OTANT�K TA�

MALAHİT DOĞAL KAYA

DOĞAL KAYALAR
Malahit Doğal Kaya
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 185 GR
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOK
 • KDV DAHİL
 • KOLEKSİYON PARÇA
 • MALAHİT DOĞAL KAYA
 • RUSYA

MALAHİT DOĞAL KAYA

KOLEKSİYON BİR PARÇA TAM RENGİNDE 185 GR

Малахит
Malakit – Mineral parlak yeşil renkli. Eğitim toz halindeki biçimleri, iğne benzeri kristaller, solid nodüler kitle sinter oluşan lifli agrega.
Yapı
Suco 3 (OH) 2

Malahit Taşı

Malahit Taşı

Diğer isimler
Tavus taş

Birçok ülkede Malakit hastalıkları, “nazar” ve diğer hastalıklar, ve hastalık ve tehlikelerden çocuğu koruyan iyi bir çocuk muska bir tılsım olduğunu.
Malakit vücudun fiziksel ve duygusal uyum içinde oluşturur. O bilgelik, kurnaz ve ruhani gücü verir. Iş iyi şanslar altın malakit getiriyor ağız kenarlı, sevgi başarı verir.
Malakit böylece her kullanımdan sonra temizlenmesi gerekir, emer ve olumsuz süreçleri çözülür. Bu amaçla, taş bir piramit , arkadaşlar, kaya kristali veya zeolit.
Hint şifa Uygulamada özellikle yüksek o yakın ittifak içinde hareket mavi-yeşil lacivert-malakit, ödüllü bir azurit . Bu yapıştırmak için kullanılan Ajna çakra (“üçüncü göz”) böylece bilinçaltı kızgınlık, anksiyete, korkular ve takıntılar temizliği elde.
Çakralar Etkisi
Malakit etkiler Manipura , Anahata , Ajna (masmavi-malakit)
Enerji
Alıcı Yin (enerjiyi emer).
Feng Shui,
Daire de bir sektöre malakit parçası konumlandırılmış “arkadaşlar.” Onun yeşil enerji büyüme başlatmak ve enerji sektörünü harekete geçirir. Sen arkadaş evin akışını yanı sıra erkekleri artırmak.
Isimleri ile iletişim
Valery, Ivan, Maxim, Alexandra Anastasia, Lidya, Svetlana
Zodyak işaretleri
Boğa, Terazi
Eleman
Arazi
Gezegen
Ay, Venüs, Plüton
Taş Malachite Makaleler
Antik çağlardan malakit takı, muska üretimi için bir malzeme olarak kullanılan ve şimdi değerli ve dekoratif taş olarak kabul edilir. Takı iş esas olarak cabochons formunda kullanılıR

 

Malahit

Malahit

Doğal Malakit – sulu bakır karbonat, nadiren kristaller oluşturur ve genellikle kabuklar, baskınlar, dünyevi kümelerin nodüler agrega şeklinde bulunur. neredeyse siyah yeşil renk alışılmadık geniş renk değişiklikleri, neredeyse beyaz, yeşil soluk. Doğal malakit özel cazibesi ince yuvarlak ve usta taş işleme ile meydana desenler ekleyin. “Malachite” – Malahit taş parlak yeşil çiçek ebegümeci Yunan adından adını aldı. Malakit taş yumuşak anlamına gelen Yunanca kelime “malakos” adını aldı buna göre başka bir versiyonu var. Malakit kimyasal ayrışmanın ve esas olarak bakır taşıyan mineraller (örneğin, kalkopirit) ve yerli bakır oksidasyonuyla oluşturulur. Malakit nispeten geniş bir dağılımı ile nadiren takı veya süs taşı olarak kullanılabilen katı bir sinter formları oluşturur. Bu durum Ortaçağ’da Arap bilim adamları tarafından kaydedildi.
Malakit iken Antik çağda, nadir taş o takılar, broşlar, kolyeler, kolye ve diğer küçük eşyalar dışarı kesildi. Sonra bir süs taşı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Antik Yunanlılar malakit bina ve tesislerin süslenmiş. Daha sonra İstanbul’a transfer edilmiştir Efes (Antik Yunanistan) de Diana Tapınağı sütunları ile kaplı Malahit, Ayasofya’nın kilise süslemeleri. Antik Mısır’da, dışarı da muska ve takı yapılmıştır. Örneğin, bilinen, tanrıça İsis başkanı ile eski Mısır malakit mücevher.
Bakır madenleri arasında İran’ın güneyindeki Kirman dağlarda eski çağlarda keşfedilen ilk mevduat malakit. Malakit mevduat güney İsrail’de Eilat kentine yakın bulunmaktadır. Yahudi efsanesine göre, bir zamanlar “Kral Süleyman’ın Hazineleri.” Vardı
Urals Gumeshevskoe – XVIII yüzyılın ortalarında, ilk Rus malakit depozito açıldı. Bu benim akademisyen PS ziyaret etti Turkuaz ve peluş: Pallas Ural malakit iki tür ayırt. “Çok yetenekli parlatma için ılımlı sertlik rağmen, Shelly bilinen mikrop gibi.” İlk “Bir mola kadife ve saten gibi yüzeyde dış razluchist, koyu, ağır, zengin ilk renk, bir iç kısmından.” İkinci O Sinter ve sarkıt formlarının varlığını kaydetti.

