OTANT�K TA�

MADAGASKAR AKİK TAŞI

DOĞAL KAYALAR
MADAGASKAR AKİK TAŞI
Fiyatı      :      SATILDI TL
[dpsc_display_product]
Ürünün Özellikleri
 • 177 GR
 • AFRİKA / MADAGASKAR
 • AYNI GÜN KARGO
 • DOĞAL AKİK TAŞ
 • EŞİ YOK
 • KDV DAHİL
 • KOLEKSİYON PARÇA

MADAGASKAR AKİK TAŞI

OTANTİK TAŞ FARKI İLE KOLEKSİYON MERAKLILARINA %100 DOĞAL  MADAGASKAR AKİK TAŞI ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇADIR..

kik ait kuvars mineralleri (silikon dioksit) ailesi. Kuvars sadece feldispat maden grubuna ikinci dünya kıtasal kabuk üzerinde bulunan ikinci en bol mineraldir. Makrokristalin kuvars ve kuvars kriptokristalen: Kuvars seçkin ve iki ana dala ayrılır olduğunu.

MADAGASKAR AKİK TAŞI

MADAGASKAR AKİK TAŞI

Akik Kalsedon kuvars çeşitli olarak, daha spesifik kriptokristalen çeşitli altında sınıflandırılmıştır ve. Hatta bir mikroskop yardımıyla – Kriptokristalin bunlar görülemez, kristal yapıları, böylece ince ve numune. Akik genellikle ‘mikrokristalin’ olarak adlandırılır; Bu terim sadece kristal yapısı diğer birçok kriptokristalin türler biraz daha geniş olduğunu göstermektedir. o kadar ya da akik açıklamak için yanlış kabul olmaz bu yüzden mikro ve kriptokristalin arasındaki fark açıkça tanımlanmamıştır.

Resmi büyütmek için tıklayın
Akik belirlenmesi Yukarıya geri dön
Kriptokristalen kuvars lifli ve granül çeşitleri ayrılmıştır. elyaflı çeşitleri kalseduan kuvars olarak adlandırılır. Kalsedon kuvars renk ve desen geniş bir yelpazede ortaya çıkabilir. Hafif ve katı renkli örnekleri olarak sadece ‘kalkedondan’ de ifade edilir, oysa Akik geleneksel kalsedon kuvars ‘bantlı’ çeşitli olarak tanımlanır. Çoğu tüketiciler için çok kafa karıştırıcı akik için alışveriş yapma mevcut akik birçok farklı çeşidi vardır. Taşlar genellikle böyle ‘bantlı akik’, ‘gibi özel ticari adları kullanarak anılacaktır Bunun nedeni carnelian aynı anda sadece kalsedon, kalsedon kuvars, hatta düz kuvars olarak işlem yaparken, ‘ve’ sardonx ‘.

Akik Kökeni ve taş Kaynaklar dön
Akik ilk bazen etrafında keşfedilen 3. veya 4. yüzyılda Theophrastus, o bulundu edildiği nehir sonra taş adında bir Yunan filozofu tarafından (BC), ‘Achates’ (Yunanca: Aχάτης). Achates River Sicilya, İtalya bulunan, ancak nehir yeniden adlandırıldı ve şimdi o zamandan beri Dirillo Nehri olarak bilinir.

Bugün piyasada mevcut Akik taşlar, tüm Myanmar, Brezilya, Uruguay, Arjantin, Meksika, Botswana, Hindistan, Avustralya ve ABD de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından mevduat kaynaklanmaktadır.

Akik genellikle kaya çok sayıda diğer türleri ile yan yana bulunan, ama öncelikle volkanik kaya olarak sınıflandırılır. Agates sıklıkla granit, Melafir ve porfir olarak magmatik, tortul ve metamorfik kaya cepler içinde oluşturur. Silikon dioksit Mevduat tipik badem veya top şeklindeki nodüllerin formu ve mevduat uzun süreler boyunca inşa etmeye devam olarak, paralel bantlar sürecinde oluşturulur. Düzgün ve karışık türleri kalsedon, akik, yosun akik veya diğer spesifik ticari adları olarak sınıflandırılır ise bantlı örnekler, akik olarak adlandırılır.

