OTANT�K TA�

EPİDOT İKİZ KUVARS TAŞI

DOĞAL KAYALAR
Epidot Taşı
Fiyatı      :      SATILDI TL
[dpsc_display_product]
Ürünün Özellikleri
 • 70 GR
 • AYNI GÜN KARGO
 • EPİDOT TAŞI
 • EŞİ YOK
 • İKİZ KUVARS
 • KDV DAHİL
 • KOLEKSİYON GEM PARÇASI
 • MONOKLİK OLUŞUM

Epidot , kalsiyum alüminyum demir sorosilikat mineralidir .Monoklinik sistemde kristalleşen epidot, Ca 2 Al 2 (Fe 3+

Epidot Taşı

Epidot Taşı

; Al) (Si02) ( Si2O7 ) O (OH) ‘ nin iyi gelişmiş kristalleri sık rastlanır: Alışılmış olarak prizmatik, Uzama yönü simetriğin tek düzlemine diktir. Yüzler genellikle derin çizgili ve kristaller genellikle ikiz. Mineralin karakterlerinin birçoğu örneğin mevcut demir miktarı, renk, optik sabitler ve özgül ağırlık ile değişir. Renk yeşil, gri, kahverengi veya neredeyse siyahtır, ancak genellikle sarımtırak yeşil veya antepfıstığı yeşili karakteristik bir gölge. Güçlü pleokroizm gösterir, pleokroik renkler genellikle yeşil, sarı ve kahverengi renktedir

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL MUHTEŞEM TWİST (İKİZ) KUVARS KRİSTALLİ EPİDOT TAŞI DİĞER KUVARSLARA İSTİNADEN DAHA GÜÇLÜ BİR ENERJİYE SAHİPTİR;ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;

AĞIRLIK : 70 GR BOY:55 MM GENİŞLİK:40 MM
(Tekrar eden birimi)    {Ca2} {Al2Fe3 + } [O | OH | Si04 | Si2O7]
Kristal sistemi    monoklinik
Kristal sınıfı    Prizmatik (2m)
(Aynı HM sembolü )
Uzay grubu    P 2 1 / m
Kimlik
Renk    Antep fıstığı yeşili, sarı-yeşil, yeşilimsi siyah
Kristal alışkanlığı    Lifli prizmatik, lifli, masif
Eşleştirme    [100]
yarılma    {001} mükemmel ve {100} eksik
Kırık    Düz düzensiz düz
Mohs ölçek sertliği    6-7
parıltı    Vitreous’dan resinous’a

Epidot Kuvars

Epidot Kuvars

Meç    Gri beyaz
diaphaneity    Neredeyse opak olana şeffaf
Spesifik yer çekimi    3,3-3,6
Optik özellikler    Çift eksenli (-)
Kırılma indisi    N a = 1.715-1.751
N 0 = 1.725-1.784
NR = 1.734-1.797
Çift-kırılma    8 = 0.019-0.046
pleokroyizma    Güçlü
Referanslar    [1] [2] [3]

Clinozoisit , çok az demir içeren yeşil, beyaz veya solgun gül-kırmızı grup türleridir, dolayısıyla ortorombik mineral zoisit ile aynı kimyasal bileşime sahiptir. Haüy’den dolayı adı, “ideal” prizmanın bir yanına diğerinden uzun olmakla birlikte “ilave” anlamına gelen Yunanca “epidoz” kelimesinden türetilmiştir. “Epidosis” (ἐπίδοσις).

Alaska’dan epidot
Epidot, bol miktarda kaya oluşturan bir mineraldir, ancak ikincil kökenlidir. Metamorfik kökenli mermer ve şistoz kayaçlarında bulunur . Ayrıca çeşitli minerallerin ( feldispatlar , mikas , piroksenler , amfiboller , granatlar ve diğerleri) manyetik kayaçları oluşturan hidrotermal alterasyonunun bir ürünüdür. Kuvars ve epidottan oluşan bir kaya epidosit olarak bilinir . Çok gelişmiş kristaller birçok lokasyonda bulunur: Salzburg’daki Untersulzbachthal’daki Großvenediger yakınlarındaki Knappenwand, asidoz , adularia , kalsit ve apatit ile birlikte epidot şistindeki boşluklarda uzun prizmatik alışkanlığın muhteşem, koyu yeşil kristalleri; Piyemonte’deki Ala vadisi ve Traversella ; Arendal, Norveç’te ; Dauphiné’deki Le Bourg-d’Oisans ; Connecticut’taki Haddam ; Alaska’daki Galler Adası Prensi burada metamorfize kireç taşında bakır cevheri bulunan büyük, koyu yeşil, tabular kristaller halinde.

