OTANT�K TA�

DOĞAL KEHRİBAR TAŞI (CHERRY) KOLYE

ÖZEL ÜRÜNLER
Kehribar Taşı
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 2.60 GR
 • AĞAÇ FOSİLLİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • DOĞAL BALTIK KEHRİBAR TAŞI
 • EŞİ YOKTUR
 • KDV DAHİL
 • KOYU ÇAM (CHERRY)
 • ÖZEL KUTUSUNDA

kehribar, fosilleşmiş, sertleştirilmiş ağaç reçinesi olup, yaşları bir milyondan az ile 300 milyon yıl arasında değişmektedir. Başlangıçta yapışkan bir yarı-sıvı olan ağaç reçinesi ilk olarak birkaç günden birkaç yıla kadar periyotlarda havaya çıkan uçucu bileşenleri kaybederek sertleşir.

Doğal Baltık Kehribar Taşı

Doğal Baltık Kehribar Taşı

Bunu, reçine moleküllerinin polimerize ettiği (daha büyük moleküller oluşturmak için birbirleriyle bağlandığı), birkaç on yıldan milyonlarca yıla kadar bir süre alabilen bir işlem olan ikinci bir sertleşme aşaması izler.
Polimerizasyondan sonra kehribar, aseton, toluen, alkol veya benzin gibi organik çözücülerde çözülmez (veya daha az çözünür).
Genç ağaç reçineleri (bazen “kopal” olarak da bilinir) genellikle “kehribar” olarak yanıltıcı şekilde pazarlanır veya euphemistically “genç kehribar” olarak pazarlanır; organik çözücü damlası uygulanır.
kehribar tüm Baltık ülkelerinde bulunabilir; Venezuela; Rusya; Romanya; Burma; Wyoming, ABD ve Dominik Cumhuriyeti’ndeki kömür dikişlerinde.
GÖRÜNÜM
Kehribar kesilmiş ve cilalanmış ve değerli bir taş olarak kullanılan güzel bir taş. Rahatsızlık vermeden büyük bir mücevher parçasında kullanılmasına izin veren çok hafiftir. Kehribar veya fosil ağacı özü, antik çağlardan beri bilinmektedir. Fosilin kendisi, birçok korunmuş böcek ve on milyonlarca yıllık diğer hayvan ve bitkileri içerebilir. Genellikle kehribarda görülen garip ekler genellikle kehribarın eşsiz görünümüne katkıda bulunur ve çoğu durumda değerini büyük ölçüde arttırır.

kehribar genellikle plastik, renkli camlar ve bazı modern ağaç reçineleriyle taklit edilir. Bununla birlikte, sertliği genellikle daha büyüktür ve diğer reçinelerden daha zordur. Düşük özgül ağırlığı (kehribar tuzlu suda yüzebilir) ve kapanımlar onu plastik ve camlardan ayırabilir.
Kehribar yarı saydamdır, rengi reçineyi ilk bırakan ağacın yaşına ve türüne bağlıdır. Yaşına ve reçinenin orijinal rengine bağlı olarak, kehribar soluk sarı, altın kahverengi, sarı-yeşil, bal, koyu kırmızı ve koyu kahverengi (siyah olarak adlandırılır) şeklinde oluşur.
kehribar VE ÇAKRALAR
kehribar, Solar Plexus Chakra’yı açacak ve iyileştirecek. Sindirim sistemi, adrenaller, mide, karaciğer ve safra kesesinin dengelenmesini ve iyileşmesini teşvik eder.
Vücuda besin maddelerinin asimilasyonunda yardımcı olur. Aynı zamanda, beynin sol yarım küresinin işlevlerine de bağlıdır. Birçok sakatlanma hastalıkları, ülser, bağırsak sorunları ve psikosomatik hastalıklar kehribar ve solar pleksus çakrası ile çalışarak hafifletilir.
kehribar VE FİZİKSEL SAĞLIK
Eski doktorlar baş ağrısı, kalp problemleri ve artrit için kehribar reçetelendiler.
kehribar ayrıca diş çıkarmakta olan bebekler için iyidir.
kehribar vücuttan hastalığa çizer ve doku yeniden canlandırılması teşvik güçlü şifacı ve temizleyici olup, canlılık vücudu imbues.
kehribar, acıyı ve negatif enerjiyi emerek, vücudun yeniden dengelenmesine ve kendini iyileştirmesine izin verir.

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL RUSYA KALİNİNGRAD MUHTEŞEM KEHRİBAR (AMBER ) TAŞI KOYU CHERRY (KİRAZ) RENGİ ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLDUĞUNDAN SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;SEVDİKLERİNİZ İÇİN FANTASTİK DOĞAL SAĞLIK İÇİN FAYDALI BİR PARCA;

2.60 GR 34.60 X 13 X 7 MM
Sıcak ve parlak enerjiler, yine de geleneğe saygılı, güneşli, kendiliğinden bir eğilime dönüşür.
İntihar veya depresif eğilimlerin önüne geçilmesine yardımcı olabilir. kehribar, barışçılığı teşvik eder ve güven geliştirir. kehribar özgeciliği teşvik eder ve bilgelik getirir.
Bu denge ve sabır getirir ve karar almayı teşvik eder ve yararlı bir hafıza yardımıdır.
Esnekliği muhalefeti çözüyor.
kehribar duygusal bedeni korur ve seni psişik ataklardan ve psişik vampirlerden korur. kehribar giyildiğinde size bir güvenlik, güvenlik ve huzur duygusu sunar.

