OTANT�K TA�

Ürünün Özellikleri
  • 8 MM
  • AYNI GÜN KARGO
  • GÜNEŞ TAŞI
  • HİNDİSTAN
  • KDV DAHİL
  • KÜPE+KOLYE HEDİYELİ
  • ÖZEL KUTUSUNDA

Feldspat olarak bilinen geniş bir mineral grubunun üyesi olan Güneş Taşı kristali çakraları ısıtır ve duygusal bir kışın ortasında size güzel bir güneş öpücüğü verir. Sakral çakrayı uyararak Güneş Taşı, zihnin karanlık köşelerine bir ışık seli getirerek, negatif düşünce kalıplarını ortadan kaldırmak için mükemmel bir iyileştirici yardım yapar. Eski Budist atasözünün dediği gibi biz de düşündüğümüz şeyiz, bu yüzden huysuz bir ruh hali içindeyseniz, taşlar dünyasında en iyi antidepresan olan parlak ve güneşli Güneş Taşı kristal taşı ile ondan kurtulun.

Güneş Taşı Bileklik

Güneş Taşı Bileklik

Güneş Taşı kristal şifa özelliklerini günlük sağlık rutininize dahil ettiğinizde, aklı daha yüksek bir bilinç seviyesine getirin. Her sabah güneş doğup yeni bir günün armağanını sunduğunda, Güneş Taşı ruhunuz için günlük C Vitamini dozunuz olsun. Güneş Taşı, kendine değer ve güven duygusunu destekleyerek, bir blues vakası için şifa reçetenizdir.

Güneş Taşı kristal taşı anlamını günlük meditasyon pratiğinize dahil ettiğinizde anında bir güneş ışığı ışını yaşayın. TV uzaktan kumandanından, Instagram’dan ve dikkatini dağıtabilecek başka bir şey yapmadan uzak dur ve sessiz iç gözlem ve yalnızlığı teşvik eden kutsal bir alana gir. Daha da iyisi, terapötik seansınızı dışarıda yapın ve ayak tabanınızın yeryüzünün enerjisine kök salmasına tanık olun. Kristalin size, doğanın iyileştirici ritmini yeniden bağlayan bir dizi güçlendirici mantraları yüksek sesle ilan ederek niyetinizi söyleyin.
Güneş Taşı ANLAMI
Canlı estetiği kadar parlak ve neşe dolu bir enerjiye sahip olan Güneş Taşı kristal anlamı, çocukluğun eğlenceli hevesiyle bağlantılı. Modern dünyada günlük yaşama stresi stresini korurken, Güneş Taşı bize kariyer talepleri ile güneşte eğlence arasında sağlıklı bir denge kurmamızı hatırlatıyor. Norveç’te ilk keşfedilen Güneş Taşı kristali, Vikingleri denizlerde gezinmek için kullanan eski İskandinav metinleri ile bağlantılıdır. Küçük Hematit parçacıkları sayesinde Güneş Taşı, bu ünlü denizcilerin, Tabiat Ana’nın tartışmasız GPS’i olan güneşten gelen ışık ışınlarını yakalamak için kullandıkları ışığı yansıtan özelliklerden ayırt edici bir ışıltı alır.

Güneş Taşı kristalinin anlamını çağırın ve geçmiş hatalarınızla nasıl barışacağınızı öğrenin. Ne de olsa, büyümemize ve dönüşmemize yardımcı olan kusurlarımız. Ruhsal yolculuğunuzda nerede olursanız olun, Güneş Taşı kristalini elinizde tutun ve koşulsuz olarak kendinizi sevmek için kendinize izin verin, geçmişin acı dolu hatıralarını salıvermek ve ileriye doğru hareket etmek, tıpkı güneşin hiç bitmeyeceği ve battığı gibi gece ve gündüz döngüsü.

Canlı estetiğine gelince, Güneş Taşı adaşı kadar göz kamaştırıyor. Kendine özgü parlak pırıltılı bitişini, küçük bakır ya da hematit prizmalarının neden olduğu aventurescence’den alır. Her zaman bir kolye üzerine koyarak neşeli Güneş Taşı’un canlandırıcı hislerini hissedin. Yoğun turuncu rengi, Güneş’e, egemen göksel nesnesine olan bağını ve karamsarlık bulutlarını aydınlatan ve temizleyen gücünü yansıtıyor.

