OTANT�K TA�

FANTOM KUVARS TAŞ YÜZÜK

OTANTİK YÜZÜKLER
Fantom Kuvars Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
[dpsc_display_product]
Ürünün Özellikleri
 • 10.25 CRT ŞEKİLSİZ
 • 9 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • BRAZİLYA
 • DOĞAL KIRMIZI FANTOM KUVARS
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA

Fantom kuvars , önceden var olan kristaller üzerinde oluşan çeşitli kuvars veya “kaya kristali” nden oluşur. Birlikte

Fantom Kuvars Yüzük

Fantom Kuvars Yüzük

verilen kristal, bileşimdeki bazı çeşitlemeler nedeniyle içerilen kristalin sınırını görünür hale getirdiğinden görülür. Bu tür kristaller , fantomlar olarak bilinen çok sayıda küçük kristalin ana hatlarını gösterir . Phantom kuvartz Avusturya, Brezilya, Madagaskar, İsviçre ve Amerika’da bulundu.

Normal kuartz gibi, fantom kuvarsın kimyasal bileşimi silikon dioksittir (SiO2). Mevcut fantom kuvartz formları kristal grupları ve mücevher sarkıtları olarak kullanılan tek kristallerdir.

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL BRAZİLYA MUHTEŞEM KIRMIZI (BLOOD) FANTOM KUVARS TAŞI 10.25 KARAT EL İŞÇİLİĞİ YÜZÜK;SEVDİKLENİZE FANTASTİK BİR HEDİYE OLARAK DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ;KOLEKSİYON BİR YÜZÜK OLARAK SAKLANABİLİR;

FANTOM KUVARS NEDİR;KUVARS KRİSTALLERİNİN İÇİNE OLUŞUMDA  FARKLI ELMENT VE MİNARELLERİN SIKIŞMASI İLE OLUŞUR.KUVARS KRİSTALİNE FARKLI RENK VE TON KATARLAR.
Bir hayalet, bir kristal içindeki bir kristal veya mineral maddesidir. Fantomların rengi kristalden kristaline değişirken, yaptıkları mineralin türüne bağlı olarak Fantomlar başka bir kristal içindeki bir kristalin “hayalet “ine benziyorlar. Fantomlar, bir kristal büyümesi kesildiğinde oluşur ve sonra tekrar büyümeye başlar. Çoğu zaman, orijinal mineral yıkanır, daha sonra yalnızca Kuvarsları büyütür.

Kuvars Fantomları, evrensel farkındalık ve yaşam döngüsünün birçok safhasını sembolize eder. Fantomların geçmişe asimile yardım ederek Dünya’ya büyük şifa getirdiğine inanılıyor.

Fantomları, iç büyümeyi kolaylaştırmak için ve hayatınızdaki geçmiş sorunları anlamak ve çözmek için yardıma ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Fantomlarla meditasyon yapmak, gizli bilgilerin ortaya çıkarılmasına ve bastırılmış anıların ortaya çıkmasına ve onları nihai çözünürlük ve serbest bırakılabilmesi için yüzeyine getirmesine yardımcı olabilir. Bu tür kendi kendine çalışma, kişinin hayatında büyük bir dönüşüme neden olabilir.

Clear Quartz Phantoms, tüm Çakraları Crown Chakra’ya dengelemek ve hizalamak için mükemmeldir. Ruhsal büyüme ve yüksek alemler ile bağlantıya ilgi duyanlar, Yüksek Ben’in deneyimlerini diğer Çakralara entegre etmek için Crown Chakra ile çalışırken Beyaz Fantomlardan bu yana özellikle Kuvars Fantomları kullanabilirler.

Fantom Kuvars Kristali

Fantom Kuvars Kristali

Tüm Fantomlar büyüme için kolaylaştırıcılar olmakla birlikte, Yeşil Klorit Fantom Kristalleri özellikle kendini iyileştirme ve yenilenme üzerine çalışırlar ve detoksifikasyonu kolaylaştırırlar. Aşırı duyguları Dünya’ya topraklamaya yardım ederek kullanıcıya bir denge durumuna girmesine yardımcı olurlar.

Kırmızı Klorit Fantomları, Dünya’yı canlı bir varlık olarak tanımasına ve kendisine bir ruh seviyesinde bağlanmasına yardımcı olmak için mükemmeldir. Birçok enerji çalışanı, kişisel şifa ve bireysel şifanın yanı sıra küresel iyileşme yaparken Kırmızı Klorit Fantom Kristallerini kullanır. Kırmızı lKlorit, aura’yı temizlemeye ve çakraları hizalamaya yardımcı olur ve bu karakteristik, onu barındıran Kuvars tarafından kuvvetlendirilir.

Ametist Fantomları, özellikle “plato” yaşarken, manevi gelişime özgüdür. Ametist Fantomları, birine, öğrendikleri derslerle perspektife yerleştirerek ve kişisel gelişimine ilham alarak geçmişe bırakmaya ilham verebilir.

