OTANT�K TA�

Ürünün Özellikleri
  • 35.48 GR
  • ASTROFİLİT
  • AYNI GÜN KARGO
  • DOĞAL MİNAREL
  • EŞİ YOKTUR
  • KDV DAHİL
  • ÖZEL KOLEKSİYON GEM PARÇASI
  • RUSYA

Astrofilit çok nadir, kahverenginden altın sarısına, sulu, potasyum demir titanyum silikat mineralidir . Astrofilit ait

Astrofilit

Astrofilit

astrofılit grubu, inosilikat , fillosilikat veya ikisi arasında bir ara madde olarak sınıflandırılabilir. Kupletskite ile izomorf bir seriyi oluşturur; görsel olarak aynıdır ve sıklıkla birbiriyle ilişkilidir. Astrophyllite öncelikle bilim adamları ve koleksiyoncular için ilgi çekici.

Ağır, yumuşak ve kırılgan astrofillit tipik olarak kılıflı , ışıma stellatı agregaları oluşturur. Astrofilite adını veren bu kristal alışkanlığı , ” yıldız ” anlamına gelen astron ve “yaprak” anlamına gelen phyllon anlamındadır. Maddede düzenli bulunan hafif ( felsik ) matris ile büyük alt metalik parıltısı ve karanlığı belirgin şekilde kontrast oluşturur. Astrophyllite genellikle yarı saydam bir malzemeye opaktır, ancak ince örneklerde şeffaf olabilir.

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE KOLEKSİYONERLER İÇİN EŞSİZ BİR MİNAREL ASTROFİLİT (YILDIZ YAPRAĞI) TAŞI ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;SEVDİKLERİNİZ İÇİN FANTASTİK BİR HEDİYE OLARAK DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ;

AĞIRLIK : 35.48 GR BOY:45 MM X 35 MM

Kristallerin kendileri mükemmel bölünme özelliğine sahip olduklarından, genellikle yerinde bırakılırlar, tüm agrega genellikle plakalar halinde kesilir ve parlatılır. Sınırlı kullanılabilirliği ve yüksek maliyetinden ötürü astrofillit, süsleme kapasitesinde nadiren görülür. Bazen kovboylarda kabo şeklinde modellenen kuyumculukta kullanılır.

Astrofilit Nedir

Astrofilit Nedir

Olağandışı felsik magmatik kayaçlardaki boşluklar ve çatlaklarda bulunan astrofilit , feldispat , mika , titanit , zirkon , nefelin ve aegirine ilişkilidir. Genel yabancı maddeler arasında magnezyum , alüminyum , kalsiyum , zirkonyum , niyobyum ve tantal bulunur . İlk kez 1854 yılında tip yörede keşfedildi; Laven Island , Norveç . Kupletskite, yüz yıl sonra 1956’ya kadar bilinmiyordu.

Astrophyllite birkaç uzak, kısıtlı yerlerde bulunur: Mont-Saint-Hilaire , Quebec , Kanada ; Pikes Peak , Colorado , ABD ; Narsarsuk ve Kangerdluarsuk , Grönland ; Brevig, Norveç ; ve Kola Yarımadası , Rusya .

Astrophyllite, tüm sisteminize ışık saçan, enerjik açıdan güçlü bir taştır.

Dönüşüm için güçlü metafiziksel özellikleri, gerçek benliğini aydınlatırken burada olma amacınızı tanımanıza yardımcı olur.

Bu kristal, kendinizi gerçekten sevmenizi, geçmişinizdeki herhangi bir eylemle bağlantı kurmanıza yardımcı olarak size tam olarak katlanmakta güçlük çekmenizi sağlayabilir.

Kendini tamamen tanıdıktan sonra, kendi öz bilginizi hayatınıza getirebilirsiniz.

Sessiz ve dürüst bir taş olması için söylediğinizde, yaşam yolculuğunuzu derin bir şekilde ileriye taşıyacak büyük bir değişiklik yapabilmenizi sağlar.

Bu nereden? Astrofillit Anlamı
Bu taşların isminin anlamı Yunancadan yaprak ve parlak gelmektedir çünkü taş içinde bu tip bir sergi sergileyebilir.

