OTANT�K TA�

KEHRİBAR TAŞI KÜPE

ÖZEL ÜRÜNLER
KEHRİBAR TAŞI KÜPE
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 4 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • BALTIK DAMLA KEHRİBAR
 • EŞİ YOK
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA
 • RUSYA

KEHRİBAR TAŞI KÜPE

Kehribar Taşı temel kod – – bitki materyali ve böcekler İçinde o, DNA ipliklerini kapsüllü olan da yakalanır. Kehribar genellikle olarak adlandırılır Bu yüzden “Geçmişe Pencere”.
Böcekler – Ortak inklüzyonlar gibi en ünlü tüm meşe yaprağı kalıntıları veya meşe tomurcukları, polen, sporlar, yaprak, dallar minik tüyler ve gibi bitki malzemelerdir. En az 214 bitki türü kehribar morfolojik analizi yoluyla tespit edilmiştir. kehribar bilimsel çalışma ancak kehribar’in koruma altın yumruk yaşlarına kayıp olurdu Antik dünya hakkında paha biçilmez veriler ounty vermiştir.

KEHRİBAR TAŞI KÜPE

KEHRİBAR TAŞI KÜPE

 

“Ben onun doğal güzellikleri ve yaşam dünyaya bağlantı için Baltık kehribar toplamak bilimsel bir zihin sahip değil; düzgün ismi bu küçücük yaratık için hiçbir fikrim yok, yaratıklar demeliyim – birkaç vardır için..
Baltık kehribar Fosil İçerme Böcek Numune

Ben güzel olduğunu biliyorum ve birgün takı bir parça haline için umut yok. Bu benim özel koleksiyonda bulunur. İnsan varlık haline gelmeden önce ve dünyanın üzerine yansıtmak avucunuzun içinde tutmak için çok güzel. ”
–Andzia, Doksanlı yılların ortalarında, Gdansk, Polonya satın aldı.

kehribar Yolu
Antik kehribar ticaret yollarının birbirine temas uzak ulusları getirdi ve bir iletişim ve ticaret merkezi olarak görev yaptı. Sadece bir kaç dağınık bölgelerde bulunan lüks bir öğesi olarak, kehribar birkaç üründen biri böyle uzun ve zorlu mesafelere taşınması layık görülmüştür oldu. Baltık Denizi, Elbe Nehri aşağı ve Tuna üzerinde bir antik kehribar ticaret yollarının takip edebilirsiniz.

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ 1.KALİTE HAS TAŞ BALTIK DAMLA KEHRİBAR KÜPE ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONDAN KALKAR…

kehribar yolu veya kehribar yol

kehribar ilk ticari ürünlerden biri oldu ve yüzyıllar boyunca işlem olmuştur. Bu Paleolitik Çağ kalma kolye şeklinde bulunmuştur (c. 12.000 BC). Kehribar takı atölyeleri kanıtı Neolitik döneme bağlı arkeologlar tarafından keşfedilmiştir. Bu kehribar önbelleklerini da muhtemelen işgalcilere iyi bir servet sağlamak amacıyla Evleri- temelleri altında gömülü bulundu bu dönemde olduğunu.

Antik kehribar Way Vistula aşağı Pomeranya aracılığıyla, Bohemia, Oder aşağı Vorpommern gelen Elbe aşağı Jutland gelen su ile kuzeyden gelen ilk götürdü ve Samland Yarımadası Karadeniz Kıyısı. Ardından, kara, İtalya’ya Brenner Pass, Roma İmparatorluğu’nun kalbine.
1-4 Yüzyıllarda M.Ö. sırasında, hatta onlara olurdu kurulmuş yeniden Keltler oldu çok daha antik ticaret yolları daha önce Fenikeliler dahil olmak üzere başkaları tarafından hakim. Çeşitli dönemlere kehribar eserler Mycenae mil mezarlarından (Yunanistan) yanı sıra Babil ve defin höyük özellikle ünlü kehribar kupa yer almaktadır & bile Brighton Mısır (Tutenkhamen mezarı) (İngiltere) bulduğu olarak bulunmuştur.

Ama MS 1. yüzyılda, Roma kehribar endüstrisinin tartışmasız merkezi olma doğrultusunda yanında oldu.