Akik Alış ve akik taşlı Değer Belirlenmesi Yukarıya dön
Akik Renk
Akik renk ve desen geniş oluşur. Bazı renkler diğerlerine göre daha sık görülmekle beraber, hemen hemen tüm akik nedeniyle eşsiz bantlama için çok renkli olacak. Tek renkli akik doğal oluşabilir, ancak mevcut taşların bugün çoğu unicolor elde etmek için boyalı edilmiştir. Tek renkli akik genellikle sard ve carnelian gibi belirli ticari adları kullanılarak işlem görmektedir. Akik renkler, siyah, beyaz, mavi, kırmızı, yeşil, sarı, turuncu, kahverengi, pembe, mor ve gri içerebilir.

Akik Taşı

Akik Taşı

Genel olarak, Güney Amerika akik taşları herhangi bir özel işaretler yoksundur. Bunlar ayrıca tipik olarak bir çok mat gri renkte ortaya çıkar. Şimdi tükenmiş Almanya’da Idar-Oberstein kez bol madenlerinden gelen Agates, kırmızı ve kahverengi özellikle doğal pembe, onların canlı ve güçlü renkler için tanınmış oldu.

Akik Açıklık ve Cila
Kriptokristalen kuvars netlik ve parlaklık ile makrokristalin kuvars tipik ayırt edilir; Kriptokristalin netlik tipik saydam opak aralıkları ve parlaklık en sık akik ve chrysocolla gibi balmumu veya donuk olacaktır. Öte yandan, makrokristalin kuvars saydam ve ametist, sitrin gibi camsı parlaklık ve kuvars gül tipik şeffaftır.

Akik Kesim ve Şekil
Agates çok büyük boyutlarda ve şekillerde çeşitli bulunabilir. Çoğu akik kendi güzelleştirmeye cabochon tr kesilir, ama onlar da serbest form levha ve düz kesimler bulunmaktadır. Bunlar, aynı zamanda yaygın olarak isminden ve oyma gibi dekoratif tasarımları için kullanılır.

 

Akik Gemological Özellikleri: Başa Dön
Kimyasal formülü: SiO2 – Silikon dioksit
Kristal Yapısı: Kriptokristalen – mikrokristalin agrega (trigonal)
Renk: Tüm renkler, çok renkli ve bantlı
Sertlik: Mohs ölçeğine göre 6,5-7
Kırılma İndisi: 1,530-1,540
Yoğunluk: 2,60-2,64
Ayrılması: Hiçbiri
Şeffaflık: Opak için Saydam
Çift Kırılma / Birefringence: Kadar 0.004
Parlaklık: Mumlu – mat
Floresan: Bantlarında dayalı Çeşitli: Sarı, yeşil, mavi-beyaz; Biraz güçlü
Akik taşlı Çeşitleri ya da diğer benzer Değerli Taş: Başa Dön
İkinci Carnelian taşlar
Carnelian
Akik için birçok farklı ticari isimler vardır. Çoğu optik özelliklere dayalı, ancak bazı çeşitleri iç / dış kompozisyon, ya da diğer nesneler veya mineral kapanımları dayalı sınıflandırılarak. Çoğu ticari isimler sadece menşe veya diğer konumsal özellikleri başvurun. Bu yöreden tabanlı ticari isimler genellikle sadece taş satıcıları ve koleksiyoncular tarafından kullanılmaktadır. Çok sık yangın akik, akik jeot, akik ve oniks gibi kullanılan bazı ticari adları vardır. Çoğu zaman, tek bir akik numune, iki veya daha fazla farklı ticari isimler altında sınıflandırılabilir.