Astrophyllite sadece birkaç yerde bulunur ve bu nedenle diğer taşlar kadar kolay bulunmaz.

Astrofilit Özellikleri

Astrofilit Özellikleri

En fazla sayıda taş Rusya’dan geliyor, ancak Norveç ve Colorado Amerika’da da bulunuyor.

Rengi altın sarısı veya bakır bronzdan çeşitli tonlarda olabilir ve taş içinde mavi renkte yanıp sönebilir. Ham doğal taş çok güzel, çünkü ışığı yansıtan muhteşem bir bakırdan yapılmış bronz renk.

Niçin Kullanacaksın?
Bu taş, hayat yolculuğunuzda hızlı bir şekilde ilerlemenizin bir taşıdır ve gerçek yolunuzu bulmanıza yardımcı olabilir.

Titreşimi, gerçek benliğini aydınlatabilir, iç sizi aydınlatabilir ve eyleme geçmeniz gereken kendiniz içindeki şeylerin farkında olabilir.

Bunlar, fırtına unsuru taşları olup, bu da, içinde güçlü bir dönüşüm unsuruna sahip oldukları anlamına gelir. Bu, psişik koruma için bir taş ve güvenlikle vücut yolculuğunuza çıkmanıza yardımcı oluyor.

Astrophyllite
Üçüncü göz çakra , taç çakra ve ruh star çakradaki enerjisi, özellikle de yürümek olan kişiler için güçlüdür.

Karadan ayrı kökenli olanlarınızın burada yeryüzü düzleminde evde daha fazla hissetmelerini sağlayacaktır.strofilik, doğada oldukça nadir bulunan bir mineraldir. Trichin sisteminde kristalleşir. Genellikle yıldız çağı formundadır. Magmatik kayaçların çatlaklarında bulunur. İçeriği, özellikleri ve renginden dolayı, kristal bilim adamları ve koleksiyoncular için ilginçtir.

Astrofilit Taşı

Astrofilit Taşı

Nostradamus’un kendisini “yıldız arkadaşı” olarak kullandığı kaydedildi. Resmi olarak 1854 yılında Norveç’teki Laven Adası şehrinde bulunmuştur. Ayrı bir mineral olarak, yalnızca 1956’da tanımlanmış ve teyit edilmiştir. Adı, yıldız ve soy isimlerini ifade eden Yunanca kelimeler astrandan gelmektedir . Kuyumculuk sektöründe mücevherler çoğunlukla oval şekillidir. Günümüzün en büyük siteleri, Rusya’nın Kola yarımadası, ABD, Kanada, Grönland (Nuummit-Nuuk’un bulunduğu bölgede) ve Norveç’tedir. Piyasadaki sınırlı miktarda miktardan dolayı giderek daha pahalı hale geliyor.

Ürünler …
Kimyasal formül: (K, Na) 3 (Fe ++ , Mn) 7 Ti2Si8O24 (O, OH) 7 . Potasyum, demir ve titanyum içeren hidrosilikat.

Renk : altın, bronz, sarı ve kahverengi, metalikten sedimanter parıltıya, sarımtırak kahverengi veya beyaz çizik. Mükemmel bir balıktır ve pürüzlü bir kırığı vardır. Jambon kırılgan ve genellikle opaktır.

Sertlik: Mohs sıralamasında 3 – 4.

Temel Çakra: Bu kristal tüm çakralar üzerinde çalışır. Elektromanyetik titreşimleri, en çok çakrana en düşük çakrana kadar bir imparatorluk yayar ve onlara reçetelendiği gibi enerji verir. Bu nedenle o da tüm çakraların büyük bir koruyucusudur.

Eleman: Hava – rüzgar

Burç: Koç, Başak, Akrep.

Astrofilit Faydaları

Astrofilit Faydaları

Ezoterik anlam: Astrofilit, tüm vücudu saçan, enerjik olarak çok güçlü bir kristaldir. Güçlü matematiksel ve dönüşümsel nitelikleri, dünyadaki hayatınızın amacını tanımanıza yardımcı olur. Aynı zamanda akuatiklerin kendine olan sevgisini buluyor, kendine güvenini geliştiriyor, bize nasıl olduğumuzu gösteriyor ve sonuçta geçmişten günümüze tecrübelerin aktarılmasının neden olduğu tüm zorluklarla uzlaşıyor.