Romalılar sikke de dahil olmak üzere çeşitli nesnelere bir dizi sarı kullanılır. Onlar görünüşte sık yanı sıra Roma’ya geri alınmıştır adil saçlı Baltık köleler, kehribar hasat, daha fazla sarı değerli. kehribar Odyssey Homeros’un söz edilmiştir ve bu Pliny’ye kehribar heykelin küçük tek parça fiyatı sağlıklı bir köle daha değdi Elder tarafından kaleme alınmıştır.

KEHRİBAR TAŞ KÜPE

KEHRİBAR TAŞ KÜPE

Biz Nero zamanında, bir sefer sarı temin Baltic Coast Julianus tarafından gönderilen kehribar Büyük Kitap öğreniyoruz. Böyle bolluk içinde geri getirildiğini [ere] kehribar münhasıran dayalı w mücadele [gladitorial] için ” sahne seti “. Vahşi hayvanlar kısıtlama ve podyum kaplama için kullanılan Hatta ‘”örgü”‘ Her düğüm kehribar bir parça vardı. ‘ “–Pliny, Natrualis historia, XXXVII *

Karanlık Çağlar indiler ve büyük toplumsal huzursuzluk ve göç dönemi başladı. 1100’lü tarafından, Gdansk kehribar üretiminin ana merkezi olarak görev yaptı. Hıristiyanlığın giriş kehribar motifi olarak haç yaygınlaşması sonuçlandı.

Böyle Paternoster boncuk gibi çoğunlukla dini nesneleri (Hıristiyan tespih – Töton Şövalyeleri Haçlı Seferleri döndükten sonra, MS 1200 ikinci bölümünde, onlar Prusya mutlak yöneticileri ve kehribar Baltık kaynakları yanı sıra kehribar nesnelerin imalatı oldu ). Knights bir inatçı yumrukla yönetti. Bir tespih parçası değildi kehribar bir parça ile yakalanan herkes, genellikle, asılı, şiddetli cezaya tabi olduğunu ve. O zaman sanat baskılar (litografi) genellikle kehribar balıkçı, darağacına ile kendileri için sarı mülk olur herkese korkunç uyarı birlikte tasvir tasvir. *

Polonya sokmak benim ilk gezisinde, ben bir tren penceresinden ilk kez Marlbork Castle (Töton Şövalyeleri büyük kalelerinden biri) inceledi. Ben … rüya uçan afiş, bir hendek ile duvarları, avlular, kuleleri çökmekte olduğunu düşündüm …
Ben Malbork Kalesi birkaç yıl later.The kehribar koleksiyonu dönmek için şanslı oldu 2.000’den fazla Katalogda adet ve eklektik var – kehribar esnaf çağdaş çalışma bugün insanın erken çalışmaları yapılan antik parçalardan.
Baltık kehribar Kökenleri
Yaklaşık 45 milyon yıl önce, Fennoscandia olarak bilinen bugünkü Orta ve Kuzey Avrupa’da toprakları biz bugünkü Avrupa bildiklerini ayrılır kara önce Hazar Denizi’ne Kıyısı Norveç uzanan kalın bir “kehribar orman” ile kaplıydı.

kehribar yaygın çam sap, sanıldığı gibi değildir, daha ziyade kehribar, ağaçların damar doku tamamen olan yaralanma veya radikal iklim değişikliği ya sırasında ya dönen. . Bilginler son zamanlarda aday olarak hala büyüyen ağaçlar üç tür ortaya koyduk * Bunlar:

~ Agathis (aurakaria, Avustralya)
~ Cedrus atlantis (sedir, Atlas Dağları, Kuzey Afrika)
~ Pseudolarix wheri (karaçam, Kanada)

Polonya Bilim Müzesi’nde bilim adamları kiraz kehribar bulunan kırmızımsı renk tonları kiraz ve erik ağaçları gibi Geniş yapraklı ağaçların, reçine olduğunu spekülasyon.

Bu kehribar üreten ağaçlar için kullanılan toplu adı Pinus Succinifera ve onlar reçine bir doğal olmayan büyük salgılanmasını üretti. ** Bu reçine nihayet kehribar (succinit) sonuçlanan çağlar boyunca sayısız fiziksel ve kimyasal süreçleri uğramıştır. kehribar reçineler ilk sıcaklık dalgalanması nedeniyle hatta bütün hasarlı gövdeleri ve böylece denize yapılmıştır, kehribar, ormanın dağlık bölgelerinden tatlısu nehirleri üzerinde denize kaynaklı bulundu.