 

AKİK

AKİK

Aşağıdaki akik farklı çeşitleri için kullanılan bazı ortak ticaret adları listesi aşağıdadır:

En Popüler Akik Çeşitleri:
Bantlı akik, akik, sard, akik, oniks, krizokol, göz akik, dendritik akik, yangın akik , akik geode, yosun akik ve breşik akik

Lesser Akik Çeşitleri bilinen:
Ağaç akik, akik jasper, Botsvana akik, mavi dantel akik, fosil akik, iris akik, laguna agat, peyzaj akik, doğal agat, akik tüp, yılan derisi akik, Sweetwater akik, Mohave mavi akik, Thunderegg agat, Fairburn agat, akik Dryhead, ve Lake Superior akik.

Metafizik Akik taşlı Mitoloji ve Alternatif Kristal Şifa Yetkileri Geri Dön
Akik taşlar kaydedilen tarihin en eski taş biridir. Akik kabuslar, stres ve yorgunluktan bir koruma, koruma taş olarak bilinir. İncil zamanlardan beri, akik yıpranmış olan ve yakın fırtınalara karşı korumak için takı olarak kullanılır. Bunlar son derece eski çağlardan boyunca tılsımlar ve muska olarak değerlendirilmiştir.

Akik susuzluğunu gidermek ve ateş korumak için yeteneğine sahiptir. Alternatif şifacılar mide hastalıkları hafifletmek için güneş pleksus üzerine akik taşı koyacaktır. Akik güçlü bir taş ve ileriye taşımak ve zor zamanlar boyunca taşımak için güç verir.

Akik bantlı Kalsedon, Kuvars ailesinin bir mineral sayısız çeşitleri verilen addır. Adını Agates ilk bulundu Sicilya, içinde Achetes Nehri geliyor. Genellikle katmanlar veya çizgili bantlı, bazı çeşitleri var “göz” işaretleri veya renk lekeler, bazı fosilleşmiş inklüzyona sahip, ve diğerleri katı. Toprak gökkuşağı denilen, Akik konsantrik bantlar, renksiz bir form dahil olmak üzere dünya üretebilir neredeyse her renk, formu.

Tarihsel, Akik Neolitik insanların eserleri ile keşfedilmiştir ve geri Babil’e muska ve süsleme kalma şifa olarak kullanılmıştır. Onun tıbbi kullanım Antik Yunan ve Mısır uygarlıklarının aracılığıyla devam etti ve Rusya’ya Afrika ve Ortadoğu’da yayıldı. Akik 19. yüzyıl 15. dan gelişti Almanya’da dünyaca ünlü stonecutting ve parlatma sanayi yol açtı ve bugün var. [Simmons, 6] [Mella, 67-68]

Metafiziksel, Akik düşük yoğunluğa sahiptir ve diğer taşlar daha yavaş frekansa titreşir, ancak son derece stabilize ve güçlendirme etkisi olarak kabul edilir. [Simmons, 6] Akik mikroskobik kuvars katmanlı bantlar narin görünebilir, aslında çok güçlü . Akik, duygusal, fiziksel ve zihinsel enerjiyi dengelemek için ve Yin ve Yang, evrenin pozitif ve negatif güçler uyum mükemmel. [Hall, 39]

Akik Türleri

akik dünyası bir facinating ve sürekli gelişen yeridir. Akik türleri yüzlerce binlerce olmasa vardır. Onlar dünya çapında bulunur. Onlar renk bantları kendi swirls ile gezegene bir merak ve sihirli getirmek. Biz ayrı sayfalarda en popüler olanları birkaç metafizik özellikleri yakaladı.

Mavi dantel akik . Mavi Dantel Akik Mavi Dantel Akik yumuşak, yatıştırıcı zerafet vardır; kış kavramak salınan gök mavisi suları gibi. Onun zarif, yuvarlak tasarım duygular ve tutum üzerinde uyarıcı, olumlu bir etkiye sahiptir. Bu daha ziyade cesaret ve destek, koruma taş değil. Onun dairesel akan enerji yatıştırır, yükselimler ve yükseltip.