 

Dürüstlük ve dürüstlük kaygısı, hayatımızda büyük değişiklikler yapmamıza yardımcı olan nitelikler. Bu maddenin dış, astral yolculukta bir yardımcı olarak hizmet ettiği düşünülmektedir. Bu deneyimleri tekrar yaşarken bir kılavuz ve koruyucusu gibi davranır. Diğer insanlardan daha fazla haberdar olmamıza ve onlara daha duyarlı olmamıza yardımcı oluyor. Psişik yeteneklere sahip olanlara, bu taş, üst düzeylerden daha doğru bilgi almalarını sağlamak için telepatik yeteneklerini geliştirir. Kendi başınıza ya da vücudunuzda taşımak, rasgele, planlanmamış, öngörülemeyen, inanılmaz ve şaşırtıcı yaşam durumlarına kadar yaşam-manevi seviyenizi iyileştirmek için yeni deneyimler getirecektir. Aynı zamanda bir “taş evlilik” ünkü evlilik-duygusal ilişkide sadakati, doğruluğu ve dürüstlüğü tetikler. Onun içinden iki ruh birleştirilebilir.

Moldova ile birlikte kullanmak, kalışınızın ve Dünya’daki yaşamınızın amacını anlamanıza yardımcı olacaktır. Dioptaca ile birlikte, daha önceki hayatlarınızdan deneyim kazanan korkuları çözebileceksiniz. Tektit, Anandhal, Tigre’nin Gözü veya Moldavit ile birlikte Kundalini’nin enerji akışını artırır.

Astrofilit Nerede Bulunur

Astrofilit Nerede Bulunur

Astrophyllite titanyum silikatın eşsiz ve seyrek bir oluşumudur. Adı, “yıldız yaprağı” anlamına gelen Yunanca bir sözcükten gelmektedir, çünkü oluşum bu şekildedir – bir yaprak veya bir yıldız!

Başka bir taşın içine gömüldüğünde, maddenin tek bir noktadan yayılan “mızrakları” nın neden olduğu yayılımdaki yıldız patlaması modelini açıkça görebilirsiniz.

Astrophyllite altın-kahverengi veya bronz renklidir ve metalin tam makyajına bağlı olarak renklendirmede ufak değişiklikler olabilir (titanyum silikat olduğu zaman, biraz basitleştirdim).

Çoğu astrophyllite Rusya’da bulunur ve Norveç’te ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de keşfedilen bazı yataklar vardır.

Bununla birlikte, kendi kendine yeterli bir mineral olmadığı için (başka bir mineralin içinde olması gerekir – kendi başına olsaydı, yalnızca her yerde devasa sivri kayalar olurdu!) Maden yatakları çok nadirdir ve zarar vermeden zordu .

Bir astrofillit taşınız varsa, değerli ve eşsiz bir maddedir ve ona göre değerli hale getirmelisiniz.

Bir astrofillit taşınız yoksa, bir tane edinmeye çalışmak için çok fazla enerji (veya para) bulaştırmanızı tavsiye etmiyorum – bu moral bozucu bir çaba olabilir.

İLERİ OKUYUN:
Mavi Apatit: Anlamlar, Özellikler ve Güçler
Bunun yerine getirilmesi gerekiyorsa, doğal olarak hayatınıza girmesi için bekleyin.

Neden Astrophyllite Kullanırsınız?
Astrophyllite, büyüme taşıdır ve hayatınızın yolunda ilerlemektedir. Değişim için enerji ve motivasyonla sizi dolduracaktır.

Özellikle hayatında bir dönüm noktasındaysanız, ne yapmak istediğinizden emin değilseniz, o zaman astrofilit sizi o dönüm noktasından geçebilecek enerjiyi vermek için mükemmel bir taştır.

ASTROFİLİT SATIŞ

ASTROFİLİT SATIŞ

Astrophyllite Örneği
Astrophyllite’in güzel bir parçası
Bu taş ayrıca psişik benliğinizi korur; şekli dikkate alınarak şaşırtıcı olmayabilir – sivri mızraklar, sizin için savaşmaya hazır bir taşa benziyor!