AMBER TAŞI KÜPE

AMBER TAŞI KÜPE

Palmiye ağaçları, selvi, manolya, orman gülleri, çay çalılar, meşe, akçaağaç, at kestane, ökse otu ve tarçın ağaçları yanı sıra çeşitli olarak: Bu sub-tropikal kehribar orman da ağaçların aşağıdaki türler dahil kehribar içinde kapanım bilinmektedir heathers, fundalık, yosunlar, likenler ve mantar çeşitleri. Orman hayal edilemeyecek güzel olmalı – Pinus Succinifera ağaçları günümüz SEQUOIAS benzerdi önerilmektedir. “Succinim” Latin da daha sonra kehribar anlamına gelen sap- ​​yani suyu içindir.

kehribar mineral kökenli olmayan bir mücevher düşünün yeryüzünde birkaç değerli maddelerden biridir. Ve kehribar (her ikisi de çeşitli kömür aşamalarında türetilmiştir) Elmas, jet bitkisel kökenli tek taşlar vardır. Herhangi bir kıymetli taşın değerleme nadir görülmesi doğrudan bağlıdır. kehribar içinde bulunan succinite düzeyi kalitesini belirler. Baltık kehribar Böylece Baltık kehribar kehribar en çok değerli şeklidir, süksinik asit en yüksek seviyede içerir

u nedir? Ben kehribar seviyorum? O kehribar mı!” Kehribar görüntülendiğinde her yerde her zaman, Bu sözler yüzleri yanar. Bu eski zamanlardan beri böyleydi. Ama bu meraklı bal benzeri madde nedir? Kehribar nereden geliyor? Neden şans, koruma ve şifa için yaş rağmen yıpranmış, bu parlayan mücevher ile hayran nelerdir?

Biz yapımında milyonlarca yıl olan bu fosilleşmiş çam reçinesi hikayesini anlatmak yardımcı olarak efsane ve tarih tıp, bilim ve stil ile karıştırmak Amberology … hoşgeldiniz. Fairytale kaleler, yükselen ormanlar, buzullar, imparatorlar, dinozorlar, gladyatör, Mısır, tüm bile piramitler anlatmak kehribar hikayeleri var. Yunanlılar o Elektron sözde “güneş tarafından oluşturulan enerjiyi.” “Elektrik”: Ama bizim çok modern bir kelime olarak tanıyacak

 

KEHRİBAR TAŞ KÜPE

KEHRİBAR TAŞ KÜPE

Baltık kehribar
Antik Neolitik kabileler tarafından Dünya’ya düşmüş güneş parçası gibi taptığı sonra, kehribar hala sadece bazı yerlerde “güneş” olarak bilinir. Amber kullanıcıya sevinç çekiyor. Eğer sadece bir kaç aşina olsa da “yakma taşı”, 256 renk gelir. Dünyanın en değerli sanat hazineleri biri kayıp Amber Odası amber dışında tamamen yapıldı.
Neptün Çeşmesi, Gdansk
Amber yeni keşifler dünyada düzenli başlıkları verme ile, dünyanın en bilimsel hayal heyecanlandırıyor. Amerika’da, kehribar film Jurassic Park popüler yapıldı. Amber geçmişe bir pencere gibidir. O kapsüllü olan fosil kalıntılar, bitki, hayvan ve böcek malzemesi uzak geçmişten gelen DNA– hayatın temel kod ipliklerini de dahil olmak üzere örnekleri ve hayat belirtileri içerir.

