OTANT�K TA�

TANZANİT TAŞI 1.62 KARAT BEYAZ ALTIN YÜZÜK

OTANTİK ALTIN SERİSİ
Tanzanit Taşı Altın Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.62 KARAT TANZANİT
 • 14 AYAR BEYAZ ALTIN
 • 2.61 GR
 • EL İŞÇİLİĞİ
 • EŞSİZ KOLEKSİYON PARÇA
 • ÖZEL KUTUSUNDA
 • ÖZEL TASARIM
 • TANZANYA
 • VVS 1.KALİTEDE

 TANZANİT TAŞI 1.62 KARAT  BEYAZ ALTIN YÜZÜK

OTANTİK TAŞ FARKI KIŞ GÜNEŞİ SERİSİ 14 AYAR BEYAZ ALTIN EL İŞÇİLİĞİ FATİH BEYİN ÖZEL TASARIMI MUHTEŞEM RENK VE IŞILTIVVS KALİTE 1,62 KARAT DOĞAL MUHTEŞEM IŞILTILI EŞSİZ TANZANİT TAŞI YÜZÜK.ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN GÜLE GÜLE KULLANSIN…

NOT:ÜRÜNLERİMİZİN İÇ KISMINDA OTANTİK TAŞ LOGOSU BULUNMAKTADIR…

TANZANİT TAŞI ALTIN YÜZÜK

TANZANİT TAŞI ALTIN YÜZÜK

TAŞIN GEMOLOJİK ÖZELLİKLERİ;

Type:Doğal Tanzanit

Şekil: Oval Size 7.60 x 6.08 X 5.29 mm

Ağrlık:1.62 Cts

Adert : 

Renk : MAVİ

Berraklık: VVS (+/- One Grade)

Meşei:Tanzanya

Tedavi:Doğal

Tanzanit nadir bir mücevherdir…

İsmini Tanzanya eyaletinden alan Tanzanit, NewYork mücevher şirketi Tiffany&Co tarafından dünyaya tanıtılmıştır. Bu isim ticari anlamda yer edinmiş olsa da bilim adamlar bir taşa birden fazla isim verilmesini onaylamadıkları için bu taşı mavi zoisit olarak değerlendiriyorlar. Ancak yine de tanzanitin bugünkü değerini kazanması Tiffany&Co şirketi sayesindedir. En kaliteli olanları safir rengindedir. Ancak Tanzanit maviden mora bir renk skalasına sahiptir. Tanzanit yapay ışıkta mor yakut rengini alır bununla birlikte 400-500 °C ısı uygulanması ile sarı ve kahverengi renkleri yok olur, mavi rengi daha belirginleşir.

Tanzanit oldukça sıradışı ve değerli bir taştır.Daha öncede belirttiğimiz gibi dünya üzerinde sadece Tanzaya’da çıkarılmaktadır. Bu taşın en belirgin özelliklerinden biri de Mavi rengini çevreleyen pembe ışığıdır ki bu renk sadece parladığında ortaya çıkmaktadır. Özellikle 10 karat ve üzeri taşlardaki pembe ışık oldukça kuvvetlidir.

Tanzanit Milyonlarca yıl önce; tektonik hareketliliğin yaşandığı eski dünyada, muazzam basınç ve ısıyla beraber oluşan volkanik kayaçların arasında oluşmuştur. Tanzanit, Afrika’nın en yüksek noktası olan Kilimanjaro Dağı’yla beraber oluşum sürecini tamamlamıştır.Ancak 600 milyon yaşındaki bu nadide taş 1967′ye kadar keşfedilememiştir. İlk olarak Masai kabilesinden bir çoban Klimanjaro’nun eteklerinde bu mavi krastali bulmuştur.

Tanzanit Taşı Yüzük

Tanzanit Taşı Yüzük

Tanzanit, zoisit grubunun mavi üyesidir. Kalsiyum aliminyum silikat birleşiminden oluşmuştur ve sertlik derecesi Mohs cetvelinde 6.5’tir. Bu da genellikle mücevherde kullanılan tanzanitin çok sert olmadığı ve kullanım esnasında dikkat edilmesi anlamına gelmektedir.