Kehribar Taşı

Kehribar Taşı

kehribar VE AKLIN
Kehribar istikrarı yaşatır ama aynı zamanda başarması için neye arzu edildiğini bağlayarak sizi motive eder.
kehribar zekayı uyarır ve olumlu bir zihinsel durumu ve yaratıcı bir kendini ifade etmeyi destekler.
kehribar stresi azaltır.
Bu kristal yardımcıları merhamet ve iyileştirir Huzurlu kabul ve kendini kabullenme hassasiyeti teşvik tükenmişlik.
kehribar, iç huzuru kazanmanıza yardımcı olur, yatıştırır, rahatlatır ve duygusal iyileşme ve koruma sağlar

kehribar, koruma amacıyla gezginler tarafından taşınırken, aynı zamanda cesaret sembolüdür.
Toprakla güçlü bağlantıları var ve daha yüksek enerjiler için topraklama taşı.
kehribar, negatif enerjileri emer ve onları vücudu kendini iyileştirmeye teşvik eden pozitif kuvvetlere dönüştürür. Güçlü bir koruyucu olan kehribar, gündelik benliği daha yüksek manevi gerçekliğe bağlar.
Bu kristal yaşam gücü asimilasyonu, topraklama, doğurganlığı, cinsel açıklık, cinsel arzu ve orgazm teşvik etmektedir. kehribar, Kundalini çizgisini temizler. Onu emerek ve dağıtarak sizi negatif enerjiden koruyacaktır.
Meditasyon ile kehribar, tüm auraların şifa sağlar. Aura gözyaşlarını çok hızlı duygusal veya karmik salınımdan yeniden doldurur, korur ve onarır.
kehribar, iyileşme işinde diğer insanların acılarını almaya karşı sizi korur. Yaşam yolunuzda ilerlemeyi teşvik eder ve orada bulunan zihinsel blokları kaldırır.Teknik açıdan, Amber tam olarak bir mineral veya değerli taş değil, aslında fosilleşmiş bir özsuyudur. Sarımsı altın renk tonuna sahip olduğu düşünülür, ancak nadir durumlarda siyah, yeşil, kırmızımsı turuncu ve hatta beyaz olan mor gibi diğer tonlarda da bulunabilir.

Amber kahverengimsi sarı, sarı veya turuncu renk tonunu açığa çıkaran yarı saydam ve sert fosil bir reçinedir. Mücevherat ve diğer süs eşyalarını işlemek için kullanılır. Çeşitli kompozisyonlara sahiptir ve ayrıca oyulabilen nispeten yumuşaktır.

Bazen Amber aynı zamanda doğal bir plastik olarak kabul edilir. Bu nedenden dolayı bu tılsımı oluşturan kesin bir kimyasal bileşimi yoktur. Bu fosilin renk, şeffaflık, tahıllar, yer ve doku ile farklılaştırılmış çeşitli çeşitleri vardır.

Kehribar Taşı Özellikleri

Kehribar Taşı Özellikleri

Amber’den alabileceğiniz birçok fayda var. Popüler ve önemli olan bazılarını tartışalım:

Tüm kötü ruhlar ve olumsuz hisler Amber tarafından sıyrılıyor. Aynı zamanda tıbbi değeri içerir.
Amber, kullanıcının beynini ve kalbini büyük ölçüde etkileyen sakinleştirici ve sakinleştirici bir değerli taştır.
Bu tılsım, sahibinin vücudunda taş oluşumunu engeller.
Bu değerli taşa dokunduğunuzda sıcak bir his yaşayacaksınız. Amber değerli taş, diğer mineral taşların yaptığı gibi ısıyı iletmez.
Amber, elektrostatik gücü çekmek için de bilinmektedir. Amber’in pek çok büyüsünün altın rengi sarımsı bir tonu vardır. Aynı zamanda sarı, kırmızı, turuncu, yeşil, beyaz, siyah, mavi ve kahverengi gibi diğer tentürler ortaya koymaktadır.
Bilgisayarla çalışarak zamanının çoğunu harcayan birinin, bu tılsımı yanında tutması tavsiye edilir, çünkü kullanıcının vücudunu röntgen, bilgisayar, güneş ve diğerleri gibi tüm radyasyon türlerinden detoksifiye etme kabiliyeti vardır. .

Kehribarın ayrıca kristal şifa için mükemmel bir cazibe olduğuna inanılıyor. Güçlü iyileştirme gücüne sahip ve aynı zamanda hastalığa neden olabilecek tüm negatif enerjileri özümseme ve aynı zamanda onu pozitif birine aktarma yeteneğine de sahip. Bu pozitif vibe daha sonra vücudun etkilenen kısmını iyileştirmek için kullanılır.

Baltık Kehribar takılarının doğal formu boğaz, boyun ve baş bölgelerinde ve özellikle tıkanıklık için mükemmel bir ağrı kesici olarak kullanılır.

Eklemler, ağrıyan kaslar, artrit ve romatizma ağrısını kontrol etmek için sadece Amber değerli taş oyulmuş bilezikler giyerek. Ayrıca, yorgunluğu ve yorgunluğu azaltan kaygı önleyici bir çaredir.

Kehribar ayrıca vücut yüzeyini ovalamak için de kullanılır. Birçok spa merkezinde ve sağlıklı yaşam merkezinde, Amber yağı, ağrıları ve ağrıları hafifletmek için masaj amacıyla kullanılır. Özel tedavide bu tılsım, dolaşım ve solunum sistemi rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılır. Ayrıca mal sahibinin gücünü de arttırır.

