OTANT�K TA�

KIRMIZI DİASPOR TAŞI 7 KARAT

NADİR KRİSTALLER RAW
DİASPOR
Fiyatı      :      SATILDI TL
[dpsc_display_product]
Ürünün Özellikleri
 • 7.00 KARAT
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ ÜCRETSİZ
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOKTUR
 • KDV DAHİL
 • KIRMIZI DİASPOR
 • ÖZEL KOLEKSİYON GEM PARÇASI

Diasporit , empholit , kayserit veya tanatarit olarak da bilinen diaspore / ‘ d a? s p ?? r / , ortorombik sistemde kristalize olan ve goetit ile izomorf olan bir alüminyum oksit hidroksit

Kırmızı Diaspor Taşı

Kırmızı Diaspor Taşı Yüksek ışık altında Kırmızı renk kırılımı

minerali, a-AlO (OH) ‘dir. Bazen düzleştirilmiş kristaller olarak, ancak genellikle lamel veya pullu kütleler halinde ortaya çıkar, düzleştirilmiş yüzey, parlaklığın belirgin bir şekilde inci olduğu mükemmel bir bölünme yönüdür. Renksiz veya grimsi beyaz, sarımsı, bazen mor renktedir ve yarı saydamdan saydamlığa kadar değişir. [3] 6.5 – 7 sertliği ile mükemmel bir bölünme ve mika , talk , brusit ve alçıtaşı gibi inci parlaklığına sahip diğer renksiz şeffaf minerallerden kolayca ayırt edilebilir. Özgül ağırlık 3.4’tür. Hamlaçtan önce ısıtıldığında, beyaz inci pullarına ayrılarak şiddetle bozulur. [4]
diyaspor
Diyaspor-Margarite-nadir-09-05b.jpg
Genel
Kategori
Oksit minerali
formül
(yinelenen birim)
(OH)-AIO ?
Strunz sınıflandırması
4.FD.10
Kristal sistemi
ortorombik
Kristal sınıfı
Dipiramidal (mm)
HM sembolü : (2 / m2 / m2 / m2)
Uzay grubu
Pbnm
Birim hücre
a = 4.4007 (6) Å
b = 9.4253 (13) Å
c = 2.8452 (3) A; Z = 4
OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL KIRMIZI DİASPOR TAŞI YÜKSEK IŞIK ALTINDA KIRMIZI RENK KIRILIMI 7.00 KARAT ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZE ÜCRETSİZ 925 AYAR GÜMÜŞ ZİNCİRİ İLE BERABER KOLYE HALİNE GETİRİLİP GÖNDERİLECEKTİR;SEVDİKLERİNİZ İÇİN ANLAMLI DOĞAL VE EŞSİZ BİR HEDİYE;

MEŞEİ :TÜRKİYE

KARAT:7.00

ÖLÇÜ : 22,60 X 9,45 X 3.70 MM
Renk
Beyaz, soluk gri, renksiz, yeşilimsi gri, kahverengi, soluk sarı, pembe, mor; renk değişimi gösterebilir
Kristal alışkanlığı
Asiküler kristallere uzatılmış platey; ayrıca sarkıt, yapraklı, pullu, yaygın ve masif
Eşleştirme
{021} veya psödoheksagonik agregalarda kalp şeklinde ikizler oluşturur
yarılma
{010} mükemmel, {110} farklı, {100} izlerde

DİASPOR

DİASPOR

Kırık
konkoidal
yapışkanlık
Çok kırılgan
Mohs ölçeği sertlik
6,5-7
parıltı
Adamantin, vitreus, bölünme yüzlerinde inci
diaphaneity
Şeffaftan yarı saydam
Spesifik yer çekimi
3,1 – 3,4
Optik özellikler
İki Eksenli (+)
Kırılma indisi
n ? = 1.682 – 1.706 n ß = 1.705 – 1.725 n ? = 1.730 – 1.752
Çift-kırılma
? = 0.048
pleokroyizma
kuvvetli
2V açı
Ölçülen: 84 ° ila 86 °, Hesaplanan: 80 ° ila 84 °
Dağılım
r <v, zayıf
Füzibilite
Eritilmez
Çözünürlük
çözünmez
Diğer özellikler
Isıtmada kapalı tüpte su serbest kalmasını engeller
Referanslar
[1] [2]

