişimle ilişkilidir ve ezoterizmde geçmişle iletişim kurmak için kullanılır. Yeşil apatit, zihinsel ve duygusal kutupları dengeler.

Beden ve zihin arasındaki dengeyi temsil eder. Bazı sağlık sorunlarının tedavisinde de tılsım olarak kullanılan sarı apatitin özellikle dalak, karaciğer ve safra kesesine faydası olduğu belirtiliyor.

Bu güzel apatit mineraline atfedilen birçok iyileştirici özellik vardır: Gırtlak ve kalp çakrası ile yakından ilişkilidir. Bu nedenle boğazda ve seste yardımcı olma özelliği atfedilir.

Neon Apatit

Neon Apatit

Solunum sisteminizi ve boğazınızı etkileyen herhangi bir kabızlık veya soğuk algınlığını tedavi etmenize yardımcı olur. Uykusuzlukla savaşmak çok faydalıdır. Başkalarıyla iletişimi teşvik etmek ve geliştirmek söz konusu olduğunda size çok yardımcı olur. Ayrıca, herkesle daha iyi anlaşıyorsunuz.

Yanınızda bir ilgisizlik taşı taşımak, iradenizi güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Bu apatit minerali rahatlamanıza yardımcı olacak güce sahiptir. Tüm iyiliği hissetmek için vücudunuzu çevrenizle uyumlu hale getirin.

Ateşiniz olduğunda kaşınıza yerleştirin ve onu düşürmeye nasıl yardımcı olduğunu göreceksiniz. İster aile ister iş, geliştirmeniz gereken önemli bir projeniz olduğunda, elinize bir taş apatit alın. Nasıl ilham aldığınızı hissedeceksiniz ve projenize ne kadar zor olursa olsun başlayabilirsiniz.

Apatit geleceğe ayarlıdır ve bu, size çok fazla gönül rahatlığı verdiği anlamına gelir. Olabileceklerin belirsizliği karşısında bunalmış veya üzgün hissetmeyeceksiniz. Güçlü enerjisi geçmişle bağlantı kurabilir, diğer yaşamlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

Apatit (Yunanca verandadan aldatmak için) altıgen kristal sistemine sahip bir taştır ve birincil ve ikincil litogenetik süreçle oluşur.

Doğada bulunan en yaygın form mavidir, ancak sarı, yeşil ve gri de bulunabilir. Çok nadir şeffaf apatittir, çünkü genellikle opaktır.

Beril’in yerini almak için kullanıldı, ancak diğer zamanlarda istemsiz bir karışıklık nedeniyle beril. Ancak tanınması birkaç yıl önce gerçekleşti, 1786’dan bahsediyoruz.

Bununla birlikte, kristaloterapötik düzeyde, ancak son zamanlarda yeniden keşfedilmiştir.

Apatit kristal yapısı nedeniyle üçüncü çakra ile bağlantılıdır. Amacı asla unutmayan ve ona ulaşmaya çalışan, her zorluğu akıllıca aşan tüm insanlar için uygundur.

Apatit birçok özelliği olan bir taştır. Bu mineral ile çalışmayı seçerseniz kristal terapi seanslarında kullanabilirsiniz. Renge göre ilgili çakraya yerleştirirsiniz. Mavi apatit beşinci çakraya, yeşil olan dördüncü çakraya, sarı olan üçüncü çakraya ve gri olan birinci çakraya gider.

Az çok ünlü kristal terapistleri tarafından yürütülen bazı çalışmalara göre, apatit hücre yenilenmesini uyararak fiziksel düzlemde çalışır. Kemikler, dişler ve kıkırdak üzerinde çok çalışır. Eklem ağrılarında da faydalıdır.

Neon Apatit
Neon Apatit

Ancak beni bir süredir takip edenler çok iyi bilirler ki, taşlar ve kristaller hakkında konuşurken fiziksel olmaktansa ruhsal ve zihinsel düzeyde çalışmayı tercih ederim.

Aslında, manevi bir bakış açısından apatit, başkalarına karşı açıklığı teşvik eder. Sosyalleşmeyi zorlaştıran kişilerseniz, boğaz çakrasına temas eden mavi apatit takın, dışa dönüklüğü teşvik edin. Henüz ortaya çıkmamış eğilimlerinize dayanarak bunu hassas bir şekilde yapar.

Hareketsiz kalmanın ve olayları yaşamak yerine onlara katlanmanın cazibesinin olduğu belirsizlik anlarında apatit tam size göre. Bize canlılık verir ve yıpranmış bir hiperaktivite döneminin neden olduğu depresyon durumlarında yardımcı olur. Sabrınızı yitirmenize neden olan durumlarda sakin kalmak da faydalı olabilir.

Çakralar ve auradaki enerji tıkanıklıklarını gidermek için kristal terapi tedavileri sırasında apatit kullanabilirsiniz.

Aksi takdirde, özellikle fiziksel ve zihinsel düzlemlerde müdahale etmek istiyorsanız, onu bedenle temas halinde tutabilirsiniz.

Nihayetinde, özellikle büyük miktarda fiziksel enerjiden sonra yeniden şarj etmeniz gerektiğinde, meditasyon pratiğinde de kullanabilirsiniz.

