OTANT�K TA�

OPAL TAŞI YÜZÜK

OTANTİK YÜZÜKLER
Opal Taşı Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.KALİTE HAS TAŞ
 • 6GR
 • 925 AYAR 1.KALİTE GÜMÜŞ
 • AVUSTURALYA OPALİ
 • ÖZEL KUTUSUNDA
 • ÖZEL TASARIM

OPAL TAŞI YÜZÜK

BUTİK ÜRÜN 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ FATİH BEY’İN KENDİ ELİ İLE ÇİZDİĞİ ÖZEL TASARIM (EŞİ YOKTUR) 1.KALİTE HAS TAŞ AVUSTURALYA OPALİ IŞILTISI BELİRGİN SEVİYEDE FARK EDİLİR DÜZEYDE  ÜRÜNÜMÜZ TEK BİR ADET OLUP.ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN

Opal, sulu silikon dioksit, en fazla yüzde 30 su içeren kuvarsın olmayan bir kristalin fo

Opal Taşı Yüzük

Opal Taşı Yüzük

rmudur. Opal birçok türü vardır. Adı Opal “değerli taş.” Ortak opal beyaz sütlü, ancak opal yeşilimsi-sarı tuğla kırmızıya gam çalıştırabilirsiniz anlamı, Sanskritçe upala geliyor. Böyle zengin kırmızılar ve morlar ve Avustralya siyah opal Meksika ateş opal gibi bazı özel çeşitleri vardır, ama diğerleri yanında bulunmaktadır. Bazı yaygın (potch), cachalong edilir, kaya, girasol, alacalı, hyalite, Hydrophane, Ironstone, karaciğer, yosun, tavuskuşu, ahşap, beyaz, ve su. Diğer opalleri aksine, ortak ya da potch opal düzenli yığılmış değildir küreler tarafından üretilen renksiz bir opal. Diğer opalleri opallerinin karakteristik renkleri oyun üretmek düzenli yığılmış küreler var.

Bazı girişimlerde opal sentezlenmesi için yapılmıştır, ancak hiçbir girişimde tamamen başarılı olmuştur. John Slocum tarafından oluşturulan Slocum taş, çekici iken, opal gibi bir şey böyle bir girişim oldu. Pierce Gilson da 70’lerde bir taklit üretilen, ama o opallerinde tanıdık birini kandırmak için yeterince benzer değil, benzer. Daha az kalitede beyaz opal Bazen siyah oniks içine kalsedon açabilirsiniz aynı şeker-asit tedavisi ile siyah opallerinde haline getirilir. Başka bir tedavi opal o renk daha iyi bir gösteri vermek için plastik ile “emprenye” ​​olabilir “potch” opal olabilir. Başka bir yaygın uygulama çimento tarafından birlikte düzenlenen çünkü çizik ve çatlama için bir mücevher daha az eğilimli hale Opalite (Belçika’da üretilen siyah cam) bir destek ile birkaç opallerinin bir kompozit taş yapmaktır. Opal doctored olmasa bile, o darbelere ve çizilmelere karşı korumak için şeffaf kuvars bir sır kaplı olabilir.

Ortak batıl Ekim ayında doğmadıkça opal kendisi için satın almak için şanssız olmasıdır. Bazı etnik gruplar opallerinin bir korku var mıydı, şanssız bir taş olarak opal itibar zor ve kırılgan taş ile çalışan bir yüzyıl önce lapidaries ve mücevher belirleyiciler sevmediğim dışında yetiştirilen, nispeten yeni kökenlidir. Aslında, Haçlı Seferleri sırasında, kadınların savaş ve güvenli bir dönüş iyi bir servet getirmek için onların sevgi üzerine bir mücevher ihsan ederim. Avustralya son zamanlarda keşfedilmiş siyah opal özellikle şanslı olarak kabul edilir. Sadece Ruslar sağlıksız bir taş olduğu opal hissettim.