Mineral, korindon veya zımpara bir alterasyon ürünü olarak oluşur ve granüler kireçtaşı ve diğer kristal kayalarda bulunur. İyi gelişmiş kristaller Uralların ve Chester, Massachusetts’teki zımpara yataklarında ve Macaristan’daki Schemnitz’teki kaolinde bulunur. Büyük miktarda elde edilebilirse, alüminyum kaynağı olarak ekonomik öneme sahip olacaktır. [4]

Diaspore, gibbsite ve boehmite ile birlikte, alüminyum cevheri boksitinin önemli bir bileşenidir. [2]

İlk olarak 1801’de Mramorsk Zavod, Sverdlovskaya Oblastı , Orta Urallar , Rusya’da bir olay için tanımlandı. René Just Haüy tarafından icat edilen isim, [5] ??????????? için Yunanca’dan, ısınmadaki bozulmasına yanılsama olarak dağılmaktır. [1]

Diaspore, zihni uyarmak için kullanmanız için yararlı şifa kristalleridir ve yaşa bağlı hafıza kaybına yardımcı olduğu bilinen mükemmel bir enerjiye sahiptir.

Bu, üçüncü göz, taç ve ruh yıldızı gibi yüksek çakraların yanı sıra kalp ve güneş pleksus çakrası içinde yankılanan yüksek titreşimli bir kristaldir.
Diaspore diyaspor

Bu mineral, hem öğrenciler hem de hafızası yaş nedeniyle başarısız olan kişiler için yararlı olabilecek hafızayı geliştirmeye yardımcı olmak gibi bir dizi faydalı metafizik özelliğe sahiptir.

Geceleri bu taşlardan birine sahip olmak hayallerinizi hatırlamanıza yardımcı olabilir ve ayrıca stresi azaltmak ve kilo kaybına yardımcı olmak gibi bir dizi iyileştirici özelliğe sahiptir.
Bu nereden? Diaspore Mineral Anlamı

Diaspore adı da diaspor veya diasporit olarak yazılmıştır, aslında Yunanca saçılma anlamına gelen kelimeden gelir ve mineralin ısıtıldığında saçılma şekliyle ilgilidir.

Ayrıca Empholite, Kayserite veya Tanatarite olarak adlandırılır ve Türkiye’den ticari markalı mücevher kalitesi taşları değerli taş

Bulunduğu ana yer Türkiye’dir ve bu taşlar daha yüksek kalitededir ve oldukça güzel taşlar olarak satılmaktadır.

Diaspor Özellikleri

Diaspor Özellikleri

Bu mineral ayrıca Birleşik Krallık, Macaristan, Rusya, Çin, Yeni Zelanda, Arjantin, Brezilya ve ABD’de de bulunur.

Boksit kilinde veya kireçtaşında bulunabilir ve şekli büyük formda olabilir ve ayrıca platy, asiküler veya prizmatik kristaller olarak bulunabilir.

Bu kristalin parçaların birçoğu çarpıcı taşlar yapar ve onu popüler hale getiren değerli taşlar olarak kullanılmasıydı.

Bu taş beyaz, beyazımsı gri, yeşilimsi gri, kahverengi, renksiz ve sarı dahil olmak üzere bir dizi renkte bulunur.
Top 6 Crystals For Weight Loss

Ayrıca oldukça güzel pembe, mor veya leylak taşları olarak ortaya çıkar ve birçoğunun oldukça güzel bir inci parlaklığı vardır.

Bu kristaller, pleokroizm olarak bilinen alışılmadık bir özelliğe sahiptir, çünkü tutuldukları veya bakıldıklarına göre renk değiştirirler.

Bu taşların isimlerinin tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu sayfaya göz atın.
Neden Diaspore Kullanıyorsunuz?

Yaşın sizi yakaladığını hissedenler için, bu kristallerin iyileştirici özellikleri yaşam değişiklikleri ile daha iyi başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

Zihni uyarırlar ve beyin sisi veya ayrıntıları hatırlayamama nedeniyle karışık veya stresli hissedenlere yardımcı oldukları bilinir.

Bu kristalin yaşa bağlı bellek problemlerine yardımcı olduğu bilinmektedir ve belleğinizin daha gençken olduğu kadar iyi olmadığını düşünüyorsanız, size yardımcı olacak iyi bir eylemi vardır.
Diaspore diyaspor

Bu taşların düşünce netliğini teşvik ettiği bilinmektedir ve konsantrasyonunuza yardımcı olabilir ve bilgileri hatırlama yeteneğinize yardımcı olabilir.