Apatit Taşı ve Zodyak
Apatit taşı Terazi burcu ile bağlantılıdır. Bu burçta doğan herkes, hayatlarına daha fazla pozitif enerji almak için Apatit kullanabilir.

Apatit Taşı ve Çakralar
Apatit kristal yapısı nedeniyle üçüncü çakra ile bağlantılıdır. Amacı asla unutmayan ve ona ulaşmaya çalışan, her zorluğu akıllıca aşan tüm insanlar için uygundur.

Apatit Taşı Nasıl Arındırılır
Apatit taşınızın üzerindeki kirleri temizlemek için ılık suyun altına koymanız ve üzerinde biriken kirleri nazikçe temizlemeniz yeterlidir.

Özet
Apatit taşı beden ve zihin arasındaki dengeyi temsil eder. Bazı sağlık sorunlarının tedavisinde de tılsım olarak kullanılan sarı apatitin özellikle dalak, karaciğer ve safra kesesine faydası olduğu belirtiliyor.

Bu güzel apatit mineraline atfedilen birçok iyileştirici özellik vardır: Gırtlak ve kalp çakrası ile yakından ilişkilidir. Bu nedenle boğazda ve seste yardımcı olma özelliği atfedilir.Bazen kendi vücudumuzun içinde büyüyen bir taşı düşünmek zordur, bu yüzden ilk bilim adamları bu sınıflandırma ile bu kadar çok uğraşmışlardır.

Doğal dünyada, apatit genellikle diğer tortul minerallerde görülen çubuklarda bulunur.

Apatit Hindistan, Brezilya, Madagaskar, Rusya ve tüm Kuzey Amerika’da bulunur ve şu anda esas olarak kristolojik özelliklerinden ziyade bilimsel özellikleri nedeniyle çıkarılmaktadır.

Spesifik olarak mavi apatit genellikle bir pigment oluşturmak için öğütülür, ancak bütün parçalar halinde kullanıldığında metafizik dünya için çok daha değerlidir!

Bu mineralin hayatınızı nasıl etkileyebileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Mavi Apatit
Neden Mavi Apatit Kullanmalısınız?
Koyu mavi taşlar sıklıkla zihnin çalışmasıyla ilişkilendirilir.

Kristaller hakkında bilgi edinmek
This is a modal window.The media playback was aborted because too many consecutive download errors occurred.
Bunun nihai örneği olarak kutsal lapis lazuli taşını düşünebilirsiniz .

Mavi apatit, özellikle doğada sıklıkla bulunan çok koyu indigo tonlarında göründüğünde bir istisna değildir.neon5

Psişik güçlerin gelişimine yardımcı olacak ve ayrıca ruhsal dünyayla daha uyumlu olmanıza yardımcı olacaktır.

Dini bir aydınlanma veya ruhsal bir değişim arıyorsanız, bu yolculukta size yardımcı olacak doğru taş bu olabilir.

Orijinal apatit anlamını, yanılsamalar veya aldatıcılık anlamına gelen o eski Yunanca sözcüğü hatırlayın.

Bunun sonucunda bu taşın sizi kandırmaya çalıştığını düşünebilirsiniz, ancak rahatlayın – durum böyle değil!

Aksine, bu kristal psişik ve enerjik gelişiminizde neyin doğru olduğunu ve bunun yerine endişe, korku veya aşırı aktif hayal gücü tarafından neyin yaratıldığını görmenize yardımcı olacak.

Unutmayın, gerçek genellikle ilk göründüğü gibi değildir, tıpkı bu kristalin doğal dünyada bulunduğunda, düzgün bir şekilde tanımlanıncaya kadar tamamen başka tür taşlar gibi görünebilmesi gibi.

Yine de yanınızda mavi apatit ile, konunun özüne kolaylıkla ineceksiniz.

Mavi apatit, tüm tuhaflıklarınız ve kusurlarınızla kendinize olan güveninizi geliştirmek ve kendinizi kabul etmek için harikadır.

Bazı mavi apatit taşları yeşilimsi bir döküme sahiptir veya daha tipik olan lacivert veya açık kraliyet mavisi renklerinden ziyade mavi-yeşil tonlarıdır.

Bu taşların fiziksel dünyada ek etki güçleri vardır.

“Yerdeki” yaşamınız üzerinde doğrudan olumlu etkileri olacak bir tür aydınlanma arıyorsanız, peşinde olduğunuz şey mavimsi-yeşil bir apatit tonu olabilir.

Mavi apatit ve Mavi Dantel Akik, durugörü güçlerini geliştirmenize yardımcı olabilir ve dikkatli meditasyon ve ruhsal egzersizlerle birleştiğinde psişik vizyonları canlandırdığı söylenir.

Bu ilginizi çeken bir şeyse, “En İyi Sonuçlar İçin Mavi Apatit Nasıl Kullanılır” bölümünde daha ayrıntılı olarak ele alacağım.

Buna daha güvenli bir şekilde başlamak istiyorsanız, yastığın altına mavi bir apatit taşı yerleştirmenin kehanet rüyalarını desteklediği söylenir.