 

Malakit Taşı

Malakit Taşı

Tedavi sırasında karmaşık desenler edinilen en değerli turkuaz, malakit, sinter,. Bir akordeon şeklinde ayarlanır plaka için malakit kesim bir parça: taş destekli özel yöntemle “Rus Mozaik” güzelliğini ortaya çıkarmak. Bu durumda, ürün, sürekli bir model ortaya çıktı. Vazolar, tezgahı, demirbaşlar, şömine: Bu şekilde, Hermitage sayısız öğelerle süslenmiş bulundu. Kraliyet Gates kenarlarında St. Isaac Katedrali sekiz sütun 10 m yüksekliği 42 cm çapında. Onlar bu harika taş 20 ton aldı, (“Rus mozaik” tarafından) malakit ile dekore edilmiştir.
Malakit Çeşitleri
Malakit ilk tür bazen “camgöbeği” olarak bilinir – “. Kabine, kemer” çizim – tonları ve yeşil bant kombinasyonları çok çeşitli dalgalı paralel akarsu koydu ya eş bölgeli halka devirdi. Turkuaz yüksek dereceli malakit ustaları olduğunu. Daha sağlam ve bu nedenle daha iyi bir parlatma “alır”.
Malakit İkinci tür gorschikami “peluş” veya “kadife” lakaplı edildi. Eğer yakından bakarsanız, aslında, taş yapısı açıkça ince taneli kadife hissedilir. Daha zor bu cilalı malakit ve alt elmas kesiciler değerinde.
Başka Tahsis – denilen, üçüncü, ama malahit belki de en şaşırtıcı çeşitliliği “melkouzorchatoy.” Insanlar, malakit bu tür “kudryavistym” veya adı “Karelya huş gibi.” Hafifçe sallanan ve bunu dalları sallanan ve yeşillik bir kaprisli çizimler oluşturur güçlü bir esinti olmadığı zaman o gerçekten, Temmuz ayında kırmızı-sıcak öğle gökyüzü bir arka plan üzerinde bazı örneklerde huş yoğun taç benzer. Paul Petroviç Bazhov masal anlatılan Böyle bir “nadir desen”: Bir ağacın orta duruyor eğer “… ve bir şube kuş alt ve aynı zamanda bir kuş oturan. Açıkça görüldüğü … ”
malakit bileşimi ve fiziksel özellikleri
SuCO3 (OH) 2 (hidrate bakır karbonat) – malakit kompozisyonu üzerinde bakır sulu bir karbonat tuzu olmaktadır. Bir bakır cevheri olarak kullanılan önce bunu bakır oksit malakit,% 72 kadar içerir. Malakit monoklinik sistemde, prizmatik simetri sınıfı kristalize. Rengi bakır iyonu varlığına bağlıdır. Malakit -. Bakır sülfür ve kalker, dolomit, ve diğerleri meydana gelen bakır ve demir cevheri yataklarının mineral oksidasyon bölgesi O karbonat veya karbonat suları ile mednosulfatnyh çözümleri etkileşimi ile oluşur. Malakit sinter formları karstik mağaralar ve bakır bikarbonat ile filtrelenmiş su cevher taşıyan kalker boşluklarında oluşur.

 

Malahit Taşı Nerede Bulunur

Malahit Taşı Nerede Bulunur

Malakit yoğun sinter oluşumları şeklinde, hem de toprak salgılarında bulunur. Kristal alışkanlık prizmatik, iğne ve lif; İşaretli meslektaşları.
Glitter – elmas cam; lif farklılıklar – ipeksi. Pleokroyizma gözlenmektedir – renksiz renk koyu yeşil. Mohs sertlik – 3.5-4, yoğunluk 3,9-4,0 gr / cm3. Ipeksi ışıltı içinde Malakit gevrek kırılma. Soluk yeşil Özellik. Isıtıldığı zaman, malakit su kaybeder ve siyah olur. Zaman çözülmüş, hidroklorik asit ile etkileşim karbon dioksitin açığa çıkarılmaları için.
Diğer isimler malakit
Çünkü onun çarpıcı renk ve desen olarak adlandırılan malakit yeşil taş, bakır, yeşil, kadife ve saten cevheri cevher.