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE 1. KALİTE PARLAK GÜNEŞ TAŞI 8 MM BİLEKLİK ÜRÜNÜMÜZ İLE BERABER KOLYESİ VE KÜPESİ HEDİYE OLARAK GÖNDERİLİR;SEVDİKLERİNİZ İÇİN DOĞAL ANLAMLI BİR HEDİYE OLARAK DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ;
Güneş Taşı ÖZELLİKLERİ
Çok yönlü bir çakra temizleyici olarak Güneş Taşı, iyileştirme ızgaralarına önemli bir katkı sağlar çünkü diğer taşların gücünü artırmaya yardımcı olarak tüm enerji yollarını temizler ve etkinleştirir. Hayatınızda bir tatlılık duygusu yoksa, günümüzde joie de vivre kavramını uyandırmak için Güneş Taşı kristal şifa özelliklerini çağırmanın zamanı gelmiştir. Zamanın atasözü olan atasözünün ruhunu takiben, Güneş Taşı kristal şifa özellikleri, yüzünüzü güneşe doğru döndürerek gölgelerin arkanıza düşmesine izin verir. Güneş Taşı, sizi güvenli bir şekilde yönlendirmek için her zaman güvenebileceğiniz göksel deniz feneri olan iyimserliğin parlayan ışığıdır.

Güneş Taşı Bileklik

Güneş Taşı Bileklik

Kadife çiçeği çiçeği ile aynı rengi yansıtan Güneş Taşı özellikleri, mücevherin güneşin gücünü ve ruhları güçlendirme yeteneğini kullanarak ısınma etkisi yaratır. Güneşin iyileştirici etkilerini arzuluyorsanız, mevsimsel duygusal bozukluk ve bahçe çeşitliliği depresyonu için kolay bir çözüm olan Güneş Taşı ile şeyleri ısıtın. Her zaman parlak yanan bir ateş gibi Güneş Taşı, çakraları ısıtmak ve kalbinizi sevmeye, inanılmaz iyileştirici ve dönüştürücü etkilerine açmak için mükemmel olan manevi sıcak çikolatanızdır.

Güneş’in rengi ve hayat veren enerjisi Güneş Taşı, ümidi sembolize eder, çünkü en karanlık gece bile yükselen güneşe yol açar.Güneşin ışıması ve güneş ışınının ateşiyle Güneş Taşı, enerjisini Dünyadaki tüm potansiyel yaşamı getiren güneş tanrısı Ra’nın enerjisini taşır. Bir Liderlik Taşı – kişisel güç, özgürlük ve genişletilmiş bilinç. Işığın niteliklerini gerçekten yansıtan, açıklık, yardımseverlik ve sıcaklık, güç, zihinsel netlik ve başkalarına bereket vermek için isteklilik ve yetenek getirir. [Simmons, 388] [Ahsian, 388]

Neşeli bir taş olarak bilinen Güneş Taşı, başkalarına hizmet edebilmek için benliğin beslenmesinde ilham verir. Yaşamdan zevk almayı, iyi doğayı geri kazandırır ve bolluk hissi sağlar. [Hall, 283]

Güneş Taşı, Feldspat ailesinin bir üyesidir ve güneş gibi parıldayan altın, turuncu, kırmızı ve kahverengilerin sıcak tonları ile bilinir. Goethite veya Hematite’nin katılımı, farklı kristal katmanları arasında ışığı kırar ve taş çeşitli açılardan bakıldığında yanardöner bir etki yaratır. Güneş Taşı açık ve şeffaf olabilir veya opak olabilir ve piyasada hazır durumda bulunur. Ancak temiz kırmızı örnekler nadirdir.

metafiziksel kullanımlar Güneş Taşı Kullanımları ve Amaçları – Genel Bakış
Güneştaşı bolluk taşıdır. Bağımsızlığı ve özgünlüğü teşvik eder, yetenekleri ortaya çıkarmak için ilham vericidir ve şöhreti ve beklenmedik refahı çeker. Yarışmalar için mükemmel bir “iyi şanslar” kristali. [Eason, 116] [Melodi, 628]

Kendini canlı ve coşkulu hissetmek için Güneş Taşı’u giy. Canlılığı arttırır ve bir fitness programı veya aerobik aktivite başlatmak ve sürdürmek ve gün boyunca yüksek enerji gerektiren meslekler için faydalıdır. [Eason, 116]