Öyleyse, Amber’in bazı yararlarını bilmek için yukarıdaki yenilikçi makaleyi okuyun.
Reklamlar

REPORT THİS AD

REPORT THİS AD
Baltık Kehribar Takı Koleksiyonu!
28 Temmuz 2014 · Yorum bırak ·
Baltık amber güçlü bir Çakra şifacı ve temizleyicidir. Vücudundaki canlılığı doldurarak kişiyi güçlendirir. Bu değerli taşın gücü, insan vücudundan her türlü hastalığı temizler. Negatif enerjileri ve acıyı emer, böylece vücudun kendisi tarafından yeniden dengelenip iyileşebilir. Stresi, depresyonu, endişeleri, gerginliği ve kaygıyı hafifletir.

Bu değerli taş tüm dünyada popüler ve birçok insan etkili iyileşme gücü nedeniyle bunu talep ediyor.

Kehribar Taşı Faydaları

Kehribar Taşı Faydaları

Fiziksel Baltık kehribar safra kesesi, karaciğer, böbrekler, dalak, mide ve boğazla ilgili bozuklukların tedavisinde. Eklem sorunlarını giderir ve kullanıcının mukus zarını güçlendirir. Yaraları iyileştirdiği ve aynı zamanda güçlü bir antibiyotik sıvısı görevi gördüğü için bu değerli taşla yapılmış bir iksirin de olabilir.

İnsanların çoğu, bu değerli taştan etkili yararların tadını çıkarmak için değerli taş takılar kullanır, ancak bazıları sadece moda trendini takip eder. Taş sevenler için giymek istedikleri değerli taş hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmeleri önemlidir, o zaman sadece kendileri için uygun olduğunu ispatlar.

Baltık Kehribar

Modaya uygun Baltık kehribar takı

Burada bazı Baltık amber takıları türlerine bir bakışı gösterilmiştir:

Baltık Kehribar Kolye: Turuncu ve sarı renkli kehribar renkli değerli taşlar kolye üzerine yerleştirildiğinde muhteşem görünür. Zincir kısmı genellikle aynı tip taş ile süslenmiştir, ancak bu bazı eşleşen taşların bakışlarını arttırmak için oyulmuştur. Bir kolye ve bir çift küpe içeren kadınlar tarafından eksiksiz bir mücevher seti de seçilmiştir.
Baltık Kehribar Yüzük : Gümüş yüzük parmağınızda herhangi bir kimyasal reaksiyona neden olmaz. Süslemenin görünümünü zenginleştirmek için bir altın katman da kaplanmıştır. Yüzüklerin üzerindeki kehribar taşı, zengin ve çekici görünüyor.
Baltık Kehribar Küpeler : Küpeler daha çok asma ve saplama deseninde tasarlanmıştır. Bazı şık saç stilleri giyerek onların muhteşem görünümünü de artırabilirsiniz. Asılı küpeler ile saçlarınızı çözebilir ve saplamalar taktığınızda midilli bir saç modeli iyi olur.
Baltık Kehribar Kolye : Kolye , uygun çift saplama ile birlikte giyilebilir. Bazı kolyeler sadece tasarlandı. Bu mücevher parçası geniş bir boyun kıyafeti ile mükemmel görünecek.
Baltık Kehribar Bileziği : Bilekliğin giydiği elbise kolsuz olmalı veya kollar kısa ya da dörtte biri olabilir. Bu, mücevher parçanızı görünür kılar ve arkadaşlarınızın dikkatini çeker.
Bu nedenle, Baltık amberinin iyileştirici güçlerini bilmek isteyen kişi yukarıdaki makaleyi okuyabilir. Moda ipuçları ayrıca, mücevher parçalarının güzelliğini takip edebilecek ve geliştirebilecek şekilde verilmiştir. Sadece mücevher parçalarını giymek bir anlam ifade etmiyor; mükemmel bir saç modeli ve kıyafet teması ile giyilmelidir. Öyleyse onları takip edin ve bu gece partide çekim merkezi olun ve çeşitli şaşırtıcı yorumlar çekin.

Baltık Kehribar Taşının İyileştirici Özellikleri
27 Haziran 2014 · Yorum bırak ·
Baltık Kehribar Şifa

Baltık Kehribar Taşı

Baltık Kehribar Taşı

Baltık kehribar, Moh’s sertlik ölçüsündeki ölçüme göre .20-.25 sertliğinde yumuşak bir taştır. Öyleyse, bu taşın yumuşaklığını hayal etmiş olabilirsiniz. Bu taş dokunduğunuzda sıcak bir his verir. İpeksi ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Baltık Denizi’nde saf kehribar şekli bulunur. Bu taşta bulunan organik madde, bitki dokuları, küçük hayvanlar ve böcekler olabilir.

Baltık amber değerli taşının iyileştirici özellikleri nelerdir?

Baltık Kehribar’ın çeşitli iyileştirici özellikleri vardır. İnsanların çoğu hala yararlarının farkında değil. İşte bunlardan bazıları arasında popüler olanların bir bakışı var:

Güçlü bir şifacı ve çakra temizleyicidir.
Vücudun canlılığını geri kazandırır ve hastalığın gücünü ortaya çıkarır.
Bu taş vücudu yeniden dengeliyor ve ayrıca negatif enerjileri ve acıyı emerek onu iyileştiriyor.
Ayrıca, kullanıcının tüm stresini ve depresyonunu gidermede yardımcı olur.
Safra kesesi, karaciğer, böbrek, mesane, dalak, mide ve boğaz gibi vücudun çeşitli organlarına ve kısımlarına bakar.
Baltık kehribar, eklem sorunlarını hafifletir ve mukus zarına güç verir.
İksir olarak alındığında, takdire şayan bir doğal antibiyotik görevi gördüğü için vücudun yarasını iyileştirir.
Bu taş kesinliği sağlar. Kullanıcının zekasını ve hafızasını güçlendirir ve ayrıca merkezleme ve duygusal sakinleşmeye yardımcı olur.
Bu taş, kişiye duygusal sakinleşme ve huzur içinde yardımcı olur.
Ayrıca, negatif güçleri pozitif olana aktarır.
Baltık amber parlak ve ılık enerji yayar.
Karın, Eklem problemleri, Karaciğer, boğaz, doku canlanması, mide, böbrekler, gözler, kan ve mesaneyi destekler.
Kalp problemlerini, baş ağrıları, artritleri ve diğer ek dizilişleri çözer.
Bu taş yeni doğan bebeklerin havasını yakmak için temizlemek için kullanılır. Bu hareket eski bir inançtır.
Detoksifikasyon işlemini takip ederek bu taş, kullanıcının hastalığını çeker.
Ayrıca, kullanıcının vücudundan çıkan negatif enerjileri kaldırarak rahatlama sağlar.
Baltık kehribar elektromanyetik, sıcak dokunuşlu ve çok yumuşak olduğu için aşkı kendine çekiyor.
Kristallerin çalışmasına göre bu taş sinirleri yatıştırır, kişiyi herhangi bir korkusuzlukla karşılaşabileceği şekilde güvende tutar ve kaybolan anıları kurtarmaya yardımcı olur, böylece bu taş kaygıyı ve garip davranışı ortadan kaldırabilir.
Bakım İpuçları:

Bu taşı sonsuza kadar parlak tutmak için aşağıdaki adımlar izlenmelidir:

Taşları her türlü çizilmeye karşı koruyun, bu yüzden yastıklı bir mücevher kutusunda sert taşların dokunuşundan uzak tutmak daha iyidir.
Yumuşak sabunlar bu taşın kiri ve tozunu silmek için kullanılabilir.
Bundan sonra ılık suyla durulayın ve kuru bir bezle silerek kurutun.
Baltık Kehribar – Faydalar, Güç ve Enerji
9 Mayıs 2014 · Yorum bırak ·
Baltık amber güçleri

İnsanların çoğu Baltık Kehribar taşı farkında değil, bu yüzden aşağıda bu güzel taş hakkında gerekli tüm detayları verecek bir makale var.

Baltık Amber Gemstone Hakkında

Baltık Kehribar tam olarak bir taş değildir, ancak geçmiş zamandan beri bilinen fosilleşmiş bir ağaç özüdür. Bu taş, güzelliği ve sıcak doğası nedeniyle çok pahalıdır. Bir mücevher taşı olarak kullanılır ve çeşitli mücevher türlerine kazınır.

Mücevher parçalarında kullanıldığı şekil, zümrütlerin ve elmasların kullanılma şekline benzer. Aynı zamanda bir mineral olarak kabul edilmez, ancak genellikle fosilleşmiş bir ağaç reçinesi veya özsu olarak kabul edilir. Bu taş, kahverengi, soluk sarı, yeşil, beyaz gibi bazı renklerde ve bazıları da karışık renklerdedir. Yerin altında ve Baltık sahilinin yanında bulunur. Aynı zamanda, erken böceklerin fosilleşmiş tortusundan da iyi bir şekilde oluşur.

Baltık Kehribar Taşını nasıl belirleyebilirim?

Gerçek bir Baltık Kehribar taşı tanımlamak için temiz bir bezle ovalamanız gerekir, eğer gerçekse kafur kokusu ve statik bir elektrik üretilecektir. Orijinalliğini bir kase tuzlu suya koyarak da test edebilirsiniz. Eğer yüzerse o zaman gerçektir, yoksa sahte olan batar.

Amber taşı nerede bulunur?

Antik çağdan beri, Baltık Denizi bu taşın bulunduğu tek yer. Daha önce Neolitik cenaze alanlarında da kurulmuştur. Aslında, bu dünyada Yeni Zelanda, Burma (Myanmar), Lübnan, Romanya, Sicilya ve Amerika’nın Kuzey ve Güney bölgelerinde olduğu gibi başka yerler de var.

Baltık Amber değerli taşına nasıl iyi bakılır?

Baltık bir kehribar taşının çizilmemesi ve ufalanmaması için takip edebileceğiniz çeşitli ipuçları vardır. Bunlardan birkaçı aşağıda belirtilmiştir, bu yüzden onları takip edin ve bu değerli mücevherlere dikkat edin.

Bu taş o kadar yumuşak ki, keskin çizilmelere karşı korunmalıdır, böylelikle çeşitli çiziklerde kırılmaması veya parlamasını kaybetmemesi için.
Kehribar mücevher parçasını çıkardığınızda, bunları pamuklu veya yumuşak bir beze sarmanız veya yastıklı bir mücevher kutusunda saklamanız gerekir.Aslında, aynı zamanda tek bir boncukta taşların yongalanması ve ovulması gerekir.Kimyasallar kehribar taşlarının parlaklığına ve parlaklığına zarar verebileceğinden giymeden önce tüm kozmetik ürünlerini kullanmalısınız.
Onları sert temizleyicilerle, sabunlarla veya sert bir bezle temizlemeyin, aksi takdirde ışıltısına zarar verebilir.
Sarı mücevher parçalarını temizlemek için ılık suyla doyurulmuş bir bez kullanabilirsiniz.
Sonra zeytinyağını uygulayabilir, böylece donuk bakışlarını parlak bir göze döndürebilirsiniz.