Tanzanit olağanüstü bir taştır. Dünya çapında sadece bir yerde meydana gelir. Mor güzel bir ipucu ile çevrili, mavi, harika bir renktir. Onun sıradışı aura ve New York kuyumcu Tiffany yardımı sayesinde, hızla dünyanın en çok imrenilen taşlar biri haline gelmiştir.

Tanzanya, o bulunmuştur dünyadaki tek yer Doğu Afrika devleti almıştır. Afrika? Onlar adını duyduğumda herkes taşlar düşünüyor? Eh onlar gerekir, Afrika örneğin Tanzanite gibi, gerçekten muhteşem taşlar ile çok sayıda dünyayı sağlayan bir kıta olduğu için. 1967 yılında keşfedilmesinden yandan, coşkuyla ’20. yüzyılın taş’ gibi uzmanlar tarafından kutlandı. Onlar Tanzanya kuzeyindeki Arusha yakın Merelani Hills bulunduğunu ilk derin mavi kristaller görünce Onlar heyecanla nefeslerini tutmuştu. Milyonlarca yıl önce, metamorfik şist, gnays ve kuvarsit Kilimanjaro gölgesinde geniş bir düzlük üzerinde etkileyici, düz tepesinde inselbergs kurdu. Değerli kristaller, bu sıradışı yükselmeler iç mevduat büyüdü. Uzun, uzun zaman için bazı geçen Masai çobanlar güneş yalan bazı köpüklü kristalleri fark ettim ve onlarla birlikte aldı onları bir gün öncesine kadar, Man gözünden gizlenmiş.

Merelani bugün, arama modern yöntemleri kullanarak bazı durumlarda birkaç, ufacık madenlerde coveted kristaller için üzerinde yapılır. Bir kural olarak, sadece küçük taneler bulunur, fakat şimdi tekrar maden işçisinin büyük bir kristali dışarı getiriliyor başarılı – maden sahiplerinin neşe ve tanzanite taraftarların çok sayıda buna.

Tanzanite ticaret var çoğunlukla küçük ölçekte birçok lisanslı tüccar, elinde olan, on yıllar boyunca, Hindistan, Almanya, İsrail ve ABD’de taş şirketleri ile iş ilişkileri güvenen, istikrarlı inşa. Tüm tanzanite tüccar tahmini yüzde 90 Uluslararası Renkli taşlı Derneği ICA resmi üyesi olan ve dolayısıyla bu örgütün yüksek etik standartlara tabidir. Bu şekilde, bu özel taş şüpheli kanalları üzerinden ticaret tabi değildir, ancak bunun yerine, nadir görülmesi rağmen, kurulan kesim merkezlerinde saygın ticaret yolları boyunca ve daha sonra tüm dünya yuvarlak büyük kuyumcular geçti.

 

Tanzanit Taşı Altın Yüzük

Tanzanit Taşı Altın Yüzük

Gerçekten sadece mavi zoisit …

Tanzanit taş zoisit kristallerinden bir mavi çeşittir. Bu kalsiyum alüminyum silikat içerir ve Mohs ölçeğinde 6,5-7 arasında bir değere sahip olan, özellikle çok fazla değildir. Bu nedenle, her zaman dikkatli bir şekilde giyilmesi asitler ile temas temizlik için bir ultrasonik bir banyoya yerleştirilmiş ve getirmemiştir.

İlk tanzanit New York mücevher şirketi Tiffany kendi keşfinden kısa bir süre sonra teklif edildi, onlar coşkulu tepkisine yol açtı. ‘Bu taş bir sansasyon! “Dediler. Ancak, gemmologically doğru adım ‘mavi zoisit’ İngilizce kelime ‘intihar’ çok yakın olarak hissedildi beri bir öneri, ‘çocuk’ başka bir isim vermek için yapmamıştır. Hızla ticarette genel kullanıma girdi bir isim – Yani Tiffany taş bulunduğunu yerin sonra, ismi ‘tanzanite’ önerdi. Ve Tiffany’de, iki yıl sonra ortaya çıkardıkları, geniş tabanlı bir reklam kampanyası ile kamuoyuna özel kıymetli taşı sundu kim oldu.

… Ama ne harika bir renk!

