OTANT�K TA�

Ürünün Özellikleri
  • 1.KALİTE HAS TAŞ AZURİT
  • 16 GR
  • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
  • AFRİKA
  • AFRİKA AZURİTİ 24 KARAT
  • EŞİ YOK
  • ÖZEL KUTUSUNDA

AFRİKA AZURİTİ MUHTEŞEM YÜZÜK

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ %100 DOĞAL 1.KALİTE MAVİ AZURİT HAS TAŞ 24 KARAT AFRİKA AZURİT TAŞI RENKLERİ A++ SEVİYEDE GÖZ ALICI ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN GÜLE GÜLE KULLANSIN…..

 

Azurite yumuşak, derin mavi bakır maden bakır cevheri yataklarının ayrışma ile üretilir. Ayrıca olarak bilinen Chessylite sonra türü mevkiinde de Chessy-les-Mines yakınlarındaki Lyon , Fransa . [ 2 ] mineral, karbonat , eski çağlardan beri bilinen ve sözü edilen Pliny’ye Elder ‘in Natural History altında Yunan isim kuanos (κυανός: “mavi,” İngiliz kök camgöbeği ) ve Latince adı caeruleum . [ 4 ] azurit ve mavi derece derin ve net olduğunu, ve bu nedenle mineral ile antik çağlardan beri ilişkili olma eğiliminde olduğu düşük nem çöl ve kış gökyüzü koyu mavi renk. Mineral, modern İngilizce adı hem beri, bu ilişkiyi yansıtır azurit ve masmavi yoluyla türetilmiş Arapça gelen Farsça lazhward (لاژورد), başka bir mavi taş, onun mevduat için bilinen bir alan lapis lazuli (“gök taş”).

Azurit Taşı Yüzük

Azurit Taşı Yüzük

Değiştirilmemiş azurit maviliğini gösteren taze, ayrışmamış sarkıtlarla azurit kristaller
Azurit sonra Malakit pseudomorf. Azurit ve bilinmeyen beyaz kristaller ile. Tsumeb, Namibya.
Bir pigment olarak kullanım için toprak azurite toz
Bir iç yüzeyi üzerinde Azurite yatakları jeot
Azurite iki temel bakır (II) biridir karbonat mineraller , diğer varlık parlak yeşil malakit . Basit bakır karbonat (cuco 3 ) doğada var olduğu bilinmemektedir. Azurite aşağıdaki formüle sahip Cu 3 (CO 3 ) 2 (OH) 2 (II) bakır, katyonlar, anyonlar, iki farklı, bağlantılı karbonat ve hidroksit . Azurit küçük kristalleri hızlı bir kaç damla karıştırma ile üretilebilir bakır sülfat çözeltisi içine bir doymuş çözelti of sodyum karbonat ve çözelti, gece boyunca beklemeye bırakılmasıyla hazırlanmaktadır.

Azurit kristaller monoklinik onlar gibi koyu mavi prizmatik kristaller göründüğünde görülebilecek kadar büyük ve. [ 2 ] [ 3 ] [ 5 ] Azurite örnekler genellikle nodüler için masif ve formda genellikle sarkıtlarla vardır. Örnekler nedeniyle malakit içine numune yüzeyinin hava zamanla renk hafifletmek eğilimindedir. Azurite bir ile, yumuşak Mohs sertlik sadece 3,5 ila 4 arasında. özgül ağırlığı azurit ve 3,77-3,89 olduğunu. Azurite siyah, toz bakır (II) oksit oluşturmak üzere karbondioksit ve su kaybediyor, ısı ile yok edilir. Bir karbonat karakteristik, örnekler, hidroklorik asit ile işlenmesi üzerine köpürmek.
Bu tür azurit ve malakit gibi minerallerin, optik özellikleri (renk, yoğunluk) geleneksel elektronik spektroskopisi bağlamında açıklanmıştır koordinasyon kompleksleri . Nispeten ayrıntılı açıklamalar tarafından sağlanmaktadır ligand alan teorisi .