Mavi apatit taşlarının titreşimleri, ruhsal ve zihinsel beden ve aura üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, ruhsal bedeninizdeki zayıflıkları veya “çatlakları” tanımlamanıza ve daha sonra bunlarla başa çıkmanıza yardımcı olur.

Mavi apatit kullanırken, kendi davranışlarınızın, özellikle de belirttiğiniz hedeflere ters düşen davranışlar konusunda oldukça bilinçli hale gelebilirsiniz.

Bu ilk başta rahatsız edici olabilir, ancak aslında kendinizi olumlu yönde değiştirmek için oldukça kritik bir adımdır.

AYRICA OKUYUN:
Arfvedsonite: Anlamları, Özellikleri ve Yetkileri
Daha günlük bir düzeyde, mavi apatit, yaratıcılığı geliştirmek ve teşvik etmek için dünyanın en iyi taşlarından biridir.

Sonuçta, yaratıcılık ve psişik güçler el ele gider – her ikisi de bize görmemiz söylenmeyen şeyleri görme yeteneği gerektirir!

Ve yaratıcılık sadece sanatçılar için değildir: herkes hayatında bir doz yaratıcı, yanal düşünmeyi kullanabilir.

Mavi Apatit Size Nasıl Yardımcı Olacak?
Kesin ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize bağlı olarak, psişik gücün gelişimine yardımcı olması için mavi apatit kullanmak isteyebilirsiniz.

Ruhsal rahatlık ve aydınlanmaya ulaşmanıza, kendinizi olduğunuz gibi kabul etmenize, auranızda kalan ve onu zayıflatan eski acıları iyileştirmenize veya daha yaratıcı olmanıza yardımcı olabilir.

Gördüğünüz gibi, mavi apatitin güçleri çok ve çeşitlidir!

Psişik güçler geliştirmek, birçok insanın entelektüel düzeyde ilgilendiği, ancak çok azının taahhüt etmeye istekli olduğu bir şeydir.

Sonuçta, vizyon görme veya geleceği bilme fikri oldukça korkutucu olabilir!

Tamamen hazır olduğunuzu hissetmeden önce psişik güçler üzerinde çalışmaya başlamanızı asla tavsiye etmem, ancak hazır olduğunuzda, mavi apatit onları güçlendirmenize yardımcı olmak için harika bir taştır.

Manevi gelişim için mavi apatit ve mavi turmalin taşlarını kullanabilirsiniz – kilisenize veya dine daha fazla bağlanmak, hatta birine bağlı değilseniz manevi bir yol seçmek için.

Bu taşlar size rehberlik edebilir ve güveninizi artırabilir .

Kendini kabul, medya ve kendi kendine yardım kitapları tarafından çokça atılan bir şeydir, ancak gerçekten başarılması zor bir şey olabilir!

Mavi apatit, “bir dahaki sefere daha iyisini yapabilirim” ilkesiyle, geçmişteki hataları ve başarısızlıkları kendinizin bir parçası olarak kabul etmeyi ve ardından duygusal ağırlıklarının kaybolmasına izin vermeyi öğrenmek için en iyi taşlardan biridir.

Benzer şekilde, başımıza kötü şeyler geldiğinde (günlük basit hatalar yapmak gibi küçük kötü şeyler bile), bu olayların negatif enerjisini uzun süre etrafımızda taşıyabiliriz.

Kaç kez günlük işlerinize gidiyorsunuz ve aniden geçmişte yaptığınız aptalca bir şeyle ilgili canlı bir hatırayla karşılaşıyorsunuz, sonra utanç ve öfkeyle sakat kaldınız?

NEON APATİT TAŞI 5.85 KARAT KOLYE ÖZEL TASARIM ÜRÜN

ÖZEL ÜRÜNLER
Apatit Kolye
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 5.85 KARAT NEON APATİT
 • 925 AYAR GÜMÜŞ TASARIM BİR ÜRÜNDÜR
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOKTUR
 • KDV DAHİİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA
[dpsc_display_product]
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

[wp-story]Neon Apatit, çok az üne sahip, efsaneye bağlı daha az bilinen bir değerli taştır. apatit gerçekten bizim kompozisyonumuzun bir parçası ve insan vücudu tarafından üretilip kullanılıyor, çok güçlü iyileştirme yeteneklerine sahip olduğuna inanılıyor. Neon Apatit çok yaygın bir mineraldir, ancak şeffaf değerli taş kalitesinde apatit oldukça nadirdir. apatit çok çeşitli çekici renk ve formlarda bulunur, değerli taş koleksiyoncuları arasında favoridir. ‘Apatit’ adı aslen ‘hile’ anlamına gelen Yunanca bir kelimeden türetilmiştir. Neon Apatit, Myanmar (Burma), Hindistan, Kenya, Brezilya, Norveç, Sri Lanka, Güney Afrika, Meksika, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde görülür. Madagaskar’ın neon apatit değerli taş ürettiği bilinmektedir.çok istenen bir malzeme. Benzersiz bir tür, Maine’den zengin bir mor apatittir.