Knappenwand ve Brezilya’dan gelen mükemmel saydam, koyu yeşil kristaller bazen değerli taş olarak kesilmişlerdir .

İlgili türler [ değiştir ]

Epidot ile aynı izomorf grupta sırasıyla manganez ve seryum epidotları olarak tanımlanabilen piemontit ve allanit türü bulunur.

Piemontite, Piedmont’daki Ivrea yakınlarındaki San Marcel’deki manganez madenlerinde ve Japonya’daki çeşitli yerlerde kristalin şistlerde küçük, kırmızımsı-siyah, monoklinik kristaller halinde oluşur. Mısır porfido rosso antikorunun mor rengi bu mineralin varlığına bağlı.

Doğal Epidot Kuvars

Doğal Epidot Kuvars

İsveç’ten dollaseit örneği (ok noktalarındaki koyu kahverengi matris)
Allanit ve dollaseit- (Ce) aynı genel epidot formülüne sahiptir ve seryum grubunun metallerini içerir. Dış görünüşte allanit, epidottan çok farklıdır; renk olarak siyah veya koyu kahverengi, parlaklıkta pürüz ve kitlede opaktır; Ayrıca, bölünme çok az veya hiç yoktur ve iyi gelişmiş kristaller nadirdir. Kristalografik ve optik karakterler epidotunkine benzer. Pleokroizm kırmızımsı, sarımsı ve yeşilimsi-kahverengi renklerle güçlüdür. Yaygın bir mineral olmasa da, allanit birçok kristalin kayaç, gnays , granit , siyenit , riyolit , andezit ve diğerlerinin birincil yardımcı bileşeni olarak oldukça geniş bir dağılım gösterir. İlk kez Doğu Grönland’ın granitinde bulunmuş ve 1808’de Thomas Allan tarafından tanımlanmıştır. Allanit, hidrasyon ile kolaylıkla değiştirilen, optik olarak izotropik ve şekilsiz hale gelen bir maddedir; bu nedenle çeşitli çeşitler ayırt edilmiştir ve birçok farklı isimler uygulanmıştır. Orthite, Jöns Berzelius tarafından 1818’de İsveç’teki Falun yakınlarında Finbo’da ince prizmatik kristaller, bazen de bir ayaklık olarak bulunan hidratlı bir forma verilen addır . Dollaseite daha az yaygındır ve İsveç’in Norberg bölgesindeki Ostanmossa madeniyle ünlüdür.

Epidot, farklı insanları farklı şekillerde etkilediği bilinen bir taştır. Pistasit olarak da bilinir ve sizin için çok yararlı bir etkisi olabilir.

Onun enerjisinden nasıl etkilendiyseniz, titreşimin sizi daha fazla hale getirdiği biliniyorsa, bir dereceye kadar egemen düşünce tarzınıza bağlı olabilir.

Özelliklerin akışı, bunları farkındalığınıza açıkça getirdiği için bu özellik size fayda sağladığı söylenir. Refaha yardımcı olmak için çok yardımcı olduğu söyleniyor, çünkü cömert olduğunuz sürece daha fazla cömertlik ve daha fazla refah sergileyeceksiniz.

Epidot Kuvars

Epidot Kuvars

Bu, hayatınızdaki çeşitli iyi şeyler deneyimlemenize, gelişmiş ilişkiler de dahil olmak üzere farklı şekillerde çeşitliliğe sahip olmanıza yardımcı olabilir.

Bu nereden? Epidot Anlamı

Bu taş Mozambik, Pakistan, Güney Afrika, Bulgaristan, Norveç, Avusturya, Fransa, Rusya, Meksika ve ABD de dahil olmak üzere çok sayıda yerde bulundu.

En yaygın renk yeşildir ve koyu yeşil, sarı yeşil veya neredeyse siyah olabilir. Taşın şekli değişir; birçok taş lifli veya masif, bazıları prizmatik kristaller olarak bulunur.