Rusya’da uzun malakit sevilen olmuştur – o dilek yerine bir taş olarak kabul edildi. O başkaları ile uyumlu ilişkiler kurulmasına katkıda sahibinin sevgi ve samimiyeti çekti. Bir maskot olarak bilgeliği takdir ve bunu başarmak isteyen olanların hamisi olduğunu. Bu manevi gücü ve dayanıklılığı arttırır. Eski günlerde bir favori maskot ve yeni bilgi elde etmek isteyen bilim adamlarının insanların sembolü oldu. Buna ek olarak, malakit, insanların onun sahibi ilgi çeken onun kişisel cazibesi güçlendirir. Sevgi güçlü bir tılsım var. Urallar, bu malakit ihtiyacı insanlara açık, iyi, basit fikirli, ama çok şanslı vermek olduğuna inanılmaktadır. Onlara mutluluk hak getiriyor. Onlardan nazar hasar alır ve korkuları dispels tehlikeleri çocuklara karşı korur, canlı rüyalar ve tür huzurlu bir uyku verir. Ve eski zamanlarda malakit kolera onun sahibini oberezhet inanıyordu. Ve Orta Çağ malakit içinde muska lehine gebelik ve doğum tanındı. Hamile kadınlar haç ya da kalp şeklinde malakit onun boynu süspansiyonu etrafında giydi. Mısır’da, malakit hükümdarlar ana güç taşı olarak da kullanılır. firavunlar akıllıca yönetmek için yardımcı inanıyordu. Malakit ezildi, onların gözlerini tedavi ve kozmetikte kullanılan. Bu yükseklikten düşen bir kişi korur inanıyordu – Ortaçağ’da, simyacılar (hayatın kendisi rengi olmamıştır, belki de, yeşil hiçbir semboller) malakit kullanarak yaşam iksiri üretebilir inanıyordu. Eski efsanelerine göre, malakit bir adam görünmez yapabilirsiniz. Malakit fincan içer O, hayvanların ve kuşların dilini anlamak mümkün değil (yanlışlıkla kahraman hikayeleri Bazhov Danila-master o kertenkele söylüyor anlar).
Malakit – ve tüm ayrımcılık yapmadan sahibine diğer insanları çeken çok güçlü bir taş. Böyle popülerlik ihtiyacınız varsa, yakında dikkat çekmeyen kişilikleri sen yorgun olup olmadığını: Yani çok dikkatli her zaman malakit giymek önce düşünmek gerekir? Buna ek olarak, malakit size düşmanlarınızı dikkat çekiyor. Malakit dekorasyon karşı cinsten ilgisini çekiyor, çünkü özellikle dikkatli sen, kadınlar olmak zorunda. Bu nesi var? Ve her şeyin dikkat edecek, ve bu popüler kadın sevinç teslim etmez. Ancak, malakit, kullanımını tedavi bunu çevreleyen bir, makul, sadece insanın iç dünyasını uyum mümkün, ama aynı zamanda dış dünya. Ancak taş yeteneği, aynı zamanda malakit parçası olan bakır enerji, sadece var (bakır eski zamanlardan uyum peşinde mükemmel bir araç olarak kabul edilmiştir çünkü). Karyola bağlı malakit bir parça, kötü ruhları uzak sürücüler ve bebeği güçlü ve sağlıklı uyku ve hoş rüyalar verir.
Malakit farklı farklı insanlar olduğunu. Evrensel hedeflere hizmet veren Yüce ruhlar, malakit gezegende yüksek enerjileri tutmak için yardımcı olur. Malakit temizler temizlemek istiyor ve temizlenmesi gerekir bilinçsiz bilinçli düşünceler yansıtır. Malakit yeşil sağlıklı doğa temsil ve otlar, çiçekler, ağaçlar, kökleri doğuştan güzelliğini simgeliyor. Malakit enerjiyi emer, bu yüzden her zaman temiz olmalıdır kullandıktan sonra, aksi takdirde taş koyu olmak ve onların gücünü kaybedebilir. Arkadaşlar koymak için en iyi güneş su yolu ya da üç saat temizleyin. Tuz kullanmayın – Malakit çok yumuşak ve çizilebilir.