OTANTİK TAŞ FARKI İLE %100 NATURAL TAM RENGİNDE OLUŞUM 5.85 KARAT BÜYÜK PERU NEON APATİT  TAŞI ve 5.85 KARAT  TAŞI KOLYE ÖZEL TASARIM (FERKEC) İMZA BİR ÜRÜNDÜR.TASARIM VİDEOLARINI İNSTAGRAMDA BULABİLİR  YAPTIĞIMIZ İŞLERİ @otantiktas instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz>>>>>>

SİZE ÖZEL EŞSİZ ANLAMLI ÜRÜNLER YAPTIRMAK İÇİN İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ…..

Neon Apatit

Neon Apatit

Neon apatit taşının değeri öncelikle renk doygunluğuna bağlıdır, bu nedenle yüksek renk gücüne sahip numuneler en iyi fiyatları verir. Apatit bir karattan daha ağır olan büyük taşları bulmak için son derece nadir olduğunda, boyut hiç önemli değil.

Neon apatit taşı insanların cesaretini ve güvenini arttırır. Bu değerli taş hem fiziksel hem de psikolojiktir, kullanışlılığı son derece yüksektir. Ayrıca insanların kaslarının güçlenmesinde de büyük rolü vardır. Yüksek tansiyonu olan kişilerin tansiyonlarını iyileştirerek tansiyonlarını normal seviyelere indirmelerine yardımcı olur. Apatit taşının açlık hissini bastırmaya yardımcı olur. Zayıflamak isteyenleri de zayıflatır. Apatit taşının neon mavisi rengi insanların sezgilerini ve ilhamlarını artırmalarına yardımcı olur. Apatit taşı faydalarına erişmenin harika bir yoludur çünkü zihni belirli bir hedefle hizalar. Şifa enerjisinde nefes alın ve olumsuzluğu nefes verin. Mavi neon apatit değerli taş , özellikle iş danışmanlarını ve rapor veya yatırım yöneticilerini destekler.Mavi apatit, 1860 yılına kadar günümüzde kullanıldığı şekliyle bu mineral oluşumunun kesin tanımı yapılmamış olsa da, 1786 yılında apatit olarak adlandırılan mineral grubunun bir formudur.

Apatitin diğer minerallerden ayırt edilmesi zordur ve kafa karışıklığına ek olarak, hidroksiapatit olarak bilinen bir apatit formu, dişlerin ve kemiklerin bir bileşeni olarak esasen biyolojik bir yapıdır.

Bugün bahsedeceğimiz taş apatit, benim anlayabildiğime göre çok az bilinen bir taş ve iyi olan şu ki bu yazıyı okumayı bitirdiğinizde öyle olmaktan çıkacak. Bu taş çok güçlü, burada nedenini bileceğiz.

Bazı ülkelerde apatit ve agustita olarak bilinen adı, Yunanca’da “gece kızı” olarak çevrilebilen Yunanca “apate” teriminden gelir, nedeni bilinmemektedir.
Gerçek şu ki, buna “tanrıların mücevheri” deniyordu ve eski Yunan uygarlıklarında farklı ritüellerde sunuluyordu.
Şu anda, en büyük mevduatı Peru’dadır, ancak diğer birçok ülkede elde edilebilir.

Şimdi, bu taşın ilginç kısmına gelecek olursak ve apatit taşıyan kişiye bahşettiği güçlerin çok çeşitli ve güçlü olduğu konusunda şüpheniz olmasın, sizi ruhsal alemde büyütebilir.
Birçok fayda sağlayan duygusal bir denge elde edeceksiniz. Kendimi şimdiden açık açık bırakıyorum ve size apatit taşı sahibi olmanın bazı faydalarını gösteriyorum.

Sembolizm ve Anlam

Neon Apatit Özellikleri

Neon Apatit Özellikleri

Adı, bu mücevherin geniş renk yelpazesinden dolayı diğer değerli taşlarla sahip olduğu tarihsel karışıklığı hatırlatan, “aldatmak” anlamına gelen Yunanca “apatao” kelimesinden türediği için çağrıştırıcıdır.
Genellikle Turmalin, Peridot veya Beril ile karıştırılan Apatit’in aslında diğer değerli taşların arkasına saklanmasına gerek yoktur: harika renkleri ve güzelliği onu her amaç için değerli bir taş yapar.

Apatit, mücevher kalitesinde oldukça nadir bulunsa da birçok ülkede bulabileceğimiz bir mineraldir. En önemli yataklar Brezilya, Meksika ve Madagaskar’da bulunur, ancak bazı örnekler Kanada ve Rusya’da da çıkarılmıştır.

1995’te Meksika’da mavi-neon tonlu bazı Apatitler bulundu, Turmalin Paraiba’nın renkleriyle neredeyse aynı ve o günden itibaren bu taş gerçek bir ünlü oldu…
Genel Özellikler

Bu taş biraz daha küçük görünüyor, ancak ne kadar önemli olabileceğini tahmin edemezsiniz, irade geliştirmek neredeyse her şeye hizmet eder. İrade sahibi olmamakla kaç şeyi yapmayı bıraktınız veya bitirmediniz? Belki bir diyeti bitir, spor salonunu, sigarayı bırak vs. Bu tür birçok eylemi gerçekleştirmek her şeyden çok bir şeyi gerektirir; irade.