Bir işyeri kristali olarak Güneş Taşı profilinizi yükseltir ve liderlik ve tanıtım için fırsatlar sunar. Çevrimiçi olarak kendi iş veya hizmetlerinizi tanıtırken bilgisayarınızın yanına yerleştirin. [Eason, 116]

Güneş Taşı, duygusal olarak başkalarına bağımlıysanız veya bir partnerinizin ani kaybı yaşadıysanız, bir güç kaynağı sağlar. Korku ve stresi hafifletmeye yardımcı olur ve enerjinizi ya da finansanızı tüketenlere karşı korur. Aynı zamanda fobi hastalarının karanlık, kapalı alanlardan veya diğer tetikleyicilerin varlığından korkmalarını kolaylaştırması için mükemmel bir kristaldir. [Eason, 116] [Melodi, 628]

Alıcı elinde bir yüzük olarak giyilen Güneş Taşı, kişinin ihtiyaç duyduğu ve istenenleri almasına yardımcı olur. Verici el, başkalarına çok sayıda iyileştirme ve kutsama verir. Bir kolye olarak giyilen Güneş Taşı, kalbin bilgeliğini zihnin ilhamlarıyla uyumlu hale getirir. [Simmons, 388]Daha önce bir güneş taşı görmediyseniz, sadece güneşe benzeyen taşı görün! Sıcak altın ve kırmızı tonları, bazen turuncu veya kahverengi, kesinlikle güneşe baktığınızı düşünmenizi sağlayacaktır.

Bu renkler taşa adını veren şeyler. Güneş taşı bazen açık ve şeffaf olabilir ve üzerinde goethit veya hematit izleri görülebilir . Ancak, piyasada mevcut opak güneş taşları da var.

Güneştaşığı ayrıca aventurin feldispat ve goldstone olarak da bilinir ve güneşin güçlerini çektiği bilinmektedir. Güneştaşı yatakları ABD, Kanada, Norveç, Rusya, Yunanistan ve Hindistan’da bulunmuştur.

Güneş Taşı Bileklik

Güneş Taşı Bileklik

Neden Güneş Taşı Kullanıyorsun?
Bu taşı sevmek için hiçbir zaman neden tükenmeyecek, çünkü harika ve pozitif enerjilerle olgunlaşıyor.

Güneştaşı tamamen özgürlük, kendini güçlendirme ve bağımsızlık ile ilgilidir ve bu taş gerçekten en iyi arkadaşınız taş olabilir!

Yaşamınız hakkında kararlar alabileceğiniz, istediğiniz her şeyi yapmakta özgür olduğunuz ve sevmek istediğiniz insanları sevebileceğiniz konusunda sizi takdir edecektir.

Güneş Taşı, kendiniz için bir hayat inşa etmek için iyi bir iş yaptığınızı hatırlatacaktır. Bu taş, hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalışmaya devam etmenizi teşvik edecektir.

SONRAKİ OKUYUN:
Zincite: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Yeteneklerini, aklın gücünü ve genişletilmiş bilincini sergileyecek bir liderlik taşı.

Dünyaya insanların sizin sandığınızdan daha fazla olduğunu gösterecek ve yapabileceğiniz tüm harika şeylere hoş bir şekilde şaşırtacaklar.

Güneş Taşı neşeli bir taş çünkü ışığın özelliklerini yansıtıyor. Sizi açık, sıcak ve nazik olmaya davet ediyor. Başkalarına neşe ve mutluluk vermek için bir isteklilik getirecektir.

Güneş Taşı, beraberinde özgünlük ve ilham enerjisi taşır. Kendinizi sıkışmış veya verimsiz hissediyorsanız ve kendinizi hiç hissetmezseniz, yeni ve etkili fikirleri ortaya çıkaramazsanız, bu taşı elinizde tutmanız yeterlidir. Bir anahtarın açıldığını ve fikirlerin yalnızca doğal olarak akacağını hissedecektir.

Gizli yeteneklerinizi ortaya çıkarmanızı teşvik edecektir. Duygusallığınızı yükseltir ve romantizme tazelik verir.

Yaşamınızın tüm yönlerinde size şans getirecek ve tüm çakralarınıza enerji verecektir. Size istikrar ve zihinsel netlik verecektir.

