OTANT�K TA�

AMETİST TAŞI BAYAN YÜZÜK

OTANTİK YÜZÜKLER
Ametist Bayan Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.KALİTE HAS TAŞ AMETİST
 • 13.50 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • BAGET VE OVAL KESİM 15 KARAT
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA

AMETİST TAŞI BAYAN YÜZÜK

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR MÜKEMMEL EL İŞÇİLİĞİ 15 KARAT 1.KALİTE OVAL VE BAGET KESİM AMETİST TAŞI ÜRÜNMÜZ EL YAPIMI OLUP TEK PARÇADIR.SEVDİKLERİNİZE ÇEKİNMEDEN HEDİYE EDEBİLİRSİNİZ.

Diğer İsimleri : Ametist, Ametist, Mor Yakut, Aşk Taşı

Ametist Taşı Bayan Yüzük

Ametis Taşı Yüzük

Ametis Taşı Yüzük

Ametist Taşı Bayan Yüzük
Sertliği : 7
Özgül Ağırlığı : 2,65
Kimyasal Grubu : Oxides
Yapısal Görünümü : Saydam
Parlaklığı : Camsı
Kimyasal Formülü : SiO² + Al, Ca, Fe, Mg, Li, Na
Uyumlu Olduğu Unsur : Hava
Uyumlu Olduğu Şakra : Alın, taç.
Uyumlu Olduğu Burç : Koç, Balık, Kova, Başak, Yay
Rengi : Mor, eflatun erguvan
Sembolü Olduğu Hususlar : Adalet, cesaret, doğru karar verebilen akıl ve huzur.
Çıkarıldığı Başlıca Ülkeler : Brezilya, Kanada, Rusya, Madagaskar, Hindistan, Namibya, Sri Lanka.

Yapısal Özellikleri
Şifa bakımından en güçlü taşlardan olan ametist, değerli taş sevenler içinde en gözde taşlardan biridir. Kuvars ailesinden mor yada mavi-mor renkli bir taştır. Ona bu rengi verenin, içinde bulunan demir olduğu düşünülmektedir.
Renkleri gün ışığında değişen bazı ametistler, gerçek renklerine ancak röntgen ışınları altında kavuşabilirler. Asırlar boyunca, değişik uygarlıklarda sevgi ve beğeniyle kullanılmış, Asya ve Mısır’da mühür olarak değer kazanmıştır.

Eski çağlarda “sarhoşluğu yok eden taş” olarak bilinirdi. O zamanlarda kadeh, çanak, kap gibi şeylerin bir çoğu ametistten yapılmaktaydı. Ametist astrolojide de başak, oğlak, kova ve balık burcu insanının taşı olarak bilinir. Ayrıca yıldırım çarpmasından koruduğuna ve büyüleri etkisiz hale getirdiğine inanılmıştır.

Ametist Taşı Bayan Yüzük

Ametist Taşı Bayan Yüzük

Ametist kristalleri çok güzel, ve en kuvars kristallerinin tanınmış bazılarıdır. Bunlar yaygın olarak dünyanın pek çok yerinde, pek çok perakende mağazalarında satılmaktadır.

Bu kristal kadar popüler neden merak ediyorsunuz? Bu insanların büyük bir sayıda kullanmayı tercih bir taş yapmak metafizik özellikleri olduğunu.

Bu güzel mor kuvars kristali mor alev enerjisini somutlaştırmak taşlardan biridir. Bu Yükselmiş usta, St Germaine tarafından denetlenmektedir güçlü bir enerji kullanarak güçlü bir ruhsal şifa yöntemidir.

Bu ruhsal iyileşme ve büyüme için güçlü bir taştır … ve bağımlılığı yenmek için size yardım için. Bu kadar sevilen neden gerçekten anlamak için, daha ayrıntılı Ametist gerçeklere bakmak gerekir.

Ametist … Ametist Anlamı Hakkında Bilgiler

Bu kristaller ismi olmayan sarhoş anlamına gelen ‘amethustos’ Rum kelimesinden gelir. Ametist kristalleri ile ilgili ilginç gerçeklerden biri de sarhoş olmanızı engelleyebilir inanıldığı gibi antik Yunanlılar, mor taş bardak yapılmış olmasıdır.

Bu anlam da bağımlılığı yenmek için size yardımcı olarak şifacıların bugün kullanmak gibi, doğru olduğu tespit edilmiştir, ve bu aynı zamanda eski Yunanlılar tarafından inanılıyordu. Eğer varsa, bağımlılık alışkanlıkları gibi sigara, alkol veya uyuşturucu bağımlılığı gibi bu mor kristaller giyerek yardımcı olabilir.

Neden bu kristaller kullanın misiniz

Neden bu kadar takdir edilir … ve neden insanlar bunu kullanmak istiyoruz? Bu enerji o kadar yararlı olduğu gibi … evin herhangi bir yerinde olması güzel bir taştır. Yatak odasında bir parça olması dinlendirici bir uyku ve huzurlu bir hayal kurarak teşvik edecektir.
Aynı zamanda son derece koruyucu bir kristal gibi herhangi bir kişi … yakındır bu taş alarak yararlanabilir. Bu kristal yaygın ve çeşitli biçimlerde gelir … ve bu tercih taş olduğu için çok iyi ve geçerli nedenleri vardır.