Neon Apatit Özellikleri
Neon Apatit Özellikleri

Apatit taşı size, büyük bir kararlılıkla kötü ahlaksızlıkları geride bırakabileceğiniz ve hayatta önemli bir değişiklik yapan, ancak daha önce yapılması zor olan yeni alışkanlıklar başlatabileceğiniz ölçülemez bir irade verecektir.

Apatit taşının diğer bir özelliği de finansal alanda her şeyi daha iyi hale getirmenize yardımcı olmasıdır, size parayı iyi yönetme bilgeliği, işte daha iyi şanslar ve pozisyonlara tırmanmanıza yardımcı olur ve eğer bir girişimciyseniz, bir tılsım görevi görür. birçok faktör sizin lehinize oynuyor ve denediğiniz her projede daha iyisini yapıyor.

Apatit edinmiş ve onu doğru kullanmayı öğrenmiş bir çocuk bana, sanki şimdi olmadan dünya benim lehimde komplo kurdu, daha önce şanssızlık gibi göründüğünde, başladığım gün o sözleri asla unutmayacağım demişti. Bu fantastik taş üzerinde araştırma yapın.
Öfke ve küskünlük duyguları zehirlidir, sadece onları hissedenleri incitir, içinizdeki tüm o zehirli duyguları aldığınızda özgürleşmiş hissedeceksiniz.

Apatit ne kadar zor görünse de, öfkenizden, kırgınlıklarınızdan, geçmişin kötü anılarından kurtulmanıza yardımcı olabilir ve affetme konusunda size daha fazla kolaylık sağlayabilir.

Apatitin gem terapisinde uyku, uykusuzluk problemlerini tedavi ettiği bilinmekte olup, ayrıca her türlü kas problemlerini ortadan kaldırdığı belirtilmektedir. Bu durumda taşı ağrıdan etkilenen bölgeye yaklaşık 15 ila 20 dakika yerleştirmeniz yeterlidir.

Bu taşın mistikle ilgisi olmayan başka kullanımları da vardır, örneğin tarımsal gübre üretiminde bir bileşen olarak kullanılır. Birçok insan onu dekorasyon olarak veya evlerin yapımında bitirme üretimi için de kullanır.

Aşk ve İlişkiler
Hareketsiz kalmanın ve olayları yaşamak yerine onlara katlanmanın cazibesinin olduğu belirsizlik anlarında apatit tam size göre.

Bize canlılık verir ve yıpranmış bir hiperaktivite döneminin neden olduğu depresyon durumlarında yardımcı olur. Sabrınızı yitirmenize neden olan durumlarda sakin kalmak da faydalı olabilir.
Sağlık yararları
Ana kahraman olarak Apatit enerji taşı ile en iyi ürünlerle tanışın. Sadece jadeyrelax.com’un size sunabileceği indirimler ve ucuz fırsatlarla en iyi fiyatlar.

Bağlantılarımızdan yaptığınız her satın alma işleminde Amazon’un bize sizin için ürün oluşturmaya devam etmemizi sağlayan bir komisyon sağladığını unutmayın.

Apatit Kolye

Apatit Kolye

Apatit taşı (Apatit olarak da bilinir), yaşam iştahınızı artırmaktan sorumlu en iyi enerji taşıdır. İlham kaynağı, memnuniyet ve her şeyden önce mükemmel motive edici. Samimiyet taşı olarak bilinir. Birçok kişi tarafından samimi dostluk bağlarını güçlendirmek için bir muska olarak kullanılır.
Kimya endüstrisinde gübre üretimi için kullanılan apatit, tüm sorunlarınızla yüzleşmek için endişelerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olarak sinirliliği azaltabilir.

Bugün sizlere florür içeren ve dişlerimizde ve kemiklerimizde bulunan apatit mineralinden bahsetmeye geldim.

Apatit, fosfor, oksijen ve katyonların birleşmesiyle oluşan fosfat grubuna ait bir mineraldir. Kimyasal bileşimi arasında flor, klor ve yabancı anyonlar bulunur. Tam olarak bu florür bileşimi nedeniyle, kemiklerimizde ve dişlerimizde apatit bulunur.
Bu mineral oldukça yaygındır ve genellikle hem metamorfik kayaçlarda hem de magmatik kayaçlarda bulunur. Ayrıca deniz sularında biyokimyasal mekanizmaların tortulaşmasından da oluşabilir.

Apatit’in adı, “hata yapmak” anlamına gelen Yunanca apattan türemiştir. Bunun nedeni, bu mineralin beril veya turmalin gibi diğer minerallerle kolayca karıştırılabilmesidir.

Aslında, İspanyolca’da başka isimler alır: apatite, agustita, asparagine, augustita, kietyogita, kietyöita ve sombrerita. Doğal haliyle camsı bir parlaklığa sahiptir ve altıgen prizmalarda kristalleşir. Nispeten yumuşak bir mineraldir ve boyutu kolay olmasa da şeffaflığı mücevheratta kullanmak için çok güzel bir sonuç bırakmaktadır.
Apatit, gezegenimize oldukça yayılmış tortularda bulunur. Bu güzel minerali diğerlerinin yanı sıra Kanada, Brezilya, Burma, İspanya, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri veya Mozambik gibi ülkelerde bulabilirsiniz.