Hafızanızı geliştirmeye yönelik eylemi, eğitim sırasında bilginizi korumanın yanı sıra, yaş nedeniyle hafızası başarısız olanlara yardımcı olabilir.

Belleği artırmak için yapılan bu işlem, gerektiğinde materyali hatırlama ve hatırlama yeteneğine ihtiyaç duyan öğrenciler için yararlı bir taş haline getirir.

Bu taşlar ayrıca yaşam biçiminizde daha esnek ve esnek olmanızı da teşvik eder. Hayatınızdaki değişikliklere daha iyi yanıt vermenizi destekler ve başkalarının bakış açısını daha kolay görmenize yardımcı olabilirler.

Bu mineraller, stres veya kaygıya yardımcı olabilecek yatıştırıcı ve sakinleştirici bir enerji getiren hoş bir kalp bazlı enerjiye sahiptir.

Diaspor Faydaları

Diaspor Faydaları

Size Nasıl Yardımcı Olacak?

Bu bir Balık burç taşıdır , bu yüzden bu yıldız işaretinizse kullanmanızın yararlı olduğunu görebilirsiniz. Bu taşlar iyi bilinen rüya taşlarıdır ve özellikle uyandığınızda sahip olduğunuz hayalleri hatırlamanıza yardımcı olur.
Diaspore diyaspor

Hayallerinizin ayrıntılarını ne kadar net bir şekilde hatırlayabileceğiniz oldukça şaşırtıcı ve bu, arkasındaki anlamı anlamanıza yardımcı olabilir.

Bu taşlar berrak rüya görmeye yardımcı olmak için mükemmeldir ve kullanmak oldukça yoğun ve hatırlatıcı hayaller yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Bir rüyadan uyanmanıza ve daha kolay hatırlayabilmenize ve daha sonra detayların güçlü anılarına sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca geçmiş yaşamlardan olaylarla ilgili yaşam sorunlarını çözmenize yardımcı olabilecek geçmiş yaşam rüyalarını deneyimlemenize yardımcı olduğu söylenir.

mücevher kalitesinde taşlar mücevherlere yapılır ve oldukça güzeldir, ancak daha ucuz doğal taş genellikle mücevherlere yapılmaz.
Nasıl Kullanılır … Meditasyonda Kullanma

Bu, sizi zahmetsizce ve derinden meditasyona götürmek için iyi bir enerjiye sahip yüksek titreşimli bir kristaldir .

Bu taş, üçüncü göz, taç ve ruh yıldızı çakrası içinde yankılanan yüksek çakralarda oldukça güçlü bir şekilde yankılanır.
Diaspore diyaspor

Bu taşları meditasyonda kullanmak ruh rehberinizle temas kurmanıza da yardımcı olabilir.

Meditasyona girerken kılavuzlarınıza ulaşın ve muhtemelen kolayca bağlandığınızı göreceksiniz.

Üçüncü gözde kullanarak , derin bir meditatif duruma girmenize izin verdiğini görebilirsiniz. Bu taşı meditasyonda birkaç kez kullandım ve bazı ilginç etkiler yaratıyor.

Bu taş, antik ritüellerde bu taşı giyen cüppeli kabile insanlarının eski çöl sahnelerini görmenize yardımcı olduğu iddia ediliyor. Bu ilginç gibi göründüğü için hala meditasyonumda olmasını bekliyorum!
Kimler Kullanmalı? İyileştirme Özellikleri …

Bu kristaller, strese yardımcı olmak ve kilo kaybına yardımcı olmak gibi bir dizi faydalı iyileştirici özelliğe sahiptir.

Diaspor Taşı

Diaspor Taşı

Bu taşlar kilo kaybına yardımcı olan kristallerden biridir ve bu, su tutulumunu hafifletmek için iddia edilen eylemleriyle ilişkili olabilir.

Bunları bu amaç için kullanmanın birkaç yolu olsa da, en sevdiğim iki yol vücudunuzda bir parça tutmak ve / veya geceleri yakınlarda tutmaktır.

Geceleri berrak rüyaya yardımcı olmak için yakınlarda olmasını istediğinize karar vermiş olabilirsiniz, bu durumda bu amaç için olduğu kadar kilo kaybı ve strese yardımcı olmak için de yararlı olacaktır.

Bu taşların stresten kurtulmanıza yardımcı olacak iyi bir eylemi vardır ve stresi serbest bırakarak daha iyi uyumanıza da yardımcı olabilir, başka bir avantaj.

