OTANT�K TA�

Ürünün Özellikleri
  • 14.87 GR
  • 6 CM
  • 74.40 CRT
  • AYNI GÜN KARGO
  • EŞSİZ KOLEKSİYON PARÇA
  • HİDDENİT
  • KDV DAHİL
  • PAKİSTAN

HİDDENİT

Hiddenit bir soluk to-zümrüt yeşili çeşididir Spodumen bazen olarak kullanılır taş .Spodumen ve Hiddenite çeşitli ilk örnekleri yaklaşık 1879 White Plains, batısındaki küçük yerleşim yakın elde edildi Stony Point , Alexander County,

HİDDENİT

HİDDENİT

Kuzey Carolina . çağdaş hesaplarına göre, Lackey adında genç bir adam JAD Stephenson, aynı zamanda mineral ateşli bir koleksiyoncu bir yerel tüccarın dikkatine getirdi. Başlangıçta, yeşilimsi-sarı hiddenites sarımsı Gemmy diopsit olduğu düşünülüyordu. Stephenson North Carolina (başarısız, ve kendisini idi çabasıyla) ‘de platin kaynaklarından aramak için Thomas Edison tarafından yaptırılan olmuştu keşif jeolog William Earl Gizli, dikkatini keşif getirdi. Garip yeşil malzeme örnekleri gönderdi Gizli J. Lawrence Smith , Louisville, Kentucky önemli bir kimyager ve mineralog. Smith, doğru Spodumen çeşitli olarak örnekleri tespit ve Gizli onuruna “Hiddenite” Onları adını verdi. Taşlar ilk bulundukları toplum daha sonra “adını olacaktır Hiddenite “. o da “lithia zümrüt” olarak bilinen 1880’lerde ve 1890’larda Hiddenite madencilik hey gün boyunca.

OTANTİK TAŞ FARKI İLE KOLEKSİYON KRİSTAL SEVERLER İÇİN 74.40 KARAT TAM RENGİNDE YEŞİL HİDDENİT TAŞI ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR…

Gizli zümrüt değerini ve yeni Gemmy yeşil Spodumen potansiyelini tanıdı. O ilk keşif site veya 1500 $ için, ona yakın oldu ya kalitesiz bir arazi yolu, satın aldı. Zümrüt ve Hiddenite Mining Company organize ve sitede kazılar hızla kırmızı, çakıllı kil gevşek hiddenites ve zümrüt geri kazanıldı. yaklaşık 26 feet derinlikte onlar ana kaya vurdu ve yakında katı kaya kurtarma hiddenites idi. İşin garibi, dönem gazete hesapları tarafından ifadeleri George Frederick Kunz (1892) sitesinde madencilik tam zamanlı çalışma olarak ele asla, ama yaz aylarında birkaç hafta veya ay kovuşturmaya sadece olduğunu göstermektedir. 1892 yılında yazma,

Kunz Bazen bütün bir kristal düzgün bir yeşil renge sahiptir. Daha sonra derin bir sarı zümrüt yeşili içine, bir sarımsı yeşil içine, açık sarı renksiz (nadir) arasında değişir, Hiddenite her zaman şeffaf “olarak kurtarıldı açıklanan, ancak genellikle bir ucu sarı ve diğer yeşil. ” Kunz iyi kristal 1892 öncesinde 68 mm boyunda ölçülen iyileşti ve 5.5ct tahmini ağırlık bir mücevher kesilmiş olabileceğini belirtti. En kesim taşlar boyutu büyük taşların en güzel arasında kabul ediliyor Augustus C. Hamlin koleksiyonunda bir 2CT Hiddenite, küçük idi.