Mavi Azurit Taşı

Mavi Azurit Taşı

Azurite malakit göre açık havada kararsız olan ve genellikle bir pseudomorphically ile ikame malakit . Bu süreç olarak bir karbon dioksit (CO değiştirildiğinde 2 , su (H) ile birimlerinin 2 malakit 01:02 oranı 1:1 ila azurit hidroksit Oranı: karbonat değiştirme O):

2 Cu 3 (CO 3 ) 2 (OH) 2 + H 2 O 3 Cu → 2 (CO 3 ) (OH) 2 + CO 2
, Yukarıdaki denklemden, malakit içine azurit dönüşüm havadaki karbon dioksit kısmi basıncı düşük atfedilebilir. Azurit aynı zamanda tuzlu su akvaryumları gibi su medya ile uyumsuz.

Kullanım Alanları [ değiştir ]
Pigmentler [ değiştir ]
Azurit mavi olarak kullanılan pigment yüzyıllar boyunca. Bu öğütülmüştür hangi incelik ve bakır karbonat, temel içeriği derecesine bağlı olarak, mavi, geniş bir yelpazede verdi. Bu olarak bilinmektedir dağ mavisi veya Ermeni taş ek olarak eskiden (dan Azurro Della Magna olarak bilinen, İtalyanca ). Yağı ile karıştırıldığında biraz yeşile döner. Ile karıştırıldığında yumurta sarısı yeşil-gri döner. Ayrıca, isimlerle bilinen Blue Bice ve Blue Verditer da, Verditer genellikle kimyasal işlem ile yapılan bir pigment ile ilgilidir. Azurite pigment eski örnekleri nedeniyle malakit içine hava koşullarına daha yeşilimsi bir renk tonu gösterebilir. Çok azurite mislabeled edildi lapis lazuli , çok mavi pigmentler uygulanan bir terim. Tablolardan, kimyasal analizi gibi Ortaçağ’da geliştirir, azurit ortaçağ ressamlar tarafından kullanılan blues önemli bir kaynak olarak kabul ediliyor. Azurite dönemde Avrupa’da yaygın bir mineral iken gerçek lapis lazuli esas Ortaçağ’da Afganistan’dan temin edildi. Oldukça büyük mevduat Lyons, Fransa yakınlarında bulundu. Orada bulunan gümüş madenlerinde, Saksonya’da 12. yüzyıldan beri mayınlı edildi. [ 6 ]

Isıtma saflaştırılmış doğal ikinci azurite ayırt etmek için kullanılabilir ultramarin tarafından tarif edildiği gibi, mavi, benzer ama çok daha pahalı pigment Cennino D’Andrea Cennini . Lacivert ısıya dayanıklı, ancak azurit siyah bakır oksit döner. Ancak, azurit nazik ısıtma Japon boyama tekniklerinde kullanılan bir mavi pigment üretir.

Takı [ değiştir ]
Azurit boncuk gibi ve gibi bazen kullanılan takı bir süs taşı olarak da, ve. Ancak, yumuşaklık ve limit gibi kullanır havalarda gibi derin mavi rengini kaybetmek eğilimi. Isıtma böylece tüm azurite numunelerin montaj oda sıcaklığında yapılmalıdır, kolayca azurite yok.

 

AFRİKA AZURİTİ

AFRİKA AZURİTİ

Azurit ve yoğun renk bu popüler bir koleksiyoncu taş yapar. Ancak, parlak ışık, ısı, ve açık hava her zaman içinde renk yoğunluğunu azaltmak eğilimindedir. Bir bozulmamış azurite numunenin mavi rengini korumaya yardımcı olmak için, koleksiyoncular özgün doğal ortamda benzer bir serin, karanlık, kapalı depolama ortamı kullanmak gerekir.

Jeoloji
Bakır kendisinin değil büyük bir cevher ise, azurit varlığı yıpranmış varlığı iyi bir yüzey göstergedir bakır sülfid cevherlerinin. Genellikle bakır cevherlerinin varlığı güçlü bir göstergesi koyu mavi ve parlak yeşil bir çarpıcı renk kombinasyonu üreten, kimyasal olarak çok benzer malahit ile birlikte bulunur.

