OTANT�K TA�

SHATTUCKİTE (ŞATAKİT ) MİNARELİ ÖZEL KOLEKSİYON

DOĞAL KAYALAR
SHATTUCKİTE TAŞI
Fiyatı      :      SATILDI TL
[dpsc_display_product]
Ürünün Özellikleri
 • A +++
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOKTUR
 • G.AFRİKA
 • KDV DAHİL
 • MUHTEŞEM REN DOYUMU
 • ÖZEL KOLEKSİYON PARÇA
 • SHATTUCKİTE (ŞATAKİT )

Shattuckite , Cu 5 (SiO 3 ) 4 (OH) 2 formülü ile bir bakır silikat hidroksit mineralidir. Ortorombik – dipiramidal kristal sisteminde kristalleşir ve

SHATTUCKİTE TAŞI

SHATTUCKİTE TAŞI

genellikle granüler masif formda ve fibröz asiküler kristallerde görülür. Yapı ve görünümde plankit ile yakından ilişkilidir.Shattuckite nispeten nadir bir bakır silikat mineralidir. İlk olarak 1915 yılında Bisbee, Arizona’nın bakır madenlerinde, özellikle Shattuck Madeni’nde (dolayısıyla adı) keşfedilmiştir. Diğer ikincil minerallerin değişiminden oluşan ikincil bir mineraldir. Shattuck Madeni’nde malakit sonrası psödomorflar oluşturur. Bir psödomorf, bir kristal yapısının başka bir kristal yapı tarafından atom değiştirmesiyle, ancak orijinal kristalin dışa doğru şeklinin çok az değiştirilmesiyle bir atomdur. Bazen bir taş olarak kullanılır. [4]
Shattuckite yüksek bakır içeriğine sahip silikat bir taştır. Genellikle ışıktan karanlığa kadar değişen tonlarda, opak ve mavi renklidir.

Doğru şekilde parlatıldığında, Shattuckite turkuaz taşların güzelliğini ve zarafetini geçebilecek kırmızı ve mavi desenleri oluşturur!
OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL GÜNEY AFRİKA  MUHTEŞEM GÖK MAVİSİ SHATTUCKİTE MİNERALİ ÜRÜNÜMÜZ TAMAMEN KOLEKSİYON PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;SEVDİKLERİNİZ İÇİN FANTASTİK BİR HEDİYE;KOLEKSİYONERLER İÇİN EŞSİZ PARÇA;

AĞIRLIK : 49 GR

GÖK MAVİSİ

8 X 7.48 X 6 CM

Shattuckite genellikle Dioptase’nin orman yeşil renklerinin, Malakit’in pastel yeşilinin ve Chrysocolla’nın kraliyet mavisinin birleşimidir.

SHATTUCKİTE

SHATTUCKİTE

Kategori    İnosilikat
formül
(tekrarlayan birim)    Cu 5 (SiO 3 ) 4 (OH) 2
Strunz sınıflandırması    9.DB.40
Kristal sistemi    ortorombik
Kristal sınıf    Dipirmidal (mmm)
HM sembolü : (2 / m 2 / m 2 / m)
Uzay grubu    PcAb
Kimlik
Renk    Koyu ve açık mavi, turkuaz
Kristal alışkanlığı    Yaygın olarak asiken kristallerinin spherulitik agregatları
yarılma    [010] ve [100] boyunca mükemmel
Kırık    dengesiz
Mohs ölçeği sertlik    3.5
parıltı    İpeksi mat
Meç    Mavi
diaphaneity    Saydam opak
Spesifik yer çekimi    4.1 (metalik olmayan bir mineral için daha ağırdır)
Optik özellikler    Çift eksenli (+)
Kırılma indisi    n α = 1.753, n = 1.782, n = 1.815
pleokroyizma    X = çok soluk mavi; Y = soluk mavi; Z = koyu mavi
Referanslar    [1] [2] [3]

Bu canlı renkler karışımı, bu taşı bu kadar eşsiz ve özel kılan şeydir.

Shattuckite’nin adı, keşfedildiği yerlerden alınmıştır; ABD, Arizona’daki Bisbee’deki Shattuck Madeni. Aynı zamanda genellikle mayınlı.

Neden Shattuckite Kullanmalı?
Shattuckite, spiritüel bilgileri işlemenize , genel sağlığınızı geliştirmenize ve içsel gücünüz üzerinde çalışmanıza yardımcı olabilecek bir taştır .

Psişik bilgi ve açıklıkla yakından bağlantılı çok ruhani bir taştır. Ayrıca fiziksel veya psişik zarara karşı sizi koruyabilecek güçlü koruyucu güçlere de sahiptir.