Hiddenit Kristali

Hiddenit Kristali

Ek olarak Kuzey Karolina mevkiinde, Hiddenit da bulunmuştur Brezilya , Çin ve Madagaskar . Bulunan yeşil spodumen Afganistan ve Pakistan mineral tartışma ve olsun veya olmasın gerçekten dikkate alınmalıdır “Hiddenite” yanı sıra yeşil renklenme ışınlama tarafından uyarılan ve kaçak olduğu iddiaları üzerine tartışmalar Gemological toplulukların mütevazı miktarda heyecanlandırdı.
Güneşli zümrüt soluk dan, yeşil ve yumuşak tonları beslenmesi, Hiddenite büyümeyi teşvik eder. Bu duygusal, bireylerin ruhsal büyümeye yardımcı olmak ve Dünya’nın bakımı için onların kolektif sorumluluk bilincinde olmak, Evrim bir kristal olduğunu. Bu gelecek için geçmişin haksızlıkları ya da endişelerini vazgeçme, yeni başlangıçlar ve şimdiki odaklanarak desteklemektedir. [Eason, 273] [Hall, 165] [Ahsian, 201]

Hiddenite silikat, Spodumen yeşil çeşitli sarı-yeşil ve Alexander County, North Carolina, ABD’de 1879 yılında keşfedilen William Earl Gizli adlandırılır. orada kasaba daha sonra mineral için, Hiddenite adını ve onun madenleri bugün hala aktiftir. Hiddenite, ayrıca Yeşil Künzit veya Lithia Zümrüt, camsı bir şeffaflık vardır ve pegmatit damarlarında prizmatik kristaller form olarak anılacaktır. Bu yeşil veya sarı-yeşil zümrüt yeşile soluk neredeyse renksiz renk olarak değişen, yüksek pleokroyik olduğunu. onun mükemmel bölünme zor kesim yapar rağmen, o güzel taşlar içine yönlü olabilir.

Hiddenite yeşil Künzit ek olarak, Spodumen da renksiz, pembe, leylak ve sarı kristaller halinde doğal oluşturur. Menekşe çeşitli şeffaf pembe (Bkz Künzit olarak bilinen Künzit açık sarı çeşitli renksiz Triphane veya Spodumen olarak bilinir iken, sayfa). (Bkz Spodumen sayfası.) Orijinal Kunzites doğal koyu tonları değeri daha yüksek olduğu, renk oldukça solgun. Piyasada bazı ısı-geliştirilmiş çeşitleri vardır. Tüm Künzit doğrudan güneş ışığında solmaya eğilimli.

Hiddenit Taşı

Hiddenit Taşı

Hiddenite BİZ, Gizli Kuzey Carolina’da 1879 yılında keşfedilen kim almıştır. Thomas Edison’un elektrik ampul için platin bulmak için Kuzey Carolina gitti Gizli. Gizli maden zümrüt Warren Farm kiralanan ve Hiddenite bulundu. Hiddenite Spodumen yeşil bir türüdür. Spodumen yeşil pembemsi veya lila ve lityum bir kaynağı olarak kullanılmaktadır. Hiddenite, sarı-yeşil, sarı-yeşil veya çarpıcı bir zümrüt yeşili görünebilir. Aslında, Hiddenite da “lithia olarak sevk edildi zümrüt bunun madencilik 1800’lerde zirveye ulaştı”. Bu nedeniyle canlı yeşil renkte olduğunu. Aslında, Hiddenite “gerçek zümrüt isteyen bir tuhaf parlaklık” sahip olarak, Kunz tarafından, 1892 yılında bir gazetede tanımlanmıştır. Hiddenite koleksiyonculara ve müzelere ile popüler.
Hiddenite en pleokroyizma diğer taşlar ayırmak için yardımcı olabilir. Bu bir arada, onun mükemmel bölünme, sertlik, monoklinik kristal sistemi, şeffaflık ve renk diğer Mücevher Hiddenite ayırt edebilirsiniz.

Hiddenite; Kökeni ve taş Kaynaklar Başa Dön
Hiddenite keşfedildi Kuzey Carolina, ABD, madencilik alanında gem sonra, Hiddenite seçildi. Hiddenite Emerald Hollow Mine halka açıktır. Hiddenite Mevduat Afganistan, Myanmar (Burma), Brezilya, Madagaskar ve Kaliforniya’da bulunmuştur.