Tanzanite derin mavi fantastik ve hafif mor-maviye lacivert çalışır. En imrenilen renk üzerinde 10 karat boyutlarda bir özellikle harika bir etkiye sahiptir mor hassas bir ipucu ile çevrili bir mavi. Tanzanite ve iyi gelişmiş polychromaticity tipiktir: ona bakmak hangi açısına bağlı olarak, taş, mavi, mor ya da kahverengi-sarı görünebilir. O yaklaşık 500 ° bir fırında özenle taş ısıtır eğer kesici tarafından ortadan yapılabilir olsa da, en ham kristaller biraz, kahverengi-sarı bir bileşeni tarafından şımarık olduğunu söyledi. Prosedürü sırasında o rengi maviye döner hangi anına dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu, yanma Ticarette normal olarak kullanılan olarak kabul edilir bir tedavi yöntemi, ama ham taşlar, aksi çatlaklar meydana gelebilir, çünkü mümkün olan inklüzyon serbest olması gerekir. Hatta bazen en deneyimli Cutter baş ağrısı biraz verebilir Tanzanite ile çalışma aslında, bu değerli taş bölünme çok tek yönde telaffuz ediliyor. Bu özel taş yaratıcı tasarımcı kesim bir dizi klasik yuvarlak şeklinden akla gelebilecek her şekil kesilir.

Bir tanzanite onun sıradışı, büyüleyici auralı büyülemeye devam edecek. Hafif mor bir renk ile derin mavi Man bilinen en abartılı renklerden biridir. O tertemiz, henüz sıradışı zarafet personifies. Bu özel mücevherler birini kazanan bir kişi avam dışında kendini ayarlamak isteyen kişidir. Bunu giyen bir kişi güven ve bireysellik sızar. Bir mükemmel kesilmiş Tanzanite neredeyse büyülü renk değil sadece kendine güvenen genç kadınları uyan biridir; aynı zamanda daha olgun kadının bireyselliği vurgulayan için mükemmel şekilde uygundur.

 

Tanzanit Taşı Bayan Yüzük

Tanzanit Taşı Bayan Yüzük

Kaliteli ve büyük boyutta tanzanit için. Ne bu taş kadar popüler yapan nedir? Sadece bu fantastik renk? Hayır, aynı zamanda onun kökenli münhasırlık olduğunu. Bu tüm dünyada sadece tek bir yerde bulunur, çünkü taş, özellikle yüksek ödüllendirildi. Herkesin olan bir şey haiz fikri her zaman özel taşlar saygısı şekilde ana kriterlerden biri olmuştur.
anzanit kristaller metafizik iyileşmesi için en değerli taşlardan bazıları. Onlar kristallerin zoisit ailesinin bir üyesi olan ve aynı zamanda epidotlerın bir türüdür.

Doğal tanzanit taş güçlü metafizik özelliklere sahip yüksek titreşim sahiptir. Bunlar psişik güç geliştirmek için yardımcı olmak için güçlü taşlar, böylece psişik istihdam girmeyi düşünen varsa bu yönü size yardımcı olabilir.

Tanzanit kristaller yüksek titreşim taşlar ve dönüşüm taşlar … ve onlar güçlü mor alev kristaller olarak bilinir.

Nerede … tanzanit Anlam Geliyor

Taş Tanzanite adının anlamı, bu Tanzanya Afrika, bulunan edildiği yerin konumu ile ilgilidir. Tanzanit kristaller renkleri bir dizi … mavi, morumsu mavi, renksiz, sarı kahverengi ya da grimsi mavi olmak üzere gelir.

Sarı tonlu taşların tedavisinde ısı, hem doğal toprak ve insan yapımı içinde, taş … rengini değiştirmek için bu keyifli morumsu mavi taşları oluşturmak neden olur.

Neden It kullanın misiniz

Bu güzel mor mavi taşlar öncelikle kalp çakra … boğaz çakra yoluyla üçüncü göz çakra ile bağlantılar etkinleştirin. Üç çakraların Bu bağlantı dünyaya bakmanın tamamen yeni bir şekilde size açılacaktır güçlü bir titreşim olduğunu.

Tanzanit kristaller Tanzanityüksek kalp veya timus çakra içinizde bir bağlantı oluşturur. Bu birçok kişi içinde İlahi sevgi inanılmaz bir duygu uyardığı bilinmektedir.