Tarihçe
Bakır cevheri göstergeleri olarak azurit ve malakit kullanımı elemanı adına dolaylı açtı nikel İngilizce dilinde. Nickeline , ayrıca niccolite olarak bilinen nikel bir ana cevher, yeşil bir mineral (içine yüzeyinde havalarda Anaberjit ) olduğunu malakit andırıyor. Bu benzerlik için zaman zaman girişimlerde sonuçlandı kokusu o bakır cevheri, ama bu tür girişimler nedeniyle her zaman için ihtiyaç duyduğu yüksek eritme sıcaklıklarına başarısızlıkla sona erdi inancı nickeline azaltmak nikel. Almanya’da bu aldatıcı mineral olarak bilinir hale geldi kupfernickel , kelimenin tam anlamıyla “bakır iblis “. İsveç simyacı Baron Axel Fredrik Cronstedt (tarafından eğitilmişti Georg Brandt , nikel gibi metal keşfeden kobalt ) orada kupfernickel cevher içinde yeni bir metal saklanma muhtemelen, ve 1751 yılında üretmek için ergitme kupfernickel başardı fark bir (belirli dışında önceden bilinmeyen meteorlar ) gümüşi beyaz, demir gibi metal. Mantıken, Cronstedt sonra onun yeni metal adında nikel parçası kupfernickel . Kendi seçtiği bir istenmeyen, daha sonra sonucu bir dolar yirmide biri değerinde Kanadalı ve Amerikalı hem paralar artık “için bir Alman dönem adını olmasıdır Koboldların , onlar denir ed

 

Azurit taşı Eğer üçüncü göz çakra etkinleştirmek için yardımcı etkili … ve aynı zamanda İlahi zihin ile daha iyi bir bağlantı oluşturmak için, taç çakra içinde çınlıyor.

Bu yüksek çakrada enerji güçlendirmek için size yardımcı olacaktır. Azurit stresi azaltmak için yardımcı olur ve yaratıcı hediyeler artıracaktır.

Üçüncü göz içindeki titreşim basiret ve sezgi gibi, psişik hediyeler uyarabilir, ve beynin entelektüel fonksiyonları üzerinde güçlü bir etkisi vardır.

Bu okuyan herkes için güçlü bir taştır, ya da bilgileri korumak istiyorsanız … ve bir kristal meditasyon yapıyorsun kullanmak için iyi bir taştır.

Nerede Gönderen … Azurite Anlam geliyor

AZURİT TAŞI YÜZÜK

AZURİT TAŞI YÜZÜK

Azurit taş eski çağlardan beri hakkında bilinmektedir … ve adını ‘mavi renk’ anlamına gelen eski Farsça kelime geliyor. Bu kristaller olarak ortaya çıkabilir, ancak daha genel olarak bir kaba taş olarak bulunmuştur. Bu mavi taş yerle … Mısır, Namibya, Rusya, Fransa, Avustralya, Peru, Şili ve ABD dahil olmak üzere çok sayıda bulunmuştur. Genellikle bakır madenleri bulunan bir bakır tabanlı bir taştır.Genellikle, doğal olarak parlak yeşil malakit ve daha açık yeşil Chrysocolla da dahil olmak üzere hem de Eilat Stone oluşturan mineral biri olan diğer bakır esaslı taş … ile birlikte meydana gelir. Her üç doğal olarak birlikte gerçekleşmesi için yaygındır. Azurit Malahit Chrysocolla bu kombinasyon olarak bilinen adıdır.

Neden bunu kullanmak istiyorsunuz

Bu taş mavi ışın titreşimi temsil derin bir mavi renge sahiptir. Bu yüksek çakrada çınlıyor … ve bu daha yüksek bir seviyeye yükselmesi için bilinç yardımcı olabilir. Kullanılan taç çakra , bu ruhsal bağlantı artıracaktır.

Bu maneviyat hayatınızı nasıl etkilediğini mistik deneyimleri var yardımcı olduğu bilinmektedir … ve kendinize yeni bir anlayış ruhsal sizi açabilir, ve. Onun titreşim bu üçüncü göz çakra güçlü bir etkiye sahip olduğu … psişik gelişimi teşvik etmek için Azurit stone mükemmel bir yardım yapar.