Ametist Yüzük

Ametist Yüzük

Ametist Kristalleri
146
Yukarıda da belirttiğim gibi bu bir kuvars kristali ve tüm kuvars kristalleri enerji güçlü amplifikatörlerdir. Onların şifa enerji söz konusu olduğunda tüm özellikleri kuvars kristali çeşitleri çok etkileyici.

Başka bir kristal daha fazla o olacak zihni susturmak daha kolay ruhuyla temas kurmaya izin …. Bu elde etmek çok kolay ve doğal kristaller internette ve popülaritesi yüksek olduğu diğer perakende satış geniş bir yelpazede … at, kristal mağazaları, hediyelik eşya dükkanlarında çok kolayca satın gerekir.

Bu güzel mor kristal ve taşlardan biridir mor alevin Yükselmiş usta, St Germain ile ünlenmiştir getirdi …. Mor alev enerjisi güçlü şifa nitelikleri vardır … hem Ametist Kristaller ve diğer mor alev taşları içinde vücut bulur.
Bu nereden geliyor

Bu taş yerlerde … Avrupa, Rusya, Hindistan, Sri Lanka, Doğu Afrika, Brezilya, Meksika, Uruguay, Bolivya ABD ve Kanada dahil olmak üzere çok sayıda bulunmuştur. Güzel mor taş en yaygın ve çok popüler.

 

Ametist Chevron Ametistkristalleri renk aralığında dahil … gelmek prasiolite da Yeşil Ametist denir.

Yanı sıra çok tercih derin mor taş ve pembe, mor ve Vera Cruz çeşittir oldukça güzel şeffaf lavanta kristaller, yanı sıra var Chevron Ametist … Soldaki fotoğrafta görülen.

Mor ve lavanta kristaller en çok onlar mor alev enerjisini somutlaştırmak gibi, bu kuvars kristali tüm renkleri vardır … konuşulan olmasına rağmen güçlü şifa taşları .
Purpurite, Tanzanite ve Sugilite dahil olmak üzere diğer menekşe alev taşlar şifa için de güçlü ve mor ametist taşları ile iyi birleştirir.

Ametist kristalleri iyileşmek için mor olması gerekmez, ve farklı renkli taşlar için biraz farklı şifa sonuçlarını bulacaksınız.

Bu ailede pembemsi taşlar ve yeşil taşlar Hem menekşe taşların tüm yönleri var … olarak bilinen güzel yeşil kristalleri prasiolite , aynı zamanda içinde yankı Kalp çakra . Amegreen da yaptığı gibi, bu aynı kalp dayalı enerji taşıyan bir Auralite 23 olarak bilinen Kanada son zamanlardakeşfedilmiştir taşı.

Ametist Yüzük

Ametist Yüzük

Ametist kuvars nadir görülen formudur. Bu çok popüler ve kuvars nadir formu olmasına rağmen, dünyada oldukça yaygın.
Kuvars gibi Ametist, oldukça sert bir mücevher olduğunu. Bu, genellikle altı yüzlü kristal ve dünya genelinde GEODES içinde bulunabilir. Bu kristal form veya bir kütle olabilir. Ayrıca, çoğunlukla mangan içerir. Birçok ametist taşları Ancak, doğal değildir. Bunlar ısıl işlem görmüş mor koyu bir gölge üretmek için konum.

Yine, genellikle mor görünür, ama bu lavanta, leylak koyu mor gölge değişebilir. Ama en iyi Ametist gül boyama bit ile mor orta, henüz karanlık. Genellikle lisanslı bir sembolü olmuştur. Ametist çağlar boyunca birçok amaç için kullanılmaktadır. Bu ile yardım düşünülmektedir alkol bağımlılığı . Aslında, adı ametist sarhoş değil anlamına Rum kelimesinden gelir. Ayrıca işitme sorunları, uyku bozuklukları ve bedensel ağrı gidermek için kullanılır oldu. Diğerleri ruhsal bozuklukların şiddetini azaltır düşünüyorum.

Nasıl Yardımcı Amethyst miyim?
Ametist vücut için doğal yardımlarının sayısız vardır. Turmalin kristalleri gibi, Ametist taşlar küçük, tespit manyetik alanlar üretir. Bedenin de bir manyetik alana sahiptir yana, Ametist ve vücudunuzun bir another¹ ile enerji alışverişi yapabilirsiniz.

Ametist onun huzurunda ayakta saniye içinde% 100 oranında biyomanyetik alanının boyutunu artırarak yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir Kuvars, olduğunu. Bu depresif ataklar ya da fiziksel zarar aşınmış kayıp enerjiyi doldurmak. Ayrıca, enerji düzeylerini artırabilir.

