OTANT�K TA�

Ürünün Özellikleri
  • 1.KALİTE HAS TAŞ PERİDOT
  • 15 GR
  • 925 AYAR 1.KALİTE GÜMÜŞ
  • EŞİ YOK
  • HİNDİSTAN
  • ÖZEL KUTUSUNDA

PERİDOT TAŞI YÜZÜK BAYAN (19 KARAT HAS TAŞ)

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ OTANTİK BİR ÜRÜN KESİNLİK İLE EŞİ YOKTUR.SATILDIĞINDA REYONDAN KALKAR 19 KARAT HAS TAŞ PERİDOT ÜRÜNÜMÜZ BOYA VEYA CAM DEĞİLDİR…SEVDİKLERİNİZE ÇEKİNMEDEN HEDİYE EDEBİLİRSİNİZ.SEVEREK VE BEĞENEREK KULLANA BİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜN TÜM ÜRÜNLERİMİZDE OLDUĞU GİBİ BU ÜRÜNÜZDE DE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DOĞRULTUSUNDA KOŞULSUZ İADE GARANTİSİ VARDIR….

Peridot taş binlerce yıl için kullanmak olmuştur … ve tarihsel Olivin çağrıldı . Bu güzel kireç yeşil taşların titreşim artış sıklığı ile rezonansa , bu nedenle istenen tüm şeylerin tezahürü için kayda değer bir taştır .

PERİDOT TAŞI YÜZÜK

PERİDOT TAŞI YÜZÜK

Peridot taş
637
Bu düşünce sabır ve netlik göre dengeli , güven ve atılganlık artırabilir .

Bu refah ve mutluluğu için bir taş olarak bilinir. Bu güzel kireç – yeşil taş Ağustos, Eylül ve Ekim için taşlar olan … ve güzel değerli takı yapmak .

Yeşil renk demir içeriği neden olur . Bu hücresel gençleştirme için kullanılacak önemli bir taş … ve yaşlanma ile bağlantılı sorunlar yardımcı olur.

Bu nereden geliyor

Peridot taşlar Brezilya , Pakistan , İrlanda , Rusya , Sri Lanka , ABD ve Mısır gibi yerlerde çok sayıda bulunmuştur .

Bu güzel şeffaf , yeşil renkli bir taştır.

Bu nedenle antik adı olivin … renk açık sarı yeşil veya kireç yeşil renktenkoyu zeytin yeşili gölge kadar değişebilir olsa da … kahverengimsi bir yeşil de dahil olmak üzere .

Peridot Tarihi

Bu taşilk kayıtları bazıİncil geliyor . Kudüs’teki Yüksek Priestgöğüs içindetaşlarından biri , bu güzel yeşil taş olduğu inanılan sarı yakut olarak bilinen bir taş , oldu .

Romalı tarihçi Pliny gelen PeridotPeridot taş ile ilgili ilk kayıtlar … kim yaklaşık 50 reklam bu konuda yazdı . O zaten binlerce yıldır Mısır’da mayınlı olduğunu söyledi .

Bu taş ilk keşfedilen kaynağı onlar eski zamanlardan beri bu güzel yeşil taş madencilik olan Mısır adada Zagbargad , vardı .

Peridot tarihi onlar Yunanlılar Zagbargad dediği oldu bu taş ” Topazios ” olarak adlandırılan eski zamanlarda , gider … bu mayınlı olan ada.

Bu Firavunlar çok onlar adanın sakinleri esir ve taş maden yapılmış bu taş takdir söyleniyor …. ama bu Peridot olduğunu kesin değildir … onlar Zümrüt taşlar olabilir gibi .

Onlar Zümrüt taşlar olduğunu mümkün olsa da … onu o Peridot taşlar olmuş olabilir kuvvetle muhtemeldir . Orta çağlarda , Peridots Haçlılar tarafındanorta doğu Avrupa’ya geri getirdi ve taş Avrupa ilgi başladı bu idi .