Adının anlamı Yunanca “artış” kelimesinden gelir ve Pistacite adı da bilinir. Bu mineral, Unakite Jasper’taki yeşil içeriklerdir.

Idokrase, Garnet, Diopside kristalleri , Prehnit, Kalsit, Albit ve Kuvars olarak da bilinen Vesuvianit de dahil olmak üzere bir dizi diğer mineralle bağlantılı olarak bulunur.

Kuvarsın kuvvetlenme özelliğinden dolayı kuvartzın bu taş ile birleşmesi, bu kombine enerjiyi dışa yankılamak için daha güçlü bir eyleme yardımcı olur.

Dream Quartz olarak bilinen taş, taşta çok ince iğneler halinde görüldüğünden , görmek zor olsa bile yaygın olarak Actinolite’yi içeren kuvartiddeki epidottur .

Bu kombinasyon, ortaya çıkan titreşimi tamamen farklı yapar. Rüya Kuvars taşları genelde şeffaf bir süt beyazı yeşil olmakla birlikte taş üzerinde veya üzerinde Epidot bulunan berrak kuvartstan da olabilirler.

Niçin Kullanacaksın?

Ruhsal büyümeniz üzerinde çalıştıysanız, bu taşın ruhuna uyum sağlamanıza yardımcı olması için güçlü bir titreşim vardır.

Bu taş, kendinizin çeşitli yönleri hakkındaki farkındalığını artıracaktır; bilmeden, değiştirmeniz gereken bazı tutumlardan en üst düzeyde yararlanmanıza izin vermekten direndiyseniz çok yardımcı olabilir.

Epidot Taşı Nedir

Epidot Taşı Nedir

Epidot, içinde sizi hayalinizdeki hayatı yaşamaktan alıkoyan cesarete sahip olmanıza yardım eden bir enerjiye sahiptir.

Epidote’un size getirdiği cesur ruhu benimsemeye başlarken, bu, gerçekte kim olduğunuz ve manevi amacınız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Bu taş değişim için bir katalizör, ve bir kere ideallerini açıklığa kavuşturduktan sonra, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardım edecektir.

Bu taş, titreşimi artırırsanız, düşüncelerinizin ve hareketlerinizin eylemi yoluyla gerçeğini tamamen değiştirebilmeniz için etkinleştirilebileceğini öğrenmenize yardımcı olur.

Ne Çekiyorsun?

Çok olumsuz bir insansanız, bu taşı negatif özelliklere vurgu yapmak için kullandıklarından kaçınmayı seçebilirsiniz. Bu titreşim en yüksek iyiliğiniz için çalışır, ancak rahat değildir. Tüm çakralar içinde işe yarıyor ve Epidote’nun enerjisi, işlemeye yardımcı olmak için titreşiminizi fiziksel olarak artıracaktır.

Epidote
Epidote
Bu olumsuzluğun daha kolay gitmesine yardımcı olacaktır. Bu, size yardımcı olacaktır, çünkü olumsuz özellikler daha belirgin hale gelirse, hayatınızda değişiklikler yaparak dikkatinizi çeken şeylerle uğraşmanız gerektiğini hissedebilirsiniz.

Öte yandan olumlu bir düşünürseniz, bu taşın titreşimi olumlu özelliklerini vurgulayacak ve sizden daha fazla şey kazanacaktır. Çoğu insan, içinde hem pozitif hem de negatif özelliklerin bir karışımına sahiptir ve bazı özelliklerin kendiniz değil diğerlerinde daha kolay anlaşılması mümkündür.

Çoğunuz, genel olarak olumlu olsanız bile, var olmamayı tercih ettiğinizin bir parçası olabileceğinin farkındasınızdır. Epidot bu özelliklere vurgu yaparak yaşamak o kadar zorlaşır ki, zorunluluğa göre değişmeye teşvik edilirsiniz.

Bazı insanlar, bunun öfke, açgözlülük, kıskançlık ve diğer olumsuz nitelikler gibi şeyleri serbest bırakacakları için olumlu bir şey olduğunu düşünüyorlar. Onları, yaşamınızı daha düşünme ve yaşamanın daha olumlu bir şekli ile değiştirme konusunda yararlı olursunuz.
Kızgınlığınızı hissettiyseniz veya başkaları tarafından reddedilen hissettiyseniz ve bu hisleri ağırlık koyarak şekillendirdiyseniz, bu taş size yardımcı olacaktır.