Şimdi Ametist’in yararları nereye gelmişler? Infrared radyasyon ve negatif iyon emisyonu: Diğer kristalleri gibi, onun yararları için sorumlu iki önemli yetenekleri vardır.
Biliyor musun?
Biliyor musun?

Şubat ayında doğan o sizin için, Ametist senin burç! Bu Kuyumcular Amerikan Ulusal Derneği olarak bilinen bir kuruluş tarafından 1912 yılında kabul edilmiştir.
Ametist Burç gelen Balık için doğum taştır. Bu nedenle birçok kişi bu mistik güçlere sahip olduğuna inanıyorum.
Senin 4., 6. ve 17. evlilik yıldönümlerinde Ametist verin, uzmanlar söylüyor!
Uzak kızılötesi radyasyon Spektrum
Ametist uzak-kızılötesi radyasyon üretir. Radyasyon bu tür nedir? Uzak Kızılötesi radyasyon ‘uzun dalga boyu’ kızılötesi radyasyon. Tüm ısı ve ışık parçacıkları bir dalga boyuna sahiptir. Görünür ışığın dalga boyu çok daha uzun iken X-Işınları, çok kısa bir dalga boyuna sahiptir. Ama kızılötesi ışık çok uzun dalga boylarına sahiptir. Uzun dalga boyundaki kızıl ötesi en uzun arasında ve hatta kızılötesi spektrumu için uzunluğundadır. Hatta termal görüntüleme ‘yapmak için veya ısı özelliklerine uygun, bir görüntüyü göstermek için kullanılır.

Uzak Kızılötesi Radyasyon Sekiz Faydaları
Uzak kızılötesi radyasyon harika sağlık yararları bir çeşitlilik vardır. Ben bu infrared radyasyon sekiz önemli özelliklerini tartışmak istiyorum ve nasıl sağlık artırabilir.

Hücre Büyüme artış
uzak kızılötesi radyasyon hücre büyümesini ve hücreden yenilenmesini teşvik ettiği bilinir. Bilimsel çalışmalar vücudunuzdaki kızılötesi radyasyon düzeyini artırarak, büyümek için daha fazla enerjiye sahip olacak ve vücudunuzdaki hücrelerin yeniden büyümeye göstermiştir. Uzak-kızılötesi radyasyon faydası dalga boyları çok uzun, bu yüzden (X-ışınları gibi) hücreleri öldürmek için yeterli enerjiye sahip değildir, ama yeterli hayat veren energy² ile bunları sağlamak için olduğunu.

 

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Sleeping Aid
hayvanlarla deneyler Biz de biliyoruz ve uzak-kızılötesi düzenleme bilim adamları uyku modülatör etkisi diyoruz olduğunu insanlarda. Ametist kristalleri yaydığı ısının düşük düzeyde vücudunuzun yatıştırmaya yardımcı olur ve sleep² yardımcı olabilir.
Kan Dolaşımı Geliştirme
Uzak-kızılötesi radyasyon cildinize kılcal arasında ‘mikrosirkülasyonda’ olarak adlandırılan, özellikle ne kan dolaşımını, yardım kanıtlanmıştır. Bir süredir bilim adamları sadece o destekli mikrosirkülasyonda etrafında ısı sahip olduğunu, ancak son çalışmada true³ değildir göstermiştir inanıyordu. Uzak-kızılötesi radyasyon daha hünerle artmış ve daha etkin kan dolaşımını teşvik sırf ‘iletken’ ısı daha uygundur.
Vücut sıvılarının daha iyi dolaşımının
Blood olan “hareketlilik” ya da dolaşım yeteneği uzak-kızıl ötesi radyasyon arttırılır tek vücut sıvısı değildir. Uzak-kızılötesi radyasyon genellikle konuşan, kan damarlarının esnekliğini artırır, ve sonuç olarak, vücutta her şeyin daha hızlı hedefine ulaşır. Aynı zamanda genel sıvı ulaşım hızlandırmaya yardımcı olur.
İnsanlar Mutlu hissedin
onlar onların farkında olmadan uyurken Yakın tarihli bir çalışmada, Uzak-kızılötesi radyasyon yayan diskler konular yastık altına alındı. Radyasyon yastık altında diskleri yayan Konular yastık altında diskler ile birkaç gece sonra, kendi öznel memnuniyet düzeylerinde istatistiksel olarak anlamlı bir artış olduğunu bildirdi. Bu plasebo effects² ayıklamak üzere, plasebo diski olanlar ile karşılaştırıldığında oldu.
Artan Antioksidan Aktivitesi
Biz tüm antioksidanların yararları biliyorum. Onlar bize yaşlanma sürecini mücadele yardımcı olur. Peki, uzak kızılötesi radyasyon body4 antioksidan üretimini teşvik çıkıyor. Amethest Taş aslında antioksidanlar üretmek yardımcı olabilir düşünmek! Gerçekten etkileyici. Ve biz de henüz bunun arkasında mekanizmasını anlamıyorum rağmen, düşük seviyeli ısıtma sürecinde çalışması için görünür.
Yaralar için Güç şifa
infrared radyasyon vücudun dolaşım gücünü artırır Çünkü, bu hücreler kendilerini tamir için gereken besinleri getirerek iyileşmek için yaralar yardımcı olabilir. Uzak kızılötesi radyasyon diabetes mellitus, rekonstrüktif ameliyatlar veya diğer kronik ve akut damage³ sonucu hasar doku onarımı için yardımcı olur.
Bakteriler Mücadele
Son ama en az değil, biz uzak kızılötesi radyasyon onların growth5 yol enzimleri inhibe ederek bakteriyel büyümeyi inhibe yardımcı olduğunu biliyoruz. Bilim adamları, vücuttaki bazı bakterilerin büyümesini önleyen spesifik olarak uzak kızılötesi radyasyon olup sadece ısı olduğunu bulduk. Düzenli ısı aynı etkiye sahip değildir.
Bu uzak kızılötesi radyasyon faydaları birkaçıdır. Şimdi, negatif iyonların sağlık yararları dikkatimizi dönelim.