Güneş Taşı, kendinizi stres altında veya hava koşullarında hissettiğinizde size ekstra bir enerji artışı sağlayacaktır. Bu doğal bir anti-depresan , bu yüzden de üzgün düşünceleri ve duyguları uzak tutacaktır.

SONRAKİ OKUYUN:
Thulite: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
İçinde iyi bir doğa aşılayacak. Güneştaşı enerjisi, gerçek anlamda parlamanıza izin verecek ve insanlar sizi bunun için sevecekler. Ne kadar garip ya da farklı olduğunun önemi yok.

Yaşamınızı coşku, iyimserlik ve cesaretlendirme ile doldurur. Enerjileri, hayatta olduğun için mutlu hissetmeni sağlayacak, ve enerji ve neşe dolu olacaksın.

Yanınızda güneş taşı olması, aylarca sürecek bir proje üzerinde çalışırken veya bağlılık gerektiren bir fitness programında çalışırken özellikle yararlı olabilir.

Doğal Güneş Taşı

Doğal Güneş Taşı

Kararınızı ve bağlılığınızı güçlendirecek ve baştan sona içinde bulunduğunuzdan emin olacak.

Güneş Taşı sezginizi artıracak ve içgüdülerinizi güçlendirecektir. Onlar da çoğu zaman doğru olacaktır.

Güneş Taşı, hayallerinizi gerçekleştirmenizi ya da arzu ettiğiniz sevgiyi yaşamanızı önleyen irrasyonel korkuları yok edecektir.

Kendine olan güvenini ve kendine olan saygını arttıracak.
Bu, hayır demeyi zor bulan insanlar için sahip olmak için özellikle iyi bir taş.

Bu taş ayrıca, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bir şekilde size fayda sağlayacak kendi kendini iyileştirme gücüne sahiptir.

SONRAKİ OKUYUN:
Howlite Anlamı, Özellikleri, Yetkileri ve Kullanımları
Güneş Taşı Size Nasıl Yardımcı Olacak?
Güneş Taşı ve Sağlık
Güneş Taşı, vücut organları arasında dengeyi ve uyumu destekleyebilir, böylece düzgün çalışması için. Aynı zamanda vücudun kendi kendini iyileştirme yeteneklerini arttırma yeteneğine de sahiptir.

Kronik boğaz ağrılarını tedavi etmeye ve mide gerginliği ve ülserle ilgili ağrıları azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca kıkırdak ve omurilik problemlerinin tedavisinde yardımcı olabilir.

Güneş Taşı, sindiriminizi iyileştirerek ve vücudunuzun canlılığını koruyarak metabolizmanızı arttırmanıza yardımcı olur.
Romatizmayı ve diğer genel ağrıları ve ağrıları tedavi etmede çok iyidir. Artı –

Depresyon ve Mevsimsel Afektif Bozukluk belirtilerini hafifletebilir.
Ayrıca gece terörlerini ve kabusları durdurmada çok iyi olabilir.
Fobiler veya stresle ilgili hastalıklar için çok iyi bir çaredir.
Güneş Taşı ve Zenginlik
Bu taş şans ve iyi şans ile ilişkilidir. Çok çalıştığınızda ve güneş taşının enerjilerine dokunduğunuzda, çabalarınız büyütülecek ve olumlu sonuçlar size yol gösterecektir.
Yaşamın zevkini, iyi doğanı ve bereket akışını geri getirecektir.

Aynı zamanda şöhret veya beklenmedik refah çekecek.

Güneş Taşı yarışmalara katılırken iyi bir şans kristali. Bir işyerinde, bu taş terfi için fırsatlar getirebilir.

SONRAKİ OKUYUN:
Fosfosiderit: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Aynı zamanda stresi veya korkuyu dağıtacak ve sizi bütçenizi ve enerjinizi azaltacak herhangi bir şeyden veya herhangi bir şeyden koruyacaktır.
Güneş Taşı ve İlişkiler
Güneş Taşı ayrıca bir romantizm taşıdır.

Aşk hayatında bir şeylerin değişmesini istiyorsan, bu senin taşının.

Sorunlu bir ilişkiyi daha güçlü ve daha sevgi dolu bir ilişkiye dönüştürebilir. Kayalık bir yamadan geçiyorsanız, bu farkınızı gidermenize yardımcı olacaktır.