Hiddenite Alış ve Hiddenite taş Değerini Belirleme Başa Dön
Hiddenite Renk

Hiddenite krom ile renkli; krom oksit bunu bir yeşil renk verir. krom oksit yeşili cam şişe oluşturmak için cama ilave edilir çünkü bir kısmı, şişe yeşil görünen neden olur. Hiddenite neredeyse algılanamaz ve neredeyse berrak açık-yeşil, sarı-yeşil ve karanlık, derin şişe (zümrüt) yeşil renk olarak değişir. Bu, yeşil-sarı-yeşil-sarı veya zümrüt yeşili renkte olduğunu. Hiddenite farklı açılarda bakıldığında farklı renklerde gösterir, yani pleokroyik olup. Bu nedenle, Hiddenite tek bir parça mavi-yeşil, yeşil veya sarı-yeşil zümrüt gibi görünür. En değerli Hiddenite yoğun bir zümrüt yeşil.

Hiddenite

Hiddenite

Hiddenite Açıklık ve Lustre

Hiddenite camsı (camsı) cila ile şeffaftır. Kaliteli Hiddenite taşlar genellikle göz temiz hiçbir görünür kapanım ile vardır.

Hiddenite Kesim ve Şekil

Hiddenite kesiminin zor olduğu anlamına gelir, mükemmel bir bölünme sahiptir. Bu kırılmaya karşı daha az hassas olduğu, böylece, dikkatli bir şekilde kesilmesi gerekmektedir. Bazı lapidarists cabochon tr yerine taş zarar riski daha da kesecek olsa, genellikle (ayrıca adım kesim olarak da bilinir) zümrüt kesim olduğunu. Ayrıca, ayarlar dikkate alınmalıdır. mükemmel bölünme ile taşlar genellikle koruyucu ayarlarında monte edilebilir veya zorla vurdu olması olası değildir küpe ya da kolye ayarlanır. Bu monoklinik kristaller olarak oluşturur; tablo prizma şeklinde. Nedeniyle Hiddenite en bölünme, kıymık kırık ve güçlü pleokroyizma nedeniyle, gerçek bir mücevher kesicinin meydan olarak kabul edilir. ustalıkla yönlü olan Hiddenite taşlar oldukça nadirdir, bu yüzden de çok değerlidir.

Hiddenite Tedavi

Hiddenite Bununla birlikte, genellikle açık spodumen örnekleri zümrüt yeşili renk meydana getirmek için ışınlama ile tedavi edilebilir, işleme maruz değildir.

Hiddenite Gemmological Özellikleri: Başa Dön
Kimyasal formül: LiAlSi2O6, lityum alüminyum silikat
Kristal yapı: Monoklinik, prizmatik ve tablo
Renk: Sarı-yeşil, yeşil-sarı ve zümrüt yeşili
Sertlik: Mohs ölçeğine göre 7-6,5
Kırılma indisi: 1,660-1,681
Yoğunluk: 3,15-3,21
ayrılması: Mükemmel
şeffaflık: Şeffaf
Çift Kırılma veya Birefringence: 0,014-0,016
parıltı: cam
floresan: Çok zayıf; kırmızı Sarı

Hiddenite: İlgili veya benzer Taşlar Başa Dön

Hiddenit Nedir

Hiddenit Nedir

Hiddenite ile karışabilir Krizoberil (bir ortorombik kristal alışkanlığı vardır çünkü farklı), diyopsit, zümrüt, peridot , değerli beryl ve verdelite. Zümrüt genellikle Hiddenite yan yana bulunan, ancak, zümrüt da belirsiz ayrılması, kalıntılar, altıgen kristal sistemi ve sertlik ile tespit edilebilir.

Metafizik Hiddenite Taş Mitoloji ve Alternatif Kristal Şifa Yetkileri dön
Hiddenite Ağustos ve Librans için geleneksel olmayan bir zodyak taş doğanlar için geleneksel olmayan bir burç olduğunu. Hiddenite korku onları kurtarmanın ve şefkat teşvik ve iyilik seven kendi duyguları ile temasa geçmek onun takan yardımcı olduğu söyleniyor. Hiddenite iyileştirici özellikleri kalbi iyileşmek ve duygusal stres konfor sağlamak yardımcı oldukları düşünülmektedir. Geleneksel Hindu inanç sistemlerinde, Hiddenite sezgi ve akıl gözüdür kaş, ya da “üçüncü göz” çakra, yararına olduğu düşünülmektedir.