SHATTUCKİTE ÖZELLİKLERİ

SHATTUCKİTE ÖZELLİKLERİ

Sizin ve ruhsal rehberlerinizin yanı sıra, vefat eden sevdikleriniz arasında güçlü bir bağlantı kurabilen güçlü bir psişik iletişim taşıdır.

Stresli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda cesaret ve iç gücü getirebilir.

Shattuckite Taşı Özellikleri
Shattuckite Taşı Özellikleri

Brütüler Garnet: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Çok miktarda bilgiyi kısa sürede hatırlamanız ve anlamanız gerektiğinde de sizin için faydalı olabilir.

Shattuckite, sezginizi keskinleştirebilir ve konsantrasyonunuzu artırabilir.

Bu size net bir şeyler anlamanızı sağlayabilir ve zihinsel ve sezgisel yeteneklerinizin uyumlu bir şekilde birlikte çalışmasına yardımcı olabilir.

Bu kariyer ve aile yaşamını dengeleyen kadınlara çok yararlı bir taş olacaktır.

Shattuckite, işinizde başarmanız gereken şeylere odaklanmanıza yardımcı olabilir. Enerjik, uyanık ve üretken tutmanıza yardımcı olur.

Sonuç olarak, ofisten zamanında ayrılabiliyor ve ailenize sunabiliyor ve onlarla kaliteli zaman geçirebileceksiniz.

Geçmişin engellerini veya tıkanıklıklarını gidermek için mükemmel bir taş.

Hayatınızda uyumsuz olan bir şey varsa, Shattuckite bu dengesizliğe veya uyumsuzluğa neden olan şeyi temizleyebilir.

Shattuckite yüksek frekanslı titreşimlere ulaşabilir ve saf ve hafif enerjileri çekebilir.

Ayrıca psişik vizyonunuzu ve telepatik yeteneklerinizi geliştirebilir.

Shattuckite size nasıl yardımcı olacak?
Shattuckite, Şifa ve Sağlık
Shattuckite birçok iyileştirici özelliğe sahiptir. Genel ve önemsiz sağlık şikayetlerinin önlenmesi ve tedavisi konusunda yardımcı olabilir. Vücudunuz için genel bir tonik olarak da hareket edebilir.

SONRAKİ OKUYUN:
Thulite: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Kan pıhtılarına yardımcı olabilir. Shattuckite’nin iyileştirici özellikleri dalağı ve paratiroid ile ilgili konularda yardımcı olabilir. Ayrıca vücuttaki safra ve asit dengesinin yeniden kazanılmasına da yardımcı olabilir.

Shattuckite ayrıca kalsiyum emilimini de uyaracaktır. Zihinsel fonksiyonları stabilize edebilir ve hatta DNA’yı yeniden programlayabilir!

Shattuckite ve Servet
Shattuckite zenginlik tezahür yardımcı olabilir. Aynı zamanda sizin için fırsat kapılarını ve yeni girişimleri açabilecek mükemmel bir taş.

Bu taştan alabileceğiniz enerjiler de iyi şanslar ve iyi bir servet kazanacak. Mali zorluklardan geçiyorsanız, bu taş doğru finansal kararları almanıza ve serveti yavaş ama emin bir şekilde getirmenize yardımcı olabilir!

Shattuckite, Aşk ve İlişkiler
İlişkinizde uzlaşma sağlamak istiyorsanız sahip olmanız gereken taş.

DOĞAL SHATTUCKİTE

DOĞAL SHATTUCKİTE

Shattuckite Taşı Faydaları
Shattuckite Taşı Faydaları

Huzurlu, sevgi dolu ve uyumlu ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilir.

Shattuckite bir sondaj tahtası gibi çalışacak. Bu taşa seni rahatsız eden veya endişelendiren herşeyi anlatabilirsin. Zihninizi aydınlatacak ve doğru karar vermenize yardımcı olacak.

Bu taş, kalpten konuşmanızı etkileyecek.

Ne hissettiğini gizlemeye gerek yok, çünkü sözleriniz, düşünceleriniz ve eylemlerinizde ortaya çıkıyor. İzin ver ve kendine beladan kendini kurtarırsın!

SONRAKİ OKUYUN:
Kristaller V
Shattuckite, geçmiş eylemleriniz için sahiplenmenizi hatırlatacaktır. Bu taş size, kendi sorumluluğunun, kişisel farkındalığı kazanmanın birçok yolundan biri olduğunu gösterecektir.

Geçmişte gurur duymadığınız bazı şeyler yapmış olabilirsiniz. Önemli olan, şu anda yaptığınız şeyleri doğru kılacak şeydir.

Geçmişi asla değiştiremezsiniz, ancak şimdiki zamanda daha fazla farkında olabilirsiniz, böylece geleceğinizin nasıl ortaya çıkacağını etkilemeyecektir. Shattuckite, zarafet ve onur ile eylemlerinizin sonuçlarıyla yüzleşmenize yardımcı olacaktır.

