OTANT�K TA�

HASSONİT TAŞI (GOMED) ÖZEL TASARIM YÜZÜK

OTANTİK YÜZÜKLER
Hassonit Taşı Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
[dpsc_display_product]
Ürünün Özellikleri
 • 3.5 gr
 • 5.20 KARAT HASSONİT TAŞI
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOKTUR
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA

Grossular , granat mineral grubunun kalsiyum – alüminyum türüdür . Ca 3 Al 2 (SiO 4 ) 3 kimyasal formülüne sahiptir, ancak kalsiyum kısmen demirli demir ve alüminyumun yerini demirli demir alabilir. Brossular adı , Sibirya’da bulunan bu bileşimin yeşil granatına atıfta bulunarak bektaşi üzümü , grossularia’nın botanik isminden türemiştir . Diğer tonlar arasında tarçın bulunurkahverengi (tarçın taşı çeşidi), kırmızı ve sarı. Grossular, değerli bir taştır .

Hassonit Taşı Yüzük

Hassonit Taşı Yüzük

Coahuila , Meksika’dan itibaren 7 mm çapında brüt dodekahedron
Genel
Kategori
Nesosilikat
Formül
(tekrar eden birim)
Ca 3 Al 2 (SiO 4 ) 3
Strunz sınıflandırması
9.AD.25
Kristal sistemi
Kübik [1]
Kristal sınıfı
Heksoktahedral (m 3 m)
HM Sembolü : (4 / m 3 2 / m)
Uzay grubu
Ben bir 3 D
Kimlik
Renk
açık ila koyu yeşil, açık ila koyu sarı ila kırmızımsı kahverengi, kahverengi, turuncu, kırmızı, sarı, yeşil, beyaz, bazen yarı saydam ila opak pembe. Aynı zamanda, ancak nadiren renksiz biçimde de bulunur [1]
Bölünme
Yok
Kırık
konkoidalden düzensiz [1]
Mohs sertlik ölçeği
6.5 – 7 [1]
Parlaklık
yağlı ila camsı [1]

 

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE KENDİ ÜRETTİĞİMİZ ÖZEL SERİ 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ (24 ayar altın kaplama dilerseniz beyaz veya rose yapabiliriz) TOPLAM 5.20  A KALİTE KABOŞON KESİM HASSONİT TAŞI  YÜZÜK ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR SEVDİKLERİNİZ İÇİN EŞSİZ ÖZEL BİR PARÇA

NOT:YAPTIĞIMIZ İŞLERİ İNSTAGRAMDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @otantiktas

Güney Kore’de de bulunur ve çıkarılır . Dünyadaki en büyük açık döküm ametist damarı Aş
Meksika’dan mermerde yarı saydamdan opak pembe grossularite kristallere

Doğal Hassonit Yüzük

Doğal Hassonit Yüzük

Jeolojik literatürde, grossular genellikle grossularite olarak adlandırılmıştır . Bununla birlikte, 1971’den beri, mineral için grossularite teriminin kullanılması Uluslararası Mineraloji Derneği tarafından önerilmemiştir . [3]
İçindekiler
Hessonit
Çizgili hessonit kristalleri, çeşitli grossular türler

Hassonit veya “tarçın taşı”, Ca 3 Al 2 Si 3 O 12 genel formülüne sahip yaygın bir grossular çeşididir . İsim Eski Yunancadan gelmektedir : ἣσσων (hēssōn), aşağı anlamına gelir ; [4] diğer granat türlerinin çoğundan daha düşük sertliğine ve daha düşük yoğunluğuna bir gönderme. [1]

Zirkon rengine çok benzer şekilde turuncu veya sarıya meyilli karakteristik bir kırmızı renge sahiptir . Yıllar önce, Sir Arthur Herbert Kilisesi tarafından birçok değerli taşın , özellikle de oyulmuş değerli taşların (genellikle zirkon olarak kabul edilir) aslında hessonit olduğu gösterilmiştir. Fark, özgül ağırlık ile kolayca tespit edilir, hessonitin ağırlığı 3,64 ila 3,69 iken, zirkonunki yaklaşık 4,6’dır. Hassonit, kuvars sertliğine benzer bir sertliğe sahiptir ( mohs ölçeğinde yaklaşık 7’dir ), oysa çoğu granat türünün sertliği 7,5’e yakındır.