Hiddenite (Pakistan)
Künzit özelliklerine ek olarak, bu mineral …. akıl ve olanları doğanın sevgi dolu tarafını uyarmak için yardımcı bilginin transferi netlik için başka dünyalara ve bağlantıyı .. ister teşhis ederken … fikir verebilir fiziksel bedenin bozukluğu.

Künzit
Aşk Melody tarafından Earth şudur: “Bu mineral kalp çakra harekete geçirir ve boğaz çakra ve üçüncü gözle kalp çakra hizalar … Sadece hafifçe iç çekirdek delici, bu sesi güçlü bir huzur hissi üretir tutarak. olanlar olmak. Bu her seviyede saflaştırılması sağlayan, sevgi sonsuz kaynağı bir bağlanır. … kalp alanı duygularını ifade ederken tamamen rahat olmayanlar için mükemmel bir taştır. Bu olumsuzluk erir .. .. Bu derin meditatif devletleri ulaşmada bir asist

HİDDENİT TAŞI

HİDDENİT TAŞI

Spodumen İlahi ile bağlantı ve barış derin bir anlamda sağlayan, derin, meditative devletler ulaşmak için mükemmel bir yerdir. Spodumen Bu özel çeşitliliği Taç çakra odaklanır ve Üçüncü Göz, Boğaz ve Kalp çakra içine enerjiyi iletir.

Tarih: lityum ile Spodumen ailesinin bir üyesi. Pembe renkli berrak (yeşil versiyonu Hiddenite olarak adlandırılır). Künzit (LiAlSi2O6) manganez onun rengini alır. Künzit nedeniyle parlak güneş ışığı altında kaybolur gerçeğine akşam taşı dönüşmüş bulunuyor. Pleokroyik olmasının yanı sıra, bazen fosforlu olan.

HİDDENİT

Hiddenit bir soluk to-zümrüt yeşili çeşididir Spodumen bazen olarak kullanılır taş .Spodumen ve Hiddenite çeşitli ilk örnekleri yaklaşık 1879 White Plains, batısındaki küçük yerleşim yakın elde edildi Stony Point , Alexander County,

HİDDENİT

HİDDENİT

Kuzey Carolina . çağdaş hesaplarına göre, Lackey adında genç bir adam JAD Stephenson, aynı zamanda mineral ateşli bir koleksiyoncu bir yerel tüccarın dikkatine getirdi. Başlangıçta, yeşilimsi-sarı hiddenites sarımsı Gemmy diopsit olduğu düşünülüyordu. Stephenson North Carolina (başarısız, ve kendisini idi çabasıyla) ‘de platin kaynaklarından aramak için Thomas Edison tarafından yaptırılan olmuştu keşif jeolog William Earl Gizli, dikkatini keşif getirdi. Garip yeşil malzeme örnekleri gönderdi Gizli J. Lawrence Smith , Louisville, Kentucky önemli bir kimyager ve mineralog. Smith, doğru Spodumen çeşitli olarak örnekleri tespit ve Gizli onuruna “Hiddenite” Onları adını verdi. Taşlar ilk bulundukları toplum daha sonra “adını olacaktır Hiddenite “. o da “lithia zümrüt” olarak bilinen 1880’lerde ve 1890’larda Hiddenite madencilik hey gün boyunca.