Bazı insanlar, astrofilitin, insanların keskin, metalik, kahverengi bir taşı gördüklerinde aklına gelebilecek temel ya da sakral çakrakları değil taç çakrasını kuralladığını öğrenmek için şaşırırlar.

Aslında bu, manevi ve entelektüel güç geliştirme için en güçlü taşlardan biridir.

Yayılan enerjinin elektromanyetik titreşimleri, en yüksek titreşimin enerjisini en alt düzeye kadar kapsar ve o çakraların spesifik olarak gerektirdiği gibi, çakraların her birine enerji verecektir.

Astrophyllite
Astrophyllite Up Close
Bu, ruhların amacına uygun olarak, herkesin Astrophyllite’i kullanması için güvenlidir.

Bu taş, genel olarak ruh yıldız çakrası olarak adlandırılan sekizinci çakrayı toprak yıldız çakrasına bağlayacağı için tüm çakralar içinde çalışır.

Bu iki çakra arasındaki bu bağlantı, beyaz ışığın bir ucundan diğerine akmasıyla tüm çakra sistemini harekete geçirir, uyarır ve hizalayacak.

Eğer psişik yeteneklere sahipseniz, bu taş yüksek alemlerden daha doğru bilgiyi teslim etmeye izin vermek için telepatik hediyelerinizi geliştirecektir .
Astrophyllite” ismi yıldız patlaması benzeri spreyler nedeniyle “yaprak” için “yıldız” ve “filon” için “astron” dan gelmektedir. Astrophyllite, ileride ilerleme kaydedilebilmesi için eski kalıpları ve programlamayı hiçbir suçlama olmaksızın serbest bırakmaya yardımcı olur. Gerçekten herhangi bir sınırlama veya engel bulunmadığını tanıma / gerçekleştirme imkânı tanıyan bir kişinin potansiyeline ulaşmasına yardımcı olur ve rehberlik eder. Astrophyllite’ın sloganı “İnanın ve başaracaksınız” dır.

Astrophyllite, astral seyahatler için, vücut yolculuğu ve rüya gibi zamanlar için harika bir arkadaştır, çünkü ihtiyaç duyulduğunda onu korumaya ve yönlendirmeye yardımcı olur. Astrophyllite, dokunma ve algılama duyarlılığını artırır; bu da, masaj ya da akupresür gibi alternatif iyileşme alanlarında çalışanların mükemmel bir araç olmasını sağlar; çünkü, müşterinin ihtiyaç duyduğu şeylerin farkındalığını arttırır.

astrophyllite

astrophyllite

POLUDRAGİ TAŞ, MİNERAL

ansiklopedi
astrophyllite
astrophyllite
Karmaşık potasyum, demir, titanyum, hidrosilikat

Yer: Rusya, Norveç, Kanada, ABD, uzak ve kıt yerellik.

Renk : Altın sarı ve kahverengi

Temel veriler: Üç tekerlekli bisiklet sisteminde kristalleşir. En yaygın yıldız agregaları. Magmatik kayaçların çatlaklarında bulunur.

Sertlik 3-4’tür. Sedimanter parlaklığa metalik, sarımsı-sarı veya beyaz.
Mükemmel bir balıktır ve pürüzlü bir kırığı vardır. Ağır kırılgan, yumuşak ve genellikle opaktır.
Adı, yıldız ve soytarı listesinin anlamı olan Yunanca kelimeler astranından gelmektedir .

Diğer veriler: Son derece nadir bulunan mineral sınırlı kullanılabilirlik ve çok yüksek fiyatlar. Bilim adamları ve koleksiyoncular için birincil ilgi var. İlk kez 1854 yılında Norveç’teki Laven Adası şehrinde tespit edilmiştir. 1956’da onu tanımlamak ve onaylamak 100 yıl aldı.

Kuyumculuk için kullanılırsa Kabašon şeklinde çıkarılır.