Çekme gücünüzü artırmak istiyorsanız, bu taşı her zaman yanınızda taşıyın. Auranız da aşkı arayan diğer insanlara daha çekici gelecektir!

 

Feldspat olarak bilinen geniş bir mineral grubunun üyesi olan Güneş Taşı kristali çakraları ısıtır ve duygusal bir kışın ortasında size güzel bir güneş öpücüğü verir. Sakral çakrayı uyararak Güneş Taşı, zihnin karanlık köşelerine bir ışık seli getirerek, negatif düşünce kalıplarını ortadan kaldırmak için mükemmel bir iyileştirici yardım yapar. Eski Budist atasözünün dediği gibi biz de düşündüğümüz şeyiz, bu yüzden huysuz bir ruh hali içindeyseniz, taşlar dünyasında en iyi antidepresan olan parlak ve güneşli Güneş Taşı kristal taşı ile ondan kurtulun.

Güneş Taşı Bileklik

Güneş Taşı Bileklik

Güneş Taşı kristal şifa özelliklerini günlük sağlık rutininize dahil ettiğinizde, aklı daha yüksek bir bilinç seviyesine getirin. Her sabah güneş doğup yeni bir günün armağanını sunduğunda, Güneş Taşı ruhunuz için günlük C Vitamini dozunuz olsun. Güneş Taşı, kendine değer ve güven duygusunu destekleyerek, bir blues vakası için şifa reçetenizdir.

Güneş Taşı kristal taşı anlamını günlük meditasyon pratiğinize dahil ettiğinizde anında bir güneş ışığı ışını yaşayın. TV uzaktan kumandanından, Instagram’dan ve dikkatini dağıtabilecek başka bir şey yapmadan uzak dur ve sessiz iç gözlem ve yalnızlığı teşvik eden kutsal bir alana gir. Daha da iyisi, terapötik seansınızı dışarıda yapın ve ayak tabanınızın yeryüzünün enerjisine kök salmasına tanık olun. Kristalin size, doğanın iyileştirici ritmini yeniden bağlayan bir dizi güçlendirici mantraları yüksek sesle ilan ederek niyetinizi söyleyin.
Güneş Taşı ANLAMI
Canlı estetiği kadar parlak ve neşe dolu bir enerjiye sahip olan Güneş Taşı kristal anlamı, çocukluğun eğlenceli hevesiyle bağlantılı. Modern dünyada günlük yaşama stresi stresini korurken, Güneş Taşı bize kariyer talepleri ile güneşte eğlence arasında sağlıklı bir denge kurmamızı hatırlatıyor. Norveç’te ilk keşfedilen Güneş Taşı kristali, Vikingleri denizlerde gezinmek için kullanan eski İskandinav metinleri ile bağlantılıdır. Küçük Hematit parçacıkları sayesinde Güneş Taşı, bu ünlü denizcilerin, Tabiat Ana’nın tartışmasız GPS’i olan güneşten gelen ışık ışınlarını yakalamak için kullandıkları ışığı yansıtan özelliklerden ayırt edici bir ışıltı alır.

Güneş Taşı kristalinin anlamını çağırın ve geçmiş hatalarınızla nasıl barışacağınızı öğrenin. Ne de olsa, büyümemize ve dönüşmemize yardımcı olan kusurlarımız. Ruhsal yolculuğunuzda nerede olursanız olun, Güneş Taşı kristalini elinizde tutun ve koşulsuz olarak kendinizi sevmek için kendinize izin verin, geçmişin acı dolu hatıralarını salıvermek ve ileriye doğru hareket etmek, tıpkı güneşin hiç bitmeyeceği ve battığı gibi gece ve gündüz döngüsü.

Canlı estetiğine gelince, Güneş Taşı adaşı kadar göz kamaştırıyor. Kendine özgü parlak pırıltılı bitişini, küçük bakır ya da hematit prizmalarının neden olduğu aventurescence’den alır. Her zaman bir kolye üzerine koyarak neşeli Güneş Taşı’un canlandırıcı hislerini hissedin. Yoğun turuncu rengi, Güneş’e, egemen göksel nesnesine olan bağını ve karamsarlık bulutlarını aydınlatan ve temizleyen gücünü yansıtıyor.