KIRMIZI DİASPOR TAŞI 7 KARAT

NADİR KRİSTALLER RAW
DİASPOR
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 7.00 KARAT
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ ÜCRETSİZ
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOKTUR
 • KDV DAHİL
 • KIRMIZI DİASPOR
 • ÖZEL KOLEKSİYON GEM PARÇASI
[dpsc_display_product]
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Diasporit , empholit , kayserit veya tanatarit olarak da bilinen diaspore / ‘ d a? s p ?? r / , ortorombik sistemde kristalize olan ve goetit ile izomorf olan bir alüminyum oksit hidroksit

Kırmızı Diaspor Taşı

Kırmızı Diaspor Taşı Yüksek ışık altında Kırmızı renk kırılımı

minerali, a-AlO (OH) ‘dir. Bazen düzleştirilmiş kristaller olarak, ancak genellikle lamel veya pullu kütleler halinde ortaya çıkar, düzleştirilmiş yüzey, parlaklığın belirgin bir şekilde inci olduğu mükemmel bir bölünme yönüdür. Renksiz veya grimsi beyaz, sarımsı, bazen mor renktedir ve yarı saydamdan saydamlığa kadar değişir. [3] 6.5 – 7 sertliği ile mükemmel bir bölünme ve mika , talk , brusit ve alçıtaşı gibi inci parlaklığına sahip diğer renksiz şeffaf minerallerden kolayca ayırt edilebilir. Özgül ağırlık 3.4’tür. Hamlaçtan önce ısıtıldığında, beyaz inci pullarına ayrılarak şiddetle bozulur. [4]
diyaspor
Diyaspor-Margarite-nadir-09-05b.jpg
Genel
Kategori
Oksit minerali
formül
(yinelenen birim)
(OH)-AIO ?
Strunz sınıflandırması
4.FD.10
Kristal sistemi
ortorombik
Kristal sınıfı
Dipiramidal (mm)
HM sembolü : (2 / m2 / m2 / m2)
Uzay grubu
Pbnm
Birim hücre
a = 4.4007 (6) Å
b = 9.4253 (13) Å
c = 2.8452 (3) A; Z = 4
OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL KIRMIZI DİASPOR TAŞI YÜKSEK IŞIK ALTINDA KIRMIZI RENK KIRILIMI 7.00 KARAT ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZE ÜCRETSİZ 925 AYAR GÜMÜŞ ZİNCİRİ İLE BERABER KOLYE HALİNE GETİRİLİP GÖNDERİLECEKTİR;SEVDİKLERİNİZ İÇİN ANLAMLI DOĞAL VE EŞSİZ BİR HEDİYE;

MEŞEİ :TÜRKİYE

KARAT:7.00

ÖLÇÜ : 22,60 X 9,45 X 3.70 MM
Renk
Beyaz, soluk gri, renksiz, yeşilimsi gri, kahverengi, soluk sarı, pembe, mor; renk değişimi gösterebilir
Kristal alışkanlığı
Asiküler kristallere uzatılmış platey; ayrıca sarkıt, yapraklı, pullu, yaygın ve masif
Eşleştirme
{021} veya psödoheksagonik agregalarda kalp şeklinde ikizler oluşturur
yarılma
{010} mükemmel, {110} farklı, {100} izlerde

DİASPOR

DİASPOR

Kırık
konkoidal
yapışkanlık
Çok kırılgan
Mohs ölçeği sertlik
6,5-7
parıltı
Adamantin, vitreus, bölünme yüzlerinde inci
diaphaneity
Şeffaftan yarı saydam
Spesifik yer çekimi
3,1 – 3,4
Optik özellikler
İki Eksenli (+)
Kırılma indisi
n ? = 1.682 – 1.706 n ß = 1.705 – 1.725 n ? = 1.730 – 1.752
Çift-kırılma
? = 0.048
pleokroyizma
kuvvetli
2V açı
Ölçülen: 84 ° ila 86 °, Hesaplanan: 80 ° ila 84 °
Dağılım
r <v, zayıf
Füzibilite
Eritilmez
Çözünürlük
çözünmez
Diğer özellikler
Isıtmada kapalı tüpte su serbest kalmasını engeller
Referanslar
[1] [2]