Akik Taşı Madagaskar

Akik Taşı Madagaskar

çılgın dantel akik Çılgın Dantel Akik . Çılgın Dantel Akik Kahkaha Taş, ya da denir “Mutlu Dantel.” Güneşli Meksikalı fiesta ve dans ile ilişkili, ve onu giymek olanlara sevinç getiriyor. [Eason, 305] Bu koruma taş değil, destek ve cesaret, düşünce yükseltme ve iyimserlik teşvik. Onun zarif tasarımı, rastgele dantelli desen, zihin ve tutum uyarıcı, enerji dairesel akış oluşturur.

dendritik akik Dendritik Akik. Dendritik Akik plentitude of Stone olarak bilinir. Bu iş tarım çabalara hayatın her alanında bolluk ve dolgunluk, getiriyor. Bu antik Yunan dryads, ağaçlık ve ağaç ruhları ile ilişkili ve iyi bir hasat sağlamak için ekim zamanında alanlarında defnedildi.

Yangın akik Yangın Akik . Mutlak mükemmellik manevi alev olarak bilinen Yangın Akik, derin kahverengi kristal içinde kilitli büyük bir gizem taşır. Sadece taş dokunma ihtiyacı ve ateşli köz tutuşturmak. Onun derinliklerine Peer ve alevler kendi odalarına içinde sıçrama. Yakından incelemek ve neredeyse size sırlarını gösterecektir. Neredeyse.

 

laguna akik Laguna Akik. Laguna Akik dünyanın en çok övdü bantlı akik olduğunu. Onun son derece sıkı bantlama ve kırmızı ve kızıl canlı tonları ile tanınır. Laguna Akik Chihuahua, Meksika eyaletinde uzak dağ kabaca dört mil kare kapsayan bir alanda yer almaktadır.

yosun renkli akik Moss Akik. tarih ve tüm kültürlere boyunca Moss Akik bahçıvanlar ve tarımın kristal olarak bilinmektedir. Onlara insan organik sistemi ile etkileşim güç veren geçmişin aşiret rahipler, bir mucizevi şifa taşı olarak kabul edildi ve savaşçılar güçlü ve muzaffer hale getirmek için bir tılsım olarak kullanılmıştır.

metafizik kullanımları Akik kullanır ve Amaçları – Genel Bakış

Akik iç istikrar, huzur ve olgunluk teşvik etmektedir. Onun sıcak, koruyucu özellikler güvenlik ve özgüven teşvik ediyoruz. Aynı Akik ayrıca yeni anneler bazen doğumdan sonra yaşanan “bebek Blues” uzak durmanıza yardımcı olur [7 Gienger,]. Gebelik sırasında kullanmak için harika bir kristal ve göğüsler arasında giyilen bir Akik mücevher laktasyonu teşvik eder. [Megemont, 15]

Akik ihtiyacımız yok şeyleri yanan arzularını durdurur ve bu hokkabazlık taahhütlerini veya birden çok işi yardımcı olur. Bu yazarlar pazarlanabilir biçimde fikirlerini ifade yardımcı olur ve genç çocuklar yaşlandıkça düşmek yürümek ve öğrenmenize yardımcı olur. [Eason, 305] Akik da evlilik sadakat teşvik etmektedir. [Meloldy, 82]

Akik seyahat eden bir koruma muska olarak faydalıdır ve trafik kazalarına karşı etkilidir. [Megemont, 16]

Bir profesyonel destek taş gibi, Akik, hayal gücü ve sanatçıların ilham stabilize inşaatçılar ve inşaat işçileri için düşen nesneler kişisel polis, telefon işçileri, aşçılar, şefler ve fırıncılar için güvenlik ve koruma sağlar. Fiziksel gücü ve dansçılar, diş hekimleri ve çevreciler için dayanıklılık ve eğitimciler ve eğlence işçiler için duygusal dayanıklılık sağlar. [Mella, 129-133]