DOĞAL KEHRİBAR TAŞI (CHERRY) KOLYE

ÖZEL ÜRÜNLER
Kehribar Taşı
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 2.60 GR
 • AĞAÇ FOSİLLİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • DOĞAL BALTIK KEHRİBAR TAŞI
 • EŞİ YOKTUR
 • KDV DAHİL
 • KOYU ÇAM (CHERRY)
 • ÖZEL KUTUSUNDA
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

kehribar, fosilleşmiş, sertleştirilmiş ağaç reçinesi olup, yaşları bir milyondan az ile 300 milyon yıl arasında değişmektedir. Başlangıçta yapışkan bir yarı-sıvı olan ağaç reçinesi ilk olarak birkaç günden birkaç yıla kadar periyotlarda havaya çıkan uçucu bileşenleri kaybederek sertleşir.

Doğal Baltık Kehribar Taşı

Doğal Baltık Kehribar Taşı

Bunu, reçine moleküllerinin polimerize ettiği (daha büyük moleküller oluşturmak için birbirleriyle bağlandığı), birkaç on yıldan milyonlarca yıla kadar bir süre alabilen bir işlem olan ikinci bir sertleşme aşaması izler.
Polimerizasyondan sonra kehribar, aseton, toluen, alkol veya benzin gibi organik çözücülerde çözülmez (veya daha az çözünür).
Genç ağaç reçineleri (bazen “kopal” olarak da bilinir) genellikle “kehribar” olarak yanıltıcı şekilde pazarlanır veya euphemistically “genç kehribar” olarak pazarlanır; organik çözücü damlası uygulanır.
kehribar tüm Baltık ülkelerinde bulunabilir; Venezuela; Rusya; Romanya; Burma; Wyoming, ABD ve Dominik Cumhuriyeti’ndeki kömür dikişlerinde.
GÖRÜNÜM
Kehribar kesilmiş ve cilalanmış ve değerli bir taş olarak kullanılan güzel bir taş. Rahatsızlık vermeden büyük bir mücevher parçasında kullanılmasına izin veren çok hafiftir. Kehribar veya fosil ağacı özü, antik çağlardan beri bilinmektedir. Fosilin kendisi, birçok korunmuş böcek ve on milyonlarca yıllık diğer hayvan ve bitkileri içerebilir. Genellikle kehribarda görülen garip ekler genellikle kehribarın eşsiz görünümüne katkıda bulunur ve çoğu durumda değerini büyük ölçüde arttırır.

kehribar genellikle plastik, renkli camlar ve bazı modern ağaç reçineleriyle taklit edilir. Bununla birlikte, sertliği genellikle daha büyüktür ve diğer reçinelerden daha zordur. Düşük özgül ağırlığı (kehribar tuzlu suda yüzebilir) ve kapanımlar onu plastik ve camlardan ayırabilir.
Kehribar yarı saydamdır, rengi reçineyi ilk bırakan ağacın yaşına ve türüne bağlıdır. Yaşına ve reçinenin orijinal rengine bağlı olarak, kehribar soluk sarı, altın kahverengi, sarı-yeşil, bal, koyu kırmızı ve koyu kahverengi (siyah olarak adlandırılır) şeklinde oluşur.
kehribar VE ÇAKRALAR
kehribar, Solar Plexus Chakra’yı açacak ve iyileştirecek. Sindirim sistemi, adrenaller, mide, karaciğer ve safra kesesinin dengelenmesini ve iyileşmesini teşvik eder.
Vücuda besin maddelerinin asimilasyonunda yardımcı olur. Aynı zamanda, beynin sol yarım küresinin işlevlerine de bağlıdır. Birçok sakatlanma hastalıkları, ülser, bağırsak sorunları ve psikosomatik hastalıklar kehribar ve solar pleksus çakrası ile çalışarak hafifletilir.
kehribar VE FİZİKSEL SAĞLIK
Eski doktorlar baş ağrısı, kalp problemleri ve artrit için kehribar reçetelendiler.
kehribar ayrıca diş çıkarmakta olan bebekler için iyidir.
kehribar vücuttan hastalığa çizer ve doku yeniden canlandırılması teşvik güçlü şifacı ve temizleyici olup, canlılık vücudu imbues.
kehribar, acıyı ve negatif enerjiyi emerek, vücudun yeniden dengelenmesine ve kendini iyileştirmesine izin verir.

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL RUSYA KALİNİNGRAD MUHTEŞEM KEHRİBAR (AMBER ) TAŞI KOYU CHERRY (KİRAZ) RENGİ ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLDUĞUNDAN SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;SEVDİKLERİNİZ İÇİN FANTASTİK DOĞAL SAĞLIK İÇİN FAYDALI BİR PARCA;

2.60 GR 34.60 X 13 X 7 MM
Sıcak ve parlak enerjiler, yine de geleneğe saygılı, güneşli, kendiliğinden bir eğilime dönüşür.
İntihar veya depresif eğilimlerin önüne geçilmesine yardımcı olabilir. kehribar, barışçılığı teşvik eder ve güven geliştirir. kehribar özgeciliği teşvik eder ve bilgelik getirir.
Bu denge ve sabır getirir ve karar almayı teşvik eder ve yararlı bir hafıza yardımıdır.
Esnekliği muhalefeti çözüyor.
kehribar duygusal bedeni korur ve seni psişik ataklardan ve psişik vampirlerden korur. kehribar giyildiğinde size bir güvenlik, güvenlik ve huzur duygusu sunar.