Mısırlılar ve Babilliler hastalıklara karşı güçlü bir koruyucu muska olarak yüksek itibara opal düzenlenen ve olarak anılacaktır “Tanrıların Gem.” Bir hikaye fırtına tanrısı, gökkuşağı tanrı kıskanç, gökkuşağı kırdı söylüyor. Parçalar yeryüzüne düştü ve opal parçası haline geldi.

Diğerleri gibi, opal Hırsızlar Taş adlı, kendi takan görünmez yapma ile sevildi. Platon’un Cumhuriyet göre, bir opal yüzük bu amaç için yeterli avuç içe döndü, ama Platon’un ve Plinius opal daha olası bir yanardöner berrak kuvars kristali. Ayrıca kem gözlere karşı bir çekicilik. Bu zayıf duyguları ve hafızayı güçlendirir. Bekleyen bir annenin göbek yerleştirilen, bir opal daha kolay bir doğum garanti verebilir. Bir zamanlar o da bir aşk iksiri olarak kabul edildi, ancak vah bu bir örnek için sadakatsiz sevgilisi, o talihsizlik getirecek. Bir taş bir aşk belirteç bölünmüş olarak verilir ya da kırık varsa, bir tür kırılgan taşlar için kaza duyulmamış, bu sadakatsiz sahibi olmuştu muhtemelen kötü şans bir işareti olduğunu ve değil.

Opal Taşı Yüzük

Opal Taşı Yüzük

Kraliçe Elizabeth zamanında isim, ortaçağ folklor göre “. Gözü” bazı anlam, ophthalmos elde edilecek inanıyorum Ophal oldu opal üzerine bakan gözler için iyi olması gerekiyordu, bu da anlaşılacağı irfan sunmak için sayaç kötü ya da şanssız. Opal kahinlerin vizyonunu artırmada faydalıdır ve meditasyon ve kehanet için mükemmel. Yunan astrologlar ve medyumlar özel kullanım için uygulanan ve modern bilim bu küçük parmağına tek başına giyilmelidir öneririz. Yerli Amerikalılar ve Avustralyalı Aborjinler hem Hayallerimde ve üzerinde opal kullanılan “dreamtime.”

Belirli Opalleri

And Opal , pembe, siyah, bej, bazen mavi bir kombinasyonudur. Bu merkezleme ve topraklama için yararlıdır ve kalp çakra ile hizalar. Fiziksel ve ruhsal yolculuklar And opal asist. Sağ eylem tepki üzerine vurgulanmaktadır. Hipnotizma ve kehanet de bu opal etkilenmektedir.

Siyah Opal renk gri siyah arasında değişir. Aynı zamanda mükemmel bir topraklama taş ve kehanet yeteneklerini güçlendirir. Siyah opal gerçeği bilmek zorunda olanlar için iyi, ve kullanıcı çevrelerindeki insanların gerçekleri görmelerine yardımcı olabilir.

Siyah Plume Opal hem fiziksel hem psikolojik, denge getiriyor. Bu boru şekilli ya da yuvarlak tüyleri içerir. Stres yönetimi için kullanın ve benlik saygısı ve öz-sevgiyi artırmak için. Ayrıca aura görmeye yardımcı olabilir.

Mavi Opal derin mavi mavi-beyaz renk değişir. İletişim becerileri doğru zamanda konuşmak için cesaret ve özgürlük ile kullanıcı sağlayan bu opal tarafından geliştirilmiştir. Bu insanlar arasındaki bağlantıları uyarır.

Boulder Opal , kahverengi, bazen ateşli bazen değildir. Yeryüzünde demir oksit kademeli tanıtım yoluyla zaman içinde yavaş yavaş geliştirdi, genellikle değil ağaçların bulunabilir aksine ne bir büyüme halka gösterilecek. Silika çözüm onların yaratılış, yoğun kırmızı dehidrasyon yöntemi neden dakikalık çatlaklardan girerse, mavi, yeşil, mor, ve sütlü renkler görünebilir. Gem mistikler yıldızlı ve diğer dünyalarla dünyayı birleştiren bu taş mükemmel düşünün. Diğer opalleri gibi, topraklama, ancak bilgi aktarım kolaylaştırır. Bu aura çamurlu alanlar süpürür ve zihinsel açıklık, duygusal güvenlik ve manevi ilerlemesini arttırır.