Malahit Doğal Kaya

Malahit Doğal Kaya

Şekillerde malakit taşlar taş doğasını ve amacını kaydedildi. Üçüncü göz ile çalışmalarını hedef noktasına ilişkin rakamlar. Hedefleri olan taşlar vücut veya daha fazla enerji akışı için bunları açmak için çakra herhangi bir parçası üzerinde yerleştirilebilir. Bu satırları enerji iletici yönünde düz çizgiler ile Malahit.
Bu taş daha uygun beyaz metaller çerçeve – gümüş ve platin. Altın da aşırı durumlarda, uygun bakır, tavsiye edilmez düzeltin. Erkekler onun sol işaret parmağında gümüş yüzük içinde malakit giymeli. Bu cinsel fonksiyon ve prostat hastalığının erken nesli engel olacaktır. O gerçek bir muska oldu böylece malakit, onunla yoğun bir çalışma gerektirir. Bu taş giymek için iyi olanlar yaratıcı ve dürtüsel – malakit iyi yaratıcı içine cinsel enerjiyi geri dönüştürebilmektedir. Gümüş set malakit yeşil, yaşama iradesini güçlendirir ve herhangi uzaklaştırır, hatta en şiddetli depresyon, bu hedefe ulaşmada, yanı sıra hayal gücü ve olağanüstü yaratıcılığı geliştirir ruh, bağımsızlık, azim gücünü güçlendirir.
Malahit – rüyalar harika bir araç “ruh çağırma”. Eğer boyun malakit bir kolye ile yatağa gittiğinizde, rüyalarında malakit ile karşılamak için emin olduğunu kendin söyle, ve büyük mevduat vardır nerede bulacaksınız. Dünyada çok güçlü titreşim dağınık olan bu yerlerde,. “Hareket” – Sen çok hızlı yaşam dersleri öğrenmek mümkün olacak. Kesinlikle uyandıktan sonra – önce bazı iş almak – hayallerinizi yazınız. Bu tür durumlar malakit tekrarlanan seyahat ile uyum sağlayacaktır. Ayrıca bir kaç hafta sonra hayallerini keşfedebilirsiniz. Böyle bir analiz rüya, aynı zamanda bilinçaltı düzeyde etkisini sadece anlamak için sağlayacaktır. Rüyalar çok “ince” meselesi, ve bazı durumlarda bir grotesk ve şok edici alabilir. Taşıyıcı malakit giyen bir sonucu olarak ona gelip sembolleri yorumlamak gerekir. Kimse bu karakterlerin doğru yorumlanması ve malakit, çok yararlı ile iletişim kurmak için kullanılabilecek bir karakter setini çizim sürecini vermek mümkün olacaktır. Bu bilginin bu formu küçümsemek yanlış olur. Sizin sezgi daha güvenli ve daha net olacak. Sen hayatında olumsuz etkilerden güvenilir bir uyarı ve koruma alırsınız. Eğer sizinle aynı anda yukarıdaki egzersiz yerine getirse bile, bir ortağı var. Başlangıçta, iki hafta, ayrıntılarını paylaşmak yoktur ve birbirinden bağımsız notlar “dikte” sezgi almak, ve sonra tecrübe karşılaştırın. Sen birbirleri ile çalışmak ve telepati geliştirmek ya da böyle basiret ve ses supersensitiv algı olarak kendi yeteneklerini bulabiliriz. Bir ortak çalışma hem eşit şifacılar-taş kararlı olduklarını varsayar. Gerçekten onları senin kadar ilgi göstermiyor biriyle çalışmak etmeyin.
Çakralar Etkisi
Malakit etkiler Manipura , Anahata , Ajna .
Ama sonra, ve onunla diyafram gerginliği eski duygusal travma kaldırarak, ve güneş pleksus tüm malakit eserlerin, en tam nefes geri. Fiziksel ve duygusal refahı yaratmak kalp çakra ve göbek arasındaki enerji hizalar.
Enerji malakit
Malakit olan yin enerji .
Isimleri ile iletişim
Alexander, Lidya, Valery, Ivan, Maxim, Anastasia, Svetlana.
Zodyak İşaretler
Onları o uyum bulmak ve cazip hale izin verir gibi, her şeyden önce, bu taş olduğu Terazi tavsiye edilir. Aynı başarı sayesinde Toros ve Lions takılabilir. Akrepler, Başaklar ve Kanserleri malakit tavsiye edilmez giyerler.
Eleman
Ne yazık ki, bugüne kadar, malakit Ural mevduat geliştirilen ve Rusya’daki diğerleri bulunmadı. Zaire, Güney Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde malakit büyük mevduat keşfedilen, ancak desen renk ve güzellik malakit yabancı mevduat Urallar ile mukayese edilemez. Bu bağlamda, Urallardan malakit dünya pazarında en önemli olarak kabul edilir. Bir mücevher taşı olarak iyi olduğunu, ancak sadece düşük bir sertlik kolayca çizilebilir ve nispeten hızlı bir şekilde parlatma kaybeder. Şu anda, malakit ürünleri – kolye, broş, yüzük, kolye – Yarı değerli taşlarla eşit değerli ve büyük talep vardır.