Ametist Fantomları, geçmiş hayat sorunları üzerinde çalışanlar için enstrümantal olabilir ve sezgilerini engelleyen bloklar yaşayan kişiler için harika olabilir. Bazen bu sezgisel bloklar çocukluğunda ya da önceki yaşamda psişik yeteneklerin yer aldığı olumsuz deneyimler sonucu olabilir. Bir Ametist Hayaletini kullanmak, bu tıkanıklıkların salgılanmasını tetikleyebilir, ancak nasıl ve neden yapıldığının bilgisini korur.
Açık Kuartzın Anlamına ve Kullanım Alanlarına Giriş
Sıradan, ancak olağanüstü, renkli ve berrak olan Kuvars kristalleri, mineral krallıktaki en geniş ve en geniş ailenin oluşturduğu dünyada en yaygın ve bol miktarda bulunur. “Eski zamanlardan günümüze kadar, kuvars kristalleri, insanlığa ışık kaynağı olmuştur. Manevi liderler ve şifacılar ile bilim adamları tarafından oldukça değer verilen kuvartz’ın benzersiz nitelikleri, insanlığın evrimsel gelişiminde kilit rol oynamıştır.” (Baer, R, “Işık Penceresi” önsözü)

Doğal Fantom Kuvars

Doğal Fantom Kuvars

Silisyum ve oksijenden (silikon dioksit) oluşur, Quartz, Avrupa “quarz” ‘dan, “silikatlar” olarak adlandırılan minerallerin geniş bir dizi önemli bir bileşenidir. Kompakt kütleler ve sutunlardaki prizmatik altıgen kristaller gibi, görünür kristaller içermeyen yoğun lifli veya grenli oluşumlarda da görülür. Aynı zamanda granit, kuvarsit ve gnays gibi ortak kayalarda ve kumtaşı gibi sedimanter konglomeralarda önemli bir mineral elementtir. [Simmons, 317] [www.Quartzpage.de]

Çoğu kişi “kristaller” sözcüğünden bahsedecek olursa, genelde Kuvars Kristali (Temiz Kuvars), Kristal Taşı’nın altı yüzlü prizmaları ve Mükemmel Mücevher olarak bilinen enerji söz konusudur. Onun pırıltılı ışığında tüm renk tayfı bulunur.

Metafizik dünyada, Clear Quartz kristalleri, Dünyanın Ana’nın en büyük armağanıdır. En küçüğü bile, bir usta şifacı öğretmenin özellikleriyle doludur.

Günümüz şifacıları, kristallerin yaşayan, inanılmaz yaşlı ve bilgili canlılar olduğuna ve bir kişi açıkken ve almaya hazır olduğunda iletişim kurmaya istekli olduğuna inanıyorlar. Açık Bir Kuvars kristali ile giymek, taşımak veya meditasyon yapmak zihni ve kalbi daha yüksek bir rehberliğe açar ve Ruh’un alanı fiziksel form dünyasına aktarılır ve çevrilir.

Bir kişinin ihtiyaçları seviyesinde kalarak, Clear Quartz da enerjisi veya niyeti programlanmış ne olursa olsun güçlendirir ve bu enerjiyi dünya çapında ve eterik alemlere yayınlamaya devam eder. Bu, kişinin dualarının yerine getirilmesini hızlandırabilir, iyileşme ya da manevi büyümeyi yoğunlaştırabilir ya da kristalin, yalnızca bir hedefin ortaya çıkması için yeterince uzun ve güçlü bir enerji deseni tutmasına izin verebilir. [Salon II, 22] [Eason, 133] [Simmons, 318] [Ahsian, 319]

Fantom Kuvars Taşı Yüzük

Fantom Kuvars Taşı Yüzük

“Kuvars kristalleri, Yaratıcının en iyi ifade saatinin tezahürüymüş … Işıkların, sayısız boyutta, yaşamın sayısız boyutlarını, gittikçe genişleyen bir evrende kozmik tozdan yaratılmış olarak gösteren ışık pencereleri … İlahi plan, tüm genişleyen yaşamın, birinin etrafında dönmesini ön planda tutuyordu Ortak payda, kuvars kristali, dondurulmuş katılaştırılmış ışık sayesinde evrim süreci boyunca tüm yaratımlar izlenebilir ve desteklenebilir. ” Beverly Criswell “Kuvars Kristaller: Göksel Bir Bakış Açısı” (Vicki ve Randall Baer’in “Işık Pencereleri” nde yer almaktadır)

Saf Kuartz, saf silikon dioksit, kristalin “buz” anlamına gelen “kristal” kelimesinden Kristal veya Buz Kristali olarak da bilinir, çünkü kristalin suyun donup soğutulduğu ve asla çözülmeyeceği düşünülüyordu . Prizmatik altıgen kristaller, bir veya iki ucunda nispeten pürüzsüz tarafları ve doğal olarak fasetlenmiş sonlandırmaları vardır ve çoğunlukla kümelerde bulunan ve her ebatta değişen, cam, sütlü veya çizgili olarak saydam olabilirler. Sonlandırmalar, oluşma oranına bağlı olarak farklı faset şekillerine sahiptir ve bu şekiller son derece önemlidir. [Simmons, 318] [Hall, 225] ( Şekle Göre Kristallere Bakınız)