Hassonit esas olarak Sri Lanka ve Hindistan’dan gelir ve burada genellikle plaser yataklarında bulunur, ancak doğal matrisinde oluşumu bilinmemektedir. Brezilya ve Kaliforniya’da da bulunur .
Mevduat

Grossular bulunan kontak metamorfizmaya kireçtaşları ile vezüvyanit , diyopsit , volastonit ve wernerite .

Çok aranan bir mücevher garnet çeşidi, Kenya ve Tanzanya’dan tsavorite adı verilen ince yeşil Grossular garnettir . Bu garnet, 1960’larda Kenya’nın Tsavo bölgesinde, mücevherin adını aldığı keşfedildi .

Viluite , tanınmış bir mineral türü olmayan grossular’ın çeşitli adıdır. [5] Genellikle zeytin yeşili, bazen kahverengimsi veya kırmızımsıdır ve kristaldeki safsızlıkların neden olduğu. Viluite, vesuvianite ile ilişkili bulunmuştur ve görünüş olarak vesuvianite benzerdir ve viluite uzun süredir vesuvianit grubunun bir sorosilikatı olan viluit ile eşanlamlı olarak kullanıldığı için terminolojide karışıklık vardır . İsimlendirmedeki bu karışıklık James Dwight Dana’ya kadar uzanıyor . [6] Sibirya’daki Vilyuy nehri bölgesinden gelir .

Grossular birçok başka isimle ve ayrıca bazı yanlış adlarla bilinir ; [7] kolofonit – granat iri granülleri, [8] ernit , bektaşi üzümü-garnet – açık yeşil renkli ve yarı saydam, [9] olintolit / olytolit , romanzovit ve tellemarkit . Yanlış adlandırmalar [2] Güney Afrika yeşim taşı , lal yeşim taşı , Transvaal yeşim ve Afrika yeşimidir .
Hassonit veya Gomed (Hindi), Hindu kutsal metinlerinde önemli bir yere sahip olan bal renkli bir Kalsiyum Alüminyum Silikattır. Bu taşın Vedik gezegen ‘Rahu’ tarafından yönetildiğine inanılıyor. Hassonit adını, aşağı anlamına gelen Yunanca bir kelime olan “Hesson” dan alır. Batı Astrolojisinde ‘Rahu’ veya bazen ‘Ejderha-başı’ kötü bir gezegen olduğu için böyle adlandırılmıştır. Bu değerli taş, Moh’un sertlik ölçeğine göre 7 ila 7.5 arasında bir derecelendirme verir.
Hessonit
Özet
Değerli taş     Hessonit
Diğer isimler     Gomed (Hintçe)
Moh Ölçeği     7-7.5
Kategori     Nesosilikat
Nesosilikat     Vedik Astrolojiye göre ‘Rahu’
Menşei     Sri Lanka, Afrika, Hindistan
Hassonit KULLANMANIN FAYDALARI NELERDİR?

Gomed renkli tek tip inek idrarı, Vedik gezegen Rahu’nun kötü etkisini etkisiz hale getirir ve kullanıcıyı olumsuz titreşim ve enerjilerden korur.
Kullanıcının zihnini yatıştırır ve onu depresyondan, derin kaygılardan ve zihinsel problemlerden kurtarır.
Gomed, konsantrasyonu artırmaya, odaklanmaya yardımcı olur ve hedeflere ulaşmaya yardımcı olmak için net bir yön verir. Bu nedenle araştırma alanında çalışan öğrenciler ve kişiler için oldukça faydalıdır.
Hassonit, profesyonel ilerleme sağlar ve kişinin sosyal ve mali durumunu iyileştirir