MALAHİT DOĞAL KAYA

DOĞAL KAYALAR
Malahit Doğal Kaya
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 185 GR
 • AYNI GÜN KARGO
 • EŞİ YOK
 • KDV DAHİL
 • KOLEKSİYON PARÇA
 • MALAHİT DOĞAL KAYA
 • RUSYA
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

MALAHİT DOĞAL KAYA

KOLEKSİYON BİR PARÇA TAM RENGİNDE 185 GR

Малахит
Malakit – Mineral parlak yeşil renkli. Eğitim toz halindeki biçimleri, iğne benzeri kristaller, solid nodüler kitle sinter oluşan lifli agrega.
Yapı
Suco 3 (OH) 2

Malahit Taşı

Malahit Taşı

Diğer isimler
Tavus taş

Birçok ülkede Malakit hastalıkları, “nazar” ve diğer hastalıklar, ve hastalık ve tehlikelerden çocuğu koruyan iyi bir çocuk muska bir tılsım olduğunu.
Malakit vücudun fiziksel ve duygusal uyum içinde oluşturur. O bilgelik, kurnaz ve ruhani gücü verir. Iş iyi şanslar altın malakit getiriyor ağız kenarlı, sevgi başarı verir.
Malakit böylece her kullanımdan sonra temizlenmesi gerekir, emer ve olumsuz süreçleri çözülür. Bu amaçla, taş bir piramit , arkadaşlar, kaya kristali veya zeolit.
Hint şifa Uygulamada özellikle yüksek o yakın ittifak içinde hareket mavi-yeşil lacivert-malakit, ödüllü bir azurit . Bu yapıştırmak için kullanılan Ajna çakra (“üçüncü göz”) böylece bilinçaltı kızgınlık, anksiyete, korkular ve takıntılar temizliği elde.
Çakralar Etkisi
Malakit etkiler Manipura , Anahata , Ajna (masmavi-malakit)
Enerji
Alıcı Yin (enerjiyi emer).
Feng Shui,
Daire de bir sektöre malakit parçası konumlandırılmış “arkadaşlar.” Onun yeşil enerji büyüme başlatmak ve enerji sektörünü harekete geçirir. Sen arkadaş evin akışını yanı sıra erkekleri artırmak.
Isimleri ile iletişim
Valery, Ivan, Maxim, Alexandra Anastasia, Lidya, Svetlana
Zodyak işaretleri
Boğa, Terazi
Eleman
Arazi
Gezegen
Ay, Venüs, Plüton
Taş Malachite Makaleler
Antik çağlardan malakit takı, muska üretimi için bir malzeme olarak kullanılan ve şimdi değerli ve dekoratif taş olarak kabul edilir. Takı iş esas olarak cabochons formunda kullanılıR

 

Malahit

Malahit

Doğal Malakit – sulu bakır karbonat, nadiren kristaller oluşturur ve genellikle kabuklar, baskınlar, dünyevi kümelerin nodüler agrega şeklinde bulunur. neredeyse siyah yeşil renk alışılmadık geniş renk değişiklikleri, neredeyse beyaz, yeşil soluk. Doğal malakit özel cazibesi ince yuvarlak ve usta taş işleme ile meydana desenler ekleyin. “Malachite” – Malahit taş parlak yeşil çiçek ebegümeci Yunan adından adını aldı. Malakit taş yumuşak anlamına gelen Yunanca kelime “malakos” adını aldı buna göre başka bir versiyonu var. Malakit kimyasal ayrışmanın ve esas olarak bakır taşıyan mineraller (örneğin, kalkopirit) ve yerli bakır oksidasyonuyla oluşturulur. Malakit nispeten geniş bir dağılımı ile nadiren takı veya süs taşı olarak kullanılabilen katı bir sinter formları oluşturur. Bu durum Ortaçağ’da Arap bilim adamları tarafından kaydedildi.
Malakit iken Antik çağda, nadir taş o takılar, broşlar, kolyeler, kolye ve diğer küçük eşyalar dışarı kesildi. Sonra bir süs taşı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Antik Yunanlılar malakit bina ve tesislerin süslenmiş. Daha sonra İstanbul’a transfer edilmiştir Efes (Antik Yunanistan) de Diana Tapınağı sütunları ile kaplı Malahit, Ayasofya’nın kilise süslemeleri. Antik Mısır’da, dışarı da muska ve takı yapılmıştır. Örneğin, bilinen, tanrıça İsis başkanı ile eski Mısır malakit mücevher.
Bakır madenleri arasında İran’ın güneyindeki Kirman dağlarda eski çağlarda keşfedilen ilk mevduat malakit. Malakit mevduat güney İsrail’de Eilat kentine yakın bulunmaktadır. Yahudi efsanesine göre, bir zamanlar “Kral Süleyman’ın Hazineleri.” Vardı
Urals Gumeshevskoe – XVIII yüzyılın ortalarında, ilk Rus malakit depozito açıldı. Bu benim akademisyen PS ziyaret etti Turkuaz ve peluş: Pallas Ural malakit iki tür ayırt. “Çok yetenekli parlatma için ılımlı sertlik rağmen, Shelly bilinen mikrop gibi.” İlk “Bir mola kadife ve saten gibi yüzeyde dış razluchist, koyu, ağır, zengin ilk renk, bir iç kısmından.” İkinci O Sinter ve sarkıt formlarının varlığını kaydetti.