 

PERİDOT TAŞI YÜZÜK

Bu Nasıl Kullanılır

Bu taş kullanmak istediğiniz çoğumuz için pek çok nedeni vardır . Bu İlahi Zihin bağlanmak gibi , meditasyon Peridot taşlar kullanın … ve İlahi enerji ile getirmek . Bu sizin fiziksel bedeninmükemmellik farkında olmak için yardımcı olur … ve üzerinde yaşadığımız dünyanın güzelliği takdir .
Bu psişik hediyelerdoğum teşvik olmasa bile … bu onlara sahip ve kullanımı başladıktan sonra bu hediyeler artırmak için yeteneğine sahiptir … Özellikle basiret .

Bu hediyeler geliştirmek için size yardımcı diğer taşlarla birlikte kullanırsanız çok yararlı olacaktır .

Bu Rainbow Aytaşı ve Peridot taş küpe gibi diğer taşlar , karışık Peridot taşlar kombinasyonları … Bu hediyeler geliştirmeye çalışmak istiyorsanız , bu size yarar için kombine edilebilir nasıl bir örnektir .

Peridot takı muhteşem ve Peridot bile küçük bir parça hayatınıza iyilik duygusu ile getirecek bir titreşim vardır .

Doğal Peridot taş parçaları satın almak mümkün … bu nedenle bu başka bir alternatif … ve bu kristaller , enerji hala oldukça güçlüdür.

Bu bir kalp çakra ve güneş sinir ağı taş hem de ve enerji sıcak ve güçlü … hayatınıza ışık ve güzellik getiriyor . Onun titreşimkalp çakra enerji sizi bağlayacak … Eğertoprak ve canlılar için bir aşk hissetmeye teşvik etmek .

 

PERİDOT TAŞI YÜZÜK

 

Kim Peridot Taşlar kullanmalı

Peridot değerli taşlar kullanarak benlik saygısı artırmak ve suçluluk gidelim size yardımcı olacak , geçmiş tecrübelerden hissettim . Bu tarihsel ünlüdür … eski zamanlardan beri , psişik koruma giymek için iyi bir taş olabilir , bu nedenle manevi iş yaparken kullanmak özellikle iyi olduğu .

Onunla karışık başka bir taş vardır Peridot takı , satın almak istiyorsanız … Kalp çakra veya güneş pleksus çakra düzeyinde vücuda giymek için bir parça satın almak .

Ağustos Birthstone Takı göz atın!
Bunu başarmak içinkolay yollarından biri güzel Peridot taş yüzük veya kolye biri giymek olduğunu. Güzel kireç yeşil Peridot takı satın almak için kolaydır .

Sen Peridots bir Ağustos burç taşı ve bir Eylül ve Ekim burç taşı olduğunuburç taşı listede göreceksiniz .

Bu güzel taşlar farklı burç taşı takı tür ve stilleri bir dizi içine yapılır .

Bu burç taşı kolye, küpe ve hatta aşağıdaki resimde gibi bir güzel Peridot burç taşı yüzük alabilirsiniz içerir .

Ayrıca bunu Zodyak taşlar listesinde yer bulacaksınız … Bir Akrep burç taşı ve bir Aslan , Başak , Terazi ve Oğlak burç taşı hem de olarak .

Bolluk ve refah içinde , sizin maneviyat ve sağlık bir iyileşme tezahür ve tezahür para onun etkinliği şaşırtıcı. Ayrıca , sevinç sevmek bir artış oluşturmak ve gelişmiş duygusal sağlığı getirmek için yardımcı olabilir .

PERİDOT TAŞI YÜZÜK

Peridot Bilgiler

Onun önde gelen yarar güçlü enerji , bu hayatınıza güneş bir ışın gibi geliyor . Bu taştitreşim yüksek … hatta küçük Peridot taşlar kolaylıkla hissedilecek bir enerji olduğunu yeterince yüksek .

Yeşil Peridot Değerli taş yüzük gümüş ayarlanır
Peridot halka
637
Hayatınızda iyi titreşim düzeyini artırmak için güzel bir gümüş Peridot yüzük kullanın . Bu güzel yeşil taş en önemli özelliklerinden biri , mutluluk , genel düzeyini yükseltmek için yeteneğidir .

Bu daha kolay mutlu olmak için öğrenmek sağlayacaktır . Bu enerji size ve doğru sorunlar üzerinden akacak … gerektiği yerde ve size yardımcı .