İlginçtir ki, astrofillerin çağdaş deneyimler için bir yardım görevi gördüğü ve bu deneyimleri yaşarken bir rehber ve koruyucunun rolü oynadığı ve başkalarına daha fazla duyarlı ve hassas olmaya yardımcı olduğuna inanılıyor

Astrofilit çok nadir, kahverenginden altın sarısına, sulu, potasyum demir titanyum silikat mineralidir . Astrofilit ait

Astrofilit

Astrofilit

astrofılit grubu, inosilikat , fillosilikat veya ikisi arasında bir ara madde olarak sınıflandırılabilir. Kupletskite ile izomorf bir seriyi oluşturur; görsel olarak aynıdır ve sıklıkla birbiriyle ilişkilidir. Astrophyllite öncelikle bilim adamları ve koleksiyoncular için ilgi çekici.

Ağır, yumuşak ve kırılgan astrofillit tipik olarak kılıflı , ışıma stellatı agregaları oluşturur. Astrofilite adını veren bu kristal alışkanlığı , ” yıldız ” anlamına gelen astron ve “yaprak” anlamına gelen phyllon anlamındadır. Maddede düzenli bulunan hafif ( felsik ) matris ile büyük alt metalik parıltısı ve karanlığı belirgin şekilde kontrast oluşturur. Astrophyllite genellikle yarı saydam bir malzemeye opaktır, ancak ince örneklerde şeffaf olabilir.

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE KOLEKSİYONERLER İÇİN EŞSİZ BİR MİNAREL ASTROFİLİT (YILDIZ YAPRAĞI) TAŞI ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;SEVDİKLERİNİZ İÇİN FANTASTİK BİR HEDİYE OLARAK DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ;

AĞIRLIK : 35.48 GR BOY:45 MM X 35 MM

Kristallerin kendileri mükemmel bölünme özelliğine sahip olduklarından, genellikle yerinde bırakılırlar, tüm agrega genellikle plakalar halinde kesilir ve parlatılır. Sınırlı kullanılabilirliği ve yüksek maliyetinden ötürü astrofillit, süsleme kapasitesinde nadiren görülür. Bazen kovboylarda kabo şeklinde modellenen kuyumculukta kullanılır.

Astrofilit Nedir

Astrofilit Nedir

Olağandışı felsik magmatik kayaçlardaki boşluklar ve çatlaklarda bulunan astrofilit , feldispat , mika , titanit , zirkon , nefelin ve aegirine ilişkilidir. Genel yabancı maddeler arasında magnezyum , alüminyum , kalsiyum , zirkonyum , niyobyum ve tantal bulunur . İlk kez 1854 yılında tip yörede keşfedildi; Laven Island , Norveç . Kupletskite, yüz yıl sonra 1956’ya kadar bilinmiyordu.

Astrophyllite birkaç uzak, kısıtlı yerlerde bulunur: Mont-Saint-Hilaire , Quebec , Kanada ; Pikes Peak , Colorado , ABD ; Narsarsuk ve Kangerdluarsuk , Grönland ; Brevig, Norveç ; ve Kola Yarımadası , Rusya .

Astrophyllite, tüm sisteminize ışık saçan, enerjik açıdan güçlü bir taştır.

Dönüşüm için güçlü metafiziksel özellikleri, gerçek benliğini aydınlatırken burada olma amacınızı tanımanıza yardımcı olur.

Bu kristal, kendinizi gerçekten sevmenizi, geçmişinizdeki herhangi bir eylemle bağlantı kurmanıza yardımcı olarak size tam olarak katlanmakta güçlük çekmenizi sağlayabilir.

Kendini tamamen tanıdıktan sonra, kendi öz bilginizi hayatınıza getirebilirsiniz.

Sessiz ve dürüst bir taş olması için söylediğinizde, yaşam yolculuğunuzu derin bir şekilde ileriye taşıyacak büyük bir değişiklik yapabilmenizi sağlar.

Bu nereden? Astrofillit Anlamı
Bu taşların isminin anlamı Yunancadan yaprak ve parlak gelmektedir çünkü taş içinde bu tip bir sergi sergileyebilir.

Astrophyllite sadece birkaç yerde bulunur ve bu nedenle diğer taşlar kadar kolay bulunmaz.