 

Malakit Taşı

Malakit Taşı

Tedavi sırasında karmaşık desenler edinilen en değerli turkuaz, malakit, sinter,. Bir akordeon şeklinde ayarlanır plaka için malakit kesim bir parça: taş destekli özel yöntemle “Rus Mozaik” güzelliğini ortaya çıkarmak. Bu durumda, ürün, sürekli bir model ortaya çıktı. Vazolar, tezgahı, demirbaşlar, şömine: Bu şekilde, Hermitage sayısız öğelerle süslenmiş bulundu. Kraliyet Gates kenarlarında St. Isaac Katedrali sekiz sütun 10 m yüksekliği 42 cm çapında. Onlar bu harika taş 20 ton aldı, (“Rus mozaik” tarafından) malakit ile dekore edilmiştir.
Malakit Çeşitleri
Malakit ilk tür bazen “camgöbeği” olarak bilinir – “. Kabine, kemer” çizim – tonları ve yeşil bant kombinasyonları çok çeşitli dalgalı paralel akarsu koydu ya eş bölgeli halka devirdi. Turkuaz yüksek dereceli malakit ustaları olduğunu. Daha sağlam ve bu nedenle daha iyi bir parlatma “alır”.
Malakit İkinci tür gorschikami “peluş” veya “kadife” lakaplı edildi. Eğer yakından bakarsanız, aslında, taş yapısı açıkça ince taneli kadife hissedilir. Daha zor bu cilalı malakit ve alt elmas kesiciler değerinde.
Başka Tahsis – denilen, üçüncü, ama malahit belki de en şaşırtıcı çeşitliliği “melkouzorchatoy.” Insanlar, malakit bu tür “kudryavistym” veya adı “Karelya huş gibi.” Hafifçe sallanan ve bunu dalları sallanan ve yeşillik bir kaprisli çizimler oluşturur güçlü bir esinti olmadığı zaman o gerçekten, Temmuz ayında kırmızı-sıcak öğle gökyüzü bir arka plan üzerinde bazı örneklerde huş yoğun taç benzer. Paul Petroviç Bazhov masal anlatılan Böyle bir “nadir desen”: Bir ağacın orta duruyor eğer “… ve bir şube kuş alt ve aynı zamanda bir kuş oturan. Açıkça görüldüğü … ”
malakit bileşimi ve fiziksel özellikleri
SuCO3 (OH) 2 (hidrate bakır karbonat) – malakit kompozisyonu üzerinde bakır sulu bir karbonat tuzu olmaktadır. Bir bakır cevheri olarak kullanılan önce bunu bakır oksit malakit,% 72 kadar içerir. Malakit monoklinik sistemde, prizmatik simetri sınıfı kristalize. Rengi bakır iyonu varlığına bağlıdır. Malakit -. Bakır sülfür ve kalker, dolomit, ve diğerleri meydana gelen bakır ve demir cevheri yataklarının mineral oksidasyon bölgesi O karbonat veya karbonat suları ile mednosulfatnyh çözümleri etkileşimi ile oluşur. Malakit sinter formları karstik mağaralar ve bakır bikarbonat ile filtrelenmiş su cevher taşıyan kalker boşluklarında oluşur.

 

Malahit Taşı Nerede Bulunur

Malahit Taşı Nerede Bulunur

Malakit yoğun sinter oluşumları şeklinde, hem de toprak salgılarında bulunur. Kristal alışkanlık prizmatik, iğne ve lif; İşaretli meslektaşları.
Glitter – elmas cam; lif farklılıklar – ipeksi. Pleokroyizma gözlenmektedir – renksiz renk koyu yeşil. Mohs sertlik – 3.5-4, yoğunluk 3,9-4,0 gr / cm3. Ipeksi ışıltı içinde Malakit gevrek kırılma. Soluk yeşil Özellik. Isıtıldığı zaman, malakit su kaybeder ve siyah olur. Zaman çözülmüş, hidroklorik asit ile etkileşim karbon dioksitin açığa çıkarılmaları için.
Diğer isimler malakit
Çünkü onun çarpıcı renk ve desen olarak adlandırılan malakit yeşil taş, bakır, yeşil, kadife ve saten cevheri cevher.