Kehribar Taşı

Kehribar Taşı

kehribar VE AKLIN
Kehribar istikrarı yaşatır ama aynı zamanda başarması için neye arzu edildiğini bağlayarak sizi motive eder.
kehribar zekayı uyarır ve olumlu bir zihinsel durumu ve yaratıcı bir kendini ifade etmeyi destekler.
kehribar stresi azaltır.
Bu kristal yardımcıları merhamet ve iyileştirir Huzurlu kabul ve kendini kabullenme hassasiyeti teşvik tükenmişlik.
kehribar, iç huzuru kazanmanıza yardımcı olur, yatıştırır, rahatlatır ve duygusal iyileşme ve koruma sağlar

kehribar, koruma amacıyla gezginler tarafından taşınırken, aynı zamanda cesaret sembolüdür.
Toprakla güçlü bağlantıları var ve daha yüksek enerjiler için topraklama taşı.
kehribar, negatif enerjileri emer ve onları vücudu kendini iyileştirmeye teşvik eden pozitif kuvvetlere dönüştürür. Güçlü bir koruyucu olan kehribar, gündelik benliği daha yüksek manevi gerçekliğe bağlar.
Bu kristal yaşam gücü asimilasyonu, topraklama, doğurganlığı, cinsel açıklık, cinsel arzu ve orgazm teşvik etmektedir. kehribar, Kundalini çizgisini temizler. Onu emerek ve dağıtarak sizi negatif enerjiden koruyacaktır.
Meditasyon ile kehribar, tüm auraların şifa sağlar. Aura gözyaşlarını çok hızlı duygusal veya karmik salınımdan yeniden doldurur, korur ve onarır.
kehribar, iyileşme işinde diğer insanların acılarını almaya karşı sizi korur. Yaşam yolunuzda ilerlemeyi teşvik eder ve orada bulunan zihinsel blokları kaldırır.Teknik açıdan, Amber tam olarak bir mineral veya değerli taş değil, aslında fosilleşmiş bir özsuyudur. Sarımsı altın renk tonuna sahip olduğu düşünülür, ancak nadir durumlarda siyah, yeşil, kırmızımsı turuncu ve hatta beyaz olan mor gibi diğer tonlarda da bulunabilir.

Amber kahverengimsi sarı, sarı veya turuncu renk tonunu açığa çıkaran yarı saydam ve sert fosil bir reçinedir. Mücevherat ve diğer süs eşyalarını işlemek için kullanılır. Çeşitli kompozisyonlara sahiptir ve ayrıca oyulabilen nispeten yumuşaktır.

Bazen Amber aynı zamanda doğal bir plastik olarak kabul edilir. Bu nedenden dolayı bu tılsımı oluşturan kesin bir kimyasal bileşimi yoktur. Bu fosilin renk, şeffaflık, tahıllar, yer ve doku ile farklılaştırılmış çeşitli çeşitleri vardır.

Kehribar Taşı Özellikleri

Kehribar Taşı Özellikleri

Amber’den alabileceğiniz birçok fayda var. Popüler ve önemli olan bazılarını tartışalım:

Tüm kötü ruhlar ve olumsuz hisler Amber tarafından sıyrılıyor. Aynı zamanda tıbbi değeri içerir.
Amber, kullanıcının beynini ve kalbini büyük ölçüde etkileyen sakinleştirici ve sakinleştirici bir değerli taştır.
Bu tılsım, sahibinin vücudunda taş oluşumunu engeller.
Bu değerli taşa dokunduğunuzda sıcak bir his yaşayacaksınız. Amber değerli taş, diğer mineral taşların yaptığı gibi ısıyı iletmez.
Amber, elektrostatik gücü çekmek için de bilinmektedir. Amber’in pek çok büyüsünün altın rengi sarımsı bir tonu vardır. Aynı zamanda sarı, kırmızı, turuncu, yeşil, beyaz, siyah, mavi ve kahverengi gibi diğer tentürler ortaya koymaktadır.
Bilgisayarla çalışarak zamanının çoğunu harcayan birinin, bu tılsımı yanında tutması tavsiye edilir, çünkü kullanıcının vücudunu röntgen, bilgisayar, güneş ve diğerleri gibi tüm radyasyon türlerinden detoksifiye etme kabiliyeti vardır. .

Kehribarın ayrıca kristal şifa için mükemmel bir cazibe olduğuna inanılıyor. Güçlü iyileştirme gücüne sahip ve aynı zamanda hastalığa neden olabilecek tüm negatif enerjileri özümseme ve aynı zamanda onu pozitif birine aktarma yeteneğine de sahip. Bu pozitif vibe daha sonra vücudun etkilenen kısmını iyileştirmek için kullanılır.

Baltık Kehribar takılarının doğal formu boğaz, boyun ve baş bölgelerinde ve özellikle tıkanıklık için mükemmel bir ağrı kesici olarak kullanılır.

Eklemler, ağrıyan kaslar, artrit ve romatizma ağrısını kontrol etmek için sadece Amber değerli taş oyulmuş bilezikler giyerek. Ayrıca, yorgunluğu ve yorgunluğu azaltan kaygı önleyici bir çaredir.

Kehribar ayrıca vücut yüzeyini ovalamak için de kullanılır. Birçok spa merkezinde ve sağlıklı yaşam merkezinde, Amber yağı, ağrıları ve ağrıları hafifletmek için masaj amacıyla kullanılır. Özel tedavide bu tılsım, dolaşım ve solunum sistemi rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılır. Ayrıca mal sahibinin gücünü de arttırır.