Kendinizi veya eşinizi geri tutan bir şey varsa, bu taşı kullanmayı deneyin. Zihninizi sakinleştirecek ve kalbinizde istenmeyen herhangi bir şey kaldıracaktır.

Huzursuzluk ve karışıklık duygularını ortadan kaldıracak. Kayıp ve yalnız hissetme duygularınızı yatıştırır. Shattuckite sizi sevgi, sıcaklık ve aidiyet duygularıyla dolduracak.

Bu taşı nereye koyursanız olun, huzurlu ve sevgi dolu bir ortam yaratacaktır. Hayatınıza denge ve uyum getirecek. Ayrıca o alana giren ve giden herkesi olumlu yönde etkileyecektir.

Shattuckite bir hakikat, iletişim ve bilgelik taşıdır.

Shattuckite Minareli
Shattuckite Minareli

Herhangi bir ilişki bu taştan faydalanacak, çünkü dürüstlüğü, doğruluğu ve açıklığı güçlendirecektir. Bu şeyler olmadan hiçbir ilişki hayatta kalmaz!

Morrisonite Jasper: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Shattuckite gerçeği kabul etme ve gerçeği ifade etme yeteneğinizi artıracaktır. Sadece kelimelerle değil, eylemlerle hakikatin paylaşılmasını destekleyen bir taş.

Ağrılı veya zararlı kelimelerin ağrıya veya öfkeye neden olduğu ilişkilerin iyileştirilmesinde shattuckite çok etkilidir. Neyin bozulduğunu düzeltmeye yardımcı olabilir ve arkadaşlığı geri kazanmaya yardımcı olabilir.

Kalbinizi dinlemenizi teşvik edecektir, çünkü aynı zamanda zihniniz ve ruhunuzla uyumludur. Kalbinizde iyi ve doğru olana göre hayatınızı yaşamanız için size ilham verecektir.

Shattuckite, hayatınızı mutlu ve tatmin edici bir şekilde yaşamak için size ilham verecektir. Bu, diğer insanlara konuşacak ve bazen gerçekten yapmanız gereken tek şey bu.

En İyi Sonuçlar için Shattuckite Nasıl Kullanılır?
Shattuckite giymenin en iyi yolu boğazından takmaktır. Bu, bu alanın üstünde ve altında bulunan çakralarla titreşecektir.

Stilbite: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Ayrıca, titreşimlerini kişisel aurik alanınıza yakın tutmak için cebinize bir Shattuckite taşı da taşıyabilirsiniz. Bu, medyumunuzun ve psişik iletişiminizin büyümesini artıracaktır.

Shattuckite’yi evinizin veya ofisinizin doğu bölgesine yerleştirdiğinizde, oradaki ailenin veya toplumun enerjilerini artırabilirsiniz.

Evinizde sevgi ve sevgi taşıyan enerjilerin doğru akışını ve işyerinizdeki dostluk ve uyum enerjilerini sağlayacaktır.

Shattuckite’nin odanın kuzey kısmına yerleştirilmesi, kariyer ve yaşam yolu yönlerini geliştirecektir. Bunu yapmak hayatınızı herhangi bir aksamadan hayallerinize ve hedeflerinize doğru hareket ettirecektir.

Bir meditasyon yardımcısı olarak bu taş, yüreğinizin işleyişinde neler olduğunu anlamanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca, niyetleriniz ve sevdiklerinizle ilgili sorularınızı cevaplamanıza yardımcı olacaktır. Daha parlak bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Shattuckite Minerali
Shattuckite Minerali

Shattuckite bakır içerdiğinden, onu bir iksir olarak kullanmamak en iyisidir. Su ile temizlenebilir ve güneş altında şarj edilebilir.

Shattuckite ile Kullanılacak En İyi Kombinasyon
Shattuckite, Lapis Lazuli , Lazulite, Turquoise, Phenacite veya Chrysocolla ile eşleştirerek iyi çalışır .

SONRAKİ OKUYUN:
Hiddenite: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Larimar ve Ajoite ile de iyi bir araya gelecek.

Eğer bu taşı size doğruyu söylediğinizi görmek için kullanmak isterseniz ya da gerçeği söyleme gücüne sahip olmak istiyorsanız, bunu Beyaz Beril, Goshenite, Preseli Bluestone, Euclase, Sunstone veya Arfvedsonite ile birleştirin.

Ayrıca, Natrolite ve Brookite veya Manyezit, Dioptase, Merkabit Kalsit, Lazulit, Mavi Topaz ve Septaria gibi yüksek titreşimli taşlarla da eşleştirebilirsiniz.