Bu taş güçlü iyileştirici niteliklere sahiptir ve dinlenmeniz gerektiğinde veya diyetinizle daha iyi bakım almaya ne zaman başlanmanız gerektiğinin farkında olmanıza yardımcı olabilir.

Epidot daha hafif ve daha özgür hissetmenize yardımcı olur ve geçmişten gelen duyguların farkına varmayı kolaylaştırır.

Doğal Epidot Kristali

Doğal Epidot Kristali

Bu sizi duygularını ve kilosunu serbest bırakmanıza yardımcı olur.

Duygular için güçlü bir şifa taşıdır ve tüm yeşil taşlar gibi kalp şakrasında güçlü bir rezonans vardır .

Güçlü titreşimi değişikliği sağlamak için tüm çakralar içinde çalışacaktır.

Bu taş sağlığı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve bağışıklık sistemine ve sinir sistemine yardımcı olacaktır.

Duygusal olarak yükselme enerjinizle bunun, olumsuz duygular salmanıza ve ilişkili duygusal sorunları iyileştirmenize olanak sağlayabilir.

Bu nasıl kullanılır

Epidote’yi iyi kristal tedarikçilerinden satın alabilirsiniz ve gerçekten kendiniz çalışmaya hazırsanız , vücudunuzda bir parça tutabilirsiniz .

Epidote
Epidot
Taşın bazı olağandışı özelliklerinden dolayı bu kristallerin kristalin türü kesilmesi zordur, bu nedenle bu taşları kesmek için deneyimli bir kesici alır, takıdaki bazı taşlar kadar yaygın değildir.

Vücudunuzda bir parça tutmayı seçebilirsiniz, ancak bir duygu akışı yaşarsanız rahatsız edici etkilere sahip olmanın mümkün olduğunun farkında olun.

Epidotun güçlü şifa özellikleri vardır ve bunlar mükemmel sağlık sonuçları yaratabilir.

EPİDOT İKİZ KUVARS TAŞI

DOĞAL KAYALAR
Epidot Taşı
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 70 GR
 • AYNI GÜN KARGO
 • EPİDOT TAŞI
 • EŞİ YOK
 • İKİZ KUVARS
 • KDV DAHİL
 • KOLEKSİYON GEM PARÇASI
 • MONOKLİK OLUŞUM
[dpsc_display_product]
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Epidot , kalsiyum alüminyum demir sorosilikat mineralidir .Monoklinik sistemde kristalleşen epidot, Ca 2 Al 2 (Fe 3+

Epidot Taşı

Epidot Taşı

; Al) (Si02) ( Si2O7 ) O (OH) ‘ nin iyi gelişmiş kristalleri sık rastlanır: Alışılmış olarak prizmatik, Uzama yönü simetriğin tek düzlemine diktir. Yüzler genellikle derin çizgili ve kristaller genellikle ikiz. Mineralin karakterlerinin birçoğu örneğin mevcut demir miktarı, renk, optik sabitler ve özgül ağırlık ile değişir. Renk yeşil, gri, kahverengi veya neredeyse siyahtır, ancak genellikle sarımtırak yeşil veya antepfıstığı yeşili karakteristik bir gölge. Güçlü pleokroizm gösterir, pleokroik renkler genellikle yeşil, sarı ve kahverengi renktedir

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL MUHTEŞEM TWİST (İKİZ) KUVARS KRİSTALLİ EPİDOT TAŞI DİĞER KUVARSLARA İSTİNADEN DAHA GÜÇLÜ BİR ENERJİYE SAHİPTİR;ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR;

AĞIRLIK : 70 GR BOY:55 MM GENİŞLİK:40 MM
(Tekrar eden birimi)    {Ca2} {Al2Fe3 + } [O | OH | Si04 | Si2O7]
Kristal sistemi    monoklinik
Kristal sınıfı    Prizmatik (2m)
(Aynı HM sembolü )
Uzay grubu    P 2 1 / m
Kimlik
Renk    Antep fıstığı yeşili, sarı-yeşil, yeşilimsi siyah
Kristal alışkanlığı    Lifli prizmatik, lifli, masif
Eşleştirme    [100]
yarılma    {001} mükemmel ve {100} eksik
Kırık    Düz düzensiz düz
Mohs ölçek sertliği    6-7
parıltı    Vitreous’dan resinous’a