Astrofilit Özellikleri

Astrofilit Özellikleri

En fazla sayıda taş Rusya’dan geliyor, ancak Norveç ve Colorado Amerika’da da bulunuyor.

Rengi altın sarısı veya bakır bronzdan çeşitli tonlarda olabilir ve taş içinde mavi renkte yanıp sönebilir. Ham doğal taş çok güzel, çünkü ışığı yansıtan muhteşem bir bakırdan yapılmış bronz renk.

Niçin Kullanacaksın?
Bu taş, hayat yolculuğunuzda hızlı bir şekilde ilerlemenizin bir taşıdır ve gerçek yolunuzu bulmanıza yardımcı olabilir.

Titreşimi, gerçek benliğini aydınlatabilir, iç sizi aydınlatabilir ve eyleme geçmeniz gereken kendiniz içindeki şeylerin farkında olabilir.

Bunlar, fırtına unsuru taşları olup, bu da, içinde güçlü bir dönüşüm unsuruna sahip oldukları anlamına gelir. Bu, psişik koruma için bir taş ve güvenlikle vücut yolculuğunuza çıkmanıza yardımcı oluyor.

Astrophyllite
Üçüncü göz çakra , taç çakra ve ruh star çakradaki enerjisi, özellikle de yürümek olan kişiler için güçlüdür.

Karadan ayrı kökenli olanlarınızın burada yeryüzü düzleminde evde daha fazla hissetmelerini sağlayacaktır.strofilik, doğada oldukça nadir bulunan bir mineraldir. Trichin sisteminde kristalleşir. Genellikle yıldız çağı formundadır. Magmatik kayaçların çatlaklarında bulunur. İçeriği, özellikleri ve renginden dolayı, kristal bilim adamları ve koleksiyoncular için ilginçtir.

Astrofilit Taşı

Astrofilit Taşı

Nostradamus’un kendisini “yıldız arkadaşı” olarak kullandığı kaydedildi. Resmi olarak 1854 yılında Norveç’teki Laven Adası şehrinde bulunmuştur. Ayrı bir mineral olarak, yalnızca 1956’da tanımlanmış ve teyit edilmiştir. Adı, yıldız ve soy isimlerini ifade eden Yunanca kelimeler astrandan gelmektedir . Kuyumculuk sektöründe mücevherler çoğunlukla oval şekillidir. Günümüzün en büyük siteleri, Rusya’nın Kola yarımadası, ABD, Kanada, Grönland (Nuummit-Nuuk’un bulunduğu bölgede) ve Norveç’tedir. Piyasadaki sınırlı miktarda miktardan dolayı giderek daha pahalı hale geliyor.

Ürünler …
Kimyasal formül: (K, Na) 3 (Fe ++ , Mn) 7 Ti2Si8O24 (O, OH) 7 . Potasyum, demir ve titanyum içeren hidrosilikat.

Renk : altın, bronz, sarı ve kahverengi, metalikten sedimanter parıltıya, sarımtırak kahverengi veya beyaz çizik. Mükemmel bir balıktır ve pürüzlü bir kırığı vardır. Jambon kırılgan ve genellikle opaktır.

Sertlik: Mohs sıralamasında 3 – 4.

Temel Çakra: Bu kristal tüm çakralar üzerinde çalışır. Elektromanyetik titreşimleri, en çok çakrana en düşük çakrana kadar bir imparatorluk yayar ve onlara reçetelendiği gibi enerji verir. Bu nedenle o da tüm çakraların büyük bir koruyucusudur.

Eleman: Hava – rüzgar

Burç: Koç, Başak, Akrep.

Astrofilit Faydaları

Astrofilit Faydaları

Ezoterik anlam: Astrofilit, tüm vücudu saçan, enerjik olarak çok güçlü bir kristaldir. Güçlü matematiksel ve dönüşümsel nitelikleri, dünyadaki hayatınızın amacını tanımanıza yardımcı olur. Aynı zamanda akuatiklerin kendine olan sevgisini buluyor, kendine güvenini geliştiriyor, bize nasıl olduğumuzu gösteriyor ve sonuçta geçmişten günümüze tecrübelerin aktarılmasının neden olduğu tüm zorluklarla uzlaşıyor.