 

MADAGASKAR AKİK TAŞI

DOĞAL KAYALAR
MADAGASKAR AKİK TAŞI
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 177 GR
 • AFRİKA / MADAGASKAR
 • AYNI GÜN KARGO
 • DOĞAL AKİK TAŞ
 • EŞİ YOK
 • KDV DAHİL
 • KOLEKSİYON PARÇA
[dpsc_display_product]
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

MADAGASKAR AKİK TAŞI

OTANTİK TAŞ FARKI İLE KOLEKSİYON MERAKLILARINA %100 DOĞAL  MADAGASKAR AKİK TAŞI ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇADIR..

kik ait kuvars mineralleri (silikon dioksit) ailesi. Kuvars sadece feldispat maden grubuna ikinci dünya kıtasal kabuk üzerinde bulunan ikinci en bol mineraldir. Makrokristalin kuvars ve kuvars kriptokristalen: Kuvars seçkin ve iki ana dala ayrılır olduğunu.

MADAGASKAR AKİK TAŞI

MADAGASKAR AKİK TAŞI

Akik Kalsedon kuvars çeşitli olarak, daha spesifik kriptokristalen çeşitli altında sınıflandırılmıştır ve. Hatta bir mikroskop yardımıyla – Kriptokristalin bunlar görülemez, kristal yapıları, böylece ince ve numune. Akik genellikle ‘mikrokristalin’ olarak adlandırılır; Bu terim sadece kristal yapısı diğer birçok kriptokristalin türler biraz daha geniş olduğunu göstermektedir. o kadar ya da akik açıklamak için yanlış kabul olmaz bu yüzden mikro ve kriptokristalin arasındaki fark açıkça tanımlanmamıştır.

Resmi büyütmek için tıklayın
Akik belirlenmesi Yukarıya geri dön
Kriptokristalen kuvars lifli ve granül çeşitleri ayrılmıştır. elyaflı çeşitleri kalseduan kuvars olarak adlandırılır. Kalsedon kuvars renk ve desen geniş bir yelpazede ortaya çıkabilir. Hafif ve katı renkli örnekleri olarak sadece ‘kalkedondan’ de ifade edilir, oysa Akik geleneksel kalsedon kuvars ‘bantlı’ çeşitli olarak tanımlanır. Çoğu tüketiciler için çok kafa karıştırıcı akik için alışveriş yapma mevcut akik birçok farklı çeşidi vardır. Taşlar genellikle böyle ‘bantlı akik’, ‘gibi özel ticari adları kullanarak anılacaktır Bunun nedeni carnelian aynı anda sadece kalsedon, kalsedon kuvars, hatta düz kuvars olarak işlem yaparken, ‘ve’ sardonx ‘.

Akik Kökeni ve taş Kaynaklar dön
Akik ilk bazen etrafında keşfedilen 3. veya 4. yüzyılda Theophrastus, o bulundu edildiği nehir sonra taş adında bir Yunan filozofu tarafından (BC), ‘Achates’ (Yunanca: Aχάτης). Achates River Sicilya, İtalya bulunan, ancak nehir yeniden adlandırıldı ve şimdi o zamandan beri Dirillo Nehri olarak bilinir.

Bugün piyasada mevcut Akik taşlar, tüm Myanmar, Brezilya, Uruguay, Arjantin, Meksika, Botswana, Hindistan, Avustralya ve ABD de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından mevduat kaynaklanmaktadır.

Akik genellikle kaya çok sayıda diğer türleri ile yan yana bulunan, ama öncelikle volkanik kaya olarak sınıflandırılır. Agates sıklıkla granit, Melafir ve porfir olarak magmatik, tortul ve metamorfik kaya cepler içinde oluşturur. Silikon dioksit Mevduat tipik badem veya top şeklindeki nodüllerin formu ve mevduat uzun süreler boyunca inşa etmeye devam olarak, paralel bantlar sürecinde oluşturulur. Düzgün ve karışık türleri kalsedon, akik, yosun akik veya diğer spesifik ticari adları olarak sınıflandırılır ise bantlı örnekler, akik olarak adlandırılır.