Kanal oluşturma yeteneklerinizi ve orta dereceli yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız, bunu Mavi Turmalin, Pollucite, Merlinite, Sugilite, Mavi Hemimorfit, Yitriyum Florit, Ajoite ve Adamite ile eşleştirebilirsiniz.

Shattuckite’yi boğaz çakrasını uyaracak taşlarla birleştirebilirsiniz. Bu taşlar arasında Eilat Taşı, Malakit, Kuvarsda Ajoite, Mavi Azurit ve Turkuvaz bulunur .

Hangi çakra Shattuckite nedir?
Shattuckite, kalp, boğaz ve üçüncü göz çakralarıyla rezonansa giren bir taştır.

Bir bağlantı taşı olarak bilinir, çünkü iç alemlere bağlanmanızı sağlar. Ayrıca, doğrudan ruhunuzdan gelen bilgileri anlamada ve ifade etmede size yol gösterir.

Shattuckite, psişik kanallarınızı açmak için kullandığınız ve ruh rehberliğinizden gelen mesajların yanı sıra zaten geçmiş olan insanların ruhlarından duyduğunuz bir taştır.

SONRAKİ OKUYUN:
Kar Kuvars: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Eğer bir araç olarak çalışmak isterseniz, bu taş, ruhlarla iletişim kurmak için kapasitelerinizi geliştirmeniz ve büyütmenizde sizinle birlikte çalışacaktır.

Shattuckite, gerçeğin enerjileri ile titreşir, böylece mesajları diğer alemlerden mümkün olduğunca doğru bir şekilde yorumladığınızdan emin olabilirsiniz.

Psişik merkezlerinizi harekete geçiren üçüncü bir göz taşı olan Shattuckite, ses kanallarını ve otomatik yazıları desteklemektedir.

Aynı zamanda kalan enerjileri geçmiş yaşamlarınızdan iyileştirmek ve temizlemek için kullanılır.

Shattuckite’nin enerjileri, düşündüğünüzü veya hissettiğinizi ifade etmek için doğru kelimeleri bulmanızda size yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda birlikte uyum içinde çalışmak için sezgisel ve zihinsel yeteneklerinizi de teşvik edebilirler.

Bu taş, runes, tarot, astroloji ve diğer oraküler kılavuzlar gibi sezgisel disiplinleri öğrenmede çok yardımcıdır.

Shattuckite, kutsal hakikati, başkaları ile hareket etmek yerine, kelimeler yerine eylemlerle paylaşan güzel ve huzurlu bir taştır. Konuşmaya ve vaaz ettiğin şeyi uygulamaya çalışmana ilham veriyor.

Bu taş, kendinizi evrensel özgürlükle hizalamanıza destekliyor. Hayatınızın bütünlük içinde olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Düşüncelerinizi, kelimelerinizi, tutumlarınızı ve eylemlerinizi, daha derin ruh bilgeliğinizi yansıtacak şekilde sağlamca ama nazikçe yönlendirmenize yardımcı olacaktır.

SONRAKİ OKUYUN:
Mor ve Menekşe Rengi Enerji: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Bu taşın enerjileri, dışsal realitenizi, yaşamınız için doğru olan ve iyi olanın içsel bilgeliğinizle hizalar.

Shattuckite, yargısal kelimelerinizin ve düşüncelerinizin egonuzu beslediği ve ruhunuzu mahrum bıraktığı yerde de size yardımcı olur.

Aynı zamanda, kötü kararlarınızın veya incinmiş yaralarınızın yaralara neden olduğu kırık ilişkinizi iyileştirmenize yardımcı olacak bir taş.

Kendinize karşı sorumlu olmanın manevi farkındalığa ulaşmanın ilk adımı olduğunu hatırlatır.

Ruhsal düzeyde, Shattuckite hayatınızın hangi yönünün manevi gerçeğinizle uyumsuz olduğunu anlar.

Başka insanların kusurlarını ve eksikliklerini belirtmeden önce bu değişikliği yapabilmeniz için bir değişikliğin nerede gerekli olduğunu fark etmenize yardımcı olur.

Duygusal düzeyde, Shattuckite size, gerçeği hakkında başkalarına öğretebilmeniz için bir hakikat yaşamanız gerektiğini hatırlatır.

İlk önce söylediğiniz, düşündüğünüzü düşünün ya da hayatınızın zorlukları için diğer insanları suçlamak yerine uyumsuzluğa neden olan şeyleri hatırlatmanızı hatırlatır.

Özellikle çok agresif, reaktif, yargılayıcı veya sorumsuz insanlar için sakinleştirici ve yatıştırıcı bir taş.

Fiziksel bir taş olan Shattuckite genel sağlığınızı iyileştirmek için çalışır. Bu bronşit, bademcik iltihabı, boğaz ağrısı ve strep bir kaç isim de dahil olmak üzere sayısız sağlık sorunları, şifa yardımcı olabilir.