Bu kalp çakra enerjisi ile doğrudan katılımı aklını getiriyor gibi, ruhsal gelişimini hızlandırmak için kullanmak güçlü bir taştır.

Gibi boğaz çakra ayrıca sürecinde bir katılımcı … Bu iletişim yeteneklerini açılacaktır. Titreşim bu yeni tip içinden geldiği gibi … sen başlayacak boğaz çakrası, kalp merkezli bir bakış açısıyla iletişim kurmak için yardım etmek.

Bu size yardımcı olacaktır … Nasıl Kullanılır mı kim

TANZANİT TAŞI ALTIN YÜZÜK

TANZANİT TAŞI ALTIN YÜZÜK

Meditasyon bu mor taş kullandığınızda zaman … beco olabilir mor alevi iyileşmesi için. Mor alevin gücü vücudun yüksek çakralara içindeki bütün iyileşmesini sağlamak için bilinir.

Eğer Tanzanite bir parça tutmak olarak Tanzanitelinizde … Eğer aşağı yüksek eterik ötesi çakralardan hareketli ışık güzel mor ray hissedebilirsiniz taç çakra .

Oradan bu güzel mor enerji ve aşağı doğru hareket eder Kalp çakra tüm çakralarınızın kurulmalı.

Tanzanit Taşı Altın Yüzük

Tanzanit Taşı Altın Yüzük

Bu harika ve güçlü enerji İlahi Aklın gücü ve ruhsal aydınlanma sürecinde getiriyor.

Bu ruhsal özellikleri bu mor kristal ruhsal gelişim için kullanılacak güçlü bir varlık yapmak. Bu güzel mavi taş kullanmaya başladığınızda, gibi yetenekleri basiret , clairaudience ve diğer psişik hediyeler hem uyanmış ve hızlandırılmış olabilir.

Bu psişik iletişimi teşvik etmek için güçlü bir taş … ve size yardımcı olabilir ruhunuz kılavuzu temas . Diğer hediyeler dil ya da matematik … etrafında dayalı beyin temelli yeteneklerini çeşitli dahil olmak üzere, çöktürülmüş ve sezgi geliştirilmesi de teşvik edilebilir armağanlardan biri olmak çok muhtemeldir olabilir.

Eğer … tanzanit kristalleri düzenli olarak meditasyon devam ederseniz meditasyonlar derinlik ve derinlikleri ifade ötesinde olabilir. Eğer olabilir melekler ile temas , Yüksek Lisans yükselmiş ve kendi ruh kılavuzu … Bu taş kullanılarak atıl psişik yetenekleri uyandırmak için bir potansiyele sahiptir.
Bu kristal bir kullanım alanı tanzanit taş bir parça elde etmektir. Sen mümkün oldukça kolayca bu satın bulmak gerekir. Bu seçeneği seçerseniz, meditasyon için kullandıktan sonra gün boyunca vücudunuzun tutmak … ve sen uyurken kapatın tutun. Cebinizde bir taş parçası tıkınma ve geceleri yastığınızın altına koyarak onları, bu maksimum sonuçlar elde edecektir.

Nasıl tanzanit Takı Giymek … Kullanılır

Tanzanit Kristaller Tanzanite Kolyeonlarla çalışırken bazı insanlar onları oldukça spacey ve ışık başlı yapmak eğilime sahip bulmak gibi her zaman … sana topraklama taşlar tutmalı gibi güçlü bir taş vardır.

Manevi topraklama Eğer Tanzanite gibi yüksek enerji kristal taşlar her kullandığınızda önemlidir.

Bu güzel mor mavi kristal içindeki gelişimini uyarabilir soul yıldızı çakra ötesi çakraların ilk.

Bu taş dönüşümün güçlü bir araçtır ve siz ya da farkında olmayabilir karmik ilgili problemleri iyileşmek için size yardımcı olacaktır. Bu oluşan gruptan biri olan güçlü bir enerji kristal taşları ve bu grubun diğerleri ile birlikte kullanılabilir. Birçok şifacılar çok kristal değnek üzerinde taşlardan biri olarak bu kristal faydalanmak.