Ayrıca kanser, varisli damarlar, çıbanlar, cüzzam, sakarlık, bağırsak sorunları, yorgunluk, tansiyon ve yorgunluk gibi hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur.
Bir Hessonit, kullanıcısına yaşamın beş meyvesini getirir: Meditasyon (Dhyaana), Mali Refah (Artha), Doğru yaşam (Dharma), Bedenin Zevkleri (Kama) ve Kurtuluş / Nirvana (Moksha).
Evlilik hayatına huzur ve mutluluk getirmek için hem karı koca bir Hassonit taşı sevgiyi, uyumu ve huzuru artırmak için.
Gomed’i giyen kişi hiçbir kara büyüden etkilenmez, her zaman düşmanlarının önündedir ve rekabet zamanlarında her zaman galip gelir.
Hassonit, kullanıcının büyük kalabalıklar üzerindeki etkisini artırdığı için topluluk önünde konuşma yapan insanlar için çok faydalıdır.
İnsanlar bilgisayar işlerine, siyasete, devlet hizmetlerine, hukukçulara ve bilim adamlarına bu taşın büyülü güçlerinden yararlanmaktadır.Hassonit veya diğer adıyla oyulmuş taş, Hindular arasında en popüler olan özel bir taş türüdür. Kendisine inanan topluluklar için beraberinde büyük önem taşıyor.

Hindu kutsal yazılarına göre, oyulmuş taşın Rahu ile bir ilişkisi vardır. Rahu, Hassonit taşının hükümdarıdır. Herkesin dini önemini bilmediği için böylesine eşsiz bir taş sıradan dünyada popüler değildir.

Önem yalnızca Hindu dininin takipçilerinin gözünde yatıyor. Hassonit veya gomed Rahu için değerli taştır ve pozitif enerji için astrolojik faydaları olduğuna inanılır. Oyulmuş taşın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin.
Gömülü Taş Giyenin Zihnini Sakinleştirir

Hindu kutsal yazıları ve dini, inananların her zaman sakin zihinlere sahip olmalarını sağlamaya odaklanır. Din, aynı zamanda, işlerini rahatken yürütmenin önemine de değer verir. Huzur, sakinlik ve çeviklik gibi değerler Hindu dininin belirleyici değerleridir. Sonuç olarak, inananların çoğu sakinliğe ulaşmanın yollarını bulmaya devam ediyor.

Sakinliğe ulaşmanın mümkün olan en iyi yolları olarak dinin emrettiği farklı yollar vardır. En kolayı gomed taşı takmaktır. Öğretilerin de belirttiği gibi, gomed taşı kullanan kişi işlerini yürütürken kolayca sakinleşir. Bu sakinlik, kullanıcının depresyondan ve nedenlerinden kaçınmasına yardımcı olur.

Hassonit Taşı

Hassonit Taşı

Hessonit taşı aynı zamanda çok az veya sıfır kaygı düzeyi sağlayarak ve zihinsel sorunları azaltarak kullanıcıya fayda sağlar. Hindu öğretilerine göre, oyulmuş taş, kullanıcının her zaman iyi bir zihin durumunda olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Büyüleyici değil mi? Hassonit taşı bu kadar güçlü.
Hayatın Beş Meyvesini Getirir

Hindu kutsal yazıları, inananlarının her zaman aramaları gereken beş ayrı yaşam meyvesine değinir. Hindu kutsal yazılarına göre, yaşamın tüm bu meyvelerine ulaşmak, tanrısallığa ve iç huzura ulaşmak için en yüksek rütbedir.

Beş meyve, Nirvana olarak bilinen zaman zaman kurtuluşu, finansal refah, meditasyon, doğru yaşam ve bedenin zevklerini içerir. Kurtuluş veya Nirvana esas olarak kendinizi ruhunuzdan ve başka bir dünyada var olan eski benliğinizden kurtarmakla ilgilidir.

Meditasyon, doğru yaşam ve beden zevklerinin hepsinin ortak bir zemini vardır. Ortak nokta, inanan kişinin benliğiyle, kutsal tanrılarla ve etrafındaki insanlarla iyi ilişkiler içinde olması gerektiğidir. Mali refah, dünyevi zenginliğe erişmeye odaklanması bakımından biraz farklıdır.

Gomed taşın faydalarından biri de kullanıcının tüm bu meyvelere kolaylıkla ulaşmasıdır. Hindu müminlere göre tüm bu meyvelere ulaşmak, en büyük nimettir. Bu nedenle, gomed taş önemlidir.
Evlilik Hayatında Huzur ve Mutluluk Getirir

Evlilik hayatının içinde bulunan herkes için zorlukları vardır. Zorluklar ve zorluklar bir çiftten diğerine değişir. Sonuç olarak, hiçbir evlilik mükemmel değildir. Hindu inananlar da herkes gibi evliliklerinde huzur ve mutluluk bulmaya çalışırlar.