Kiraz Opal turuncu-kırmızı pembe-kırmızı renk arasında değişen açık bir opal. Bu merkezleme baz çakra ve yardımcı olur temizleme kullanılabilmektedir. Doğruluk, duygulanım, pratiklik, ve basiret kiraz opal tarafından örneklenen tüm niteliklerdir.

Opal Taşı Yüzük

Opal Taşı Yüzük

Yaygın Opal hiçbir içeren opal “ateş.” onun kuzenleri gibi gösterişli olmayabilir rağmen, ortak opal para kazanmak ve korumak için yeteneğinizi artırabilir. Ayrıca öz-değer duygularını uyarır ve çalışma ve iş ilişkileri geliştirir.

Dendritik Opal da hayır “ateş” içeriyor, ancak bitkiler andıran şekiller oluşturur – yosun, eğrelti otları, ağaçları. Bu opal ruhsal ve fiziksel gelişimini destekler. Bu örgütsel yeteneklerini geliştirir.

Ateş Opal turuncu kırmızı. Bu değişiklikler, çeşitli ve ilerleme hakkında getirerek yararlıdır. Stresli koşullarında veya yanmış-out hissediyorum bazen, ateş opal sana yaşam ile başa çıkmak için biraz daha fazla enerji ödünç olabilir. Bu kişinin kendini geleceğe ve inanç umut getiriyor.

Altın Opal olmadan turuncu kırmızı “ateş.” Bu kendi kendini sınırlayan olan tutum ve inançları tanımlanmasında yardımcı olur. Altın opal tarafından taç, taban, göbek, ve güneş pleksus hizalanmış ve olumsuzluk kaldırılır.

Yeşil Opal ritüel oruç asist ve sağlıklı diyet ile yardımcı olabilir. Bu problem çözme rüya durumlarını geliştirir.

Honduras Opal boyunca ateş benekler ile bir bazalt karışımıdır. Çakraları enerji iken stabilite sağlar. Bu çakralar temizlemek, ancak enerji akışını artırır değildir.

Beyaz kavanozlu Nature Beyaz kavanozlu kabukları, ahşap, taş veya diğer organik oluşuyor. Genellikle, Beyaz kavanozlu doğa kadere doğru sizin ilerlemesinde yardımcı olur. Beyaz kavanozlu bataklık Dünya’ya bir bağlantı sağlayabilir.

Pembe Opal , pembe, beyaz lavanta, ve ateş olmadan krem çizgiler oluşur. Ayrıca olarak anılır olmuştur “nane şeker taş.” Bu sevgi ve non-şiddet öğretim ve derin psikolojik anlayışlar lehine eski kalıpları serbest bırakmak için yardım, barış bir taştır.

Beyaz Opal ile sütlü beyaz “ateş.” Bu taç çakra uyarır ve zihinsel açıklık derin neden olur. Dünyevi mal referansla iş zekası bu taş sayesinde esinlenmiştir.

Su Opal ile renksiz ve berrak olup, “ateş.” Ben scrying ve fiziksel ölüm kabul için kullanılabilir.

Notlar

* Elmas gibi, opal enerji büyük miktarda depolarıdır. Bu tür enerjileri yönlendirmek mümkün olanlar onları giymek gerekir ve onlar gençler için tavsiye edilmez. Özellikle yangın opalleri duygularını bastırmak uçucu insanlar tarafından giyilen asla.

Mümkünse * Bu opal su içinde depolanmalıdır ki, tavsiye edilir. Bunu yapamıyorsanız, zaman zaman soğuk su altında parmaklarınızı çalışan ve hafifçe sulandırılmış onları tutmak için taşların üzerinde çalıştırarak tedavi edilmelidir. Bir kuru taş kırmak, ya da en azından, onun parlaklığını kaybedebilir.