 

 

TANZANİT TAŞI 1.62 KARAT BEYAZ ALTIN YÜZÜK

OTANTİK ALTIN SERİSİ
Tanzanit Taşı Altın Yüzük
Fiyatı      :      SATILDI TL
Ürünün Özellikleri
 • 1.62 KARAT TANZANİT
 • 14 AYAR BEYAZ ALTIN
 • 2.61 GR
 • EL İŞÇİLİĞİ
 • EŞSİZ KOLEKSİYON PARÇA
 • ÖZEL KUTUSUNDA
 • ÖZEL TASARIM
 • TANZANYA
 • VVS 1.KALİTEDE
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

 TANZANİT TAŞI 1.62 KARAT  BEYAZ ALTIN YÜZÜK

OTANTİK TAŞ FARKI KIŞ GÜNEŞİ SERİSİ 14 AYAR BEYAZ ALTIN EL İŞÇİLİĞİ FATİH BEYİN ÖZEL TASARIMI MUHTEŞEM RENK VE IŞILTIVVS KALİTE 1,62 KARAT DOĞAL MUHTEŞEM IŞILTILI EŞSİZ TANZANİT TAŞI YÜZÜK.ALAN KİŞİ HAYRINI GÖRSÜN GÜLE GÜLE KULLANSIN…

NOT:ÜRÜNLERİMİZİN İÇ KISMINDA OTANTİK TAŞ LOGOSU BULUNMAKTADIR…

TANZANİT TAŞI ALTIN YÜZÜK

TANZANİT TAŞI ALTIN YÜZÜK

TAŞIN GEMOLOJİK ÖZELLİKLERİ;

Type:Doğal Tanzanit

Şekil: Oval Size 7.60 x 6.08 X 5.29 mm

Ağrlık:1.62 Cts

Adert : 

Renk : MAVİ

Berraklık: VVS (+/- One Grade)

Meşei:Tanzanya

Tedavi:Doğal

Tanzanit nadir bir mücevherdir…

İsmini Tanzanya eyaletinden alan Tanzanit, NewYork mücevher şirketi Tiffany&Co tarafından dünyaya tanıtılmıştır. Bu isim ticari anlamda yer edinmiş olsa da bilim adamlar bir taşa birden fazla isim verilmesini onaylamadıkları için bu taşı mavi zoisit olarak değerlendiriyorlar. Ancak yine de tanzanitin bugünkü değerini kazanması Tiffany&Co şirketi sayesindedir. En kaliteli olanları safir rengindedir. Ancak Tanzanit maviden mora bir renk skalasına sahiptir. Tanzanit yapay ışıkta mor yakut rengini alır bununla birlikte 400-500 °C ısı uygulanması ile sarı ve kahverengi renkleri yok olur, mavi rengi daha belirginleşir.

Tanzanit oldukça sıradışı ve değerli bir taştır.Daha öncede belirttiğimiz gibi dünya üzerinde sadece Tanzaya’da çıkarılmaktadır. Bu taşın en belirgin özelliklerinden biri de Mavi rengini çevreleyen pembe ışığıdır ki bu renk sadece parladığında ortaya çıkmaktadır. Özellikle 10 karat ve üzeri taşlardaki pembe ışık oldukça kuvvetlidir.

Tanzanit Milyonlarca yıl önce; tektonik hareketliliğin yaşandığı eski dünyada, muazzam basınç ve ısıyla beraber oluşan volkanik kayaçların arasında oluşmuştur. Tanzanit, Afrika’nın en yüksek noktası olan Kilimanjaro Dağı’yla beraber oluşum sürecini tamamlamıştır.Ancak 600 milyon yaşındaki bu nadide taş 1967′ye kadar keşfedilememiştir. İlk olarak Masai kabilesinden bir çoban Klimanjaro’nun eteklerinde bu mavi krastali bulmuştur.

Tanzanit Taşı Yüzük

Tanzanit Taşı Yüzük

Tanzanit, zoisit grubunun mavi üyesidir. Kalsiyum aliminyum silikat birleşiminden oluşmuştur ve sertlik derecesi Mohs cetvelinde 6.5’tir. Bu da genellikle mücevherde kullanılan tanzanitin çok sert olmadığı ve kullanım esnasında dikkat edilmesi anlamına gelmektedir.