 

Ametist Yüzük
Ametist Yüzük
Ametist Faydaları Negatif iyon Emisyon oluşturuldu
Negatif iyonlar serbest elektronlar veya net bir negatif yük ile herhangi bir basit molekül vardır. İyonlar, özel elektriksel özellikleri ile kırık moleküllerdir. Onlar ‘bozuk’ olduğundan onlar doğal onlar ile birleşerek diğer molekülleri ve bileşikleri ararlar.

Bu nedenle, negatif iyonlar yeterince büyük konsantrasyonlarda bulunursa diğer partikülleri çizmek edebiliyoruz. Böylece negatif iyon emisyonu kötü özel ve vücudun ‘serbest radikaller’ out çizebilirsiniz. Ametist kristalleri negatif iyonlar yayar ve negatif iyon emisyonu yararları hakkında getirebilir. İşte negatif iyonların üç ana faydaları şunlardır:

Vücut kaynaklanan zehirli Partiküllerini Çıkarma
Negatif iyonların birçok toksik parçacıkları çekecek. Ametist Kristal toz bizim Detox Ayak Pedleri negatif iyon emisyonu içinde vücudunuzun üzerinden birçok farklı parçacıkları çizmek için yardımcı olacaktır. Yapılan araştırmalar, küçük ya da çok küçük olup bu parçacıkların boyutu önemli değildir göstermiştir; negatif iyonlar senin body6 onları dışarı çekerek yardımcı olabilir.
Solunum Geliştirilmesi
Biz de negatif iyonlar zehirli partikülleri çekmek için gücü var, çünkü bu sizin lungs7 bu parçacıkları kaldırarak solunum yardımcı olduğunu biliyoruz.
Çıkarma Aerosol
Negatif iyon emisyonu onlar air7 bunları kaldırabilirsiniz gibi vücudun aerosol gibi tehlikeli kimyasallar kaldırabilirsiniz.

 

 

Referanslar:

. Hall, Judy Kristal Kullanıcı El Kitabı:. An Illustrated Kılavuzu Grand Rapids: Sterling A.Ş. 2002.
Inoue, Shojiro ve MORIHIRO Kabaya. “Uzak Kızılötesi radyasyon nedeniyle Biyolojik Aktiviteleri.” Biomereology 33 International Journal (1989): 145-50.
Yu, Shi-Yau, Jen-Hwey Chiu, Shiaw-Der Yang, Yu-Chen Hsu, Wing-Yiu Lui ve Chew-Wun Wu. “. ratlarda cildin mikro artan uzak kızılötesi terapi Biyolojik etkisi” Photodermatol Photoimmunol Photomed 22 (2006): 78-86.

Ametist Taşı Bayan Yüzük
Ametist Taşı Bayan Yüzük
Lee Seung-Cheol, Seok-Ay Jeong, So-Young Kim Hae-Ryong Park, KC Nam, ve DU Ahn. “uzak kızılötesi radyasyon ve fıstık kabuklarından su ekstrelerinin antioksidan aktivitesi üzerine ısıl işlem etkisi.” Gıda Kimyası 94 (2006): 489-93.
Sawai, Haziran, Koji Sagara, Atsushi Hashimoto, Hideo Igarashi ve Masaru Shimizu. “uzak-kızılötesi ışıma ısıtma ile tedavi enzimler ve bakteriler tarafından gösterilen İnaktivasyonu özellikleri.” Gıda Bilimi ve Teknolojisi 38 (2003) International Journal: 661-67.
Lee Byung U., Mikhail Yermakov ve Sergey A. Grinshpun. “tek kutuplu iyon emisyon tarafından kapalı hava ortamlarında ince ve ultra ince partiküllerin çıkarılması.” Atmosferik Çevre 38 (2004): 4815-823.
. Lee Byung U., Mikhail Yermakov ve Sergey A. Grinshpun “. Ünipolar iyon emisyonu ince ve ultra ince partiküllere karşı solunum koruması geliştirir” Aerosol Bilim 35 Dergisi (2004): 1359-368.