Bu amber yalnızca bir avuç tek seferde oldukça zengin yapmış olur ki doğrudur. Ama kesinlikle kehribar korsanlar düzenli darağacı gösterildi Töton Şövalyeleri hükümdarlığı sırasında onun bir parçası ile yakalanmış olmak istedim olmazdı!
Ham amber Götürü
Siz cevap arıyor, geçmişe bir adam voyager, sadece kehribar sendeledi şanslı ruh, bir kayıp dünya hazinesi, pencere olabilir. Belki de Doğu Avrupa kökleri araştırma ya da gerçekten özel bir hediye arıyor. Belki de “amber yürekli” (kalbin sıcak anlam!), Ya da şık bir hayran uygun fiyatlı lüks vardır. Durum ne olursa olsun, sen zaten ilk adımı atmış iyi gitti ve çok gerçek antik kehribar kehribar için biteviye arzu tarafından tahrik, İmparatorlar ve gladyatör bir sürede inşa Baltık bölgeleri ile İtalya’yı birbirine bağlayan bir ticaret yolu, road–, Kuzey’in altın.
Amber Cameo
Andzia Chmil Stout tarafından 1995 yılında şirketimizin kuruluşundan bu yana, kehribar, bizim galaksimizde güneş olmuştur. Bizim Amberology alan birlikte blog ile, kehribar purist için bir tedavi, bilim adamı için değerli bir karakol, kehribar koleksiyoncu için ortak bir rüya. Haberlerle dolu bit, irfan, efsane ve her şeyin kehribar hakkında son dakika haberleri ile dolu.
Fosil kehribar böcek içerme

KEHRİBAR KÜPE

KEHRİBAR KÜPE

Burada, gerçek kehribar balıkçılar, bkz tasarımcılar ve usta ustalar karşılamak kehribar “bark” ve daha neler öğreneceksiniz. Kehribar gerçekten hiç bir taş değil, nasıl öğreneceksiniz. Ne de çam sap olduğunu. Biz de bebekler için kolye fenomeni diş amber dahil olmak üzere tıbbi iddialar, bazı sert göz atacağız. Yaş, doğanın yaşam taş, Baltık kehribar bu muhteşem taş eşsiz özelliklerini keşfetmek, malzemenin zenginliği paylaşmak, mitler debunking. Çok daha, dedi bu muhteşem Ages– ait Gem Ve daha fazlası ortaya çıkacak hakkında yazılan ve tartışma konusu olmuştur!

Yani pasaport alıp Amberology egzotik dünyasına girmek. Bu Gdansk ünlü Mariaska Caddesi’ne archway, tam burada, dükkanlar amber muhteşem görüntüler işaret amber Polonya- dünyası başkenti, oyma ve bize giymek zevk ve paylaşmak için göz kamaştırıcı formlara bürünmüş.

KEHRİBAR TAŞI KÜPE

ÖZEL ÜRÜNLER
KEHRİBAR TAŞI KÜPE
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 4 GR
 • 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ
 • AYNI GÜN KARGO
 • BALTIK DAMLA KEHRİBAR
 • EŞİ YOK
 • KDV DAHİL
 • ÖZEL KUTUSUNDA
 • RUSYA
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

KEHRİBAR TAŞI KÜPE

Kehribar Taşı temel kod – – bitki materyali ve böcekler İçinde o, DNA ipliklerini kapsüllü olan da yakalanır. Kehribar genellikle olarak adlandırılır Bu yüzden “Geçmişe Pencere”.
Böcekler – Ortak inklüzyonlar gibi en ünlü tüm meşe yaprağı kalıntıları veya meşe tomurcukları, polen, sporlar, yaprak, dallar minik tüyler ve gibi bitki malzemelerdir. En az 214 bitki türü kehribar morfolojik analizi yoluyla tespit edilmiştir. kehribar bilimsel çalışma ancak kehribar’in koruma altın yumruk yaşlarına kayıp olurdu Antik dünya hakkında paha biçilmez veriler ounty vermiştir.

KEHRİBAR TAŞI KÜPE

KEHRİBAR TAŞI KÜPE

 

“Ben onun doğal güzellikleri ve yaşam dünyaya bağlantı için Baltık kehribar toplamak bilimsel bir zihin sahip değil; düzgün ismi bu küçücük yaratık için hiçbir fikrim yok, yaratıklar demeliyim – birkaç vardır için..
Baltık kehribar Fosil İçerme Böcek Numune

Ben güzel olduğunu biliyorum ve birgün takı bir parça haline için umut yok. Bu benim özel koleksiyonda bulunur. İnsan varlık haline gelmeden önce ve dünyanın üzerine yansıtmak avucunuzun içinde tutmak için çok güzel. ”
–Andzia, Doksanlı yılların ortalarında, Gdansk, Polonya satın aldı.

kehribar Yolu
Antik kehribar ticaret yollarının birbirine temas uzak ulusları getirdi ve bir iletişim ve ticaret merkezi olarak görev yaptı. Sadece bir kaç dağınık bölgelerde bulunan lüks bir öğesi olarak, kehribar birkaç üründen biri böyle uzun ve zorlu mesafelere taşınması layık görülmüştür oldu. Baltık Denizi, Elbe Nehri aşağı ve Tuna üzerinde bir antik kehribar ticaret yollarının takip edebilirsiniz.

