OTANT�K TA�

İRAN NİŞABUR TURKUAZ TAŞI YÜZÜK

OTANTİK YÜZÜKLER
Turkuaz Taşı Erkek Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.KALİTE HAS TAŞ
 • 11 GR
 • 12 KARAT
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • EŞİ YOK
 • İRAN NİŞABUR
 • ÖZEL KUTUSUNDA

İRAN NİŞABUR TURKUAZ TAŞI YÜZÜK 12 KARAT

OTANTİK TAŞ EL YAPIMI BUTİK ÜRÜN 12 KARAT HAS TAŞ İRAN NİŞABUR FİRUZESİ 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ ERKEK YÜZÜK ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN..KESİNLİK İLE HAS TAŞTIR DAMAR YAPISI BELİRGİN SEVİYEDE.PİYASADAKİ SIKMA BOYAMA HAVLİT TAŞLARDAN DEĞİLDİR…

 

Turkuaz Taşı Erkek Yüzük

Turkuaz Taşı Erkek Yüzük

Turkuaz eski bir taştır ve oldukça dünyanın medeniyetler birçok kabul edilmiştir. Antik imparatorlukları arasında en iyisi bu en popüler süs taş oldu Farsça ve Kızılderili medeniyetler, arasında bilinmektedir. Turkuaz, bugün popüler bir taş kalır ve en önemli opak taşlardan biridir. Oldukça eşsiz turkuaz-mavi renkle nedeniyle kabul ve ondan sonra adında bir özel renk için tek taş olduğunu.
Kimyasal Formülü Cual 6 (PO 4 ) 4 (OH) 8 • 4H 2 O
Renk Mavi, Yeşil, Çok Renkli
Sertlik 5-6
Kristal Sistemi Triklinik
Kırılma İndeksi 1,61-1,65
SG 2,6-2,8
Şeffaflık Opak
Çift Kırılma .04
Luster Parafınimsi
Dilinim Yok
Kelime Turkuaz geri ticareti yolları Avrupa’ya doğru Ortadoğu yoluyla İran’dan Turkuaz getirilen 17. yüzyıla kadar uzanır. Fransızca “Turquie” olarak bilinen ve Türkiye’deki geçti tüccarlar, ve yerliler. Onun Türkiye’ye gelen referans malzeme “Turquies” (“Türk”) adlı Turkuaz, mavi veya yeşil farklı tonlarında gelebilir, ve yaygın olduğunu damarlı veya kahverengi veya siyah benekli oksit sn veya bir kumtaşı tabanı. Diğerleri katı renkli taşlar tercih ederken, bazı, bu renk damarlanma tercih ederim. Turquoise iyi renk katı, derin turkuaz-mavi renk olduğunu. Yeşilimsi renkleri daha az arzu edilir ve genellikle değerli taşlar gibi kullanılmazlar. Turkuaz bazen de yeşil Malachite veya Krizokol, mavi ve yeşil benekli taşlar neden ile birlikte karışık olabilir. Turquoise olduğunu gözenekli taş ve böylece kolayca boyanır. Ölüyor daha yeşilimsi veya benekli taşlardan mavi geliştirmek için yapılır.

Turkuaz Taşı Yüzük

Turkuaz Taşı Yüzük

 

Bazı kimyasallar ya da çözümleri maruz kaldığında Boyalı taşlar sonunda yıllardır onların gelişmiş renklerini giymek, ya da. Turkuaz parlaklık genellikle donuk ve bazı bayiler yedirilmesi ya kat aa plastik yağlayıcı veya balmumu ile Turkuaz parlaklığını artırmak için bu yüzden çok yaygındır. Nedeniyle ölüyor ve Turkuaz artırılması yaygın bir uygulama için, bu taş özellikle, sadece tam olarak tüm bilgileri ifşa saygın bayilerden satın alınmalıdır. Turquoise gözenekli yapısı daha kolay yağlar ve temizleyiciler tarafından etkilenen yapar. Bu nedenle, turkuaz taşlar su dışında herhangi bir şey ile yıkanmamalıdır. Turkuaz da nispeten yumuşak bir taştır, ekstra bakım ve çizilmesini önlemek için dikkatli olunmalıdır.