Tarih boyunca, Clear Quartz, güneş enerjisinin güneş enerjisi kırılması kaynağı olarak bir kristal vasıtasıyla aktarılacağına inandığı Atlantis ve Lemurya’ya kadar hemen hemen her uygarlıkla değer taşıdı. Kızılderili Hintlilerle birlikte, Afrika kabileleri, eski Mısırlılar, Aztekler, Romalılar, İskoçlar ve sayısız başka kültürler, tanısal iyileşme, meditasyon ve ruhsal gelişim, dini nesneler ve cenaze törenlerinde Clear Quartz kullanıyorlardı ve kötü ve büyülü enchantments’leri ortadan kaldırıyorlardı . [Mella, 82] [Melody, 506] [Kunz, 219] ( Bu makalenin sonundaki Güçler, Efsaneler ve Hikayeler bölümüne bakın. )

Kuvars Çeşitleri
Kuvars, neredeyse her kıtada bulunan, neredeyse her renkte düşünülebilecek, taşların bir ailesini kapsar. Bu sayfada tartışılan Clear Quartz özelliklerine ek olarak, aşağıdaki Quartz türleri kendi sayfalarına bağlantılar içeren bazı özel özelliklere sahiptir.

Fantom Kuvars Nedir

Fantom Kuvars Nedir

Makro kristalin çeşitler kristaller oluşturur veya makroskopik kristal yapısına sahiptir. Bunlara genellikle “Kuvars” denir.

Makro kristalin çeşitleri:

Kaya Kristali saf, berrak Kuvarsdır, genellikle sütlü bir tabandır. Özellikleri bu sayfada listelenmiştir.
Amethys , soluk mortan derin mora; Piskopos Taşı olarak bilinir, telif ve maneviyatı temsil eder ve yaratıcılığın bir kristalidir.
Ametrin aynı taşta Ametist ve Sitrin’in birleşimidir; Bir “taş kemeri” maneviyata, aksiyona ve korkuyu yenilere bağlar.
Aventurin metalik bir iridescence ile yeşil, mavi veya kızıl-kahverengi olabilir; Bu iyimserlik, liderlik ve refah taşıdır.
Mavi Kuvars , açık maviden orta maviye renkli olan minik mavi kapanımlara sahip, açık Quartz’tır; Uyum ve düzen getirir, zihinsel netlik ve korkuyu azaltır.
Citrine şeffaftır ve altın sarısıya soluk gelir; Hayal gücünü arttırır ve kişisel irade ve tezahür güçlerini büyütür.
Quartzite olarak da bilinen Samanyolu veya Karlı Kuvars , opak beyaz kuvarstır; Ders öğrenimi için destekleyici, sınırlamaları ve dokunuşu kullanan bir araçtır.
Pembe Kuvars , nadir bulunan, küçük, iyi oluşturulmuş kristallerin nadir kümeler halinde oluşur; soluktan kırmızımsı-kırmızı-pembe, şeffaf saydamdır; “Masumiyet ve keşif taşı”, kendini sevme ve başkalarına saygı duyma yeteneği kazandırır.
Kuvars Kuvars, koyu kırmızı-pembe, açık saydam, yarı saydam; “Güzellik ve aşk taşı”, merhamet, takdir ve sakinleştirici sakinleştirmeyi teşvik eder.
Prase , aktinolit kapanımlarla birlikte bir leke -green Quartzite (mineralden ziyade kaya); “Toprak anne” taşı, çatışmaları çözer ve sinirleri yatıştırır.

Kuvars Taşı Yüzük

Kuvars Taşı Yüzük

Prasiolit Yeşil Ametisttir ; Pırasa yeşili ve nadir olarak doğaldır, genellikle ısıyla işlem görür; Vücut, zihin ve ruh arasında bir köprü oluşturur.
Dumanlı Kuvars , koyu griye karşı şeffaf dumanlı kahverengidir; Duygusal ve çevresel olumsuzluğu boşa çıkartan bir prömiyeri topraklama taşıdır.
Tiger, Hawk’s ve Cat’s Eye , asbest ve hornblend’in şövalyeleri ile katmanlı kuvartstır; Kaplanın Gözü altın kahverengi, Hawk’un veya Şahin’in Gözü mavi-siyah, Kedi’nin Gözü yeşilimsi-griye yeşildir. Bunlar, hareket taşları, gurur, koruma ve negatif enerjileri geri yansıtmaktır.
Kriptokristalin veya mikrokristalin çeşitler yoğun bir yapıya sahiptir ve görünür kristaller göstermezler. Genellikle birlikte gruplandırılır ve “Kalsedonya” olarak anılır. Bunlar iki gruba ayrılmıştır.