AMETİST TAŞI BAYAN YÜZÜK

OTANTİK YÜZÜKLER
Ametist Bayan Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.KALİTE HAS TAŞ AMETİST
 • 13.50 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • BAGET VE OVAL KESİM 15 KARAT
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

AMETİST TAŞI BAYAN YÜZÜK

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR MÜKEMMEL EL İŞÇİLİĞİ 15 KARAT 1.KALİTE OVAL VE BAGET KESİM AMETİST TAŞI ÜRÜNMÜZ EL YAPIMI OLUP TEK PARÇADIR.SEVDİKLERİNİZE ÇEKİNMEDEN HEDİYE EDEBİLİRSİNİZ.

Diğer İsimleri : Ametist, Ametist, Mor Yakut, Aşk Taşı

Ametist Taşı Bayan Yüzük

Ametis Taşı Yüzük

Ametis Taşı Yüzük

Ametist Taşı Bayan Yüzük
Sertliği : 7
Özgül Ağırlığı : 2,65
Kimyasal Grubu : Oxides
Yapısal Görünümü : Saydam
Parlaklığı : Camsı
Kimyasal Formülü : SiO² + Al, Ca, Fe, Mg, Li, Na
Uyumlu Olduğu Unsur : Hava
Uyumlu Olduğu Şakra : Alın, taç.
Uyumlu Olduğu Burç : Koç, Balık, Kova, Başak, Yay
Rengi : Mor, eflatun erguvan
Sembolü Olduğu Hususlar : Adalet, cesaret, doğru karar verebilen akıl ve huzur.
Çıkarıldığı Başlıca Ülkeler : Brezilya, Kanada, Rusya, Madagaskar, Hindistan, Namibya, Sri Lanka.

Yapısal Özellikleri
Şifa bakımından en güçlü taşlardan olan ametist, değerli taş sevenler içinde en gözde taşlardan biridir. Kuvars ailesinden mor yada mavi-mor renkli bir taştır. Ona bu rengi verenin, içinde bulunan demir olduğu düşünülmektedir.
Renkleri gün ışığında değişen bazı ametistler, gerçek renklerine ancak röntgen ışınları altında kavuşabilirler. Asırlar boyunca, değişik uygarlıklarda sevgi ve beğeniyle kullanılmış, Asya ve Mısır’da mühür olarak değer kazanmıştır.

Eski çağlarda “sarhoşluğu yok eden taş” olarak bilinirdi. O zamanlarda kadeh, çanak, kap gibi şeylerin bir çoğu ametistten yapılmaktaydı. Ametist astrolojide de başak, oğlak, kova ve balık burcu insanının taşı olarak bilinir. Ayrıca yıldırım çarpmasından koruduğuna ve büyüleri etkisiz hale getirdiğine inanılmıştır.

Ametist Taşı Bayan Yüzük

Ametist Taşı Bayan Yüzük

Ametist kristalleri çok güzel, ve en kuvars kristallerinin tanınmış bazılarıdır. Bunlar yaygın olarak dünyanın pek çok yerinde, pek çok perakende mağazalarında satılmaktadır.

Bu kristal kadar popüler neden merak ediyorsunuz? Bu insanların büyük bir sayıda kullanmayı tercih bir taş yapmak metafizik özellikleri olduğunu.

Bu güzel mor kuvars kristali mor alev enerjisini somutlaştırmak taşlardan biridir. Bu Yükselmiş usta, St Germaine tarafından denetlenmektedir güçlü bir enerji kullanarak güçlü bir ruhsal şifa yöntemidir.

Bu ruhsal iyileşme ve büyüme için güçlü bir taştır … ve bağımlılığı yenmek için size yardım için. Bu kadar sevilen neden gerçekten anlamak için, daha ayrıntılı Ametist gerçeklere bakmak gerekir.

Ametist … Ametist Anlamı Hakkında Bilgiler

Bu kristaller ismi olmayan sarhoş anlamına gelen ‘amethustos’ Rum kelimesinden gelir. Ametist kristalleri ile ilgili ilginç gerçeklerden biri de sarhoş olmanızı engelleyebilir inanıldığı gibi antik Yunanlılar, mor taş bardak yapılmış olmasıdır.

Bu anlam da bağımlılığı yenmek için size yardımcı olarak şifacıların bugün kullanmak gibi, doğru olduğu tespit edilmiştir, ve bu aynı zamanda eski Yunanlılar tarafından inanılıyordu. Eğer varsa, bağımlılık alışkanlıkları gibi sigara, alkol veya uyuşturucu bağımlılığı gibi bu mor kristaller giyerek yardımcı olabilir.

Neden bu kristaller kullanın misiniz

Neden bu kadar takdir edilir … ve neden insanlar bunu kullanmak istiyoruz? Bu enerji o kadar yararlı olduğu gibi … evin herhangi bir yerinde olması güzel bir taştır. Yatak odasında bir parça olması dinlendirici bir uyku ve huzurlu bir hayal kurarak teşvik edecektir.
Aynı zamanda son derece koruyucu bir kristal gibi herhangi bir kişi … yakındır bu taş alarak yararlanabilir. Bu kristal yaygın ve çeşitli biçimlerde gelir … ve bu tercih taş olduğu için çok iyi ve geçerli nedenleri vardır.