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE 1. KALİTE PARLAK GÜNEŞ TAŞI 8 MM BİLEKLİK ÜRÜNÜMÜZ İLE BERABER KOLYESİ VE KÜPESİ HEDİYE OLARAK GÖNDERİLİR;SEVDİKLERİNİZ İÇİN DOĞAL ANLAMLI BİR HEDİYE OLARAK DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ;
Güneş Taşı ÖZELLİKLERİ
Çok yönlü bir çakra temizleyici olarak Güneş Taşı, iyileştirme ızgaralarına önemli bir katkı sağlar çünkü diğer taşların gücünü artırmaya yardımcı olarak tüm enerji yollarını temizler ve etkinleştirir. Hayatınızda bir tatlılık duygusu yoksa, günümüzde joie de vivre kavramını uyandırmak için Güneş Taşı kristal şifa özelliklerini çağırmanın zamanı gelmiştir. Zamanın atasözü olan atasözünün ruhunu takiben, Güneş Taşı kristal şifa özellikleri, yüzünüzü güneşe doğru döndürerek gölgelerin arkanıza düşmesine izin verir. Güneş Taşı, sizi güvenli bir şekilde yönlendirmek için her zaman güvenebileceğiniz göksel deniz feneri olan iyimserliğin parlayan ışığıdır.

Güneş Taşı Bileklik

Güneş Taşı Bileklik

Kadife çiçeği çiçeği ile aynı rengi yansıtan Güneş Taşı özellikleri, mücevherin güneşin gücünü ve ruhları güçlendirme yeteneğini kullanarak ısınma etkisi yaratır. Güneşin iyileştirici etkilerini arzuluyorsanız, mevsimsel duygusal bozukluk ve bahçe çeşitliliği depresyonu için kolay bir çözüm olan Güneş Taşı ile şeyleri ısıtın. Her zaman parlak yanan bir ateş gibi Güneş Taşı, çakraları ısıtmak ve kalbinizi sevmeye, inanılmaz iyileştirici ve dönüştürücü etkilerine açmak için mükemmel olan manevi sıcak çikolatanızdır.

Güneş’in rengi ve hayat veren enerjisi Güneş Taşı, ümidi sembolize eder, çünkü en karanlık gece bile yükselen güneşe yol açar.Güneşin ışıması ve güneş ışınının ateşiyle Güneş Taşı, enerjisini Dünyadaki tüm potansiyel yaşamı getiren güneş tanrısı Ra’nın enerjisini taşır. Bir Liderlik Taşı – kişisel güç, özgürlük ve genişletilmiş bilinç. Işığın niteliklerini gerçekten yansıtan, açıklık, yardımseverlik ve sıcaklık, güç, zihinsel netlik ve başkalarına bereket vermek için isteklilik ve yetenek getirir. [Simmons, 388] [Ahsian, 388]

Neşeli bir taş olarak bilinen Güneş Taşı, başkalarına hizmet edebilmek için benliğin beslenmesinde ilham verir. Yaşamdan zevk almayı, iyi doğayı geri kazandırır ve bolluk hissi sağlar. [Hall, 283]

Güneş Taşı, Feldspat ailesinin bir üyesidir ve güneş gibi parıldayan altın, turuncu, kırmızı ve kahverengilerin sıcak tonları ile bilinir. Goethite veya Hematite’nin katılımı, farklı kristal katmanları arasında ışığı kırar ve taş çeşitli açılardan bakıldığında yanardöner bir etki yaratır. Güneş Taşı açık ve şeffaf olabilir veya opak olabilir ve piyasada hazır durumda bulunur. Ancak temiz kırmızı örnekler nadirdir.

metafiziksel kullanımlar Güneş Taşı Kullanımları ve Amaçları – Genel Bakış
Güneştaşı bolluk taşıdır. Bağımsızlığı ve özgünlüğü teşvik eder, yetenekleri ortaya çıkarmak için ilham vericidir ve şöhreti ve beklenmedik refahı çeker. Yarışmalar için mükemmel bir “iyi şanslar” kristali. [Eason, 116] [Melodi, 628]

Kendini canlı ve coşkulu hissetmek için Güneş Taşı’u giy. Canlılığı arttırır ve bir fitness programı veya aerobik aktivite başlatmak ve sürdürmek ve gün boyunca yüksek enerji gerektiren meslekler için faydalıdır. [Eason, 116]