Her türlü tahriş durumunu azaltan ve isteksizlik ve hüsrana uğramadan çok daha aktif bir yaşam sürmeniz için kişisel gelişimi kolaylaştıran bu güzel apatit minerali, fosfor ve fosfat kaynağı olarak kullanılır.

Mineral gübrelerin üretiminden kimya endüstrisinde çoklu kullanımlara kadar endüstride çeşitli kullanımları vardır. Apatit mineralinin bize verdiği renklere sahip güzel şeffaf kristaller, bedeninize göre çok sert olmasa da mücevherlerde mücevher olarak kullanılır.

Non Apatit faydası
Non Apatit faydası

Bu güzel mineral, doğada en çok bilineni olmak üzere çeşitli renklerde bulunur: en yaygın olanıdır. Genellikle turkuaz veya safir ile karıştırılabilen karakteristik yoğun mavi rengi elde etmek için genellikle ısıl işleme tabi tutulur. Mavi apatitin özellikleri, denge ve durugörünün uyarılmasıyla yakından ilişkilidir.
Mavi apatit boğaz çakrası ile yakından ilişkilidir; Aslında, sözlü sınav, konferans veya önemli bir süre konuşmanız gereken bir toplantı ile topluluk önünde konuşması gereken kişilerde bir tılsım olarak kullanılır.

Yeşil rengi kapalı ve şeffaflığı ile uzun yıllardır tüm dünyayı kendine hayran bırakmıştır. Bu mücevher iletişimle ilişkilidir ve ezoterizmde geçmişle iletişim kurmak için kullanılır. Yeşil apatit, zihinsel ve duygusal kutupları dengeler.

Beden ve zihin arasındaki dengeyi temsil eder. Bazı sağlık sorunlarının tedavisinde de tılsım olarak kullanılan sarı apatitin özellikle dalak, karaciğer ve safra kesesine faydası olduğu belirtiliyor.

Bu güzel apatit mineraline atfedilen birçok iyileştirici özellik vardır: Gırtlak ve kalp çakrası ile yakından ilişkilidir. Bu nedenle boğazda ve seste yardımcı olma özelliği atfedilir.

Neon Apatit

Neon Apatit

Solunum sisteminizi ve boğazınızı etkileyen herhangi bir kabızlık veya soğuk algınlığını tedavi etmenize yardımcı olur. Uykusuzlukla savaşmak çok faydalıdır. Başkalarıyla iletişimi teşvik etmek ve geliştirmek söz konusu olduğunda size çok yardımcı olur. Ayrıca, herkesle daha iyi anlaşıyorsunuz.

Yanınızda bir ilgisizlik taşı taşımak, iradenizi güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Bu apatit minerali rahatlamanıza yardımcı olacak güce sahiptir. Tüm iyiliği hissetmek için vücudunuzu çevrenizle uyumlu hale getirin.

Ateşiniz olduğunda kaşınıza yerleştirin ve onu düşürmeye nasıl yardımcı olduğunu göreceksiniz. İster aile ister iş, geliştirmeniz gereken önemli bir projeniz olduğunda, elinize bir taş apatit alın. Nasıl ilham aldığınızı hissedeceksiniz ve projenize ne kadar zor olursa olsun başlayabilirsiniz.

Apatit geleceğe ayarlıdır ve bu, size çok fazla gönül rahatlığı verdiği anlamına gelir. Olabileceklerin belirsizliği karşısında bunalmış veya üzgün hissetmeyeceksiniz. Güçlü enerjisi geçmişle bağlantı kurabilir, diğer yaşamlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

Apatit (Yunanca verandadan aldatmak için) altıgen kristal sistemine sahip bir taştır ve birincil ve ikincil litogenetik süreçle oluşur.

Doğada bulunan en yaygın form mavidir, ancak sarı, yeşil ve gri de bulunabilir. Çok nadir şeffaf apatittir, çünkü genellikle opaktır.

Beril’in yerini almak için kullanıldı, ancak diğer zamanlarda istemsiz bir karışıklık nedeniyle beril. Ancak tanınması birkaç yıl önce gerçekleşti, 1786’dan bahsediyoruz.

Bununla birlikte, kristaloterapötik düzeyde, ancak son zamanlarda yeniden keşfedilmiştir.

Apatit kristal yapısı nedeniyle üçüncü çakra ile bağlantılıdır. Amacı asla unutmayan ve ona ulaşmaya çalışan, her zorluğu akıllıca aşan tüm insanlar için uygundur.

Apatit birçok özelliği olan bir taştır. Bu mineral ile çalışmayı seçerseniz kristal terapi seanslarında kullanabilirsiniz. Renge göre ilgili çakraya yerleştirirsiniz. Mavi apatit beşinci çakraya, yeşil olan dördüncü çakraya, sarı olan üçüncü çakraya ve gri olan birinci çakraya gider.

Az çok ünlü kristal terapistleri tarafından yürütülen bazı çalışmalara göre, apatit hücre yenilenmesini uyararak fiziksel düzlemde çalışır. Kemikler, dişler ve kıkırdak üzerinde çok çalışır. Eklem ağrılarında da faydalıdır.