 

Dürüstlük ve dürüstlük kaygısı, hayatımızda büyük değişiklikler yapmamıza yardımcı olan nitelikler. Bu maddenin dış, astral yolculukta bir yardımcı olarak hizmet ettiği düşünülmektedir. Bu deneyimleri tekrar yaşarken bir kılavuz ve koruyucusu gibi davranır. Diğer insanlardan daha fazla haberdar olmamıza ve onlara daha duyarlı olmamıza yardımcı oluyor. Psişik yeteneklere sahip olanlara, bu taş, üst düzeylerden daha doğru bilgi almalarını sağlamak için telepatik yeteneklerini geliştirir. Kendi başınıza ya da vücudunuzda taşımak, rasgele, planlanmamış, öngörülemeyen, inanılmaz ve şaşırtıcı yaşam durumlarına kadar yaşam-manevi seviyenizi iyileştirmek için yeni deneyimler getirecektir. Aynı zamanda bir “taş evlilik” ünkü evlilik-duygusal ilişkide sadakati, doğruluğu ve dürüstlüğü tetikler. Onun içinden iki ruh birleştirilebilir.

Moldova ile birlikte kullanmak, kalışınızın ve Dünya’daki yaşamınızın amacını anlamanıza yardımcı olacaktır. Dioptaca ile birlikte, daha önceki hayatlarınızdan deneyim kazanan korkuları çözebileceksiniz. Tektit, Anandhal, Tigre’nin Gözü veya Moldavit ile birlikte Kundalini’nin enerji akışını artırır.

Astrofilit Nerede Bulunur

Astrofilit Nerede Bulunur

Astrophyllite titanyum silikatın eşsiz ve seyrek bir oluşumudur. Adı, “yıldız yaprağı” anlamına gelen Yunanca bir sözcükten gelmektedir, çünkü oluşum bu şekildedir – bir yaprak veya bir yıldız!

Başka bir taşın içine gömüldüğünde, maddenin tek bir noktadan yayılan “mızrakları” nın neden olduğu yayılımdaki yıldız patlaması modelini açıkça görebilirsiniz.

Astrophyllite altın-kahverengi veya bronz renklidir ve metalin tam makyajına bağlı olarak renklendirmede ufak değişiklikler olabilir (titanyum silikat olduğu zaman, biraz basitleştirdim).

Çoğu astrophyllite Rusya’da bulunur ve Norveç’te ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de keşfedilen bazı yataklar vardır.

Bununla birlikte, kendi kendine yeterli bir mineral olmadığı için (başka bir mineralin içinde olması gerekir – kendi başına olsaydı, yalnızca her yerde devasa sivri kayalar olurdu!) Maden yatakları çok nadirdir ve zarar vermeden zordu .

Bir astrofillit taşınız varsa, değerli ve eşsiz bir maddedir ve ona göre değerli hale getirmelisiniz.

Bir astrofillit taşınız yoksa, bir tane edinmeye çalışmak için çok fazla enerji (veya para) bulaştırmanızı tavsiye etmiyorum – bu moral bozucu bir çaba olabilir.

İLERİ OKUYUN:
Mavi Apatit: Anlamlar, Özellikler ve Güçler
Bunun yerine getirilmesi gerekiyorsa, doğal olarak hayatınıza girmesi için bekleyin.

Neden Astrophyllite Kullanırsınız?
Astrophyllite, büyüme taşıdır ve hayatınızın yolunda ilerlemektedir. Değişim için enerji ve motivasyonla sizi dolduracaktır.

Özellikle hayatında bir dönüm noktasındaysanız, ne yapmak istediğinizden emin değilseniz, o zaman astrofilit sizi o dönüm noktasından geçebilecek enerjiyi vermek için mükemmel bir taştır.

ASTROFİLİT SATIŞ

ASTROFİLİT SATIŞ

Astrophyllite Örneği
Astrophyllite’in güzel bir parçası
Bu taş ayrıca psişik benliğinizi korur; şekli dikkate alınarak şaşırtıcı olmayabilir – sivri mızraklar, sizin için savaşmaya hazır bir taşa benziyor!