Mineral, korindon veya zımpara bir alterasyon ürünü olarak oluşur ve granüler kireçtaşı ve diğer kristal kayalarda bulunur. İyi gelişmiş kristaller Uralların ve Chester, Massachusetts’teki zımpara yataklarında ve Macaristan’daki Schemnitz’teki kaolinde bulunur. Büyük miktarda elde edilebilirse, alüminyum kaynağı olarak ekonomik öneme sahip olacaktır. [4]

Diaspore, gibbsite ve boehmite ile birlikte, alüminyum cevheri boksitinin önemli bir bileşenidir. [2]

İlk olarak 1801’de Mramorsk Zavod, Sverdlovskaya Oblastı , Orta Urallar , Rusya’da bir olay için tanımlandı. René Just Haüy tarafından icat edilen isim, [5] ??????????? için Yunanca’dan, ısınmadaki bozulmasına yanılsama olarak dağılmaktır. [1]

Diaspore, zihni uyarmak için kullanmanız için yararlı şifa kristalleridir ve yaşa bağlı hafıza kaybına yardımcı olduğu bilinen mükemmel bir enerjiye sahiptir.

Bu, üçüncü göz, taç ve ruh yıldızı gibi yüksek çakraların yanı sıra kalp ve güneş pleksus çakrası içinde yankılanan yüksek titreşimli bir kristaldir.
Diaspore diyaspor

Bu mineral, hem öğrenciler hem de hafızası yaş nedeniyle başarısız olan kişiler için yararlı olabilecek hafızayı geliştirmeye yardımcı olmak gibi bir dizi faydalı metafizik özelliğe sahiptir.

Geceleri bu taşlardan birine sahip olmak hayallerinizi hatırlamanıza yardımcı olabilir ve ayrıca stresi azaltmak ve kilo kaybına yardımcı olmak gibi bir dizi iyileştirici özelliğe sahiptir.
Bu nereden? Diaspore Mineral Anlamı

Diaspore adı da diaspor veya diasporit olarak yazılmıştır, aslında Yunanca saçılma anlamına gelen kelimeden gelir ve mineralin ısıtıldığında saçılma şekliyle ilgilidir.

Ayrıca Empholite, Kayserite veya Tanatarite olarak adlandırılır ve Türkiye’den ticari markalı mücevher kalitesi taşları değerli taş

Bulunduğu ana yer Türkiye’dir ve bu taşlar daha yüksek kalitededir ve oldukça güzel taşlar olarak satılmaktadır.

Diaspor Özellikleri

Diaspor Özellikleri

Bu mineral ayrıca Birleşik Krallık, Macaristan, Rusya, Çin, Yeni Zelanda, Arjantin, Brezilya ve ABD’de de bulunur.

Boksit kilinde veya kireçtaşında bulunabilir ve şekli büyük formda olabilir ve ayrıca platy, asiküler veya prizmatik kristaller olarak bulunabilir.

Bu kristalin parçaların birçoğu çarpıcı taşlar yapar ve onu popüler hale getiren değerli taşlar olarak kullanılmasıydı.

Bu taş beyaz, beyazımsı gri, yeşilimsi gri, kahverengi, renksiz ve sarı dahil olmak üzere bir dizi renkte bulunur.
Top 6 Crystals For Weight Loss

Ayrıca oldukça güzel pembe, mor veya leylak taşları olarak ortaya çıkar ve birçoğunun oldukça güzel bir inci parlaklığı vardır.

Bu kristaller, pleokroizm olarak bilinen alışılmadık bir özelliğe sahiptir, çünkü tutuldukları veya bakıldıklarına göre renk değiştirirler.

Bu taşların isimlerinin tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu sayfaya göz atın.
Neden Diaspore Kullanıyorsunuz?

Yaşın sizi yakaladığını hissedenler için, bu kristallerin iyileştirici özellikleri yaşam değişiklikleri ile daha iyi başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

Zihni uyarırlar ve beyin sisi veya ayrıntıları hatırlayamama nedeniyle karışık veya stresli hissedenlere yardımcı oldukları bilinir.

Bu kristalin yaşa bağlı bellek problemlerine yardımcı olduğu bilinmektedir ve belleğinizin daha gençken olduğu kadar iyi olmadığını düşünüyorsanız, size yardımcı olacak iyi bir eylemi vardır.
Diaspore diyaspor

Bu taşların düşünce netliğini teşvik ettiği bilinmektedir ve konsantrasyonunuza yardımcı olabilir ve bilgileri hatırlama yeteneğinize yardımcı olabilir.