Rusya’da uzun malakit sevilen olmuştur – o dilek yerine bir taş olarak kabul edildi. O başkaları ile uyumlu ilişkiler kurulmasına katkıda sahibinin sevgi ve samimiyeti çekti. Bir maskot olarak bilgeliği takdir ve bunu başarmak isteyen olanların hamisi olduğunu. Bu manevi gücü ve dayanıklılığı arttırır. Eski günlerde bir favori maskot ve yeni bilgi elde etmek isteyen bilim adamlarının insanların sembolü oldu. Buna ek olarak, malakit, insanların onun sahibi ilgi çeken onun kişisel cazibesi güçlendirir. Sevgi güçlü bir tılsım var. Urallar, bu malakit ihtiyacı insanlara açık, iyi, basit fikirli, ama çok şanslı vermek olduğuna inanılmaktadır. Onlara mutluluk hak getiriyor. Onlardan nazar hasar alır ve korkuları dispels tehlikeleri çocuklara karşı korur, canlı rüyalar ve tür huzurlu bir uyku verir. Ve eski zamanlarda malakit kolera onun sahibini oberezhet inanıyordu. Ve Orta Çağ malakit içinde muska lehine gebelik ve doğum tanındı. Hamile kadınlar haç ya da kalp şeklinde malakit onun boynu süspansiyonu etrafında giydi. Mısır’da, malakit hükümdarlar ana güç taşı olarak da kullanılır. firavunlar akıllıca yönetmek için yardımcı inanıyordu. Malakit ezildi, onların gözlerini tedavi ve kozmetikte kullanılan. Bu yükseklikten düşen bir kişi korur inanıyordu – Ortaçağ’da, simyacılar (hayatın kendisi rengi olmamıştır, belki de, yeşil hiçbir semboller) malakit kullanarak yaşam iksiri üretebilir inanıyordu. Eski efsanelerine göre, malakit bir adam görünmez yapabilirsiniz. Malakit fincan içer O, hayvanların ve kuşların dilini anlamak mümkün değil (yanlışlıkla kahraman hikayeleri Bazhov Danila-master o kertenkele söylüyor anlar).
Malakit – ve tüm ayrımcılık yapmadan sahibine diğer insanları çeken çok güçlü bir taş. Böyle popülerlik ihtiyacınız varsa, yakında dikkat çekmeyen kişilikleri sen yorgun olup olmadığını: Yani çok dikkatli her zaman malakit giymek önce düşünmek gerekir? Buna ek olarak, malakit size düşmanlarınızı dikkat çekiyor. Malakit dekorasyon karşı cinsten ilgisini çekiyor, çünkü özellikle dikkatli sen, kadınlar olmak zorunda. Bu nesi var? Ve her şeyin dikkat edecek, ve bu popüler kadın sevinç teslim etmez. Ancak, malakit, kullanımını tedavi bunu çevreleyen bir, makul, sadece insanın iç dünyasını uyum mümkün, ama aynı zamanda dış dünya. Ancak taş yeteneği, aynı zamanda malakit parçası olan bakır enerji, sadece var (bakır eski zamanlardan uyum peşinde mükemmel bir araç olarak kabul edilmiştir çünkü). Karyola bağlı malakit bir parça, kötü ruhları uzak sürücüler ve bebeği güçlü ve sağlıklı uyku ve hoş rüyalar verir.
Malakit farklı farklı insanlar olduğunu. Evrensel hedeflere hizmet veren Yüce ruhlar, malakit gezegende yüksek enerjileri tutmak için yardımcı olur. Malakit temizler temizlemek istiyor ve temizlenmesi gerekir bilinçsiz bilinçli düşünceler yansıtır. Malakit yeşil sağlıklı doğa temsil ve otlar, çiçekler, ağaçlar, kökleri doğuştan güzelliğini simgeliyor. Malakit enerjiyi emer, bu yüzden her zaman temiz olmalıdır kullandıktan sonra, aksi takdirde taş koyu olmak ve onların gücünü kaybedebilir. Arkadaşlar koymak için en iyi güneş su yolu ya da üç saat temizleyin. Tuz kullanmayın – Malakit çok yumuşak ve çizilebilir.