Kutsal yazılar evlilikte barış ve mutluluğa nasıl ulaşılacağı konusunda farklı kurallar verir. Huzur ve mutluluğa ulaşmanın en basit yolu, oyulmuş taşı takmaktır. Oyulmuş taşı takan karı koca, evliliklerinde huzur ve mutluluk yaşarlar.

Hala evliliğinizi mutlu ve uzun süreli hale getirmek için ne gibi önlemler almanız gerektiğini merak ediyor musunuz? Oyulmuş bir taş takmayı düşünün ve eşinizi de bir taş takmaya teşvik edin.
Ben Konsantrasyon, Focus, ncreases ve yön duygusu verir

Konsantrasyon ve odak eksikliği ile mi mücadele ediyorsunuz? Araştırma alanında öğrenci veya işçi misiniz? Konsantrasyon ve odaklanma eksikliği sizi hedeflerinize ulaşmaktan alıkoyuyor mu? En iyi çözüm gomed taşı takmaktır.

Hassonit taşı, konsantrasyon seviyelerini ve bir bireyin odaklanma miktarını artırmak söz konusu olduğunda çok önemlidir. Hindu dininin öğretilerine göre, oyulmuş taş sakinleştirici güce sahiptir. Kullanıcının huzur içinde kalmasını sağlar. Böyle iyi bir zihin durumu, kullanıcının iyi bir konsantrasyona sahip olmasını ve odaklanmayı sürdürmesini sağlamaya yardımcı olur.

İyi konsantrasyon ve odaklanmanın meyvesi, bir yön duygusuna ve net hedeflere sahip olmaktır. Oyulmuş taşınızı nerede giyeceğinizi bilmek önemlidir. Bu yararlı kaynaktan daha fazla bilgi edinin .
Topluluk Önünde Konuşma Becerilerinin Geliştirilmesine Yardımcı Olur

Topluluk önünde konuşmak göründüğü kadar kolay değil. Görünenden daha fazlası var. Tanınmış konuşmacılar bir gün uyanıp topluluk önünde konuşma konusunda iyi olmadılar. Bunda iyi olmak çok fazla pratik ve güven gerektirir.

Konuştuğunuz dinleyicinin de dikkat etmesi ve sizi anlaması gerekir. İzleyicilerinizin dikkatini çekmesini ve sizi anlamasını sağlamanın kolay bir yolu, oymalı taşı takmaktır. Oymalı taşı kullanan kişi, taş anlaşılabilirliği artırdığı için büyük kalabalığa mesaj iletmeyi kolay bulur.

Topluluk önünde konuşma becerilerinizin sizi hayal kırıklığına uğratmasından mı endişeleniyorsunuz? Oymalı taşı takmayı düşünün ve onunla birlikte gelen faydaların tadını çıkarın.
Profesyonel İlerleme Sağlar ve Sosyal ve Mali Durumu Geliştirir

Bireylerin çoğu ilerlemeyi profesyonel hale getirmekte zorlanıyor. Diğer bireyler de sosyal ve mesleki konumlarında iyileştirme yapmakta zorlanırlar. Tüm bu insanların kafasındaki soru, tüm bu arzulara ulaşmak için ne yapmaları gerektiğidir.

Çözüm basit ve anlaşılır. Oyulmuş taşı giyin. Hindu öğretilerine göre, gomed taş, kullanıcının profesyonel ilerleme kaydetmesine ve sosyal ve mali durumunu iyileştirmesine yardımcı olma yeteneğine sahiptir .

Neden artık bekliyorsunuz? Kendinize bir taş alın ve ilerleme kaydetmek için yaşayın.
Gomed Stone’un Güçleri

Listelenen tüm faydalar, gomed taşı takmanın bir sonucudur. Oyulmuş taşın, kullanıcının hoşuna giden birçok başka faydası vardır. Faydalar kişinin isteklerinden farklıdır. Bununla birlikte, burada listelenenler en yaygın olanlardır ve çoğunluğun başarmaya çalıştıklarıdır.

Oyulmuş taşın astrolojik faydaları ve iş konuları, spor ve diğerlerinin yanı sıra seyahat ile ilgili diğer birçok kavrayış hakkında blogumuzda daha fazlasını okuyun .