OPAL TAŞI YÜZÜK

OTANTİK YÜZÜKLER
Opal Taşı Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.KALİTE HAS TAŞ
 • 6GR
 • 925 AYAR 1.KALİTE GÜMÜŞ
 • AVUSTURALYA OPALİ
 • ÖZEL KUTUSUNDA
 • ÖZEL TASARIM
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

OPAL TAŞI YÜZÜK

BUTİK ÜRÜN 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ FATİH BEY’İN KENDİ ELİ İLE ÇİZDİĞİ ÖZEL TASARIM (EŞİ YOKTUR) 1.KALİTE HAS TAŞ AVUSTURALYA OPALİ IŞILTISI BELİRGİN SEVİYEDE FARK EDİLİR DÜZEYDE  ÜRÜNÜMÜZ TEK BİR ADET OLUP.ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN

Opal, sulu silikon dioksit, en fazla yüzde 30 su içeren kuvarsın olmayan bir kristalin fo

Opal Taşı Yüzük

Opal Taşı Yüzük

rmudur. Opal birçok türü vardır. Adı Opal “değerli taş.” Ortak opal beyaz sütlü, ancak opal yeşilimsi-sarı tuğla kırmızıya gam çalıştırabilirsiniz anlamı, Sanskritçe upala geliyor. Böyle zengin kırmızılar ve morlar ve Avustralya siyah opal Meksika ateş opal gibi bazı özel çeşitleri vardır, ama diğerleri yanında bulunmaktadır. Bazı yaygın (potch), cachalong edilir, kaya, girasol, alacalı, hyalite, Hydrophane, Ironstone, karaciğer, yosun, tavuskuşu, ahşap, beyaz, ve su. Diğer opalleri aksine, ortak ya da potch opal düzenli yığılmış değildir küreler tarafından üretilen renksiz bir opal. Diğer opalleri opallerinin karakteristik renkleri oyun üretmek düzenli yığılmış küreler var.

Bazı girişimlerde opal sentezlenmesi için yapılmıştır, ancak hiçbir girişimde tamamen başarılı olmuştur. John Slocum tarafından oluşturulan Slocum taş, çekici iken, opal gibi bir şey böyle bir girişim oldu. Pierce Gilson da 70’lerde bir taklit üretilen, ama o opallerinde tanıdık birini kandırmak için yeterince benzer değil, benzer. Daha az kalitede beyaz opal Bazen siyah oniks içine kalsedon açabilirsiniz aynı şeker-asit tedavisi ile siyah opallerinde haline getirilir. Başka bir tedavi opal o renk daha iyi bir gösteri vermek için plastik ile “emprenye” ​​olabilir “potch” opal olabilir. Başka bir yaygın uygulama çimento tarafından birlikte düzenlenen çünkü çizik ve çatlama için bir mücevher daha az eğilimli hale Opalite (Belçika’da üretilen siyah cam) bir destek ile birkaç opallerinin bir kompozit taş yapmaktır. Opal doctored olmasa bile, o darbelere ve çizilmelere karşı korumak için şeffaf kuvars bir sır kaplı olabilir.

Ortak batıl Ekim ayında doğmadıkça opal kendisi için satın almak için şanssız olmasıdır. Bazı etnik gruplar opallerinin bir korku var mıydı, şanssız bir taş olarak opal itibar zor ve kırılgan taş ile çalışan bir yüzyıl önce lapidaries ve mücevher belirleyiciler sevmediğim dışında yetiştirilen, nispeten yeni kökenlidir. Aslında, Haçlı Seferleri sırasında, kadınların savaş ve güvenli bir dönüş iyi bir servet getirmek için onların sevgi üzerine bir mücevher ihsan ederim. Avustralya son zamanlarda keşfedilmiş siyah opal özellikle şanslı olarak kabul edilir. Sadece Ruslar sağlıksız bir taş olduğu opal hissettim.