Azurit Malahit
51
Rezonansa tarafından üçüncü göz çakra … sizin psişik hediyeler köken epifiz bezi üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Özellikle geliştirmek için size yardımcı olacak güçlü psişik vizyonları … ya da basiret ve kanallık.

Çoğu mavi taşlar gibi, aynı zamanda içinde çınlıyor boğaz çakra güçlü teşvik etmek … psişik iletişim hediyeler . Eğer böyle bir psişik okuyucu olarak çalışan olarak, psişik istihdamda çalışıyorsanız Bu çok yararlı bir taş yapar. Bu manevi alemden size yoluyla gelen bilgileri korumak için yardımcı olur, ve mahkeme kararı olmadan yorumlamak için size yardımcı olur. Ayrıca size yardımcı sezgi geliştirmek .

Nasıl Yardımcı olacak

MAVİ AZURİT YÜZÜK

MAVİ AZURİT YÜZÜK

Bu ikisi içinde yankı sakral çakra ve kalp çakra başkalarının sevgi dolu bir tutum tanımak ve kendinizi aynı teşvik edecek yardımcı olur. Senin içinde timus çakra ya da daha yüksek kalp …. başkalarının durumlar için güçlü şefkat ve empati yoluyla getirmek için yardımcı olur.

Azurite Taş Azurit Malahit Chrysocollastres, anksiyete, endişe gitmesine izin ile size yardımcı olmak için bilinen, keder ve üzüntü … böylece arıyorsanız gerginlik ve stresi azaltmak için yollar , bu taş kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu taş size açıkça bir konuyu anlamak için yardımcı olur ve zihin genişleterek size öğrenme ne yeni bir yaklaşım algılamaya yardımcı olabilir.

Bu farklı çalışma alanları birbirine bağlı nasıl anlamak için gerekli atılım yapmak size yardımcı olabilir … ve sen ne yapıyorsun bir sonraki seviyeye sıçrama tahtası olabilir.

Ayrıca iş bu size daha kolay gerçeği tanımak için yardımcı olacak, diğer kişinin motivasyonları anlamak için size yardım etmek, kullanmak için faydalıdır. Bu yararlı olduğunu yaratıcılığınızı enhanc ve duyguları yatıştırmak için yararlıdır.

It Nasıl Kullanılır

Bu parlak mavi taş enerji zihin teşvik ve manevi rehberlik için alıştırmak olacaktır. Bu anlayış ve iç vizyon bir taş … ve bu da meditasyon kullanmak için mükemmel bir taş yapar. Eğer özellikle psişik yeteneklerini geliştirmek istiyorsanız … Eğer bir yapmak için bir Azurite taş kullanmayı seçebilirsiniz psişik tabanlı meditasyon .

Eğer meditasyon bittiğinde Azurit taşı Eğer yüksek alemlerde sizin kılavuzları veya diğer varlıklardan size yoluyla gelen bilgileri korumak için yardımcı olarak … sen ne duydun iletişim kurabilmek için izin verir.

Doğal Mavi Azurite Taş

Bu taş kullanırken … Eğer meditasyon kez başlattığınızda, dinlenmek ve tamamen sıradan düşüncelerin gitmesine izin derin meditative devlet … girmek için yardımcı olacaktır. Yüksek çakralar içinde, İlahi akla daha iyi bağlantıları oluşturmak için enerjiyi temizlemek olacaktır.

Bu sizin meditasyon derinliklerine gitmek ve hala kafanızda olarak düşüncelerini gitmesine izin … Senin için henüz üzerinden gelen manevi anlayışlar bir farkındalık tutmak için yardımcı olur.

Amerikan Hint insanlar kutsal bir taş olarak inceledikleri … ve ruhsal rehberler ile temas yardım için geleneksel olarak kullanılmıştır. Bu size yardımcı olabilir ruhunuz rehber bulmak ve meditasyon sırasında rehberlerden size gelmez mesajları yorumlamak için daha muktedir. Ayrıca geçmiş yaşam soruşturma yürütmek için, yüksek alemlere bağlanmak için yardımcı olabilir.