OTANTİK TAŞ FARKI İLE KOLEKSİYON KRİSTAL SEVERLER İÇİN 74.40 KARAT TAM RENGİNDE YEŞİL HİDDENİT TAŞI ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONUMUZDAN KALKAR…

Gizli zümrüt değerini ve yeni Gemmy yeşil Spodumen potansiyelini tanıdı. O ilk keşif site veya 1500 $ için, ona yakın oldu ya kalitesiz bir arazi yolu, satın aldı. Zümrüt ve Hiddenite Mining Company organize ve sitede kazılar hızla kırmızı, çakıllı kil gevşek hiddenites ve zümrüt geri kazanıldı. yaklaşık 26 feet derinlikte onlar ana kaya vurdu ve yakında katı kaya kurtarma hiddenites idi. İşin garibi, dönem gazete hesapları tarafından ifadeleri George Frederick Kunz (1892) sitesinde madencilik tam zamanlı çalışma olarak ele asla, ama yaz aylarında birkaç hafta veya ay kovuşturmaya sadece olduğunu göstermektedir. 1892 yılında yazma,

Kunz Bazen bütün bir kristal düzgün bir yeşil renge sahiptir. Daha sonra derin bir sarı zümrüt yeşili içine, bir sarımsı yeşil içine, açık sarı renksiz (nadir) arasında değişir, Hiddenite her zaman şeffaf “olarak kurtarıldı açıklanan, ancak genellikle bir ucu sarı ve diğer yeşil. ” Kunz iyi kristal 1892 öncesinde 68 mm boyunda ölçülen iyileşti ve 5.5ct tahmini ağırlık bir mücevher kesilmiş olabileceğini belirtti. En kesim taşlar boyutu büyük taşların en güzel arasında kabul ediliyor Augustus C. Hamlin koleksiyonunda bir 2CT Hiddenite, küçük idi.

Hiddenit Kristali

Hiddenit Kristali

Ek olarak Kuzey Karolina mevkiinde, Hiddenit da bulunmuştur Brezilya , Çin ve Madagaskar . Bulunan yeşil spodumen Afganistan ve Pakistan mineral tartışma ve olsun veya olmasın gerçekten dikkate alınmalıdır “Hiddenite” yanı sıra yeşil renklenme ışınlama tarafından uyarılan ve kaçak olduğu iddiaları üzerine tartışmalar Gemological toplulukların mütevazı miktarda heyecanlandırdı.
Güneşli zümrüt soluk dan, yeşil ve yumuşak tonları beslenmesi, Hiddenite büyümeyi teşvik eder. Bu duygusal, bireylerin ruhsal büyümeye yardımcı olmak ve Dünya’nın bakımı için onların kolektif sorumluluk bilincinde olmak, Evrim bir kristal olduğunu. Bu gelecek için geçmişin haksızlıkları ya da endişelerini vazgeçme, yeni başlangıçlar ve şimdiki odaklanarak desteklemektedir. [Eason, 273] [Hall, 165] [Ahsian, 201]

Hiddenite silikat, Spodumen yeşil çeşitli sarı-yeşil ve Alexander County, North Carolina, ABD’de 1879 yılında keşfedilen William Earl Gizli adlandırılır. orada kasaba daha sonra mineral için, Hiddenite adını ve onun madenleri bugün hala aktiftir. Hiddenite, ayrıca Yeşil Künzit veya Lithia Zümrüt, camsı bir şeffaflık vardır ve pegmatit damarlarında prizmatik kristaller form olarak anılacaktır. Bu yeşil veya sarı-yeşil zümrüt yeşile soluk neredeyse renksiz renk olarak değişen, yüksek pleokroyik olduğunu. onun mükemmel bölünme zor kesim yapar rağmen, o güzel taşlar içine yönlü olabilir.

Hiddenite yeşil Künzit ek olarak, Spodumen da renksiz, pembe, leylak ve sarı kristaller halinde doğal oluşturur. Menekşe çeşitli şeffaf pembe (Bkz Künzit olarak bilinen Künzit açık sarı çeşitli renksiz Triphane veya Spodumen olarak bilinir iken, sayfa). (Bkz Spodumen sayfası.) Orijinal Kunzites doğal koyu tonları değeri daha yüksek olduğu, renk oldukça solgun. Piyasada bazı ısı-geliştirilmiş çeşitleri vardır. Tüm Künzit doğrudan güneş ışığında solmaya eğilimli.