Ametist Yüzük

Ametist Yüzük

Ametist Kristalleri
146
Yukarıda da belirttiğim gibi bu bir kuvars kristali ve tüm kuvars kristalleri enerji güçlü amplifikatörlerdir. Onların şifa enerji söz konusu olduğunda tüm özellikleri kuvars kristali çeşitleri çok etkileyici.

Başka bir kristal daha fazla o olacak zihni susturmak daha kolay ruhuyla temas kurmaya izin …. Bu elde etmek çok kolay ve doğal kristaller internette ve popülaritesi yüksek olduğu diğer perakende satış geniş bir yelpazede … at, kristal mağazaları, hediyelik eşya dükkanlarında çok kolayca satın gerekir.

Bu güzel mor kristal ve taşlardan biridir mor alevin Yükselmiş usta, St Germain ile ünlenmiştir getirdi …. Mor alev enerjisi güçlü şifa nitelikleri vardır … hem Ametist Kristaller ve diğer mor alev taşları içinde vücut bulur.
Bu nereden geliyor

Bu taş yerlerde … Avrupa, Rusya, Hindistan, Sri Lanka, Doğu Afrika, Brezilya, Meksika, Uruguay, Bolivya ABD ve Kanada dahil olmak üzere çok sayıda bulunmuştur. Güzel mor taş en yaygın ve çok popüler.

 

Ametist Chevron Ametistkristalleri renk aralığında dahil … gelmek prasiolite da Yeşil Ametist denir.

Yanı sıra çok tercih derin mor taş ve pembe, mor ve Vera Cruz çeşittir oldukça güzel şeffaf lavanta kristaller, yanı sıra var Chevron Ametist … Soldaki fotoğrafta görülen.

Mor ve lavanta kristaller en çok onlar mor alev enerjisini somutlaştırmak gibi, bu kuvars kristali tüm renkleri vardır … konuşulan olmasına rağmen güçlü şifa taşları .
Purpurite, Tanzanite ve Sugilite dahil olmak üzere diğer menekşe alev taşlar şifa için de güçlü ve mor ametist taşları ile iyi birleştirir.

Ametist kristalleri iyileşmek için mor olması gerekmez, ve farklı renkli taşlar için biraz farklı şifa sonuçlarını bulacaksınız.

Bu ailede pembemsi taşlar ve yeşil taşlar Hem menekşe taşların tüm yönleri var … olarak bilinen güzel yeşil kristalleri prasiolite , aynı zamanda içinde yankı Kalp çakra . Amegreen da yaptığı gibi, bu aynı kalp dayalı enerji taşıyan bir Auralite 23 olarak bilinen Kanada son zamanlardakeşfedilmiştir taşı.

Ametist Yüzük

Ametist Yüzük

Ametist kuvars nadir görülen formudur. Bu çok popüler ve kuvars nadir formu olmasına rağmen, dünyada oldukça yaygın.
Kuvars gibi Ametist, oldukça sert bir mücevher olduğunu. Bu, genellikle altı yüzlü kristal ve dünya genelinde GEODES içinde bulunabilir. Bu kristal form veya bir kütle olabilir. Ayrıca, çoğunlukla mangan içerir. Birçok ametist taşları Ancak, doğal değildir. Bunlar ısıl işlem görmüş mor koyu bir gölge üretmek için konum.

Yine, genellikle mor görünür, ama bu lavanta, leylak koyu mor gölge değişebilir. Ama en iyi Ametist gül boyama bit ile mor orta, henüz karanlık. Genellikle lisanslı bir sembolü olmuştur. Ametist çağlar boyunca birçok amaç için kullanılmaktadır. Bu ile yardım düşünülmektedir alkol bağımlılığı . Aslında, adı ametist sarhoş değil anlamına Rum kelimesinden gelir. Ayrıca işitme sorunları, uyku bozuklukları ve bedensel ağrı gidermek için kullanılır oldu. Diğerleri ruhsal bozuklukların şiddetini azaltır düşünüyorum.

Nasıl Yardımcı Amethyst miyim?
Ametist vücut için doğal yardımlarının sayısız vardır. Turmalin kristalleri gibi, Ametist taşlar küçük, tespit manyetik alanlar üretir. Bedenin de bir manyetik alana sahiptir yana, Ametist ve vücudunuzun bir another¹ ile enerji alışverişi yapabilirsiniz.

Ametist onun huzurunda ayakta saniye içinde% 100 oranında biyomanyetik alanının boyutunu artırarak yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir Kuvars, olduğunu. Bu depresif ataklar ya da fiziksel zarar aşınmış kayıp enerjiyi doldurmak. Ayrıca, enerji düzeylerini artırabilir.