AFRİKA AZURİTİ MUHTEŞEM YÜZÜK

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ %100 DOĞAL 1.KALİTE MAVİ AZURİT HAS TAŞ 24 KARAT AFRİKA AZURİT TAŞI RENKLERİ A++ SEVİYEDE GÖZ ALICI ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN GÜLE GÜLE KULLANSIN…..

 

Azurite yumuşak, derin mavi bakır maden bakır cevheri yataklarının ayrışma ile üretilir. Ayrıca olarak bilinen Chessylite sonra türü mevkiinde de Chessy-les-Mines yakınlarındaki Lyon , Fransa . [ 2 ] mineral, karbonat , eski çağlardan beri bilinen ve sözü edilen Pliny’ye Elder ‘in Natural History altında Yunan isim kuanos (κυανός: “mavi,” İngiliz kök camgöbeği ) ve Latince adı caeruleum . [ 4 ] azurit ve mavi derece derin ve net olduğunu, ve bu nedenle mineral ile antik çağlardan beri ilişkili olma eğiliminde olduğu düşük nem çöl ve kış gökyüzü koyu mavi renk. Mineral, modern İngilizce adı hem beri, bu ilişkiyi yansıtır azurit ve masmavi yoluyla türetilmiş Arapça gelen Farsça lazhward (لاژورد), başka bir mavi taş, onun mevduat için bilinen bir alan lapis lazuli (“gök taş”).

Azurit Taşı Yüzük

Azurit Taşı Yüzük

Değiştirilmemiş azurit maviliğini gösteren taze, ayrışmamış sarkıtlarla azurit kristaller
Azurit sonra Malakit pseudomorf. Azurit ve bilinmeyen beyaz kristaller ile. Tsumeb, Namibya.
Bir pigment olarak kullanım için toprak azurite toz
Bir iç yüzeyi üzerinde Azurite yatakları jeot
Azurite iki temel bakır (II) biridir karbonat mineraller , diğer varlık parlak yeşil malakit . Basit bakır karbonat (cuco 3 ) doğada var olduğu bilinmemektedir. Azurite aşağıdaki formüle sahip Cu 3 (CO 3 ) 2 (OH) 2 (II) bakır, katyonlar, anyonlar, iki farklı, bağlantılı karbonat ve hidroksit . Azurit küçük kristalleri hızlı bir kaç damla karıştırma ile üretilebilir bakır sülfat çözeltisi içine bir doymuş çözelti of sodyum karbonat ve çözelti, gece boyunca beklemeye bırakılmasıyla hazırlanmaktadır.

Azurit kristaller monoklinik onlar gibi koyu mavi prizmatik kristaller göründüğünde görülebilecek kadar büyük ve. [ 2 ] [ 3 ] [ 5 ] Azurite örnekler genellikle nodüler için masif ve formda genellikle sarkıtlarla vardır. Örnekler nedeniyle malakit içine numune yüzeyinin hava zamanla renk hafifletmek eğilimindedir. Azurite bir ile, yumuşak Mohs sertlik sadece 3,5 ila 4 arasında. özgül ağırlığı azurit ve 3,77-3,89 olduğunu. Azurite siyah, toz bakır (II) oksit oluşturmak üzere karbondioksit ve su kaybediyor, ısı ile yok edilir. Bir karbonat karakteristik, örnekler, hidroklorik asit ile işlenmesi üzerine köpürmek.
Bu tür azurit ve malakit gibi minerallerin, optik özellikleri (renk, yoğunluk) geleneksel elektronik spektroskopisi bağlamında açıklanmıştır koordinasyon kompleksleri . Nispeten ayrıntılı açıklamalar tarafından sağlanmaktadır ligand alan teorisi .