Turkuaz taşlar binlerce yıldır kullanılmakta ve eski bazı taşların takı haline edilmelidir var.

Onlar eterik vücuda, beşinci element eter süzer güçlü şifa taşları etkileyici metafizik özelliklere sahip … ve vardır.

Bu taşların doğal enerji size gerçeği ile iletişim kurmak için yardımcı olacaktır. Bunlar, ruhsal uyumun güçlü bir taş ve iletişim yardımcı olmak için çok etkilidir.

Onlar boğaz çakra içinde güçlü bir etkiye sahip … ve onlar clairaudient ve durugörü yeteneklerini tezahür size yardım edebilir … ve onlar erkek ve dişi yönlerini dengelemek için yardımcı olur.

Bu taşların farklı titreşim geçmiş yaşam bilgiye erişmek için izin … boğaz ve üçüncü göz çakralarda çınlıyor. Eğer onlar gün fiziksel yaşam için gün içinde, özünden gelen şeyler iletişim etkinliğini artırmak gibi psişik istihdam çalışmayı hedefleyen varsa bu yararlı olabilir.

Nerede mi gel

En iyi taşlar, Avustralya, İran, Afganistan, Tibet ve güney-batı ABD’den gelir. Ayrıca Fransa, İngiltere, Rusya, Polonya, Arabistan, Mısır, Çin, Peru ve Meksika’da bulunabilir. Turquoise için kimyasal isim Aluma fosfattır. Bu taşların rengi genellikle biz Turkuaz mavisi dediğimiz klasik rengidir, ancak diğer renkler bu taşları elde etmek mümkündür.

Firuze Taşı Yüzük

Firuze Taşı Yüzük

Bu Tibet Yeşil taşları, Beyaz Turkuaz taşlar, bazı oldukça nadir mor Turkuaz taşlar ve güzel açık renkli uyku güzellik Turkuaz içerir. Bu taşın tüm renkleri doğal formunda almak zor hale gelmektedir. Mavi Turkuaz formları demir mevcut olduğunda bakır mevcut, Yeşil Turkuaz formları vardır. Beyaz Turkuaz bu minerallerin hiçbiri taş meydana geldiğinde oluşturmak için bilinmesine rağmen bazen mavi veya yeşil taşlar beyaz alanları görmek rağmen … beyaz taşlar, oldukça nadirdir.

Etkileyici Metafizik Özellikleri var!

Bu taş gerçeğin enerjisi ile rezonansa eşsiz bir titreşimi vardır. Boğaz çakra içinde bu sıradışı enerjinin etkisi, sen doğruluk, bilgelik ve samimiyeti ile konuşmak için yardımcı olacaktır. Eğer utangaç bir kişi iseniz, Turkuaz Taş sen sohbetlere daha fazla katkıda bulunmak yardımcı olabilir ve ne söylemek zorunda değer ve geçerliliği olduğunda haberdar olmak için.

Turkuaz
397
Bu empatiyi teşvik etkileyici metafizik özellikleri vardır … ama bu gerektiğinde samimiyeti ile konuşmak için güçlü olmak size geri tutamaz. Bu enerji topluluk önünde konuşma yaparken sakin ve rahat hissediyorum yardımcı olacaktır. Bu taşın enerjisi içindeki şiddetle sarsılıyor timus çakra daha şefkatli olmak ve size yardımcı olacak ve size doğru şefkatle hareket yok başkalarını affetmek,.