Epidot Kuvars

Epidot Kuvars

Meç    Gri beyaz
diaphaneity    Neredeyse opak olana şeffaf
Spesifik yer çekimi    3,3-3,6
Optik özellikler    Çift eksenli (-)
Kırılma indisi    N a = 1.715-1.751
N 0 = 1.725-1.784
NR = 1.734-1.797
Çift-kırılma    8 = 0.019-0.046
pleokroyizma    Güçlü
Referanslar    [1] [2] [3]

Clinozoisit , çok az demir içeren yeşil, beyaz veya solgun gül-kırmızı grup türleridir, dolayısıyla ortorombik mineral zoisit ile aynı kimyasal bileşime sahiptir. Haüy’den dolayı adı, “ideal” prizmanın bir yanına diğerinden uzun olmakla birlikte “ilave” anlamına gelen Yunanca “epidoz” kelimesinden türetilmiştir. “Epidosis” (ἐπίδοσις).

Alaska’dan epidot
Epidot, bol miktarda kaya oluşturan bir mineraldir, ancak ikincil kökenlidir. Metamorfik kökenli mermer ve şistoz kayaçlarında bulunur . Ayrıca çeşitli minerallerin ( feldispatlar , mikas , piroksenler , amfiboller , granatlar ve diğerleri) manyetik kayaçları oluşturan hidrotermal alterasyonunun bir ürünüdür. Kuvars ve epidottan oluşan bir kaya epidosit olarak bilinir . Çok gelişmiş kristaller birçok lokasyonda bulunur: Salzburg’daki Untersulzbachthal’daki Großvenediger yakınlarındaki Knappenwand, asidoz , adularia , kalsit ve apatit ile birlikte epidot şistindeki boşluklarda uzun prizmatik alışkanlığın muhteşem, koyu yeşil kristalleri; Piyemonte’deki Ala vadisi ve Traversella ; Arendal, Norveç’te ; Dauphiné’deki Le Bourg-d’Oisans ; Connecticut’taki Haddam ; Alaska’daki Galler Adası Prensi burada metamorfize kireç taşında bakır cevheri bulunan büyük, koyu yeşil, tabular kristaller halinde.

Knappenwand ve Brezilya’dan gelen mükemmel saydam, koyu yeşil kristaller bazen değerli taş olarak kesilmişlerdir .

İlgili türler [ değiştir ]

Epidot ile aynı izomorf grupta sırasıyla manganez ve seryum epidotları olarak tanımlanabilen piemontit ve allanit türü bulunur.

Piemontite, Piedmont’daki Ivrea yakınlarındaki San Marcel’deki manganez madenlerinde ve Japonya’daki çeşitli yerlerde kristalin şistlerde küçük, kırmızımsı-siyah, monoklinik kristaller halinde oluşur. Mısır porfido rosso antikorunun mor rengi bu mineralin varlığına bağlı.

Doğal Epidot Kuvars

Doğal Epidot Kuvars

İsveç’ten dollaseit örneği (ok noktalarındaki koyu kahverengi matris)
Allanit ve dollaseit- (Ce) aynı genel epidot formülüne sahiptir ve seryum grubunun metallerini içerir. Dış görünüşte allanit, epidottan çok farklıdır; renk olarak siyah veya koyu kahverengi, parlaklıkta pürüz ve kitlede opaktır; Ayrıca, bölünme çok az veya hiç yoktur ve iyi gelişmiş kristaller nadirdir. Kristalografik ve optik karakterler epidotunkine benzer. Pleokroizm kırmızımsı, sarımsı ve yeşilimsi-kahverengi renklerle güçlüdür. Yaygın bir mineral olmasa da, allanit birçok kristalin kayaç, gnays , granit , siyenit , riyolit , andezit ve diğerlerinin birincil yardımcı bileşeni olarak oldukça geniş bir dağılım gösterir. İlk kez Doğu Grönland’ın granitinde bulunmuş ve 1808’de Thomas Allan tarafından tanımlanmıştır. Allanit, hidrasyon ile kolaylıkla değiştirilen, optik olarak izotropik ve şekilsiz hale gelen bir maddedir; bu nedenle çeşitli çeşitler ayırt edilmiştir ve birçok farklı isimler uygulanmıştır. Orthite, Jöns Berzelius tarafından 1818’de İsveç’teki Falun yakınlarında Finbo’da ince prizmatik kristaller, bazen de bir ayaklık olarak bulunan hidratlı bir forma verilen addır . Dollaseite daha az yaygındır ve İsveç’in Norberg bölgesindeki Ostanmossa madeniyle ünlüdür.