Akik Alış ve akik taşlı Değer Belirlenmesi Yukarıya dön
Akik Renk
Akik renk ve desen geniş oluşur. Bazı renkler diğerlerine göre daha sık görülmekle beraber, hemen hemen tüm akik nedeniyle eşsiz bantlama için çok renkli olacak. Tek renkli akik doğal oluşabilir, ancak mevcut taşların bugün çoğu unicolor elde etmek için boyalı edilmiştir. Tek renkli akik genellikle sard ve carnelian gibi belirli ticari adları kullanılarak işlem görmektedir. Akik renkler, siyah, beyaz, mavi, kırmızı, yeşil, sarı, turuncu, kahverengi, pembe, mor ve gri içerebilir.

Akik Taşı

Akik Taşı

Genel olarak, Güney Amerika akik taşları herhangi bir özel işaretler yoksundur. Bunlar ayrıca tipik olarak bir çok mat gri renkte ortaya çıkar. Şimdi tükenmiş Almanya’da Idar-Oberstein kez bol madenlerinden gelen Agates, kırmızı ve kahverengi özellikle doğal pembe, onların canlı ve güçlü renkler için tanınmış oldu.

Akik Açıklık ve Cila
Kriptokristalen kuvars netlik ve parlaklık ile makrokristalin kuvars tipik ayırt edilir; Kriptokristalin netlik tipik saydam opak aralıkları ve parlaklık en sık akik ve chrysocolla gibi balmumu veya donuk olacaktır. Öte yandan, makrokristalin kuvars saydam ve ametist, sitrin gibi camsı parlaklık ve kuvars gül tipik şeffaftır.

Akik Kesim ve Şekil
Agates çok büyük boyutlarda ve şekillerde çeşitli bulunabilir. Çoğu akik kendi güzelleştirmeye cabochon tr kesilir, ama onlar da serbest form levha ve düz kesimler bulunmaktadır. Bunlar, aynı zamanda yaygın olarak isminden ve oyma gibi dekoratif tasarımları için kullanılır.

 

Akik Gemological Özellikleri: Başa Dön
Kimyasal formülü: SiO2 – Silikon dioksit
Kristal Yapısı: Kriptokristalen – mikrokristalin agrega (trigonal)
Renk: Tüm renkler, çok renkli ve bantlı
Sertlik: Mohs ölçeğine göre 6,5-7
Kırılma İndisi: 1,530-1,540
Yoğunluk: 2,60-2,64
Ayrılması: Hiçbiri
Şeffaflık: Opak için Saydam
Çift Kırılma / Birefringence: Kadar 0.004
Parlaklık: Mumlu – mat
Floresan: Bantlarında dayalı Çeşitli: Sarı, yeşil, mavi-beyaz; Biraz güçlü
Akik taşlı Çeşitleri ya da diğer benzer Değerli Taş: Başa Dön
İkinci Carnelian taşlar
Carnelian
Akik için birçok farklı ticari isimler vardır. Çoğu optik özelliklere dayalı, ancak bazı çeşitleri iç / dış kompozisyon, ya da diğer nesneler veya mineral kapanımları dayalı sınıflandırılarak. Çoğu ticari isimler sadece menşe veya diğer konumsal özellikleri başvurun. Bu yöreden tabanlı ticari isimler genellikle sadece taş satıcıları ve koleksiyoncular tarafından kullanılmaktadır. Çok sık yangın akik, akik jeot, akik ve oniks gibi kullanılan bazı ticari adları vardır. Çoğu zaman, tek bir akik numune, iki veya daha fazla farklı ticari isimler altında sınıflandırılabilir.