Bu güçlü şefkatli titreşim dışarı rezonansa ve vücudun etkileri tüm alanlarda … ve erkek ve dişi yönlerini uyum için yararlı olabilir. Bu taş enerji … farklı çakrada şekillerde çeşitli bir yelpazede çalışacak ama yine de her bütünlüğü ve hakikat ile hayatı yaşamak için size yardım etmek için güçlü bir yeteneği taşır.

It Nasıl Kullanılır

TURKUAZ TAŞ YÜZÜK

TURKUAZ TAŞ YÜZÜK

Bu ruhsal uyumun güçlü bir taş … ve meditasyon bu taşı kullanarak çok yararlıdır.

Turkuaz taşlar ruhsal için içlerinde etkili bir enerji somutlaştırmak topraklama ve toprak çakra sizi topraklama tarafından, bazı ‘manevi’ taş oluşturmak olduğunu rahatsızlıkları önlemek.

Üçüncü göz çakra kullanılabilir birçok taş aksine, onları oldukça kullanırken topraklı kalır.

Vücutta derin sakin duygusu getiriyor ve duygusal sorunlar ve stres iyileşmek … ve ruh hali önlemek için yardımcı olabilir. Bu içinde etkin bir enerji vardır sakral veya göbek çakra için size yardım etmek için yaratıcılığınızı geliştirmek ve yaratıcı problem çözme yardım etmek için.

Antik çağlardan koruma için güçlü taşları olduğu çünkü onlar bilinmektedir … ve onların psişik koruma titreşim çok güven verici. Eğer herhangi bir olumsuzluğa karşı korunmaktadır bilerek arabuluculuk içine dinlenebilir. Bu taşlar oldukça hızlı bir şekilde derin mediative devlet içine çekmek için bilindiği gibi Bu bir şanstır.

Bu taş titreşimi içinde güçlü Kalp çakra bu aşk enerji yaptığınız her şey için akar gelmesini sağlıyor. Daha çok yeşil renkli Turkuaz kristaller, kalp dayalı enerjiyi güçlendirmek olabilir.

Meditasyon iken Turkuaz Taşı Yüzük  titreşim geçmiş yaşamlarını keşfetmek için, size yardımcı olabilir.

Eğer boğaz çakra onları kullanırsanız, onlar geçmiş yaşamları sırasında yapılan yeminleri haberdar olmak için yardımcı olabilir … ve eğer uygunsa onları serbest bırakmak için.

Bu taş size yaşamdan yaşama akışının daha derin bir farkındalık var sağlar … ve sonuçta amacınız bu anda burada olmanın ne keşfetmek için size yardımcı olabilir.

Aşınma Turkuaz

Turkuaz küpe takan Turkuaz Taşlı küpe takan psişik hediyeler geliştirmek için size yardımcı olabilirsize psişik güçlerini geliştirmeye çalışıyorsanız yararlı olduğunu … Bu taş aynı zamanda hem de içinde oldukça güçlü yankı üçüncü göz çakra ve boğaz çakra.

Turkuaz Taş Kalp çakra ve timus çakra hem içinde mükemmel bir etkiye sahip … ve o bölgede bu taşı giyen iletişim akmaya şefkatli ve sevgi dolu daha büyük bir enerji düzeyini yardımcı olur.

Bu kristal üzerinde ayına göre burç listesindeki bir antik burç gibi. Bu Aralık burç, ve bu gün kolay bu güzel taştan yapılmış takı satın almak için bulabilirsiniz.

Bu üzerinde de burç burç listesinde bir hem olduğu gibi, Balık burç yanı sıra, Leo , Akrep , Oğlak ve burç Yay .

Güzel Turkuaz taş takılar onun güzelliği için ödüllü gibi binlerce yıldır kullanmak olmuştur. Yaş boyunca, aynı zamanda, koruyucu muska yapmak için kullanılmıştır.

Bu güçlü koruyucu niteliklere sahip biliniyordu gibi eski çağlarda şamanlar, taştan koruyucu muska yaptı. Bu koruma için giymek için güçlü bir taş … ve Turkuaz kolye veya bilezik genel sağlık yardım için çok etkili olabilir.