Malahit Doğal Kaya

Malahit Doğal Kaya

Şekillerde malakit taşlar taş doğasını ve amacını kaydedildi. Üçüncü göz ile çalışmalarını hedef noktasına ilişkin rakamlar. Hedefleri olan taşlar vücut veya daha fazla enerji akışı için bunları açmak için çakra herhangi bir parçası üzerinde yerleştirilebilir. Bu satırları enerji iletici yönünde düz çizgiler ile Malahit.
Bu taş daha uygun beyaz metaller çerçeve – gümüş ve platin. Altın da aşırı durumlarda, uygun bakır, tavsiye edilmez düzeltin. Erkekler onun sol işaret parmağında gümüş yüzük içinde malakit giymeli. Bu cinsel fonksiyon ve prostat hastalığının erken nesli engel olacaktır. O gerçek bir muska oldu böylece malakit, onunla yoğun bir çalışma gerektirir. Bu taş giymek için iyi olanlar yaratıcı ve dürtüsel – malakit iyi yaratıcı içine cinsel enerjiyi geri dönüştürebilmektedir. Gümüş set malakit yeşil, yaşama iradesini güçlendirir ve herhangi uzaklaştırır, hatta en şiddetli depresyon, bu hedefe ulaşmada, yanı sıra hayal gücü ve olağanüstü yaratıcılığı geliştirir ruh, bağımsızlık, azim gücünü güçlendirir.
Malahit – rüyalar harika bir araç “ruh çağırma”. Eğer boyun malakit bir kolye ile yatağa gittiğinizde, rüyalarında malakit ile karşılamak için emin olduğunu kendin söyle, ve büyük mevduat vardır nerede bulacaksınız. Dünyada çok güçlü titreşim dağınık olan bu yerlerde,. “Hareket” – Sen çok hızlı yaşam dersleri öğrenmek mümkün olacak. Kesinlikle uyandıktan sonra – önce bazı iş almak – hayallerinizi yazınız. Bu tür durumlar malakit tekrarlanan seyahat ile uyum sağlayacaktır. Ayrıca bir kaç hafta sonra hayallerini keşfedebilirsiniz. Böyle bir analiz rüya, aynı zamanda bilinçaltı düzeyde etkisini sadece anlamak için sağlayacaktır. Rüyalar çok “ince” meselesi, ve bazı durumlarda bir grotesk ve şok edici alabilir. Taşıyıcı malakit giyen bir sonucu olarak ona gelip sembolleri yorumlamak gerekir. Kimse bu karakterlerin doğru yorumlanması ve malakit, çok yararlı ile iletişim kurmak için kullanılabilecek bir karakter setini çizim sürecini vermek mümkün olacaktır. Bu bilginin bu formu küçümsemek yanlış olur. Sizin sezgi daha güvenli ve daha net olacak. Sen hayatında olumsuz etkilerden güvenilir bir uyarı ve koruma alırsınız. Eğer sizinle aynı anda yukarıdaki egzersiz yerine getirse bile, bir ortağı var. Başlangıçta, iki hafta, ayrıntılarını paylaşmak yoktur ve birbirinden bağımsız notlar “dikte” sezgi almak, ve sonra tecrübe karşılaştırın. Sen birbirleri ile çalışmak ve telepati geliştirmek ya da böyle basiret ve ses supersensitiv algı olarak kendi yeteneklerini bulabiliriz. Bir ortak çalışma hem eşit şifacılar-taş kararlı olduklarını varsayar. Gerçekten onları senin kadar ilgi göstermiyor biriyle çalışmak etmeyin.
Çakralar Etkisi
Malakit etkiler Manipura , Anahata , Ajna .
Ama sonra, ve onunla diyafram gerginliği eski duygusal travma kaldırarak, ve güneş pleksus tüm malakit eserlerin, en tam nefes geri. Fiziksel ve duygusal refahı yaratmak kalp çakra ve göbek arasındaki enerji hizalar.
Enerji malakit
Malakit olan yin enerji .
Isimleri ile iletişim
Alexander, Lidya, Valery, Ivan, Maxim, Anastasia, Svetlana.
Zodyak İşaretler
Onları o uyum bulmak ve cazip hale izin verir gibi, her şeyden önce, bu taş olduğu Terazi tavsiye edilir. Aynı başarı sayesinde Toros ve Lions takılabilir. Akrepler, Başaklar ve Kanserleri malakit tavsiye edilmez giyerler.
Eleman
Ne yazık ki, bugüne kadar, malakit Ural mevduat geliştirilen ve Rusya’daki diğerleri bulunmadı. Zaire, Güney Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde malakit büyük mevduat keşfedilen, ancak desen renk ve güzellik malakit yabancı mevduat Urallar ile mukayese edilemez. Bu bağlamda, Urallardan malakit dünya pazarında en önemli olarak kabul edilir. Bir mücevher taşı olarak iyi olduğunu, ancak sadece düşük bir sertlik kolayca çizilebilir ve nispeten hızlı bir şekilde parlatma kaybeder. Şu anda, malakit ürünleri – kolye, broş, yüzük, kolye – Yarı değerli taşlarla eşit değerli ve büyük talep vardır.