Öyleyse, Amber’in bazı yararlarını bilmek için yukarıdaki yenilikçi makaleyi okuyun.
Reklamlar

REPORT THİS AD

REPORT THİS AD
Baltık Kehribar Takı Koleksiyonu!
28 Temmuz 2014 · Yorum bırak ·
Baltık amber güçlü bir Çakra şifacı ve temizleyicidir. Vücudundaki canlılığı doldurarak kişiyi güçlendirir. Bu değerli taşın gücü, insan vücudundan her türlü hastalığı temizler. Negatif enerjileri ve acıyı emer, böylece vücudun kendisi tarafından yeniden dengelenip iyileşebilir. Stresi, depresyonu, endişeleri, gerginliği ve kaygıyı hafifletir.

Bu değerli taş tüm dünyada popüler ve birçok insan etkili iyileşme gücü nedeniyle bunu talep ediyor.

Kehribar Taşı Faydaları

Kehribar Taşı Faydaları

Fiziksel Baltık kehribar safra kesesi, karaciğer, böbrekler, dalak, mide ve boğazla ilgili bozuklukların tedavisinde. Eklem sorunlarını giderir ve kullanıcının mukus zarını güçlendirir. Yaraları iyileştirdiği ve aynı zamanda güçlü bir antibiyotik sıvısı görevi gördüğü için bu değerli taşla yapılmış bir iksirin de olabilir.

İnsanların çoğu, bu değerli taştan etkili yararların tadını çıkarmak için değerli taş takılar kullanır, ancak bazıları sadece moda trendini takip eder. Taş sevenler için giymek istedikleri değerli taş hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmeleri önemlidir, o zaman sadece kendileri için uygun olduğunu ispatlar.

Baltık Kehribar

Modaya uygun Baltık kehribar takı

Burada bazı Baltık amber takıları türlerine bir bakışı gösterilmiştir:

Baltık Kehribar Kolye: Turuncu ve sarı renkli kehribar renkli değerli taşlar kolye üzerine yerleştirildiğinde muhteşem görünür. Zincir kısmı genellikle aynı tip taş ile süslenmiştir, ancak bu bazı eşleşen taşların bakışlarını arttırmak için oyulmuştur. Bir kolye ve bir çift küpe içeren kadınlar tarafından eksiksiz bir mücevher seti de seçilmiştir.
Baltık Kehribar Yüzük : Gümüş yüzük parmağınızda herhangi bir kimyasal reaksiyona neden olmaz. Süslemenin görünümünü zenginleştirmek için bir altın katman da kaplanmıştır. Yüzüklerin üzerindeki kehribar taşı, zengin ve çekici görünüyor.
Baltık Kehribar Küpeler : Küpeler daha çok asma ve saplama deseninde tasarlanmıştır. Bazı şık saç stilleri giyerek onların muhteşem görünümünü de artırabilirsiniz. Asılı küpeler ile saçlarınızı çözebilir ve saplamalar taktığınızda midilli bir saç modeli iyi olur.
Baltık Kehribar Kolye : Kolye , uygun çift saplama ile birlikte giyilebilir. Bazı kolyeler sadece tasarlandı. Bu mücevher parçası geniş bir boyun kıyafeti ile mükemmel görünecek.
Baltık Kehribar Bileziği : Bilekliğin giydiği elbise kolsuz olmalı veya kollar kısa ya da dörtte biri olabilir. Bu, mücevher parçanızı görünür kılar ve arkadaşlarınızın dikkatini çeker.
Bu nedenle, Baltık amberinin iyileştirici güçlerini bilmek isteyen kişi yukarıdaki makaleyi okuyabilir. Moda ipuçları ayrıca, mücevher parçalarının güzelliğini takip edebilecek ve geliştirebilecek şekilde verilmiştir. Sadece mücevher parçalarını giymek bir anlam ifade etmiyor; mükemmel bir saç modeli ve kıyafet teması ile giyilmelidir. Öyleyse onları takip edin ve bu gece partide çekim merkezi olun ve çeşitli şaşırtıcı yorumlar çekin.

Baltık Kehribar Taşının İyileştirici Özellikleri
27 Haziran 2014 · Yorum bırak ·
Baltık Kehribar Şifa

Baltık Kehribar Taşı

Baltık Kehribar Taşı

Baltık kehribar, Moh’s sertlik ölçüsündeki ölçüme göre .20-.25 sertliğinde yumuşak bir taştır. Öyleyse, bu taşın yumuşaklığını hayal etmiş olabilirsiniz. Bu taş dokunduğunuzda sıcak bir his verir. İpeksi ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Baltık Denizi’nde saf kehribar şekli bulunur. Bu taşta bulunan organik madde, bitki dokuları, küçük hayvanlar ve böcekler olabilir.

Baltık amber değerli taşının iyileştirici özellikleri nelerdir?

Baltık Kehribar’ın çeşitli iyileştirici özellikleri vardır. İnsanların çoğu hala yararlarının farkında değil. İşte bunlardan bazıları arasında popüler olanların bir bakışı var:

Güçlü bir şifacı ve çakra temizleyicidir.
Vücudun canlılığını geri kazandırır ve hastalığın gücünü ortaya çıkarır.
Bu taş vücudu yeniden dengeliyor ve ayrıca negatif enerjileri ve acıyı emerek onu iyileştiriyor.
Ayrıca, kullanıcının tüm stresini ve depresyonunu gidermede yardımcı olur.
Safra kesesi, karaciğer, böbrek, mesane, dalak, mide ve boğaz gibi vücudun çeşitli organlarına ve kısımlarına bakar.
Baltık kehribar, eklem sorunlarını hafifletir ve mukus zarına güç verir.
İksir olarak alındığında, takdire şayan bir doğal antibiyotik görevi gördüğü için vücudun yarasını iyileştirir.
Bu taş kesinliği sağlar. Kullanıcının zekasını ve hafızasını güçlendirir ve ayrıca merkezleme ve duygusal sakinleşmeye yardımcı olur.
Bu taş, kişiye duygusal sakinleşme ve huzur içinde yardımcı olur.
Ayrıca, negatif güçleri pozitif olana aktarır.
Baltık amber parlak ve ılık enerji yayar.
Karın, Eklem problemleri, Karaciğer, boğaz, doku canlanması, mide, böbrekler, gözler, kan ve mesaneyi destekler.
Kalp problemlerini, baş ağrıları, artritleri ve diğer ek dizilişleri çözer.
Bu taş yeni doğan bebeklerin havasını yakmak için temizlemek için kullanılır. Bu hareket eski bir inançtır.
Detoksifikasyon işlemini takip ederek bu taş, kullanıcının hastalığını çeker.
Ayrıca, kullanıcının vücudundan çıkan negatif enerjileri kaldırarak rahatlama sağlar.
Baltık kehribar elektromanyetik, sıcak dokunuşlu ve çok yumuşak olduğu için aşkı kendine çekiyor.
Kristallerin çalışmasına göre bu taş sinirleri yatıştırır, kişiyi herhangi bir korkusuzlukla karşılaşabileceği şekilde güvende tutar ve kaybolan anıları kurtarmaya yardımcı olur, böylece bu taş kaygıyı ve garip davranışı ortadan kaldırabilir.
Bakım İpuçları:

Bu taşı sonsuza kadar parlak tutmak için aşağıdaki adımlar izlenmelidir:

Taşları her türlü çizilmeye karşı koruyun, bu yüzden yastıklı bir mücevher kutusunda sert taşların dokunuşundan uzak tutmak daha iyidir.
Yumuşak sabunlar bu taşın kiri ve tozunu silmek için kullanılabilir.
Bundan sonra ılık suyla durulayın ve kuru bir bezle silerek kurutun.
Baltık Kehribar – Faydalar, Güç ve Enerji
9 Mayıs 2014 · Yorum bırak ·
Baltık amber güçleri

İnsanların çoğu Baltık Kehribar taşı farkında değil, bu yüzden aşağıda bu güzel taş hakkında gerekli tüm detayları verecek bir makale var.

Baltık Amber Gemstone Hakkında

Baltık Kehribar tam olarak bir taş değildir, ancak geçmiş zamandan beri bilinen fosilleşmiş bir ağaç özüdür. Bu taş, güzelliği ve sıcak doğası nedeniyle çok pahalıdır. Bir mücevher taşı olarak kullanılır ve çeşitli mücevher türlerine kazınır.

Mücevher parçalarında kullanıldığı şekil, zümrütlerin ve elmasların kullanılma şekline benzer. Aynı zamanda bir mineral olarak kabul edilmez, ancak genellikle fosilleşmiş bir ağaç reçinesi veya özsu olarak kabul edilir. Bu taş, kahverengi, soluk sarı, yeşil, beyaz gibi bazı renklerde ve bazıları da karışık renklerdedir. Yerin altında ve Baltık sahilinin yanında bulunur. Aynı zamanda, erken böceklerin fosilleşmiş tortusundan da iyi bir şekilde oluşur.

Baltık Kehribar Taşını nasıl belirleyebilirim?

Gerçek bir Baltık Kehribar taşı tanımlamak için temiz bir bezle ovalamanız gerekir, eğer gerçekse kafur kokusu ve statik bir elektrik üretilecektir. Orijinalliğini bir kase tuzlu suya koyarak da test edebilirsiniz. Eğer yüzerse o zaman gerçektir, yoksa sahte olan batar.

Amber taşı nerede bulunur?

Antik çağdan beri, Baltık Denizi bu taşın bulunduğu tek yer. Daha önce Neolitik cenaze alanlarında da kurulmuştur. Aslında, bu dünyada Yeni Zelanda, Burma (Myanmar), Lübnan, Romanya, Sicilya ve Amerika’nın Kuzey ve Güney bölgelerinde olduğu gibi başka yerler de var.

Baltık Amber değerli taşına nasıl iyi bakılır?

Baltık bir kehribar taşının çizilmemesi ve ufalanmaması için takip edebileceğiniz çeşitli ipuçları vardır. Bunlardan birkaçı aşağıda belirtilmiştir, bu yüzden onları takip edin ve bu değerli mücevherlere dikkat edin.

Bu taş o kadar yumuşak ki, keskin çizilmelere karşı korunmalıdır, böylelikle çeşitli çiziklerde kırılmaması veya parlamasını kaybetmemesi için.
Kehribar mücevher parçasını çıkardığınızda, bunları pamuklu veya yumuşak bir beze sarmanız veya yastıklı bir mücevher kutusunda saklamanız gerekir.Aslında, aynı zamanda tek bir boncukta taşların yongalanması ve ovulması gerekir.Kimyasallar kehribar taşlarının parlaklığına ve parlaklığına zarar verebileceğinden giymeden önce tüm kozmetik ürünlerini kullanmalısınız.
Onları sert temizleyicilerle, sabunlarla veya sert bir bezle temizlemeyin, aksi takdirde ışıltısına zarar verebilir.
Sarı mücevher parçalarını temizlemek için ılık suyla doyurulmuş bir bez kullanabilirsiniz.
Sonra zeytinyağını uygulayabilir, böylece donuk bakışlarını parlak bir göze döndürebilirsiniz.