Eşsiz titreşim korusun ruhsal enerjileri ile getiriyor ve hayatınızı enerji . Bu vücuda sakinleştirici bir titreşim ile bir kalp çakra taş … ve yaşam üzerinde olumlu bir bakış açısına sahip yardımcı yardımcı olur .

Peridot de hem psikolojik rahatsızlıkları tedavi konusunda çok faydalıdır . Bu depresyon geçiyor Yardım edebileceğim harika bir taştır. Bu hafiflik bir taş bu sayaçları olumsuz duygularınetkilerdir. Duygusal serbest sürecini dengelemek ve negatif duygular detoksifiye , rahat seviyelere getirerek yeteneğine sahiptir . Peridot duygusal denge , güvenlik ve iç barış teşvik eder. Bu , sinirlilik yatıştırır duygusal ve fiziksel ağrı iyileşir ve acı aydınlatır . Bu tür kullanımların Peridot halkaları depresyon rahatlatmak için giyilirdi antik Roma dönemine kadar uzanmaktadır . Bu sinir sistemi için yatıştırıcı olduğu için, perido uyku teşvik de yararlıdır . Peridot depresyon yaşanıyor birisi saldırabilir uyuşukluk , uzaklaştırır. Taş enerji bipolar bozukluk ve depresyon diğer formları dengeler ve kişinin benlik saygısı ya da yara bere ego yardımcı olur . Ayrıca çok depresif bir kişi için gerekli olan gerekli değişiklik , beraberinde getirmektedir .

Peridot , temizler açılır ve bir eski bagaj serbest bırakmak için yardımcı olabilir kalp , harekete geçirir. Tüm yük , suçluluk ve obsesyonlar temizlenir olmak ve yeni bir psikolojik netlik ve iyi olma hissi başlar. Peridot Geçmişte tutunarak karşı üretken olduğunu öğretir . Bu dış etkilere ve nasıl rehberlik için kendi yüksek enerjilerini bakmak için kendinizi ayırmak için nasıl gösterir . Bu tedavi durumlarda hızla ilerlemeye yardımcı olur. Ayrıca tam potansiyeline ulaşmak yardımcı olmak, kaderini ve manevi amacı anlamamıza yardımcı olur . Sonuçta ,taş zihin keskinleştirir ve farkındalık yeni seviyelere açar .

Öfke Peridot için çok yararlı olduğu bilinmektedir bir duygudur . Taş duygusal gerginlik çözmek için yardımcı olmak ve sisteme denge getiren , sinir sistemini rahatlatır . Aslında sevgi ve içinde öfke azgın yatıştırır çekiyor . Bu kıskançlık , kızgınlık , ve rağmen azaltır ve stresi azaltır .

Peridot taş benlik saygısı sorunlarınız olanlar için son derece yararlı olabilir . Taş saldırganlık olmadan güven ve iddia artırır . Bir kişinin kendi ışığı görmek ve sevgi hak olduğunu kabul yardımcı olur . Bu olumsuz deneyimler de geçmişe bakarak yardımcı olur , ve kendini affetmek nasıl bir kişi gösterir . Peridot bu kendini empoze , ya da başkalarının manipülatif yollardan ürünü olup olmadığını , suçluluk ile anlaşma yardımcı olur . Bunu tüm başkasının hatası olduğuna inanıyorum , özellikle size hatalarını kabul ve kendi yaşam için sorumluluk alma , üzerinde taşımak için yardımcı olabilir . Ayrıca bu taş ile çalışan ya da sizinle bir tutmak size gerekebilir ekstra destek verecek kadar az kişisel güç hissediyorum olanlar yardımcı olur . Hem fizyolojik ve psikolojik canlılık teşvik , kişinin enerji seviyesine uyarıcı . Bu canlandırıcı ve gençleştirici , olanlar erişim iç vizyon ve sevinç teşvik etmektedir .

Peridot diğer psikolojik etkileri ve kullanım alanı vardır . Bu bir hipokondri üstesinden yardımcı olabilir . Büyük ölçüde zor ilişkileri gelişir . Bu küçük bir çocuk için bir güvenlik battaniye gibi olma , özellikle fobiler , karanlık korkuları ile ilişkili davranır . Peridot zenginlik ve finansal başarı ( , yeşil renk düşünüyorum ) temsil eden ve aynı zamanda romantizm çekiyor .