TURKUAZ TAŞI ERKEK YÜZÜK

TURKUAZ TAŞI ERKEK YÜZÜK

O üçüncü göz yakın yıpranmış olursa daha etkili olabilir gibi size psişik hediyeler geliştirmeye çalışıyorsanız … Turkuaz küpe takabilir. Boğazda bir kolye olarak giyilir … bu alt çakraların içine rezonansa yanı sıra iletişim becerilerini yardımcı olacaktır.

Kullanılır mı kim

Bu kadim zamanlardan beri bu amaç için kullanmak olmuştur mükemmel bir şifa taşıdır. Farklı bir rahatsızlıklar aralığını iyileşmek için vücut sağlamak için bilinmektedir. Antik çağda katarakt dahil, göz problemleri, iyileşmek için kullanılan söylenir.
Turkuaz takı giyen Vücudunuzda uyum ve vücudunuzu canlandırmak için yardımcı olacaktır.

Bu taşların tükenmiş ya da aşırı yorgun hissetme olması halinde size yardımcı olacak bir enerji somutlaştırmak olmasıdır.

Bu taş daha iyi yemek besinleri absorbe yardımcı olabilir ve onlar atmosferik kirleticilere karşı korumaya yardımcı söyleniyor … yani hava çok açık değil olduğunda dönemlerde fayda olabilir.

Turkuaz Taş güçlü şifa taşları, ve eterik vücuda eter beşinci elemanı, filtre olacaktır. Oradan sonra iyileşme daha derin bir düzeyde oluşturmak için, fiziksel beden içine bu eleman örgüleri.

Bu şifa tüm seviyelerde tüm aura alanı yaratarak şifa akar da fiziksel düzeyde ortaya çıkar. Onun eylem ruhen yükselmek ve daha yüksek bir frekansa ulaşmak için vücudunu sağlayabilir.

İRAN NİŞABUR TURKUAZ TAŞI YÜZÜK

OTANTİK YÜZÜKLER
Turkuaz Taşı Erkek Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.KALİTE HAS TAŞ
 • 11 GR
 • 12 KARAT
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • EŞİ YOK
 • İRAN NİŞABUR
 • ÖZEL KUTUSUNDA
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

İRAN NİŞABUR TURKUAZ TAŞI YÜZÜK 12 KARAT

OTANTİK TAŞ EL YAPIMI BUTİK ÜRÜN 12 KARAT HAS TAŞ İRAN NİŞABUR FİRUZESİ 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ ERKEK YÜZÜK ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN..KESİNLİK İLE HAS TAŞTIR DAMAR YAPISI BELİRGİN SEVİYEDE.PİYASADAKİ SIKMA BOYAMA HAVLİT TAŞLARDAN DEĞİLDİR…

 