SHATTUCKİTE (ŞATAKİT ) MİNARELİ ÖZEL KOLEKSİYON

DOĞAL KAYALAR
SHATTUCKİTE TAŞI
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • A +++
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOKTUR
 • G.AFRİKA
 • KDV DAHİL
 • MUHTEŞEM REN DOYUMU
 • ÖZEL KOLEKSİYON PARÇA
 • SHATTUCKİTE (ŞATAKİT )
[dpsc_display_product]
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Shattuckite , Cu 5 (SiO 3 ) 4 (OH) 2 formülü ile bir bakır silikat hidroksit mineralidir. Ortorombik – dipiramidal kristal sisteminde kristalleşir ve

SHATTUCKİTE TAŞI

SHATTUCKİTE TAŞI

genellikle granüler masif formda ve fibröz asiküler kristallerde görülür. Yapı ve görünümde plankit ile yakından ilişkilidir.Shattuckite nispeten nadir bir bakır silikat mineralidir. İlk olarak 1915 yılında Bisbee, Arizona’nın bakır madenlerinde, özellikle Shattuck Madeni’nde (dolayısıyla adı) keşfedilmiştir. Diğer ikincil minerallerin değişiminden oluşan ikincil bir mineraldir. Shattuck Madeni’nde malakit sonrası psödomorflar oluşturur. Bir psödomorf, bir kristal yapısının başka bir kristal yapı tarafından atom değiştirmesiyle, ancak orijinal kristalin dışa doğru şeklinin çok az değiştirilmesiyle bir atomdur. Bazen bir taş olarak kullanılır. [4]
Shattuckite yüksek bakır içeriğine sahip silikat bir taştır. Genellikle ışıktan karanlığa kadar değişen tonlarda, opak ve mavi renklidir.

Doğru şekilde parlatıldığında, Shattuckite turkuaz taşların güzelliğini ve zarafetini geçebilecek kırmızı ve mavi desenleri oluşturur!
OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL GÜNEY AFRİKA  MUHTEŞEM GÖK MAVİSİ SHATTUCKİTE MİNERALİ ÜRÜNÜMÜZ TAMAMEN KOLEKSİYON PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;SEVDİKLERİNİZ İÇİN FANTASTİK BİR HEDİYE;KOLEKSİYONERLER İÇİN EŞSİZ PARÇA;

AĞIRLIK : 49 GR

GÖK MAVİSİ

8 X 7.48 X 6 CM

Shattuckite genellikle Dioptase’nin orman yeşil renklerinin, Malakit’in pastel yeşilinin ve Chrysocolla’nın kraliyet mavisinin birleşimidir.

SHATTUCKİTE

SHATTUCKİTE

Kategori    İnosilikat
formül
(tekrarlayan birim)    Cu 5 (SiO 3 ) 4 (OH) 2
Strunz sınıflandırması    9.DB.40
Kristal sistemi    ortorombik
Kristal sınıf    Dipirmidal (mmm)
HM sembolü : (2 / m 2 / m 2 / m)
Uzay grubu    PcAb
Kimlik
Renk    Koyu ve açık mavi, turkuaz
Kristal alışkanlığı    Yaygın olarak asiken kristallerinin spherulitik agregatları
yarılma    [010] ve [100] boyunca mükemmel
Kırık    dengesiz
Mohs ölçeği sertlik    3.5
parıltı    İpeksi mat
Meç    Mavi
diaphaneity    Saydam opak
Spesifik yer çekimi    4.1 (metalik olmayan bir mineral için daha ağırdır)
Optik özellikler    Çift eksenli (+)
Kırılma indisi    n α = 1.753, n = 1.782, n = 1.815
pleokroyizma    X = çok soluk mavi; Y = soluk mavi; Z = koyu mavi
Referanslar    [1] [2] [3]

Bu canlı renkler karışımı, bu taşı bu kadar eşsiz ve özel kılan şeydir.

Shattuckite’nin adı, keşfedildiği yerlerden alınmıştır; ABD, Arizona’daki Bisbee’deki Shattuck Madeni. Aynı zamanda genellikle mayınlı.

Neden Shattuckite Kullanmalı?
Shattuckite, spiritüel bilgileri işlemenize , genel sağlığınızı geliştirmenize ve içsel gücünüz üzerinde çalışmanıza yardımcı olabilecek bir taştır .

Psişik bilgi ve açıklıkla yakından bağlantılı çok ruhani bir taştır. Ayrıca fiziksel veya psişik zarara karşı sizi koruyabilecek güçlü koruyucu güçlere de sahiptir.

SHATTUCKİTE ÖZELLİKLERİ

SHATTUCKİTE ÖZELLİKLERİ

Sizin ve ruhsal rehberlerinizin yanı sıra, vefat eden sevdikleriniz arasında güçlü bir bağlantı kurabilen güçlü bir psişik iletişim taşıdır.