PERİDOT TAŞI YÜZÜK BAYAN (19 KARAT HAS TAŞ)

OTANTİK TAŞ FARKI İLE 925 AYAR GÜMÜŞ EL İŞÇİLİĞİ OTANTİK BİR ÜRÜN KESİNLİK İLE EŞİ YOKTUR.SATILDIĞINDA REYONDAN KALKAR 19 KARAT HAS TAŞ PERİDOT ÜRÜNÜMÜZ BOYA VEYA CAM DEĞİLDİR…SEVDİKLERİNİZE ÇEKİNMEDEN HEDİYE EDEBİLİRSİNİZ.SEVEREK VE BEĞENEREK KULLANA BİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜN TÜM ÜRÜNLERİMİZDE OLDUĞU GİBİ BU ÜRÜNÜZDE DE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DOĞRULTUSUNDA KOŞULSUZ İADE GARANTİSİ VARDIR….

Peridot taş binlerce yıl için kullanmak olmuştur … ve tarihsel Olivin çağrıldı . Bu güzel kireç yeşil taşların titreşim artış sıklığı ile rezonansa , bu nedenle istenen tüm şeylerin tezahürü için kayda değer bir taştır .

PERİDOT TAŞI YÜZÜK

PERİDOT TAŞI YÜZÜK

Peridot taş
637
Bu düşünce sabır ve netlik göre dengeli , güven ve atılganlık artırabilir .

Bu refah ve mutluluğu için bir taş olarak bilinir. Bu güzel kireç – yeşil taş Ağustos, Eylül ve Ekim için taşlar olan … ve güzel değerli takı yapmak .

Yeşil renk demir içeriği neden olur . Bu hücresel gençleştirme için kullanılacak önemli bir taş … ve yaşlanma ile bağlantılı sorunlar yardımcı olur.

Bu nereden geliyor

Peridot taşlar Brezilya , Pakistan , İrlanda , Rusya , Sri Lanka , ABD ve Mısır gibi yerlerde çok sayıda bulunmuştur .

Bu güzel şeffaf , yeşil renkli bir taştır.

Bu nedenle antik adı olivin … renk açık sarı yeşil veya kireç yeşil renktenkoyu zeytin yeşili gölge kadar değişebilir olsa da … kahverengimsi bir yeşil de dahil olmak üzere .

Peridot Tarihi

Bu taşilk kayıtları bazıİncil geliyor . Kudüs’teki Yüksek Priestgöğüs içindetaşlarından biri , bu güzel yeşil taş olduğu inanılan sarı yakut olarak bilinen bir taş , oldu .

Romalı tarihçi Pliny gelen PeridotPeridot taş ile ilgili ilk kayıtlar … kim yaklaşık 50 reklam bu konuda yazdı . O zaten binlerce yıldır Mısır’da mayınlı olduğunu söyledi .

Bu taş ilk keşfedilen kaynağı onlar eski zamanlardan beri bu güzel yeşil taş madencilik olan Mısır adada Zagbargad , vardı .

Peridot tarihi onlar Yunanlılar Zagbargad dediği oldu bu taş ” Topazios ” olarak adlandırılan eski zamanlarda , gider … bu mayınlı olan ada.

Bu Firavunlar çok onlar adanın sakinleri esir ve taş maden yapılmış bu taş takdir söyleniyor …. ama bu Peridot olduğunu kesin değildir … onlar Zümrüt taşlar olabilir gibi .

Onlar Zümrüt taşlar olduğunu mümkün olsa da … onu o Peridot taşlar olmuş olabilir kuvvetle muhtemeldir . Orta çağlarda , Peridots Haçlılar tarafındanorta doğu Avrupa’ya geri getirdi ve taş Avrupa ilgi başladı bu idi .

 

PERİDOT TAŞI YÜZÜK

Bu Nasıl Kullanılır

Bu taş kullanmak istediğiniz çoğumuz için pek çok nedeni vardır . Bu İlahi Zihin bağlanmak gibi , meditasyon Peridot taşlar kullanın … ve İlahi enerji ile getirmek . Bu sizin fiziksel bedeninmükemmellik farkında olmak için yardımcı olur … ve üzerinde yaşadığımız dünyanın güzelliği takdir .
Bu psişik hediyelerdoğum teşvik olmasa bile … bu onlara sahip ve kullanımı başladıktan sonra bu hediyeler artırmak için yeteneğine sahiptir … Özellikle basiret .