Şimdi Ametist’in yararları nereye gelmişler? Infrared radyasyon ve negatif iyon emisyonu: Diğer kristalleri gibi, onun yararları için sorumlu iki önemli yetenekleri vardır.
Biliyor musun?
Biliyor musun?

Şubat ayında doğan o sizin için, Ametist senin burç! Bu Kuyumcular Amerikan Ulusal Derneği olarak bilinen bir kuruluş tarafından 1912 yılında kabul edilmiştir.
Ametist Burç gelen Balık için doğum taştır. Bu nedenle birçok kişi bu mistik güçlere sahip olduğuna inanıyorum.
Senin 4., 6. ve 17. evlilik yıldönümlerinde Ametist verin, uzmanlar söylüyor!
Uzak kızılötesi radyasyon Spektrum
Ametist uzak-kızılötesi radyasyon üretir. Radyasyon bu tür nedir? Uzak Kızılötesi radyasyon ‘uzun dalga boyu’ kızılötesi radyasyon. Tüm ısı ve ışık parçacıkları bir dalga boyuna sahiptir. Görünür ışığın dalga boyu çok daha uzun iken X-Işınları, çok kısa bir dalga boyuna sahiptir. Ama kızılötesi ışık çok uzun dalga boylarına sahiptir. Uzun dalga boyundaki kızıl ötesi en uzun arasında ve hatta kızılötesi spektrumu için uzunluğundadır. Hatta termal görüntüleme ‘yapmak için veya ısı özelliklerine uygun, bir görüntüyü göstermek için kullanılır.

Uzak Kızılötesi Radyasyon Sekiz Faydaları
Uzak kızılötesi radyasyon harika sağlık yararları bir çeşitlilik vardır. Ben bu infrared radyasyon sekiz önemli özelliklerini tartışmak istiyorum ve nasıl sağlık artırabilir.

Hücre Büyüme artış
uzak kızılötesi radyasyon hücre büyümesini ve hücreden yenilenmesini teşvik ettiği bilinir. Bilimsel çalışmalar vücudunuzdaki kızılötesi radyasyon düzeyini artırarak, büyümek için daha fazla enerjiye sahip olacak ve vücudunuzdaki hücrelerin yeniden büyümeye göstermiştir. Uzak-kızılötesi radyasyon faydası dalga boyları çok uzun, bu yüzden (X-ışınları gibi) hücreleri öldürmek için yeterli enerjiye sahip değildir, ama yeterli hayat veren energy² ile bunları sağlamak için olduğunu.

 

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Sleeping Aid
hayvanlarla deneyler Biz de biliyoruz ve uzak-kızılötesi düzenleme bilim adamları uyku modülatör etkisi diyoruz olduğunu insanlarda. Ametist kristalleri yaydığı ısının düşük düzeyde vücudunuzun yatıştırmaya yardımcı olur ve sleep² yardımcı olabilir.
Kan Dolaşımı Geliştirme
Uzak-kızılötesi radyasyon cildinize kılcal arasında ‘mikrosirkülasyonda’ olarak adlandırılan, özellikle ne kan dolaşımını, yardım kanıtlanmıştır. Bir süredir bilim adamları sadece o destekli mikrosirkülasyonda etrafında ısı sahip olduğunu, ancak son çalışmada true³ değildir göstermiştir inanıyordu. Uzak-kızılötesi radyasyon daha hünerle artmış ve daha etkin kan dolaşımını teşvik sırf ‘iletken’ ısı daha uygundur.
Vücut sıvılarının daha iyi dolaşımının
Blood olan “hareketlilik” ya da dolaşım yeteneği uzak-kızıl ötesi radyasyon arttırılır tek vücut sıvısı değildir. Uzak-kızılötesi radyasyon genellikle konuşan, kan damarlarının esnekliğini artırır, ve sonuç olarak, vücutta her şeyin daha hızlı hedefine ulaşır. Aynı zamanda genel sıvı ulaşım hızlandırmaya yardımcı olur.
İnsanlar Mutlu hissedin
onlar onların farkında olmadan uyurken Yakın tarihli bir çalışmada, Uzak-kızılötesi radyasyon yayan diskler konular yastık altına alındı. Radyasyon yastık altında diskleri yayan Konular yastık altında diskler ile birkaç gece sonra, kendi öznel memnuniyet düzeylerinde istatistiksel olarak anlamlı bir artış olduğunu bildirdi. Bu plasebo effects² ayıklamak üzere, plasebo diski olanlar ile karşılaştırıldığında oldu.
Artan Antioksidan Aktivitesi
Biz tüm antioksidanların yararları biliyorum. Onlar bize yaşlanma sürecini mücadele yardımcı olur. Peki, uzak kızılötesi radyasyon body4 antioksidan üretimini teşvik çıkıyor. Amethest Taş aslında antioksidanlar üretmek yardımcı olabilir düşünmek! Gerçekten etkileyici. Ve biz de henüz bunun arkasında mekanizmasını anlamıyorum rağmen, düşük seviyeli ısıtma sürecinde çalışması için görünür.
Yaralar için Güç şifa
infrared radyasyon vücudun dolaşım gücünü artırır Çünkü, bu hücreler kendilerini tamir için gereken besinleri getirerek iyileşmek için yaralar yardımcı olabilir. Uzak kızılötesi radyasyon diabetes mellitus, rekonstrüktif ameliyatlar veya diğer kronik ve akut damage³ sonucu hasar doku onarımı için yardımcı olur.
Bakteriler Mücadele
Son ama en az değil, biz uzak kızılötesi radyasyon onların growth5 yol enzimleri inhibe ederek bakteriyel büyümeyi inhibe yardımcı olduğunu biliyoruz. Bilim adamları, vücuttaki bazı bakterilerin büyümesini önleyen spesifik olarak uzak kızılötesi radyasyon olup sadece ısı olduğunu bulduk. Düzenli ısı aynı etkiye sahip değildir.
Bu uzak kızılötesi radyasyon faydaları birkaçıdır. Şimdi, negatif iyonların sağlık yararları dikkatimizi dönelim.