Hiddenit Taşı

Hiddenit Taşı

Hiddenite BİZ, Gizli Kuzey Carolina’da 1879 yılında keşfedilen kim almıştır. Thomas Edison’un elektrik ampul için platin bulmak için Kuzey Carolina gitti Gizli. Gizli maden zümrüt Warren Farm kiralanan ve Hiddenite bulundu. Hiddenite Spodumen yeşil bir türüdür. Spodumen yeşil pembemsi veya lila ve lityum bir kaynağı olarak kullanılmaktadır. Hiddenite, sarı-yeşil, sarı-yeşil veya çarpıcı bir zümrüt yeşili görünebilir. Aslında, Hiddenite da “lithia olarak sevk edildi zümrüt bunun madencilik 1800’lerde zirveye ulaştı”. Bu nedeniyle canlı yeşil renkte olduğunu. Aslında, Hiddenite “gerçek zümrüt isteyen bir tuhaf parlaklık” sahip olarak, Kunz tarafından, 1892 yılında bir gazetede tanımlanmıştır. Hiddenite koleksiyonculara ve müzelere ile popüler.
Hiddenite en pleokroyizma diğer taşlar ayırmak için yardımcı olabilir. Bu bir arada, onun mükemmel bölünme, sertlik, monoklinik kristal sistemi, şeffaflık ve renk diğer Mücevher Hiddenite ayırt edebilirsiniz.

Hiddenite; Kökeni ve taş Kaynaklar Başa Dön
Hiddenite keşfedildi Kuzey Carolina, ABD, madencilik alanında gem sonra, Hiddenite seçildi. Hiddenite Emerald Hollow Mine halka açıktır. Hiddenite Mevduat Afganistan, Myanmar (Burma), Brezilya, Madagaskar ve Kaliforniya’da bulunmuştur.

Hiddenite Alış ve Hiddenite taş Değerini Belirleme Başa Dön
Hiddenite Renk

Hiddenite krom ile renkli; krom oksit bunu bir yeşil renk verir. krom oksit yeşili cam şişe oluşturmak için cama ilave edilir çünkü bir kısmı, şişe yeşil görünen neden olur. Hiddenite neredeyse algılanamaz ve neredeyse berrak açık-yeşil, sarı-yeşil ve karanlık, derin şişe (zümrüt) yeşil renk olarak değişir. Bu, yeşil-sarı-yeşil-sarı veya zümrüt yeşili renkte olduğunu. Hiddenite farklı açılarda bakıldığında farklı renklerde gösterir, yani pleokroyik olup. Bu nedenle, Hiddenite tek bir parça mavi-yeşil, yeşil veya sarı-yeşil zümrüt gibi görünür. En değerli Hiddenite yoğun bir zümrüt yeşil.

Hiddenite

Hiddenite

Hiddenite Açıklık ve Lustre

Hiddenite camsı (camsı) cila ile şeffaftır. Kaliteli Hiddenite taşlar genellikle göz temiz hiçbir görünür kapanım ile vardır.

Hiddenite Kesim ve Şekil

Hiddenite kesiminin zor olduğu anlamına gelir, mükemmel bir bölünme sahiptir. Bu kırılmaya karşı daha az hassas olduğu, böylece, dikkatli bir şekilde kesilmesi gerekmektedir. Bazı lapidarists cabochon tr yerine taş zarar riski daha da kesecek olsa, genellikle (ayrıca adım kesim olarak da bilinir) zümrüt kesim olduğunu. Ayrıca, ayarlar dikkate alınmalıdır. mükemmel bölünme ile taşlar genellikle koruyucu ayarlarında monte edilebilir veya zorla vurdu olması olası değildir küpe ya da kolye ayarlanır. Bu monoklinik kristaller olarak oluşturur; tablo prizma şeklinde. Nedeniyle Hiddenite en bölünme, kıymık kırık ve güçlü pleokroyizma nedeniyle, gerçek bir mücevher kesicinin meydan olarak kabul edilir. ustalıkla yönlü olan Hiddenite taşlar oldukça nadirdir, bu yüzden de çok değerlidir.