Bazı insanlar, astrofilitin, insanların keskin, metalik, kahverengi bir taşı gördüklerinde aklına gelebilecek temel ya da sakral çakrakları değil taç çakrasını kuralladığını öğrenmek için şaşırırlar.

Aslında bu, manevi ve entelektüel güç geliştirme için en güçlü taşlardan biridir.

Yayılan enerjinin elektromanyetik titreşimleri, en yüksek titreşimin enerjisini en alt düzeye kadar kapsar ve o çakraların spesifik olarak gerektirdiği gibi, çakraların her birine enerji verecektir.

Astrophyllite
Astrophyllite Up Close
Bu, ruhların amacına uygun olarak, herkesin Astrophyllite’i kullanması için güvenlidir.

Bu taş, genel olarak ruh yıldız çakrası olarak adlandırılan sekizinci çakrayı toprak yıldız çakrasına bağlayacağı için tüm çakralar içinde çalışır.

Bu iki çakra arasındaki bu bağlantı, beyaz ışığın bir ucundan diğerine akmasıyla tüm çakra sistemini harekete geçirir, uyarır ve hizalayacak.

Eğer psişik yeteneklere sahipseniz, bu taş yüksek alemlerden daha doğru bilgiyi teslim etmeye izin vermek için telepatik hediyelerinizi geliştirecektir .
Astrophyllite” ismi yıldız patlaması benzeri spreyler nedeniyle “yaprak” için “yıldız” ve “filon” için “astron” dan gelmektedir. Astrophyllite, ileride ilerleme kaydedilebilmesi için eski kalıpları ve programlamayı hiçbir suçlama olmaksızın serbest bırakmaya yardımcı olur. Gerçekten herhangi bir sınırlama veya engel bulunmadığını tanıma / gerçekleştirme imkânı tanıyan bir kişinin potansiyeline ulaşmasına yardımcı olur ve rehberlik eder. Astrophyllite’ın sloganı “İnanın ve başaracaksınız” dır.

Astrophyllite, astral seyahatler için, vücut yolculuğu ve rüya gibi zamanlar için harika bir arkadaştır, çünkü ihtiyaç duyulduğunda onu korumaya ve yönlendirmeye yardımcı olur. Astrophyllite, dokunma ve algılama duyarlılığını artırır; bu da, masaj ya da akupresür gibi alternatif iyileşme alanlarında çalışanların mükemmel bir araç olmasını sağlar; çünkü, müşterinin ihtiyaç duyduğu şeylerin farkındalığını arttırır.

astrophyllite

astrophyllite

POLUDRAGİ TAŞ, MİNERAL

ansiklopedi
astrophyllite
astrophyllite
Karmaşık potasyum, demir, titanyum, hidrosilikat

Yer: Rusya, Norveç, Kanada, ABD, uzak ve kıt yerellik.

Renk : Altın sarı ve kahverengi

Temel veriler: Üç tekerlekli bisiklet sisteminde kristalleşir. En yaygın yıldız agregaları. Magmatik kayaçların çatlaklarında bulunur.

Sertlik 3-4’tür. Sedimanter parlaklığa metalik, sarımsı-sarı veya beyaz.
Mükemmel bir balıktır ve pürüzlü bir kırığı vardır. Ağır kırılgan, yumuşak ve genellikle opaktır.
Adı, yıldız ve soytarı listesinin anlamı olan Yunanca kelimeler astranından gelmektedir .

Diğer veriler: Son derece nadir bulunan mineral sınırlı kullanılabilirlik ve çok yüksek fiyatlar. Bilim adamları ve koleksiyoncular için birincil ilgi var. İlk kez 1854 yılında Norveç’teki Laven Adası şehrinde tespit edilmiştir. 1956’da onu tanımlamak ve onaylamak 100 yıl aldı.

Kuyumculuk için kullanılırsa Kabašon şeklinde çıkarılır.

İlginçtir ki, astrofillerin çağdaş deneyimler için bir yardım görevi gördüğü ve bu deneyimleri yaşarken bir rehber ve koruyucunun rolü oynadığı ve başkalarına daha fazla duyarlı ve hassas olmaya yardımcı olduğuna inanılıyor