Lifli çeşitleri:

Akik genellikle her renkte katmanlar ve formlarla birleştirilir; Bir kişinin kendini kabullenmesini kolaylaştıran, dengeleyici ve güçlendirici bir taştır.
Carnelian , yarı kırmızı- turuncuya kadar yarı saydam soluk turuncu; Bu motivasyon ve dayanıklılık, liderlik ve cesaret taşıdır.
Kalsedon renk ve desende değişir, mavi bir favori; “Konuşmacının taşı”, barış yapmayı ve kişinin sözlerini dikkatlice seçmeyi teşvik eder.
Chrysoprase yeşil, genellikle opaktır ve Kalsedoninin en nadirlerinden biridir; Bu kalbin bir taşıdır ve gerçek, umudun ve sadakati sevmeyi teşvik eder.
Oniks , siyah, kahverengi, gri, siyah / beyaz veya kırmızı / beyaz opak tabakalardır ve çoğu kez kameolara oyulmuştur; Içsel güç, istikrar ve zahmet sağlar.
Sard kahverengi bir kalsedonyum kırmızımsı bir tonla; Olumsuz etkileri ortadan kaldıran ve içsel güç sağlayan koruyucu bir taş.

Fantom Kuvars Yüzük

Fantom Kuvars Yüzük

Kuvars Kullanımı ve Amaçları – Genel Bakış
Kuvars kristali, mekanik basıncı ya da ısıyı elektromanyetik enerjiye ya da elektromanyetik enerjiye dönüştürebilen piezoelektrik ve piroelektrik özellikleri açısından değer taşır. Enerjiyi odaklamaya, büyütmeye, depolamaya ve dönüştürme yeteneği, teknoloji dünyasında ultrason cihazları, saatler, mikrofonlar, radyo vericilerinde ve alıcılarda, bilgisayarlarda bellek çiplerinde ve diğer elektronik devrelerde kullanılır. [Raphaell, 10-11] [Simmons, 317] [Melodi, 503]

Aynı enerji artış, programlanabilirlik ve hafıza özellikleri, Clear Quartz’ı şifa, meditasyon, bilinçlendirmenin genişletilmesi, kılavuzlarla iletişim, geçmiş yaşam geri çağırma, sevgi veya refah çekme ya da neredeyse her şeyden önce maden krallığında en çok yönlü ve çok boyutlu taş haline getirir. amaç. Bununla birlikte, bu güçle sorumluluk gelir. Rock Crystal’in nimetlerinden yararlanmak için, onunla ahenk içinde hissetmek ve hediyelerini hak etmesi gerekir. Kusursuzluk dışındaki amaç, kaçınılmaz olarak kendine zarar verir. [Simmons, 318] [Megemont, 73]

Clear Quartz, diğer taşların enerjilerini yükseltmek veya taş gruplarını geliştirmek için mükemmel bir üründür ve ızgaralama için idealdir. El değnekleri, değnekler, şablonlar vb. Için mükemmel bir temel malzemedir ve berrak kristal küreleri, kristal gözlem için uzun süredir kullanılmaktadır. [Simmons, 318]

Doğal Kuvars Yüzük

Doğal Kuvars Yüzük

Sürmekte olan kişisel enerjiniz için Clear Quartz’ı bir tekerlekli taş olarak taşıyın veya bir anlık asansör için gerektiği gibi dokunun. Banyo suyuna Kuvars kristalleri ekleyin veya ilk ışıktan gün ortasına kadar sudaki berrak kuvars kristallerinin ıslatılarak nabız noktalarında içki içmek veya sıçramak için bir iksir yapın. İş yerinde, olumsuzluğa karşı bir filtre olarak kullanın ve kritik kelimeleri dönüştürün. [Eason, 133] Kristaller, sanatçılar, stilistler, doktorlar ve şifacılar, mucitler, müzisyenler ve medyada çalışanlar için profesyonel destek taşlarıdır. [Mella, 129-132]

Berrak Kuvars, pozitif iyonların çevresini temizlerken aura’yı koruyarak negatif iyonları iyileştiren bir kuvvet alanı oluşturur. Statik elektriği giderir ve radyasyonun ve radyoaktivitenin zararlı etkilerini iptal eder. [Melody, 505]

Clear Quartz, akıl ve keskinliği akıllara, konsantrasyona ve bellek tutmaya yardımcı olur ve dikkat dağıtıcı unsurları filtreleyerek çıkarır. Hipnotik kalitesi, uyku için elverişli olup, rüya sırasında iletilen mesajları ve dersleri anlamaya yardımcı olur. Cenaze törenlerinde birçok kültürde yer alan ve mezarlar, kavanozlar ve mezarlar içine yerleştirilen, ölüm için saygın bir taştır. [Megemont, 73] [Melody, 505] [Kunz, 219]

Enerji tasarrufu sağlayan bir araç olarak yakıt hattına takılı Clear Quartz yakıt tüketimini azaltmak için bilinir. [Hall, 225]