Stresli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda cesaret ve iç gücü getirebilir.

Shattuckite Taşı Özellikleri
Shattuckite Taşı Özellikleri

Brütüler Garnet: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Çok miktarda bilgiyi kısa sürede hatırlamanız ve anlamanız gerektiğinde de sizin için faydalı olabilir.

Shattuckite, sezginizi keskinleştirebilir ve konsantrasyonunuzu artırabilir.

Bu size net bir şeyler anlamanızı sağlayabilir ve zihinsel ve sezgisel yeteneklerinizin uyumlu bir şekilde birlikte çalışmasına yardımcı olabilir.

Bu kariyer ve aile yaşamını dengeleyen kadınlara çok yararlı bir taş olacaktır.

Shattuckite, işinizde başarmanız gereken şeylere odaklanmanıza yardımcı olabilir. Enerjik, uyanık ve üretken tutmanıza yardımcı olur.

Sonuç olarak, ofisten zamanında ayrılabiliyor ve ailenize sunabiliyor ve onlarla kaliteli zaman geçirebileceksiniz.

Geçmişin engellerini veya tıkanıklıklarını gidermek için mükemmel bir taş.

Hayatınızda uyumsuz olan bir şey varsa, Shattuckite bu dengesizliğe veya uyumsuzluğa neden olan şeyi temizleyebilir.

Shattuckite yüksek frekanslı titreşimlere ulaşabilir ve saf ve hafif enerjileri çekebilir.

Ayrıca psişik vizyonunuzu ve telepatik yeteneklerinizi geliştirebilir.

Shattuckite size nasıl yardımcı olacak?
Shattuckite, Şifa ve Sağlık
Shattuckite birçok iyileştirici özelliğe sahiptir. Genel ve önemsiz sağlık şikayetlerinin önlenmesi ve tedavisi konusunda yardımcı olabilir. Vücudunuz için genel bir tonik olarak da hareket edebilir.

SONRAKİ OKUYUN:
Thulite: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Kan pıhtılarına yardımcı olabilir. Shattuckite’nin iyileştirici özellikleri dalağı ve paratiroid ile ilgili konularda yardımcı olabilir. Ayrıca vücuttaki safra ve asit dengesinin yeniden kazanılmasına da yardımcı olabilir.

Shattuckite ayrıca kalsiyum emilimini de uyaracaktır. Zihinsel fonksiyonları stabilize edebilir ve hatta DNA’yı yeniden programlayabilir!

Shattuckite ve Servet
Shattuckite zenginlik tezahür yardımcı olabilir. Aynı zamanda sizin için fırsat kapılarını ve yeni girişimleri açabilecek mükemmel bir taş.

Bu taştan alabileceğiniz enerjiler de iyi şanslar ve iyi bir servet kazanacak. Mali zorluklardan geçiyorsanız, bu taş doğru finansal kararları almanıza ve serveti yavaş ama emin bir şekilde getirmenize yardımcı olabilir!

Shattuckite, Aşk ve İlişkiler
İlişkinizde uzlaşma sağlamak istiyorsanız sahip olmanız gereken taş.

DOĞAL SHATTUCKİTE

DOĞAL SHATTUCKİTE

Shattuckite Taşı Faydaları
Shattuckite Taşı Faydaları

Huzurlu, sevgi dolu ve uyumlu ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilir.

Shattuckite bir sondaj tahtası gibi çalışacak. Bu taşa seni rahatsız eden veya endişelendiren herşeyi anlatabilirsin. Zihninizi aydınlatacak ve doğru karar vermenize yardımcı olacak.

Bu taş, kalpten konuşmanızı etkileyecek.

Ne hissettiğini gizlemeye gerek yok, çünkü sözleriniz, düşünceleriniz ve eylemlerinizde ortaya çıkıyor. İzin ver ve kendine beladan kendini kurtarırsın!

SONRAKİ OKUYUN:
Kristaller V
Shattuckite, geçmiş eylemleriniz için sahiplenmenizi hatırlatacaktır. Bu taş size, kendi sorumluluğunun, kişisel farkındalığı kazanmanın birçok yolundan biri olduğunu gösterecektir.

Geçmişte gurur duymadığınız bazı şeyler yapmış olabilirsiniz. Önemli olan, şu anda yaptığınız şeyleri doğru kılacak şeydir.

Geçmişi asla değiştiremezsiniz, ancak şimdiki zamanda daha fazla farkında olabilirsiniz, böylece geleceğinizin nasıl ortaya çıkacağını etkilemeyecektir. Shattuckite, zarafet ve onur ile eylemlerinizin sonuçlarıyla yüzleşmenize yardımcı olacaktır.