Turkuaz Taşı Erkek Yüzük

Turkuaz Taşı Erkek Yüzük

Turkuaz eski bir taştır ve oldukça dünyanın medeniyetler birçok kabul edilmiştir. Antik imparatorlukları arasında en iyisi bu en popüler süs taş oldu Farsça ve Kızılderili medeniyetler, arasında bilinmektedir. Turkuaz, bugün popüler bir taş kalır ve en önemli opak taşlardan biridir. Oldukça eşsiz turkuaz-mavi renkle nedeniyle kabul ve ondan sonra adında bir özel renk için tek taş olduğunu.
Kimyasal Formülü Cual 6 (PO 4 ) 4 (OH) 8 • 4H 2 O
Renk Mavi, Yeşil, Çok Renkli
Sertlik 5-6
Kristal Sistemi Triklinik
Kırılma İndeksi 1,61-1,65
SG 2,6-2,8
Şeffaflık Opak
Çift Kırılma .04
Luster Parafınimsi
Dilinim Yok
Kelime Turkuaz geri ticareti yolları Avrupa’ya doğru Ortadoğu yoluyla İran’dan Turkuaz getirilen 17. yüzyıla kadar uzanır. Fransızca “Turquie” olarak bilinen ve Türkiye’deki geçti tüccarlar, ve yerliler. Onun Türkiye’ye gelen referans malzeme “Turquies” (“Türk”) adlı Turkuaz, mavi veya yeşil farklı tonlarında gelebilir, ve yaygın olduğunu damarlı veya kahverengi veya siyah benekli oksit sn veya bir kumtaşı tabanı. Diğerleri katı renkli taşlar tercih ederken, bazı, bu renk damarlanma tercih ederim. Turquoise iyi renk katı, derin turkuaz-mavi renk olduğunu. Yeşilimsi renkleri daha az arzu edilir ve genellikle değerli taşlar gibi kullanılmazlar. Turkuaz bazen de yeşil Malachite veya Krizokol, mavi ve yeşil benekli taşlar neden ile birlikte karışık olabilir. Turquoise olduğunu gözenekli taş ve böylece kolayca boyanır. Ölüyor daha yeşilimsi veya benekli taşlardan mavi geliştirmek için yapılır.

Turkuaz Taşı Yüzük

Turkuaz Taşı Yüzük

 

Bazı kimyasallar ya da çözümleri maruz kaldığında Boyalı taşlar sonunda yıllardır onların gelişmiş renklerini giymek, ya da. Turkuaz parlaklık genellikle donuk ve bazı bayiler yedirilmesi ya kat aa plastik yağlayıcı veya balmumu ile Turkuaz parlaklığını artırmak için bu yüzden çok yaygındır. Nedeniyle ölüyor ve Turkuaz artırılması yaygın bir uygulama için, bu taş özellikle, sadece tam olarak tüm bilgileri ifşa saygın bayilerden satın alınmalıdır. Turquoise gözenekli yapısı daha kolay yağlar ve temizleyiciler tarafından etkilenen yapar. Bu nedenle, turkuaz taşlar su dışında herhangi bir şey ile yıkanmamalıdır. Turkuaz da nispeten yumuşak bir taştır, ekstra bakım ve çizilmesini önlemek için dikkatli olunmalıdır.

Turkuaz taşlar binlerce yıldır kullanılmakta ve eski bazı taşların takı haline edilmelidir var.

Onlar eterik vücuda, beşinci element eter süzer güçlü şifa taşları etkileyici metafizik özelliklere sahip … ve vardır.

Bu taşların doğal enerji size gerçeği ile iletişim kurmak için yardımcı olacaktır. Bunlar, ruhsal uyumun güçlü bir taş ve iletişim yardımcı olmak için çok etkilidir.

Onlar boğaz çakra içinde güçlü bir etkiye sahip … ve onlar clairaudient ve durugörü yeteneklerini tezahür size yardım edebilir … ve onlar erkek ve dişi yönlerini dengelemek için yardımcı olur.

Bu taşların farklı titreşim geçmiş yaşam bilgiye erişmek için izin … boğaz ve üçüncü göz çakralarda çınlıyor. Eğer onlar gün fiziksel yaşam için gün içinde, özünden gelen şeyler iletişim etkinliğini artırmak gibi psişik istihdam çalışmayı hedefleyen varsa bu yararlı olabilir.

Nerede mi gel

En iyi taşlar, Avustralya, İran, Afganistan, Tibet ve güney-batı ABD’den gelir. Ayrıca Fransa, İngiltere, Rusya, Polonya, Arabistan, Mısır, Çin, Peru ve Meksika’da bulunabilir. Turquoise için kimyasal isim Aluma fosfattır. Bu taşların rengi genellikle biz Turkuaz mavisi dediğimiz klasik rengidir, ancak diğer renkler bu taşları elde etmek mümkündür.