FANTOM KUVARS TAŞ YÜZÜK

OTANTİK YÜZÜKLER
Fantom Kuvars Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 10.25 CRT ŞEKİLSİZ
 • 9 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • BRAZİLYA
 • DOĞAL KIRMIZI FANTOM KUVARS
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA
[dpsc_display_product]
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Fantom kuvars , önceden var olan kristaller üzerinde oluşan çeşitli kuvars veya “kaya kristali” nden oluşur. Birlikte

Fantom Kuvars Yüzük

Fantom Kuvars Yüzük

verilen kristal, bileşimdeki bazı çeşitlemeler nedeniyle içerilen kristalin sınırını görünür hale getirdiğinden görülür. Bu tür kristaller , fantomlar olarak bilinen çok sayıda küçük kristalin ana hatlarını gösterir . Phantom kuvartz Avusturya, Brezilya, Madagaskar, İsviçre ve Amerika’da bulundu.

Normal kuartz gibi, fantom kuvarsın kimyasal bileşimi silikon dioksittir (SiO2). Mevcut fantom kuvartz formları kristal grupları ve mücevher sarkıtları olarak kullanılan tek kristallerdir.

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE %100 DOĞAL BRAZİLYA MUHTEŞEM KIRMIZI (BLOOD) FANTOM KUVARS TAŞI 10.25 KARAT EL İŞÇİLİĞİ YÜZÜK;SEVDİKLENİZE FANTASTİK BİR HEDİYE OLARAK DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ;KOLEKSİYON BİR YÜZÜK OLARAK SAKLANABİLİR;

FANTOM KUVARS NEDİR;KUVARS KRİSTALLERİNİN İÇİNE OLUŞUMDA  FARKLI ELMENT VE MİNARELLERİN SIKIŞMASI İLE OLUŞUR.KUVARS KRİSTALİNE FARKLI RENK VE TON KATARLAR.
Bir hayalet, bir kristal içindeki bir kristal veya mineral maddesidir. Fantomların rengi kristalden kristaline değişirken, yaptıkları mineralin türüne bağlı olarak Fantomlar başka bir kristal içindeki bir kristalin “hayalet “ine benziyorlar. Fantomlar, bir kristal büyümesi kesildiğinde oluşur ve sonra tekrar büyümeye başlar. Çoğu zaman, orijinal mineral yıkanır, daha sonra yalnızca Kuvarsları büyütür.

Kuvars Fantomları, evrensel farkındalık ve yaşam döngüsünün birçok safhasını sembolize eder. Fantomların geçmişe asimile yardım ederek Dünya’ya büyük şifa getirdiğine inanılıyor.

Fantomları, iç büyümeyi kolaylaştırmak için ve hayatınızdaki geçmiş sorunları anlamak ve çözmek için yardıma ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Fantomlarla meditasyon yapmak, gizli bilgilerin ortaya çıkarılmasına ve bastırılmış anıların ortaya çıkmasına ve onları nihai çözünürlük ve serbest bırakılabilmesi için yüzeyine getirmesine yardımcı olabilir. Bu tür kendi kendine çalışma, kişinin hayatında büyük bir dönüşüme neden olabilir.

Clear Quartz Phantoms, tüm Çakraları Crown Chakra’ya dengelemek ve hizalamak için mükemmeldir. Ruhsal büyüme ve yüksek alemler ile bağlantıya ilgi duyanlar, Yüksek Ben’in deneyimlerini diğer Çakralara entegre etmek için Crown Chakra ile çalışırken Beyaz Fantomlardan bu yana özellikle Kuvars Fantomları kullanabilirler.

Fantom Kuvars Kristali

Fantom Kuvars Kristali

Tüm Fantomlar büyüme için kolaylaştırıcılar olmakla birlikte, Yeşil Klorit Fantom Kristalleri özellikle kendini iyileştirme ve yenilenme üzerine çalışırlar ve detoksifikasyonu kolaylaştırırlar. Aşırı duyguları Dünya’ya topraklamaya yardım ederek kullanıcıya bir denge durumuna girmesine yardımcı olurlar.

Kırmızı Klorit Fantomları, Dünya’yı canlı bir varlık olarak tanımasına ve kendisine bir ruh seviyesinde bağlanmasına yardımcı olmak için mükemmeldir. Birçok enerji çalışanı, kişisel şifa ve bireysel şifanın yanı sıra küresel iyileşme yaparken Kırmızı Klorit Fantom Kristallerini kullanır. Kırmızı lKlorit, aura’yı temizlemeye ve çakraları hizalamaya yardımcı olur ve bu karakteristik, onu barındıran Kuvars tarafından kuvvetlendirilir.

Ametist Fantomları, özellikle “plato” yaşarken, manevi gelişime özgüdür. Ametist Fantomları, birine, öğrendikleri derslerle perspektife yerleştirerek ve kişisel gelişimine ilham alarak geçmişe bırakmaya ilham verebilir.