Hafızanızı geliştirmeye yönelik eylemi, eğitim sırasında bilginizi korumanın yanı sıra, yaş nedeniyle hafızası başarısız olanlara yardımcı olabilir.

Belleği artırmak için yapılan bu işlem, gerektiğinde materyali hatırlama ve hatırlama yeteneğine ihtiyaç duyan öğrenciler için yararlı bir taş haline getirir.

Bu taşlar ayrıca yaşam biçiminizde daha esnek ve esnek olmanızı da teşvik eder. Hayatınızdaki değişikliklere daha iyi yanıt vermenizi destekler ve başkalarının bakış açısını daha kolay görmenize yardımcı olabilirler.

Bu mineraller, stres veya kaygıya yardımcı olabilecek yatıştırıcı ve sakinleştirici bir enerji getiren hoş bir kalp bazlı enerjiye sahiptir.

Diaspor Faydaları

Diaspor Faydaları

Size Nasıl Yardımcı Olacak?

Bu bir Balık burç taşıdır , bu yüzden bu yıldız işaretinizse kullanmanızın yararlı olduğunu görebilirsiniz. Bu taşlar iyi bilinen rüya taşlarıdır ve özellikle uyandığınızda sahip olduğunuz hayalleri hatırlamanıza yardımcı olur.
Diaspore diyaspor

Hayallerinizin ayrıntılarını ne kadar net bir şekilde hatırlayabileceğiniz oldukça şaşırtıcı ve bu, arkasındaki anlamı anlamanıza yardımcı olabilir.

Bu taşlar berrak rüya görmeye yardımcı olmak için mükemmeldir ve kullanmak oldukça yoğun ve hatırlatıcı hayaller yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Bir rüyadan uyanmanıza ve daha kolay hatırlayabilmenize ve daha sonra detayların güçlü anılarına sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca geçmiş yaşamlardan olaylarla ilgili yaşam sorunlarını çözmenize yardımcı olabilecek geçmiş yaşam rüyalarını deneyimlemenize yardımcı olduğu söylenir.

mücevher kalitesinde taşlar mücevherlere yapılır ve oldukça güzeldir, ancak daha ucuz doğal taş genellikle mücevherlere yapılmaz.
Nasıl Kullanılır … Meditasyonda Kullanma

Bu, sizi zahmetsizce ve derinden meditasyona götürmek için iyi bir enerjiye sahip yüksek titreşimli bir kristaldir .

Bu taş, üçüncü göz, taç ve ruh yıldızı çakrası içinde yankılanan yüksek çakralarda oldukça güçlü bir şekilde yankılanır.
Diaspore diyaspor

Bu taşları meditasyonda kullanmak ruh rehberinizle temas kurmanıza da yardımcı olabilir.

Meditasyona girerken kılavuzlarınıza ulaşın ve muhtemelen kolayca bağlandığınızı göreceksiniz.

Üçüncü gözde kullanarak , derin bir meditatif duruma girmenize izin verdiğini görebilirsiniz. Bu taşı meditasyonda birkaç kez kullandım ve bazı ilginç etkiler yaratıyor.

Bu taş, antik ritüellerde bu taşı giyen cüppeli kabile insanlarının eski çöl sahnelerini görmenize yardımcı olduğu iddia ediliyor. Bu ilginç gibi göründüğü için hala meditasyonumda olmasını bekliyorum!
Kimler Kullanmalı? İyileştirme Özellikleri …

Bu kristaller, strese yardımcı olmak ve kilo kaybına yardımcı olmak gibi bir dizi faydalı iyileştirici özelliğe sahiptir.

Diaspor Taşı

Diaspor Taşı

Bu taşlar kilo kaybına yardımcı olan kristallerden biridir ve bu, su tutulumunu hafifletmek için iddia edilen eylemleriyle ilişkili olabilir.

Bunları bu amaç için kullanmanın birkaç yolu olsa da, en sevdiğim iki yol vücudunuzda bir parça tutmak ve / veya geceleri yakınlarda tutmaktır.

Geceleri berrak rüyaya yardımcı olmak için yakınlarda olmasını istediğinize karar vermiş olabilirsiniz, bu durumda bu amaç için olduğu kadar kilo kaybı ve strese yardımcı olmak için de yararlı olacaktır.

Bu taşların stresten kurtulmanıza yardımcı olacak iyi bir eylemi vardır ve stresi serbest bırakarak daha iyi uyumanıza da yardımcı olabilir, başka bir avantaj.