 

AKİK

AKİK

Aşağıdaki akik farklı çeşitleri için kullanılan bazı ortak ticaret adları listesi aşağıdadır:

En Popüler Akik Çeşitleri:
Bantlı akik, akik, sard, akik, oniks, krizokol, göz akik, dendritik akik, yangın akik , akik geode, yosun akik ve breşik akik

Lesser Akik Çeşitleri bilinen:
Ağaç akik, akik jasper, Botsvana akik, mavi dantel akik, fosil akik, iris akik, laguna agat, peyzaj akik, doğal agat, akik tüp, yılan derisi akik, Sweetwater akik, Mohave mavi akik, Thunderegg agat, Fairburn agat, akik Dryhead, ve Lake Superior akik.

Metafizik Akik taşlı Mitoloji ve Alternatif Kristal Şifa Yetkileri Geri Dön
Akik taşlar kaydedilen tarihin en eski taş biridir. Akik kabuslar, stres ve yorgunluktan bir koruma, koruma taş olarak bilinir. İncil zamanlardan beri, akik yıpranmış olan ve yakın fırtınalara karşı korumak için takı olarak kullanılır. Bunlar son derece eski çağlardan boyunca tılsımlar ve muska olarak değerlendirilmiştir.

Akik susuzluğunu gidermek ve ateş korumak için yeteneğine sahiptir. Alternatif şifacılar mide hastalıkları hafifletmek için güneş pleksus üzerine akik taşı koyacaktır. Akik güçlü bir taş ve ileriye taşımak ve zor zamanlar boyunca taşımak için güç verir.

Akik bantlı Kalsedon, Kuvars ailesinin bir mineral sayısız çeşitleri verilen addır. Adını Agates ilk bulundu Sicilya, içinde Achetes Nehri geliyor. Genellikle katmanlar veya çizgili bantlı, bazı çeşitleri var “göz” işaretleri veya renk lekeler, bazı fosilleşmiş inklüzyona sahip, ve diğerleri katı. Toprak gökkuşağı denilen, Akik konsantrik bantlar, renksiz bir form dahil olmak üzere dünya üretebilir neredeyse her renk, formu.

Tarihsel, Akik Neolitik insanların eserleri ile keşfedilmiştir ve geri Babil’e muska ve süsleme kalma şifa olarak kullanılmıştır. Onun tıbbi kullanım Antik Yunan ve Mısır uygarlıklarının aracılığıyla devam etti ve Rusya’ya Afrika ve Ortadoğu’da yayıldı. Akik 19. yüzyıl 15. dan gelişti Almanya’da dünyaca ünlü stonecutting ve parlatma sanayi yol açtı ve bugün var. [Simmons, 6] [Mella, 67-68]

Metafiziksel, Akik düşük yoğunluğa sahiptir ve diğer taşlar daha yavaş frekansa titreşir, ancak son derece stabilize ve güçlendirme etkisi olarak kabul edilir. [Simmons, 6] Akik mikroskobik kuvars katmanlı bantlar narin görünebilir, aslında çok güçlü . Akik, duygusal, fiziksel ve zihinsel enerjiyi dengelemek için ve Yin ve Yang, evrenin pozitif ve negatif güçler uyum mükemmel. [Hall, 39]

Akik Türleri

akik dünyası bir facinating ve sürekli gelişen yeridir. Akik türleri yüzlerce binlerce olmasa vardır. Onlar dünya çapında bulunur. Onlar renk bantları kendi swirls ile gezegene bir merak ve sihirli getirmek. Biz ayrı sayfalarda en popüler olanları birkaç metafizik özellikleri yakaladı.

Mavi dantel akik . Mavi Dantel Akik Mavi Dantel Akik yumuşak, yatıştırıcı zerafet vardır; kış kavramak salınan gök mavisi suları gibi. Onun zarif, yuvarlak tasarım duygular ve tutum üzerinde uyarıcı, olumlu bir etkiye sahiptir. Bu daha ziyade cesaret ve destek, koruma taş değil. Onun dairesel akan enerji yatıştırır, yükselimler ve yükseltip.