Ametist Fantomları, geçmiş hayat sorunları üzerinde çalışanlar için enstrümantal olabilir ve sezgilerini engelleyen bloklar yaşayan kişiler için harika olabilir. Bazen bu sezgisel bloklar çocukluğunda ya da önceki yaşamda psişik yeteneklerin yer aldığı olumsuz deneyimler sonucu olabilir. Bir Ametist Hayaletini kullanmak, bu tıkanıklıkların salgılanmasını tetikleyebilir, ancak nasıl ve neden yapıldığının bilgisini korur.
Açık Kuartzın Anlamına ve Kullanım Alanlarına Giriş
Sıradan, ancak olağanüstü, renkli ve berrak olan Kuvars kristalleri, mineral krallıktaki en geniş ve en geniş ailenin oluşturduğu dünyada en yaygın ve bol miktarda bulunur. “Eski zamanlardan günümüze kadar, kuvars kristalleri, insanlığa ışık kaynağı olmuştur. Manevi liderler ve şifacılar ile bilim adamları tarafından oldukça değer verilen kuvartz’ın benzersiz nitelikleri, insanlığın evrimsel gelişiminde kilit rol oynamıştır.” (Baer, R, “Işık Penceresi” önsözü)

Doğal Fantom Kuvars

Doğal Fantom Kuvars

Silisyum ve oksijenden (silikon dioksit) oluşur, Quartz, Avrupa “quarz” ‘dan, “silikatlar” olarak adlandırılan minerallerin geniş bir dizi önemli bir bileşenidir. Kompakt kütleler ve sutunlardaki prizmatik altıgen kristaller gibi, görünür kristaller içermeyen yoğun lifli veya grenli oluşumlarda da görülür. Aynı zamanda granit, kuvarsit ve gnays gibi ortak kayalarda ve kumtaşı gibi sedimanter konglomeralarda önemli bir mineral elementtir. [Simmons, 317] [www.Quartzpage.de]

Çoğu kişi “kristaller” sözcüğünden bahsedecek olursa, genelde Kuvars Kristali (Temiz Kuvars), Kristal Taşı’nın altı yüzlü prizmaları ve Mükemmel Mücevher olarak bilinen enerji söz konusudur. Onun pırıltılı ışığında tüm renk tayfı bulunur.

Metafizik dünyada, Clear Quartz kristalleri, Dünyanın Ana’nın en büyük armağanıdır. En küçüğü bile, bir usta şifacı öğretmenin özellikleriyle doludur.

Günümüz şifacıları, kristallerin yaşayan, inanılmaz yaşlı ve bilgili canlılar olduğuna ve bir kişi açıkken ve almaya hazır olduğunda iletişim kurmaya istekli olduğuna inanıyorlar. Açık Bir Kuvars kristali ile giymek, taşımak veya meditasyon yapmak zihni ve kalbi daha yüksek bir rehberliğe açar ve Ruh’un alanı fiziksel form dünyasına aktarılır ve çevrilir.

Bir kişinin ihtiyaçları seviyesinde kalarak, Clear Quartz da enerjisi veya niyeti programlanmış ne olursa olsun güçlendirir ve bu enerjiyi dünya çapında ve eterik alemlere yayınlamaya devam eder. Bu, kişinin dualarının yerine getirilmesini hızlandırabilir, iyileşme ya da manevi büyümeyi yoğunlaştırabilir ya da kristalin, yalnızca bir hedefin ortaya çıkması için yeterince uzun ve güçlü bir enerji deseni tutmasına izin verebilir. [Salon II, 22] [Eason, 133] [Simmons, 318] [Ahsian, 319]

Fantom Kuvars Taşı Yüzük

Fantom Kuvars Taşı Yüzük

“Kuvars kristalleri, Yaratıcının en iyi ifade saatinin tezahürüymüş … Işıkların, sayısız boyutta, yaşamın sayısız boyutlarını, gittikçe genişleyen bir evrende kozmik tozdan yaratılmış olarak gösteren ışık pencereleri … İlahi plan, tüm genişleyen yaşamın, birinin etrafında dönmesini ön planda tutuyordu Ortak payda, kuvars kristali, dondurulmuş katılaştırılmış ışık sayesinde evrim süreci boyunca tüm yaratımlar izlenebilir ve desteklenebilir. ” Beverly Criswell “Kuvars Kristaller: Göksel Bir Bakış Açısı” (Vicki ve Randall Baer’in “Işık Pencereleri” nde yer almaktadır)

Saf Kuartz, saf silikon dioksit, kristalin “buz” anlamına gelen “kristal” kelimesinden Kristal veya Buz Kristali olarak da bilinir, çünkü kristalin suyun donup soğutulduğu ve asla çözülmeyeceği düşünülüyordu . Prizmatik altıgen kristaller, bir veya iki ucunda nispeten pürüzsüz tarafları ve doğal olarak fasetlenmiş sonlandırmaları vardır ve çoğunlukla kümelerde bulunan ve her ebatta değişen, cam, sütlü veya çizgili olarak saydam olabilirler. Sonlandırmalar, oluşma oranına bağlı olarak farklı faset şekillerine sahiptir ve bu şekiller son derece önemlidir. [Simmons, 318] [Hall, 225] ( Şekle Göre Kristallere Bakınız)