Mısırlılar ve Babilliler hastalıklara karşı güçlü bir koruyucu muska olarak yüksek itibara opal düzenlenen ve olarak anılacaktır “Tanrıların Gem.” Bir hikaye fırtına tanrısı, gökkuşağı tanrı kıskanç, gökkuşağı kırdı söylüyor. Parçalar yeryüzüne düştü ve opal parçası haline geldi.

Diğerleri gibi, opal Hırsızlar Taş adlı, kendi takan görünmez yapma ile sevildi. Platon’un Cumhuriyet göre, bir opal yüzük bu amaç için yeterli avuç içe döndü, ama Platon’un ve Plinius opal daha olası bir yanardöner berrak kuvars kristali. Ayrıca kem gözlere karşı bir çekicilik. Bu zayıf duyguları ve hafızayı güçlendirir. Bekleyen bir annenin göbek yerleştirilen, bir opal daha kolay bir doğum garanti verebilir. Bir zamanlar o da bir aşk iksiri olarak kabul edildi, ancak vah bu bir örnek için sadakatsiz sevgilisi, o talihsizlik getirecek. Bir taş bir aşk belirteç bölünmüş olarak verilir ya da kırık varsa, bir tür kırılgan taşlar için kaza duyulmamış, bu sadakatsiz sahibi olmuştu muhtemelen kötü şans bir işareti olduğunu ve değil.

Opal Taşı Yüzük

Opal Taşı Yüzük

Kraliçe Elizabeth zamanında isim, ortaçağ folklor göre “. Gözü” bazı anlam, ophthalmos elde edilecek inanıyorum Ophal oldu opal üzerine bakan gözler için iyi olması gerekiyordu, bu da anlaşılacağı irfan sunmak için sayaç kötü ya da şanssız. Opal kahinlerin vizyonunu artırmada faydalıdır ve meditasyon ve kehanet için mükemmel. Yunan astrologlar ve medyumlar özel kullanım için uygulanan ve modern bilim bu küçük parmağına tek başına giyilmelidir öneririz. Yerli Amerikalılar ve Avustralyalı Aborjinler hem Hayallerimde ve üzerinde opal kullanılan “dreamtime.”

Belirli Opalleri

And Opal , pembe, siyah, bej, bazen mavi bir kombinasyonudur. Bu merkezleme ve topraklama için yararlıdır ve kalp çakra ile hizalar. Fiziksel ve ruhsal yolculuklar And opal asist. Sağ eylem tepki üzerine vurgulanmaktadır. Hipnotizma ve kehanet de bu opal etkilenmektedir.

Siyah Opal renk gri siyah arasında değişir. Aynı zamanda mükemmel bir topraklama taş ve kehanet yeteneklerini güçlendirir. Siyah opal gerçeği bilmek zorunda olanlar için iyi, ve kullanıcı çevrelerindeki insanların gerçekleri görmelerine yardımcı olabilir.

Siyah Plume Opal hem fiziksel hem psikolojik, denge getiriyor. Bu boru şekilli ya da yuvarlak tüyleri içerir. Stres yönetimi için kullanın ve benlik saygısı ve öz-sevgiyi artırmak için. Ayrıca aura görmeye yardımcı olabilir.

Mavi Opal derin mavi mavi-beyaz renk değişir. İletişim becerileri doğru zamanda konuşmak için cesaret ve özgürlük ile kullanıcı sağlayan bu opal tarafından geliştirilmiştir. Bu insanlar arasındaki bağlantıları uyarır.

Boulder Opal , kahverengi, bazen ateşli bazen değildir. Yeryüzünde demir oksit kademeli tanıtım yoluyla zaman içinde yavaş yavaş geliştirdi, genellikle değil ağaçların bulunabilir aksine ne bir büyüme halka gösterilecek. Silika çözüm onların yaratılış, yoğun kırmızı dehidrasyon yöntemi neden dakikalık çatlaklardan girerse, mavi, yeşil, mor, ve sütlü renkler görünebilir. Gem mistikler yıldızlı ve diğer dünyalarla dünyayı birleştiren bu taş mükemmel düşünün. Diğer opalleri gibi, topraklama, ancak bilgi aktarım kolaylaştırır. Bu aura çamurlu alanlar süpürür ve zihinsel açıklık, duygusal güvenlik ve manevi ilerlemesini arttırır.