Akik Taşı Madagaskar

Akik Taşı Madagaskar

çılgın dantel akik Çılgın Dantel Akik . Çılgın Dantel Akik Kahkaha Taş, ya da denir “Mutlu Dantel.” Güneşli Meksikalı fiesta ve dans ile ilişkili, ve onu giymek olanlara sevinç getiriyor. [Eason, 305] Bu koruma taş değil, destek ve cesaret, düşünce yükseltme ve iyimserlik teşvik. Onun zarif tasarımı, rastgele dantelli desen, zihin ve tutum uyarıcı, enerji dairesel akış oluşturur.

dendritik akik Dendritik Akik. Dendritik Akik plentitude of Stone olarak bilinir. Bu iş tarım çabalara hayatın her alanında bolluk ve dolgunluk, getiriyor. Bu antik Yunan dryads, ağaçlık ve ağaç ruhları ile ilişkili ve iyi bir hasat sağlamak için ekim zamanında alanlarında defnedildi.

Yangın akik Yangın Akik . Mutlak mükemmellik manevi alev olarak bilinen Yangın Akik, derin kahverengi kristal içinde kilitli büyük bir gizem taşır. Sadece taş dokunma ihtiyacı ve ateşli köz tutuşturmak. Onun derinliklerine Peer ve alevler kendi odalarına içinde sıçrama. Yakından incelemek ve neredeyse size sırlarını gösterecektir. Neredeyse.

 

laguna akik Laguna Akik. Laguna Akik dünyanın en çok övdü bantlı akik olduğunu. Onun son derece sıkı bantlama ve kırmızı ve kızıl canlı tonları ile tanınır. Laguna Akik Chihuahua, Meksika eyaletinde uzak dağ kabaca dört mil kare kapsayan bir alanda yer almaktadır.

yosun renkli akik Moss Akik. tarih ve tüm kültürlere boyunca Moss Akik bahçıvanlar ve tarımın kristal olarak bilinmektedir. Onlara insan organik sistemi ile etkileşim güç veren geçmişin aşiret rahipler, bir mucizevi şifa taşı olarak kabul edildi ve savaşçılar güçlü ve muzaffer hale getirmek için bir tılsım olarak kullanılmıştır.

metafizik kullanımları Akik kullanır ve Amaçları – Genel Bakış

Akik iç istikrar, huzur ve olgunluk teşvik etmektedir. Onun sıcak, koruyucu özellikler güvenlik ve özgüven teşvik ediyoruz. Aynı Akik ayrıca yeni anneler bazen doğumdan sonra yaşanan “bebek Blues” uzak durmanıza yardımcı olur [7 Gienger,]. Gebelik sırasında kullanmak için harika bir kristal ve göğüsler arasında giyilen bir Akik mücevher laktasyonu teşvik eder. [Megemont, 15]

Akik ihtiyacımız yok şeyleri yanan arzularını durdurur ve bu hokkabazlık taahhütlerini veya birden çok işi yardımcı olur. Bu yazarlar pazarlanabilir biçimde fikirlerini ifade yardımcı olur ve genç çocuklar yaşlandıkça düşmek yürümek ve öğrenmenize yardımcı olur. [Eason, 305] Akik da evlilik sadakat teşvik etmektedir. [Meloldy, 82]

Akik seyahat eden bir koruma muska olarak faydalıdır ve trafik kazalarına karşı etkilidir. [Megemont, 16]

Bir profesyonel destek taş gibi, Akik, hayal gücü ve sanatçıların ilham stabilize inşaatçılar ve inşaat işçileri için düşen nesneler kişisel polis, telefon işçileri, aşçılar, şefler ve fırıncılar için güvenlik ve koruma sağlar. Fiziksel gücü ve dansçılar, diş hekimleri ve çevreciler için dayanıklılık ve eğitimciler ve eğlence işçiler için duygusal dayanıklılık sağlar. [Mella, 129-133]