Bu hediyeler geliştirmek için size yardımcı diğer taşlarla birlikte kullanırsanız çok yararlı olacaktır .

Bu Rainbow Aytaşı ve Peridot taş küpe gibi diğer taşlar , karışık Peridot taşlar kombinasyonları … Bu hediyeler geliştirmeye çalışmak istiyorsanız , bu size yarar için kombine edilebilir nasıl bir örnektir .

Peridot takı muhteşem ve Peridot bile küçük bir parça hayatınıza iyilik duygusu ile getirecek bir titreşim vardır .

Doğal Peridot taş parçaları satın almak mümkün … bu nedenle bu başka bir alternatif … ve bu kristaller , enerji hala oldukça güçlüdür.

Bu bir kalp çakra ve güneş sinir ağı taş hem de ve enerji sıcak ve güçlü … hayatınıza ışık ve güzellik getiriyor . Onun titreşimkalp çakra enerji sizi bağlayacak … Eğertoprak ve canlılar için bir aşk hissetmeye teşvik etmek .

 

PERİDOT TAŞI YÜZÜK

 

Kim Peridot Taşlar kullanmalı

Peridot değerli taşlar kullanarak benlik saygısı artırmak ve suçluluk gidelim size yardımcı olacak , geçmiş tecrübelerden hissettim . Bu tarihsel ünlüdür … eski zamanlardan beri , psişik koruma giymek için iyi bir taş olabilir , bu nedenle manevi iş yaparken kullanmak özellikle iyi olduğu .

Onunla karışık başka bir taş vardır Peridot takı , satın almak istiyorsanız … Kalp çakra veya güneş pleksus çakra düzeyinde vücuda giymek için bir parça satın almak .

Ağustos Birthstone Takı göz atın!
Bunu başarmak içinkolay yollarından biri güzel Peridot taş yüzük veya kolye biri giymek olduğunu. Güzel kireç yeşil Peridot takı satın almak için kolaydır .

Sen Peridots bir Ağustos burç taşı ve bir Eylül ve Ekim burç taşı olduğunuburç taşı listede göreceksiniz .

Bu güzel taşlar farklı burç taşı takı tür ve stilleri bir dizi içine yapılır .

Bu burç taşı kolye, küpe ve hatta aşağıdaki resimde gibi bir güzel Peridot burç taşı yüzük alabilirsiniz içerir .

Ayrıca bunu Zodyak taşlar listesinde yer bulacaksınız … Bir Akrep burç taşı ve bir Aslan , Başak , Terazi ve Oğlak burç taşı hem de olarak .

Bolluk ve refah içinde , sizin maneviyat ve sağlık bir iyileşme tezahür ve tezahür para onun etkinliği şaşırtıcı. Ayrıca , sevinç sevmek bir artış oluşturmak ve gelişmiş duygusal sağlığı getirmek için yardımcı olabilir .

PERİDOT TAŞI YÜZÜK

Peridot Bilgiler

Onun önde gelen yarar güçlü enerji , bu hayatınıza güneş bir ışın gibi geliyor . Bu taştitreşim yüksek … hatta küçük Peridot taşlar kolaylıkla hissedilecek bir enerji olduğunu yeterince yüksek .

Yeşil Peridot Değerli taş yüzük gümüş ayarlanır
Peridot halka
637
Hayatınızda iyi titreşim düzeyini artırmak için güzel bir gümüş Peridot yüzük kullanın . Bu güzel yeşil taş en önemli özelliklerinden biri , mutluluk , genel düzeyini yükseltmek için yeteneğidir .

Bu daha kolay mutlu olmak için öğrenmek sağlayacaktır . Bu enerji size ve doğru sorunlar üzerinden akacak … gerektiği yerde ve size yardımcı .