HASSONİT TAŞI (GOMED) ÖZEL TASARIM YÜZÜK

OTANTİK YÜZÜKLER
Hassonit Taşı Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 3.5 gr
 • 5.20 KARAT HASSONİT TAŞI
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOKTUR
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA
[dpsc_display_product]
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Grossular , granat mineral grubunun kalsiyum – alüminyum türüdür . Ca 3 Al 2 (SiO 4 ) 3 kimyasal formülüne sahiptir, ancak kalsiyum kısmen demirli demir ve alüminyumun yerini demirli demir alabilir. Brossular adı , Sibirya’da bulunan bu bileşimin yeşil granatına atıfta bulunarak bektaşi üzümü , grossularia’nın botanik isminden türemiştir . Diğer tonlar arasında tarçın bulunurkahverengi (tarçın taşı çeşidi), kırmızı ve sarı. Grossular, değerli bir taştır .

Hassonit Taşı Yüzük

Hassonit Taşı Yüzük

Coahuila , Meksika’dan itibaren 7 mm çapında brüt dodekahedron
Genel
Kategori
Nesosilikat
Formül
(tekrar eden birim)
Ca 3 Al 2 (SiO 4 ) 3
Strunz sınıflandırması
9.AD.25
Kristal sistemi
Kübik [1]
Kristal sınıfı
Heksoktahedral (m 3 m)
HM Sembolü : (4 / m 3 2 / m)
Uzay grubu
Ben bir 3 D
Kimlik
Renk
açık ila koyu yeşil, açık ila koyu sarı ila kırmızımsı kahverengi, kahverengi, turuncu, kırmızı, sarı, yeşil, beyaz, bazen yarı saydam ila opak pembe. Aynı zamanda, ancak nadiren renksiz biçimde de bulunur [1]
Bölünme
Yok
Kırık
konkoidalden düzensiz [1]
Mohs sertlik ölçeği
6.5 – 7 [1]
Parlaklık
yağlı ila camsı [1]

 

OTANTİK TAŞ KALİTESİ VE FARKI İLE KENDİ ÜRETTİĞİMİZ ÖZEL SERİ 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ (24 ayar altın kaplama dilerseniz beyaz veya rose yapabiliriz) TOPLAM 5.20  A KALİTE KABOŞON KESİM HASSONİT TAŞI  YÜZÜK ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR SEVDİKLERİNİZ İÇİN EŞSİZ ÖZEL BİR PARÇA

NOT:YAPTIĞIMIZ İŞLERİ İNSTAGRAMDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @otantiktas

Güney Kore’de de bulunur ve çıkarılır . Dünyadaki en büyük açık döküm ametist damarı Aş
Meksika’dan mermerde yarı saydamdan opak pembe grossularite kristallere

Doğal Hassonit Yüzük

Doğal Hassonit Yüzük

Jeolojik literatürde, grossular genellikle grossularite olarak adlandırılmıştır . Bununla birlikte, 1971’den beri, mineral için grossularite teriminin kullanılması Uluslararası Mineraloji Derneği tarafından önerilmemiştir . [3]
İçindekiler
Hessonit
Çizgili hessonit kristalleri, çeşitli grossular türler

Hassonit veya “tarçın taşı”, Ca 3 Al 2 Si 3 O 12 genel formülüne sahip yaygın bir grossular çeşididir . İsim Eski Yunancadan gelmektedir : ἣσσων (hēssōn), aşağı anlamına gelir ; [4] diğer granat türlerinin çoğundan daha düşük sertliğine ve daha düşük yoğunluğuna bir gönderme. [1]

Zirkon rengine çok benzer şekilde turuncu veya sarıya meyilli karakteristik bir kırmızı renge sahiptir . Yıllar önce, Sir Arthur Herbert Kilisesi tarafından birçok değerli taşın , özellikle de oyulmuş değerli taşların (genellikle zirkon olarak kabul edilir) aslında hessonit olduğu gösterilmiştir. Fark, özgül ağırlık ile kolayca tespit edilir, hessonitin ağırlığı 3,64 ila 3,69 iken, zirkonunki yaklaşık 4,6’dır. Hassonit, kuvars sertliğine benzer bir sertliğe sahiptir ( mohs ölçeğinde yaklaşık 7’dir ), oysa çoğu granat türünün sertliği 7,5’e yakındır.