 

Ametist Yüzük
Ametist Yüzük
Ametist Faydaları Negatif iyon Emisyon oluşturuldu
Negatif iyonlar serbest elektronlar veya net bir negatif yük ile herhangi bir basit molekül vardır. İyonlar, özel elektriksel özellikleri ile kırık moleküllerdir. Onlar ‘bozuk’ olduğundan onlar doğal onlar ile birleşerek diğer molekülleri ve bileşikleri ararlar.

Bu nedenle, negatif iyonlar yeterince büyük konsantrasyonlarda bulunursa diğer partikülleri çizmek edebiliyoruz. Böylece negatif iyon emisyonu kötü özel ve vücudun ‘serbest radikaller’ out çizebilirsiniz. Ametist kristalleri negatif iyonlar yayar ve negatif iyon emisyonu yararları hakkında getirebilir. İşte negatif iyonların üç ana faydaları şunlardır:

Vücut kaynaklanan zehirli Partiküllerini Çıkarma
Negatif iyonların birçok toksik parçacıkları çekecek. Ametist Kristal toz bizim Detox Ayak Pedleri negatif iyon emisyonu içinde vücudunuzun üzerinden birçok farklı parçacıkları çizmek için yardımcı olacaktır. Yapılan araştırmalar, küçük ya da çok küçük olup bu parçacıkların boyutu önemli değildir göstermiştir; negatif iyonlar senin body6 onları dışarı çekerek yardımcı olabilir.
Solunum Geliştirilmesi
Biz de negatif iyonlar zehirli partikülleri çekmek için gücü var, çünkü bu sizin lungs7 bu parçacıkları kaldırarak solunum yardımcı olduğunu biliyoruz.
Çıkarma Aerosol
Negatif iyon emisyonu onlar air7 bunları kaldırabilirsiniz gibi vücudun aerosol gibi tehlikeli kimyasallar kaldırabilirsiniz.

 

 

Referanslar:

. Hall, Judy Kristal Kullanıcı El Kitabı:. An Illustrated Kılavuzu Grand Rapids: Sterling A.Ş. 2002.
Inoue, Shojiro ve MORIHIRO Kabaya. “Uzak Kızılötesi radyasyon nedeniyle Biyolojik Aktiviteleri.” Biomereology 33 International Journal (1989): 145-50.
Yu, Shi-Yau, Jen-Hwey Chiu, Shiaw-Der Yang, Yu-Chen Hsu, Wing-Yiu Lui ve Chew-Wun Wu. “. ratlarda cildin mikro artan uzak kızılötesi terapi Biyolojik etkisi” Photodermatol Photoimmunol Photomed 22 (2006): 78-86.

Ametist Taşı Bayan Yüzük
Ametist Taşı Bayan Yüzük
Lee Seung-Cheol, Seok-Ay Jeong, So-Young Kim Hae-Ryong Park, KC Nam, ve DU Ahn. “uzak kızılötesi radyasyon ve fıstık kabuklarından su ekstrelerinin antioksidan aktivitesi üzerine ısıl işlem etkisi.” Gıda Kimyası 94 (2006): 489-93.
Sawai, Haziran, Koji Sagara, Atsushi Hashimoto, Hideo Igarashi ve Masaru Shimizu. “uzak-kızılötesi ışıma ısıtma ile tedavi enzimler ve bakteriler tarafından gösterilen İnaktivasyonu özellikleri.” Gıda Bilimi ve Teknolojisi 38 (2003) International Journal: 661-67.
Lee Byung U., Mikhail Yermakov ve Sergey A. Grinshpun. “tek kutuplu iyon emisyon tarafından kapalı hava ortamlarında ince ve ultra ince partiküllerin çıkarılması.” Atmosferik Çevre 38 (2004): 4815-823.
. Lee Byung U., Mikhail Yermakov ve Sergey A. Grinshpun “. Ünipolar iyon emisyonu ince ve ultra ince partiküllere karşı solunum koruması geliştirir” Aerosol Bilim 35 Dergisi (2004): 1359-368.