Eşsiz titreşim korusun ruhsal enerjileri ile getiriyor ve hayatınızı enerji . Bu vücuda sakinleştirici bir titreşim ile bir kalp çakra taş … ve yaşam üzerinde olumlu bir bakış açısına sahip yardımcı yardımcı olur .

Peridot de hem psikolojik rahatsızlıkları tedavi konusunda çok faydalıdır . Bu depresyon geçiyor Yardım edebileceğim harika bir taştır. Bu hafiflik bir taş bu sayaçları olumsuz duygularınetkilerdir. Duygusal serbest sürecini dengelemek ve negatif duygular detoksifiye , rahat seviyelere getirerek yeteneğine sahiptir . Peridot duygusal denge , güvenlik ve iç barış teşvik eder. Bu , sinirlilik yatıştırır duygusal ve fiziksel ağrı iyileşir ve acı aydınlatır . Bu tür kullanımların Peridot halkaları depresyon rahatlatmak için giyilirdi antik Roma dönemine kadar uzanmaktadır . Bu sinir sistemi için yatıştırıcı olduğu için, perido uyku teşvik de yararlıdır . Peridot depresyon yaşanıyor birisi saldırabilir uyuşukluk , uzaklaştırır. Taş enerji bipolar bozukluk ve depresyon diğer formları dengeler ve kişinin benlik saygısı ya da yara bere ego yardımcı olur . Ayrıca çok depresif bir kişi için gerekli olan gerekli değişiklik , beraberinde getirmektedir .

Peridot , temizler açılır ve bir eski bagaj serbest bırakmak için yardımcı olabilir kalp , harekete geçirir. Tüm yük , suçluluk ve obsesyonlar temizlenir olmak ve yeni bir psikolojik netlik ve iyi olma hissi başlar. Peridot Geçmişte tutunarak karşı üretken olduğunu öğretir . Bu dış etkilere ve nasıl rehberlik için kendi yüksek enerjilerini bakmak için kendinizi ayırmak için nasıl gösterir . Bu tedavi durumlarda hızla ilerlemeye yardımcı olur. Ayrıca tam potansiyeline ulaşmak yardımcı olmak, kaderini ve manevi amacı anlamamıza yardımcı olur . Sonuçta ,taş zihin keskinleştirir ve farkındalık yeni seviyelere açar .

Öfke Peridot için çok yararlı olduğu bilinmektedir bir duygudur . Taş duygusal gerginlik çözmek için yardımcı olmak ve sisteme denge getiren , sinir sistemini rahatlatır . Aslında sevgi ve içinde öfke azgın yatıştırır çekiyor . Bu kıskançlık , kızgınlık , ve rağmen azaltır ve stresi azaltır .

Peridot taş benlik saygısı sorunlarınız olanlar için son derece yararlı olabilir . Taş saldırganlık olmadan güven ve iddia artırır . Bir kişinin kendi ışığı görmek ve sevgi hak olduğunu kabul yardımcı olur . Bu olumsuz deneyimler de geçmişe bakarak yardımcı olur , ve kendini affetmek nasıl bir kişi gösterir . Peridot bu kendini empoze , ya da başkalarının manipülatif yollardan ürünü olup olmadığını , suçluluk ile anlaşma yardımcı olur . Bunu tüm başkasının hatası olduğuna inanıyorum , özellikle size hatalarını kabul ve kendi yaşam için sorumluluk alma , üzerinde taşımak için yardımcı olabilir . Ayrıca bu taş ile çalışan ya da sizinle bir tutmak size gerekebilir ekstra destek verecek kadar az kişisel güç hissediyorum olanlar yardımcı olur . Hem fizyolojik ve psikolojik canlılık teşvik , kişinin enerji seviyesine uyarıcı . Bu canlandırıcı ve gençleştirici , olanlar erişim iç vizyon ve sevinç teşvik etmektedir .

Peridot diğer psikolojik etkileri ve kullanım alanı vardır . Bu bir hipokondri üstesinden yardımcı olabilir . Büyük ölçüde zor ilişkileri gelişir . Bu küçük bir çocuk için bir güvenlik battaniye gibi olma , özellikle fobiler , karanlık korkuları ile ilişkili davranır . Peridot zenginlik ve finansal başarı ( , yeşil renk düşünüyorum ) temsil eden ve aynı zamanda romantizm çekiyor .