Kendinizi veya eşinizi geri tutan bir şey varsa, bu taşı kullanmayı deneyin. Zihninizi sakinleştirecek ve kalbinizde istenmeyen herhangi bir şey kaldıracaktır.

Huzursuzluk ve karışıklık duygularını ortadan kaldıracak. Kayıp ve yalnız hissetme duygularınızı yatıştırır. Shattuckite sizi sevgi, sıcaklık ve aidiyet duygularıyla dolduracak.

Bu taşı nereye koyursanız olun, huzurlu ve sevgi dolu bir ortam yaratacaktır. Hayatınıza denge ve uyum getirecek. Ayrıca o alana giren ve giden herkesi olumlu yönde etkileyecektir.

Shattuckite bir hakikat, iletişim ve bilgelik taşıdır.

Shattuckite Minareli
Shattuckite Minareli

Herhangi bir ilişki bu taştan faydalanacak, çünkü dürüstlüğü, doğruluğu ve açıklığı güçlendirecektir. Bu şeyler olmadan hiçbir ilişki hayatta kalmaz!

Morrisonite Jasper: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Shattuckite gerçeği kabul etme ve gerçeği ifade etme yeteneğinizi artıracaktır. Sadece kelimelerle değil, eylemlerle hakikatin paylaşılmasını destekleyen bir taş.

Ağrılı veya zararlı kelimelerin ağrıya veya öfkeye neden olduğu ilişkilerin iyileştirilmesinde shattuckite çok etkilidir. Neyin bozulduğunu düzeltmeye yardımcı olabilir ve arkadaşlığı geri kazanmaya yardımcı olabilir.

Kalbinizi dinlemenizi teşvik edecektir, çünkü aynı zamanda zihniniz ve ruhunuzla uyumludur. Kalbinizde iyi ve doğru olana göre hayatınızı yaşamanız için size ilham verecektir.

Shattuckite, hayatınızı mutlu ve tatmin edici bir şekilde yaşamak için size ilham verecektir. Bu, diğer insanlara konuşacak ve bazen gerçekten yapmanız gereken tek şey bu.

En İyi Sonuçlar için Shattuckite Nasıl Kullanılır?
Shattuckite giymenin en iyi yolu boğazından takmaktır. Bu, bu alanın üstünde ve altında bulunan çakralarla titreşecektir.

Stilbite: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Ayrıca, titreşimlerini kişisel aurik alanınıza yakın tutmak için cebinize bir Shattuckite taşı da taşıyabilirsiniz. Bu, medyumunuzun ve psişik iletişiminizin büyümesini artıracaktır.

Shattuckite’yi evinizin veya ofisinizin doğu bölgesine yerleştirdiğinizde, oradaki ailenin veya toplumun enerjilerini artırabilirsiniz.

Evinizde sevgi ve sevgi taşıyan enerjilerin doğru akışını ve işyerinizdeki dostluk ve uyum enerjilerini sağlayacaktır.

Shattuckite’nin odanın kuzey kısmına yerleştirilmesi, kariyer ve yaşam yolu yönlerini geliştirecektir. Bunu yapmak hayatınızı herhangi bir aksamadan hayallerinize ve hedeflerinize doğru hareket ettirecektir.

Bir meditasyon yardımcısı olarak bu taş, yüreğinizin işleyişinde neler olduğunu anlamanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca, niyetleriniz ve sevdiklerinizle ilgili sorularınızı cevaplamanıza yardımcı olacaktır. Daha parlak bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Shattuckite Minerali
Shattuckite Minerali

Shattuckite bakır içerdiğinden, onu bir iksir olarak kullanmamak en iyisidir. Su ile temizlenebilir ve güneş altında şarj edilebilir.

Shattuckite ile Kullanılacak En İyi Kombinasyon
Shattuckite, Lapis Lazuli , Lazulite, Turquoise, Phenacite veya Chrysocolla ile eşleştirerek iyi çalışır .

SONRAKİ OKUYUN:
Hiddenite: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Larimar ve Ajoite ile de iyi bir araya gelecek.

Eğer bu taşı size doğruyu söylediğinizi görmek için kullanmak isterseniz ya da gerçeği söyleme gücüne sahip olmak istiyorsanız, bunu Beyaz Beril, Goshenite, Preseli Bluestone, Euclase, Sunstone veya Arfvedsonite ile birleştirin.

Ayrıca, Natrolite ve Brookite veya Manyezit, Dioptase, Merkabit Kalsit, Lazulit, Mavi Topaz ve Septaria gibi yüksek titreşimli taşlarla da eşleştirebilirsiniz.

Kanal oluşturma yeteneklerinizi ve orta dereceli yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız, bunu Mavi Turmalin, Pollucite, Merlinite, Sugilite, Mavi Hemimorfit, Yitriyum Florit, Ajoite ve Adamite ile eşleştirebilirsiniz.