Hassonit esas olarak Sri Lanka ve Hindistan’dan gelir ve burada genellikle plaser yataklarında bulunur, ancak doğal matrisinde oluşumu bilinmemektedir. Brezilya ve Kaliforniya’da da bulunur .
Mevduat

Grossular bulunan kontak metamorfizmaya kireçtaşları ile vezüvyanit , diyopsit , volastonit ve wernerite .

Çok aranan bir mücevher garnet çeşidi, Kenya ve Tanzanya’dan tsavorite adı verilen ince yeşil Grossular garnettir . Bu garnet, 1960’larda Kenya’nın Tsavo bölgesinde, mücevherin adını aldığı keşfedildi .

Viluite , tanınmış bir mineral türü olmayan grossular’ın çeşitli adıdır. [5] Genellikle zeytin yeşili, bazen kahverengimsi veya kırmızımsıdır ve kristaldeki safsızlıkların neden olduğu. Viluite, vesuvianite ile ilişkili bulunmuştur ve görünüş olarak vesuvianite benzerdir ve viluite uzun süredir vesuvianit grubunun bir sorosilikatı olan viluit ile eşanlamlı olarak kullanıldığı için terminolojide karışıklık vardır . İsimlendirmedeki bu karışıklık James Dwight Dana’ya kadar uzanıyor . [6] Sibirya’daki Vilyuy nehri bölgesinden gelir .

Grossular birçok başka isimle ve ayrıca bazı yanlış adlarla bilinir ; [7] kolofonit – granat iri granülleri, [8] ernit , bektaşi üzümü-garnet – açık yeşil renkli ve yarı saydam, [9] olintolit / olytolit , romanzovit ve tellemarkit . Yanlış adlandırmalar [2] Güney Afrika yeşim taşı , lal yeşim taşı , Transvaal yeşim ve Afrika yeşimidir .
Hassonit veya Gomed (Hindi), Hindu kutsal metinlerinde önemli bir yere sahip olan bal renkli bir Kalsiyum Alüminyum Silikattır. Bu taşın Vedik gezegen ‘Rahu’ tarafından yönetildiğine inanılıyor. Hassonit adını, aşağı anlamına gelen Yunanca bir kelime olan “Hesson” dan alır. Batı Astrolojisinde ‘Rahu’ veya bazen ‘Ejderha-başı’ kötü bir gezegen olduğu için böyle adlandırılmıştır. Bu değerli taş, Moh’un sertlik ölçeğine göre 7 ila 7.5 arasında bir derecelendirme verir.
Hessonit
Özet
Değerli taş     Hessonit
Diğer isimler     Gomed (Hintçe)
Moh Ölçeği     7-7.5
Kategori     Nesosilikat
Nesosilikat     Vedik Astrolojiye göre ‘Rahu’
Menşei     Sri Lanka, Afrika, Hindistan
Hassonit KULLANMANIN FAYDALARI NELERDİR?

Gomed renkli tek tip inek idrarı, Vedik gezegen Rahu’nun kötü etkisini etkisiz hale getirir ve kullanıcıyı olumsuz titreşim ve enerjilerden korur.
Kullanıcının zihnini yatıştırır ve onu depresyondan, derin kaygılardan ve zihinsel problemlerden kurtarır.
Gomed, konsantrasyonu artırmaya, odaklanmaya yardımcı olur ve hedeflere ulaşmaya yardımcı olmak için net bir yön verir. Bu nedenle araştırma alanında çalışan öğrenciler ve kişiler için oldukça faydalıdır.
Hassonit, profesyonel ilerleme sağlar ve kişinin sosyal ve mali durumunu iyileştirir