Bir işyeri kristali olarak Güneş Taşı profilinizi yükseltir ve liderlik ve tanıtım için fırsatlar sunar. Çevrimiçi olarak kendi iş veya hizmetlerinizi tanıtırken bilgisayarınızın yanına yerleştirin. [Eason, 116]

Güneş Taşı, duygusal olarak başkalarına bağımlıysanız veya bir partnerinizin ani kaybı yaşadıysanız, bir güç kaynağı sağlar. Korku ve stresi hafifletmeye yardımcı olur ve enerjinizi ya da finansanızı tüketenlere karşı korur. Aynı zamanda fobi hastalarının karanlık, kapalı alanlardan veya diğer tetikleyicilerin varlığından korkmalarını kolaylaştırması için mükemmel bir kristaldir. [Eason, 116] [Melodi, 628]

Alıcı elinde bir yüzük olarak giyilen Güneş Taşı, kişinin ihtiyaç duyduğu ve istenenleri almasına yardımcı olur. Verici el, başkalarına çok sayıda iyileştirme ve kutsama verir. Bir kolye olarak giyilen Güneş Taşı, kalbin bilgeliğini zihnin ilhamlarıyla uyumlu hale getirir. [Simmons, 388]Daha önce bir güneş taşı görmediyseniz, sadece güneşe benzeyen taşı görün! Sıcak altın ve kırmızı tonları, bazen turuncu veya kahverengi, kesinlikle güneşe baktığınızı düşünmenizi sağlayacaktır.

Bu renkler taşa adını veren şeyler. Güneş taşı bazen açık ve şeffaf olabilir ve üzerinde goethit veya hematit izleri görülebilir . Ancak, piyasada mevcut opak güneş taşları da var.

Güneştaşığı ayrıca aventurin feldispat ve goldstone olarak da bilinir ve güneşin güçlerini çektiği bilinmektedir. Güneştaşı yatakları ABD, Kanada, Norveç, Rusya, Yunanistan ve Hindistan’da bulunmuştur.

Güneş Taşı Bileklik

Güneş Taşı Bileklik

Neden Güneş Taşı Kullanıyorsun?
Bu taşı sevmek için hiçbir zaman neden tükenmeyecek, çünkü harika ve pozitif enerjilerle olgunlaşıyor.

Güneştaşı tamamen özgürlük, kendini güçlendirme ve bağımsızlık ile ilgilidir ve bu taş gerçekten en iyi arkadaşınız taş olabilir!

Yaşamınız hakkında kararlar alabileceğiniz, istediğiniz her şeyi yapmakta özgür olduğunuz ve sevmek istediğiniz insanları sevebileceğiniz konusunda sizi takdir edecektir.

Güneş Taşı, kendiniz için bir hayat inşa etmek için iyi bir iş yaptığınızı hatırlatacaktır. Bu taş, hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalışmaya devam etmenizi teşvik edecektir.

SONRAKİ OKUYUN:
Zincite: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Yeteneklerini, aklın gücünü ve genişletilmiş bilincini sergileyecek bir liderlik taşı.

Dünyaya insanların sizin sandığınızdan daha fazla olduğunu gösterecek ve yapabileceğiniz tüm harika şeylere hoş bir şekilde şaşırtacaklar.

Güneş Taşı neşeli bir taş çünkü ışığın özelliklerini yansıtıyor. Sizi açık, sıcak ve nazik olmaya davet ediyor. Başkalarına neşe ve mutluluk vermek için bir isteklilik getirecektir.

Güneş Taşı, beraberinde özgünlük ve ilham enerjisi taşır. Kendinizi sıkışmış veya verimsiz hissediyorsanız ve kendinizi hiç hissetmezseniz, yeni ve etkili fikirleri ortaya çıkaramazsanız, bu taşı elinizde tutmanız yeterlidir. Bir anahtarın açıldığını ve fikirlerin yalnızca doğal olarak akacağını hissedecektir.

Gizli yeteneklerinizi ortaya çıkarmanızı teşvik edecektir. Duygusallığınızı yükseltir ve romantizme tazelik verir.

Yaşamınızın tüm yönlerinde size şans getirecek ve tüm çakralarınıza enerji verecektir. Size istikrar ve zihinsel netlik verecektir.

Güneş Taşı, kendinizi stres altında veya hava koşullarında hissettiğinizde size ekstra bir enerji artışı sağlayacaktır. Bu doğal bir anti-depresan , bu yüzden de üzgün düşünceleri ve duyguları uzak tutacaktır.