Tanzanit olağanüstü bir taştır. Dünya çapında sadece bir yerde meydana gelir. Mor güzel bir ipucu ile çevrili, mavi, harika bir renktir. Onun sıradışı aura ve New York kuyumcu Tiffany yardımı sayesinde, hızla dünyanın en çok imrenilen taşlar biri haline gelmiştir.

Tanzanya, o bulunmuştur dünyadaki tek yer Doğu Afrika devleti almıştır. Afrika? Onlar adını duyduğumda herkes taşlar düşünüyor? Eh onlar gerekir, Afrika örneğin Tanzanite gibi, gerçekten muhteşem taşlar ile çok sayıda dünyayı sağlayan bir kıta olduğu için. 1967 yılında keşfedilmesinden yandan, coşkuyla ’20. yüzyılın taş’ gibi uzmanlar tarafından kutlandı. Onlar Tanzanya kuzeyindeki Arusha yakın Merelani Hills bulunduğunu ilk derin mavi kristaller görünce Onlar heyecanla nefeslerini tutmuştu. Milyonlarca yıl önce, metamorfik şist, gnays ve kuvarsit Kilimanjaro gölgesinde geniş bir düzlük üzerinde etkileyici, düz tepesinde inselbergs kurdu. Değerli kristaller, bu sıradışı yükselmeler iç mevduat büyüdü. Uzun, uzun zaman için bazı geçen Masai çobanlar güneş yalan bazı köpüklü kristalleri fark ettim ve onlarla birlikte aldı onları bir gün öncesine kadar, Man gözünden gizlenmiş.

Merelani bugün, arama modern yöntemleri kullanarak bazı durumlarda birkaç, ufacık madenlerde coveted kristaller için üzerinde yapılır. Bir kural olarak, sadece küçük taneler bulunur, fakat şimdi tekrar maden işçisinin büyük bir kristali dışarı getiriliyor başarılı – maden sahiplerinin neşe ve tanzanite taraftarların çok sayıda buna.

Tanzanite ticaret var çoğunlukla küçük ölçekte birçok lisanslı tüccar, elinde olan, on yıllar boyunca, Hindistan, Almanya, İsrail ve ABD’de taş şirketleri ile iş ilişkileri güvenen, istikrarlı inşa. Tüm tanzanite tüccar tahmini yüzde 90 Uluslararası Renkli taşlı Derneği ICA resmi üyesi olan ve dolayısıyla bu örgütün yüksek etik standartlara tabidir. Bu şekilde, bu özel taş şüpheli kanalları üzerinden ticaret tabi değildir, ancak bunun yerine, nadir görülmesi rağmen, kurulan kesim merkezlerinde saygın ticaret yolları boyunca ve daha sonra tüm dünya yuvarlak büyük kuyumcular geçti.

 

Tanzanit Taşı Altın Yüzük

Tanzanit Taşı Altın Yüzük

Gerçekten sadece mavi zoisit …

Tanzanit taş zoisit kristallerinden bir mavi çeşittir. Bu kalsiyum alüminyum silikat içerir ve Mohs ölçeğinde 6,5-7 arasında bir değere sahip olan, özellikle çok fazla değildir. Bu nedenle, her zaman dikkatli bir şekilde giyilmesi asitler ile temas temizlik için bir ultrasonik bir banyoya yerleştirilmiş ve getirmemiştir.

İlk tanzanit New York mücevher şirketi Tiffany kendi keşfinden kısa bir süre sonra teklif edildi, onlar coşkulu tepkisine yol açtı. ‘Bu taş bir sansasyon! “Dediler. Ancak, gemmologically doğru adım ‘mavi zoisit’ İngilizce kelime ‘intihar’ çok yakın olarak hissedildi beri bir öneri, ‘çocuk’ başka bir isim vermek için yapmamıştır. Hızla ticarette genel kullanıma girdi bir isim – Yani Tiffany taş bulunduğunu yerin sonra, ismi ‘tanzanite’ önerdi. Ve Tiffany’de, iki yıl sonra ortaya çıkardıkları, geniş tabanlı bir reklam kampanyası ile kamuoyuna özel kıymetli taşı sundu kim oldu.

… Ama ne harika bir renk!