Neon Apatit
Neon Apatit

Ancak beni bir süredir takip edenler çok iyi bilirler ki, taşlar ve kristaller hakkında konuşurken fiziksel olmaktansa ruhsal ve zihinsel düzeyde çalışmayı tercih ederim.

Aslında, manevi bir bakış açısından apatit, başkalarına karşı açıklığı teşvik eder. Sosyalleşmeyi zorlaştıran kişilerseniz, boğaz çakrasına temas eden mavi apatit takın, dışa dönüklüğü teşvik edin. Henüz ortaya çıkmamış eğilimlerinize dayanarak bunu hassas bir şekilde yapar.

Hareketsiz kalmanın ve olayları yaşamak yerine onlara katlanmanın cazibesinin olduğu belirsizlik anlarında apatit tam size göre. Bize canlılık verir ve yıpranmış bir hiperaktivite döneminin neden olduğu depresyon durumlarında yardımcı olur. Sabrınızı yitirmenize neden olan durumlarda sakin kalmak da faydalı olabilir.

Çakralar ve auradaki enerji tıkanıklıklarını gidermek için kristal terapi tedavileri sırasında apatit kullanabilirsiniz.

Aksi takdirde, özellikle fiziksel ve zihinsel düzlemlerde müdahale etmek istiyorsanız, onu bedenle temas halinde tutabilirsiniz.

Nihayetinde, özellikle büyük miktarda fiziksel enerjiden sonra yeniden şarj etmeniz gerektiğinde, meditasyon pratiğinde de kullanabilirsiniz.

Apatit Taşı ve Zodyak
Apatit taşı Terazi burcu ile bağlantılıdır. Bu burçta doğan herkes, hayatlarına daha fazla pozitif enerji almak için Apatit kullanabilir.

Apatit Taşı ve Çakralar
Apatit kristal yapısı nedeniyle üçüncü çakra ile bağlantılıdır. Amacı asla unutmayan ve ona ulaşmaya çalışan, her zorluğu akıllıca aşan tüm insanlar için uygundur.

Apatit Taşı Nasıl Arındırılır
Apatit taşınızın üzerindeki kirleri temizlemek için ılık suyun altına koymanız ve üzerinde biriken kirleri nazikçe temizlemeniz yeterlidir.

Özet
Apatit taşı beden ve zihin arasındaki dengeyi temsil eder. Bazı sağlık sorunlarının tedavisinde de tılsım olarak kullanılan sarı apatitin özellikle dalak, karaciğer ve safra kesesine faydası olduğu belirtiliyor.

Bu güzel apatit mineraline atfedilen birçok iyileştirici özellik vardır: Gırtlak ve kalp çakrası ile yakından ilişkilidir. Bu nedenle boğazda ve seste yardımcı olma özelliği atfedilir.Bazen kendi vücudumuzun içinde büyüyen bir taşı düşünmek zordur, bu yüzden ilk bilim adamları bu sınıflandırma ile bu kadar çok uğraşmışlardır.

Doğal dünyada, apatit genellikle diğer tortul minerallerde görülen çubuklarda bulunur.

Apatit Hindistan, Brezilya, Madagaskar, Rusya ve tüm Kuzey Amerika’da bulunur ve şu anda esas olarak kristolojik özelliklerinden ziyade bilimsel özellikleri nedeniyle çıkarılmaktadır.

Spesifik olarak mavi apatit genellikle bir pigment oluşturmak için öğütülür, ancak bütün parçalar halinde kullanıldığında metafizik dünya için çok daha değerlidir!

Bu mineralin hayatınızı nasıl etkileyebileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Mavi Apatit
Neden Mavi Apatit Kullanmalısınız?
Koyu mavi taşlar sıklıkla zihnin çalışmasıyla ilişkilendirilir.

Kristaller hakkında bilgi edinmek
This is a modal window.The media playback was aborted because too many consecutive download errors occurred.
Bunun nihai örneği olarak kutsal lapis lazuli taşını düşünebilirsiniz .

Mavi apatit, özellikle doğada sıklıkla bulunan çok koyu indigo tonlarında göründüğünde bir istisna değildir.neon5

Psişik güçlerin gelişimine yardımcı olacak ve ayrıca ruhsal dünyayla daha uyumlu olmanıza yardımcı olacaktır.

Dini bir aydınlanma veya ruhsal bir değişim arıyorsanız, bu yolculukta size yardımcı olacak doğru taş bu olabilir.

Orijinal apatit anlamını, yanılsamalar veya aldatıcılık anlamına gelen o eski Yunanca sözcüğü hatırlayın.

Bunun sonucunda bu taşın sizi kandırmaya çalıştığını düşünebilirsiniz, ancak rahatlayın – durum böyle değil!

Aksine, bu kristal psişik ve enerjik gelişiminizde neyin doğru olduğunu ve bunun yerine endişe, korku veya aşırı aktif hayal gücü tarafından neyin yaratıldığını görmenize yardımcı olacak.