Ayrıca kanser, varisli damarlar, çıbanlar, cüzzam, sakarlık, bağırsak sorunları, yorgunluk, tansiyon ve yorgunluk gibi hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur.
Bir Hessonit, kullanıcısına yaşamın beş meyvesini getirir: Meditasyon (Dhyaana), Mali Refah (Artha), Doğru yaşam (Dharma), Bedenin Zevkleri (Kama) ve Kurtuluş / Nirvana (Moksha).
Evlilik hayatına huzur ve mutluluk getirmek için hem karı koca bir Hassonit taşı sevgiyi, uyumu ve huzuru artırmak için.
Gomed’i giyen kişi hiçbir kara büyüden etkilenmez, her zaman düşmanlarının önündedir ve rekabet zamanlarında her zaman galip gelir.
Hassonit, kullanıcının büyük kalabalıklar üzerindeki etkisini artırdığı için topluluk önünde konuşma yapan insanlar için çok faydalıdır.
İnsanlar bilgisayar işlerine, siyasete, devlet hizmetlerine, hukukçulara ve bilim adamlarına bu taşın büyülü güçlerinden yararlanmaktadır.Hassonit veya diğer adıyla oyulmuş taş, Hindular arasında en popüler olan özel bir taş türüdür. Kendisine inanan topluluklar için beraberinde büyük önem taşıyor.

Hindu kutsal yazılarına göre, oyulmuş taşın Rahu ile bir ilişkisi vardır. Rahu, Hassonit taşının hükümdarıdır. Herkesin dini önemini bilmediği için böylesine eşsiz bir taş sıradan dünyada popüler değildir.

Önem yalnızca Hindu dininin takipçilerinin gözünde yatıyor. Hassonit veya gomed Rahu için değerli taştır ve pozitif enerji için astrolojik faydaları olduğuna inanılır. Oyulmuş taşın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin.
Gömülü Taş Giyenin Zihnini Sakinleştirir

Hindu kutsal yazıları ve dini, inananların her zaman sakin zihinlere sahip olmalarını sağlamaya odaklanır. Din, aynı zamanda, işlerini rahatken yürütmenin önemine de değer verir. Huzur, sakinlik ve çeviklik gibi değerler Hindu dininin belirleyici değerleridir. Sonuç olarak, inananların çoğu sakinliğe ulaşmanın yollarını bulmaya devam ediyor.

Sakinliğe ulaşmanın mümkün olan en iyi yolları olarak dinin emrettiği farklı yollar vardır. En kolayı gomed taşı takmaktır. Öğretilerin de belirttiği gibi, gomed taşı kullanan kişi işlerini yürütürken kolayca sakinleşir. Bu sakinlik, kullanıcının depresyondan ve nedenlerinden kaçınmasına yardımcı olur.

Hassonit Taşı

Hassonit Taşı

Hessonit taşı aynı zamanda çok az veya sıfır kaygı düzeyi sağlayarak ve zihinsel sorunları azaltarak kullanıcıya fayda sağlar. Hindu öğretilerine göre, oyulmuş taş, kullanıcının her zaman iyi bir zihin durumunda olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Büyüleyici değil mi? Hassonit taşı bu kadar güçlü.
Hayatın Beş Meyvesini Getirir

Hindu kutsal yazıları, inananlarının her zaman aramaları gereken beş ayrı yaşam meyvesine değinir. Hindu kutsal yazılarına göre, yaşamın tüm bu meyvelerine ulaşmak, tanrısallığa ve iç huzura ulaşmak için en yüksek rütbedir.

Beş meyve, Nirvana olarak bilinen zaman zaman kurtuluşu, finansal refah, meditasyon, doğru yaşam ve bedenin zevklerini içerir. Kurtuluş veya Nirvana esas olarak kendinizi ruhunuzdan ve başka bir dünyada var olan eski benliğinizden kurtarmakla ilgilidir.

Meditasyon, doğru yaşam ve beden zevklerinin hepsinin ortak bir zemini vardır. Ortak nokta, inanan kişinin benliğiyle, kutsal tanrılarla ve etrafındaki insanlarla iyi ilişkiler içinde olması gerektiğidir. Mali refah, dünyevi zenginliğe erişmeye odaklanması bakımından biraz farklıdır.

Gomed taşın faydalarından biri de kullanıcının tüm bu meyvelere kolaylıkla ulaşmasıdır. Hindu müminlere göre tüm bu meyvelere ulaşmak, en büyük nimettir. Bu nedenle, gomed taş önemlidir.
Evlilik Hayatında Huzur ve Mutluluk Getirir

Evlilik hayatının içinde bulunan herkes için zorlukları vardır. Zorluklar ve zorluklar bir çiftten diğerine değişir. Sonuç olarak, hiçbir evlilik mükemmel değildir. Hindu inananlar da herkes gibi evliliklerinde huzur ve mutluluk bulmaya çalışırlar.