Shattuckite’yi boğaz çakrasını uyaracak taşlarla birleştirebilirsiniz. Bu taşlar arasında Eilat Taşı, Malakit, Kuvarsda Ajoite, Mavi Azurit ve Turkuvaz bulunur .

Hangi çakra Shattuckite nedir?
Shattuckite, kalp, boğaz ve üçüncü göz çakralarıyla rezonansa giren bir taştır.

Bir bağlantı taşı olarak bilinir, çünkü iç alemlere bağlanmanızı sağlar. Ayrıca, doğrudan ruhunuzdan gelen bilgileri anlamada ve ifade etmede size yol gösterir.

Shattuckite, psişik kanallarınızı açmak için kullandığınız ve ruh rehberliğinizden gelen mesajların yanı sıra zaten geçmiş olan insanların ruhlarından duyduğunuz bir taştır.

SONRAKİ OKUYUN:
Kar Kuvars: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Eğer bir araç olarak çalışmak isterseniz, bu taş, ruhlarla iletişim kurmak için kapasitelerinizi geliştirmeniz ve büyütmenizde sizinle birlikte çalışacaktır.

Shattuckite, gerçeğin enerjileri ile titreşir, böylece mesajları diğer alemlerden mümkün olduğunca doğru bir şekilde yorumladığınızdan emin olabilirsiniz.

Psişik merkezlerinizi harekete geçiren üçüncü bir göz taşı olan Shattuckite, ses kanallarını ve otomatik yazıları desteklemektedir.

Aynı zamanda kalan enerjileri geçmiş yaşamlarınızdan iyileştirmek ve temizlemek için kullanılır.

Shattuckite’nin enerjileri, düşündüğünüzü veya hissettiğinizi ifade etmek için doğru kelimeleri bulmanızda size yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda birlikte uyum içinde çalışmak için sezgisel ve zihinsel yeteneklerinizi de teşvik edebilirler.

Bu taş, runes, tarot, astroloji ve diğer oraküler kılavuzlar gibi sezgisel disiplinleri öğrenmede çok yardımcıdır.

Shattuckite, kutsal hakikati, başkaları ile hareket etmek yerine, kelimeler yerine eylemlerle paylaşan güzel ve huzurlu bir taştır. Konuşmaya ve vaaz ettiğin şeyi uygulamaya çalışmana ilham veriyor.

Bu taş, kendinizi evrensel özgürlükle hizalamanıza destekliyor. Hayatınızın bütünlük içinde olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Düşüncelerinizi, kelimelerinizi, tutumlarınızı ve eylemlerinizi, daha derin ruh bilgeliğinizi yansıtacak şekilde sağlamca ama nazikçe yönlendirmenize yardımcı olacaktır.

SONRAKİ OKUYUN:
Mor ve Menekşe Rengi Enerji: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Bu taşın enerjileri, dışsal realitenizi, yaşamınız için doğru olan ve iyi olanın içsel bilgeliğinizle hizalar.

Shattuckite, yargısal kelimelerinizin ve düşüncelerinizin egonuzu beslediği ve ruhunuzu mahrum bıraktığı yerde de size yardımcı olur.

Aynı zamanda, kötü kararlarınızın veya incinmiş yaralarınızın yaralara neden olduğu kırık ilişkinizi iyileştirmenize yardımcı olacak bir taş.

Kendinize karşı sorumlu olmanın manevi farkındalığa ulaşmanın ilk adımı olduğunu hatırlatır.

Ruhsal düzeyde, Shattuckite hayatınızın hangi yönünün manevi gerçeğinizle uyumsuz olduğunu anlar.

Başka insanların kusurlarını ve eksikliklerini belirtmeden önce bu değişikliği yapabilmeniz için bir değişikliğin nerede gerekli olduğunu fark etmenize yardımcı olur.

Duygusal düzeyde, Shattuckite size, gerçeği hakkında başkalarına öğretebilmeniz için bir hakikat yaşamanız gerektiğini hatırlatır.

İlk önce söylediğiniz, düşündüğünüzü düşünün ya da hayatınızın zorlukları için diğer insanları suçlamak yerine uyumsuzluğa neden olan şeyleri hatırlatmanızı hatırlatır.

Özellikle çok agresif, reaktif, yargılayıcı veya sorumsuz insanlar için sakinleştirici ve yatıştırıcı bir taş.

Fiziksel bir taş olan Shattuckite genel sağlığınızı iyileştirmek için çalışır. Bu bronşit, bademcik iltihabı, boğaz ağrısı ve strep bir kaç isim de dahil olmak üzere sayısız sağlık sorunları, şifa yardımcı olabilir.