Epidot, farklı insanları farklı şekillerde etkilediği bilinen bir taştır. Pistasit olarak da bilinir ve sizin için çok yararlı bir etkisi olabilir.

Onun enerjisinden nasıl etkilendiyseniz, titreşimin sizi daha fazla hale getirdiği biliniyorsa, bir dereceye kadar egemen düşünce tarzınıza bağlı olabilir.

Özelliklerin akışı, bunları farkındalığınıza açıkça getirdiği için bu özellik size fayda sağladığı söylenir. Refaha yardımcı olmak için çok yardımcı olduğu söyleniyor, çünkü cömert olduğunuz sürece daha fazla cömertlik ve daha fazla refah sergileyeceksiniz.

Epidot Kuvars

Epidot Kuvars

Bu, hayatınızdaki çeşitli iyi şeyler deneyimlemenize, gelişmiş ilişkiler de dahil olmak üzere farklı şekillerde çeşitliliğe sahip olmanıza yardımcı olabilir.

Bu nereden? Epidot Anlamı

Bu taş Mozambik, Pakistan, Güney Afrika, Bulgaristan, Norveç, Avusturya, Fransa, Rusya, Meksika ve ABD de dahil olmak üzere çok sayıda yerde bulundu.

En yaygın renk yeşildir ve koyu yeşil, sarı yeşil veya neredeyse siyah olabilir. Taşın şekli değişir; birçok taş lifli veya masif, bazıları prizmatik kristaller olarak bulunur.

Adının anlamı Yunanca “artış” kelimesinden gelir ve Pistacite adı da bilinir. Bu mineral, Unakite Jasper’taki yeşil içeriklerdir.

Idokrase, Garnet, Diopside kristalleri , Prehnit, Kalsit, Albit ve Kuvars olarak da bilinen Vesuvianit de dahil olmak üzere bir dizi diğer mineralle bağlantılı olarak bulunur.

Kuvarsın kuvvetlenme özelliğinden dolayı kuvartzın bu taş ile birleşmesi, bu kombine enerjiyi dışa yankılamak için daha güçlü bir eyleme yardımcı olur.

Dream Quartz olarak bilinen taş, taşta çok ince iğneler halinde görüldüğünden , görmek zor olsa bile yaygın olarak Actinolite’yi içeren kuvartiddeki epidottur .

Bu kombinasyon, ortaya çıkan titreşimi tamamen farklı yapar. Rüya Kuvars taşları genelde şeffaf bir süt beyazı yeşil olmakla birlikte taş üzerinde veya üzerinde Epidot bulunan berrak kuvartstan da olabilirler.

Niçin Kullanacaksın?

Ruhsal büyümeniz üzerinde çalıştıysanız, bu taşın ruhuna uyum sağlamanıza yardımcı olması için güçlü bir titreşim vardır.

Bu taş, kendinizin çeşitli yönleri hakkındaki farkındalığını artıracaktır; bilmeden, değiştirmeniz gereken bazı tutumlardan en üst düzeyde yararlanmanıza izin vermekten direndiyseniz çok yardımcı olabilir.

Epidot Taşı Nedir

Epidot Taşı Nedir

Epidot, içinde sizi hayalinizdeki hayatı yaşamaktan alıkoyan cesarete sahip olmanıza yardım eden bir enerjiye sahiptir.

Epidote’un size getirdiği cesur ruhu benimsemeye başlarken, bu, gerçekte kim olduğunuz ve manevi amacınız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Bu taş değişim için bir katalizör, ve bir kere ideallerini açıklığa kavuşturduktan sonra, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardım edecektir.