Kutsal yazılar evlilikte barış ve mutluluğa nasıl ulaşılacağı konusunda farklı kurallar verir. Huzur ve mutluluğa ulaşmanın en basit yolu, oyulmuş taşı takmaktır. Oyulmuş taşı takan karı koca, evliliklerinde huzur ve mutluluk yaşarlar.

Hala evliliğinizi mutlu ve uzun süreli hale getirmek için ne gibi önlemler almanız gerektiğini merak ediyor musunuz? Oyulmuş bir taş takmayı düşünün ve eşinizi de bir taş takmaya teşvik edin.
Ben Konsantrasyon, Focus, ncreases ve yön duygusu verir

Konsantrasyon ve odak eksikliği ile mi mücadele ediyorsunuz? Araştırma alanında öğrenci veya işçi misiniz? Konsantrasyon ve odaklanma eksikliği sizi hedeflerinize ulaşmaktan alıkoyuyor mu? En iyi çözüm gomed taşı takmaktır.

Hassonit taşı, konsantrasyon seviyelerini ve bir bireyin odaklanma miktarını artırmak söz konusu olduğunda çok önemlidir. Hindu dininin öğretilerine göre, oyulmuş taş sakinleştirici güce sahiptir. Kullanıcının huzur içinde kalmasını sağlar. Böyle iyi bir zihin durumu, kullanıcının iyi bir konsantrasyona sahip olmasını ve odaklanmayı sürdürmesini sağlamaya yardımcı olur.

İyi konsantrasyon ve odaklanmanın meyvesi, bir yön duygusuna ve net hedeflere sahip olmaktır. Oyulmuş taşınızı nerede giyeceğinizi bilmek önemlidir. Bu yararlı kaynaktan daha fazla bilgi edinin .
Topluluk Önünde Konuşma Becerilerinin Geliştirilmesine Yardımcı Olur

Topluluk önünde konuşmak göründüğü kadar kolay değil. Görünenden daha fazlası var. Tanınmış konuşmacılar bir gün uyanıp topluluk önünde konuşma konusunda iyi olmadılar. Bunda iyi olmak çok fazla pratik ve güven gerektirir.

Konuştuğunuz dinleyicinin de dikkat etmesi ve sizi anlaması gerekir. İzleyicilerinizin dikkatini çekmesini ve sizi anlamasını sağlamanın kolay bir yolu, oymalı taşı takmaktır. Oymalı taşı kullanan kişi, taş anlaşılabilirliği artırdığı için büyük kalabalığa mesaj iletmeyi kolay bulur.

Topluluk önünde konuşma becerilerinizin sizi hayal kırıklığına uğratmasından mı endişeleniyorsunuz? Oymalı taşı takmayı düşünün ve onunla birlikte gelen faydaların tadını çıkarın.
Profesyonel İlerleme Sağlar ve Sosyal ve Mali Durumu Geliştirir

Bireylerin çoğu ilerlemeyi profesyonel hale getirmekte zorlanıyor. Diğer bireyler de sosyal ve mesleki konumlarında iyileştirme yapmakta zorlanırlar. Tüm bu insanların kafasındaki soru, tüm bu arzulara ulaşmak için ne yapmaları gerektiğidir.

Çözüm basit ve anlaşılır. Oyulmuş taşı giyin. Hindu öğretilerine göre, gomed taş, kullanıcının profesyonel ilerleme kaydetmesine ve sosyal ve mali durumunu iyileştirmesine yardımcı olma yeteneğine sahiptir .

Neden artık bekliyorsunuz? Kendinize bir taş alın ve ilerleme kaydetmek için yaşayın.
Gomed Stone’un Güçleri

Listelenen tüm faydalar, gomed taşı takmanın bir sonucudur. Oyulmuş taşın, kullanıcının hoşuna giden birçok başka faydası vardır. Faydalar kişinin isteklerinden farklıdır. Bununla birlikte, burada listelenenler en yaygın olanlardır ve çoğunluğun başarmaya çalıştıklarıdır.

Oyulmuş taşın astrolojik faydaları ve iş konuları, spor ve diğerlerinin yanı sıra seyahat ile ilgili diğer birçok kavrayış hakkında blogumuzda daha fazlasını okuyun .