Kiraz Opal turuncu-kırmızı pembe-kırmızı renk arasında değişen açık bir opal. Bu merkezleme baz çakra ve yardımcı olur temizleme kullanılabilmektedir. Doğruluk, duygulanım, pratiklik, ve basiret kiraz opal tarafından örneklenen tüm niteliklerdir.

Opal Taşı Yüzük

Opal Taşı Yüzük

Yaygın Opal hiçbir içeren opal “ateş.” onun kuzenleri gibi gösterişli olmayabilir rağmen, ortak opal para kazanmak ve korumak için yeteneğinizi artırabilir. Ayrıca öz-değer duygularını uyarır ve çalışma ve iş ilişkileri geliştirir.

Dendritik Opal da hayır “ateş” içeriyor, ancak bitkiler andıran şekiller oluşturur – yosun, eğrelti otları, ağaçları. Bu opal ruhsal ve fiziksel gelişimini destekler. Bu örgütsel yeteneklerini geliştirir.

Ateş Opal turuncu kırmızı. Bu değişiklikler, çeşitli ve ilerleme hakkında getirerek yararlıdır. Stresli koşullarında veya yanmış-out hissediyorum bazen, ateş opal sana yaşam ile başa çıkmak için biraz daha fazla enerji ödünç olabilir. Bu kişinin kendini geleceğe ve inanç umut getiriyor.

Altın Opal olmadan turuncu kırmızı “ateş.” Bu kendi kendini sınırlayan olan tutum ve inançları tanımlanmasında yardımcı olur. Altın opal tarafından taç, taban, göbek, ve güneş pleksus hizalanmış ve olumsuzluk kaldırılır.

Yeşil Opal ritüel oruç asist ve sağlıklı diyet ile yardımcı olabilir. Bu problem çözme rüya durumlarını geliştirir.

Honduras Opal boyunca ateş benekler ile bir bazalt karışımıdır. Çakraları enerji iken stabilite sağlar. Bu çakralar temizlemek, ancak enerji akışını artırır değildir.

Beyaz kavanozlu Nature Beyaz kavanozlu kabukları, ahşap, taş veya diğer organik oluşuyor. Genellikle, Beyaz kavanozlu doğa kadere doğru sizin ilerlemesinde yardımcı olur. Beyaz kavanozlu bataklık Dünya’ya bir bağlantı sağlayabilir.

Pembe Opal , pembe, beyaz lavanta, ve ateş olmadan krem çizgiler oluşur. Ayrıca olarak anılır olmuştur “nane şeker taş.” Bu sevgi ve non-şiddet öğretim ve derin psikolojik anlayışlar lehine eski kalıpları serbest bırakmak için yardım, barış bir taştır.

Beyaz Opal ile sütlü beyaz “ateş.” Bu taç çakra uyarır ve zihinsel açıklık derin neden olur. Dünyevi mal referansla iş zekası bu taş sayesinde esinlenmiştir.

Su Opal ile renksiz ve berrak olup, “ateş.” Ben scrying ve fiziksel ölüm kabul için kullanılabilir.

Notlar

* Elmas gibi, opal enerji büyük miktarda depolarıdır. Bu tür enerjileri yönlendirmek mümkün olanlar onları giymek gerekir ve onlar gençler için tavsiye edilmez. Özellikle yangın opalleri duygularını bastırmak uçucu insanlar tarafından giyilen asla.

Mümkünse * Bu opal su içinde depolanmalıdır ki, tavsiye edilir. Bunu yapamıyorsanız, zaman zaman soğuk su altında parmaklarınızı çalışan ve hafifçe sulandırılmış onları tutmak için taşların üzerinde çalıştırarak tedavi edilmelidir. Bir kuru taş kırmak, ya da en azından, onun parlaklığını kaybedebilir.