Mavi Azurit Taşı

Mavi Azurit Taşı

Azurite malakit göre açık havada kararsız olan ve genellikle bir pseudomorphically ile ikame malakit . Bu süreç olarak bir karbon dioksit (CO değiştirildiğinde 2 , su (H) ile birimlerinin 2 malakit 01:02 oranı 1:1 ila azurit hidroksit Oranı: karbonat değiştirme O):

2 Cu 3 (CO 3 ) 2 (OH) 2 + H 2 O 3 Cu → 2 (CO 3 ) (OH) 2 + CO 2
, Yukarıdaki denklemden, malakit içine azurit dönüşüm havadaki karbon dioksit kısmi basıncı düşük atfedilebilir. Azurit aynı zamanda tuzlu su akvaryumları gibi su medya ile uyumsuz.

Kullanım Alanları [ değiştir ]
Pigmentler [ değiştir ]
Azurit mavi olarak kullanılan pigment yüzyıllar boyunca. Bu öğütülmüştür hangi incelik ve bakır karbonat, temel içeriği derecesine bağlı olarak, mavi, geniş bir yelpazede verdi. Bu olarak bilinmektedir dağ mavisi veya Ermeni taş ek olarak eskiden (dan Azurro Della Magna olarak bilinen, İtalyanca ). Yağı ile karıştırıldığında biraz yeşile döner. Ile karıştırıldığında yumurta sarısı yeşil-gri döner. Ayrıca, isimlerle bilinen Blue Bice ve Blue Verditer da, Verditer genellikle kimyasal işlem ile yapılan bir pigment ile ilgilidir. Azurite pigment eski örnekleri nedeniyle malakit içine hava koşullarına daha yeşilimsi bir renk tonu gösterebilir. Çok azurite mislabeled edildi lapis lazuli , çok mavi pigmentler uygulanan bir terim. Tablolardan, kimyasal analizi gibi Ortaçağ’da geliştirir, azurit ortaçağ ressamlar tarafından kullanılan blues önemli bir kaynak olarak kabul ediliyor. Azurite dönemde Avrupa’da yaygın bir mineral iken gerçek lapis lazuli esas Ortaçağ’da Afganistan’dan temin edildi. Oldukça büyük mevduat Lyons, Fransa yakınlarında bulundu. Orada bulunan gümüş madenlerinde, Saksonya’da 12. yüzyıldan beri mayınlı edildi. [ 6 ]

Isıtma saflaştırılmış doğal ikinci azurite ayırt etmek için kullanılabilir ultramarin tarafından tarif edildiği gibi, mavi, benzer ama çok daha pahalı pigment Cennino D’Andrea Cennini . Lacivert ısıya dayanıklı, ancak azurit siyah bakır oksit döner. Ancak, azurit nazik ısıtma Japon boyama tekniklerinde kullanılan bir mavi pigment üretir.

Takı [ değiştir ]
Azurit boncuk gibi ve gibi bazen kullanılan takı bir süs taşı olarak da, ve. Ancak, yumuşaklık ve limit gibi kullanır havalarda gibi derin mavi rengini kaybetmek eğilimi. Isıtma böylece tüm azurite numunelerin montaj oda sıcaklığında yapılmalıdır, kolayca azurite yok.

 

AFRİKA AZURİTİ

AFRİKA AZURİTİ

Azurit ve yoğun renk bu popüler bir koleksiyoncu taş yapar. Ancak, parlak ışık, ısı, ve açık hava her zaman içinde renk yoğunluğunu azaltmak eğilimindedir. Bir bozulmamış azurite numunenin mavi rengini korumaya yardımcı olmak için, koleksiyoncular özgün doğal ortamda benzer bir serin, karanlık, kapalı depolama ortamı kullanmak gerekir.

Jeoloji
Bakır kendisinin değil büyük bir cevher ise, azurit varlığı yıpranmış varlığı iyi bir yüzey göstergedir bakır sülfid cevherlerinin. Genellikle bakır cevherlerinin varlığı güçlü bir göstergesi koyu mavi ve parlak yeşil bir çarpıcı renk kombinasyonu üreten, kimyasal olarak çok benzer malahit ile birlikte bulunur.