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ 1.KALİTE HAS TAŞ BALTIK DAMLA KEHRİBAR KÜPE ÜRÜNÜMÜZ TEK PARÇA OLUP SATILDIĞINDA REYONDAN KALKAR…

kehribar yolu veya kehribar yol

kehribar ilk ticari ürünlerden biri oldu ve yüzyıllar boyunca işlem olmuştur. Bu Paleolitik Çağ kalma kolye şeklinde bulunmuştur (c. 12.000 BC). Kehribar takı atölyeleri kanıtı Neolitik döneme bağlı arkeologlar tarafından keşfedilmiştir. Bu kehribar önbelleklerini da muhtemelen işgalcilere iyi bir servet sağlamak amacıyla Evleri- temelleri altında gömülü bulundu bu dönemde olduğunu.

Antik kehribar Way Vistula aşağı Pomeranya aracılığıyla, Bohemia, Oder aşağı Vorpommern gelen Elbe aşağı Jutland gelen su ile kuzeyden gelen ilk götürdü ve Samland Yarımadası Karadeniz Kıyısı. Ardından, kara, İtalya’ya Brenner Pass, Roma İmparatorluğu’nun kalbine.
1-4 Yüzyıllarda M.Ö. sırasında, hatta onlara olurdu kurulmuş yeniden Keltler oldu çok daha antik ticaret yolları daha önce Fenikeliler dahil olmak üzere başkaları tarafından hakim. Çeşitli dönemlere kehribar eserler Mycenae mil mezarlarından (Yunanistan) yanı sıra Babil ve defin höyük özellikle ünlü kehribar kupa yer almaktadır & bile Brighton Mısır (Tutenkhamen mezarı) (İngiltere) bulduğu olarak bulunmuştur.

Ama MS 1. yüzyılda, Roma kehribar endüstrisinin tartışmasız merkezi olma doğrultusunda yanında oldu.

Romalılar sikke de dahil olmak üzere çeşitli nesnelere bir dizi sarı kullanılır. Onlar görünüşte sık yanı sıra Roma’ya geri alınmıştır adil saçlı Baltık köleler, kehribar hasat, daha fazla sarı değerli. kehribar Odyssey Homeros’un söz edilmiştir ve bu Pliny’ye kehribar heykelin küçük tek parça fiyatı sağlıklı bir köle daha değdi Elder tarafından kaleme alınmıştır.

KEHRİBAR TAŞ KÜPE

KEHRİBAR TAŞ KÜPE

Biz Nero zamanında, bir sefer sarı temin Baltic Coast Julianus tarafından gönderilen kehribar Büyük Kitap öğreniyoruz. Böyle bolluk içinde geri getirildiğini [ere] kehribar münhasıran dayalı w mücadele [gladitorial] için ” sahne seti “. Vahşi hayvanlar kısıtlama ve podyum kaplama için kullanılan Hatta ‘”örgü”‘ Her düğüm kehribar bir parça vardı. ‘ “–Pliny, Natrualis historia, XXXVII *

Karanlık Çağlar indiler ve büyük toplumsal huzursuzluk ve göç dönemi başladı. 1100’lü tarafından, Gdansk kehribar üretiminin ana merkezi olarak görev yaptı. Hıristiyanlığın giriş kehribar motifi olarak haç yaygınlaşması sonuçlandı.

Böyle Paternoster boncuk gibi çoğunlukla dini nesneleri (Hıristiyan tespih – Töton Şövalyeleri Haçlı Seferleri döndükten sonra, MS 1200 ikinci bölümünde, onlar Prusya mutlak yöneticileri ve kehribar Baltık kaynakları yanı sıra kehribar nesnelerin imalatı oldu ). Knights bir inatçı yumrukla yönetti. Bir tespih parçası değildi kehribar bir parça ile yakalanan herkes, genellikle, asılı, şiddetli cezaya tabi olduğunu ve. O zaman sanat baskılar (litografi) genellikle kehribar balıkçı, darağacına ile kendileri için sarı mülk olur herkese korkunç uyarı birlikte tasvir tasvir. *