Unutmayın, gerçek genellikle ilk göründüğü gibi değildir, tıpkı bu kristalin doğal dünyada bulunduğunda, düzgün bir şekilde tanımlanıncaya kadar tamamen başka tür taşlar gibi görünebilmesi gibi.

Yine de yanınızda mavi apatit ile, konunun özüne kolaylıkla ineceksiniz.

Mavi apatit, tüm tuhaflıklarınız ve kusurlarınızla kendinize olan güveninizi geliştirmek ve kendinizi kabul etmek için harikadır.

Bazı mavi apatit taşları yeşilimsi bir döküme sahiptir veya daha tipik olan lacivert veya açık kraliyet mavisi renklerinden ziyade mavi-yeşil tonlarıdır.

Bu taşların fiziksel dünyada ek etki güçleri vardır.

“Yerdeki” yaşamınız üzerinde doğrudan olumlu etkileri olacak bir tür aydınlanma arıyorsanız, peşinde olduğunuz şey mavimsi-yeşil bir apatit tonu olabilir.

Mavi apatit ve Mavi Dantel Akik, durugörü güçlerini geliştirmenize yardımcı olabilir ve dikkatli meditasyon ve ruhsal egzersizlerle birleştiğinde psişik vizyonları canlandırdığı söylenir.

Bu ilginizi çeken bir şeyse, “En İyi Sonuçlar İçin Mavi Apatit Nasıl Kullanılır” bölümünde daha ayrıntılı olarak ele alacağım.

Buna daha güvenli bir şekilde başlamak istiyorsanız, yastığın altına mavi bir apatit taşı yerleştirmenin kehanet rüyalarını desteklediği söylenir.

Mavi apatit taşlarının titreşimleri, ruhsal ve zihinsel beden ve aura üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, ruhsal bedeninizdeki zayıflıkları veya “çatlakları” tanımlamanıza ve daha sonra bunlarla başa çıkmanıza yardımcı olur.

Mavi apatit kullanırken, kendi davranışlarınızın, özellikle de belirttiğiniz hedeflere ters düşen davranışlar konusunda oldukça bilinçli hale gelebilirsiniz.

Bu ilk başta rahatsız edici olabilir, ancak aslında kendinizi olumlu yönde değiştirmek için oldukça kritik bir adımdır.

AYRICA OKUYUN:
Arfvedsonite: Anlamları, Özellikleri ve Yetkileri
Daha günlük bir düzeyde, mavi apatit, yaratıcılığı geliştirmek ve teşvik etmek için dünyanın en iyi taşlarından biridir.

Sonuçta, yaratıcılık ve psişik güçler el ele gider – her ikisi de bize görmemiz söylenmeyen şeyleri görme yeteneği gerektirir!

Ve yaratıcılık sadece sanatçılar için değildir: herkes hayatında bir doz yaratıcı, yanal düşünmeyi kullanabilir.

Mavi Apatit Size Nasıl Yardımcı Olacak?
Kesin ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize bağlı olarak, psişik gücün gelişimine yardımcı olması için mavi apatit kullanmak isteyebilirsiniz.

Ruhsal rahatlık ve aydınlanmaya ulaşmanıza, kendinizi olduğunuz gibi kabul etmenize, auranızda kalan ve onu zayıflatan eski acıları iyileştirmenize veya daha yaratıcı olmanıza yardımcı olabilir.

Gördüğünüz gibi, mavi apatitin güçleri çok ve çeşitlidir!

Psişik güçler geliştirmek, birçok insanın entelektüel düzeyde ilgilendiği, ancak çok azının taahhüt etmeye istekli olduğu bir şeydir.

Sonuçta, vizyon görme veya geleceği bilme fikri oldukça korkutucu olabilir!

Tamamen hazır olduğunuzu hissetmeden önce psişik güçler üzerinde çalışmaya başlamanızı asla tavsiye etmem, ancak hazır olduğunuzda, mavi apatit onları güçlendirmenize yardımcı olmak için harika bir taştır.

Manevi gelişim için mavi apatit ve mavi turmalin taşlarını kullanabilirsiniz – kilisenize veya dine daha fazla bağlanmak, hatta birine bağlı değilseniz manevi bir yol seçmek için.

Bu taşlar size rehberlik edebilir ve güveninizi artırabilir .

Kendini kabul, medya ve kendi kendine yardım kitapları tarafından çokça atılan bir şeydir, ancak gerçekten başarılması zor bir şey olabilir!

Mavi apatit, “bir dahaki sefere daha iyisini yapabilirim” ilkesiyle, geçmişteki hataları ve başarısızlıkları kendinizin bir parçası olarak kabul etmeyi ve ardından duygusal ağırlıklarının kaybolmasına izin vermeyi öğrenmek için en iyi taşlardan biridir.

Benzer şekilde, başımıza kötü şeyler geldiğinde (günlük basit hatalar yapmak gibi küçük kötü şeyler bile), bu olayların negatif enerjisini uzun süre etrafımızda taşıyabiliriz.

Kaç kez günlük işlerinize gidiyorsunuz ve aniden geçmişte yaptığınız aptalca bir şeyle ilgili canlı bir hatırayla karşılaşıyorsunuz, sonra utanç ve öfkeyle sakat kaldınız?