Firuze Taşı Yüzük

Firuze Taşı Yüzük

Bu Tibet Yeşil taşları, Beyaz Turkuaz taşlar, bazı oldukça nadir mor Turkuaz taşlar ve güzel açık renkli uyku güzellik Turkuaz içerir. Bu taşın tüm renkleri doğal formunda almak zor hale gelmektedir. Mavi Turkuaz formları demir mevcut olduğunda bakır mevcut, Yeşil Turkuaz formları vardır. Beyaz Turkuaz bu minerallerin hiçbiri taş meydana geldiğinde oluşturmak için bilinmesine rağmen bazen mavi veya yeşil taşlar beyaz alanları görmek rağmen … beyaz taşlar, oldukça nadirdir.

Etkileyici Metafizik Özellikleri var!

Bu taş gerçeğin enerjisi ile rezonansa eşsiz bir titreşimi vardır. Boğaz çakra içinde bu sıradışı enerjinin etkisi, sen doğruluk, bilgelik ve samimiyeti ile konuşmak için yardımcı olacaktır. Eğer utangaç bir kişi iseniz, Turkuaz Taş sen sohbetlere daha fazla katkıda bulunmak yardımcı olabilir ve ne söylemek zorunda değer ve geçerliliği olduğunda haberdar olmak için.

Turkuaz
397
Bu empatiyi teşvik etkileyici metafizik özellikleri vardır … ama bu gerektiğinde samimiyeti ile konuşmak için güçlü olmak size geri tutamaz. Bu enerji topluluk önünde konuşma yaparken sakin ve rahat hissediyorum yardımcı olacaktır. Bu taşın enerjisi içindeki şiddetle sarsılıyor timus çakra daha şefkatli olmak ve size yardımcı olacak ve size doğru şefkatle hareket yok başkalarını affetmek,.

Bu güçlü şefkatli titreşim dışarı rezonansa ve vücudun etkileri tüm alanlarda … ve erkek ve dişi yönlerini uyum için yararlı olabilir. Bu taş enerji … farklı çakrada şekillerde çeşitli bir yelpazede çalışacak ama yine de her bütünlüğü ve hakikat ile hayatı yaşamak için size yardım etmek için güçlü bir yeteneği taşır.

It Nasıl Kullanılır

TURKUAZ TAŞ YÜZÜK

TURKUAZ TAŞ YÜZÜK

Bu ruhsal uyumun güçlü bir taş … ve meditasyon bu taşı kullanarak çok yararlıdır.

Turkuaz taşlar ruhsal için içlerinde etkili bir enerji somutlaştırmak topraklama ve toprak çakra sizi topraklama tarafından, bazı ‘manevi’ taş oluşturmak olduğunu rahatsızlıkları önlemek.

Üçüncü göz çakra kullanılabilir birçok taş aksine, onları oldukça kullanırken topraklı kalır.

Vücutta derin sakin duygusu getiriyor ve duygusal sorunlar ve stres iyileşmek … ve ruh hali önlemek için yardımcı olabilir. Bu içinde etkin bir enerji vardır sakral veya göbek çakra için size yardım etmek için yaratıcılığınızı geliştirmek ve yaratıcı problem çözme yardım etmek için.

Antik çağlardan koruma için güçlü taşları olduğu çünkü onlar bilinmektedir … ve onların psişik koruma titreşim çok güven verici. Eğer herhangi bir olumsuzluğa karşı korunmaktadır bilerek arabuluculuk içine dinlenebilir. Bu taşlar oldukça hızlı bir şekilde derin mediative devlet içine çekmek için bilindiği gibi Bu bir şanstır.

Bu taş titreşimi içinde güçlü Kalp çakra bu aşk enerji yaptığınız her şey için akar gelmesini sağlıyor. Daha çok yeşil renkli Turkuaz kristaller, kalp dayalı enerjiyi güçlendirmek olabilir.