Polonya sokmak benim ilk gezisinde, ben bir tren penceresinden ilk kez Marlbork Castle (Töton Şövalyeleri büyük kalelerinden biri) inceledi. Ben … rüya uçan afiş, bir hendek ile duvarları, avlular, kuleleri çökmekte olduğunu düşündüm …
Ben Malbork Kalesi birkaç yıl later.The kehribar koleksiyonu dönmek için şanslı oldu 2.000’den fazla Katalogda adet ve eklektik var – kehribar esnaf çağdaş çalışma bugün insanın erken çalışmaları yapılan antik parçalardan.
Baltık kehribar Kökenleri
Yaklaşık 45 milyon yıl önce, Fennoscandia olarak bilinen bugünkü Orta ve Kuzey Avrupa’da toprakları biz bugünkü Avrupa bildiklerini ayrılır kara önce Hazar Denizi’ne Kıyısı Norveç uzanan kalın bir “kehribar orman” ile kaplıydı.

kehribar yaygın çam sap, sanıldığı gibi değildir, daha ziyade kehribar, ağaçların damar doku tamamen olan yaralanma veya radikal iklim değişikliği ya sırasında ya dönen. . Bilginler son zamanlarda aday olarak hala büyüyen ağaçlar üç tür ortaya koyduk * Bunlar:

~ Agathis (aurakaria, Avustralya)
~ Cedrus atlantis (sedir, Atlas Dağları, Kuzey Afrika)
~ Pseudolarix wheri (karaçam, Kanada)

Polonya Bilim Müzesi’nde bilim adamları kiraz kehribar bulunan kırmızımsı renk tonları kiraz ve erik ağaçları gibi Geniş yapraklı ağaçların, reçine olduğunu spekülasyon.

Bu kehribar üreten ağaçlar için kullanılan toplu adı Pinus Succinifera ve onlar reçine bir doğal olmayan büyük salgılanmasını üretti. ** Bu reçine nihayet kehribar (succinit) sonuçlanan çağlar boyunca sayısız fiziksel ve kimyasal süreçleri uğramıştır. kehribar reçineler ilk sıcaklık dalgalanması nedeniyle hatta bütün hasarlı gövdeleri ve böylece denize yapılmıştır, kehribar, ormanın dağlık bölgelerinden tatlısu nehirleri üzerinde denize kaynaklı bulundu.

AMBER TAŞI KÜPE

AMBER TAŞI KÜPE

Palmiye ağaçları, selvi, manolya, orman gülleri, çay çalılar, meşe, akçaağaç, at kestane, ökse otu ve tarçın ağaçları yanı sıra çeşitli olarak: Bu sub-tropikal kehribar orman da ağaçların aşağıdaki türler dahil kehribar içinde kapanım bilinmektedir heathers, fundalık, yosunlar, likenler ve mantar çeşitleri. Orman hayal edilemeyecek güzel olmalı – Pinus Succinifera ağaçları günümüz SEQUOIAS benzerdi önerilmektedir. “Succinim” Latin da daha sonra kehribar anlamına gelen sap- ​​yani suyu içindir.

kehribar mineral kökenli olmayan bir mücevher düşünün yeryüzünde birkaç değerli maddelerden biridir. Ve kehribar (her ikisi de çeşitli kömür aşamalarında türetilmiştir) Elmas, jet bitkisel kökenli tek taşlar vardır. Herhangi bir kıymetli taşın değerleme nadir görülmesi doğrudan bağlıdır. kehribar içinde bulunan succinite düzeyi kalitesini belirler. Baltık kehribar Böylece Baltık kehribar kehribar en çok değerli şeklidir, süksinik asit en yüksek seviyede içerir

u nedir? Ben kehribar seviyorum? O kehribar mı!” Kehribar görüntülendiğinde her yerde her zaman, Bu sözler yüzleri yanar. Bu eski zamanlardan beri böyleydi. Ama bu meraklı bal benzeri madde nedir? Kehribar nereden geliyor? Neden şans, koruma ve şifa için yaş rağmen yıpranmış, bu parlayan mücevher ile hayran nelerdir?