Tarihçe
Bakır cevheri göstergeleri olarak azurit ve malakit kullanımı elemanı adına dolaylı açtı nikel İngilizce dilinde. Nickeline , ayrıca niccolite olarak bilinen nikel bir ana cevher, yeşil bir mineral (içine yüzeyinde havalarda Anaberjit ) olduğunu malakit andırıyor. Bu benzerlik için zaman zaman girişimlerde sonuçlandı kokusu o bakır cevheri, ama bu tür girişimler nedeniyle her zaman için ihtiyaç duyduğu yüksek eritme sıcaklıklarına başarısızlıkla sona erdi inancı nickeline azaltmak nikel. Almanya’da bu aldatıcı mineral olarak bilinir hale geldi kupfernickel , kelimenin tam anlamıyla “bakır iblis “. İsveç simyacı Baron Axel Fredrik Cronstedt (tarafından eğitilmişti Georg Brandt , nikel gibi metal keşfeden kobalt ) orada kupfernickel cevher içinde yeni bir metal saklanma muhtemelen, ve 1751 yılında üretmek için ergitme kupfernickel başardı fark bir (belirli dışında önceden bilinmeyen meteorlar ) gümüşi beyaz, demir gibi metal. Mantıken, Cronstedt sonra onun yeni metal adında nikel parçası kupfernickel . Kendi seçtiği bir istenmeyen, daha sonra sonucu bir dolar yirmide biri değerinde Kanadalı ve Amerikalı hem paralar artık “için bir Alman dönem adını olmasıdır Koboldların , onlar denir ed

 

Azurit taşı Eğer üçüncü göz çakra etkinleştirmek için yardımcı etkili … ve aynı zamanda İlahi zihin ile daha iyi bir bağlantı oluşturmak için, taç çakra içinde çınlıyor.

Bu yüksek çakrada enerji güçlendirmek için size yardımcı olacaktır. Azurit stresi azaltmak için yardımcı olur ve yaratıcı hediyeler artıracaktır.

Üçüncü göz içindeki titreşim basiret ve sezgi gibi, psişik hediyeler uyarabilir, ve beynin entelektüel fonksiyonları üzerinde güçlü bir etkisi vardır.

Bu okuyan herkes için güçlü bir taştır, ya da bilgileri korumak istiyorsanız … ve bir kristal meditasyon yapıyorsun kullanmak için iyi bir taştır.

Nerede Gönderen … Azurite Anlam geliyor

AZURİT TAŞI YÜZÜK

AZURİT TAŞI YÜZÜK

Azurit taş eski çağlardan beri hakkında bilinmektedir … ve adını ‘mavi renk’ anlamına gelen eski Farsça kelime geliyor. Bu kristaller olarak ortaya çıkabilir, ancak daha genel olarak bir kaba taş olarak bulunmuştur. Bu mavi taş yerle … Mısır, Namibya, Rusya, Fransa, Avustralya, Peru, Şili ve ABD dahil olmak üzere çok sayıda bulunmuştur. Genellikle bakır madenleri bulunan bir bakır tabanlı bir taştır.Genellikle, doğal olarak parlak yeşil malakit ve daha açık yeşil Chrysocolla da dahil olmak üzere hem de Eilat Stone oluşturan mineral biri olan diğer bakır esaslı taş … ile birlikte meydana gelir. Her üç doğal olarak birlikte gerçekleşmesi için yaygındır. Azurit Malahit Chrysocolla bu kombinasyon olarak bilinen adıdır.

Neden bunu kullanmak istiyorsunuz

Bu taş mavi ışın titreşimi temsil derin bir mavi renge sahiptir. Bu yüksek çakrada çınlıyor … ve bu daha yüksek bir seviyeye yükselmesi için bilinç yardımcı olabilir. Kullanılan taç çakra , bu ruhsal bağlantı artıracaktır.

Bu maneviyat hayatınızı nasıl etkilediğini mistik deneyimleri var yardımcı olduğu bilinmektedir … ve kendinize yeni bir anlayış ruhsal sizi açabilir, ve. Onun titreşim bu üçüncü göz çakra güçlü bir etkiye sahip olduğu … psişik gelişimi teşvik etmek için Azurit stone mükemmel bir yardım yapar.