Meditasyon iken Turkuaz Taşı Yüzük  titreşim geçmiş yaşamlarını keşfetmek için, size yardımcı olabilir.

Eğer boğaz çakra onları kullanırsanız, onlar geçmiş yaşamları sırasında yapılan yeminleri haberdar olmak için yardımcı olabilir … ve eğer uygunsa onları serbest bırakmak için.

Bu taş size yaşamdan yaşama akışının daha derin bir farkındalık var sağlar … ve sonuçta amacınız bu anda burada olmanın ne keşfetmek için size yardımcı olabilir.

Aşınma Turkuaz

Turkuaz küpe takan Turkuaz Taşlı küpe takan psişik hediyeler geliştirmek için size yardımcı olabilirsize psişik güçlerini geliştirmeye çalışıyorsanız yararlı olduğunu … Bu taş aynı zamanda hem de içinde oldukça güçlü yankı üçüncü göz çakra ve boğaz çakra.

Turkuaz Taş Kalp çakra ve timus çakra hem içinde mükemmel bir etkiye sahip … ve o bölgede bu taşı giyen iletişim akmaya şefkatli ve sevgi dolu daha büyük bir enerji düzeyini yardımcı olur.

Bu kristal üzerinde ayına göre burç listesindeki bir antik burç gibi. Bu Aralık burç, ve bu gün kolay bu güzel taştan yapılmış takı satın almak için bulabilirsiniz.

Bu üzerinde de burç burç listesinde bir hem olduğu gibi, Balık burç yanı sıra, Leo , Akrep , Oğlak ve burç Yay .

Güzel Turkuaz taş takılar onun güzelliği için ödüllü gibi binlerce yıldır kullanmak olmuştur. Yaş boyunca, aynı zamanda, koruyucu muska yapmak için kullanılmıştır.

Bu güçlü koruyucu niteliklere sahip biliniyordu gibi eski çağlarda şamanlar, taştan koruyucu muska yaptı. Bu koruma için giymek için güçlü bir taş … ve Turkuaz kolye veya bilezik genel sağlık yardım için çok etkili olabilir.

TURKUAZ TAŞI ERKEK YÜZÜK

TURKUAZ TAŞI ERKEK YÜZÜK

O üçüncü göz yakın yıpranmış olursa daha etkili olabilir gibi size psişik hediyeler geliştirmeye çalışıyorsanız … Turkuaz küpe takabilir. Boğazda bir kolye olarak giyilir … bu alt çakraların içine rezonansa yanı sıra iletişim becerilerini yardımcı olacaktır.

Kullanılır mı kim

Bu kadim zamanlardan beri bu amaç için kullanmak olmuştur mükemmel bir şifa taşıdır. Farklı bir rahatsızlıklar aralığını iyileşmek için vücut sağlamak için bilinmektedir. Antik çağda katarakt dahil, göz problemleri, iyileşmek için kullanılan söylenir.
Turkuaz takı giyen Vücudunuzda uyum ve vücudunuzu canlandırmak için yardımcı olacaktır.

Bu taşların tükenmiş ya da aşırı yorgun hissetme olması halinde size yardımcı olacak bir enerji somutlaştırmak olmasıdır.

Bu taş daha iyi yemek besinleri absorbe yardımcı olabilir ve onlar atmosferik kirleticilere karşı korumaya yardımcı söyleniyor … yani hava çok açık değil olduğunda dönemlerde fayda olabilir.

Turkuaz Taş güçlü şifa taşları, ve eterik vücuda eter beşinci elemanı, filtre olacaktır. Oradan sonra iyileşme daha derin bir düzeyde oluşturmak için, fiziksel beden içine bu eleman örgüleri.

Bu şifa tüm seviyelerde tüm aura alanı yaratarak şifa akar da fiziksel düzeyde ortaya çıkar. Onun eylem ruhen yükselmek ve daha yüksek bir frekansa ulaşmak için vücudunu sağlayabilir.