Tarih boyunca, Clear Quartz, güneş enerjisinin güneş enerjisi kırılması kaynağı olarak bir kristal vasıtasıyla aktarılacağına inandığı Atlantis ve Lemurya’ya kadar hemen hemen her uygarlıkla değer taşıdı. Kızılderili Hintlilerle birlikte, Afrika kabileleri, eski Mısırlılar, Aztekler, Romalılar, İskoçlar ve sayısız başka kültürler, tanısal iyileşme, meditasyon ve ruhsal gelişim, dini nesneler ve cenaze törenlerinde Clear Quartz kullanıyorlardı ve kötü ve büyülü enchantments’leri ortadan kaldırıyorlardı . [Mella, 82] [Melody, 506] [Kunz, 219] ( Bu makalenin sonundaki Güçler, Efsaneler ve Hikayeler bölümüne bakın. )

Kuvars Çeşitleri
Kuvars, neredeyse her kıtada bulunan, neredeyse her renkte düşünülebilecek, taşların bir ailesini kapsar. Bu sayfada tartışılan Clear Quartz özelliklerine ek olarak, aşağıdaki Quartz türleri kendi sayfalarına bağlantılar içeren bazı özel özelliklere sahiptir.

Fantom Kuvars Nedir

Fantom Kuvars Nedir

Makro kristalin çeşitler kristaller oluşturur veya makroskopik kristal yapısına sahiptir. Bunlara genellikle “Kuvars” denir.

Makro kristalin çeşitleri:

Kaya Kristali saf, berrak Kuvarsdır, genellikle sütlü bir tabandır. Özellikleri bu sayfada listelenmiştir.
Amethys , soluk mortan derin mora; Piskopos Taşı olarak bilinir, telif ve maneviyatı temsil eder ve yaratıcılığın bir kristalidir.
Ametrin aynı taşta Ametist ve Sitrin’in birleşimidir; Bir “taş kemeri” maneviyata, aksiyona ve korkuyu yenilere bağlar.
Aventurin metalik bir iridescence ile yeşil, mavi veya kızıl-kahverengi olabilir; Bu iyimserlik, liderlik ve refah taşıdır.
Mavi Kuvars , açık maviden orta maviye renkli olan minik mavi kapanımlara sahip, açık Quartz’tır; Uyum ve düzen getirir, zihinsel netlik ve korkuyu azaltır.
Citrine şeffaftır ve altın sarısıya soluk gelir; Hayal gücünü arttırır ve kişisel irade ve tezahür güçlerini büyütür.
Quartzite olarak da bilinen Samanyolu veya Karlı Kuvars , opak beyaz kuvarstır; Ders öğrenimi için destekleyici, sınırlamaları ve dokunuşu kullanan bir araçtır.
Pembe Kuvars , nadir bulunan, küçük, iyi oluşturulmuş kristallerin nadir kümeler halinde oluşur; soluktan kırmızımsı-kırmızı-pembe, şeffaf saydamdır; “Masumiyet ve keşif taşı”, kendini sevme ve başkalarına saygı duyma yeteneği kazandırır.
Kuvars Kuvars, koyu kırmızı-pembe, açık saydam, yarı saydam; “Güzellik ve aşk taşı”, merhamet, takdir ve sakinleştirici sakinleştirmeyi teşvik eder.
Prase , aktinolit kapanımlarla birlikte bir leke -green Quartzite (mineralden ziyade kaya); “Toprak anne” taşı, çatışmaları çözer ve sinirleri yatıştırır.

Kuvars Taşı Yüzük

Kuvars Taşı Yüzük

Prasiolit Yeşil Ametisttir ; Pırasa yeşili ve nadir olarak doğaldır, genellikle ısıyla işlem görür; Vücut, zihin ve ruh arasında bir köprü oluşturur.
Dumanlı Kuvars , koyu griye karşı şeffaf dumanlı kahverengidir; Duygusal ve çevresel olumsuzluğu boşa çıkartan bir prömiyeri topraklama taşıdır.
Tiger, Hawk’s ve Cat’s Eye , asbest ve hornblend’in şövalyeleri ile katmanlı kuvartstır; Kaplanın Gözü altın kahverengi, Hawk’un veya Şahin’in Gözü mavi-siyah, Kedi’nin Gözü yeşilimsi-griye yeşildir. Bunlar, hareket taşları, gurur, koruma ve negatif enerjileri geri yansıtmaktır.
Kriptokristalin veya mikrokristalin çeşitler yoğun bir yapıya sahiptir ve görünür kristaller göstermezler. Genellikle birlikte gruplandırılır ve “Kalsedonya” olarak anılır. Bunlar iki gruba ayrılmıştır.