Tanzanite derin mavi fantastik ve hafif mor-maviye lacivert çalışır. En imrenilen renk üzerinde 10 karat boyutlarda bir özellikle harika bir etkiye sahiptir mor hassas bir ipucu ile çevrili bir mavi. Tanzanite ve iyi gelişmiş polychromaticity tipiktir: ona bakmak hangi açısına bağlı olarak, taş, mavi, mor ya da kahverengi-sarı görünebilir. O yaklaşık 500 ° bir fırında özenle taş ısıtır eğer kesici tarafından ortadan yapılabilir olsa da, en ham kristaller biraz, kahverengi-sarı bir bileşeni tarafından şımarık olduğunu söyledi. Prosedürü sırasında o rengi maviye döner hangi anına dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu, yanma Ticarette normal olarak kullanılan olarak kabul edilir bir tedavi yöntemi, ama ham taşlar, aksi çatlaklar meydana gelebilir, çünkü mümkün olan inklüzyon serbest olması gerekir. Hatta bazen en deneyimli Cutter baş ağrısı biraz verebilir Tanzanite ile çalışma aslında, bu değerli taş bölünme çok tek yönde telaffuz ediliyor. Bu özel taş yaratıcı tasarımcı kesim bir dizi klasik yuvarlak şeklinden akla gelebilecek her şekil kesilir.

Bir tanzanite onun sıradışı, büyüleyici auralı büyülemeye devam edecek. Hafif mor bir renk ile derin mavi Man bilinen en abartılı renklerden biridir. O tertemiz, henüz sıradışı zarafet personifies. Bu özel mücevherler birini kazanan bir kişi avam dışında kendini ayarlamak isteyen kişidir. Bunu giyen bir kişi güven ve bireysellik sızar. Bir mükemmel kesilmiş Tanzanite neredeyse büyülü renk değil sadece kendine güvenen genç kadınları uyan biridir; aynı zamanda daha olgun kadının bireyselliği vurgulayan için mükemmel şekilde uygundur.

 

Tanzanit Taşı Bayan Yüzük

Tanzanit Taşı Bayan Yüzük

Kaliteli ve büyük boyutta tanzanit için. Ne bu taş kadar popüler yapan nedir? Sadece bu fantastik renk? Hayır, aynı zamanda onun kökenli münhasırlık olduğunu. Bu tüm dünyada sadece tek bir yerde bulunur, çünkü taş, özellikle yüksek ödüllendirildi. Herkesin olan bir şey haiz fikri her zaman özel taşlar saygısı şekilde ana kriterlerden biri olmuştur.
anzanit kristaller metafizik iyileşmesi için en değerli taşlardan bazıları. Onlar kristallerin zoisit ailesinin bir üyesi olan ve aynı zamanda epidotlerın bir türüdür.

Doğal tanzanit taş güçlü metafizik özelliklere sahip yüksek titreşim sahiptir. Bunlar psişik güç geliştirmek için yardımcı olmak için güçlü taşlar, böylece psişik istihdam girmeyi düşünen varsa bu yönü size yardımcı olabilir.

Tanzanit kristaller yüksek titreşim taşlar ve dönüşüm taşlar … ve onlar güçlü mor alev kristaller olarak bilinir.

Nerede … tanzanit Anlam Geliyor

Taş Tanzanite adının anlamı, bu Tanzanya Afrika, bulunan edildiği yerin konumu ile ilgilidir. Tanzanit kristaller renkleri bir dizi … mavi, morumsu mavi, renksiz, sarı kahverengi ya da grimsi mavi olmak üzere gelir.

Sarı tonlu taşların tedavisinde ısı, hem doğal toprak ve insan yapımı içinde, taş … rengini değiştirmek için bu keyifli morumsu mavi taşları oluşturmak neden olur.

Neden It kullanın misiniz

Bu güzel mor mavi taşlar öncelikle kalp çakra … boğaz çakra yoluyla üçüncü göz çakra ile bağlantılar etkinleştirin. Üç çakraların Bu bağlantı dünyaya bakmanın tamamen yeni bir şekilde size açılacaktır güçlü bir titreşim olduğunu.