Biz yapımında milyonlarca yıl olan bu fosilleşmiş çam reçinesi hikayesini anlatmak yardımcı olarak efsane ve tarih tıp, bilim ve stil ile karıştırmak Amberology … hoşgeldiniz. Fairytale kaleler, yükselen ormanlar, buzullar, imparatorlar, dinozorlar, gladyatör, Mısır, tüm bile piramitler anlatmak kehribar hikayeleri var. Yunanlılar o Elektron sözde “güneş tarafından oluşturulan enerjiyi.” “Elektrik”: Ama bizim çok modern bir kelime olarak tanıyacak

 

KEHRİBAR TAŞ KÜPE

KEHRİBAR TAŞ KÜPE

Baltık kehribar
Antik Neolitik kabileler tarafından Dünya’ya düşmüş güneş parçası gibi taptığı sonra, kehribar hala sadece bazı yerlerde “güneş” olarak bilinir. Amber kullanıcıya sevinç çekiyor. Eğer sadece bir kaç aşina olsa da “yakma taşı”, 256 renk gelir. Dünyanın en değerli sanat hazineleri biri kayıp Amber Odası amber dışında tamamen yapıldı.
Neptün Çeşmesi, Gdansk
Amber yeni keşifler dünyada düzenli başlıkları verme ile, dünyanın en bilimsel hayal heyecanlandırıyor. Amerika’da, kehribar film Jurassic Park popüler yapıldı. Amber geçmişe bir pencere gibidir. O kapsüllü olan fosil kalıntılar, bitki, hayvan ve böcek malzemesi uzak geçmişten gelen DNA– hayatın temel kod ipliklerini de dahil olmak üzere örnekleri ve hayat belirtileri içerir.

Bu amber yalnızca bir avuç tek seferde oldukça zengin yapmış olur ki doğrudur. Ama kesinlikle kehribar korsanlar düzenli darağacı gösterildi Töton Şövalyeleri hükümdarlığı sırasında onun bir parçası ile yakalanmış olmak istedim olmazdı!
Ham amber Götürü
Siz cevap arıyor, geçmişe bir adam voyager, sadece kehribar sendeledi şanslı ruh, bir kayıp dünya hazinesi, pencere olabilir. Belki de Doğu Avrupa kökleri araştırma ya da gerçekten özel bir hediye arıyor. Belki de “amber yürekli” (kalbin sıcak anlam!), Ya da şık bir hayran uygun fiyatlı lüks vardır. Durum ne olursa olsun, sen zaten ilk adımı atmış iyi gitti ve çok gerçek antik kehribar kehribar için biteviye arzu tarafından tahrik, İmparatorlar ve gladyatör bir sürede inşa Baltık bölgeleri ile İtalya’yı birbirine bağlayan bir ticaret yolu, road–, Kuzey’in altın.
Amber Cameo
Andzia Chmil Stout tarafından 1995 yılında şirketimizin kuruluşundan bu yana, kehribar, bizim galaksimizde güneş olmuştur. Bizim Amberology alan birlikte blog ile, kehribar purist için bir tedavi, bilim adamı için değerli bir karakol, kehribar koleksiyoncu için ortak bir rüya. Haberlerle dolu bit, irfan, efsane ve her şeyin kehribar hakkında son dakika haberleri ile dolu.
Fosil kehribar böcek içerme

KEHRİBAR KÜPE

KEHRİBAR KÜPE

Burada, gerçek kehribar balıkçılar, bkz tasarımcılar ve usta ustalar karşılamak kehribar “bark” ve daha neler öğreneceksiniz. Kehribar gerçekten hiç bir taş değil, nasıl öğreneceksiniz. Ne de çam sap olduğunu. Biz de bebekler için kolye fenomeni diş amber dahil olmak üzere tıbbi iddialar, bazı sert göz atacağız. Yaş, doğanın yaşam taş, Baltık kehribar bu muhteşem taş eşsiz özelliklerini keşfetmek, malzemenin zenginliği paylaşmak, mitler debunking. Çok daha, dedi bu muhteşem Ages– ait Gem Ve daha fazlası ortaya çıkacak hakkında yazılan ve tartışma konusu olmuştur!

Yani pasaport alıp Amberology egzotik dünyasına girmek. Bu Gdansk ünlü Mariaska Caddesi’ne archway, tam burada, dükkanlar amber muhteşem görüntüler işaret amber Polonya- dünyası başkenti, oyma ve bize giymek zevk ve paylaşmak için göz kamaştırıcı formlara bürünmüş.