Lifli çeşitleri:

Akik genellikle her renkte katmanlar ve formlarla birleştirilir; Bir kişinin kendini kabullenmesini kolaylaştıran, dengeleyici ve güçlendirici bir taştır.
Carnelian , yarı kırmızı- turuncuya kadar yarı saydam soluk turuncu; Bu motivasyon ve dayanıklılık, liderlik ve cesaret taşıdır.
Kalsedon renk ve desende değişir, mavi bir favori; “Konuşmacının taşı”, barış yapmayı ve kişinin sözlerini dikkatlice seçmeyi teşvik eder.
Chrysoprase yeşil, genellikle opaktır ve Kalsedoninin en nadirlerinden biridir; Bu kalbin bir taşıdır ve gerçek, umudun ve sadakati sevmeyi teşvik eder.
Oniks , siyah, kahverengi, gri, siyah / beyaz veya kırmızı / beyaz opak tabakalardır ve çoğu kez kameolara oyulmuştur; Içsel güç, istikrar ve zahmet sağlar.
Sard kahverengi bir kalsedonyum kırmızımsı bir tonla; Olumsuz etkileri ortadan kaldıran ve içsel güç sağlayan koruyucu bir taş.

Fantom Kuvars Yüzük

Fantom Kuvars Yüzük

Kuvars Kullanımı ve Amaçları – Genel Bakış
Kuvars kristali, mekanik basıncı ya da ısıyı elektromanyetik enerjiye ya da elektromanyetik enerjiye dönüştürebilen piezoelektrik ve piroelektrik özellikleri açısından değer taşır. Enerjiyi odaklamaya, büyütmeye, depolamaya ve dönüştürme yeteneği, teknoloji dünyasında ultrason cihazları, saatler, mikrofonlar, radyo vericilerinde ve alıcılarda, bilgisayarlarda bellek çiplerinde ve diğer elektronik devrelerde kullanılır. [Raphaell, 10-11] [Simmons, 317] [Melodi, 503]

Aynı enerji artış, programlanabilirlik ve hafıza özellikleri, Clear Quartz’ı şifa, meditasyon, bilinçlendirmenin genişletilmesi, kılavuzlarla iletişim, geçmiş yaşam geri çağırma, sevgi veya refah çekme ya da neredeyse her şeyden önce maden krallığında en çok yönlü ve çok boyutlu taş haline getirir. amaç. Bununla birlikte, bu güçle sorumluluk gelir. Rock Crystal’in nimetlerinden yararlanmak için, onunla ahenk içinde hissetmek ve hediyelerini hak etmesi gerekir. Kusursuzluk dışındaki amaç, kaçınılmaz olarak kendine zarar verir. [Simmons, 318] [Megemont, 73]

Clear Quartz, diğer taşların enerjilerini yükseltmek veya taş gruplarını geliştirmek için mükemmel bir üründür ve ızgaralama için idealdir. El değnekleri, değnekler, şablonlar vb. Için mükemmel bir temel malzemedir ve berrak kristal küreleri, kristal gözlem için uzun süredir kullanılmaktadır. [Simmons, 318]

Doğal Kuvars Yüzük

Doğal Kuvars Yüzük

Sürmekte olan kişisel enerjiniz için Clear Quartz’ı bir tekerlekli taş olarak taşıyın veya bir anlık asansör için gerektiği gibi dokunun. Banyo suyuna Kuvars kristalleri ekleyin veya ilk ışıktan gün ortasına kadar sudaki berrak kuvars kristallerinin ıslatılarak nabız noktalarında içki içmek veya sıçramak için bir iksir yapın. İş yerinde, olumsuzluğa karşı bir filtre olarak kullanın ve kritik kelimeleri dönüştürün. [Eason, 133] Kristaller, sanatçılar, stilistler, doktorlar ve şifacılar, mucitler, müzisyenler ve medyada çalışanlar için profesyonel destek taşlarıdır. [Mella, 129-132]

Berrak Kuvars, pozitif iyonların çevresini temizlerken aura’yı koruyarak negatif iyonları iyileştiren bir kuvvet alanı oluşturur. Statik elektriği giderir ve radyasyonun ve radyoaktivitenin zararlı etkilerini iptal eder. [Melody, 505]

Clear Quartz, akıl ve keskinliği akıllara, konsantrasyona ve bellek tutmaya yardımcı olur ve dikkat dağıtıcı unsurları filtreleyerek çıkarır. Hipnotik kalitesi, uyku için elverişli olup, rüya sırasında iletilen mesajları ve dersleri anlamaya yardımcı olur. Cenaze törenlerinde birçok kültürde yer alan ve mezarlar, kavanozlar ve mezarlar içine yerleştirilen, ölüm için saygın bir taştır. [Megemont, 73] [Melody, 505] [Kunz, 219]

Enerji tasarrufu sağlayan bir araç olarak yakıt hattına takılı Clear Quartz yakıt tüketimini azaltmak için bilinir. [Hall, 225]