Tanzanit kristaller Tanzanityüksek kalp veya timus çakra içinizde bir bağlantı oluşturur. Bu birçok kişi içinde İlahi sevgi inanılmaz bir duygu uyardığı bilinmektedir.

Bu kalp çakra enerjisi ile doğrudan katılımı aklını getiriyor gibi, ruhsal gelişimini hızlandırmak için kullanmak güçlü bir taştır.

Gibi boğaz çakra ayrıca sürecinde bir katılımcı … Bu iletişim yeteneklerini açılacaktır. Titreşim bu yeni tip içinden geldiği gibi … sen başlayacak boğaz çakrası, kalp merkezli bir bakış açısıyla iletişim kurmak için yardım etmek.

Bu size yardımcı olacaktır … Nasıl Kullanılır mı kim

TANZANİT TAŞI ALTIN YÜZÜK

TANZANİT TAŞI ALTIN YÜZÜK

Meditasyon bu mor taş kullandığınızda zaman … beco olabilir mor alevi iyileşmesi için. Mor alevin gücü vücudun yüksek çakralara içindeki bütün iyileşmesini sağlamak için bilinir.

Eğer Tanzanite bir parça tutmak olarak Tanzanitelinizde … Eğer aşağı yüksek eterik ötesi çakralardan hareketli ışık güzel mor ray hissedebilirsiniz taç çakra .

Oradan bu güzel mor enerji ve aşağı doğru hareket eder Kalp çakra tüm çakralarınızın kurulmalı.

Tanzanit Taşı Altın Yüzük

Tanzanit Taşı Altın Yüzük

Bu harika ve güçlü enerji İlahi Aklın gücü ve ruhsal aydınlanma sürecinde getiriyor.

Bu ruhsal özellikleri bu mor kristal ruhsal gelişim için kullanılacak güçlü bir varlık yapmak. Bu güzel mavi taş kullanmaya başladığınızda, gibi yetenekleri basiret , clairaudience ve diğer psişik hediyeler hem uyanmış ve hızlandırılmış olabilir.

Bu psişik iletişimi teşvik etmek için güçlü bir taş … ve size yardımcı olabilir ruhunuz kılavuzu temas . Diğer hediyeler dil ya da matematik … etrafında dayalı beyin temelli yeteneklerini çeşitli dahil olmak üzere, çöktürülmüş ve sezgi geliştirilmesi de teşvik edilebilir armağanlardan biri olmak çok muhtemeldir olabilir.

Eğer … tanzanit kristalleri düzenli olarak meditasyon devam ederseniz meditasyonlar derinlik ve derinlikleri ifade ötesinde olabilir. Eğer olabilir melekler ile temas , Yüksek Lisans yükselmiş ve kendi ruh kılavuzu … Bu taş kullanılarak atıl psişik yetenekleri uyandırmak için bir potansiyele sahiptir.
Bu kristal bir kullanım alanı tanzanit taş bir parça elde etmektir. Sen mümkün oldukça kolayca bu satın bulmak gerekir. Bu seçeneği seçerseniz, meditasyon için kullandıktan sonra gün boyunca vücudunuzun tutmak … ve sen uyurken kapatın tutun. Cebinizde bir taş parçası tıkınma ve geceleri yastığınızın altına koyarak onları, bu maksimum sonuçlar elde edecektir.

Nasıl tanzanit Takı Giymek … Kullanılır

Tanzanit Kristaller Tanzanite Kolyeonlarla çalışırken bazı insanlar onları oldukça spacey ve ışık başlı yapmak eğilime sahip bulmak gibi her zaman … sana topraklama taşlar tutmalı gibi güçlü bir taş vardır.

Manevi topraklama Eğer Tanzanite gibi yüksek enerji kristal taşlar her kullandığınızda önemlidir.

Bu güzel mor mavi kristal içindeki gelişimini uyarabilir soul yıldızı çakra ötesi çakraların ilk.

Bu taş dönüşümün güçlü bir araçtır ve siz ya da farkında olmayabilir karmik ilgili problemleri iyileşmek için size yardımcı olacaktır. Bu oluşan gruptan biri olan güçlü bir enerji kristal taşları ve bu grubun diğerleri ile birlikte kullanılabilir. Birçok şifacılar çok kristal değnek üzerinde taşlardan biri olarak bu kristal faydalanmak.