Azurit Malahit
51
Rezonansa tarafından üçüncü göz çakra … sizin psişik hediyeler köken epifiz bezi üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Özellikle geliştirmek için size yardımcı olacak güçlü psişik vizyonları … ya da basiret ve kanallık.

Çoğu mavi taşlar gibi, aynı zamanda içinde çınlıyor boğaz çakra güçlü teşvik etmek … psişik iletişim hediyeler . Eğer böyle bir psişik okuyucu olarak çalışan olarak, psişik istihdamda çalışıyorsanız Bu çok yararlı bir taş yapar. Bu manevi alemden size yoluyla gelen bilgileri korumak için yardımcı olur, ve mahkeme kararı olmadan yorumlamak için size yardımcı olur. Ayrıca size yardımcı sezgi geliştirmek .

Nasıl Yardımcı olacak

MAVİ AZURİT YÜZÜK

MAVİ AZURİT YÜZÜK

Bu ikisi içinde yankı sakral çakra ve kalp çakra başkalarının sevgi dolu bir tutum tanımak ve kendinizi aynı teşvik edecek yardımcı olur. Senin içinde timus çakra ya da daha yüksek kalp …. başkalarının durumlar için güçlü şefkat ve empati yoluyla getirmek için yardımcı olur.

Azurite Taş Azurit Malahit Chrysocollastres, anksiyete, endişe gitmesine izin ile size yardımcı olmak için bilinen, keder ve üzüntü … böylece arıyorsanız gerginlik ve stresi azaltmak için yollar , bu taş kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu taş size açıkça bir konuyu anlamak için yardımcı olur ve zihin genişleterek size öğrenme ne yeni bir yaklaşım algılamaya yardımcı olabilir.

Bu farklı çalışma alanları birbirine bağlı nasıl anlamak için gerekli atılım yapmak size yardımcı olabilir … ve sen ne yapıyorsun bir sonraki seviyeye sıçrama tahtası olabilir.

Ayrıca iş bu size daha kolay gerçeği tanımak için yardımcı olacak, diğer kişinin motivasyonları anlamak için size yardım etmek, kullanmak için faydalıdır. Bu yararlı olduğunu yaratıcılığınızı enhanc ve duyguları yatıştırmak için yararlıdır.

It Nasıl Kullanılır

Bu parlak mavi taş enerji zihin teşvik ve manevi rehberlik için alıştırmak olacaktır. Bu anlayış ve iç vizyon bir taş … ve bu da meditasyon kullanmak için mükemmel bir taş yapar. Eğer özellikle psişik yeteneklerini geliştirmek istiyorsanız … Eğer bir yapmak için bir Azurite taş kullanmayı seçebilirsiniz psişik tabanlı meditasyon .

Eğer meditasyon bittiğinde Azurit taşı Eğer yüksek alemlerde sizin kılavuzları veya diğer varlıklardan size yoluyla gelen bilgileri korumak için yardımcı olarak … sen ne duydun iletişim kurabilmek için izin verir.

Doğal Mavi Azurite Taş

Bu taş kullanırken … Eğer meditasyon kez başlattığınızda, dinlenmek ve tamamen sıradan düşüncelerin gitmesine izin derin meditative devlet … girmek için yardımcı olacaktır. Yüksek çakralar içinde, İlahi akla daha iyi bağlantıları oluşturmak için enerjiyi temizlemek olacaktır.

Bu sizin meditasyon derinliklerine gitmek ve hala kafanızda olarak düşüncelerini gitmesine izin … Senin için henüz üzerinden gelen manevi anlayışlar bir farkındalık tutmak için yardımcı olur.

Amerikan Hint insanlar kutsal bir taş olarak inceledikleri … ve ruhsal rehberler ile temas yardım için geleneksel olarak kullanılmıştır. Bu size yardımcı olabilir ruhunuz rehber bulmak ve meditasyon sırasında rehberlerden size gelmez mesajları yorumlamak için daha muktedir. Ayrıca geçmiş yaşam soruşturma yürütmek için, yüksek alemlere bağlanmak için yardımcı olabilir.