SONRAKİ OKUYUN:
Thulite: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
İçinde iyi bir doğa aşılayacak. Güneştaşı enerjisi, gerçek anlamda parlamanıza izin verecek ve insanlar sizi bunun için sevecekler. Ne kadar garip ya da farklı olduğunun önemi yok.

Yaşamınızı coşku, iyimserlik ve cesaretlendirme ile doldurur. Enerjileri, hayatta olduğun için mutlu hissetmeni sağlayacak, ve enerji ve neşe dolu olacaksın.

Yanınızda güneş taşı olması, aylarca sürecek bir proje üzerinde çalışırken veya bağlılık gerektiren bir fitness programında çalışırken özellikle yararlı olabilir.

Doğal Güneş Taşı

Doğal Güneş Taşı

Kararınızı ve bağlılığınızı güçlendirecek ve baştan sona içinde bulunduğunuzdan emin olacak.

Güneş Taşı sezginizi artıracak ve içgüdülerinizi güçlendirecektir. Onlar da çoğu zaman doğru olacaktır.

Güneş Taşı, hayallerinizi gerçekleştirmenizi ya da arzu ettiğiniz sevgiyi yaşamanızı önleyen irrasyonel korkuları yok edecektir.

Kendine olan güvenini ve kendine olan saygını arttıracak.
Bu, hayır demeyi zor bulan insanlar için sahip olmak için özellikle iyi bir taş.

Bu taş ayrıca, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bir şekilde size fayda sağlayacak kendi kendini iyileştirme gücüne sahiptir.

SONRAKİ OKUYUN:
Howlite Anlamı, Özellikleri, Yetkileri ve Kullanımları
Güneş Taşı Size Nasıl Yardımcı Olacak?
Güneş Taşı ve Sağlık
Güneş Taşı, vücut organları arasında dengeyi ve uyumu destekleyebilir, böylece düzgün çalışması için. Aynı zamanda vücudun kendi kendini iyileştirme yeteneklerini arttırma yeteneğine de sahiptir.

Kronik boğaz ağrılarını tedavi etmeye ve mide gerginliği ve ülserle ilgili ağrıları azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca kıkırdak ve omurilik problemlerinin tedavisinde yardımcı olabilir.

Güneş Taşı, sindiriminizi iyileştirerek ve vücudunuzun canlılığını koruyarak metabolizmanızı arttırmanıza yardımcı olur.
Romatizmayı ve diğer genel ağrıları ve ağrıları tedavi etmede çok iyidir. Artı –

Depresyon ve Mevsimsel Afektif Bozukluk belirtilerini hafifletebilir.
Ayrıca gece terörlerini ve kabusları durdurmada çok iyi olabilir.
Fobiler veya stresle ilgili hastalıklar için çok iyi bir çaredir.
Güneş Taşı ve Zenginlik
Bu taş şans ve iyi şans ile ilişkilidir. Çok çalıştığınızda ve güneş taşının enerjilerine dokunduğunuzda, çabalarınız büyütülecek ve olumlu sonuçlar size yol gösterecektir.
Yaşamın zevkini, iyi doğanı ve bereket akışını geri getirecektir.

Aynı zamanda şöhret veya beklenmedik refah çekecek.

Güneş Taşı yarışmalara katılırken iyi bir şans kristali. Bir işyerinde, bu taş terfi için fırsatlar getirebilir.

SONRAKİ OKUYUN:
Fosfosiderit: Anlamları, Özellikleri ve Güçleri
Aynı zamanda stresi veya korkuyu dağıtacak ve sizi bütçenizi ve enerjinizi azaltacak herhangi bir şeyden veya herhangi bir şeyden koruyacaktır.
Güneş Taşı ve İlişkiler
Güneş Taşı ayrıca bir romantizm taşıdır.

Aşk hayatında bir şeylerin değişmesini istiyorsan, bu senin taşının.

Sorunlu bir ilişkiyi daha güçlü ve daha sevgi dolu bir ilişkiye dönüştürebilir. Kayalık bir yamadan geçiyorsanız, bu farkınızı gidermenize yardımcı olacaktır.

Çekme gücünüzü artırmak istiyorsanız, bu taşı her zaman yanınızda taşıyın. Auranız da aşkı arayan diğer insanlara daha çekici gelecektir!