Bu taş, titreşimi artırırsanız, düşüncelerinizin ve hareketlerinizin eylemi yoluyla gerçeğini tamamen değiştirebilmeniz için etkinleştirilebileceğini öğrenmenize yardımcı olur.

Ne Çekiyorsun?

Çok olumsuz bir insansanız, bu taşı negatif özelliklere vurgu yapmak için kullandıklarından kaçınmayı seçebilirsiniz. Bu titreşim en yüksek iyiliğiniz için çalışır, ancak rahat değildir. Tüm çakralar içinde işe yarıyor ve Epidote’nun enerjisi, işlemeye yardımcı olmak için titreşiminizi fiziksel olarak artıracaktır.

Epidote
Epidote
Bu olumsuzluğun daha kolay gitmesine yardımcı olacaktır. Bu, size yardımcı olacaktır, çünkü olumsuz özellikler daha belirgin hale gelirse, hayatınızda değişiklikler yaparak dikkatinizi çeken şeylerle uğraşmanız gerektiğini hissedebilirsiniz.

Öte yandan olumlu bir düşünürseniz, bu taşın titreşimi olumlu özelliklerini vurgulayacak ve sizden daha fazla şey kazanacaktır. Çoğu insan, içinde hem pozitif hem de negatif özelliklerin bir karışımına sahiptir ve bazı özelliklerin kendiniz değil diğerlerinde daha kolay anlaşılması mümkündür.

Çoğunuz, genel olarak olumlu olsanız bile, var olmamayı tercih ettiğinizin bir parçası olabileceğinin farkındasınızdır. Epidot bu özelliklere vurgu yaparak yaşamak o kadar zorlaşır ki, zorunluluğa göre değişmeye teşvik edilirsiniz.

Bazı insanlar, bunun öfke, açgözlülük, kıskançlık ve diğer olumsuz nitelikler gibi şeyleri serbest bırakacakları için olumlu bir şey olduğunu düşünüyorlar. Onları, yaşamınızı daha düşünme ve yaşamanın daha olumlu bir şekli ile değiştirme konusunda yararlı olursunuz.
Kızgınlığınızı hissettiyseniz veya başkaları tarafından reddedilen hissettiyseniz ve bu hisleri ağırlık koyarak şekillendirdiyseniz, bu taş size yardımcı olacaktır.

Bu taş güçlü iyileştirici niteliklere sahiptir ve dinlenmeniz gerektiğinde veya diyetinizle daha iyi bakım almaya ne zaman başlanmanız gerektiğinin farkında olmanıza yardımcı olabilir.

Epidot daha hafif ve daha özgür hissetmenize yardımcı olur ve geçmişten gelen duyguların farkına varmayı kolaylaştırır.

Doğal Epidot Kristali

Doğal Epidot Kristali

Bu sizi duygularını ve kilosunu serbest bırakmanıza yardımcı olur.

Duygular için güçlü bir şifa taşıdır ve tüm yeşil taşlar gibi kalp şakrasında güçlü bir rezonans vardır .

Güçlü titreşimi değişikliği sağlamak için tüm çakralar içinde çalışacaktır.

Bu taş sağlığı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve bağışıklık sistemine ve sinir sistemine yardımcı olacaktır.

Duygusal olarak yükselme enerjinizle bunun, olumsuz duygular salmanıza ve ilişkili duygusal sorunları iyileştirmenize olanak sağlayabilir.

Bu nasıl kullanılır

Epidote’yi iyi kristal tedarikçilerinden satın alabilirsiniz ve gerçekten kendiniz çalışmaya hazırsanız , vücudunuzda bir parça tutabilirsiniz .

Epidote
Epidot
Taşın bazı olağandışı özelliklerinden dolayı bu kristallerin kristalin türü kesilmesi zordur, bu nedenle bu taşları kesmek için deneyimli bir kesici alır, takıdaki bazı taşlar kadar yaygın değildir.

Vücudunuzda bir parça tutmayı seçebilirsiniz, ancak bir duygu akışı yaşarsanız rahatsız edici etkilere sahip olmanın mümkün olduğunun farkında olun.

Epidotun güçlü şifa özellikleri vardır ve bunlar mükemmel sağlık sonuçları yaratabilir.