Hiddenite Tedavi

Hiddenite Bununla birlikte, genellikle açık spodumen örnekleri zümrüt yeşili renk meydana getirmek için ışınlama ile tedavi edilebilir, işleme maruz değildir.

Hiddenite Gemmological Özellikleri: Başa Dön
Kimyasal formül: LiAlSi2O6, lityum alüminyum silikat
Kristal yapı: Monoklinik, prizmatik ve tablo
Renk: Sarı-yeşil, yeşil-sarı ve zümrüt yeşili
Sertlik: Mohs ölçeğine göre 7-6,5
Kırılma indisi: 1,660-1,681
Yoğunluk: 3,15-3,21
ayrılması: Mükemmel
şeffaflık: Şeffaf
Çift Kırılma veya Birefringence: 0,014-0,016
parıltı: cam
floresan: Çok zayıf; kırmızı Sarı

Hiddenite: İlgili veya benzer Taşlar Başa Dön

Hiddenit Nedir

Hiddenit Nedir

Hiddenite ile karışabilir Krizoberil (bir ortorombik kristal alışkanlığı vardır çünkü farklı), diyopsit, zümrüt, peridot , değerli beryl ve verdelite. Zümrüt genellikle Hiddenite yan yana bulunan, ancak, zümrüt da belirsiz ayrılması, kalıntılar, altıgen kristal sistemi ve sertlik ile tespit edilebilir.

Metafizik Hiddenite Taş Mitoloji ve Alternatif Kristal Şifa Yetkileri dön
Hiddenite Ağustos ve Librans için geleneksel olmayan bir zodyak taş doğanlar için geleneksel olmayan bir burç olduğunu. Hiddenite korku onları kurtarmanın ve şefkat teşvik ve iyilik seven kendi duyguları ile temasa geçmek onun takan yardımcı olduğu söyleniyor. Hiddenite iyileştirici özellikleri kalbi iyileşmek ve duygusal stres konfor sağlamak yardımcı oldukları düşünülmektedir. Geleneksel Hindu inanç sistemlerinde, Hiddenite sezgi ve akıl gözüdür kaş, ya da “üçüncü göz” çakra, yararına olduğu düşünülmektedir.

Hiddenite (Pakistan)
Künzit özelliklerine ek olarak, bu mineral …. akıl ve olanları doğanın sevgi dolu tarafını uyarmak için yardımcı bilginin transferi netlik için başka dünyalara ve bağlantıyı .. ister teşhis ederken … fikir verebilir fiziksel bedenin bozukluğu.

Künzit
Aşk Melody tarafından Earth şudur: “Bu mineral kalp çakra harekete geçirir ve boğaz çakra ve üçüncü gözle kalp çakra hizalar … Sadece hafifçe iç çekirdek delici, bu sesi güçlü bir huzur hissi üretir tutarak. olanlar olmak. Bu her seviyede saflaştırılması sağlayan, sevgi sonsuz kaynağı bir bağlanır. … kalp alanı duygularını ifade ederken tamamen rahat olmayanlar için mükemmel bir taştır. Bu olumsuzluk erir .. .. Bu derin meditatif devletleri ulaşmada bir asist

HİDDENİT TAŞI

HİDDENİT TAŞI

Spodumen İlahi ile bağlantı ve barış derin bir anlamda sağlayan, derin, meditative devletler ulaşmak için mükemmel bir yerdir. Spodumen Bu özel çeşitliliği Taç çakra odaklanır ve Üçüncü Göz, Boğaz ve Kalp çakra içine enerjiyi iletir.

Tarih: lityum ile Spodumen ailesinin bir üyesi. Pembe renkli berrak (yeşil versiyonu Hiddenite olarak adlandırılır). Künzit (LiAlSi2O6) manganez onun rengini alır. Künzit nedeniyle parlak güneş ışığı altında kaybolur gerçeğine akşam taşı dönüşmüş bulunuyor. Pleokroyik olmasının yanı sıra, bazen fosforlu olan.